Webchick's test profile (6.x-0.1-unstable2) - en to lt translation catalogue (2662 entries)

en: list
lt: sąrašas

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: enabled
lt: Įjungta

en: enable
lt: įjungti

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Item
lt: Elementas

en: Private
lt: Privatus

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Admin specifies whether or not a group appears in the public listings.
lt: Administratorius nurodo ar grupė atsiras viešam sąraše.

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Closed
lt: Uždara

en: Invite only
lt: Tik su pakvietimais

en: yes
lt: taip

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: Group specific blocks are only visible on group pages and not on systemwide pages like the home page or admin pages.
lt: Specifiniai grupės blokai matomi tik grupės puslapiuose ir nerodoma kituose svetainės puslapiuose.

en: OPML
lt: OMPL

en: Create group administrator
lt: Sukurti grupės valdytoją

en: Delete group administrator
lt: Pašalinti grupės valdytoją

en: Send invitation
lt: Siųsti pakvietimą

en: Group activity
lt: Grupės aktyvumas

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Organic groups configuration
lt: Organinių grupių valdymas

en: List
lt: Sąrašas

en: Faces
lt: Veidai

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Subscription saved.
lt: Prenumerata išsaugota

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email addresses or usernames
lt: El. pašto adresai ar narių vardai

en: Enter up to %max email addresses or usernames. Separate multiple addresses by commas or new lines. Each person will receive an invitation message from you.
lt: Įveskite iki %max el. pašto adresų arba narių vardų. Adresus atskirkite kableliu arba nauja eilute. Kiekvienas asmuo gaus pakvietimą nuo jūsų.

en: Personal message
lt: Asmeninė žinutė

en: Optional. Enter a message which will become part of the invitation email.
lt: Pasirenkama. Įveskite žinutę kuri bus dalis pakvietimo teksto.

en: You may not specify more than %max email addresses or usernames.
lt: Jums neleista nurodyti daugiau nei %max el. pašto adresų ar narių vardų.

en: Additional details
lt: Papildoma informacija

en: Are you sure you want to join the group %title?
lt: Ar tikrai norite prisijungti prie grupės %title?

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: List of users
lt: Narių sąrašas

en: (approval needed)
lt: (reikia patvirtinimo)

en: Manager
lt: Valdytojas

en: Age
lt: Amžius

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Description
lt: Aprašymas

en: No posts in this group.
lt: Šioje grupėje nėra įrašų.

en: No public posts in this group.
lt: Šioje grupėje nėra viešų įrašų.

en: A brief description for the group details block and the group directory.
lt: Trumpas grupės aprašymas, rodomas grupių sąraše.

en: Language
lt: Kalba

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the group.
lt: Pasirinkdami kita temą, pakeisite grupės puslapio išvaizdą.

en: Do nothing.
lt: Nieko nedaryti.

en: Delete all group posts which don't also belong to another group.
lt: Pašalinti visus grupės įrašus kurie nepriklauso ir kitoms grupėms.

en: Move all group posts to the group listed below.
lt: Perkelti visus grupės įrašus į grupę žemiau.

en: Group posts
lt: Grupės įrašai

en: Target group
lt: Tikslo grupė

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Public
lt: Vieša

en: Audience
lt: Auditorija

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: @group: '@title' at @site
lt: @group: '@title' - @site

en: @body
    
    --
    This message was sent by an administrator in the '@group' group at @site. To visit this group, browse to !url_group. To unsubscribe from this group, visit !url_unsubscribe
lt: @body
    
    --
    Ši žinutė siųsta grupės '@group' valdytojų iš @site. Norite aplankyti šią grupę, spauskite !url_group.Atsijungti nuo grupės, spauskite !url_unsubscribe

en: Invitation to join the group '@group' at @site
lt: Kvietimas prisijungti prie '@group' grupės iš @site

en: You are now an administrator for the group '@group'
lt: Nuo šiol jūs grupės '@group' administratorius.

en: @username, you are now an administrator for the group '@group'.
    
    You can administer this group by logging in here:
     !group_url
lt: @username, nuo šiol jūs grupės '@group' administratorius.
    
    
    Galite valdyti grupę prisijungę:
     !group_url

en: Group details
lt: Grupės aprašymas

en: New groups
lt: Naujos grupės

en: Group notifications
lt: Grupės parnešimai

en: more
lt: daugiau

en: Browse the newest groups.
lt: Naršyti naujausias grupes.

en: Invite friend
lt: Pakviesti draugą

en: Create !type
lt: Sukurti !type

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: New groups don't appear in the groups directory. Administrators control the directory exclusively.
lt: Naujos grupės neatsiranda grupių sąraše. Valdytojai kontroliuoja.

en: New groups always appear in the groups directory.
lt: Naujos grupės visada asiranda grupių sąraše.

en: Groups directory control
lt: Grupių sąrašo valdymas

en: New groups always appear on the registration form.
lt: Naujos grupės visada atsiranda registracijos formoje.

en: Registration form control
lt: Registracijos formos valdymas

en: Audience checkboxes
lt: Auditorijos žymimas langelis

en: Visibility of posts
lt: Įrašo matomumas

en: Audience required
lt: Privaloma auditorija

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: New content subject
lt: Naujo turinio tema

en: New content body
lt: Naujo turinio turinys

en: (pending approval)
lt: (laukiama patvirtinimo)

en: 1 invitation sent. | @count invitations sent.
lt[0]: Išsiųstas @count pakvietimas.
lt[1]: Išsiųsti @count pakvietimai.
lt[2]: Išsiųsti @count[2] pakvietimų.

en: Show this post in this group. | Show this post in these groups.
lt[0]: Rodyti šį įrašą šioje grupėje.
lt[1]: Rodyti šį įrašą šiose grupėje.
lt[2]: Rodyti šį įrašą šiose grupėje.

en: administer organic groups
lt: valdyti organines grupes

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: On
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Related terms
lt: Susiję terminai

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Import path
lt: Importavimo kelias

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: No galleries available
lt: Galerijų nėra

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Error importing %filename.
lt: Klaida importuojant %filename.

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: link
lt: nuoroda

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: Event
lt: Įvykis

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: The name of the feed; typically the name of the web site you syndicate content from.
lt: Tiekimo pavadinimas; paprsatai tai būna svetainės iš kurios imamos naujienos.

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: The fully-qualified URL of the feed.
lt: Visiškai kvalifikuotas URL tiekimas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: <none>
lt: -joks-

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Last updated: %date
lt: Atnaujinta: %date

en: There is 1 image in this gallery | There are @count images in this gallery
lt[0]: Šioje galerijoje yra @count vaizdas
lt[1]: Šioje galerijoje yra @count vaizdai
lt[2]: Šioje galerijoje yra @count[2] vaizdų

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Paths
lt: Keliai

en: Notify poster of own posts
lt: Pranešti rašytojus apie savus įrašus

en: Notifies a node poster about their own posts.  Useful principally during testing.  Default is OFF.
lt: Pranešti mazgo kūrėjams apie jų įrašus. Naudinga testavimui. Paprastai OFF

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Your subscription was activated.
lt: Jūsų prenumerata aktyvuota.

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Question
lt: Klausimas

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Points
lt: Taškai

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Bottom
lt: Apačia

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Mission
lt: Misija

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Good
lt: Gerai

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Header
lt: Atraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Private messages
lt: Privačios žinutės

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Severity
lt: sunkumas

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Random image
lt: Atsitiktinis vaizdas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Number of rows
lt: Eilučių kiekis

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: Gallery settings
lt: Galerijos nuostatos

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: Number of news items in block
lt: Naujienų kiekis bloke

en: View this feed's recent news.
lt: Rodyti šio tiekimo naujienas.

en: Feed overview
lt: Tiekimo peržiūra

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: %time left
lt: liko %time

en: remove items
lt: pašalinti elementus

en: update items
lt: atnaujinti elementus

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: %ago ago
lt: prieš %ago

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: The feed %feed has been updated.
lt: Tiekimas %feed atnaujinti.

en: Feed %feed deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalintas.

en: The feed %feed has been deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalinti

en: Feed %feed added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas.

en: The feed %feed has been added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: The news items from %site have been removed.
lt: Naujienos iš %site buvo pašalintos.

en: New window
lt: Naujas langas

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: 1 attachment | @count attachments
lt[0]: @count prisegtukas
lt[1]: @count prisegtukai
lt[2]: @count[2] prisegtukų

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Image galleries
lt: Nuotraukų galerijos

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: System
lt: Sistema

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Phone
lt: Telefonas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Company
lt: Įmonė

en: security
lt: saugumas

en: Members
lt: Nariai

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Method
lt: Būdas

en: My groups
lt: Mano grupės

en: You may now post messages in this group located at !group_url
lt: Dabar jūs galite skelbti žinutes šioje grupėje !group_url

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: The name of the menu the node belongs to.
lt: Meniu, kuriam priklauso šis mazgas, pavadinimas.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikomas visiems mazgams jei jų modelis nenurodytas)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
lt: Generuoja pervadinimus egzistuojantiems mazgams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
lt: Generuojami pervadinimai visiems egzistuojamiems forumams ir forumo konteineriams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis forumų ir forumų konteinerių atnaujinimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems egzistuojantiems nariams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus visiems tinklaraščio puslapiams kurie neturi pervadinimo.

en: Pattern for user-tracker page paths
lt: Modelis nario seklio keliui

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
lt: Generuoti pervadinimus

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus komponento teksto ilgis kelyje (pvz.: [title]). Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: What should pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
lt: Ką pathauto turėtų daryti kai atnaujinamas egzistuojantis turinys kuris jau turi pervadinimą?

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: administer pathauto
lt: adminstruoti pathauto

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Sharpening filter
lt: Aštrinimo filtras

en: Color profile
lt: Spalvų prifilis

en: Path to color profile
lt: Kelias iki spalvos profilio

en: The path to a color profile file that all scaled down images will be converted to. Leave empty to disable.
lt: Kelias iki spalvos profilio bylos kuris visus sumažintus vaizdus konvertuos. Išjungimui palikite tusčia.

en: Security
lt: Saugumas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Detected malicious attempt to delete an invitation.
lt: Nustatytas kenksmingas bandymas pašalinti pakvietimus.

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Destination
lt: Paskirtis

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Exists
lt: Esantys

en: Filtered text (user selects input format)
lt: Filtruotas tekstas (narys pasirenką įvesties formatą)

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: The maximum length of the field in characters. Leave blank for an unlimited size.
lt: Maksimalus laukelio ilgis simboliais. Palikite tuščia jei neribosite.

en: Rows
lt: Eilutės

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Cache
lt: Podėlis

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: description
lt: aprašymas

en: <All>
lt: -Visi-

en: As Time Ago
lt: Kaip Prieš

en: access all views
lt: pasiekti visus vaizdus

en: Views are customized lists of content on your system; they are highly configurable and give you control over how lists of content are presented.
lt: Views yra pritaikomas turinio sąrašas jūsų svetainėje; jie gali būt pritaikomi ir suteikia jums galimybe nustatyti kiek ir kaip turinys rodomas.

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Summary, sorted ascending
lt: Santrauka, rikiuojama didėjančiai

en: Summary, sorted descending
lt: Santrauka, rikiuojama mažėjančiai

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Empty text
lt: Tuščias tekstas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: administer views
lt: administruoti vaizdus

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Close
lt: Uždaryti

en: expired
lt: pasibaigusi

en: Posted by: !name
lt: Įrašė: !name

en: filters
lt: filtrai

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Votes
lt: Balsai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Original
lt: Orginalas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Folder
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Confirm your subscription
lt: Patvirtinti jūsų prenumeratą.

en: Modified
lt: Redaguota

en: Formatting guidelines
lt: Formatavimo taisyklės

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Jei paliksite tuščią - bus naudojamas formos pateikimo laikas.

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Pending
lt: Laukiama

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Key
lt: Raktas

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Calendar Legend.
lt: Kalendoriaus legenda (paaiškinimai).

en: Calendar Legend
lt: Kalendoriaus legenda

en: Add to calendar
lt: Pridėti prie kalendoriaus

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Calendar iCal
lt: iCal kalendorius

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Clear
lt: Išvalyti

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Source
lt: Šaltinis

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
lt: Pakvietimai rodomi šiame puslapyje buvo panaudoto prisijungiant prie svetainės. Paspauskite ant el. pašto adreso pateksite į nario paskyrą.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
lt: Pakvietimai rodomi šiame puslapyje dar nebuvo priimti.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
lt: Pakvietimai rodomi šiame puslapyje nebuvo panaudoti registruojanti svetainei per galiojimo laikotarpį  @coun dienas.

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
lt: Būsena <em>pašalinta</em> reiškia, kad nario paskyra buvo pašalinta.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
lt: Bet kuriuo metu jūs galite atsiimti pakvietimą. Priimtų pakvietimų atsiimti negalima.

en: New invitation
lt: Naujas pakvietimas

en: Accepted
lt: Priimti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: New user registration by invitation only.
lt: Nauji nariai registruojasi tik pagal pakvietimus

en: Sorry, new user registration by invitation only.
lt: Atsiprašome, nauji nariai registruojami tik su pakvietimais

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Invite a friend
lt: Pakviesti draugą

en: User registration option reset to %no_approval.
lt: Narių registracijos taisyklė nustatyta į %no_approval.

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Default target role
lt: Įprasta tikslo rolė

en: Choose the default role that invited users will be added to when they register. For example, <em>authenticated user</em>.
lt: Pasirinkite įprasta tikslo rolę kuriai bus priskirti nauji nariai per registracija. Pvz.: <em></em>.

en: Invitation expiry
lt: Pakvietimo galiojimas

en: Set the expiry period for user invitations, in days.
lt: Nustatykite pakvietimo galiojimo laiką dienomis.

en: Role settings
lt: Rolių nuostatos

en: @role settings
lt: @role nustatymai

en: Target role
lt: Tikslo rolė

en: You may choose to add invited users to another role (in addition to the default role set in the general section) when they have been invited by a member of %role.
lt: Jūs galite pasirinkti ar priskirti pakviestus narius į kitą rolę (papildomai įprasta rolė nustatoma pagrindinių nuostatų skiltyje) kai jie pakviečiami nario kuris yra %role.

en: Invitation limit
lt: Pakvietimų ribos

en: unlimited
lt: neribotas

en: Allows to limit the total number of invitations members of %role can send.
lt: Suteikia galimybę riboti visų pakvietimų kiekį nariams kurie yra %role.

en: E-mail settings
lt: El. pašto nustatymai

en: [inviter-raw] has sent you an invite!
lt: [inviter-raw] atsiuntė jums pakvietimą.

en: Type the default subject of the invitation e-mail.
lt: Įveskite pakvietimo laiško  įprasta temą

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
lt: Naudokite [token] sintakse jei norite įterpti šablono pakeitimą.

en: Editable subject
lt: Redaguojama tema

en: Choose whether users should be able to customize the subject.
lt: Pasirinkite ar narys galės keisti temą.

en: Mail template
lt: Laiško šablonas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: <em>From</em> e-mail address
lt: <em>Nuo</em> el. pašto adresas

en: Choose which e-mail address will be in the From: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
lt: Pasirinkite kuris el. pašto adresas bus naudojamas NUO laukelyje: pakvietimo laiško antraštėje ; <em>svetainės</em> ar <em>siuntėjo</em>. <em>Svetainės</em> naudos įprasta svetainės el. pašto adresą, <em>siuntėjo</em> el. pašto adresas bus to kas siunčia pakvietimą. Beto galite nustatyti kitokias reikšmes spausdami <em>platesni nustatymai</em> žemiau.

en: site
lt: svetainės

en: inviter
lt: siuntėjo

en: <em>Reply-To</em> e-mail address
lt: <em>Reply-To</em> el. pašto adresas

en: Choose which e-mail address will be in the Reply-To: header for the invitation mails sent; <em>site</em> or <em>inviter</em>. <em>Site</em> will use the default e-mail address of the site, whereas <em>inviter</em> will use the e-mail address of the user who is sending the invitation. Alternatively, you can set this value manually by clicking on <em>advanced settings</em> below.
lt: Pasirinkite kuris el. pašto adresas bus naudojamas Reply-To laukelyje:  pakvietimo laiško antraštėje ; <em>svetainės</em> ar <em>siuntėjo</em>. <em>Svetainės</em> naudos įprasta svetainės el. pašto adresą, <em>siuntėjo</em> el. pašto adresas bus to kas siunčia pakvietimą. Beto galite nustatyti kitokias reikšmes spausdami <em>platesni nustatymai</em> žemiau.

en: <strong>Note:</strong> unless these fields are blank, they will override the radio button choices above.
lt: <strong>Atminkite:</strong> nebent šie laukeliai tušti, perrašomi aukščiau esantys pasirinkimai

en: Manually override <em>From</em> e-mail address
lt: Rankinis perrašymas <em>Nuo</em> el. pašto adreso

en: The e-mail address the invitation e-mail is sent from.
lt: El. pašto adresas iš kurio siunčiamas pakvietimas.

en: Manually override <em>Reply-To</em> e-mail address
lt: Rankinis perrašymas <em>Reply-To</em> el. pašto adreso

en: The e-mail address you want recipients to reply to.
lt: El. pašto adresas kuriams atsakoma.

en: Invite page customization
lt: Pakvietimo puslapio taikymas

en: Invite page title
lt: Pakvietimo puslapio pavadinimas

en: The title of the page where users invite friends.
lt: Pakvietimo puslapio pavadinimas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Withdraw
lt: Ištrauka

en: No invitations available.
lt: Pakvietimų nėra.

en: Recommend @site-name to:
lt: Rekomenduoti @site-name:

en: Send invite
lt: Siųsti pakvietimą

en: View your invites
lt: Peržiūrėti jūsų pakvietimas

en: Type the subject of the invitation e-mail.
lt: Įveskite pakvietimo laiško temą.

en: You cannot send more than one invitation.
lt: Jums daugiau neleidžiama siųsti pakvietimų.

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
lt: Kviečiamasis negalės užsiregistruoti naudodamasis šiuo pakvietimu.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
lt: Ar tikrai norite atsiimti pakvietimą %email?

en: Invitations to registered users cannot be withdrawn.
lt: Atsiimti pakvietimo iš užsiregistravusių narių neįmanoma.

en: Invitation to %email has been withdrawn.
lt: Pakvietimas %email buvo atsiimtas.

en: The e-mail address of the invited user.
lt: Pakviestojo nario el. pašto adresas.

en: The personal message for the invitee as unfiltered text. WARNING - raw user input.
lt: Asmeninė žinutė pakviestajam kaip nefiltruotas tekstas. WARNING - raw user input.

en: This invitation has been withdrawn.
lt: Pakvietimas buvo atsiimtas.

en: This invitation has already been used. Please login now with your username and password.
lt: Šis pakvietimas jau buvo panaudotas. Prašome prisijungti savo vardu ir slaptažodžiu.

en: Sorry, this invitation has expired.
lt: Atsiprašome bet šis pakvietimas jau nebegalioja.

en: !user (@email) has joined @site-name!
lt: !user (@email) prisijungė @site-name!

en: invite
lt: pakviesti

en: You have only 1 invite left. | You have only @count invites left.
lt[0]: Jums liko @count pakvietimas.
lt[1]: Jums liko @count pakvietimai.
lt[2]: Jums liko @count[2] pakvietimų.

en: Your invitation has been successfully sent. You will be notified when the invitee joins the site. | @count invitations have been successfully sent. You will be notified when any invitee joins the site.
lt[0]: Jūsų pakvietimas sėkmingai išsiųstas. Jums bus pranešta kai draugas priisijungs prie svetainės.
lt[1]: @count pakvietimai sėkmingai išsiųsti. Jums bus pranešta kai draugai priisijungs prie svetainės.
lt[2]: @count[2] pakvietimų sėkmingai išsiųsta. Jums bus pranešta kai draugai priisijungs prie svetainės.

en: The entered e-mail address is invalid. Please correct it. | @count entered e-mail addresses are invalid. Please correct them.
lt[0]: Įvestas klaidingas el.pašto adresas. Prašome pataisyti.
lt[1]: Įvesti @count  klaidingi el.pašto adresai. Prašome pataisyti.
lt[2]: Įvesta @count[2]  klaidingų el.pašto adresų. Prašome pataisyti.

en: send invitations
lt: siųsti pakvietimus

en: send mass invitations
lt: siųsti masinius pakvietimus

en: track invitations
lt: sekti pakvietimus

en: withdraw accepted invitations
lt: atsiimti priimtus pakvietimus

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Unsuccessful
lt: Nesėkmingai

en: Invitation counts
lt: Pakvietimų skaičius

en: Top inviters/User rank
lt: Top kvietėjai / nario rangas

en: @user's invite rank
lt: @user pakvietimo rangas

en: Top inviters
lt: Top kvietėjai

en: Number of inviters
lt: Kvietėjų skaičius

en: Show this number of inviters in the Top inviters and User rank blocks.
lt: Rodyti šį skaičių top sąrašo bloke.

en: 1 invite | @count invites
lt[0]: @count pakvietimas
lt[1]: @count pakvietimai
lt[2]: @count[2] pakvietimų

en: view invite statistics
lt: peržiūrėti pakvietimų statistiką

en: view own invite statistics
lt: peržiūrėti savo pakvietimų statistiką

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Allow your users to send and track invitations to join your site.
lt: Suteikia galimybę nariams siųsti ir sekti pakvietimus prisijugti prie jūsų svetainės.

