Views (6.x-3.2) - en to hr translation catalogue (539 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: footer
hr: podnožje

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: On
hr: Uključi

en: For
hr: Za

en: Tags
hr: Oznake

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: File
hr: Datoteka

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: default
hr: Zadano

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Block settings
hr: Postavke bloka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Center
hr: Centar

en: Types
hr: Vrste

en: Hierarchy
hr: Hijerarhija

en: Related terms
hr: Povezani pojmovi

en: Required
hr: Nužno

en: Parent
hr: Nadređen

en: Depth
hr: Dubina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: header
hr: zaglavlje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: Core
hr: Jezgra

en: Icon
hr: Ikona

en: Add new
hr: Dodaj novi

en: Access
hr: Pristup

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Display
hr: Prikaz

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: read more
hr: iscrpnije

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload
hr: Otpremi

en: Picture
hr: Slika

en: Mail
hr: E-pošta

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Promoted
hr: Promaknut

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Exclude
hr: Isključi

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: term
hr: pojam

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Module
hr: Modul

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Selected
hr: Odabrano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Score
hr: Rezultat

en: Published
hr: Objavljeno

en: Input format
hr: Format unosa

en: Signature
hr: Potpis

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Log message
hr: Poruka zapisnika

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Vocabulary ID
hr: ID rječnika

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Fields
hr: Polja

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is less than or equal to
hr: je manje ili jednako

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is greater than or equal to
hr: je više ili jednako

en: Is greater than
hr: je više

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Normal
hr: Normalno

en: %time ago
hr: prije %time

en: Advanced
hr: Napredno

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Up
hr: Gore

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: Month
hr: Mjesec

en: System
hr: Sustav

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Current
hr: Trenutno

en: OR
hr: ILI

en: Day
hr: Dan

en: Table
hr: Tablica

en: Other
hr: Ostalo

en: Align
hr: Poravnati

en: Basic
hr: Osnovno

en: List type
hr: Tip liste

en: Role
hr: Uloga

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Both
hr: Oba

en: Maximum length
hr: Maksimalna dužina

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: access all views
hr: pristup svim pogledima

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
hr: Views su prilagođene liste sadržaja na vašem sustavu; oni su visoko prilagodljivi i daju vam kontrolu nad prikazom liste sadržaja.

en: Tools
hr: Alati

en: Edit view
hr: Uredi pogled

en: Override
hr: Nadvladaj

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Administer views
hr: Administriraj poglede

en: Summary, sorted ascending
hr: Sažetak, razvrstano uzlazno

en: Summary, sorted descending
hr: Sažetak, razvrstano silazno

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Expose
hr: Izloži

en: Down
hr: Dolje

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Exposed Filters
hr: Izloženi filteri

en: Order
hr: Redoslijed

en: administer views
hr: administriraj view-ove

en: Random
hr: Nasumično

en: Uncategorized
hr: Nekatekorizirano

en: Position
hr: Pozicija

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: Profile
hr: Profil

en: filters
hr: filteri

en: Term description
hr: Opis termina

en: fields
hr: polja

en: Operation
hr: Operacija

en: reply
hr: odgovori

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Show
hr: Prikaži

en: in
hr: u

en: Messages
hr: Poruke

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Source
hr: Izvor

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Block name
hr: Naziv bloka

en: Hour
hr: Sat

en: Revert
hr: Vrati

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blocked
hr: Blokiran

en: or
hr: ili

en: Convert
hr: Pretvori

en: Parent term
hr: Nadređeni termin

en: Style
hr: Stil

en: revert
hr: vrati

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Unformatted
hr: Neformatirano

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Relationships
hr: Odnosi

en: Plural
hr: Množina

en: Relationship
hr: Odnos

en: relationships
hr: odnosi

en: Sort criteria
hr: Kriterij razvrstavanja

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Read only
hr: Samo za čitanje

en: Storage
hr: Spremnik

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Apply
hr: Primjeni

en: Enter the terms you wish to search for.
hr: Unesite izraze koje želite pronaći.

