Weather_es (6.x-1.9) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Next
si: ඊලඟ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Languages
si: භාෂා
