Drupal core (10.0.4) - en to lv translation catalogue (3420 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Create a new user account.
lv: Izveidot jaunu lietotāja kontu.

en: Markup
lv: Marķējums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: closed
lv: slēgts

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: atspējots

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Last comment
lv: Pēdējais komentārs

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Email settings
lv: E-pasta iestatījumi

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Articles
lv: Raksti

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: not verified
lv: nav pārbaudīts

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: For
lv: Priekš

en: new
lv: jauns

en: Tags
lv: Birkas

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: The title of the block as shown to the user.
lv: Bloka nosaukums tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Blue Lagoon (Default)
lv: Zilā Lagūna (noklusētā tēma)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: Home page
lv: Mājas lapa

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: updated
lv: labots

en: Overview
lv: Pārskats

en: File information
lv: Faila informācija

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: File path
lv: Faila ceļš

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Release notes
lv: Laidiena piezīmes

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: taxonomy terms
lv: taksanomījas termi

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Account Name
lv: Konta Nosaukums

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Types
lv: Veidi

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Free tagging
lv: Brīvās etiķetes

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lv: Lapas dotajā līmenī vispirms tiek kārtotas pēc svara un tad pēc nosaukuma.

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Add container
lv: Pievienot konteineru

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit container
lv: labot konteineri

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Description field
lv: Apraksta lauks

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: Outline
lv: Izklāsts

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Session opened for %name.
lv: Lietotājam %name atvērta sesija.

en: Help
lv: Palīdzība

en: Image settings
lv: Attēla iestatījumi

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Preset Name
lv: Iestatījuma Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Move
lv: Pārvietot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: Blank
lv: Tukšs

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Album
lv: Albūms

en: Artist
lv: Mākslinieks

en: Icon
lv: Ikona

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: History
lv: Vēsture

en: tag
lv: marķēt

en: hidden
lv: slēpts

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: File extensions
lv: Faila paplašinājumi

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Clear index
lv: Notīrīt indeksu

en: General discussion
lv: Vispārīga diskusija

en: edit forum
lv: labot forumu

en: Forum name
lv: Foruma nosaukums

en: forum
lv: forums

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: link
lv: saite

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: never
lv: nekad

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: actions
lv: darbības

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Select a layout
lv: Izvēlēties izkārtojumu

en: Add forum
lv: Pievienot forumu

en: Add term
lv: Pievienot terminu

en: Search keywords
lv: Meklējamie atslēgvārdi

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Search Keywords
lv: Meklējamie Atslēgvārdi

en: Preview comment
lv: Priekšskatīt komentāru

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: States
lv: Stāvokļi

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Taxonomy settings
lv: Taksanomijas iestatījumi

en: content types
lv: satura tipi

en: content type
lv: satura tips

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Database type
lv: Datubāzes veids

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: file
lv: fails

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: New user: %name %email.
lv: Jauns lietotājs: %name %email.

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Revert to defaults
lv: Atgriezt noklusētos iestatījumus

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: vocabularies
lv: vārdnīcas

en: term
lv: termins

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Add child page
lv: Pievienot pakārtoto lapu

en: Printer-friendly version
lv: Versija drukāšanai

en: Content type for child pages
lv: Satura veids pakārtotām lapām

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Remove from outline
lv: Izņemt no izklāsta

en: Unknown export format.
lv: Nepazīstams eksportēšanas formāts

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Last post
lv: Jaunākais ieraksts

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Area
lv: Apgabals

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Add view
lv: Pievienot skatu

en: Page
lv: Lapa

en: Pager ID
lv: Lapotāja ID

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Bottom
lv: Apakša

en: 1 minute | @count minutes
lv[0]: @count minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: @count stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: @count diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Good
lv: Labs

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Site
lv: Vietne

en: Web Server
lv: Web Serveris

en: Database
lv: Datubāze

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Host
lv: Serveris

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Manual update check
lv: Pārbaudīt atjauninājums manuāli

en: Never
lv: Nekad

en: Check manually
lv: Pārbaudīt manuāli

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Drupal core update status
lv: Drupal kodola atjauninājuma statuss

en: Out of date
lv: Novecojis

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Recipients
lv: Adresāti

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Throttle
lv: Drosele

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Signature
lv: Paraksts

en: Cacheable
lv: Kešojams

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Source string ID
lv: Avota teksta ID

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Source string
lv: Avota teksts

en: Locale
lv: Lokāle

en: System path
lv: Sistēmas ceļš

en: Title field label
lv: Nosaukuma lauka etiķete

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Sticky at top of lists
lv: Piesprausts sarakstu augšgalā

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla pieraksts

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File MIME type
lv: Faila MIME veids

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Node revision ID
lv: Ieraksta versijas ID

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Role name
lv: Lomas nosaukums

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Multiple values
lv: Vairākas vērtības

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget type
lv: Logrīka tips

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Set name
lv: Kopas nosaukums

