Wysiwyg cleaner (6.x-1.1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Action
km: អំពើ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