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Features
lt: Savybės

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: timezone
lt: laiko juostos

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Select List
lt: Pasirinkite Sąrašą

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: To date
lt: Data iki

en: From date
lt: Data nuo

en: Displays the language selected for a given group.
lt: Rodo pasirinktą grupės kalbą

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Posts
lt: Įrašai

en: Mission statement
lt: Misija

en: A welcome greeting for your group home page. Consider listing the group objectives and mission.
lt: Pasisveikinimas jūsų grupės pirmame puslapyje. Tikslai ar misija.

en: Group manager
lt: Grupės valdytojas

en: New groups don't appear on the registration form. Administrators control the form exclusively.
lt: Naujos grupės neatsiranda registracijos formoje. Tik administratoriai valdo formą.

en: Title of top group
lt: Top grupės pavadinimas

en: Unfiltered title of top group. WARNING - raw user input.
lt: Nefiltruotas top grupių pavadinimas. DĖMESIO - neapdorota narių įvestis

en: ID of top group
lt: Top grupės ID

en: README file
lt: README failas

en: Organic groups group type
lt: Organic groups grupės tipas

en: Organic groups access control
lt: Organic groups priėjimo kontrolė

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
lt: Įveskite esnati kelią. Pvz.  node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: any
lt: visi

en: Execute custom PHP code
lt: Vykdyti savitą PHP kodą

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Days
lt: Dienos

en: characters
lt: simboliai

en: Spam link deterrent
lt: Spam nuorodų sulaikymas

en: Display fields
lt: Rodyti laukelius

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Date formats
lt: Datos formatai

en: Hours
lt: Valandos

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name bloką?

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: Is the group home page private or not.
lt: Ar grupės pirmas puslapis privatus ar ne.

en: Other groups
lt: Kitos grupės

en: New group home pages and default audience are always public.
lt: Naujos grupės pirmas puslapis ir numatytoji auditorija visada vieša.

en: New group home pages and default audience are always private.
lt: Naujos grupės pirmas puslapis ir numatytoji auditorija visada privatu.

en: All users may view this node.
lt: Visi nariai gali peržiūrėti mazgą.

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Show diff
lt: Rodyti skirtumus

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Show %preview_changes button on node edit form
lt: Rodyti %preview_changes mygtuką mazgo redagavimo formoje

en: Match
lt: Sutampa

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image sizes
lt: Vaizdo dydis

en: Edit membership
lt: Redaguoti narystę

en: All content types
lt: Visi turinio tipai

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Products
lt: Prekės

en: Line %lineno
lt: %lineno eilutė

en: User name
lt: Nario vardas

en: method
lt: metodas

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Check this option if you do not wish to receive email messages with graphics and styles
lt: Pažymėkite, jei nenorite gauti el. laiškų su grafika ir stiliais

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Gray
lt: Pilka

en: Attach
lt: Prisegti

en: edit
lt: redaguoti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Path to the "convert" binary
lt: Kelias iki "convert" dvejetainio

en: Formats
lt: Formatai

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: You can't import from the image module's directory. The import deletes the original files so you would just be asking for trouble.
lt: Jūs negalite importuoti vaizdų iš vaizdų (image) modulio direktorijos. Importavimas pašalina orginalias bylas taigi jūs prašotės bėdos.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: details
lt: smulkiau

en: Image Galleries
lt: Galerijos

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Image Gallery
lt: Galerija

en: image
lt: paveikslėlis

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: All categories
lt: Visos kategorijos

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Video width
lt: Video plotis

en: Video height
lt: Video aukštis

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Minutes
lt: Minutės

en: comment
lt: komentaras

en: Join
lt: Prisijungti

en: Charts
lt: Grafikai

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Same window
lt: Tas pats langas

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: unblock
lt: atblokuoti

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: users
lt: nariai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Path to file
lt: Kelias iki failo

en: Storage
lt: Saugykla

en: date
lt: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Enable custom alternate text
lt: Įjungti savitą alternatyvų tekstą

en: Enable custom title text
lt: Įjungti savitą pavadinimo tekstą

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Number of members for a group. Excludes memberships which are pending approval.
lt: Grupės narių kiekis. Be laukiančių patvirtinimo.

en: The group preference which determines how membership requests are managed (moderated, invite only, etc.).
lt: Grupės nuostatos kurios nustato kaip valdoma narystė (moderuojama, tik su pakvietimais ir pan..)

en: User is not allowed to retrieve membership information for another user.
lt: Nariui neleidžiam peržiūrėti kito nario narystės informacijos.

en: Join group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Leave group
lt: Palikti grupę

en: Approve membership request
lt: Patvirtinti prašymą dėl narystės

en: Deny membership request
lt: Atmesti prašymą dėl narystės

en: Manage membership
lt: Valdyti narystę

en: Add members
lt: Pridėti narius

en: You may not leave this group because you are its owner. A site administrator can assign ownership to another user and then you may leave.
lt: Jūs negalite palikti šios grupės nes jūs esate jos savininkas. Svetainės administratorius gali perleisti grupės naryste kitam nariui, tada ir galėsite palikti grupę.

en: Leave this group
lt: Palikti šią grupę

en: Membership saved.
lt: Narystė išsaugota

en: Membership request approved.
lt: Narystė prašymas patvirtintas.

en: Membership request denied.
lt: Narystė prašymas atmestas.

en: Add any detail which will help an administrator decide whether to approve or deny your membership request.
lt: Pridėkite informacija kuri padės administratoriui nuspręsti ar priimti jus į grupę.

en: Membership request to the %group group awaits approval by an administrator.
lt: Narystė prašymas grupei %group laukia patvirtinimo.

en: Are you sure you want to remove !name from the group %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti !name iš grupės %title?

en: Membership requests
lt: Narystės prašymai

en: How should membership requests be handled in this group? When you select <em>closed</em>, users will not be able to join <strong>or</strong> leave.
lt: Kaip bus tvarkoma narių narystė grupėje? Kai pasirinksite <em>uždara</em>, nariai negalės prisijungti ar atsijungti nuo grupės.

en: @type '@subject' by @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Post reply: !reply_url
    
    --
    You are subscribed from the group '@group' at @site.
    To manage your subscription, visit !group_url
lt: @type '@subject' - @username
    
    @node_teaser
    
    !read_more: !content_url
    Atsakyti: !reply_url
    
    --
    Jūs prisijungęs prie grupės '@group' - @site.
    Valdyti savo prenumeratas !group_url

en: Membership request approved for '@title'
lt: Narystės prašymas patvirtintas '@title'

en: Membership request denied for '@title'
lt: Narystės prašymas atmestas '@title'

en: Sorry, your membership request was denied.
lt: Atsiprašome jūsų narystė atmesta.

en: Hi. I'm a member of '@group' and I welcome you to join this group as well. Please see the link and message below.
    
    @group
    @description
    Join: !group_url
    @body
lt: Sveiki. Aš grupės '@group' narys ir kviečiu jus prisijungti prie jos. Prašome peržiūrėti nuorodas žemiau.
    
    @group
    @description
    Prisijungti: !group_url
    @body

en: Membership request for '@group' from '@username'
lt: Narystės prašymas '@group' iš '@username'

en: Maximum number of members to show
lt: Maksimalus narių kiekis kuris bus rodomas

en: Group roles
lt: Grupės rolės

en: Standard members
lt: Paprastas narys

en: Administrators
lt: Valdytojai

en: You may specify which types of group members appear in the listing.
lt: Galite nurodyti kurios grupės narių rolės  rodomos sąraše

en: Maximum number of groups to show
lt: Maksimalus grupių skaičius

en: My membership
lt: Mano narystė

en: Your membership request awaits approval.
lt: Jūsų narystės prašymas laukia patvirtinimo.

en: Request membership
lt: Prašyti narystės

en: All members for a given group.
lt: Visi šios grupės nariai

en: Retrieve the group memberships for a given user.
lt: Atstatyti grupės narystes šiems nariams.

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Edit page
lt: Redaguoti puslapį

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Group search
lt: Grupės paieška

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: No content types available.
lt: Nėra turinio tipų.

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Menus
lt: Meniu

en: The name of this term.
lt: Šio termino pavadinimas.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
lt: Kableliu atskirtas terminų sąrašas aprašantis šį turinį. Pvz. linksmai, šokinėjimas su guma, "Kompanija, uab ".

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Warning! Changing this setting after data has been created could result in the loss of data!
lt: Įspėjimas! Keisdami šią nuostata kai jau buvo sukurtas turinys galite prarasti duomenis.

en: Date year (four digit)
lt: Datos metai (keturi skaitmenys)

en: Date year (two digit)
lt: Datos metai (du skaitmenys)

en: Date month (full word)
lt: Datos mėnuo (pilnas žodis)

en: Date month (abbreviated)
lt: Datos mėnuo (sutrumpintas)

en: Date month (one or two digit)
lt: Datos mėnuo (vienas ar du skaitmenys)

en: Date week (two digit)
lt: Datos savaitė (du skaitmenys)

en: Date day (full word)
lt: Datos diena (pilnas žodis)

en: Date day (abbreviation)
lt: Datos diena (sutrumpinta)

en: Date day (one or two digit)
lt: Datos diena (vienas ar du skaitmenys)

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: !time from now
lt: !time nuo dabar

en: Previous field
lt: Ankstesnis laukas

en: Next field
lt: Kitas laukas

en: Except
lt: Išskyrus

en: Dates to omit from the list of repeating dates.
lt: Datos neįtrauktos į pasikartojančių datų sąrašą.

en: -- Period
lt: -- Periodas

en: -- Frequency
lt: -- Dažnumas

en: Every @number
lt: Kiekvieną @number

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Select the default site time zone. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate pasirinkite laiko juostą kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles.

en: The content module, a required component of the Content Construction Kit (CCK), allows administrators to associate custom fields with content types. In Drupal, content types are used to define the characteristics of a post, including the title and description of the fields displayed on its add and edit pages. Using the content module (and the other helper modules included in CCK), custom fields beyond the default "Title" and "Body" may be added. CCK features are accessible through tabs on the <a href="@content-types">content types administration page</a>. (See the <a href="@node-help">node module help page</a> for more information about content types.)
lt: Turinio modulis yra būtinas, kad Turinio Konstravimo Komplektas (Content Construction Kit (CCK)) veiktų. Drupal sistemoje pagal turinio tipus nustatomos įrašo savybės, tokios kaip įrašo vaizdavimas, redagavimas. Naudojant turinio modulį (ir kitus pagalbinius cck modulius) suteikiama galimybė pridėti papildomus laukelius. CCK funkcijas galite rasti <a href="@content-types">turinio tipų administravimo puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie turinio tipus ieškokite <a href="@node-help">mazgo modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: When adding a custom field to a content type, you determine its type (whether it will contain text, numbers, or references to other objects) and how it will be displayed (either as a text field or area, a select box, checkbox, radio button, or autocompleting field). A field may have multiple values (i.e., a "person" may have multiple e-mail addresses) or a single value (i.e., an "employee" has a single employee identification number). As you add and edit fields, CCK automatically adjusts the structure of the database as necessary. CCK also provides a number of other features, including intelligent caching for your custom data, an import and export facility for content type definitions, and integration with other contributed modules.
lt: Kai pridedamas savitas laukelis prie turinio tipo, nustatomas jo tipas (tekstas, skaičiai ar nuorodą į kitus objektus) ir kaip jis bus rodomas (teksto laukelis ar sritis, pasirinkimo dėžutė ir pan.). Laukelis gali būt vienos ar kelių reikšmių. Kai jūs prededat ar redaguojate laukelius CCK automatiškai pakeičia duomenų bazės struktūrą.

en: Custom field types are provided by a set of optional modules included with CCK (each module provides a different type). The <a href="@modules">modules page</a> allows you to enable or disable CCK components. A default installation of CCK includes:
lt: Savito laukelio tipus apsprendžia kiti papildomi moduliai veikianti kartu su CCK. <a href="@modules">Modulių puslapyje</a> galite įjungti ar išjungti papildmus CCK komponentus. Įprastai CCK sudaro:

en: <em>number</em>, which adds numeric field types, in integer, decimal or floating point form. You may define a set of allowed inputs, or specify an allowable range of values. A variety of common formats for displaying numeric data are available.
lt: <em>skaičiai</em>, suteikia galimybę įterpti skaitinius laukelius, sveikus skaičius, dešimatinius ar kintančio kablelio forma. Galite nustatyti kokios reikšmės bus leidžiamos ar nustatyti leidžiamų reikšmių sritį. Yra dažniausiai pasitaikantys rodym formatai.

en: <em>text</em>, which adds text field types. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's input format filters to securely manage rich text input. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, CCK can validate the input to a set of allowed values.
lt: <em>tekstas</em>, suteikia galimybę pridėti tekstinius laukelius. Tekstas gali būt paprastas ar naudoti Drupal įvesties filtrus tam, kad saugiai valdytų raiškaus formatavimo tekstus. Teksto įvesties laukeliai gali būt vienos ar kelių eilučių, taip pat galimi ir sudėtingesni pasirenkamas sąrašas, pasirinkimo dėžutės. Jei norite CCK gali patikrinti ar įvesta reikšmė atitinka nustatyta.

en: <em>nodereference</em>, which creates custom references between Drupal nodes. By adding a <em>nodereference</em> field and two different content types, for instance, you can easily create complex parent/child relationships between data (multiple "employee" nodes may contain a <em>nodereference</em> field linking to an "employer" node).
lt: <em>mazgo nuoroda</em>, suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų. Pridėdami <em>mazgo nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į kitą.

en: <em>userreference</em>, which creates custom references to your sites' user accounts. By adding a <em>userreference</em> field, you can create complex relationships between your site's users and posts. To track user involvement in a post beyond Drupal's standard <em>Authored by</em> field, for instance, add a <em>userreference</em> field named "Edited by" to a content type to store a link to an editor's user account page.
lt: <em>nario nuoroda</em> suteikia galimybę sukurti sąryšius tarp Drupal mazgų ir narių paskyros. Pridėdami <em>nario nuorodos</em> laukelį į skirtingus turinio tipus. Pvz.: galite sukurti sudėtinga struktūrą kur vienas turinio tipas turės nuorodą į nario anketos puslapį.

en: <em>fieldgroup</em>, which creates collapsible fieldsets to hold a group of related fields. A fieldset may either be open or closed by default. The order of your fieldsets, and the order of fields within a fieldset, is managed via a drag-and-drop interface provided by content module.
lt: <em>laukelių grupė</em> sukuria laukelių grupes kuriose laikomi susiję laukeliai. Laukelių grupės įprastai gali būt arba atidarytos arba uždarytos. Laukelių grupių ir laukelių eiliškumas gali būt kečiamas tempimo-metimo principu.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook-cck">CCK</a> or the <a href="@project-cck">CCK project page</a>.
lt: Daugiau informacijos apie <a href="@handbook-cck">CCK</a> rasite <a href="@project-cck">CCK projekto puslapyje (anglų kalba)</a>.

en: Configure how this content type's fields and field labels should be displayed when it's viewed in teaser and full-page mode.
lt: Nustatykite kaip šio turinio tipo laukeliai ir laukelių reikšmės bus rodomos kai mazgas paržiūrimas įžangos ir pilno puslapio būsenose.

en: Configure how this content type's fields should be displayed when it's rendered in the following contexts.
lt: Nustatykite kaip turinio tipo laukeliai turėtų būt rodomi kai generuojamas sekantis kontekstas.

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Search Result
lt: Paieškos Rezultatas

en: Updating field type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas laukelio tipas %type modulyje %module.

en: Updating widget type %type with module %module.
lt: Atnaujinamas valdiklis  tipas %type  modulyje %module.

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Remove field
lt: Pašalinti laukelius

en: Allows administrators to define new content types.
lt: Suteikia galimybę administratoriui nustatyti naujis turinio tipus.

en: Advanced usage only: PHP code that returns a keyed array of allowed values. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the array returned by this code will override the allowed values list above.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžina rakto rintinį su leidžiamomis reikšmėmis. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; skyrimu. Jei šis laukelis užpildytas , grąžinama reikšmė perrašys aukščiau pateiktas reikšmes.

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: no styling
lt: be stiliaus

en: simple
lt: paprasta

en: fieldset
lt: laukelių rinkinys

en: fieldset - collapsible
lt: laukelių rinkinys - sustumiamas

en: fieldset - collapsed
lt: laukelių rinkinys - sustumtas

en: Added field %label.
lt: Pridėtas laukelis %label.

en: There was a problem adding field %label.
lt: Problema pridedant laukelį %label.

en: There was a problem creating field %label.
lt: Problema kuriant laukelį %label.

en: Are you sure you want to remove the field %field?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %field laukelį?

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Removed field %field from %type.
lt: Pašalintas laukelis %field iš %type.

en: There was a problem deleting %field from %type.
lt: Problema šalinant %field iš %type.

en: These settings apply only to the %field field as it appears in the %type content type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik %field laukeliui kai jis rodomas %type turinio tipe.

en: These settings apply to the %field field in every content type in which it appears.
lt: Šios nuostatos taikomos  %field laukeliui visuose turinio tipuose kur jis rodoma.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The default value PHP code returned an incorrect value.<br/>Expected format: <pre>!sample</pre> Returned value: @value
lt: Įprasta reikšmė PHP kodas grąžino neteisingas reikšmes.<br/>Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre>Grąžintos reikšmės: @value

en: The default value is invalid.
lt: Įprasta reikšmė klaidinga.

en: Saved field %label.
lt: Išsaugotas laukelis %label.

