Views (6.x-2.8) - en to et translation catalogue (545 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: File
et: Fail

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Lähtesta

en: None
et: Puudub

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Weight
et: Kaal

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Related terms
et: Seonduvad terminid

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: settings
et: sätted

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Silt

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Clean up
et: Puhasta

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: read more
et: loe edasi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Files
et: Failid

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Node
et: Postitus

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: term
et: termin

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: View type
et: Kuva liik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Log message
et: Logiteade

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Overridden
et: Tühistatud

en: Normal
et: Tavaline

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Up
et: Üles

en: Sortable
et: Sorditav

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: Basic
et: Lihtne

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Case
et: Tõst

en: Referrer
et: Viitaja

en: Both
et: Mõlemad

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: <All>
et: <kõik>

en: access all views
et: ligipääs kõigile vaadetele

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
et: Vaated kuvavad sinu süsteemi sisu kohandatud nimekirjadena, mis on väga laias ulatuses seadistatavad, andes kontrolli nende kuvamise üle sulle.

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Summary, sorted ascending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kasvavalt

en: Summary, sorted descending
et: Kokkuvõte, sorteeritud kahanevalt

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Empty text
et: Tühi tekst

en: Down
et: Ülla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: administer views
et: vaadete haldamine

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Profile
et: Profiil

en: filters
et: filtrid

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: reply
et: vasta

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Timer
et: Taimer

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Query
et: Päring

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Moderated
et: Modereeritud

en: Alignment
et: Joondus

en: Link label
et: Lingi silt

en: Revert
et: Tühista

en: or
et: või

en: Convert
et: Teisenda

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Style
et: Stiil

en: revert
et: tühista

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Suhte

en: relationships
et: suhted

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Translations
et: Tõlked

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Ok
et: Olgu

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Storage
et: Ladu

en: Apply
et: Rakenda

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: Information
et: Andmed

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Precision
et: Täpsus

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Hide
et: Peida

en: Read/Write
et: Lugemis- ja kirjutamisõigus

en: Global
et: Globaalne

en: arguments
et: argumendid

en: Thread
et: Lõim

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et: Vähemalt üks märksõna peab olema positiivne, milles on vähemalt @count märki.

en: Node access
et: Ligipääs postitustele

en: <Any>
et: <Suvaline>

en: Rearrange
et: Järjesta

en: empty
et: tühi

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Edit this view
et: Muuda vaadet

en: contains
et: sisaldab

en: Selection type
et: Valiku liik

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
et: Valideerimisviga. Palun proovige uuesti. Kui see viga kordub, siis võtke ühendust lehe administraatoriga.

en: In moderation
et: Modereerimisel

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Link class
et: Lingi klass

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: field
et: väli

en: The node the uploaded file is attached to
et: Postitus, millele lisatakse üleslaaditud fail

en: View settings
et: Kuvamise sätted

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Delete view
et: Kustuta vaade

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: The taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermini ID

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Validator
et: Valideerija

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: An error occurred at @path.
et: Asukohas @path esines viga.

en: Path: !path
et: Asukoht: !path

en: Starts with
et: Algab millega

en: Decimal point
et: komakoht

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
et: Postitused moodustavad Drupali lehe peamise sisu.

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: Is not empty (NULL)
et: pole tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: View link
et: Vaatamise link

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Default argument
et: Vaikimisi argument

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Example table
et: Näidistabel

en: Example content
et: Näidissisu

en: Validator options
et: Valideerija valikud

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Default argument type
et: Vaikimisi argumendi tüüp

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: Warning! Broken view!
et: Ettevaatust! Katkine vaade!

en: Broken
et: Katkine

en: Install the advanced help module for the getting started
et: Alustamiseks paigalda laiendatud abimoodul

en: Not sure what to do? Try the "!getting-started" page.
et: Ei tea mida teha? Vaata lehte "!getting-started".