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: blocked
lv: bloķēts

en: active
lv: aktīvs

en: N/A
lv: N/P

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Authored by
lv: Autors

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: standard
lv: standarta

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Widget
lv: Logrīks

en: Last reply
lv: Pēdējā atbilde

en: System
lv: Sistēma

en: Domain
lv: Domēns

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Filter by
lv: Atlasīt pēc

en: Enter a valid username.
lv: Ievadiet derīgu lietotājvārdu.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: By
lv: Autors

en: OR
lv: VAI

en: Add a role to the selected users
lv: Pievienot lomu atzīmētajiem lietotājiem

en: Remove a role from the selected users
lv: Noņemt lomu atzīmētajiem lietotājiem

en: node
lv: mezgls

en: Administer content
lv: Administrēt saturu

en: General
lv: Galvenie

en: Directory
lv: Direktorija

en: Egypt
lv: Ēģipte

en: Namibia
lv: Namībija

en: Israel
lv: Izraēla

en: Iran
lv: Irāna

en: New Zealand
lv: Jaunzēlande

en: Cuba
lv: Kuba

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Paraguay
lv: Paragvaja

en: Jamaica
lv: Jamaika

en: Japan
lv: Japāna

en: Libya
lv: Lībija

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Singapore
lv: Singapūra

en: Turkey
lv: Turcija

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Mon
lv: Pr

en: Tue
lv: Ot

en: Wed
lv: Tr

en: Thu
lv: Ce

en: Fri
lv: Pk

en: Sat
lv: Se

en: Sun
lv: Sv

en: May
lv: Maijs

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Forum
lv: Forums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Other
lv: Citi

en: Align
lv: Novietot

en: Loop
lv: Cilpa

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Appearance
lv: Izskats

en: Link URL
lv: Saites URL

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Allow
lv: Atļaut

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: User data
lv: Lietotāja dati

en: Goal
lv: Mērķis

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: No terms available.
lv: Nav pieejams neviens termins.

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: String
lv: Virkne

en: Case
lv: Lieta

en: External
lv: Ārējais

en: Users
lv: Lietotāji

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Default front page
lv: Noklusējuma sākumlapa

en: Button
lv: Poga

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Both
lv: Abi

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Rows
lv: Rindas

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Save and edit
lv: Saglabāt un rediģēt

en: Tools
lv: Rīki

en: Edit view
lv: Labot skatu

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Option
lv: Iespēja

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Pattern
lv: Modelis

en: The comment and all its replies have been deleted.
lv: Komentārs un visas tā atbildes ir izdzēstas.

en: Cron settings
lv: Cron iestatījumi

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Anonymous users
lv: Anonīms lietotājs

en: Clear cache
lv: Iztīrīt kešatmiņu

en: Close
lv: Aizvērt

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Duration
lv: Ilgums

en: Multiplier
lv: Reizinātājs

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Germany
lv: Vācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Afghanistan
lv: Afganistāna

en: Albania
lv: Albānija

en: Algeria
lv: Alžīrija

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Andorra
lv: Andora

en: Anguilla
lv: Angilja

en: Antarctica
lv: Antarktika

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Armenia
lv: Armēnija

en: Australia
lv: Austrālija

en: Austria
lv: Austrija

en: Azerbaijan
lv: Azerbaidžāna

en: Bahrain
lv: Bahreina

en: Bangladesh
lv: Bangladeša

en: Barbados
lv: Barbadosa

en: Belarus
lv: Baltkrievija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Belize
lv: Beliza

en: Benin
lv: Benina

en: Bhutan
lv: Butāna

en: Bolivia
lv: Bolīvija

en: Botswana
lv: Botsvāna

en: Bouvet Island
lv: Buvē sala

en: Brunei
lv: Bruneja

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cambodia
lv: Kambodža

en: Cameroon
lv: Kamerūna

en: Canada
lv: Kanāda

en: Cape Verde
lv: Kaboverde

en: Cayman Islands
lv: Kaimanu salas

en: Central African Republic
lv: Centrālāfrikas Republika

en: Chad
lv: Čada

en: China
lv: Ķīna

en: Christmas Island
lv: Ziemassvētku sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lv: Kokosu (Kīlinga) salas

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Comoros
lv: Komoru salas

en: Cook Islands
lv: Kuka salas

en: Costa Rica
lv: Kostarika

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Denmark
lv: Dānija

en: Djibouti
lv: Džibutija

en: Dominica
lv: Dominika

en: Dominican Republic
lv: Dominikānas Republika

en: Ecuador
lv: Ekvadora

en: El Salvador
lv: Salvadora

en: Equatorial Guinea
lv: Ekvatoriālā Gvineja

en: Eritrea
lv: Eritreja

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Ethiopia
lv: Etiopija

en: Faroe Islands
lv: Farēru salas

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: French Guiana
lv: Franču Gviāna

en: French Polynesia
lv: Franču Polinēzija

en: Gabon
lv: Gabona

en: Gambia
lv: Gambija

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Ghana
lv: Gana

en: Gibraltar
lv: Gibraltārs

en: Greece
lv: Grieķija

en: Greenland
lv: Grenlande

en: Grenada
lv: Grenāda

en: Guadeloupe
lv: Gvadelupa

en: Guam
lv: Guama

en: Guatemala
lv: Gvatemala

en: Guinea
lv: Gvineja

en: Guinea-Bissau
lv: Gvineja-Bisava

en: Guyana
lv: Gajāna

en: Honduras
lv: Hondurasa

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Iceland
lv: Īslande

en: India
lv: Indija

en: Indonesia
lv: Indonēzija

en: Iraq
lv: Irāka

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Jordan
lv: Jordānija

en: Kazakhstan
lv: Kazahstāna

en: Kenya
lv: Kenija

en: Kuwait
lv: Kuveita

en: Kyrgyzstan
lv: Kirgizstāna

en: Laos
lv: Laosa

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lebanon
lv: Libāna

en: Lesotho
lv: Lesoto

en: Liberia
lv: Libērija

en: Liechtenstein
lv: Lihtenšteina

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Madagascar
lv: Madagaskara

en: Malawi
lv: Malāvija

en: Malaysia
lv: Malaizija

en: Maldives
lv: Maldīvija

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Martinique
lv: Martinika

en: Mauritania
lv: Mauritānija

en: Mauritius
lv: Maurīcija

en: Mayotte
lv: Majota

en: Mexico
lv: Meksika

en: Micronesia
lv: Mikronēzija

en: Monaco
lv: Monako

en: Mongolia
lv: Mongolija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Morocco
lv: Maroka