en: PHP Code
hr: PHP kôd

en: Translation
hr: Prijevod

en: Translation status
hr: Status prijevoda

en: Add another item
hr: Dodaj sljedeću stavku

en: Full node
hr: Cijeli node

en: Used in
hr: Korišteno u

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Precision
hr: Preciznost

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Grid
hr: Mreža

en: Hide
hr: Sakrij

en: Read/Write
hr: Čitaj/Piši

en: Global
hr: Opće

en: arguments
hr: argumenti

en: Thread
hr: Niz

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr: Morate uključiti barem jednu pozitivnu ključnu reč sa najmanje @count karaktera.

en: Space
hr: Razmak

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: <Any>
hr: <Bilo koji>

en: Rearrange
hr: Prerasporedi

en: Aggregator
hr: Sakupljač

en: Context
hr: Kontekst

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Taxonomy vocabulary
hr: Rječnik taksonomije

en: Module name
hr: Naziv modula

en: Enter the module name to export code to.
hr: Unesite naziv modula u kojega ćete izvesti kod.

en: Edit this view
hr: Uredi ovaj pogled

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
hr: Greška u provjeri valjanosti, molimo pokušajte ponovno. Ako se greška ponavlja, molimo kontaktirajte administratora web lokacije.

en: In moderation
hr: U moderaciji

en: Default order
hr: Zadani redoslijed

en: Or
hr: Ili

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: sort by @s
hr: rasporedi po @s

en: and
hr: i

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Parent comment
hr: Nadređeni komentar

en: The parent comment.
hr: Nadređeni komentar.

en: Author's website
hr: Web stranica autora

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
hr: Prikazuje dubinu komentara ukoliko je isti nizan.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
hr: Složeno po nizanom redoslijedu. Ovo će držati komentare u skupini s njima nadređenima.

en: Reply-to link
hr: Poveznica za odgovor

en: Provide a simple link to reply to the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za odgovor na komentar.

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: field
hr: polje

en: The node the uploaded file is attached to
hr: Node uz koji je otpremljena datoteka privinuta

en: Delete view
hr: Izbriši view

en: The taxonomy vocabulary ID
hr: ID rječnika taksonomije

en: The taxonomy term ID
hr: Taxonomy term ID

en: The language the content is in.
hr: Jezik sadržaja

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Mime type
hr: Mime vrsta

en: Use default
hr: Koristi zadano

en: The weight, used for sorting.
hr: Težina, koristi se za razvrstavanje.

en: The date the node was last updated.
hr: Nadnevak kada je node zadnji put ažuriran.

en: In the form of WW (01 - 53).
hr: U obliku WW (01 - 53).

en: No link
hr: Nema poveznice.

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s odgovarajućom strunom dopuštenja.

en: Comma
hr: Zarez

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
hr: Nodovi su Drupalov primarni sadržaj.

en: Comments are responses to node content.
hr: Komentari su odgovori na sadržaj.

en: Users who have created accounts on your site.
hr: Korisnici koji su otvorili račun na vašoj stranici.

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Front page feed
hr: Feed naslovnice

en: The node ID of the node.
hr: Node ID

en: No role
hr: Nema uloge

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: The size of the file.
hr: Veličina datoteke.

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Filter the view to the currently logged in user.
hr: Pročisti pogled po trenutno prijavljenom korisniku.

en: Localization
hr: Lokalizacija

en: Has Avatar
hr: Ima Avatar

en: Display the node with standard node view.
hr: Prikaži node u standardnom node pregledu.