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: The database has been altered and data has been migrated or deleted.
lt: Duomenų bazė perspėta ir duomenys bus perkelti arba pašalinti.

en: An error occurred and database alteration did not complete.
lt: Klaida duomenų bazė nebuvo įspėta.

en: Processing %title
lt: Vykdoma %title

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Content fields table %old_name has been renamed to %new_name and field instances have been updated.
lt: Turinio laukelių lentelė %old_name pervadinta į %new_name ir laukelių objektai atnaujinti.

en: The content fields table %name has been deleted.
lt: Turinio laukelių lentelė %name pašalinta.

en: Referenced node ID
lt: Nurodyto mazgo ID

en: Referenced node title
lt: Nurodyto mazgo pavadinimas

en: Raw number value
lt: Nešvari skaitinė reikšmė

en: Formatted number value
lt: Formatuota skaitinė reikšmė

en: Raw, unfiltered text
lt: Nešvarus, nefiltruotas tekstas

en: Formatted and filtered text
lt: Formatuotas ir filtruotas tekstas

en: Referenced user ID
lt: Nurodyto nario ID

en: Referenced user name
lt: Nurodyto nario vardas

en: Formatted HTML link to referenced user
lt: Formatuota HTML nuorodą į nurodytą narį

en: Group multiple values
lt: Grupuoti daugines reikšmes

en: Select the content type to export.
lt: Pasirinkite turinio tipą eksportavimui

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Copy the export text and paste it into another content type using the import function.
lt: Nukopijuokite išeksportuota tekstą ir įterpkite į kitą turinio tipą pasinaudojus importavimo funkcija.

en: This form will import field definitions exported from another content type or another database.<br/>Note that fields cannot be duplicated within the same content type, so imported fields will be added only if they do not already exist in the selected type.
lt: Ši forma importuos laukelių apibrėžimus kurie buvo išeksportuoti iš kito turinio tipo ar duomenų bazės.<br /> Atminkite, kad laukeliai negali dubliuotis tame pačiame turinio tipe, todėl importuoti laukeliai bus pridėti tik tuo atveju jei tokie neegzistuoja.

en: <Create>
lt: <Kurti>

en: Select the content type to import these fields into.<br/>Select &lt;Create&gt; to create a new content type to contain the fields.
lt: Pasirinkite turinio tipą į  kurį importuoti šiuos laukelius.<br/>Pasirinkite &lt;Kurti&gt; Jei norite sukurti naują turinio tipą su laukeliais.

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Paste the text created by a content export into this field.
lt: Į šį laukelį įterpkite tekstą sukurtą turinio eksportavimo metu.

en: The import data is not valid import text.
lt: Importavimo duomenys nėra tinkamas importavimui.

en: The following modules must be enabled for this import to work: %modules.
lt: Šie moduliai turi būt įjungti ta, kad importavimas veiktų: %modules.

en: The content type %type already exists in this database.
lt: Turinio tipas %type jau yra duomenų bazėje.

en: Exiting. No import performed.
lt: Egzistuoja. Importavimas neatliktas.

en: An error has occurred adding the content type %type.<br/>Please check the errors displayed for more details.
lt: Klaida pridedant turinio tipą %type.<br/>Prašome patikrinti rodomas klaidas.

en: The imported field %field_label (%field_name) was not added to %type because that field already exists in %type.
lt: Importuotas laukelis %field_label (%field_name) nepridėtas prie %type nes toks laukelis jau egzistuoja %type.

en: The field %field_label (%field_name) was added to the content type %type.
lt: Laukelis %field_label (%field_name) pridėtas prie turinio tipo %type.

en: An error occurred when exporting the 'display settings' data for the field %field_name.<br/>The db error is: '%db_err'.
lt: Įvyko klaida eksportuojant 'rodymo nuostatas' duomenis laukeliui %field_name.<br/>Db klaida: '%db_err'.

en: Content Copy
lt: Turinio Kopija

en: Enables ability to import/export field definitions.
lt: Įjungia galimybę importuoti/eksportuoti laukelių apibrėžimams.

en: field_name
lt: laukelio_pavadinimas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Please <a href="!url">configure your field permissions</a> immediately. All fields are inaccessible by default.
lt: Prašome tučtuojau <a href="!url">sukonfigūruoti laukelių leidimus</a>. Visi laukeliai šiuo metu nepasiekiami.

en: Content Permissions
lt: Turinio Leidimai

en: Set field-level permissions for CCK fields.
lt: Nustatykite laukelio-lygio leidimus CCK laukeliams.

en: These settings apply to the group in the node editing form.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo redagavimo formoje.

en: always open
lt: visada atidaryta

en: collapsible
lt: suskleista

en: collapsed
lt: Suskleistas

en: Instructions to present to the user on the editing form.
lt: Rodomos nariams instrukcijos redagavimo formoje

en: These settings apply to the group on node display.
lt: Šios nuostatos taikomos grupei mazgo rodyme.

en: A description of the group.
lt: Grupės aprašymas.

en: Are you sure you want to remove the group %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti grupę %label?

en: The group %group_name has been removed.
lt: %group_name grupė pašalinta.

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Store the ID of a related node as an integer value.
lt: Saugo susijusio mazgo ID kaip sveiką reikšmę.

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Advanced - Nodes that can be referenced (View)
lt: Papildoma - Mazgas kuris gali būt nurodytas (View)

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Store a number in the database as an integer.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kaip sveiką skaičių.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Store a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainių formatu.

en: Float
lt: Kintantis

en: Store a number in the database in a floating point format.
lt: Saugoti skaičių duomenų bazėje kintančio kablelio formatu.

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like $ or €. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip priešdėlis prie reikšmė, tarkim $ ar €.  Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Define a string that should suffixed to the value, like m², m/s², kb/s. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe (pound|pounds).
lt: Nustatyti eilutę kuri bus naudojama kaip galunė prie reikšmė, tarkim  m², m/s², kb/s. Palikite tuščią jei nenaudosite. Vamzdeliu atskirkite daugiskaitines reikšmes (svaras|svarai)

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: "Minimum" must be a number.
lt: "Minimumas" privalo būti numeris.

en: "Maximum" must be a number.
lt: "Maksimumas" privalo būti numeris.

en: unformatted
lt: be formatavimo

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the multiple values option is selected for this field, otherwise radios will be displayed.
lt: Laukelyje 'checkboxes/radio buttons' bus rodomos varnelės jeigu pasirinksite daugiau nei vienos reikšmės nustatymą, kitu atveju bus rodomi radio tipo pasirinkimai.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Option Widgets
lt: Pasirinkimo valdikliai

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Store text in the database.
lt: Saugo tekstą duomenų bazėse.

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: Store the ID of a related user as an integer value.
lt: Saugo susijusio nario ID

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Reverse link
lt: Pakeisti nuorodos teksto kryptį (reverse)

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: administer voting api
lt: administruoti voting api

en: Permission
lt: Teisė

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Input formats
lt: Įvesties formatai

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Body header
lt: Turinio antraštė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Read/Write
lt: Skaityti ir rašyti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: Global
lt: Globalus

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: File format
lt: Failo formatas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Maximum number of images
lt: Maksimalus portretų kiekis

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Reply
lt: Atsakyti

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
lt: Privalote įvesti bent vieną raktažodį bent jau @count simbolių.

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: ImageMagick Binary
lt: ImageMagick dvejetainis

en: ImageMagick is a standalone program used to manipulate images. To use it, it must be installed on your server and you need to know where it is located. If you are unsure of the exact path consult your ISP or server administrator.
lt: ImageMagick autonominė programa naudojama valdyti paveikslėlius. Tam, kad ja naudotis jūs turite įdiegti ją į serverį ir turite žinoti kur ji randasi. Jei tiksliai nežinote kelio galite pasikonsultuoti su savo ISP arba serverio administratoriumi.

en: Specify the complete path to the ImageMagic <kbd>convert</kbd> binary. For example: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> or <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>
lt: Nurodykite visą kelią iki ImageMagic <kbd>convert</kbd> dvejetainio. Pvz.: <kbd>/usr/bin/convert</kbd> arbar <kbd>C:\Program Files\ImageMagick-6.3.4-Q16\convert.exe</kbd>

en: Display debugging information
lt: Rodyti derinimo informacija

en: Checking this option will display the ImageMagick commands and ouput to users with the <em>administer site configuration</em> permission.
lt: Pažymėdami šį pasirinkimą ImageMagick valdymo komandos ir išvestis bus prieinamos nariams turintiems <em>svetainės administravimo</em> teise

en: The specified ImageMagic path %file does not exist.
lt: Nurodytu ImageMagick keliu %file failas neegzistuoja.

en: ImageMagick could not be found. The admin will need to set the path on the <a href='@image-toolkit-settings'>image toolkit page</a>.
lt: ImageMagick nerastas. Administratoriui reikia nustayti kelią iki <a href='@image-toolkit-settings'>vaizdų įrankinės puslapyje</a>.

en: ImageMagick command: @command
lt: ImageMagick komanda: @command

en: ImageMagick output: @output
lt: ImageMagick išvestis: @output

en: An image (with thumbnail). This is ideal for publishing photographs or screenshots.
lt: Vaizdas (su miniatūra). Tai tinkamiausias pasirinkimas publikuoti fotografijas ar kitus vaizdus.

en: Default image path
lt: Įprastas kelias

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Changes to the images sizes mean that the derivative images will need to be regenerated.
lt: Vaizdo dydžio pakeitimas reikš, kad reikės pergeneruoti vaizdus.

en: The original image was resized to fit within the maximum allowed resolution of %width x %height pixels.
lt: Originalus vaizdas buvo sumažintas, kad atitiktų maksimaliai leidžiamą rezoliuciją %width x %height taškai.

en: The image you uploaded was too big. You are only allowed upload files less than %max_size but your file was %file_size.
lt: Jūsų atsiųstas vaizdas per didelis. Jums leidžiama atsiųsti bylas mažesnes nei %max_size, o jūsų byla buvo  %file_size.

en: Latest image
lt: Naujausias vaizdas

en: You must upload an image.
lt: Privalote įkelti vaizdą.

en: Derivative images were regenerated for %title.
lt: Vaizdai buvo pergeneruoti %title.

en: create images
lt: kurti vaizdus

en: view original images
lt: peržiūrėti orginalų vaizdą

en: edit own images
lt: redaguoti savo vaizdus

en: Allows uploading, resizing and viewing of images.
lt: Suteikia galimybę atsiųsti, keisti dydį ir peržiūrėti vaizdus.

en: Allows easy attaching of image nodes to other content types.
lt: Suteikia galimybę prisegti vaizdo mazgą prie kito turinio tipo.

en: Image attach
lt: Vaizdo prisegimas

en: Attach existing images
lt: Prisegti jau esantį vaizdą

en: When enabled, will allow existing image nodes to be attached instead of uploading new images.
lt: Kai įjungta, bus leidžiama jau esančius vaizdo mazgus prisegti vietoj to, kad siųsti naują vaizdą.

en: Image Attach settings
lt: Vaizdo prisegimo nuostatos

en: Should this node allows users to upload an image?
lt: Ar šis mazgas leis nariams atsiųsti vaizdus?

en: Teaser image size
lt: Vaizdo dydis įžangoje

en: This determines the size of the image that appears when the node is displayed as a teaser. 'Hidden' will not show the image.
lt: Tai nurodo vaizdo dydi kai mazgas peržiūrimas kaip įžanga. 'Paslėpti' nerodys vaizdo.

en: Teaser image weight
lt: Vaizdo svoris įžangoje

en: This value determines the order of the image when displayed in the teaser.
lt: Tai nurodo vaizdų tvarką kai mazgas peržiūrimas kaip įžanga.

en: Full node image size
lt: Vaizdo dydis pilnam mazge

en: This determines the size of the image that appears when the full node is displayed. 'Hidden' will not show the image.
lt: Tai nustato vaizdo dydį kai peržiūrimas pilnas mazgas.  'Paslėpti' nerodys vaizdo.

en: Full node image weight
lt: Vaizdo svoris pilnam mazge

en: This value determines the order of the image when displayed in the body.
lt: Ši reikšmė nustato tvarka kaip bus rodomi vaizdai kai peržiūrimas turinys.

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Image Attach
lt: Vaizdo prisegimas

en: Create and manage image galleries.
lt: Kurti ir tvarkyti nuotraukų galerijas

en: Add gallery
lt: Sukurti galeriją

en: Configure appearance of image galleries.
lt: Nustatykite galerijos atvaizdavimą.

en: Edit image gallery
lt: Redaguoti galeriją

en: Images per page
lt: Vaizdai puslapyje

en: Sets the number of images to be displayed in a gallery page.
lt: Nurodykite kiek vaizdų bus rodoma vienam galerijos puslapyje.

en: Display node info
lt: Rodyti mazgo info

en: Checking this will display the "Posted by" node information on the gallery pages.
lt: Jei čia pažymėsite, galerijos puslapyje bus rodoma "Įrašė" mazgo informacija

en: edit gallery
lt: redaguoti galeriją

en: Gallery name
lt: Galerijos pavadinimas

en: The name is used to identify the gallery.
lt: Pavadinimas naudojamas indentifikuoti galeriją.

en: The description can be used to provide more information about the image gallery.
lt: Aprašymas gali būt būdas suteikti daugiau informacijso apie galeriją.

en: When listing galleries, those with with light (small) weights get listed before containers with heavier (larger) weights. Galleries with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai rodomos galerijos, sunkesnės bus žemiau. Jei svoriai vienodi rūšiuojama pagal abėcėlę.

en: Created new gallery %term.
lt: Nauja galerija %term sukurta.

en: The gallery %term has been updated.
lt: Galerija %term atnaujinta.

en: The gallery %term has been deleted.
lt: Galerija %term pašalinta.

en: Are you sure you want to delete the image gallery %name?
lt: Ar tikrai norita pašalinti galeriją %name?

en: Deleting an image gallery will delete all sub-galleries. This action cannot be undone.
lt: Šalindami galeriją pašalinsite ir visas sub-galerijas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: The image gallery %term and all sub-galleries have been deleted.
lt: Galerija %term ir visos sub-galerijos pašalintos.

en: Image galleries may be nested below other galleries.
lt: Galerijos gali būt įdėtos į kitas galerijas.

en: Allows sorting and displaying of image galleries based on categories.
lt: Suteikia galimybę rodyti vaizdų galerijas paremtas kategorijomis.

en: ImageMagick Advanced Options
lt: ImageMagick pažangesnės nuostatos

en: These settings let you control some of ImageMagick's more advanced options.
lt: Šios nuostatos leidžia jums valdyti platesnes ImageMagick savybes.

en: Strip metadata from images at this size and below
lt: Sumažinti metaduomenys iš vaizdo iki šio dydžio ir mažiau

en: Convert colorspace
lt: Pakeisti spalvų erdvę

en: Change image resolution to 72 ppi
lt: Pakeisti vaizdo rezoliucija į 72 ppi

en: Processed images may be converted to a color profile specified here. This is especially important when working with images that use a wide-gamut color profile such as ColorMatch or Adobe RGB, which is often the case with professional photography. sRGB (which may be downloaded from <a href="http://www.color.org/profiles.html">ICC</a>) is recommended since it is likely to look good on most displays.<br />Note that this conversion is still useful even if you choose to strip all metadata from your images (see above). This is because the conversion happens first and changes the actual image data before the profile is stripped.
lt: Apdirbami vaizdai gali būt konvertuojami į nurodytą spalvų profilį. Tai įpatingai svarbu kai dirbama su vaizdais naudojančiais plačią spalvų gama tokią kaip ColorMatch ar Adobe RGB, kurios naudojamao profisionalių fotografų. sRGB (Kurį galima atsisiųsti iš <a href="http://www.color.org/profiles.html">ICC</a>) rekomenduojama kadangi ji gerai matoma daugeliu monitorių. <br /> Atminkite tai taip pat naudinga jei pasirinkote pašalinti metaduomenis iš vaizdų (žiūrėkite aukščiau). Tai yra todėl, ka konvertavimas vykdomas pirmiau ir pakečia vaizdo duomenis prieš duomenų sumažinimą.

en: The JPEG quality must be a positive number between 1 and 100.
lt: JPEG kokybė turi būt teigiamas skaičius tarp  1 ir 100.

en: The strip metadata threshold must be specified in the form <em>NxN</em>. Example: <em>150x150</em>.
lt: Metaduomenų mažinimo slenkstis turi būt nurodytas forma <em>NxN</em>. Pvz.: <em>150x150</em>.

en: Adds advanced options to the ImageMagick image toolkit.
lt: Prideda pažangesnes savybes prie  ImageMagick vaizdų įrankinės.

en: Image import
lt: Vaizdo importavimas

en: Change settings for the Image Import module.
lt: Pakeisti Vaizdo impotavimo modulio nuostatas

en: The directory to import image nodes from. Drupal will need to have write access to this directory so we can move the file.
lt: Direktorija iškurios vaizdo mazgai bus importuojami. Drupal turi turėt rašymo teises šiai direktorijai, kad galėtų perkelti bylas.

en: import images
lt: importuoti vaizdus

en: Image Import
lt: Vaizdo importavimas

en: Allows batches of images to be imported from a directory on the server.
lt: Leidžia masinį vaizdų importavimą iš direktorijos į serverį.

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: It appears that you have installed Pathauto, which depends on token, but token is either not installed or not installed properly.
lt: Pasirodo, kad jūs įdiegėte Pathauto, kuris priklauso nuo tokens, bet tokens neįdiegtas ar įdiegtas neteisingai

en: Double quotes "
lt: Dvigubos kabutės  "

en: Single quotes (apostrophe) '
lt: Viengubos kabutės (apostrofas) '

en: Back tick `
lt: Galinė kabutė `

en: Comma ,
lt: Kablelis ,

en: Period .
lt: Taškas .

en: Hyphen -
lt: Brūkšnelis -

en: Underscore _
lt: Pabraukimas _

en: Colon :
lt: Dvitaškis :

en: Semicolon ;
lt: Kabliataškis ;

en: Pipe |
lt: Vamzdelis |

en: Left curly bracket {
lt: Kairys kreivas skliaustas{

en: Left square bracket [
lt: Kairys laužtinis skliaustas [

en: Right curly bracket }
lt: Dešinys kreivas skliaustas}

en: Right square bracket ]
lt: Dešinys laužtinis skliaustas ]

en: Plus +
lt: Pliusas +

en: Equal =
lt: Lygybė =

en: Asterisk *
lt: Žvaigždutė *

en: Ampersand &
lt: Ženklas &

en: Percent %
lt: Procentai %

en: Caret ^
lt: Stogelis ^

en: Dollar $
lt: Doleris $

en: Hash #
lt: grotelės #

en: At @
lt: Eta @

en: Exclamation !
lt: Šauktukas !

en: Tilde ~
lt: Riestinis ~

en: Left parenthesis (
lt: Kairys skliaustelis (

en: Question mark ?
lt: Klaustukas ?

en: Less than <
lt: Mažiau nei <

en: Greater than >
lt: Daugiau nei >

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
lt: Masiškai generuoti pervadinimus mazgams kurie dar neturi pervadinimo

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count kelias sugeneruotas.
lt[1]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count keliai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis mazgų generavimas baigtas, @count[2] kelių sugeneruota.

