Content Construction Kit (CCK) (6.x-2.6) - en to fa translation catalogue (237 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Operations
fa: عملیات

en: Content
fa: محتوا

en: content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Number
fa: عدد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Types
fa: انواع

en: Required
fa: اجباری

en: none
fa: هیچ

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Text
fa: متن

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Node
fa: محتوا

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: All
fa: همه

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Inline
fa: درون خطی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Poll choices
fa: انتخاب‌های نظرسنجی

en: Content field
fa: فیلد محتوا

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Fields
fa: فیلدها

en: Widget type
fa: نوع

en: Contains
fa: شاملِ

en: N/A
fa: هیچ

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Scale
fa: مقیاس

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Code
fa: کد

en: Basic
fa: پایه

en: Filtered text (user selects input format)
fa: متن فیلتر شده (کاربر قالب ورودی را انتخاب می‌کند)

en: Text processing
fa: پردازش متن

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
fa: حداکثر طول فیلد بر حسب کاراکتر. برای طول نامحدود، خالی بگذارید.

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Existing Views
fa: نماهای موجود

en: Default Views
fa: نماهای پیش‌فرض

en: Empty text
fa: متن خالی

en: Order
fa: سفارش

en: Integer
fa: صحیح

en: Edit group
fa: ویرایش گروه

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: File attachments
fa: فایل‌های پیوست

en: Token
fa: توکن

en: Allowed values list
fa: فهرست مقادیر مجاز

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Display fields
fa: نمایش فیلدها

en: Poll settings
fa: تنظیمات نظرسنجی

en: Style
fa: سبک

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Reversed
fa: معکوس

en: %type settings
fa: تنظیمات %type

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: edit
fa: ویرایش

en: <Hidden>
fa: <مخفی>

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: Related content
fa: محتوای مرتبط

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: No content types available.
fa: هیچ یک از انواع محتوا در دسترس نیست.

en: Simple
fa: ساده

en: Above
fa: بالا

en: Number of values
fa: تعداد مقادیر

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
fa: چگونگی نمایش فیلدهای این نوع محتوا را هنگامی که در زمینه های زیر ارائه میگردد پیکربندی نمایید.

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Full node
fa: گره کامل

en: Updating field type %type with module %module.
fa: بروزرسانی نوع فیلد %type با ماژول %module.

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Remove field
fa: حذف فیلد

en: Allows administrators to define new content types.
fa: به مدیران اجازه‌ی تعریف انواع محتوای جدید را می‌دهد.

en: Trimmed
fa: برش خورده

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: No fields have been defined for any content type yet.
fa: هیچ فیلدی برای هیچ یک از انواع محتوا تعریف نشده است.

en: simple
fa: ساده

en: Added field %label.
fa: فیلد %label اضافه شد.

en: There was a problem adding field %label.
fa: خطایی در اضافه کردن فیلد %label رخ داده است.

en: There was a problem creating field %label.
fa: خطایی در ایجاد فیلد %label رخ داده است.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید فیلد %field را حذف نمایید؟

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
fa: اگر محتوایی در این فیلد قرار داده باشید، از میان خواهد رفت. این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Removed field %field from %type.
fa: فیلد %field از %type حذف شد.

en: There was a problem deleting %field from %type.
fa: خطایی در حذف %field از %type رخ داده است.

en: Save field settings
fa: ذخیره تنظیمات فیلد

en: The default value is invalid.
fa: مقدار پیش‌فرض معتبر نیست.

en: Saved field %label.
fa: فیلد %label ذخیره شد.

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
fa: پایگاه داده تغییر یافت و داده‌ها منتقل شده، یا حذف شد.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
fa: خطایی رخ داد و تغییرات پایگاه داده کاملا انجام نشد.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 مورد با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count مورد با موفقیت پردازش شدند.

en: Raw number value
fa: مقدار عددی خام

en: Formatted number value
fa: مقدار عددی قالب‌بندی شده

en: Raw, unfiltered text
fa: متن خام و فیلتر نشده

en: Formatted and filtered text
fa: متن قالب‌بندی شده و فیلتر شده

en: Select the content type to export.
fa: نوع محتوای مورد نظر جهت استخراج را انتخاب کنید.