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Ajax callback for view loading.
hr: Ajax povratni poziv za punjenje pogleda.

en: Changes cannot be made to a locked view.
hr: Zaključani pogled se ne može mijenjati.

en: Convert stored Views 1 views.
hr: Pretvori spremljene Views 1 poglede

en: Convert view
hr: Pretvori pogled

en: Create customized lists and queries from your database.
hr: Stvara proizvoljne liste i upite iz vaše baze podataka.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
hr: Administrativno sučelje pogleda. Bez ovoga modula ne možete upravljati pogledima.

en: Example table
hr: Primjer tablice

en: Example content
hr: Primjer sadržaja

en: Example node
hr: Primjer nodea

en: Display all values
hr: Prikaži sve vrijedosti

en: Hide view / Page not found (404)
hr: Sakrij pogled / Stranica nije pronađena (404)

en: Display empty text
hr: Prikaži prazni tekst

en: Provide default argument
hr: Unesite zadani argument

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: Export this view
hr: Izvezi ovaj pogled

en: Create a copy of this view
hr: Kreiraj kopiju ovog pogleda

en: Add display
hr: Dodaj prikaz

en: Remove display
hr: Ukloni prikaz

en: Default settings for this view.
hr: Zadane postavke za ovaj pogled.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
hr: Prikaži pogled kao stranicu, s URL i izborničkim vezama.

en: Display the view as a block.
hr: Prikaži pogled unutar bloka.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
hr: Privitci dodani dugim prikazima kako bi se postigli višestruki pogledi u istom pogledu.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
hr: Prikaži pogled kao feed, npr. RSS feed.

en: Displays rows one after another.
hr: Prikaži redove jedan nakon drugoga.

en: HTML List
hr: HTML lista

en: Displays rows as an HTML list.
hr: Prikaži redove kao HTML listu.

en: Displays rows in a grid.
hr: Prikaži redove kao mrežu.

en: Displays rows in a table.
hr: Prikaži redove unutar tablice.

en: Displays the default summary as a list.
hr: Prikaži zadani sažetak kao listu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
hr: Prikaži neformatirani sažetak, s opcijom jedan nakon drugoga ili za prikaz u jednom redu.

en: Generates an RSS feed from a view.
hr: Stvara RSS iz pogleda.

en: Displays the fields with an optional template.
hr: Prikažuje polja s proizvoljnim predloškom.

en: Fixed entry
hr: Fiksni unos

en: Will be available to all users.
hr: Biti će dostupno svim korisnicima.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
hr: Pristup će biti omogućen korisnicima s bilo kojom zadanom ulogom.

en: sort criteria
hr: mjerilo razvrstavanja

en: Sort criterion
hr: Mjerila razvrstavanja

en: sort criterion
hr: mjerila razvrstavanja

en: filter
hr: pročisti

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
hr: Prikaži skupljač koristeći podatke izvornika.

en: The book the node is in.
hr: Knjiga u kojemu se nalazi unos.

en: The weight of the book page.
hr: Težina stranice knjige.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
hr: Dubina stranice knjige po hijerarhiji; knjige najvišeg statusa ima dubinu od 1.

en: The title of the comment.
hr: Naziv komentara

en: The text of the comment.
hr: Tekst komentara.

en: The comment ID of the field
hr: ID polja komentara

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
hr: Ime autora komentara. Može biti sročen kao poveznica na lokaciju autora.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
hr: Lokacija autora komentara. Može biti sročena kao poveznica. Biti će prazna ukoliko je autor registrirani korisnik.

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Date and time of when the comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme kada je komentar dodan.

en: Provide a simple link to view the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za pregled komentara.

en: Provide a simple link to edit the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uređenje komentara.

en: Provide a simple link to delete the comment.
hr: Stvara jednostavnu poveznicu za uklanjanje komentara.

en: The node the comment is a reply to.
hr: Sadržaj na koji je upućen komentar.

en: The User ID of the comment's author.
hr: Korisnički ID autora komentara.

en: Parent CID
hr: CID nadređenoga

en: The Comment ID of the parent comment.
hr: CID (Comment ID) nadređenog komentara

en: Last comment time
hr: Vrijeme posljednjeg komentara

en: Date and time of when the last comment was posted.
hr: Nadnevak i vrijeme dodavanja posljednjeg komentara.

en: Last comment author
hr: Autor posljednjeg komentara

en: The name of the author of the last posted comment.
hr: Ime autora posljednje dodanog komentara.

