Views (6.x-3.0-rc2) - en to pa translation catalogue (62 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: E-mail
pa: ਈਮੇਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Book
pa: ਕਿਤਾਬ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Signature
pa: ਦਸਤਖਤ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: node
pa: ਨੋਡ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: reply
pa: ਜਵਾਬ ਦਿਓ

en: Read only
pa: ਕੇਵਲ ਪੜ੍ਹਨ ਲਈ

en: Read/Write
pa: ਪੜ੍ਹਨ/ਲਿਖਣ