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimas sugeneruotas.
lt[1]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count pervadinimai sugeneruoti.
lt[2]: Masinis terminų generavimas baigtas, @count[2] pervadinimų sugeneruota.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas nariams kurie dar nebuvo neturi pervadinimo

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas tinklaraščiems kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas narių sekimui kurie dar neturi pervadinimo

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
lt[0]: Generavimas baigtas, @count sugeneruotas.
lt[1]: Generavimas baigtas, @count sugeneruoti.
lt[2]: Generavimas baigtas, @count[2] sugeneruota.

en: <p>Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.</p>
                      <h2>Settings</h2>
                      <p>The <strong>Maximum Alias Length</strong> and <strong>Maximum component length</strong> values
                      default to 100 and have a limit of 128 from pathauto. This length is limited by the length of the dst
                      column of the url_alias database table. The default database schema for this column is 128. If you
                      set a length that is equal to that of the one set in the dst column it will cause problems in situations
                      where the system needs to append additional words to the aliased URL. For example... URLs generated
                      for feeds will have "/feed" added to the end. You should enter a value that is the length of the dst
                      column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of
                      strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and
                      on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.</p>
                      <p><strong>Raw Tokens</strong> In Pathauto it is appropriate to use the -raw form of tokens. Paths are
                      sent through a filtering system which ensures that raw user content is filtered. Failure to use -raw
                      tokens can cause problems with the Pathauto punctuation filtering system.</p>
lt: <p>Suteikia moduliams mechanizmą automatiškai generuoti kelius turiniui kurį jie valdo</p>
                      <h2>Nuostatos</h2>
                      <p><strong>Maksimalaus kelio ilgio</strong> ir <strong>Maksimalaus 
    komponento ilgio</strong> reikšmės įprastai 100 ir neviršija 128 iš pathauto. Šis ilgis ribojamas 
    dst stulpelio iš url_alias duomenų bazės lentelės. Įprastai duomenų bazės schema šiam 
    stulpeliui yra 128. Jei nustatysite reikšmę kuri lygi dst stulpelio gali kilti probleminių situacijų  
    kai sistema turi pridėti papildomus žodžius prie URL. Pavyzdžiui ... URL generuotiems tiekimui  
    turi pridėti "/feed" prie pabaigos. Turite įvesti tokia reikšmę kaip dst stulpelio minus ilgis 
    eilutės kurią gali pridėti sistema. Pridedamos eilutės ilgis priklauso nuo įdiegtų modulių ir 
    Pathauto nuostatų. Rekomenduojama reikšmė yra 100.</p>
                      <p><strong>Raw Token</strong> Pathauto rekomenduojam 
    naudoti -raw formos token. Keliai siunčiami per filtrų sistemą kuri užtikrina, kad 
    neapdorotas nario turinys būtų perfiltruotas. Neteisingas -raw token naudojimas gali 
    sukelti problemas Pathauto skyrybos filtravimo sistemoje.</p>

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [cat], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
lt: Kaip [term], bet įterpiant tėvinių kategorijų skirtuką /.

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
lt: Maksimalus generuojamo kelio ilgis. Rekomenduojama  100. Daugiau informacijos <a href="@pathauto-help">Pathauto Modulio pagalboje</a>.

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
lt: Maksimalus objektų kiekis kai masiškai atnaujinami pervadinimai

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
lt: Maksimalus objektų kiekis kuris bus atnaujintas per masinį atnaujinimo procesą. Numatytas yra 50 ir rekomenduojamas kiekis priklauso nuo serverio galimybių. Jei masinis atnaujinimas  "time out" ar rezultatų langas  tampa "baltas ekranas" pabandykite sumažinti skaičių.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
lt: Sukurti naujus pervedimus. Seni pervadinimai nukreipiami.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Reduce strings to letters and numbers from ASCII-96
lt: Sumažinti sekas, iki raidžių ir numerių pagal  ASCII-96

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not place punctuation in here and do not use WYSIWYG editors on this field.
lt: Žodžiai kurie pašalinami iš URL pervadinimo, atskirti kableliais. Nerašykite skyrybos ženklų ir nenaudokite WYSIWYG redaktoriaus šiam laukeliui.

en: Punctuation settings
lt: Skyrybos nuostatos

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Use -raw replacements for text to avoid problems with HTML entities.
lt: Naudokite -raw pakeisti  tekstui, kad išvengti problemų su HTML objektais.

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
lt: Vidinis tiekimo kelio tekstas (jei tuščias bus išjungta)

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the catpath and termpath patterns. You should probably set the action for @name to be "replace by separator"
lt: Jūs nustatėte @name kaip skirtuką kuris pašalinamas iš eilutės kai sutinkamas. Tai gali sukelti problemų su šablonais ypatingai su kategorijų ir terminų kelių šablonais. Jums reiktų nustatyti "pakeisti skirtuku" veiksmą.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
lt[0]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruotas @count pervadinimas.
lt[1]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruoti @count pervadinimai.
lt[2]: Masinis pervadinimų indekso generavimas baigtas, sugeneruota @count[2] pervadinimų.

en: notify of path changes
lt: įspėti apie kelio pasikeitimus

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis @node_type (taikoma visiems @node_type mazgams jei modelis žemiau nenurodytas)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
lt: Modelis visiems @node_type keliams @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
lt: Modelis visoms kalboms @node_type keliams

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
lt: Masinis pervadinimų generavimas visiems terminams kurie dar nebuvo pervadininti

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
lt: Generuojama pervadinimai egzistuojantiems terminams kurie dar neturi pervadinimo.

en: Automated alias settings
lt: Automatinio pervadinimo nuostatos

en: pending
lt: laukia

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Expand
lt: Išplėsti

en: User approved to group by admin
lt: Narį patvirtina administratorius

en: Unrecognized user ID: %uid.
lt: Neatpažintas nario ID: %uid.

en: User is not a member of the specified group.
lt: Narys nėra nurodytos grupės narys.

en: !name already approved to group %group.
lt: !name jau patvirtintas grupei %group.

en: Organic groups usage
lt: Organinių grupių naudojimas

en: Specify how organic groups should treat nodes of this type. Nodes may behave as a group, as group posts, or may not participate in organic groups at all.
lt: Nurodykite kaip organinės grupės turėtų elgtis su šio tipo mazgais. Mazgai gali elgtis kaip grupės, kaip grupės įrašai ar nedalyvauti organinėse grupėse.

en: Join %name.
lt: Prisijungti %name.

en: Group node
lt: Grupės mazgas

en: May not be posted into a group.
lt: Negali būt skelbiama grupėse.

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Add a user to a group.
lt: Pridėti narį prie grupės

en: 1 user added to the group. | @count users added to the group.
lt[0]: @count narys pridėtas prie grupės
lt[1]: @count nariai pridėti prie grupės
lt[2]: @count[2] narių pridėta prie grupės

en: Organic groups access configuration
lt: Organinių grupių priėjimo konfigūracija

en: Visible only within the targeted groups.
lt: Matoma tik tikslo grupėms.

en: Visible within the targeted groups and on other pages.
lt: Matoma tik tikslo grupėms ir kituose puslapiuose.

en: A private group's group home page cannot be seen by non-members, and new posts created in the group will default to being private. This setting controls what private groups options can be used when creating a new group or editing an existing group. If you select one of the <em>group administrator chooses</em> options then it will be up to group admins whether their new groups are private or not, with the default you specify here.
lt: Privačios grupės pirmas puslapis bus nematomas ne nariams ir nauji įrašai sukurti grupei bus nustatyta į privačius. Šios nuostatos valdo kokie privačios grupės pasirinkimai gali būt naudojami kai kuriama nauja grupė ar redaguojama jau esanti. Jei jūs pasirinksit viena iš <em>grupės administratorius pasirenka</em> tai grupės administratorius galės pasirinkti ar nauja grupė privati ar ne.

en: Private group
lt: Privati grupė

en: Should this group be visible only to its members? Disabled if the group is set to <em>List in Directory</em> or <em>Membership requests: open</em>.
lt: Ar ši grupė bus matoma tik jos nariams? Išjungta jei grupė nustatyta <em>Rodyti sąraše</em> ar <em>Narystės tipas: atvira</em>

en: Enable access control for private posts and private groups.
lt: Įjungia priėjimo valdymą privatiems įrašams ir privačioms grupėms.

en: Autosubscribe users to any groups that they join.
lt: Automatiškai prenumeruoti narius prie kiekvienos grupės prie kurios jie prisijungia.

en: Group: %name
lt: Grupė: %name

en: Content type in group
lt: Turinio tipas grupėje

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Send method
lt: Siuntimo metodas

en: There are no active group subscriptions available.
lt: Nėra aktyvių grupių prenumeratų.

en: subscribe to content in groups
lt: Prenumeruoti grupės turinį

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: The upload directory %directory for the file field %field (content type %type) could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Atsiuntimo direktorijos %directory bylos laukelyje %field (turinio tipas %type) neįmanoma sukurti arba ji nepasiekiama. Naujai atsiųstos bylos išsaugotos ir atsiuntimas bus atšauktas.

en: Store an arbitrary file.
lt: Išsaugoti pasirinktą failą.

en: Permitted upload file extensions
lt: Leidžiami įkeliamų failų plėtiniai

en: Extensions a user can upload to this field. Separate extensions with a space and do not include the leading dot. Leaving this blank will allow users to upload a file with any extension.
lt: Plėtiniai su kuriais vartotojai gali įkelti failus. Plėtinius atskirkite tarpais, be taško. Jei paliksite tuščią vartotojai galės įkelti bet kokius failus.

en: File size restrictions
lt: Failų dydžio ribojimai

en: Limits for the size of files that a user can upload. Note that these settings only apply to newly uploaded files, whereas existing files are not affected.
lt: Riboja kokio dydžio failus galima atsiųsti. Atminkite šios nuostatos bus taikomos tik naujai atsiunčiamiems failams, jau egzistuojantys failai nebus paliečiami.

en: Maximum upload size per file
lt: Maksimalus įkeliamo failo dydis

en: Maximum upload size per node
lt: Maksimalus įkeliamų failų dydis mazgui

en: Specify the total size limit for all files in field on a given node. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the total size of a node. Leave this empty if there should be no size restriction.
lt: Nurodykite bendrą bylų dydį laukelyje duotajam mazge. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bus neribojama.

en: Generic files
lt: Bendri failai

en: Displays all kinds of files with an icon and a linked file description.
lt: Rodo visus failus su piktograma (icon) ir nurodytą failo aprašymą.

en: File description
lt: Failo aprašymas

en: File size (in bytes)
lt: Failo dydis (baitais)

en: File size (pretty printed)
lt: Failo dydis (gražus)

en: Fully formatted HTML file tag
lt: Pilnai suformuota HTML failo žymė

en: Defines a file field type.
lt: Apibrėžia failo laukelio tipą.

en: Add metadata gathering and storage to FileField.
lt: Prideda metadata surinkimą ir saugoma FileField.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
lt: Jei įjungta, Drupal pridės  rel="nofollow" prie nuorodų, kaip priemone sumažinti spaminių nuorodų efektyvumą. Atminkit: tai taip pat trukdys paieškos sistemoms sekti pagal nuorodas, taigi tai efektyviausia kai įjungiama neregistruotiems lankytojams.

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Subscribed to
lt: Užsiprenumeravęs

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Restore
lt: Atstatyti

en: An edit widget for image files, including a preview of the image.
lt: Redaguojamas valdiklis vaizdo byloms.

en: Displays image files in their original size.
lt: Rodo vaizdo failus, jų originaliu dydžiu.

en: All users
lt: Visi nariai

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Current subscriptions
lt: Prenumeruojami naujienlaiškiai

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: The subscriptions have been deleted.
lt: Prenumeratoriai pašalinti.

en: Active users
lt: Aktyvūs nariai

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: GD biblioteka nerasta arba pasenusi. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP paveikslėlių dokumentacija</a>

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: Shoutbox
lt: Rėksnių dėžutė

en: Shout
lt: Rėžti

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form
lt: Mazgo forma

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form input format
lt: Mazgo formos įvedimo formatas

en: Input format for the body field on a node.
lt: Mazgo turinio lauko įvedimo formatas.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Node form categories
lt: Mazgo formos kategorijos

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Categories.
lt: Kategorijos.

en: Book options
lt: Knygos nustatymai

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Input format.
lt: Įvesties formatas.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Term synonyms
lt: Termino sinonimai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: contains
lt: turi

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: imagecache_scale_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_scale_and_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_scale_and_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>Inside dimensions</strong>: Final dimensions will be less than or equal to the entered width and height. Useful for ensuring a maximum height and/or width.
lt: <strong>Vidiniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus mažesni ar tokie kokius nustatėte. Naudinga kai norima apsidrausti nuo didesnių vaizdų.

en: <strong>Outside dimensions</strong>: Final dimensions will be greater than or equal to the entered width and height. Ideal for cropping the result to a square.
lt: <strong>Išoriniai matmenys</strong>: Galutiniai matmenys bus didesni ar tokie kokius nustatėte. Idealu apkarpant iki kvadrato.

en: Scale to fit
lt: Keisti, kad tiktų

en: Inside dimensions
lt: Vidiniai matmenys

en: Outside dimensions
lt: Išoriniai matmenys

en: Enter a width in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Plotis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: Enter a height in pixels or as a percentage. i.e. 500 or 80%.
lt: Aukštis taškais ar procentais pvz.: 500 ar 80%.

en: imagecache_deprecated_scale failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_deprecated_scale klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_crop failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_crop klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: imagecache_desaturate failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_desaturate klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: imagecache_rotate_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_rotate_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: <strong>NOTE:</strong> The sigma parameter below is currently <em>only</em> used when the Imagemagick toolkit is active.
lt: <strong>DĖMESIO:</strong> Sigma parametras nurodytas žemiau naudojamas <em>tik</em> kai Imagemagick įrankinė aktyvi.

en: Radius
lt: Spindulys

en: The radius of the gaussian, in pixels, not counting the center pixel. If you're using Imagemagick, you can set this to 0 to let Imagemagick select a suitable radius. Typically 0.5 to 1 for screen resolutions. (default 0.5)
lt: Gausiano spindulys taškais, neskaitant centrinio taško. Jei naudojate Imagemagick galite nustatyti į 0 ir Imagemagick parinks tinkamą. Paprastai 0.5 iki 1 ekrano rezoliucijai. (paprastai 0.5)

en: The standard deviation of the gaussian, in pixels. General rule of thumb: if radius < 1 then sigma = radius, else sigma = sqrt(radius). (default 0.5)
lt: Standartinis nukrypimas nuo gausiano taškais. Pagrindinė taisyklė miniatiūrai: jei spindulys < 1 tai sigma = sqrt(spindulys). (paprastai 0.5)

en: The percentage of the difference between the original and the blur image that is added back into the original. Typically 50 to 200. (default 100).
lt: Skirtumas procentais tarp originalaus ir susiliejusio vaizdo kuris pridedamas atgal ant originalaus. Paprastai 50 iki 200. (numatyta 100)

en: The threshold, as a fraction of max RGB levels, needed to apply the difference amount.  Typically 0 to 0.2. (default 0.05).
lt: Slenkstis kaip frakcija maksimaliam RGB lygiams, reikia taikyti skirtumo sumos. Tipiškai 0 iki 0.2. (paprastai 0.05).

en: imagecache_sharpen_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_sharpen_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: @preset image
lt: @preset vaizdas

en: @preset image linked to node
lt: @preset vaizdas susietas su mazgu

en: @preset image linked to image
lt: @preset vaizdas susietas su vaizdu

en: @preset file path
lt: @preset failo kelias

en: Failed generating an image from %image using imagecache preset %preset.
lt: Nepavyko sugeneruoti vaizdo iš %image naudojant  imagecache parinktį %preset.

en: non-existant action %action
lt: neegzistuojantis veiksmas %action

en: Failed to create imagecache directory: %dir
lt: Nepavyko sukurti imagecache katalogo: %dir

en: action(id:%id): %action failed for %src
lt: veiksmas(id:%id): %action nepavyko %src

en: Unknown file type(%path) stat: %stat
lt: Nežinomas failo tipas(%path) stat: %stat

en: imagecache_resize_image failed. image: %image, data: %data.
lt: imagecache_resize_image klaida. vaizdas: %image, duomenys: %data.

en: administer imagecache
lt: valdyti imagecache

en: flush imagecache
lt: išvalyti imagecache

en: view imagecache
lt: peržiūrėti imagecache

en: presetname
lt: parinktiespavadinimas

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Preset Namespace
lt: Parinkties pavadinimas

en: The namespace is used in URL's for images to tell imagecache how to process an image. Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Pavadinimo erdvė naudojama vaizdo URL kaip imagecache turėtų elgtis su vaizdu. Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-).

en: The specified preset was not found
lt: Nurodyta parinktis nerasta

en: Are you sure you want to delete the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite pašalinti parinktį %preset?

en: Are you sure you want to flush the preset %preset?
lt: Ar tikrai norite išvalyti parinktį %preset?

en: New Actions
lt: Naujas Veiksmas

en: Add !action
lt: Pridėti !action

en: Update Action
lt: Atnaujinti Veiksmą

en: Are you sure you want to delete the !action action from preset !preset?
lt: Ar jūs tikrai norite pašalinti !action veiksmą iš parinkties !preset?

en: The action has been deleted.
lt: Veiksmas buvo pašalintas.

en: Administer imagecache presets and actions.
lt: Valdo  imagecache parinktis ir veiksmus.

en: Add new preset
lt: Pridėti naują parinktį

en: The primary identifier for an imagecache_preset.
lt: Pirminis imagecache_preset identifikatorius.

en: The primary identifier for an imagecache_action.
lt: Pirminis imagecache_action identifikatorius.

en: The weight of the action in the preset.
lt: Iš anksto nuspręstas veiksmo svoris.

en: The module that defined the action.
lt: Modulis apibrėžiantis veiksmą.

en: The unique ID of the action to be executed.
lt: Vykdomo veiksmo unikalus ID.

en: The configuration data for the action.
lt: Veiksmo konfigūravimo data.

en: ImageCache Directory
lt: ImageCache Katalogas

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: ImageCache Temp Directory
lt: ImageCache Laikinas Katalogas

en: Dynamic image manipulator and cache.
lt: Dinaminis vaizdų valymas ir kešavimas.

en: ImageCache User Interface.
lt: ImageCache Vartotojo Sąsaja.

en: Print
lt: Spausdinti

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Unblock
lt: Atblokuoti

en: E-mail notification settings
lt: El. pašto įspėjimo nuostatos

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: Any
lt: Bet kuris

en: You can
lt: Jūs galite

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
lt: Patvirtinimo klaida, prašome bandyti vėl. Jei ši klaida kartojasi, prašome susisiekti su administratoriumi.

en: In moderation
lt: Moderavimo eilėje

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: drop
lt: mesti

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
lt: <strong>%a</strong> yra <strong>%b</strong>

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: field
lt: laukelis

en: Create subscription
lt: Sukurti prenumeratą

en: The node the uploaded file is attached to
lt: Mazgas, su kuriuo susijęs įkeltas failas

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: clone
lt: klonuoti

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: &lt;none&gt;
lt: &lt;joks&gt;

en: You're not allowed to input PHP code.
lt: Jums neleidžiama naudoti PHP kodo.

en: This PHP code was set by an administrator and will override any value specified above.
lt: Šis PHP kodas perrašo betkokias reikšmes pateikstas aukščiau.

en: Use PHP input for field settings (dangerous - grant with care)
lt: Naudoti PHP įvesti laukelio nustatymams (pavojinga - suteikite atsakingai)

en: A file has been pre-loaded for import.
lt: Failas buvo paruoštas importavimui.

en: Content fieldgroup
lt: Turinio laukelio grupės

en: Text to display if group has no data. Note that title will not display unless overridden.
lt: Tekstas rodomas jei grupė neturi duomenų. Atminkite, kad pavadinimas nebus rodomas nebent naudojamas perrašytas.

en: Node from reference
lt: Mazgas iš nurodymo

en: Adds a node from a node reference in a node context; if multiple nodes are referenced, this will get the first referenced node only.
lt: Prideda mazgą iš mazgo nurodymo į mazgo kontekstą; jei kali mazgai nurodomi, tai gautas bus pirmas nurodytas mazgas.

en: Node reference field
lt: Mazgo nurodymo laukelis

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label. The key is the value that will be stored in the database, and it must match the field storage type (%type). The label is optional, and the key will be used as the label if no label is specified.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Galimos reikšmės kurį gali turėt laukelis. Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|žymė . Raktas yra reikšmė kuri saugoma duomenų bazėje ir turi sutapti su laukelio saugojimo tipu (%type). Žymė pasirinktina, bus naudojamas raktas jei žymė nenurodyta. <br /> Leidžiamos HTML žymos: @tags

en: This PHP code was set by an administrator and will override the allowed values list above.
lt: Šis PHP kodas perrašys leidžiamas reikšmes aukšiau, nes jį nustatė administratorius.