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: The number of comments a node has.
hr: Broj komentara koje sadržaj ima

en: Updated/commented date
hr: Nadnevak osvježenja/komentiranja

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
hr: Najsvježiji od posljedne dodanih komentara ili vrijeme osvježenja sadržaja.

en: The number of new comments on the node.
hr: Broj novih komentara na unosu.

en: Comment status
hr: Status komentara

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
hr: Je li komentiranje omogućeno za unos ili ne.

en: User posted or commented
hr: Korisnik koji je dodao sadržaj ili komentar

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
hr: Prikaži unose samo ukoliko je korisnik autor unosa ili je komentirao isti.

en: Display the comment with standard comment view.
hr: Prikaži komentar u standardnom pregledu komentara.

en: Display the comment as RSS.
hr: Prikaži komentar kao RSS.

en: Locale source
hr: Izvor lokalizacije

en: A source string for translation, in English or the default site language.
hr: Izvornia struna za prijevod, na Engleskom ili zadanom jeziku stranice.

en: The ID of the source string.
hr: ID izvorne strune.

en: A description of the location or context of the string.
hr: Opis lokacije ili kontekst strune.

en: The group the translation is in.
hr: Skupina u kojoj se nalazi prijevod.

en: The version of Drupal core that this string is for.
hr: Inačica Drupala za kojeg je struna namijenjena.

en: Provide a simple link to edit the translations.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje prijevoda.

en: Locale target
hr: Meta lokalizacije

en: The full translation string.
hr: Cijeli struna prijevoda.

en: The language this translation is in.
hr: Jezik u kojemu se ovaj prijevod nalazi.

en: Singular LID
hr: LID jednine

en: The ID of the parent translation.
hr: ID nadređenog prijevoda.

en: Whether or not the translation is plural.
hr: Je li prijevod množina ili ne.

en: The title of the node.
hr: Naziv unosa

en: The date the node was posted.
hr: Nadnevak stvaranja unosa.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
hr: Vrsta node  (npr, "blog unos", "forum post", "članak", itd).

en: Whether or not the node is published.
hr: Je li unos objavljen ili ne.

en: Published or admin
hr: Objavljeno ili admin

en: Filters out unpublished nodes if the current user cannot view them.
hr: Filtrira neobjavljene node-ove ukoliko ih trenutni korisnik ne može vidjeti.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
hr: Je li node promoviran na naslovnicu ili ne.

en: Whether or not the node is sticky.
hr: Je li node ljepljiv ili ne.

en: Provide a simple link to the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu ka node-u

en: Provide a simple link to edit the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje node-a.

en: Provide a simple link to delete the node.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje node.

en: In the form of CCYYMMDD.
hr: U obliku CCYYMMDD.

en: Created year + month
hr: Godina + mjesec stvaranja

en: In the form of YYYYMM.
hr: U obliku YYYYMM.

en: Created year
hr: Godina stvaranja

en: In the form of YYYY.
hr: U obliku YYYY.

en: Created month
hr: Mjesec stvaranja

en: In the form of MM (01 - 12).
hr: U obliku MM (01 - 12).

en: Created day
hr: Dan stvaranja

en: In the form of DD (01 - 31).
hr: U obliku DD (01 - 31).

en: Created week
hr: Tjedan stvaranja

en: Node revision
hr: Revizija node-a

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
hr: Revizije node-ova su povijest njihovih promjena.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
hr: Poveži reviziju node-a s korisnikom koji je stvorio reviziju.

en: The actual, full data in the body field; this may not be valid data on all node types.
hr: Stvarni, puni sadržaj u polju tijelo; ne mora biti valjano za sve node vrste.

en: The stored teaser field. This may not be valid or useful data on all node types.
hr: Spremljeno teaser polje. Ne mora biti valjano za sve tipove sadržaja..

en: The revision ID of the node revision.
hr: Revizijski ID revizije node.

en: The log message entered when the revision was created.
hr: Poruka zapisnika unešena tijekom stvaranja revizije.

en: Revert link
hr: Poveznica za poništenje

en: Provide a simple link to revert to the revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za poništenje revizije.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje node revizije.