en: Mozambique
lv: Mozambika

en: Nepal
lv: Nepāla

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Netherlands Antilles
lv: Nīderlandes Antiļu salas

en: New Caledonia
lv: Jaunkaledonija

en: Nicaragua
lv: Nikaragva

en: Niger
lv: Nigēra

en: Nigeria
lv: Nigērija

en: Norfolk Island
lv: Norfolkas sala

en: North Korea
lv: Ziemeļkoreja

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Oman
lv: Omāna

en: Pakistan
lv: Pakistāna

en: Papua New Guinea
lv: Papua Jaungvineja

en: Philippines
lv: Filipīnas

en: Pitcairn Islands
lv: Pitkērnas Salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Qatar
lv: Katara

en: Romania
lv: Rumānija

en: Russia
lv: Krievija

en: Rwanda
lv: Ruanda

en: San Marino
lv: Sanmarīno

en: Saudi Arabia
lv: Saūda Arābija

en: Senegal
lv: Senegāla

en: Seychelles
lv: Seišelu salas

en: Sierra Leone
lv: Sjerraleone

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Solomon Islands
lv: Zālamana salas

en: Somalia
lv: Somālija

en: South Africa
lv: Dienvidāfrikas Republika

en: Spain
lv: Spānija

en: Sri Lanka
lv: Šrilanka

en: St. Helena
lv: Sv. Helēna

en: St. Lucia
lv: Sv. Lūcija

en: Sudan
lv: Sudāna

en: Suriname
lv: Surinama

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: Syria
lv: Sīrija

en: Taiwan
lv: Taivāna

en: Tajikistan
lv: Tadžikistāna

en: Tanzania
lv: Tanzānija

en: Thailand
lv: Taizeme

en: Tunisia
lv: Tunisija

en: Turkmenistan
lv: Turkmenistāna

en: Ukraine
lv: Ukraina

en: United Arab Emirates
lv: Apvienotie Arābu Emirāti

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: United States
lv: Amerikas Savienotās Valstis

en: Uruguay
lv: Urugvaja

en: Uzbekistan
lv: Uzbekistāna

en: Vatican City
lv: Vatikāna Pilsētvalsts

en: Venezuela
lv: Venecuēla

en: Yemen
lv: Jemena

en: Zambia
lv: Zambija

en: Zimbabwe
lv: Zimbabve

en: Identity
lv: Identitāte

en: Database username
lv: Datubāzes lietotāja vārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Port
lv: Ports

en: Regular expression
lv: Regulārā izteiksme

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Display Name
lv: Attēlojuma Nosaukums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: contact form
lv: kontaktforma

en: Default configuration
lv: Noklusējuma konfigurācija

en: Show
lv: Rādīt

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: Link to node
lv: Saite uz mezglu

en: File Upload
lv: Failu Augšupielāde

en: block
lv: bloks

en: Site language
lv: Lapas valoda

en: Change
lv: Mainīt

en: English
lv: Angļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: in
lv: iekš

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Feed items
lv: Plūsmas vienumi

en: Add menu
lv: Pievienot izvēlni

en: menu
lv: izvēlne

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Result
lv: Rezultāts

en: Browser
lv: Pārlūks

en: View user profile.
lv: Skatīt lietotāja profilu.

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Feed settings
lv: Plūsmas iestatījumi

en: Source
lv: Avots

en: published
lv: publicēts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: @time ago
lv: pirms @time

en: No users selected.
lv: Neviens lietotājs nav izvēlēts.

en: Select all rows in this table
lv: Izvēlēties visas rindas šajā tabulā

en: Deselect all rows in this table
lv: Noņemt izvēli visām rindām šajā tabulā

en: User search
lv: Lietotāju meklēšana

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Role settings
lv: Lomu iestatījumi

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Successful
lv: Veiksmīgi izpildīts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Topics
lv: Tēmas

en: Topic
lv: Tēma

en: Definition
lv: Definīcija

en: Related topics
lv: Saistītās tēmas

en: Allowed values list
lv: Atļauto lauka vērtību saraksts

en: Textfield size
lv: Teksta lauka izmērs

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Edit menu
lv: Labot izvēlni

en: Delete menu
lv: Dzēst izvēlni

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iespējas

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Limit
lv: Limits

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Query
lv: Vaicājums

en: Locale settings
lv: Lokalizācijas iestatījumi

en: Search fields
lv: Lauki, kuros meklēt

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: How many content items to display in "day" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "dienas" sarakstā.

en: Jun
lv: Jūn

en: Jul
lv: Jūl

en: Oct
lv: Okt

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Posts
lv: Ievietotās ziņas

en: Map
lv: Karte

en: Node settings
lv: Mezgla iestatījumi

en: Alignment
lv: Novietojums

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: AND
lv: UN

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Empty
lv: Tukšs

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Caption
lv: Paraksts

en: Selector
lv: Selektors

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Log out
lv: Iziet

en: Number of day's top views to display
lv: Dienas biežāko skatījumu skaits, ko rādīt

en: Number of all time views to display
lv: Visu laiku skatījumu skaits, ko rādīt

en: Number of most recent views to display
lv: Attēlojamais jaunāko skatu skaits

en: Extend
lv: Paplašināšana

en: characters
lv: simboli

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Add workflow
lv: Pievienot darbplūsmu

en: Add state
lv: Pievienot stāvokli

en: Transition
lv: Pāreja

en: workflow
lv: darbplūsma

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Seconds
lv: Sekundes

en: role
lv: loma

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: White
lv: Balts

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: People
lv: Cilvēki

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: Created new term %term.
lv: Izveidots jauns termins %term.

en: Deleted term %name.
lv: Izdzēsts termins %name.

