Content Type Administration by Organic Group (6.x-1.1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: closed
et: suletud

en: Cancel
et: Tühista

en: website
et: veebisait

en: delete request
et: kustuta päring

en: Create !type
et: Loo !type

en: Overview
et: Ülevaade

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Active
et: Aktiivne

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Allow
et: Luba

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Choose the appropriate item from the list:
et: Vali nimekirjast sobiv element:

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Add a new @s.
et: Lisa uus @s.