en: Has new content
hr: Ima novi sadržaj

en: Show a marker if the node has new or updated content.
hr: Prikaži oznaku ukoliko node ima novi ili osvježeni sadržaj.

en: Show only nodes that have new content.
hr: Prikaži samo node-ove koje imaju novi sadržaj.

en: Node ID from URL
hr: Node ID iz URL

en: Poll
hr: Anketa

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
hr: Rezultat stavke pretraživanja. Ovo se neće koristiti ukoliko filter pretrage nije omogućen.

en: Views today
hr: Pregleda danas

en: Title of page visited.
hr: Naziv posjećene stranice.

en: Referrer URI.
hr: URI dovoditelja

en: Files maintained by Drupal and various modules.
hr: Datoteke koje održava Drupal i različiti moduli.

en: The ID of the file.
hr: ID datoteke.

en: The name of the file.
hr: Naziv datoteke.

en: The path of the file.
hr: Putanja datoteke.

en: The mime type of the file.
hr: Mime vrsta datoteke.

en: The status of the file.
hr: Status datoteke.

en: The date the file was uploaded.
hr: Nadnevak otpreme datoteke.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
hr: Naziv rječnika čiji je pojam član. Ovo će biti rječnik za bilo koji "Taksonomija: Pojam"polje; i može rezultirati duplikatima.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
hr: Pojmovi taksonomije su priloženi sadržaju.

en: Taxonomy terms. Note that using this can cause duplicate nodes to appear in views; you must add filters to reduce the result set.
hr: Termini taksonomije. Imajte na umu kako ovo može uzrokovati pojavu duplih node-ova u pogledima, morate koristiti filtere kako bi reducirali rezultate.

en: Taxonomy term name.
hr: Naziv pojma taksonomije.

en: The term weight field
hr: Polje težine pojma

en: The description associated with a taxonomy term.
hr: Opis povezan s pojmom taksonomije.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
hr: Pročisti rezultate stranice "Taksonomija: Pojam" unutar određenog rječnika.

en: All terms
hr: Svi termini

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
hr: Prikaži sve pojmove taksonomije povezane s unosom iz određenih rječnika.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
hr: Nadređeni termin. Ovo može rezultirati duplim unosima ukoliko koristite rječnik koji dopušta dvostruko nadređene.

en: Term synonym
hr: Sinonim termina

en: Term synonyms may be used to find terms by alternate names.
hr: Sinonimi termina mogu biti korišteni kako bi tražili termine po alternativnim nazivima.

en: Term ID (with depth)
hr: ID termina ID (s dubinom)

en: The depth filter is more complex, so provides fewer options.
hr: Filter dubine je složeniji, tako da ima manje opcija.

en: Term ID depth modifier
hr: Modifikator dubine ID termina

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional argument.
hr: Dopušta  "depth" mijenjanje ID termina (s dubinom) unutar taksonomije putem dodatnog argumenta.

en: Node translation
hr: Prijevod unosa

en: Translation set node ID
hr: ID prevoditeljskog skupa unosa

en: The ID of the translation set the content belongs to.
hr: ID prevoditeljskog skupa kojemu sadržaj pripada.

en: Source translation
hr: Izvor prijevoda

en: The source that this content was translated from.
hr: Izvor iz kojega je sadržaj preveden.

en: Versions of content in different languages.
hr: Inačice sadržaja u različitim jezicima.

en: Nodes that are either untranslated or are the original versions of a translation set.
hr: Node-ovi koji su ili neprevedene ili su izvorne inačice prevoditeljske skupine.

en: Child translation
hr: Podređeni prijevod

en: Nodes that are translations of a source translation.
hr: Node koje su prijevodi izvornog prijevoda.

en: The translation status of the node--whether or not the translation needs to be updated.
hr: Status prijevoda node-a - treba li osvježiti prijevod.

en: Outdated
hr: Zastarjelo

en: upload
hr: otprema

en: The description of the uploaded file.
hr: Opis otpremljene datoteke

en: Listed
hr: Izlistano

en: Whether or not the file is marked to be listed.
hr: Je li datoteka označena za izlistaj ili ne

en: All files attached to a node with upload.module.
hr: Sve datoteke privinute node-u putem upload modula.