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Effect
lt: Efektas

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: approved
lt: patvirtinta

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Acronym
lt: Akronimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: Maximum resolution for Images
lt: Maksimali Vaizdo rezoliucija

en: Defines an image field type.
lt: Apibrėžia vaizdo laukelio tipą.

en: pixels
lt: pikseliai

en: Subscribe user to group
lt: Prijungti narį prie grupės

en: User who will be subscribed
lt: Narys kuris bus prijungtas prie grupės

en: Group that user will be subscribed to
lt: Grupė prie kurios narys bus prijungtas

en: Unsubscribe user from group
lt: Atjungti narį nuo grupės

en: User who will be unsubscribed
lt: Narys kuris bus atjungtas nuo grupės

en: Group that user will be unsubscribed from
lt: Grupė nuo kurios narys bus atjungtas

en: Subscription is approved
lt: Prisijungimas patvirtintas

en: User is group member
lt: Narys priklauso grupei

en: Content is a group
lt: Turinys yra grupė

en: Evaluates to TRUE if the content is a group.
lt: Nustato TRUE jei turinys yra grupė.

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Send message to %group
lt: Siųsti žinutę į %group

en: Enter a subject for your message.
lt: Įveskite žinutės temą

en: Standard group post (typically only author may edit).
lt: Standartinis grupės įrašas (paprastai tik autorius gali redaguoti)

en: Wiki group post (any group member may edit).
lt: Wiki grupės įrašas (visi grupės nariai gali redaguoti)

en: Messaging & Notifications
lt: Pranešimai ir Įspėjimai

en: Subject of notification message for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. @title is always the node title.
lt: Įspėjimo apie naują turinį tema. Galimi kintamieji: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject sudarytas iš komentaro pavadinimo jei naujas komentaras o ne turinys. @title visada mazgo pavadinimas.

en: Body of the notification for new content. Available variables: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. @subject contains the comment title in the case of a comment but the node title in the case of a new post. %title is always the node title.
lt: Įspėjimo apie naują turinį žinutės turinys. Galimi kintamieji: @group, !group_url, @type, @site, !content_url, !reply_url, @title, @subject, @node_full, @node_teaser, @username. %subject sudarytas iš komentaro pavadinimo jei naujas komentaras o ne turinys. @title visada mazgo pavadinimas.

en: Group admin notification body
lt: Grupės administratoriaus įspėjimo turinys

en: The body of the message sent to users from the group admin. Available variables: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe
lt: Žinutės turinys kuris siunčiamas iš grupės administratoriaus. Galimi kintamieji: @group, @body, @site, !url_group, !url_unsubscribe

en: User approved notification subject
lt: Nario patvirtinimo žinutės tema

en: The subject of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas naujai patvirtintam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User approved notification body
lt: Nario patvirtinimo žinutės turinys

en: The body of the message sent to new approved members. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas naujai patvirtintam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User denied notification subject
lt: Nario atmetimo žinutės tema

en: The subject of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas nepriimtam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: User denied notification body
lt: Nario atmetimo žinutės turinys

en: The body of the message sent to denied users. Available variables: !group_url, @title
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas nepriimtam nariui. Galimi kintamieji: !group_url, @title

en: Invite user notification subject
lt: Pakviesto nario žinutės tema

en: The subject of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas pakviestam nariui. Galimi kintamieji: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Invite user notification body
lt: Pakviesto nario žinutės turinys

en: The body of the message sent to users invited to join a group. Available variables: @group, @site, @description, !group_url, @body
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas pakviestam nariui. Galimi kintamieji: @group, @site, @description, !group_url, @body

en: Request user notification subject
lt: Nario užklausos žinutės tema

en: The subject of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas užklausą siuntusiam nariui. Galimi kintamieji: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: Request user notification body
lt: Nario užklausos žinutės turinys

en: The body of the message sent to a user's request to join a group. Available variables: @group, @username, !approve_url, !group_url
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas užklausą siuntusiam nariui. Galimi kintamieji: @group, @username, !approve_url, !group_url

en: New admin user notification subject
lt: Naujo admin nario žinutės tema

en: The subject of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url
lt: Žinutės tema kai pranešimas siunčiamas naujam administratoriui. Galimi kintamieji: @group, @username, !group_url

en: New admin user notification body
lt: Naujo admin nario žinutės turinys

en: The body of the message sent to a new admin for a group. Available variables: @group, @username, !group_url, !invite_url
lt: Žinutės turinys kai pranešimas siunčiamas naujam administratoriui. Galimi kintamieji: @group, @username, !group_url, !invite_url

en: 1 message queued for delivery. | @count messages queued for delivery.
lt[0]: @count žinutė siuntimo eilėje
lt[1]: @count žinutės siuntimo eilėje
lt[2]: @count[2] žinučių siuntimo eilėje

en: Automatically enable notifications for any groups that I join.
lt: Automatiškai įjungti pranešimus kiekvienai grupei prie kurios prisijungsiu.

en: Automatically enable notifications by default. Users can override this via their account page. Changing this setting will only affect new users and those who have not overridden the system default.
lt: Automatiškai įjungia pranešimus. Nariai gali tai perrašyti savo paskyros puslapyje. Pakeitimai įtakos tik naujus narius.

en: Most fields will be provided during the event.
lt: Daugelis laukelių bus pateikti per veiksmą.

en: [site-name] subscription update for [user]
lt: [site-name] prenumerata atnaujinta [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
lt: Sveikinimai, [user].
    Šios žinutės jūsų

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
lt: [type] atnaujinta: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
lt: Tai automatinė žinutė iš [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
lt: Norite tvarkyti prenumeratas spauskite [subscriptions-manage]

en: %type posts in %group
lt: %type įrašai %group

en: Organic groups notifications module installation script complete.
lt: Organic groups notifications modulis įdiegtas.

en: Organic groups notifications module uninstallation script complete.
lt: Organic groups notifications modulis išdiegtas.

en: Allows users to receive notifications and subscribe to group content.
lt: Suteikia galimybę nariams gauti pranešimus apie grupės turinį.

en: number
lt: skaičius

en: The weight, used for sorting.
lt: Svoris, naudojamas išrikiavimui.

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: In the form of WW (01 - 53).
lt: WW (01 - 53) formatu.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: @label (!name) - Allowed values
lt: @label (!name) - Leidžiamos reikšmės

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: %name: the value may not be longer than %max characters.
lt: %name: reikšmė negali būt ilgesnė nei %max simboliai.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: translate
lt: išversti

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: notifications
lt: pranešimai

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Admin
lt: Adminas

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Load a referenced user
lt: Įkrauna nurodytus narius

en: Content containing the user reference field
lt: Turinys turintis nario nurodymo laukelį

en: Referenced user
lt: Nurodytas narys

en: Load a referenced node
lt: Įkrauti nurodytą mazgą

en: Content containing the node reference field
lt: Turinys turintis mazgo nurodymo laukelį

en: Referenced content
lt: Nurodytas turinys

en: Populate a field
lt: Užpildytas laukelis

en: Select the machine-name of the field.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: create url aliases
lt: sukurti url pervadinimus

en: administer url aliases
lt: administruoti url pervadinimus

en: The URL alias of the node.
lt: Mazgo URL.

en: No products available.
lt: Nėra prekių.

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Input type
lt: Įvedimo tipas

en: interval
lt: intervalas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
lt: Mazgai yra pirminis Drupal svetainės turinys.

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
lt: Blogas token. Turbūt sekėte individualia nuorodą.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Digest
lt: Sisteminti

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Use default image
lt: Naudoti įprastą vaizdą

en: Choose a image that will be used as default.
lt: Pasirinkite vaizdą kuris bus naudojamas kaip įprastas.

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: The refresh interval indicating how often you want to update this feed. Requires crontab.
lt: Atsinaujinimo intervalas, parodo kaip dažnai atsinaujins šis tiekimas. Reikalingas crontab.

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: Comment message
lt: Komentaro žinutė

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Image preview
lt: Paveikslėlio peržiūra

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: %title field is required.
lt: %title laukelis privalomas.

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: In order to let group admins determine their own group theme, you must enable multiple themes using <a href="@url">theme configuration page</a>.
lt: Tam, kad suteikti grupės administratoriams galimybę keisti grupės temą turite įjungti kelias temas <a href="@url">temų valdymo puslapyje.</a>.

en: Your message will be sent to all members of this group.
lt: Jūsų žinutė bus nusiųsta visiems grupės nariams.

en: Enter a body for your message.
lt: Įveskite žinutės tekstą

en: You may not leave this group because it is a <em>closed</em> group. You should request removal from a group administrator.
lt: Jūs negalite palikti šios grupės todėl, kad ji <em>uždaryta</em>. Jei norite būt pašalinti reiktų prašyti grupės administratoriaus.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em>.
lt: %name paaukštintas į <em>grupės administratorius</em>.

en: %name is no longer a <em>group administrator</em>.
lt: %name jau nebe <em>grupės administratorius</em>.

en: You may not invite yourself - @self.
lt: Savęs kviesti negalima- @self.

en: Invalid email address or username: @value.
lt: Blogas el. pašto adresas ar nario vardas: @value.

en: @user is already a member the group @group.
lt: @user jau priklauso @group grupei.

en: Membership request to the %group group was rejected, only group administrators can add users to this group.
lt: Narystė prašymas grupei %group atmestas; tik grupės administratorius gali pridėti narius prie grupės.

en: %user removed from %group.
lt: %user pašalintas iš %group.

en: Add users
lt: Pridėti narius

en: No groups available.
lt: Nėra grupių

en: No public posts in this group. You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> arba <a href="!login">prisijungti</a> ir tapti grupės nariu tam, kad skelbti žinutes ir peržiūrėti įrašus.

en: No public posts in this group. Consider <a href="!url">joining this group</a> in order to view its posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Apsvarstykite galimybę <a href="!url">prisijungti prie grupės</a>.

en: Open - membership requests are accepted immediately.
lt: Atvira - narystės prašymai patvirtinami iškarto.

en: Moderated - membership requests must be approved.
lt: Moderuojama - narystė prašymai turi būt patvirtinti.

en: Invite only - membership must be created by an administrator.
lt: Tik su pakvietimais - narystę sukuria administratorius.

en: Closed - membership is exclusively managed by an administrator.
lt: Uždara - narystė valdoma išskirtinai tik administratoriumi.

en: May users join this group during registration? If checked, a corresponding checkbox will be added to the registration form.
lt: Ar gali nariai prisijungti prie grupės registracijos metu? Jei pažymėta, registracijos formoje bus pridėti atitinkami žymimi langeliai.

en: List in groups directory
lt: Rodyti grupių sąraše.

en: Should this group appear on the <a href="@url">list of groups page</a> (requires OG Views module)? Disabled if the group is set to <em>private group</em>.
lt: Ar ši grupė bus rodoma <a href="@url">grupių sąraše</a> (reikalingas OG Views modulis)? Išjungta jei grupė nustatyta kaip <em>privati gruopė</em>

en: Group language
lt: Grupės kalba

en: Selecting a different locale will change the interface language for all group pages and emails. Users who have chosen a preferred language always see their chosen language.
lt: Pasirinkus kitą lokalę pasikeis ir sąsajos kalba visuose grupės puslapiuose. Nariai kurie pasirinko pageidaujama kalbą sąsaja matys savo kalba.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting on this web site.
lt: Jūs turite <a href="@join">prisijungti prie grupės</a> prieš skelbiant šios svetainėje.

en: Sticky at top of group home page and other lists.
lt: Prikibęs grupės pirmo puslapio viršuje ir kituose sąrašuose.

en: OG audience & Public checkbox.
lt: OG auditorija & Public žymimas langelis.

en: OG audience.
lt: OG auditorija.

en: Group description.
lt: Grupės aprašymas.

en: Handling of group membership requests.
lt: Grupės narystės prašymų tvarkymas.

en: Checkbox for visibility on registration form.
lt: Žymimo langelio matomumas registracijos formoje.

en: Checkbox for visibility in the groups directory.
lt: Žymimo langelio matomumas grupių sąraše.

en: The default interface language for this group.
lt: Numatytoji sąsajos kalba šiai grupei.

en: Move all group posts and memberships to the group listed below.
lt: Perkelti visus grupės įrašus ir narystes į grupę žemiau.

en: In addition to deleting this group, you choose how to disposition the posts and memberships within it.
lt: Papildomai pašalinant šią grupę,pasirinkite kaip elgtis su įrašais ir narystėmis.

en: If you chose <strong>Move all group posts</strong> above, specify a destination group.
lt: Jei pasirinksite <strong>Perkelti visus grupės įrašus</strong>, nurodykite paskirties grupę.

en: You must <a href="@join">join a group</a> before posting a %type.
lt: Jūs turite <a href="@join">prisijungti prie grupės</a> prieš skelbiant %type.

en: To instantly approve this request, visit !approve_url.
    You may deny this request or manage members at !group_url. 
    
    Personal message from @username:
    ------------------
    
    @request
lt: Jei norite iškarto patvirtinti spauskite !approve_url.
    Jūs galite atmesti šį prašymą ar valdyti narius !group_url. 
    
    Asmeninė žinutė iš @username:
    ------------------
    
    @request

en: Manager: !name
lt: Valdytojas: !name

en: Delete request
lt: Pašalinti prašymą

en: This is an <em>invite only</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lt: Tai grupė <em>tik pagal pakvietimus</em>. Grupės administratorius gali pridėti/pašalinti narius.

en: This is a <em>closed</em> group. The group administrators add/remove members as needed.
lt: Ši grupė <em>uždara</em>. Grupės administratorius gali pridėti/pašalinti narius.

en: Add a new !type in this group.
lt: Pridėti naują !type į šia grupę.

en: Unrecognized name: %bad. | Unrecognized names: %bad.
lt[0]: Neatpažintas vardas: %bad.
lt[1]: Neatpažintas vardai: %bad.
lt[2]: Neatpažinti vardai: %bad.

en: 1 group | @count groups
lt[0]: @count grupė
lt[1]: @count grupės
lt[2]: @count[2] grupių

en: Deleted 1 orphan post. | Deleted @count orphan posts.
lt[0]: Pašalintas @count vienišas įrašas.
lt[1]: Pašalinti @count vieniši įrašai.
lt[2]: Pašalinta @count[2] vienišų įrašų.

en: Moved 1 orphan post. | Moved @count orphan posts.
lt[0]: Perkeltas @count vienišas įrašas.
lt[1]: Perkelti @count vieniši įrašai.
lt[2]: Perkelta @count[2] vienišų įrašų.

en: Moved 1 membership. | Moved @count memberships.
lt[0]: Perkalta @count narystė.
lt[1]: Perkaltos @count narystės.
lt[2]: Perkalta @count[2] narysčių.

en: Organic groups module enabled. Please see the included !readme_file for further installation instructions.
lt: Organic groups modulis įjungtas. Prašome peržiūrėti !readme_file dėl tolimesnių įdiegimo instrukcijų.

en: You have no node types which are acting as groups. See the notes section of the !readme_file and the content types fieldset at top of <a href="!settings">OG settings</a>.
lt: Jūs neturite mazgo tipų kurie elgtus kaip grupės. Peržiūrėkite note skiltį  !readme_file ir turinio tipų laukelių <a href="!settings">OG </a>.

en: Organic groups access control module is disabled. See the <a href="@modules">modules page</a>.
lt: Organic groups priėjimo kontrolės modulis išjungtasd. Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių puslapį</a>.

en: Enable users to create and manage groups.  OG Views integration module is recommended for best experience.
lt: Įgalina nariams kurti ir valdyti grupes. OG Views Integracijos modulis rekomenduojamas.

en: You must designate at least one content type to act as a group node and another as a group post. <a href="!create">Create new content type</a> if needed.
lt: Jūs turite nustatyti bet vieną turinio tipą kuris elgsis kaip grupės mazgas ir kitą kaip grupės įrašas. <a href="!create">Sukurkite naują turinio tipą</a> jei reikia.

en: OG admins always see the checkbox for adding a group to the <em>registration form</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
lt: OG adminas visada mato žymima laukelį pridėti grupę į registracijos formą. Atminkite, kad pakeitimai neturės įtakos jau egzistuojantiems įrašams, Išsaugokite iš naujo įrašus jei norite, kad atitiktų naujas nuostatas.

en: Format of "From:" field
lt: Formatas  "From:" laukelio

en: Specify the format of the "From:" field on outgoing notifications. Available variables: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Note that the @user_mail token reveals the author's email address. If the admin email examples above appear blank, you need to set your site email in the "Site information" panel.
lt: Nurodykite "From:" laukelio forma išeinantiems įspėjimams. Galimi kintamieji: @user_mail, @user_name, @site_mail, @site_name. Atminkit, kad @user_mail token atitinka autoriaus el. pašto adresą. Jei administratoriaus el. pašto adresas nenurodytas, reiktų nurodyti svetainės el. pašto adresą.

en: User subscribes to group
lt: Narys prisijungia prie grupės

en: A user has subscribed to a group and is approved. If the user isn't approved then this event won't be triggered.
lt: Nario prisijungimas prie grupės patvirtintas. Jei narys nepatvirtintas šis veiksmas nebus paleidžiamas

en: User unsubscribes from group
lt: Narys atsijungia nuo grupės

en: User that subscribed to the group
lt: Narys kuris prisijungė prie grupės

en: Add group node settings to content
lt: Pridėti grupės mazgo nuostatas prie turinio

en: Content that will become a group node
lt: Turinys kuris taps grupės mazgu

en: When creating a group node organic groups module requires some group settings. This action should be used after 'Add new content' action, that adds a <a href="@group-node-type">group node type</a> content, and will result with a new group node.
lt: Kai kuriamas grupės mazgas organinių grupių modulis reikalauja kai kurių nuostatų. Šis veiksmas turėtų būt naudojamas po 'Pridėti naują turinį' veiksmo kuris prideda  <a href="@group-node-type">grupės mazgo tipą</a>.

en: When enabled the user will automatically be approved. When disabled user will be a pending member.
lt: Kai įjungta narys automatiškai bus patvirtintas. Kai išjungta nariai lauks patvirtinimo.

en: Organic groups form settings
lt: Organinių grupių formų nuostatos

en: Evaluates to TRUE if the user is an approved member of the group. If the user is a pending member this condition will return FALSE.
lt: Nustato TRUE jei narys priklauso grupei. Jei narys laukia narystė sąlyga grąžins FALSE.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>public</em>.
lt: Matomumas pasirenkamas autoriaus/redaktoriaus pasinaudojus žymimu langeliu skelbimo formoje. Numatyta <em>vieša</em>.

en: Visibility chosen by author/editor using a checkbox on the posting form. Checkbox defaults to <em>private</em>.
lt: Matomumą pasirenka autorius/redaktorius pasinaudojus žymėjimo langeliu skelbimo formoje. Numatyta <em>privatu</em>.

en: Private groups
lt: Privačios grupės

en: Checkbox for visibility of group home page to non-members.
lt: Žymimas laukelis ar pirmas grupės puslapis matomas ne grupės nariams.

en: Show this post to everyone, or only to members of the groups checked above. Posts without any groups are always <em>public</em>.
lt: Rodyti šį įrašą visiems ar tik grupės nariams pasirinktoms aukščiau. Įrašai be grupių bus <em>vieši</em>.

en: Members of <a href="@group-node">@group-name</a> may view this node.
lt: <a href="@group-node">@group-name</a> grupės nariai galės peržiūrėti šį mazgą.