en: <Create>
fa: <ایجاد>

en: Import data
fa: وارد کردن اطلاعات

en: The content type %type already exists in this database.
fa: نوع محتوای %type قبلا در پایگاه داده وجود دارد.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید گروه %label را حذف نمایید؟

en: The group %group_name has been removed.
fa: گروه %group_name حذف شد.

en: Fieldgroup
fa: گروه فیلد

en: Node reference
fa: مرجع گره

en: Store the ID of a related node as an integer value.
fa: ذخیره شناسه یک گره مرتبط به صورت یک مقدار عددی صحیح.

en: Title (link)
fa: عنوان (پیوند)

en: Title (no link)
fa: عنوان (بدون پیوند)

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: Store a number in the database as an integer.
fa: ذخیره عدد در پایگاه داده به صورت عدد صحیح.

en: Decimal
fa: اعشار

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
fa: ذخیره عدد در پایگاه داده در قالب ممیز ثابت.

en: Float
fa: شناور

en: Store a number in the database in a floating point format.
fa: ذخیره عدد در پایگاه داده در قالب ممیز شناور.

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
fa: مجموع تعداد ارقامی که در پایگاه داده ذخیره شود، شامل ارقامی که در سمت راست اعشار قرار می‌گیرد.

en: The number of digits to the right of the decimal.
fa: تعداد ارقام سمت راست اعشار.

en: Decimal marker
fa: علامت اعشار

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
fa: حرفی که  کاربران برای نشان دادن و وارد نمودن اعشار در فرم‌ها استفاده خواهند نمود.

en: Allowed values
fa: مقادیر مجاز

en: "Minimum" must be a number.
fa: «حداقل» باید یک عدد باشد.

en: "Maximum" must be a number.
fa: «حداکثر» باید یک عدد باشد.

en: unformatted
fa: بدون قالب

en: Defines numeric field types.
fa: انواع فیلد‌های عددی را تعریف می‌کند.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
fa: برای یک ساختار «چک باکس خاموش/روشن» تکی ابتدا یک مقدار 'off' و سپس یک مقدار 'on'  را در بخش <strong>مقادیر مجاز</strong> تعریف کنید. توجه داشته باشید چک باکس عناون مقدار 'on' را برای برچسب خود استفاده خواهد نمود.

en: Check boxes/radio buttons
fa: چک باکس/رادیویی

en: Single on/off checkbox
fa: چک باکس روشن/خاموش تکی

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
fa: انواع ساختار‌های لیست‌های انتخاب, چک باکس و کلید‌های رادیویی را برای فیلد‌های متن و عددی تعریف می‌کند.

en: Store text in the database.
fa: ذخیره متن در پایگاه داده.

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: Defines simple text field types.
fa: انواع فیلدهای متنی ساده را تعریف می‌کند.

en: Store the ID of a related user as an integer value.
fa: ذخیره شناسه یک کاربر مرتبط به صورت یک مقدار عددی صحیح.

en: All users
fa: همه کاربران

en: Active users
fa: کاربران فعال

en: Print
fa: چاپ

en: Locked
fa: قفل شده

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در فرم ویرایش، زیر این فیلد به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: Show @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: %name: illegal value.
fa: %name: مقدار غیرمجاز.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
fa: %name: این مقدار نباید از %max کاراکتر طولانی‌تر باشد.

en: Autocomplete matching
fa: تطابق خودکار

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Select the machine-name of the field.
fa: انتخاب نام ماشین برای فیلد.

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: View used to select the nodes
fa: نمای انتخاب شده برای انتخاب گره‌ها

en: Node module form.
fa: فرم ماژول گره.

en: Locale module form.
fa: فرم ماژول بومی‌سازی

en: Poll title
fa: عنوان نظرسنجی

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
fa: %name: این فیلد نمی‌تواند بیشتر از @count مقدار را نگه دارد.

en: Change basic information
fa: تغییر اطلاعات پایه

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Translation settings
fa: تنظیمات ترجمه

en: Path settings
fa: تنظیمات مسیر

en: %name: the value may be no smaller than %min.
fa: %name: مقدار نباید کمتر از %min باشد.

en: %name: the value may be no larger than %max.
fa: %name: مقدار نباید بیشتر از %max باشد.

en: %name: found no valid user with that name.
fa: %name: هیچ کاربر معتبری با این نام پیدا نشد.

