Commerce Kickstart (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (252 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Currency
hu: Pénznem

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Password
hu: Jelszó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: History
hu: Történet

en: Menu
hu: Menü

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: Price
hu: Ár

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: By
hu: Beküldő:

en: Color
hu: Szín

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Jump to the first comment of this posting.
hu: Ugrás a tartalom első hozzászólásához.

en: Jump to the first new comment of this posting.
hu: Ugrás az első új hozzászólásra.

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Checkout
hu: Pénztár

en: Close
hu: Bezár

en: Gender
hu: Nem

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: in
hu: ebben

en: Display name
hu: Megjelenített név

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Getting Started
hu: Kezdeti lépések

en: The specified passwords do not match.
hu: A megadott jelszavak nem egyeznek meg.

en: Promotions
hu: Népszerűsítések

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Products
hu: Termékek

en: Product types
hu: Terméktípusok

en: Product settings
hu: Termék beállítások

en: Orders
hu: Rendelések

en: All categories
hu: Minden kategória

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Brand
hu: Márka

en: My account
hu: Saját adatok

en: Headline
hu: Címsor

en: Account information
hu: Felhasználói adatok

en: About
hu: Leírás

en: Jump to...
hu: Ugrás a…

en: Import content
hu: Tartalom importálása

en: Quick edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: Create a new account
hu: Új felhasználó létrehozása

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Product variations
hu: Termékvariációk

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Continue shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: Add product
hu: Termék hozzáadása

en: Store settings
hu: Bolt beállítások

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Site settings
hu: Webhely beállítások

en: Preface First
hu: Előszó teteje

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Localization
hu: Honosítás

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Bulk operations
hu: Tömeges műveletek

en: not in
hu: nincs ebben

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
hu: Melyik szótárból legyenek megmutatva a kifejezések az általános beállításokban.

en: Show hierarchy in dropdown
hu: Hierarchia megjelenítése a legördülő választólistában

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
hu: Érvénytelen szótár lett kiválasztva. Meg kell változtatni a beállításokban.

en: Select terms from vocabulary @voc
hu: Kifejezések kiválasztása @voc szótárból

en: Select terms
hu: Kifejezések kiválasztása

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
hu[0]: A kifejezés nem található: @terms
hu[1]: A kifejezések nem találhatók: @terms

en: @drupal installation complete
hu: A @drupal telepítése sikeres volt

en: Installed %module module.
hu: <em>%module</em> modul telepítve lett.

en: sort ascending
hu: növekvő sorrend

en: sort descending
hu: csökkenő sorrend

en: Add content type
hu: Tartalomtípus hozzáadása

en: Configure store
hu: Bolt beállításai

en: Shoes
hu: Cipők

en: Blog Post
hu: Blogcikk

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Hello <strong>@username</strong>
hu: Üdv <strong>@username</strong>!

en: Manage content
hu: Tartalom kezelése

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Manage comments
hu: Hozzászólások kezelése

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hu: A fenti üzeneteket át kell nézni az <a href="@url">új webhely</a> meglátogatása előtt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hu: <a href="@url">Az új webhely meglátogatása</a>.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
hu: A nyelv megállapítása a webcímből (útvonalelőtag vagy doménnév alapján).

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create-content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
hu: Tartalom típusok kezelése, beleértve az alapértelmezés szerinti állapotot, a címlapra kerülést, a hozzászólási beállításokat, stb.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hu: Egyszerű, táblázatokat nem használó, egyoszlopos, alkalmazkodó szélességű adminisztrációs smink.

en: Functionality
hu: Funkcionalitás

en: Terms of use
hu: Felhasználási feltételek

en: Site logo
hu: Webhelylogó

en: Saved
hu: Mentve

en: Close overlay
hu: Átfedés bezárása

en: @code - !name
hu: @code – !name

en: Default store currency
hu: Alapértelmezett bolt pénzneme

en: Add a product
hu: Termék hozzáadása

en: Manage products types for your store.
hu: A terméktípusok kezelése.