en: Group admins of <a href="@group-node">@group-name</a> may view/edit/delete this node.
lt: <a href="@group-node">@group-name</a> grupės administratorius galės peržiūrėti/redaguoti/pašalinti šį mazgą.

en: Choose whether new groups should be private or public.
lt: Pasirinkite ar nauja grupė bus vieša ar privati.

en: Remove post from all groups
lt: Pašalinti įrašus iš visų grupių

en: Promote user to an administrator in the specified group
lt: Paaukštinti narį į administratorius nurodytos grupės

en: Demote user from an administrator in the specified group
lt: Pažemint narį iš nurodytos grupės administratorių

en: Approve user subscription to the specified group
lt: Patvirtinti narių prašymus nurodytos grupės

en: Deny user subscription to the specified group
lt: Atmesti narių prašymus nurodytos grupės

en: Make post publicly visible
lt: Padaryti įrašus viešai matomus

en: Make post private to its groups
lt: Padaryti įrašus grupės privačiais

en: Please <a href="!url">create</a> a group first.
lt: Prašome pirmiau <a href="!url">skurti</a> grupę.

en: There are no groups. You must have at least one existing group with nodes assigned to use this action.
lt: Nėra grupių. Jūs turite pasirinkti bent jau vieną egzistuojančią grupę su priskirtais mazgais.

en: Select the group to which this user should be promoted.
lt: Pasirinkite grupę kurioje narys turėtų būt paaukštintas.

en: Select the group from which this user should be demoted.
lt: Pasirinkite grupę kurioje narys turėtų būt pažemintas.

en: Select the group whose user subscription request should be approved.
lt: Pasirinkite grupę kurios narių narystės prašymai turėtų būt patvirtinti.

en: Select the group whose user subscription request should be denied.
lt: Pasirinkite grupę kurios narių narystės prašymai turėtų būt atmesti.

en: Set node %id to public.
lt: Nustatyti mazgą %id  į viešą.

en: Set node %id to private.
lt: Nustatyti mazgą %id  į privatų.

en: Removed node %id from all groups.
lt: Pašalintas mazgas %id  iš visų grupių.

en: %name was promoted to <em>group administrator</em> in %group.
lt: %name paaukštintas į <em>grupė administratorius</em> - %group.

en: Demoted user %name from <em>group administrator</em> in %group.
lt: %name pažemintas iš <em>grupė administratorius</em> - %group.

en: Approved user %name's subscription to %group.
lt: Patvirtintas nario %name prašymas į %group.

en: Denied user %name's subscription to %group.
lt: Atmestas nario %name prašymas į %group.

en: Organic groups actions
lt: Organic groups veiksmai

en: Provides actions for use with Organic Groups and Trigger.
lt: Teikia veiksmus naudojamus Organic Groups ir Trigger.

en: Group notifications can also be <a href="!manage-url">customized</a> in greater detail if required.
lt: Grupių pranešimai taip pat gali būt <a href="!manage-url">tvarkomi</a> jei reikia daugiau galimybių.

en: Node event notifications can be configured via the <a href="!url">messaging templates</a> interface.
lt: Mazgo įvykio pranešimai gali būt konfigūruojami per <a href="!url">žinučių šablonų</a> sąsaja.

en: OG notifications (default)
lt: OG pranešimai (numatytasis)

en: Notifications for organic groups node events. Other group notification strings can be customized via the <a href="!url">OG config</a> page.
lt: Pranešimai organinių grupių mazgų įvykiams. Kito grupės pranešimų eilutės gali būt tvarkomos per <a href="!url">OG config</a> puslapį.

en: OG notifications for new content
lt: OG pranešimai apie naują turinį

en: Notifications for organic groups node creation events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų sukūrimą.

en: OG notifications for updated content
lt: OG pranešimai apie atnaujintą turnį

en: Notifications for organic groups node update events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų atnaujinimą.

en: OG notifications for comments
lt: OG pranešimai apie komentarus

en: Notifications for organic groups comment events.
lt: Pranešimai apie organinių grupių mazgų komentarus.

en: Body footer
lt: Turinio poraštė

en: Greetings, [user],
lt: Sveiki, [user],

en: A [type-name] has been updated in group [ogname]: [title]
lt: [type-name] atnaujintas grupėje [ogname]: [title]

en: Read more at [node-url].
lt: Daugiau skaitykite [node-url].

en: A [type-name] has been created in group [ogname]: [title]
lt: [type-name] buvo sukurtas grupėje [ogname]: [title]

en: A new comment has been added by [comment-author-name] to this thread in group [ogname]: [comment-title]
lt: Naują komentarą prdėjo [comment-author-name] grupėje [ogname]: [comment-title]

en: Read more at [comment-url] or reply via [comment-reply-url].
lt: Daugiau skaitykite [comment-url] ar atsakykite [comment-reply-url].

en: Group nodes
lt: Grupės mazgai

en: Group: Description
lt: Grupė: Aprašymas

en: Group: Members count
lt: Grupė: Narių kiekis

en: Group: Post count
lt: Grupė: Įrašų kiekis

en: Group: Post count *new*
lt: Grupė: Nauji įarašai

en: Number of new posts in a group for the current user.
lt: Naujų įrašų kiekis žiūrinčiam nariui.

en: Group: Selective
lt: Grupė: Pasirenkamas

en: Group: Private
lt: Grupė: Privatu

en: Group: List in directory
lt: Grupė: Sąraše

en: Group: Join link
lt: Grupė: Prisijungimo nuorodą

en: Displays a link for joining a group when a user is not already a member.
lt: Rodo nuorodą jei narys nepriklauso grupei.

en: Group: Language
lt: Grupė: Kalba

en: Group types
lt: Grupės tipas

en: The type of a group (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Grupės tipas (pavyzdžiui: 'tinklaraščio įrašas', 'diskusijų tema', ir pan)

en: Group types (all)
lt: Grupės tipai (visi)

en: Restrict to all content types that have been marked as groups.
lt: Apriboti visus turinio tipus kurie buvo pažymėti kaip grupės.

en: The groups for a post.
lt: Grupės įrašams.

en: Group node (post)
lt: Grupės mazgas (įrašas)

en: Bring in information about the group node based on a post's groups.
lt: Suteikia informacija apie grupės mazgą paremta grupės įršais

en: <strong>Posts</strong> are filtered for specific organic groups.
lt: <strong>Įrašai</strong> yra atfiltruoti specifinei grupei.

en: Post: in specified group (by number)
lt: Įrašai: specifinei grupei (pagal numerį)

en: Remove membership
lt: Pašalinti narystę

en: Group post
lt: Grupės įrašas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Limits for queue processing
lt: Eilės proceso limitai

en: These are the limits for each cron run on queue processing. The process will stop when it first meets any of them. Set to 0 for no limit.
lt: Čia yra limitai kiekvienam cron veikimui eilės vykdyme. Procesas sustos kai pasieks bet kurį iš jų. Nustatykite 0 jei nieko neribosite.

en: Number of messages sent
lt: Išsiųstų pranešimų kiekis

en: Time (seconds)
lt: Laikas (sekundėmis)

en: Time (% of cron time)
lt: Laikas (% cron veikimo laiko)

en: Maximum percentage of cron time the process may use.
lt: Maksimalus procentas cron veikimo laiko kurį galima naudoti.

en: Messaging settings
lt: Žinučių nuostatos

en: Default send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Immediate sending
lt: Siųsti iškarto

en: Notifications Sender
lt: Pranešimų Siuntėjas

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
lt: Niekas (Visi pranešimai bus rodomi kaip iš svetainės)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
lt: Nario vardas, svetainės duomenis (Bus naudojamas tik nario vardas)

en: Full user data (User name and available user information)
lt: Pilni nario duomenis (Nario vardas ir galima nario infomrmacija)

en: If enabled all notifications will be logged and kept for the specified time after they're processed.
lt: Jei įjungta visi pranešimai bus surašyti ir saugomi tam tikrą laiką po jų išsiuntimo.

en: These are the digest formats available for each interval.
lt: Tai Digest formatai kiekvieno intervalo.

en: Send intervals
lt: Siuntimo intervalai

en: The time intervals for your subscriptions have been updated
lt: Laiko intervalas kas kiek jūsų prenumeratą atnaujinama.

en: Enabled events
lt: Įjungtas įvykis

en: Check the events for which notifications should be triggered.
lt: Pasirinkite įvykius kurie paleis pranešimų siuntimą.

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
lt: Jums reikia įjungti įskiepius kurie teikia pranešimų įvykius.

en: Total: %number
lt: Viso: %number

en: Subscriptions by type
lt: Prenumeratos pagal tipą

en: Subscriptions by send method
lt: Prenumeratos pagal siuntimo metodą

en: Notifications in queue
lt: Pranešimai eilėje

en: Process log
lt: Proceso log

en: Run process
lt: Paleisti procesą

en: Run normal queue processing, same as cron run.
lt: Paleisti normalų eilės procesą, tokį patį kaip cron.

en: Process immediate
lt: Skubus procesas

en: Process only rows marked for immediate sending.
lt: Paleisti tik eilutes pažymėtas kaip skubias.

en: Reset queue
lt: Atstatyti eilę

en: Delete all notifications in queue.
lt: Pašalinti visus pranešimus iš eilės.

en: Run test
lt: Paleisti testą

en: Test run queue processing, without updating nor sending messages.
lt: Testas paleidžia eilės procesą be žinučių siuntimo ar atnaujinimo.

en: The queue has been reset.
lt: Eilė atstatyta.

en: No elements
lt: Nėra elementų

en: Reached processing limit on queue processing: %name = %value
lt: Pasiektas procesų limitas eilėje: %name = %value

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
lt: Jūs neturite teisės tvarkyti šių prenumeratų

en: Change send method to
lt: Pakeisti siuntimo metodą į

en: Change send interval to
lt: Pakeisti siuntimo intervalą į

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
lt: Patvirtinimo klaida. Jūs neturite teisės šalinti kai kurių iš šių prenumeratų.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
lt: Jūs neturite teisės šalinti visų šių prenumeratų.

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: You have %count @status subscriptions.
lt: Jūs prenumeruojate %count @status.

en: You don't have any subscriptions yet.
lt: Jūs dar nieko nesiprenumeruojate.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
lt: Jūsų numatytasis siuntimo metodas yra @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
lt: Jūsų numatytasis siuntimo intervalas yra @send_interval

en: Administer your subscriptions
lt: Jūsų prenumeratų administravimas

en: Edit your notifications settings
lt: Redaguoti jūsų prenumeratų nuostatas

en: Cancel all your subscriptions
lt: Atšaukti visas jūsų prenumeratas

en: Create @type subscription
lt: Sukurti @type prenumeratą

en: You must set a value for this field.
lt: Šiam laukeliui turite įrašyti reikšmę.

en: You must provide valid values for all fields.
lt: Šiam laukeliui turite įrašyti galiojančią reikšmę.

en: Your subscription has been created.
lt: Jūsų prenumerata sukurta.

en: Your subscription cannot be created.
lt: Jūsų prenumeratos neįmanoma sukurti.

en: Subscription type or parameters not allowed
lt: Prenumeratos tipas ar parametrai neleidžiami

en: Your subscription was cancelled
lt: Jūsų prenumerata atšaukta

en: Your subscription has been removed.
lt: Jūsų prenumerata pašalinta.

en: All your subscriptions have been removed.
lt: Visos jūsų prenumeratos pašalintos.

en: You don't have any subscription on this site.
lt: Šioje svetainėje jūs neturite prenumeratų.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią prenumeratą?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visas šias prenumeratas?

en: Messaging and Notifications settings
lt: Žinučių ir Pranešimų nuostatos

en: Default send interval for subscriptions.
lt: Numatytasis siuntimo intervalas.

en: Messages coming from user subscriptions and system events
lt: Žinutės gaunamos iš nario prenumeratos ir sistemos įvykių

en: Notifications event
lt: Pranešimų įvykiai

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
lt: Bendros dalys visoms Pranešimų žinutėms iš vieno įvykio. Tai naudinga nustatant bendrą antraštę ir/ar poraštę visoms šioms žinutėms.

en: Event notification for [user] from [site-name]
lt: Įvykių pranešimai [user] iš [site-name]

en: Greetings [user],
lt: Sveiki [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
lt: Elementai kuriuos jūs prenumeruojate buvo atnaujinti

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
lt: Jūs galite atsisakyti [unsubscribe-url]

en: Do not send notifications for this update.
lt: Nesiųsti pranešimo apie šį atnaujinimą.

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Send Interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). An empty value will cause images that support transparency to have transparent backgrounds, otherwise it will be white.
lt: Fono spalva naudojama pažeistose vaizdo vietose. Naudokite hex spalvas (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Tuščia reikšmė palaiko permatomą foną vaizdams kurie palaiko permatomą foną, kitu atveju bus naudojama balta.

en: Please only use alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for preset names.
lt: Prašome naudoti tik skaičius, raides apatinį brūkšnį (_) ar minusą (-) parinkties pavadinimui.

en: Preset %name (ID: @id) was deleted.
lt: Parinktis %name (ID: @id) pašalinta.

en: Preset %name (ID: @id) was flushed.
lt: Parinktis %name (ID: @id) išvalyta.

en: Override Defaults
lt: Perrašyti Numatytuosius

en: Unknown Action.
lt: Nežinomas Veiksmas.

en: Unknown Preset.
lt: Nežinoma Parinktis.

en: The action was succesfully updated.
lt: Šis veiksmas sėkmingai atnaujintas.

en: ImageCache already generating: %dst, Lock file: %tmp.
lt: ImageCache jau generuojamas: %dst, Užrakintos bylos: %tmp.

en: Manage ImageCache presets.
lt: Valdyti ImageCache parinktis.

en: Place the following snippet in your module as part of <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.
lt: Įterpkite šį fragmentą į savo modulį kaip dalį
    <code>hook_imagecache_default_presets()</code>.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: Display the node with standard node view.
lt: Rodyti standartinį mazgo langą.

en: Node module form.
lt: Mazgo modulio forma.

en: Locale module form.
lt: Lokalės modulio forma.

en: Taxonomy module form.
lt: Sistematikos modulio forma.

en: 1 image | @count images
lt[0]: @count paveikslėlis
lt[1]: @count paveikslėliai
lt[2]: @count[2] paveikslėlių

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: The year must be a number between %min and %max.
lt: Metai turi būt tarp %min ir%max.

en: The To date must be greater than the From date.
lt: Iki data turėtų būt didesnė nei Nuo data.

en: Date date (YYYY-MM-DD)
lt: Data (YYYY-MM-DD)

en: Date datetime (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)
lt: Data su laiku (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS)

en: Time H:i
lt: Laikas H:i

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Detected time zone: %timezone; client date: %date; abbreviation: %abbreviation; offset: %offset; daylight saving time: %is_daylight_saving_time.
lt: Atpažinta laiko juosta: %timezone; kliento data: %date; sutrumpinimas: %abbreviation; offset: %offset; vasaros laikas: %is_daylight_saving_time.

en: Poll title
lt: Apklausos pavadinimas

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: After saving new content
lt: Po naujo turinio išsaugojimo

en: After deleting content
lt: Po turinio pašalinimo

en: Block a user
lt: Blokuoti narį

en: '@column' => value for @column
lt: '@column' =>reikšmė @column

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: <create a new book>
lt: <sukurti naują knygą>

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: No attachments
lt: Nėra prisegtuko

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: No terms
lt: Nėra termino

en: Create a list of options as a list in <strong>Allowed values list</strong> or as an array in PHP code. These values will be the same for %field in all content types.
lt: Sukuria sąrašą pasirinkimų <strong>Leidžiamų reikšmių sąrašas</strong> ar kaip PHP kodą. Šios reikšmės bus tokios pačios %field visuose turinio tipuose.

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: The text used in the menu as link text for this item.
lt: Tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: The name of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo vardas.

en: The user ID of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo ID.

en: The email address of the currently logged in user.
lt: Šiuo metu prisijungusio vartotojo el. pašto adresas.

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: New revision
lt: Nauja versija

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Change basic information
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Convert view
lt: Konvertuoti rodinį

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Example table
lt: Pavyzdinė lentelė

en: Example content
lt: Pavyzdinis turinys

en: Example node
lt: Pavyzdinis mazgas

en: Plain text field
lt: Tekstinis laukelis

en: Just a plain text field.
lt: Tiesiog tekstinis laukelis

en: Numeric field
lt: Skaitmenų laukas

en: Just a numeric field.
lt: Tiesiog Skaitmenų laukas

en: Timestamp field
lt: Laiko žymos laukelis

en: Just a timestamp field.
lt: Tik laiko žymos laukelis

en: Emulates the default Drupal front page; you may set the default home page path to this view to make it your front page.
lt: Emuliuoja Numatytąjį Drupal pirmą puslapį; jūs galite nustatyti numatytąjį pirmą puslapio kelią į šį.

en: The title to use when this argument is present. It will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
lt: Antraštė, kuri bus naudojama jeigu šis argumentas bus matomas. Ši antraštė perrašys rodmens antraštę ir kitas antraštes iš buvusių argumentų. Galite naudoti procento simbolį jeigu norite antraštę perrašyti į argumento antraštę. Naudokite "%1" pirmam argumentui, "%2" antram argumentui ir t.t.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Provide default argument options
lt: Numatytojo argumento pasirinkimai

en: Default argument type
lt: Numatytojo argumento tipas

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Allow multiple terms per argument.
lt: Leisti daugiau nei vieną terminą per argumentą.

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lt: Jei pasirinkta, tai vartotojai gali įrašyti daugiau nei vieną argumentą principu 1+2+3 (OR) arba 1,2,3 (AND).

en: Allow multiple arguments to work together.
lt: Leisti daugiau nei vieną argumentą.

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The text of the comment.
lt: Komentaro tekstas

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Date and time of when the comment was posted.
lt: Komentaro pateikimo data ir laikas

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: The type of a node (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
lt: Mazgo tipas (pvz.: "tinklaraščio įrašas", "forumo tema", "straipsnis" ir pan).

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Whether or not the node is promoted to the front page.
lt: Ar mazgas yra iškeltas į pagrindinį puslapį.

en: Whether or not the node is sticky.
lt: Ar mazgas yra prikabintas puslapio viršuje.

en: Provide a simple link to the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą į mazgą.

en: Provide a simple link to edit the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti mazgą.

en: Provide a simple link to delete the node.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgą.

en: In the form of CCYYMMDD.
lt: CCYYMMDD formatu.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: In the form of YYYYMM.
lt: YYYYMM formatu.

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: In the form of YYYY.
lt: YYYY formatu.

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: In the form of MM (01 - 12).
lt: MM (01 - 12) formatu.

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: In the form of DD (01 - 31).
lt: DD (01 - 31) formatu.

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Node revision
lt: Mazgo versija

en: Node revisions are a history of changes to nodes.
lt: Mazgo versijos yra mazgo pasikeitimų istorija.

en: Relate a node revision to the user who created the revision.
lt: Susieti mazgo versiją su vartotoju, sukūrusiu versiją.

en: The revision ID of the node revision.
lt: Mazgo versijos ID.

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Provide a simple link to delete the node revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti mazgo versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Show a marker if the node has new or updated content.
lt: Rodyti žymą, jei mazgas turi naujo ar atnaujinto turinio.

en: Show only nodes that have new content.
lt: Rodyti tik mazgus, turinčius naujo turinio.

en: Node ID from URL
lt: Mazgo ID iš URL

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: upload
lt: siųsti

en: The description of the uploaded file.
lt: Įkelto failo aprašymas.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Has attached files
lt: Turi prikabintų failų

en: Only display items with attached files. This can cause duplicates if there are multiple attached files.
lt: Rodyti tik elementus su prikabintais failais. Gali atsirasti dublikatų, jei prikabinti keli failai.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Provide a simple link to delete the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti vartotoją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Are you sure you want to make !name a group administrator for the group %title?
lt: Ar tikrai norite !name padaryti grupės %title administratoriumi?

en: Are you sure you want to remove !name as a group administrator for the group %title?
lt: Ar tikrai norite !name pašalinti iš grupės %title administratorių?