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: Type of group.
fa: نوع گروه

en: Path module form.
fa: فرم ماژول مسیر.

en: Poll module settings.
fa: تنظیمات ماژول نظرسنجی.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: » Add a new content type
fa: » افزودن یک نوع محتوای جدید

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: - Select a field type -
fa: - نوع فیلدی انتخاب کنید -

en: - Select a widget -
fa: - یک ساختار را انتتخاب کنید -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
fa: نام فیلد (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
fa: نوع داده‌ها برای ذخیره سازی.

en: Form element to edit the data.
fa: عنصر فرم برای ویرایش داده.

en: - Select an existing field -
fa: - یک فیلد موجود را انتخاب کنید -

en: Field to share
fa: فیلد برای به اشتراک گذاشتن

en: Group name (a-z, 0-9, _)
fa: نام گروه (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
fa: افزودن فیلد جدید: نیاز به ارائه برچسب دارید.

en: Add new field: you need to provide a field name.
fa: افزودن فیلد جدید: شما نیاز به فراهم کردن یک نام فیلد دارید.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
fa: افزودن فیلد جدید: فیلد با نام %field_name معتبر نیست. نام فیلد باید حروف کوچک و بدون علامت، اعداد و زیر خط باشد.

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
fa: افزودن فیلد جدید: نام فیلد %field_name طولانی است. نام فیلد با احتساب  پیشوند 'field_' محدود به 32 حرف است.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
fa: افزودن فیلد جدید: نام فیلد %field_name در حال حاضر موجود است.

en: Add new field: you need to select a field type.
fa: افزدون فیلد جدید: شما نیاز به انتخاب یک نوع فیلد دارید.

en: Add new field: you need to select a widget.
fa: افزودن فیلد جدید: شما باید یک ساختار را انتخاب کنید.

en: Add new field: invalid widget.
fa: افزودن فیلد جدید:ساختار معتبر نیست.

en: Add existing field: you need to provide a label.
fa: افزودن فیلد موجود: شما باید یک عنوان وارد کنید.

en: Add existing field: you need to select a field.
fa: افزودن فیلد موجود: شما باید یک فیلد انتخاب کنید.

en: Add existing field: you need to select a widget.
fa: افزودن فیلد موجود: شما باید یک ساختار را انتخاب کنید.

en: Add existing field: invalid widget.
fa: افزودن فیلد موجود: ساختار معتبر نیست.

en: Edit basic information
fa: ویرایش اطلاعات پایه

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
fa: نوع داده‌هایی که می‌خواهید توسط این فیلد در پایگاه داده ذخیره کنید. این گزینه قابل‌تغییر نیست.

en: Updated basic settings for field %label.
fa: تنظیمات پایه فیلد %label به روز شد.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
fa: فیلد %field قفل شده و نمی‌تواند ویرایش شود.

en: %type basic information
fa: اطلاعات پایه %type

en: Maximum number of values users can enter for this field.
fa: بیشترین تعداد مقادیری که کاربران می‌توانند برای این فیلد وارد کنند.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
fa: «بی نهایت» یک دکمه «افزودن بیشتر» اضافه می‌کند لذا کاربران می‌توانند هر تعداد که مایل باشند اضافه کنند.

en: %name must be an integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح باشد.

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: %name must be a number.
fa: %name باید یک عدد باشد.

en: Formatted html link to the referenced node.
fa: پیوند html قالب‌بندی شده به گره مرجع.

en: Field formatter
fa: قالب دهنده فیلد

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: Create display groups for CCK fields.
fa: ایجاد گروه‌های نمایش برای فیلدهای CCK.

en: Field group: @group in @type
fa: گروه فیلد: @group در @type

en: Only numbers are allowed in %field.
fa: در %field فقط اعداد مجاز هستند.

en: New field
fa: فیلد جدید

en: New group
fa: گروه جدید

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
fa: از گزینه 'استثنا' برای مستثنی کردن یک آیتم از ارسال مقدار !content به قالب گره استفاده نمایید.

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
fa: این فرم یک نوع محتوا و یک یا چند فیلد از آن نوع را پردازش نموده و تنظیمات را صادر می‌نماید. خروجی صادر شده با این پردازش را با کپی می‌توان به پایگاه داده فعلی یا دیگری وارد نمود. ورود، فیلدها را به یک نوع محتوای فعلی اضافه می‌کند یا یک نوع محتوای جدید شامل فیلدهای انتخاب شده ایجاد می‌کند.

en: Blocked users
fa: کاربران مسدود شده