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Notify user when account is activated
lv: Paziņot lietotājam, kad konts tiek aktivizēts

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Notify user when account is blocked
lv: Paziņot lietotājam, kad konts tiek bloķēts

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Reference
lv: Atsauce

en: Enabled filters
lv: Iespējotie filtri

en: Updating
lv: Notiek atjaunināšana

en: or
lv: vai

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Aggregate JavaScript files
lv: Apvienot JavaScript failus

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Binary
lv: Binārais

en: Delete term
lv: Dzēst terminu

en: List terms
lv: Terminu saraksts

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot terminu, tiks izdzēsti arī tā bērni, ja tādi ir. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Syndicate
lv: Sindikāts

en: Books
lv: Grāmatas

en: Customize
lv: Pielāgot

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: The specified passwords do not match.
lv: Norādītās paroles nesakrīt.

en: Session
lv: Sesija

en: No forums defined
lv: Nav definētu forumu

en: This topic has been moved
lv: Šī tēma ir pārvietota

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: roles
lv: lomas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Max
lv: Maks.

en: Installed
lv: Instalēts

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Reversed
lv: Apgriezts otrādi

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Testing
lv: Testēšana

en: Unauthorized
lv: Neautorizēts

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: Ascension Island
lv: Debesbraukšanas sala

en: Fiji
lv: Fidži

en: Falkland Islands
lv: Folklenda salas

en: South Korea
lv: Dienvidkoreja

en: Myanmar (Burma)
lv: Mjanma (Birma)

en: French Southern Territories
lv: Francijas Dienvidjūru teritorija

en: British Virgin Islands
lv: Britu Virdžīnu salas

en: U.S. Virgin Islands
lv: ASV Virdžīnu salas

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Guernsey
lv: Gērnsija

en: Jersey
lv: Džērsija

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Gray
lv: Pelēks

en: width
lv: platums

en: height
lv: augstums

en: Unformatted
lv: Neformatēts

en: Document
lv: Dokuments

en: Formats
lv: Formāti

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: RSS Feed
lv: RSS Plūsma

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: New
lv: Jauns

en: Redirect to URL
lv: Novirzīt uz URL

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: Migrate
lv: Migrēt

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: Login attempt failed for %user.
lv: Pieslēgšanās mēģinājums lietotājam %user neizdevās.

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lv: Tā lietotāja lietotājvārds, kuram vēlaties piešķirt īpašumtiesības.

en: Delete action
lv: Izdzēst darbību

en: The action has been successfully saved.
lv: Darbība veiksmīgi saglabāta.

en: Themes
lv: Tēmas

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: JPEG quality
lv: JPEG kvalitāte

en: Workspace
lv: Darbvieta

en: comment
lv: komentārs

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Content options
lv: Satura iespējas

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: not published
lv: nepublicēts

en: Published comments
lv: Publicētie komentāri

en: Protected
lv: Aizsargāts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Default options
lv: Noklusējuma iespējas

en: Ok
lv: Labi

en: Contact settings
lv: Kontaktu iestatījumi

en: Ban
lv: Izmest

en: users
lv: lietotāji

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Processing
lv: Apstrādē

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Temporary directory
lv: Īslaicīgā direktorija

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: User status
lv: Lietotāja statuss

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Shortcut
lv: Saīsne

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Password strength:
lv: Paroles drošums:

en: Passwords match:
lv: Paroles sakrīt:

en: Slogan
lv: Devīze

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: The name used to indicate anonymous users.
lv: Nosaukums, ko izmanto anonīmo lietotāju parādīšanai.

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Image crop
lv: Attēla apgriešana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Enabled modules
lv: Iespējotie moduļi

en: Translation language
lv: Tulkojuma valoda

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Translatable
lv: Tulkojams

en: Location of comment submission form
lv: Komentāra iesniegšanas formas atrašanās vieta

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Underlined
lv: Pasvītrots

en: Copy
lv: Kopēt

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Tasks
lv: Uzdevumi

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Delete role
lv: Dzēst lomu

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Recipe
lv: Recepte

en: Preparation time
lv: Gatavošanas laiks

en: Ingredients
lv: Sastāvdaļas

en: Recipes
lv: Receptes

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: British Indian Ocean Territory
lv: Britu Indijas Okeāna Teritorija

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Western Sahara
lv: Rietumsahāra

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lv: Konfigurēt, kādi satura bloki parādīsies vietnes sānjoslās un citos reģionos.

en: Save blocks
lv: Saglabāt blokus

en: The block settings have been updated.
lv: Bloka iestatījumi tika papildināti.

en: Save block
lv: Saglabāt bloku

en: The block configuration has been saved.
lv: Bloka konfigurācija saglabāta.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visi pielāgojumi tiks pazaudēti. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lv: Ļauj administratoriem pielāgot vietnes navigācijas izvēlni.

en: taxonomy term
lv: taksonomijas termins

en: Add vocabulary
lv: Pievienot vārdnīcu

en: Edit vocabulary
lv: Labot vārdnīcu

en: Created new vocabulary %name.
lv: Izveidota jauna vārdnīca %name.

en: Updated vocabulary %name.
lv: Izlabota vārdnīca %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst vārdnīcu %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lv: Izdzēšot vārdnīcu, tiks izdzēsti arī visi termini tajā. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Deleted vocabulary %name.
lv: Izdzēsta vārdnīca %name.