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a>. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lt: Norint prisijungti prie grupės jūs turite <a href="!login">prisijungti</a>. Po prisijungimo galėsite paprašyti narystės.

en: In order to join this group, you must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> a new account. After you have successfully done so, you will need to request membership again.
lt: Norint prisijungti prie grupės jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> arba <a href="!register">užsiregistruoti</a>. Po prisijungimo galėsite paprašyti narystės.

en: No public posts in this group. You must <a href="!login">login</a> and become a member in order to post messages, and view any private posts.
lt: Grupėje nėra viešų įrašų. Turite <a href="!login">prisijungti</a> ir tapti grupės nariu tam, kad skelbti žinutes ir peržiūrėti įrašus.

en: You must <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus grupėje.

en: You must <a href="!register">register</a> or <a href="!login">login</a> in order to post into this group.
lt: Jūs turite <a href="!register">užsiregistruoti</a> ar <a href="!login">prisijungti</a> jei norite skelbti įrašus šioje grupėje.

en: Type of top group
lt: Top grupės tipas

en: Site admins always see the checkbox for adding a group to the <em>groups directory</em>. Note that changing this setting has no effect on existing posts. Re-save those posts to acquire this new setting.
lt: Svetainės adminas visada mato žymima laukelį pridėti grupę į sąrašą. Atminkite, kad pakeitimai neturės įtakos jau egzistuojantiems įrašams, Išsaugokite iš naujo įrašus jei norite, kad atitiktų naujas nuostatas.

en: Content is a group post
lt: Turinys yra grupės įrašas

en: Evaluates to TRUE if the content is a group post.
lt: Nustato TRUE jei turinys yra grupės įrašas.

en: Add post to the specified groups
lt: Pridėti įrašus nurodytoms grupėms

en: Remove post from the specified groups
lt: Pašalinti įrašus iš nurodytų grupių

en: Subscribe user to the specified groups
lt: Prijungti narį prie nurodytos grupės

en: Unsubscribe user from the specified groups
lt: Atjungti narį nuo nurodytos grupės

en: Select the groups to add to the node.
lt: Pasirinkite grupes kurias pridėti prie mazgo.

en: Select the groups to remove from the node.
lt: Pasirinkite grupes kurias pašalinti nuo mazgo.

en: Select the groups to which this user should be subscribed.
lt: Pasirinkite grupes prie kurių šis narys turėtų būt priskirtas.

en: Select the groups to which this user should be unsubscribed.
lt: Pasirinkite grupes nuo kurių šis narys turėtų būt atskirtas.

en: Added node id %id to groups %groups.
lt: Pridėtas mazgas id %id į grupes %groups.

en: Removed node id %id from groups %groups.
lt: Pašalintas mazgas id %id iš grupių %groups.

en: Subscribed user %name to groups %groups.
lt: Patvirtintas narys %name į grupes %groups.

en: Unsubscribed user %name from groups %groups.
lt: Pašalintas narys %id iš grupių %groups.

en: Subscribe to specific content within a group.
lt: Prenumeruoti specifinį turinį grupėje.

en: Number of published posts in a group.
lt: Paskelbtų įrašų kiekis grupėje.

en: List in directory
lt: Sąraše

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: More information about formatting options
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatavimą

en: - All -
lt: - Visos -

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Notifications are usually queued to be sent on cron process later. Checking this option will cause immediate notifications to be sent right away, instead of being queued. This will produce more timely notifications for sites with a small number of users. Not recommended for sites with a large number of users. This may not work for AJAX forms and notifications will be queued anyway.
lt: Pranešimai paprastai siunčiami iš eilės cron veikimo metu. Pažymėdami šį pasirinkimą leisite siųsti pranešimus iškarto. Pranešimų siuntimas bus savalaikis svetainėms turinčioms mažai narių. Didelėse svetainėse tai nerekomenduojama. Tai gali neveikti AJAX formoms ir pranešimai bus sustatyti į eilę.

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
lt: Naudokite svetainės informacija kaip siuntėją ar nario paskyros duomenis kuris sukėlė įvykį. ĮSPĖJIMAS: pasirinkdami paskutinį pasirinkimą (Pilni nario duomenis) galite pažeisti privatumą.

en: To delete an interval, set the time unit and the name empty. If the time is negative, notifications will never be sent.
lt: Norėdami pašalinti intervalus laiko vienetus ir pavadinimą palikite tuščia. Jei laikas neigimas pranešimai niekada nebus siunčiami.

en: Clean queue
lt: Valyti eilę

en: Delete all logs, processed rows and related data in queue.
lt: Pašalinti visus įrašus, proceso eilutes ir susijusius duomenis eilėje.

en: Temporarily disable all your subscriptions
lt: Laikinai išjungti visas jūsų prenumeratas

en: Enable all your subscriptions
lt: Įjungti visas jūsų prenumeratas

en: How often and by which channel do you want to get notifications for this subscription.
lt: Kaip dažnai ir kuriuo kanalu jūs norite gauti prenumeratų pranešimus.

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
lt: Jūs galite laikinai išjungti šią prenumeratą, kad negauti pranešimų.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
lt: Ar tikrai norite įjungti visas šias prenumeratas?

en: You will get notifications again for all of them.
lt: Jūs vėl gausite pranešimus.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
lt: Ar tikrai norite išjungti visas šias prenumeratas?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
lt: Jūs negausite pranešimų iki kol vėl jas įjungsite.

en: All your subscriptions have been enabled.
lt: Visos jūsų prenumeratos įjungtos

en: All your subscriptions have been disabled.
lt: Visos jūsų prenumeratos išjungtos

en: !type subscription
lt: !type prenumerata

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Widget display
lt: Rodymo valdiklis

en: Comment widget
lt: Kometarų widget

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
lt: Katalogui %directory  pakeisti leidimai, kad būtų įmanoma į jį įrašyti

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Short date format
lt: Trumpas datos formatas

en: Medium date format
lt: Vidutinis datos formatas

en: Long date format
lt: Ilgas datos formatas

en: Cannot use %author token in this context.
lt: Šiame kontekste %author žymės naudoti negalima.

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: A description of the term. To be displayed on taxonomy/term pages and RSS feeds.
lt: Termino aprašymas. Rodomas žodynų/terminų puslapiuose ir RSS tiekimuose.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: File name without extension
lt: Failo pavadinimas be plėtinio

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines:<br /><code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: Byla .htaccess neįrašoma. Prašome sukurti .htaccess bylą %directory direktorijoje su šiomis eilutėmis:<br><code>!htaccess</code>

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: An image thumbnail was not able to be created.
lt: Vaizdo miniatiūros nepavyko sukurti.

en: Minimum resolution for Images
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an image that is smaller than these dimensions is uploaded it will be rejected.
lt: Minimali Vaizdo rezoliucija išreikšta PLOTIxAUKŠTIS (pvz.: 640x480). Nustatykite 0 jei neribosite. Jei vaizdas mažesnis nei nustatyta jo atsiuntimas bus atmestas.

en: ALT text settings
lt: ALT teksto nuostatos

en: Enable user input alternate text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti alternatyvų vaizdo tekstą

en: Default ALT text
lt: Įprastas ALT tekstas

en: This value will be used for alternate text by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojama alternatyviam tekstui.

en: Title text settings
lt: Pavadinimo teksto nuostatos

en: Enable user input title text for images.
lt: Leiskite nariams įvesti vaizdo pavadinimą

en: Choose type of field to be displayed to the user.
lt: Pasirinkite laukelio tipą

en: Default Title text
lt: Įprsatas Pavadinimo tekstas

en: This value will be used as the image title by default.
lt: Ši reikšmė bus naudojam kaip įprastas vaizdo pavadinimas

en: When an image is not uploaded, show a default image on display.
lt: Kai vaizdas neatsiųsta naudoti įprastą vaizdą.

en: The default image could not be uploaded. The destination %destination does not exist or is not writable by the server.
lt: Nepavyko atsiųsti įprasto vaizdo. Tikslas %destination neegzistuoja ar neįrašomas serverio.

en: Only web-standard images (jpg, gif, and png) are supported through the image widget. If needing to upload other types of images, change the widget to use a standard file upload.
lt: Tik web standartus atitinkančius vaizdus (jpg, gif ir png) galima naudoti su vaizdų valdikliu. Jei reikia atsiųsti kitokio tipo vaizdus pakeiskite valdiklį į standartinį bylų valdiklį.

en: Please specify a resolution in the format WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480).
lt: Prašome nurodyti rezoliucija formatu PLOTISxAUKŠTIS (pvz.: 640x480)

en: Alternate Text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Image linked to node
lt: Vaizdas nukreiptas į mazgą

en: Image linked to file
lt: Vaizdas nukreiptas į failą

en: FileField must be updated to Drupal 6 before ImageField can be updated.
lt: FileField turi būt atnaujintas į Drupal 6 prieš ImageField atnaujinimą.

en: Deleted admin thumbnails distributed throughout files directory. All thumbnails are now stored in the "imagefield_thumbs" directory.
lt: Pašalintos admino miniatiūros pateiktos per bylų katalogus. Nuo šiol visos miniatiūros saugomos "imagefield_thumbs" kataloge.

en: The selected file %name could not be saved.
lt: Pasirinkto failo %name neįmanoma išsaugoti.

en: The directory %directory is a file and cannot be overwritten.
lt: Katalogas %directory yra failas ir neįmanoma perrašyti.

en: Could not set permissons on destination file: %file
lt: Neįmanoma nustatyti leidimų nurodytam failui: %file

en: The path %directory was checked as a directory, but it is a file.
lt: Kelias %directory buvo pažymėtas kaip direktorija, bet tai yra failas.

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: Files listed by default
lt: Bylos paprastai sąraše

en: FileField was trying to display the file %file, but it does not exist.
lt: FileField bandė rodyti %file failą, bet jis neegzistuoja.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Your server supports upload progress capabilities. The "throbber" display does not indicate progress but takes up less room on the form, you may want to use it if you'll only be uploading small files or if experiencing problems with the progress bar.
lt: Jūsų serveris palaiko atsiuntimo progreso sugebėjimus. "Pulsavimas" nerodo progreso bet užima mažiau vietos, galbūt jūs norėsite juo naudotis jei siunčiate daug mažų bylų ar progreso juosta sukelia problemų.

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: Optional subdirectory within the "%directory" directory where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinktina sub direktorija  direktorijoje "%directory" kur bylos bus saugomos. Neįrašykite įžambaus brūkšnio.

en: Specify the size limit that applies to each file separately. Enter a value like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If you leave this this empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
lt: Nurodykite dydžio limitą kuris bus taikomas kiekvienai bylai. Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais). Jei paliksite tuščia bylos dydis bus apribotas tik PHP maksimaliu post ir atsiuntimo dydžiu (šiuo metu <strong>%limit</strong>).

en: The file path (@file_path) cannot start with the system files directory (@files_directory), as this may cause conflicts when building file URLs.
lt: Bylos kelias (@file_path) negali prasidėti su sistemos bylų direktorija (@files_directory), kadangi tai gali sukelti konfliktų kai bus kuriami bylų URL.

en: The "@field" option must contain a valid value. You can either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80K" (kilobytes) or "50M" (megabytes).
lt: "@field" turi būt galiojanti reikšmė.  Įveskite reikšmes "512" (baitais), "80K" (kilobaitais) ar "50M" (megabaitais).

en: The file in the @field field was unable to be uploaded.
lt: Failo @field laukelyje neįmanoma įkelti.

en: Referencing to the file used in the %field field is not allowed.
lt: Nurodymas į bylą naudojamas %field laukelyje neleidžiama.

en: The file referenced by the %field field does not exist.
lt: Failas nurodytas %field laukelyje neegzistuoja.

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: A plain file upload widget.
lt: Paprastas bylos atsiuntimo valdiklis.

en: Displays the file system path to the file.
lt: Rodo failų sistemos kelią iki failo.

en: URL to file
lt: Failo URL

en: Displays a full URL to the file.
lt: Rodo pilną failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: An unrecoverable error occurred. This form was missing from the server cache. Try reloading the page and submitting again.
lt: Nepataisoma klaida. Ši forma neturi serverio kešo. Pabandykite perkrauti puslapį ir bandykite vėl.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: The file contents (@type) do not match its extension (@extension).
lt: Failo turinys (@type) nesutampa su plėtiniu (@extension).

en: The image must be exactly %dimensions pixels.
lt: Vaizdas turi būt tiksliai %dimensions taškų.

en: The image will not fit between the dimensions of %min_dimensions and %max_dimensions pixels.
lt: Vaizdas neatitinka matmenų %min_dimensions ir %max_dimensions taškų.

en: Images must be exactly @min_size pixels
lt: Vaizdas turi būt tiksliai @min_size taškų

en: Images must be between @min_size pixels and @max_size
lt: Vaizdai turi būt tarp @min_size taškų ir @max_size

en: Images larger than @max_size pixels will be scaled
lt: Vaizdai didesni nei @max_size taškų bus sumažinti.

en: Images must be smaller than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt mažesni nei @max_size taškų

en: Images must be larger than @max_size pixels
lt: Vaizdai turi būt didesni nei @max_size taškų

en: The file is not a known image format.
lt: Failas yra nežinomo vaizdo formato.

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis, bet neturi reikiamų bibliotekų. Rekomenduojama įdiegti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteką</a> arba <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC RFC1867. Atminkite, kad vienu metu palaikomas tik vienas įkėlimas. Rekomenduojama  naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteka</a> jei įmanoma.

en: Migrating filefield values
lt: Migruojamos filefield reikšmės

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP 5.2 and an Apache server.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia  PHP 5.2 ir  Apache serverio.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia, kad PHP veiktu su mod_php ir ne kaip FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC, bet ji neįjungta. Pridėkite <code>apc.rfc1867 = 1</code> į savo php.ini konfigūraciją. Kaip alternatyva, rekomenduojama naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, kuri taip pat palaiko kelis įkėlimus vienu metu.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Width of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo plotis taškais.

en: Height of a video or image file in pixels.
lt: Video ar vaizdo failo aukštis taškais.

en: The duration of audio or video files, in seconds.
lt: Audio ar video failo laikas sekundėmis.

en: Audio format
lt: Audio formatas

en: The audio format.
lt: Audio formatas

en: The sample rate of the audio.
lt: Audio garso elemento dažnis.

en: Audio channel mode
lt: Audio kanalų režimas

en: The number of channels in the audio, by name (stereo or mono).
lt: Audio kanalų skaičius, pagal pavadinimą (stereo ar mono)

en: The audio bitrate.
lt: Audio pralaidumas

en: Audio bitrate mode
lt: Audio bitrate režimas

en: The kind of audio bitrate, such as VBR. Usually empty.
lt: Koks audio pralaidumas, VBR. Paprastai tuščia.

en: Default (usually mm:ss)
lt: Numatytasis (paprastai mm:ss)

en: Hours: h
lt: Valandos: h

en: Minutes: mm
lt: Minutės: mm

en: Seconds: ss
lt: Sekundės: ss

en: Total seconds
lt: Viso sekundžių

en: Data key
lt: Duomenų raktas

en: %name: the value may be no smaller than %min.
lt: %name: vertė negali būti mažesnė už %min.

en: %name: the value may be no larger than %max.
lt: %name: vertė negali būti didesnė už %max.

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Show diffs inline for this content type
lt: Šiam turinio tipui rodyti skirtumus tiesiogiai

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: Show latest diff
lt: Rodyti naujausią skirtumą

en: Import image from the filesystem.
lt: Importuoti serveryje esančias nuotraukas.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Type of group.
lt: Grupės tipas.

en: Before @time
lt: Prieš @time

en: No custom formats configured. Please <a href="@link">add</a> some.
lt: Savitų formatų nenustatyta. Prašome<a href="@link">pridėti</a> kelis.

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: This format already exists.  Please enter a unique format string.
lt: Toks formatas jau egzistuoja. Prašome įvesti unikalų.

en: Are you sure you want to remove the format %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formatą %format?

en: Removed date format %format.
lt: %format formatas pašalintas.

en: Are you sure you want to remove the format type %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formato tipą %format?

en: Removed date format type %format.
lt: %format formato tipas pašalintas.

en: !type date format
lt: !type datos formatas

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: !day-name Sunday|Monday|Tuesday|Wednesday|Thursday|Friday|Saturday
lt: !day-name Sekmadienis|Pirmadienis|Antradienis|Trečiadienis|Ketvirtadienis|Penktadienis|Šeštadienis

en: !day-abbreviation Sun|Mon|Tue|Wed|Thu|Fri|Sat
lt: !day-abbreviation Sek|Pir|Ant|Tre|Ket|Pen|Šeš

en: !day-abbreviation S|M|T|W|T|F|S
lt: !day-abbreviation S|P|A|T|K|P|Š

en: !day-abbreviation SU|MO|TU|WE|TH|FR|SA
lt: !day-abbreviation SE|PI|AN|TR|KE|PE|ŠE

en: !datetime Year|Month|Day|Week|Hour|Minute|Second|All Day|All day
lt: !datetime Metai|Mėnesis|Diena|Savaitė|Valanda|Minutė|Sekundė|Visa Diena|Visa diena

en: !datetime_plural Years|Months|Days|Weeks|Hours|Minutes|Seconds
lt: !datetime_plural Metai|Mėnesiai|Dienos|Savaitės|Valandos|Minutės|Sekundės

en: !date_order Every|First|Second|Third|Fourth|Fifth
lt: !date_order Kiekvienas|Primas|Antras|Trečias|Ketvirtas|Penktas

en: !date_order |Last|Next to last|Third from last|Fourth from last|Fifth from last
lt: !date_order |Paskutinis|Priešpaskutinis|Trečias nuo galo|Ketvirtas nuo galo|Penktas nuo galo

en: !date_nav Prev|Next|Today
lt: !date_nav Atgal|Toliau|Šiandiena

en: !month-name |January|February|March|April|May|June|July|August|September|October|November|December
lt: !month-name |Sausis|Vasaris|Kovas|Balandis|Gegužė|Birželis|Liepa|Rugpjūtis|Rugsėjis|Spalis|Lapkritis|Gruodis

en: !month-abbreviation |Jan|Feb|Mar|Apr|May|Jun|Jul|Aug|Sep|Oct|Nov|Dec
lt: !month-abbreviation |Sau|Vas|Kov|Bal|Geg|Bir|Lie|Rugp|Rugs|Spa|Lap|Gru

en: Allow users to configure date formats
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti datų formatus

en: Custom formats
lt: Savitai formatai

en: Allow users to configure custom date formats.
lt: Leisti vartotojams konfigūruoti specialius datų formatus.