en: Has attached files
hr: Ima privitke

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
hr: Prikazuje samo datoteke s privitcima. Ovo može stvoriti duplikate ukoliko ima više privitaka jednom sadržaju.

en: Add a relationship to gain access to more file data for files uploaded by upload.module. Note that this relationship will cause duplicate nodes if there are multiple files attached to the node.
hr: Dodajte odnose kako dobili pristup datotekama ili podacima koji su podignuti putem upload.module. Imajte na umu kako će ovaj odnos udvostručiti nodove koji imaju više privitaka.

en: The user ID
hr: Korisnički ID

en: The user or author name.
hr: Korisnik ili ime autora.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
hr: Adresa e-pošte za određenog korisnika. Zadane postavke ne prikazuju ovo polje korisnicima, stoga budite oprezni prilikom korištenja istoga.

en: The user's picture, if allowed.
hr: Korisnička slika, ukoliko je dopušteno.

en: The date the user was created.
hr: Nadnevak stvaranja korisnika.

en: The user's last access date.
hr: Nadnevak kada je korisnik posljednji put pristupio sadržaju.

en: The user's last login date.
hr: Nadnevak kada se korisnik posljednji put prijavio.

en: Whether a user is active or blocked.
hr: Je li korisnik aktivan ili blokiran.

en: The user's signature.
hr: Korisnikov potpis.

en: Provide a simple link to edit the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za uređivanje korisnika.

en: Provide a simple link to delete the user.
hr: Omogućava jednostavnu poveznicu za brisanje korisnika.

en: Roles that a user belongs to.
hr: Uloge kojima korisnik pripada.

en: User ID from URL
hr: Korisnikov ID iz URL

en: User ID from logged in user
hr: Korisnikov ID iz prijavljenog korisnika

en: Randomize the display order.
hr: Nasumični redoslijed prikaza.

en: Null
hr: Prazan skup

en: Allow an argument to be ignored. The query will not be altered by this argument.
hr: Dopusti argument koji će biti ignoriran. Određeni argument neće utjecati na upit.

en: Provide custom text or link.
hr: Omogućava proizvoljni tekst ili poveznicu.

en: contact
hr: kontakt

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
hr: Unesite velikim slovima <strong>OR</strong> kako bi ste pretražili bilo koji od dva termina. Npr., <strong>mačke OR psi</strong>.

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hr[0]: Ne mogu pronaći termin: @terms
hr[1]: Ne mogu pronaći termine: @terms
hr[2]: Ne mogu pronaći termine: @terms

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
hr[0]: Ne mogu pronaći korisnika: @users
hr[1]: Ne mogu pronaći korisnike: @users
hr[2]: Ne mogu pronaći korisnike: @users

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
hr: Dopusti izloženom obrascu prikaz unutar bloka umjesto unutar pogleda.

en: Update default display
hr: Osvježi zadani prikaz

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Show only these tags
hr: Prikaži samo ove tagove

en: Put this in @module.info in your modules/@module directory
hr: Umetnite ovo u @module.info unutar vašeg modules/@module direktorija

en: Bulk export
hr: Izvoz na veliko

en: Views exporter
hr: Izvoz pogleda

en: Allows exporting multiple views at once.
hr: Omogućava istovremeni izvoz višestrukih pogleda.

en: Short date format
hr: Skraćeni oblik datuma

en: Medium date format
hr: Srednji format datuma

en: Long date format
hr: Dugački format prikaza datuma

en: Content translation
hr: Prijevod sadržaja

en: In code
hr: U kôdu

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
hr[0]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s 1 znakom ili više.
hr[1]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znaka ili više.
hr[2]: Morate uključiti najmanje jednu pozitivnu ključnu riječ s @count znakova ili više.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Bypass access control when accessing views.
hr: Zaobiđi pristupna pravila prilikom pristupanja pogledima.

en: Bypass views access control
hr: Zaobiđi pristupna pravila pogleda