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusējuma laika josla

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Trimmed
lv: Apgriezts

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Add a new field
lv: Pievienot jaunu lauku

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lv: Norādiet ar komatu atdalītu argumentu sarakstu, ko nodot skatam.

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Float
lv: Daļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lv: Kopējais datu bāzē saglabājamo ciparu skaits, ieskaitot tos, kas atrodas pa labi no decimāldaļas.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lv: Ciparu skaits pa labi no decimāldaļas

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: Check boxes/radio buttons
lv: Izvēles rūtiņas/radiopogas

en: Single on/off checkbox
lv: Viena ieslēgt/izslēgt izvēles rūtiņa

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)

en: Defines simple text field types.
lv: Definē vienkārša teksta lauka tipus.

en: Index
lv: Rādītājs

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: Theme-engine-specific settings
lv: Motīvam specifiski iestatījumi

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: The parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: @module module
lv: @module modulis

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Grid
lv: Režģis

en: Text Editor
lv: Teksta Redaktors

en: Editor
lv: Redaktors

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Anonymous commenting
lv: Anonīma komentēšana

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lv: Anonīmi komentētāji nevar norādīt savu kontaktinformāciju

en: Anonymous posters may leave their contact information
lv: Anonīmi komentētāji var norādīt savu kontaktinformāciju

en: Anonymous posters must leave their contact information
lv: Anonīmiem komentētājiem ir jānorāda savu kontaktinformāciju

en: Default comment setting
lv: Noklusējuma komentāru iestatījums

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lv: Šī lauka saturs tiks saglabāts privāts un nebūs pieejams publiski.

en: parent
lv: vecāks

en: Date - newest first
lv: Datums - vispirms jaunākie

en: Date - oldest first
lv: Datums - vispirms vecākie

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Save content type
lv: Saglabāt satura tipu

en: Global
lv: Globāls

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Not present
lv: Nav

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Convert to
lv: Konvertēt uz

en: Contact link
lv: Kontaktu saite

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: 1 second | @count seconds
lv[0]: @count sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Edit container
lv: Labot konteineri

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Thread
lv: Pavediens

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Hot topic threshold
lv: Karsto tēmu slieksnis

en: Topics per page
lv: Tēmu skaits lapā

en: Posts - most active first
lv: Ziņas - visaktīvākās vispirms

en: Posts - least active first
lv: Ziņas - mazāk aktīvās vispirms

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Distinct
lv: Atšķirīgās

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: New forum topics
lv: Jaunas foruma tēmas

en: @type: deleted %title revision %revision.
lv: @type: dzēsta %title revīzija %revision.

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Administrator
lv: Administrators

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Available
lv: Pieejams

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: Node access
lv: Piekļuve mezglam

en: Sizes
lv: Izmēri

en: Add terms
lv: Pievienot terminus

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: empty
lv: tukšs

en: Rebuild permissions
lv: Pārbūvēt tiesības

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: @type: added %title.
lv: @type: pievienots(a) %title.

en: Telephone
lv: Tālrunis

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: Supported formats
lv: Atbalstītie formāti

en: Updated term %term.
lv: Termins %term papildināts.

en: - None selected -
lv: - Nav izvēlēts -

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Values
lv: Vērtības

en: Account settings
lv: Kontu iestatījumi

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Clean URLs
lv: Tīri URL-i

en: My account
lv: Mans konts

en: Number of topics
lv: Tēmu skaits

en: Active forum topics
lv: Aktīvās foruma tēmas

en: Read the latest forum topics.
lv: Lasīt jaunākās foruma tēmas.

en: GD library
lv: GD bibliotēka

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Remove this item
lv: Dzēst šo vienumu

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: 1 year | @count years
lv[0]: @count gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count gadi

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: @count nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: @count sek
lv[1]: @count sek
lv[2]: @count sek

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Module name
lv: Moduļa nosaukums

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: Items to display
lv: Attēlojamie vienumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: More link text
lv: Vairāk saites teksts

en: Top level book
lv: Pirmā līmeņa grāmata

en: German
lv: Vācu

en: Link to file
lv: Saite uz failu

en: contains
lv: satur

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lv: Nejauši sajaukt pagrieziena leņķi katram attēlam. Iepriekšminētais leņķis tiek izmantots kā maksimums.