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Allow users to add additional date formats.
lt: Leisti nariams pridėti papildomų datos formatų.

en: Delete date format
lt: Ištrinti datos formatą

en: Allow users to delete a configured date format.
lt: Leisti vartotojams ištrinti sukonfigūruotą datos formatą.

en: @field_name From date
lt: @field_name data nuo

en: @field_name To date
lt: @field_name data iki

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: If unchecked, each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates. This setting is not compatible with click-sorting in table displays.
lt: Jei nepažymėta kiekvienas elementas laukelyje sukur naują eilutę, kuri gali duplikuotis. Šios nuostatos netinkamos su paspaudus rikiuojama lentelių rodymų.

en: Some updates are still pending. Please return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: Kai kurie atnaujinimai dar laukia. Prašome grįžti į <a href="@update-php">update.php</a>  ir paleisti likusius atnaujinimus.

en: Some updates are still pending.<br/>Please re-run the update script.
lt: Kaikurie atnaujinimai dar laukia. <br />Prašome paleisti atnaujinimo scenariju.

en: Configure date formats for each locale
lt: Konfigūruoti datos formatus kiekvienai lokalei

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: The Date Timezone module requires you to <a href="@link">set the site timezone name</a>.
lt: Date Timezone modulis reikalauja, kad būtų <a href="@link">nustatytas laiko juostos pavadinimas</a>.

en: Select your current local time. If in doubt, choose the timezone that is closest to your location which has the same rules for daylight saving time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite jūsų vietinį laiką. Jei abejojate, pasirinkite laiko juostą, kuri yra arčiausiai jūsų vietovės ir turi tas pačias vasaros laiko taisykles. Data ir laikas šioje svetainėje bus rodomi jūsų pasirinkta laiko juosta.

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Remove calendar
lt: Pašalinti kalendorių

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: Comment module form.
lt: Komentarų modulio forma

en: Translation module form.
lt: Vertimo modulio forma

en: Menu module form.
lt: Meniu modulio forma.

en: Book module form.
lt: Knygos modulio forma.

en: Path module form.
lt: Kelio modulio forma.

en: Poll module title.
lt: Apklausos modulio pavadinimas.

en: Poll module choices.
lt: Apklausos modulio pasirinkimai.

en: Poll module settings.
lt: Apklausos modulio nuostatos.

en: Upload module form.
lt: Atsiuntimo modulio forma.

en: Updates for CCK-related modules are not run until the modules are enabled on the <a href="@admin-modules-path">administer modules page</a>. When you enable them, you'll need to return to <a href="@update-php">update.php</a> and run the remaining updates.
lt: CCK susiję moduliai nebus atnaujinti kai jie išjungti, įjunkite juos <a href="@admin-modules-path">modulių administravimo puslapyje</a>. Kai jie bus įjungti grįžkite į <a href="@update-php">update.php</a> ir paleiskite likusius atnaujinimus.

en: !module.module has updates but cannot be updated because content.module is not enabled.<br />If and when content.module is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus bet negali būt atnaujintas nes turinio.modulis neįjungtas.<br />Kai turinio.modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: !module.module has updates and is available in the modules folder but is not enabled.<br />If and when it is enabled, you will need to re-run the update script. You will continue to see this message until the module is enabled and updates are run.
lt: !module.modulis turi atnaujinimus ir gali būt atnaujintas, bet jis neįjungtas. <br />Kai modulis bus įjungtas, jūs galėsite atnaujinti scenarijų. Jūs matysite šią žinutę kol atnaujinimas nebus atliktas.

en: CCK - No Views integration
lt: CCK - nėra Peržiūrų integravimo

en: CCK integration with Views module requires Views 6.x-2.0-rc2 or greater.
lt: CCK integravimui su Peržiūros moduliu rekia Views 6.x-2.0-rc2 ar naujensės.

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: » Add a new content type
lt: » Pridėti naują turinio tipą

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: This content type has inactive fields. Inactive fields are not included in lists of available fields until their modules are enabled.
lt: Šis turinio tipas turi neaktyvius laukelius. Neaktyvūs laukeliai neįtraukiami į galimų laukelis kol jų modulis neįjungtas.

en: !field (!field_name) is an inactive !field_type field that uses a !widget_type widget.
lt: !field (!field_name) neaktyvus !field_type laukelis kuris naudoja !widget_type.

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
lt: Laukelio pavadinimas  (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Pridėti naują laukelį: Laukelio pavadinimas %field_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir _

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
lt: Pridėti naują laukelį: laukelio pavadinimas %field_name  per ilgas. Pavadinimas turi būt neilgesnis kaip 32 simboliai.

en: Add new field: the name 'field_instance' is a reserved name.
lt: Pridėti naują laukelį: pavadinimas 'field_instance'  užimtas.

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
lt: Pridėti naują laukelį: toks pavadimimas %field_name jau yra.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %label cannot be added to a content type because it is locked.
lt: Neįmanoms pridėti laukelio %label pire turinio, nes jis užrakintas.

en: There are no fields configured for this content type. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
lt: Nėra laukelių šiam turinio tipui. Galite pridėti naują laukelį <a href="@link">laukelių valdymo pauslapyje</a>.

en: Edit basic information
lt: Redaguoti pagrindinę informaciją

en: The machine-readable name of the field. This name cannot be changed.
lt: Mašimoms suprantamas pavadinimas. Nekeičiamas.

en: A human-readable name to be used as the label for this field in the %type content type.
lt: Keisti pagrindinę informaciją

en: The type of data you would like to store in the database with this field. This option cannot be changed.
lt: Duomenų tipas kurį saugosite duomenų bazėje. Šis pasirinkimas nekeičiamas.

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type content type.
lt: Formos elemento tipas kuris rodomas kuriant šį turinio tipą %type.

en: Updated basic settings for field %label.
lt: Atnaujinta pagrindinė informacija %label.

en: There was a problem updating the basic settings for field %label.
lt: Problema atnaujinant %label laukelio pagrindines nuostatas.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be removed.
lt: Šis laukelis <strong>užrakintas</strong> ir negali būt pašalintas.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %type basic information
lt: %type pagrindinė informacija

en: Advanced usage only: PHP code that returns a default value. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>To figure out the expected format, you can use the <em>devel load</em> tab provided by <a href="@link_devel">devel module</a> on a %type content page.
lt: Tik patyrusiems naudotojams: PHP kodas kuris grąžiną įprastą reikšmę. Neturėtų būt &lt;?php ?&gt; . Jei šis laukelis užpildytas aukščiau esančios reikšmės negalioja. Tinkamas formatas: <pre>!sample</pre> norėdami suprasti formatą galite pasinaudoti <em>devel load</em> kortele kurią generuoja <a href="@link_devel">devel modulis</a> %type turinio puslapyke.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: The PHP code for 'default value' returned @value, which is invalid.
lt: PHP kodas 'įprastai reikšmei' grąžino @value, tai neteisinga.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: You should make sure that the used field exists in the given content type.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe.

en: Advanced: Specify the fields value with PHP code
lt: Patyrusiems: Nurodykite laukelio reikšmę PHP kodu

en: Advanced usage only: PHP code that returns the value to set. Should not include &lt;?php ?&gt; delimiters. If this field is filled out, the value returned by this code will override any value specified above. Expected format: <pre>!sample</pre>Using <a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' tab on a content page might help you figure out the expected format.
lt: Naudoti tik patyrusiems: PHP kodas kuris grąžina reikšmes. Nereiktų įtraukti &lt;?php ?&gt;. Jei šis laukelis užpildytas grąžinta reikšmė bus naudojama.  Formatas: <pre>!sample</pre>Naudojant<a href="@link_devel">devel.module's</a> 'devel load' kortelę turinio puslapyje gali padėti.

en: You have to return the default value in the expected format.
lt: Jūs turite gražinti reikšmę tinkamu formatu.

en: Populate @node's field '@field'
lt: Užpildyti @node's laukelis '@field'

en: Field has value
lt: Laukelis turi reikšmę

en: You should make sure that the used field exists in the given content type. The condition returns TRUE, if the selected field has the given value.
lt: Įsitikinkite, kad naudojamas laukelis yra nurodytame turinio tipe. Sąlyga TRUE, jei pasirinktas laukelis turi reikšmę.

en: Field has changed
lt: Laukelis pasikeitė

en: Content containing changes
lt: Turinys su pasikeitimais

en: Content not containing changes
lt: Turinys be pasikeitimų

en: @node's field '@field' has value
lt: @node's laukelis '@field' turi reikšmę

en: Select the machine-name of the field to look at.
lt: Pasirinkite mašinoms suprantama pavadinimą.

en: @node's field '@field' has been changed
lt: @node's laukelis  '@field' buvo pakeistas

en: Referenced node unfiltered title. WARNING - raw user input.
lt: Nurodyto mazgo nefiltruotas pavadinimas. ĮSPĖJIMAS - nešvarus įvedimas.

en: Formatted html link to the referenced node.
lt: Formatuota html nuorodą į nurodytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced node.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą mazgą.

en: Absolute path alias to the referenced node.
lt: Absoliutus kelias į nuordytą mazgą.

en: Relative path alias to the referenced user.
lt: Reliatyvus kelias į nurodytą narį.

en: Absolute path alias to the referenced user.
lt: Absoliutus kelias į nurodytą narį.

en: Field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: Laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Field on the referenced node.
lt: Laukelis nurodytam mazge.

en: Configure how the label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip žymė bus rodoma. Ši nuostata neįtakoja kai įjungta "Perrašyti pavadinimą" opcija, nurodytas blokas bus naudojamas.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Select a formatter.
lt: Pasirinkite formuotojas

en: "@s" field: @widget_label (@field_name) - @field_type
lt: "@s" laukelis: @widget_label (@field_name) - @field_type

en: Appears in: @types
lt: Rodomas: @types

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: Widget label (@label)
lt: Tvarkyklės žymė (@label)

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field will be used for sorting. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: 5

en: You need to provide a label.
lt: Jums reikia nurodyti žymę.

en: You need to provide a group name.
lt: Turite pateikti grupės pavadinimą.

en: The group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
lt: Grupės pavadinimas %group_name blogas. Pavadinimas turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnių.

en: The group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
lt: Grupės pavadinimas %group_name yra per ilgas. Pavadinimo riba yra 32 simboliai su 'group_' priešdėliu.

en: The group name %group_name already exists.
lt: Grupė su pavadinimu %group_name jau yra.

en: Add new group:
lt: Pridėti naują grupę:

en: Add new group: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti žymę.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Standard group
lt: Standartinė grupė

en: Create display groups for CCK fields.
lt: Sukurti grupėms rodymą CCK laukeliams.

en: Field group: @group in @type
lt: Laukelių grupė: @group - @type

en: All fields from this field group on the referenced node.
lt: Visi laukeliai iš šios laukelių grupės nurodytame mazge.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: Configure how the field group label is going to be displayed. This option takes no effect when "Override title" option is enabled, the specified block title is displayed instead.
lt: Nustatykite kaip laukelių grupė bus rodoma. Šis pasirinkimas negalios kai "Perrašytas pavadinimas" pasirinkimas įjungtas, nurodytas bloko pavadinimas bus rodomas.

en: Fieldset - Collapsible
lt: Laukelių rinkinys - Suskleidžiamas

en: Fieldset - Collapsed
lt: Laukelių rinkinys - Suskleistas

en: Field group format
lt: Laukelių rinkinio formatas

en: This option allows you to configure the field group format.
lt: Šis pasirinkimas suteikia galimybę konfigūruoti laukelių grupės formatą.

en: "@s" field group: @group in @type
lt: "@s" laukelių grupė: @group in @type

en: Note that if the field has multiple values, only the first content node will be loaded.
lt: Atminkite, jei laukelis turi kelias reikšmes bus įkraunama tik pirmoji.

en: There are no nodereference fields defined.
lt: Nėra nustatytų nodereference laukelių.

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the nodes that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views module" peržiūra kuri pasirenka mazgus kuriuos galima nukreipti.<br />Atminkite:</p>

en: <ul><li>Only views that have fields will work for this purpose.</li><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
lt: <ul><li>Tik peržiūros turinčios laukelius veiks šiam tikslui</li><li>Tai atmes "Turinio tipai"nuostatas. Naudokite peržiūrų "filtrų" skyrių tam tikslui.</li><li>Pasinaudokite "laukelių" skyrių rodyti informacija apie kandidatinius mazgus mazgo kūrimo/redagavimo formoje.</li><li>Pasinaudokite peržiūrų "rikiavimo kriterijai" skyriumi, kad nustatyti tvarką kaip bus rodomi kandidatiniai mazgai.</li></ul>

en: <p>The list of nodes that can be referenced can be based on a "Views module" view but no appropriate views were found. <br />Note:</p>
lt: <p>Mazgų sąrašas kurie gali būt nurodyti  "Views module" pagalba bet tinkamų mazgų nerasta. <br />Atminkite:</p>

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers and decimals are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: Only numbers and the decimal character (%decimal) are allowed in %field.
lt: Laukelyje %field galima rašyti tik skaičius ir jų skyrybos ženklus (%decimal)

en: Note that if the field has multiple values, only the first user will be loaded.
lt: Atminkite jei laukelis turi kelias reikšmes, bus rodomas tik pirmas narys.

en: There are no userreference fields defined.
lt: Nėra userreference laukelių

en: Advanced - Users that can be referenced (View)
lt: Papildomai - Nariai kurie gali būt nurodyti (View)

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: <p>Choose the "Views module" view that selects the users that can be referenced.<br />Note:</p>
lt: <p>Pasirinkite "Views modulio" rodymą, kuris leidžia pasrinkti narius, kurie gali būti susieti.<br />Pastaba:</p>

en: %name: invalid user.
lt: %name: klaidingas narys.

en: New field
lt: Naujas laukelis

en: Existing field
lt: Egzistuojantis laukelis

en: New group
lt: Nauja grupė

en: Add fields and groups to the content type, and arrange them on content display and input forms.
lt: Prideda laukelius ir jų grupes prie turinio tipo.

en: You can add a field to a group by dragging it below and to the right of the group.
lt: Jūs galite pridėti laukelį prie grupės tempdami jį žemiau ir šiek tiek dešniau grupės.

en: Note: Installing the <a href="!adv_help">Advanced help</a> module will let you access more and better help.
lt: Atminkite: Įsidiegę <a href="!adv_help">Advanced help</a> modulį gausite daugiau ir išsamesnės pagalbos.

en: Use the 'Exclude' checkbox to exclude an item from the !content value passed to the node template.
lt: Naudokite 'Išskirti' langelį jei noerite išskirti elementą iš !content turinio šablono.

en: Membership request to the %group group was rejected; the anonymous user may not join a group.
lt: Narystė prašymas grupei %group atmestas; anoniminiai nariai negali prisijungti prie grupės.

en: You are now a member of %group.
lt: Nuo šiol jūs %group grupės narys.

en: URL alias for the top group.
lt: URL pervadinimas top grupei

en: You may <a href="!create">create new content types</a> as needed. Note that you may have multiple types acting as groups and multiple types are allowed as group posts.
lt: Jūs galite <a href="!create">sukurti naują turinio tipą</a> jei reikia. Atminkite, kad galite turėti kelis turinio tipus kurie elgsis kaip grupės ar grupės įrašai.

en: Subscriptions updated.
lt: Prenumerata atnaujinta.

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: width: @width, height: @height, fit: @fit
lt: plotis: @width, aukštis: @height, fit: @fit

en: width: @width, height: @height, xoffset: @xoffset, yoffset: @yoffset
lt: plotis: @width, aukštis: @height, xofsetas: @xoffset, yofsetas: @yoffset

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: radius: @radius, sigma: @sigma, amount: @amount, threshold: @threshold
lt: spindulys: @radius, sigma: @sigma, suma: @amount, slekstis: @threshold

en: Save Preset
lt: Išsaugoti Parinktį

en: The preset name you have chosen is already in use.
lt: Parinkties pavadinimas jau naudojamas.

en: Unknown action.
lt: Nežinomas veiksmas.

en: Unknown preset.
lt: Nežinoma parinktis.

en: This %action action is not associated %preset preset.
lt: Šis %action veiksmas nesusijęs su %preset parinktimi.

en: Create Action
lt: Sukurti Veiksmą

en: The action was succesfully created.
lt: Veiksmas sėkmingai sukurtas.

en: 404: Unable to find %image
lt: 404: Neįmanoma rasti %image

en: 403: File is not an image %image
lt: 403: failas nėra vaizdas %image

en: Cached image file %dst already exists but is being regenerated. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Kešuota vaizdo byla %dst jau egzistuoja bet generuojama. Gali būt klaida su perrašymo konfigūracija.

en: There was an error saving the new image file %dst.
lt: Klaida išsaugant naują vaizdo failą %dst.

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Page footer message
lt: Puslapio poraštės žinutė

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
lt: Kelias bus sugeneruotas automatiškai. Jei norite sukurti kitokį atžymėkite pasirinkimą.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Delta - Appears in: @types
lt: Delta - atvaizduojama: @types

en: This form will process a content type and one or more fields from that type and export the settings. The export created by this process can be copied and pasted as an import into the current or any other database. The import will add the fields to an existing content type or create a new content type that includes the selected fields.
lt: Ši forma sukurs turinio tipą su vienu keliais laukais ir eksportuos šiuos nustatymus. Šis eksportuotas kodas galės būti naudojamos šioje arba kitose duomenų bazėse importuojant turinio tipą. Importavimas pridės laukus prie jau esamo turinio tipo arba sukurs naują turinio tipą su eksportuotais laukais.

en: Blocked users
lt: Užblokuoti nariai

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: Filter formats
lt: Filtrų formatai

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Vertical tabify this form.
lt: Sukurti vertikalias korteles šiai formai

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: No body
lt: Be turinio

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Other blocks
lt: Kiti blokai

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The unique ID of the node the comment was posted to.
lt: Unikalus mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, ID.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the author of the node.
lt: Unikalus mazgo autoriaus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The optional 'mission' of the site.
lt: Svetainės misija.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: User contact forms
lt: Narių kontaktų formos

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: PHP DOM Extension
lt: PHP DOM Plėtinys

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: vertical tab
lt: vertikali kortelė

en: Provides vertical tabs for supported forms like the node edit page.
lt: Teikia vertikalias korteles palaikomoms formoms mazgo redagavimo puslapyje.

en: Profanity
lt: Nešvankybės

en: Mollom statistics
lt: Mollom statistika

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: Check spelling as you type
lt: Tikrinti rašybą berašant

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su sekančiais plėtiniais: %extensions.

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: Comment creation
lt: Komentarų kūrimas

en: The current
lt: Dabartinis

en: !description year (four digit)
lt: !description metai (keturi skaitmenys)

en: !description year (two digit)
lt: !description metai (du skaitmenys)

en: !description month (full word)
lt: !description mėnuo (pilnas žodis)

en: !description month (abbreviated)
lt: !description mėnuo (sutrumpintas)

en: !description day (full word)
lt: !description diena (pilnas žodis)

en: !description day (abbreviation)
lt: !description diena (sutrumpinta)

en: The unfiltered text used in the menu as link text for this item.
lt: Nenufiltruotas tekstas, naudojamas kaip meniu nuorodos tekstas šiam elementui.

en: @mime icon
lt: @mime ikona

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: The unique ID of the author of the comment.
lt: Unikalus komentaro autoriaus ID.

en: The title of the node the comment was posted to.
lt: Mazgo, kuriame buvo paskelbtas komentaras, pavadinimas.

en: The login name of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus prisijungimo vardas.

en: The email address of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus el. pašto adresas.

en: Node modification
lt: Mazgo redagavimas.

en: User's registration
lt: Vartotojo registracija

en: User's last login
lt: Vartotojo paskutinis prisijungimas

en: The current date in the user's timezone.
lt: Dabartinė data vartotojo laiko juostoje.

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: The unique ID of the node's menu link.
lt: Unikalus mazgo meniu nuorodos ID.

en: The unique ID of the node's menu link parent.
lt: Unikalus mazgo meniu tėvinės nuorodos ID.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Allowed extensions: %ext
lt: Leidžiami plėtiniai: %ext

en: Maximum file size: %size
lt: Maksimalus failo dydis: %size

en: Maximum image size
lt: Maksimalus paveikslėlio dydis

en: Minimum image size
lt: Minimalus paveikslėlio dydis

en: Create !name
lt: Sukurti !name

en: Mollom content moderation
lt: Mollom turinio priežiūra