en: Add product type
hu: Terméktípus hozzáadása

en: Branding
hu: Márkázás

en: Upload an image to go with this article.
hu: Kép feltöltése a cikkhez.

en: Administrative toolbar
hu: Adminisztrációs eszköztár

en: Secondary navigation
hu: Másodlagos navigáció

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Header First
hu: Fejléc első

en: Header Second
hu: Fejléc második

en: Footer First
hu: Lábléc első

en: Footer Second
hu: Lábléc második

en: Capacity
hu: Kapacitás

en: This is the text of all messages of this type.
hu: Ezen üzenettípusok szövege.

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Pricing rules
hu: Árképzési szabályok

en: Product list
hu: Termék lista

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: By !username on !datetime
hu: !username – !datetime

en: Product display
hu: Termék megjelenítése

en: Commerce Kickstart
hu: <em>Commerce Kickstart</em>

en: A field replacing node title.
hu: A tartalom címét helyettesítő mező.

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Create an account
hu: Fiók létrehozása

en: Product added to the cart
hu: A termék bekerült a kosárba

en: Add a destination parameter to operations links so users return to this View on form submission.
hu: Fel kell venni egy cél paramétert a műveletek hivatkozásaihoz, hogy a felhasználók ehhez a nézethez térjenek vissza az űrlap beküldése után.

en: Footer Third
hu: Lábléc harmadik

en: Get a new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Add categories
hu: Kategóriák hozzáadása

en: No sample tax rate.
hu: Nincs minta adókulcs.

en: US - Sales taxes displayed in checkout
hu: Amerikai – az adók csak a fizetésnél látszanak

en: European - Inclusive tax rates (VAT)
hu: Európai – az adókat (például ÁFA) tartalmazza

en: Tax Rate
hu: Adókulcs

en: Tax rate examples
hu: Példák adókulcsra

en: Example tax rates will be created in this style.
hu: Az adókulcspéldák ebben a stílusban jönnek létre.

en: Create and Finish
hu: Létrehozás és Befejezés

en: Product catalog
hu: Termékkatalógus

en: Show help
hu: Súgó megjelenítése

en: Visual & Layout
hu: Látvány és elrendezés

en: Administer the appearance and layout of your store.
hu: Az áruház megjelenésének és az oldalak felépítésének adminisztrációja.

en: Administer the site configuration.
hu: A webhely beállításainak modósítása.

en: Kill me !
hu: Ölj meg!

en: todo.
hu: teendő.

en: Log in with your account
hu: Belépés a felhasználói azonosítóval

en: Footer navigation
hu: Lábléc-navigáció

en: About us
hu: Rólunk

en: Company info
hu: Céginformáció

en: Our security policy
hu: Adatvédelem

en: Security & privacy
hu: Biztonság és adatvédelem

en: Service & support
hu: Szolgáltatás és támogatás

en: Service agreements
hu: Szolgáltatási feltételek

en: Shipping & returns
hu: Szállítás és garancia

en: Shipping fees
hu: Szállítási díjak

en: 0 <span>comment</span>
hu: 0 <span>hozzászólás</span>

en: Shipping discount
hu: Szállítási kedvezmények

en: Promotional banner
hu: Népszerűsítő reklám

en: Powered by Drupal Commerce
hu: Drupal Commerce alapú áruház

en: Connect with us
hu: Keressen minket

en: Go to checkout
hu: Tovább a fizetéshez

en: Select Size
hu: Méret kiválasztása

en: Account overview
hu: Fiók áttekintése

en: No default shipping profile
hu: Nincs alapértelmezés szerinti szállítási profil

en: Primary shipping address
hu: Elsődleges szállítási cím

en: Manage shipping address
hu: Szállítási cím kezelése

en: No default billing profile
hu: Nincs alapértelmezés szerinti számlázási profil

en: Primary billing address
hu: Elsődleges számlázási cím

en: Manage billing address
hu: Számlázási cím kezelése

en: Update email/password
hu: Email és jelszó frissítése

en: Recent orders
hu: Legutóbbi rendelések

en: Footer2 First
hu: Lábléc2 első

en: Footer2 Second
hu: Lábléc2 második

en: Setting up menus.
hu: Menük beállítása.