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: Print
lv: Drukāt

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Locked
lv: Slēgts

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lv: Paroles atjaunošanas norādes nosūtītas %name uz %email.

en: types
lv: tipi

en: Data
lv: Dati

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: All newer versions
lv: Visas jaunās versijas

en: Only security updates
lv: Tikai drošības atjauninājumi

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Not secure!
lv: Nedrošs!

en: Revoked!
lv: Atsaukts!

en: Unsupported release
lv: Neatbalstīta versija

en: Can not determine status
lv: Nevar noteikt statusu

en: (version @version available)
lv: (pieejama @version versija)

en: See the available updates page for more information:
lv: Plašāku informāciju skatiet pieejamo atjauninājumu lapā:

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lv: Jūsu Drupal versijai ir pieejams drošības atjauninājums. Lai nodrošinātu sava servera drošību, jums nekavējoties ir jāveic atjaunināšana!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu Drupal versija ir atsaukta un vairs nav pieejama lejupielādei. Jaunināšana ir ļoti ieteicama!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu Drupal versija vairs netiek atbalstīta. Jaunināšana ir ļoti ieteicama!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lv: Jūsu Drupal versijai ir pieejami atjauninājumi. Lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību, jums pēc iespējas ātrāk jāatjaunina.

en: Project not secure
lv: Projekts nav drošs

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Drupal drošības komanda ir atzīmējusi šo projektu kā nedrošu, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams nekavējoties atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: Project revoked
lv: Projekts atsaukts

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: Project not supported
lv: Projekts netiek atbalstīts

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lv: Šis projekts vairs netiek atbalstīts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas ietverts šajā projektā!

en: No available releases found
lv: Nav atrastas jaunākas versijas

en: Release revoked
lv: Izlaidums atsaukts

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens ir atsaukts un vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Release not supported
lv: Laidiens netiek atbalstīts

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lv: Jūsu pašlaik instalētais laidiens tagad netiek atbalstīts, un tas vairs nav pieejams lejupielādei. Ir ļoti ieteicams atspējot visu, kas iekļauts šajā laidienā, vai veikt jaunināšanu!

en: Invalid info
lv: Nederīga informācija

en: Security update required!
lv: Nepieciešams drošības atjauninājums!

en: Not supported!
lv: Netiek atbalstīts!

en: Recommended version:
lv: Ieteicamā versija:

en: Security update:
lv: Drošības atjauninājums:

en: Latest version:
lv: Jaunākā versija:

en: Development version:
lv: Izstrādes versija:

en: Also available:
lv: Pieejams arī:

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: File MIME
lv: Faila MIME

en: User Role
lv: Lietotāju loma

en: Search help
lv: Meklēt palīdzībā

en: Field settings
lv: Lauku iestatījumi

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Edit forum
lv: Labot forumu

en: Default order
lv: Noklusējuma secība

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lv: Šī ir nozīmētā foruma vārdnīca. Dažas no pierastajām vārdnīcas iespējām ir aizvāktas.

en: Leave shadow copy
lv: Veidot ēnas kopiju

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lv: Ja Jūs pārvietojiet šo tēmu, Jūs varat atstāt norādi vecajā forumā uz jauno forumu.

en: Container name
lv: Konteinera nosaukums

en: forum container
lv: foruma konteiners

en: Created new @type %term.
lv: Izveidots jauns @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lv: @type %term ir izlabots.

en: Emails
lv: E-pasti

en: Favicon
lv: Favikona

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Content ranking
lv: Satura sarindošana

en: Keyword relevance
lv: Atslēgas vārdu atbilstība

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Factor
lv: Faktors

en: Content search
lv: Satura meklēšana

en: Expand layout to include descriptions.
lv: Izvērst izkārtojumu, lai iekļautu aprakstus.

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: Or
lv: Vai

en: Content ID
lv: Satura ID

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Maximum link text length
lv: Maksimālais saites teksta garums

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lv: URL adreses, kas būs garākas par šo simbolu skaitu, tiks saīsinātas, lai izvairītos no garām rindām, kas traucē noformējumam. Pati saite tiks saglabāta; saīsināts tiks tikai saites teksts.

en: Reports
lv: Atskaites

en: Setting
lv: Iestatījums

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu savu logo.

en: Link class
lv: Saites klase

en: Install profile
lv: Instalācijas profils

en: %percentage of the site has been indexed.
lv: %percentage no vietnes ir indeksēti.

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Teaser length
lv: Ievada garums

en: not set
lv: nav iestatīts

en: Web server
lv: Web serveris

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Indexes
lv: Indeksi

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
lv[0]: Atlikusi @count indeksējama vienība.
lv[1]: Atlikušas @count indeksējamas vienības.
lv[2]: Atlikušas @count indeksējamas vienības.

en: The content access permissions have been rebuilt.
lv: Satura piekļuves atļaujas ir pārbūvētas.

en: Configure Block
lv: Konfigurēt Bloku

en: Column
lv: Kolonna

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: and
lv: un

en: Manage actions
lv: Pārvaldīt darbības

en: Action type
lv: Darbības veids

en: Display a message to the user
lv: Parādīt ziņojumu lietotājam

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lv: Nepublicēt komentāru, kas satur atslēgvārdu(s)

en: Page path
lv: Lapas ceļš

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Content language
lv: Satura valoda

en: Enables the categorization of content.
lv: Atļauj satura iedalīšanu kategorijās.

en: Path prefix
lv: Ceļa prefikss

en: Search Form
lv: Meklēšanas Forma

en: Auto-reply
lv: Auto-atbilde

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lv: Neobligāta automātiskās atbilde. Atstājiet tukšu, ja nevēlaties nosūtīt lietotājam automātiskās atbildes ziņojumu.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Synchronize
lv: Sinhronizēt

en: Number of results
lv: Reziltātu skaits

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: Not promoted
lv: Nav izvirzīts

en: Not sticky
lv: Nav piesprausts

en: Errors
lv: Kļūdas

en: Parent comment
lv: Vecāka komentārs

en: Author's website
lv: Autora mājaslapa

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
lv: Parāda komentāra dziļumu, ja tam ir pavedieni.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
lv: Sakārtot pēc pavedieniem. Tas saturēs atvases kopā ar to vecākiem.

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atbildētu uz komentāru.