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: Separate arguments with a / as though they were a URL path.
et: Eralda argumendid kaldkriipsuga /, nagu URLis.

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: Enter an optional tag for this view; it is used only to help sort views on the administrative page.
et: Sisesta soovi korral sellele vaatele silte, seda kasutatakse ainult administreerimislehtedel vaate sortimise lihtsustamiseks.

en: The view type is the primary table for which information is being retrieved. The view type controls what arguments, fields, sort criteria and filters are available, so once this is set it <strong>cannot be changed</strong>.
et: Vaate liik on peamine tabel, millest andmeid hangitakse. Vaate liik määrab, millised argumendid, väljad, sorteerimise kriteeriumid ja filtrid on saadaval, kui vaate liik on valitud, <strong>pole seda võimalik muuta</strong>.

en: You must use a unique name for this view.
et: Vaate jaoks pead kasutama unikaalset nime.

en: Are you sure you want to revert the view %name?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada vaate %name endise oleku?

en: Reverting the view will delete the view that is in the database, reverting it to the original default view. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
et: Vaate taastamine kustutab andmebaasis oleva vaate ja taastab esialgse vaikimisi vaate. Kõik sellele vaatele tehtud muudatused lähevad kaotsi ning neid pole võimalik tagasi võtta.

en: Are you sure you want to delete the view %name?
et: Kas sa oled kindel, et tahad kustutada vaate %name?

en: Deleting a view cannot be undone.
et: Vaate kustutamist pole võimalik tagasi võtta.

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Edit view %view
et: Vaate %view muutmine

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Export this view
et: Ekspordi käesolev vaade

en: Create a copy of this view
et: Loo sellest vaatest koopia

en: View "@display"
et: Kuva "@display"

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Add display
et: Lisa kuva

en: Remove display
et: Eemalda kuva

en: View details
et: Vaate ükskikasjad

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Configure @type %item
et: Seadista @type %item

en: Clear Views' cache
et: Vaadete puhvri puhastamine

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: HTML List
et: HTML loend

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Fixed entry
et: Fikseeritud väärtus

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The text of the comment.
et: Kommentaari tekst.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Date and time of when the comment was posted.
et: Kommentaari postitamise kuupäev ja kellaaeg.

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: The node the comment is a reply to.
et: Postitus, millele selle kommentaariga vastati.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
et: Kas see postitus tuleb ülendada esilehele.

en: Provide a simple link to the node.
et: Lihtne link sellele postitusele.

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Node revision
et: Postituse redaktsioon

en: The log message entered when the revision was created.
et: Sisu loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: The date the node revision was created.
et: Postituse loomise Unix kuupäev ja kellaaeg.

en: Input format id
et: Sisestamise vormingu id

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: All terms
et: Kõik terminid

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Term synonym
et: Termini sünonüüm

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
et: Postituse tõlke olek -- näitab, kas tõlget tuleb uuendada või mitte.

en: Outdated
et: Vananenud

en: upload
et: üleslaadimine

en: The description of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili kirjeldus.

en: Listed
et: Loetelus

en: Has attached files
et: Sellele on kaasa pandud faile

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
et: Kummagi sõne otsimiseks tuleb need lahutada sõnaga <strong>OR</strong> (või, tõstutundlik). Näiteks: <strong>kassid OR koerad</strong>.

en: Term name or synonym
et: Termini nimi või sünonüüm

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP argument code
et: PHP-argumendi kood

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Change the name of this display.
et: Selle kuva nime muutmine

en: Row style
et: Rea stiil

en: Change the row plugin.
et: Ridade plugina muutmine.

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: Change this display's !name.
et: Selle kuva !name muutmine.

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: <em>@type</em> @base view: <strong>@view</strong>
et: <em>@type</em> @base vaade: <strong>@view</strong>

en: Title: @title
et: Pealkiri: @title

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Allows exporting multiple views at once.
et: Võimaldab mitme vaate korraga eksportimise.