en: Importing content.
hu: Tartalom betöltése.

en: Setting up users.
hu: Felhasználók beállítása.

en: Setting up taxes.
hu: Adók beállítása.

en: Request a new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Back to login
hu: Vissza a bejelentkezéshez

en: Flushed caches.
hu: A gyorsítótárak ürítése megtörtént.

en: Installing demo store
hu: Bemutató áruház telepítése

en: Installing additional functionality
hu: Kiegészítők telepítése

en: Completing setup.
hu: Telepítés befejezése.

en: Importing content
hu: Tartalom importálása

en: Do you want to install the demo store?
hu: Bemutató adatokkal együtt legyen telepítve az áruház?

en: Shows you everything Commerce Kickstart can do. Includes a custom theme, sample content and products.
hu: Szemlélteti mindazt, amire a Commerce Kickstart képes. Tartalmaz egy egyedi sminket, mintatartalmakat és -termékeket.

en: This information will be emailed to the store email address.
hu: Ez az információ el lesz küldve az áruház e-mail címére.

en: Change my username and password.
hu: A felhasználónév és jelszó megváltoztatása.

en: Books about Drupal
hu: Könyvek a Drupalról

en: IRC, freenode.net: #drupal-commerce (<a href="@url">Setting up and using IRC</a>)
hu: IRC, freenode.net: #drupal-commerce (<a href="@url">IRC beállítása és használata</a>)

en: First Steps
hu: Első lépések

en: Your first steps in Commerce Kickstart.
hu: Az első lépések a Commerce Kickstartban.

en: Reset your Demo Site
hu: Bemutató áruház alaphelyzetbe állítása

en: Reset the site
hu: Visszaállítás alapértelmezett állapotba

en: Like us on Facebook
hu: Bejelölés Facebookon

en: Follow Us on Twitter
hu: Követés Twitteren

en: What We Like on Pinterest
hu: Amit szeretünk a Pinteresten

en: SAVE 25%
hu: 25% MEGTAKARÍTÁS

en: Offer Details
hu: Ajánlat részletei

en: Hexadecimal code
hu: Hexadeximális kód

en: Product category
hu: Termékkategória

en: Installed the default theme.
hu: Az alapértelmezett smink lett telepítve.

en: Do you want to be able to translate the interface of your store?
hu: Fordítható legyen az áruház felülete?

en: All statuses
hu: Minden állapot

en: Search by title or SKU
hu: Keresés cím vagy cikkszám alapján

en: + 1 <span>new</span> | + @count <span>new</span>
hu[0]: + 1 <span>új</span>
hu[1]: + @count <span>új</span>

en: Create a Product
hu: Termék létrehozása

en: Manage Products
hu: Termékek kezelése

en: Product Images
hu: Termékképek

en: Order Management
hu: Rendeléskezelés

en: Edit an Order
hu: Rendelés szerkesztése

en: Manage Orders
hu: Rendelések kezelése

en: Manage products.
hu: Termékek kezelése.

en: Products actions.
hu: Műveletek termékekkel.

en: Products settings.
hu: Termék beállítások.

en: Manage Orders.
hu: Rendelések kezelése.

en: Orders actions.
hu: Műveletek rendelésekkel.

en: Manage content.
hu: Tartalom kezelése.

en: Content actions.
hu: Műveletek tartalommal.

en: Administer promotions.
hu: Népszerűsítések adminisztrációja

en: Manage products
hu: Termékek kezelése

en: Manage orders
hu: Rendelések kezelése

en: Add an order
hu: Rendelés hozzáadása