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: UI settings
lv: Saskarnes iestatījumi

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: Update settings
lv: Atjaunināšanas iestatījumi

en: nodes
lv: mezgli

en: Formatter
lv: Formatētājs

en: Some required modules must be enabled
lv: Jāieslēdz nepieciešamie moduļi

en: New posts
lv: Jauni ziņojumi

en: View settings
lv: Skata iestatījumi

en: Week @week
lv: @week nedēļa

en: Delete view
lv: Dzēst skatu

en: Accessibility features
lv: Pieejamības funkcijas

en: Translate
lv: Tulkot

en: Translation file
lv: Tulkojumu fails

en: File to import not found.
lv: Importējamais fails nav atrasts.

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Cache options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Target
lv: Mērķis

en: Time ago
lv: Pirms

en: Admin menu
lv: Administrēšanas izvēlne

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Not enabled
lv: Nav iespējots

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Steps
lv: Soļi

en: Element
lv: Elements

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Block type
lv: Bloka veids

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: Web services
lv: Web servisi

en: Field options
lv: Lauka iespējas

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Effect
lv: Effekts

en: Route
lv: Maršruts

en: Sequence
lv: Secība

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Menu block
lv: Izvēlnes bloks

en: Quick edit
lv: Ātra rediģēšana

en: Change book (update list of parents)
lv: Mainīt grāmatu (atjaunināt vecāku sarakstu)

en: Manage your site's book outlines.
lv: Pārvaldīt vietnes grāmatu izklāstus.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lv: Drošības apsvērumu dēļ, augšupielādētais fails pārsaukts par %filename.

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: vocabulary
lv: vārdnīca

en: Recommended version
lv: Ieteicamā versija

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Acronym
lv: Akronīms

en: More link path
lv: Vairāk saites ceļš

en: No vocabularies available.
lv: Nav vārdnīcu.

en: original
lv: oriģināls

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Starting level
lv: Sākuma līmenis

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Dates
lv: Datumi

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Debugging
lv: Atkļūdošana

en: Inherit
lv: Mantot

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls

en: pixels
lv: pikseļi

en: Use default
lv: Izmantot noklusēto

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši
lv[2]: @count mēneši

en: Parameter
lv: Parametrs

en: done
lv: pabeigts

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Current state
lv: Pašreizējais stāvoklis

en: The date the node was last updated.
lv: Mezgla pēdējās atjaunināšanas datums.

en: Direction
lv: Virziens

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Book navigation block display
lv: Grāmatas navigācijas bloka parādīšana

en: Relations
lv: Radniecība

en: Invalid display id @display
lv: Nederīgs attēlojuma ID @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
lv: Kļūda: @table > @field apdarinātājs neeksistē!

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Administration theme
lv: Administrēšanas tēma

en: The cache has been cleared.
lv: Kešatmiņa tika iztīrīta.

en: Isle of Man
lv: Menas sala

en: Montenegro
lv: Melnkalne

en: Serbia
lv: Serbija

en: Kosovo
lv: Kosova

en: Diego Garcia
lv: Djego Garsija

en: Tristan da Cunha
lv: Tristans da Kunja

en: Role ID.
lv: Lomas ID.

en: Run cron
lv: Laist cron

en: Run updates
lv: Lietot atjauninājumus

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Combine
lv: Apvienot

en: of
lv: no

en: Tour
lv: Tūre

en: Title field
lv: Virsraksta lauks

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lv: Failu %file nevarēja saglabāt. Radās nezināma kļūda.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lv: Nebija iespējams augšupielādēt norādīto datni %name.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
lv: Nav aizpildīts faila nosaukums. Lūdzu, ievadiet faila nosaukumu.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz diska kvotu %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.

en: Add to book outline
lv: Pievienot grāmatas izklāstam

en: New set
lv: Jauna kopa

en: No link
lv: Nav saites

en: outdated
lv: novecojis

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lv: Pārvaldiet satura marķēšanu, kategorizēšanu un klasificēšanu.

en: Re-index site
lv: Pārindeksēt vietni

en: Log searches
lv: Žurnāla meklēšana

en: Are you sure you want to re-index the site?
lv: Vai tiešām vēlaties pārindeksēt vietni?

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Row
lv: Rinda

en: Date settings
lv: Datuma iestatījumi

en: Table name prefix
lv: Tabulu nosaukumu prefikss

en: Migration
lv: Migrācija

en: IP address
lv: IP adrese

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Link options
lv: Saites iespējas

en: Timor-Leste
lv: Austrumtimora

en: Åland Islands
lv: Ālandu salas

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Properties
lv: Īpašības

en: Cached
lv: Kešots

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Difficulty
lv: Grūtības pakāpe

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Tips
lv: Padomi

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Status report
lv: Statusa pārskats

en: Not writable
lv: Nav rakstāma

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Configuration name
lv: Konfigurācijas nosaukums

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas izklāsts

en: This will be the top-level page in this book.
lv: Šī būs grāmatas pirmā līmeņa lapa.

