ELMS (6.x-1.0-alpha16) - en to ne translation catalogue (286 entries)

en: Focus
ne: केन्द्रित

en: Home
ne: गृह

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Image !current of !total
ne: !total मध्येको !current तश्‍वीर

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Show on only the listed pages.
ne: सुची गरिएको पृष्ठमा मात्र देखाउनुहोस

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Administer
ne: व्यवस्थापक

en: Register
ne: दर्ता

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Private
ne: निजि

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Send invitation
ne: निम्तो पठाउनुहोस्

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: error
ne: त्रुटि

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: User contact form
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्क फर्म

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: root
ne: मूल

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Add category
ne: कोटिहरू थप्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: type
ne: प्रकार

en: Database type
ne: डाटाबेसको प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Create
ne: सिर्जना

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Question
ne: प्रश्न

en: Printer-friendly version
ne: प्रिन्टर - उपयुक्त संस्करण

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Good
ne: राम्रो

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: System
ne: प्रणाली

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: security
ne: सुरक्षा

en: Day
ne: दिन

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Basic
ne: सामान्य

en: Color
ne: रंग

en: Appearance
ne: रूप

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: access denied
ne: अनुमति छैन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: <All>
ne: <सबै>

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Votes
ne: मत

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Original
ne: असली

en: Database name
ne: डॉटाबेसको नाम

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: English
ne: अंग्रेजी

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: Sources
ne: स्रोत

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: View user profile.
ne: प्रयोगकर्ताको व्यक्तिविवरण हेर्नुस

en: Source
ne: स्रोत

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Please enter some keywords.
ne: कृपया केहि खोजी शब्दहरू हाल्नुस

en: Today
ne: आज

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Long
ne: लामो

en: Short
ne: छोटो

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: MB
ne: एम बी

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Index
ne: सूची

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Primary links
ne: प्राथमिक सम्बन्धहरू

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन करें -

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: Help is available on the following items:
ne: निम्नलिखित बस्तुहरुमा सहयोग उपलब्ध छ

en: form
ne: फाराम

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Illegal choice %choice in %name element.
ne: %name मा अवैध रोजाई  %choice ।

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
ne: !day-आइतबार|सोमबार|मंगलबार|बुधबार|बिहीबार|सुक्रबार|सनिबर

en: Structure
ne: संरचना
