Wysiwyg cleaner (6.x-1.2) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke