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Notify user of new account
lv: Paziņot lietotājam par jauno kontu

en: Created timestamp
lv: Izveides laika zīmogs

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Form mode
lv: Formas režīms

en: View comment
lv: Skatīt komentāru

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar norādīto atļaujas virkni.

en: Decimal value
lv: Decimālā vērtība

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Uses
lv: Lieto

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Users who have created accounts on your site.
lv: Lietotāji, kuri ir izveidojuši kontus jūsu vietnē.

en: Edit action
lv: Labot darbību

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Default display mode
lv: Noklusējuma attēlojuma režīms

en: Default comments per page
lv: Noklusējuma komentāri katrā lapā

en: Comment subject field
lv: Komentāra tēmas lauks

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lv: Visas šī komentāra atbildes tiks zaudētas. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Publish the selected comments
lv: Publicēt izvēlētos komentārus

en: Unpublish the selected comments
lv: Atcelt izvēlēto komentāru publicēšanu

en: (No subject)
lv: (Nav temata)

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Access type
lv: Piekļuves veids

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: List links
lv: Saišu saraksts

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: MIME type
lv: MIME tips

en: File system
lv: Failu sistēma

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Enter your @s username.
lv: Ievadi savu @s lietotājvārdu.

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lv: Komentārs: iesniegts nesankcionēts komentārs vai komentārs, kas iesniegts slēgtai ziņai %subject.

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Display link
lv: Attēlot saiti

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Default style
lv: Noklusējuma stils

en: The node ID of the node.
lv: Mezgla mezgla ID.

en: Tab weight
lv: Cilnes svars

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: No role
lv: Nav lomas

en: Block title.
lv: Bloka nosaukums.

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Video file
lv: Video fails

en: 1 view | @count views
lv[0]: @count skatījums
lv[1]: @count skatījumi
lv[2]: @count skatījumi

en: The file's MIME type.
lv: Faila MIME tips

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Faila MIME tips.

en: @type %title has been created.
lv: Tika izveidots @type %title

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.

en: Menu link ID
lv: Izvēlnes saites ID

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: You do not have any administrative items.
lv: Jums nav nekādu administratīvu vienumu.

en: No help is available for module %module.
lv: Modulim %module palīdzība nav pieejama.

en: @module administration pages
lv: Moduļa @module administrācijas lapas

en: Thumbnail width
lv: Sīktēla platums

en: Thumbnail height
lv: Sīktēla augstums

en: Filter the view to the currently logged in user.
lv: Filtrējiet skatu pašlaik autentificētam lietotājam.

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Add language
lv: Pievienot valodu

en: Login failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: PHP extensions
lv: PHP paplašinājumi

en: Comments per page
lv: Komentāru skaits lapā

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: The file could not be uploaded.
lv: Datni nebija iespējams augšupielādēt.

en: Export configuration
lv: Eksportēt konfigurāciju

en: Collaboration
lv: Sadarbība

en: Administration pages
lv: Administrēšanas lapas

en: Capitalize first letter
lv: Pārveidot pirmo burtu par lielo

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lv: Tīmekļa vietnē notika negaidīta kļūda. Lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk.

en: Content Above
lv: Saturs Virs

en: Content Below
lv: Saturs Zemāk

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Sum
lv: Summa

en: The comment body.
lv: Komentāra saturs.

en: Default argument
lv: Noklusējuma arguments

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: Feed display options
lv: Plūsmas attēlojuma iespējas

en: Available actions
lv: Pieejamās darbības

en: The comment ID.
lv: Komentāra ID

en: Add link
lv: Pievienot saiti

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: View comments
lv: Skatīt komentārus

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Set password
lv: Uzstādīt paroli

en: Workflow Settings
lv: Darbplūsmas Iestatījumi

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lv: %name: šajā laukā nedrīkst būt vairāk par @count vērtībām.

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: Vertical Tabs
lv: Vertikālās cilnes

en: Not in book
lv: Nav grāmatā

en: New book
lv: Jauna grāmata

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Alias: @alias
lv: Aizstājvārds: @alias

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Your page will be a part of the selected book.
lv: Tava lapa būs izvēlētās grāmatas daļa.

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: mobile
lv: mobilā

en: Media settings
lv: Multivides iestatījumi

en: Custom URL
lv: Pielāgots URL

en: Notify user
lv: Paziņot lietotājam

en: 0 sec
lv: 0 sek

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Card
lv: Kartiņa

en: Is published
lv: Publicēts

en: Configure @block
lv: Konfigurēt @block

en: Filter log messages
lv: Filtrēt žurnāla pierakstus

en: You must select something to filter by.
lv: Jāizvēlas filtrēšanas iestatījumi.

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: Callback
lv: Atsaukums

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai mainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jauno paroli abos laukos.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lv: Jūs mēģinājāt izmantot vienreizējo pieslēgšanās norādi, kas ir novecojusi. Pieprasiet jaunu norādi, izmantojot zemāk pievienoto formu.

en: This login can be used only once.
lv: Šo pieslēgumu var izmantot tikai vienreiz.

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Provide a password for the new account in both fields.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli jaunajam kontam.

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Fail basic validation if any argument is given
lv: Neapstiprināt pamata validāciju, ja tiek norādīts kāds arguments

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
lv: Atzīmējot šo lauku, variet to izmantot, lai pārliecinātos, ka skatiem ar vairāk argumentu nekā nepieciešams, validācija netiks apstiprināta.

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: No transform
lv: Bez pārveidošanas

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Case in path
lv: Lielie/mazie burti ceļā

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites Drupal ceļš vai absolūtais URL. Varat ievadīt datus no šī skata, kā norādīts "Aizstāšanas šablonos".

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: File size display
lv: Faila izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts (KB vai MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja atzīmēts,'true' tiks attēlots kā 'false'.

en: Time ago (with "ago" appended)
lv: Pirms laika (ar pievienotu "pirms")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
lv: Laika posms (ar pievienotu "pirms/pēc")

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
lv: Šis atklātais filtrs nav obligāts, un tam būs pievienotas iespējas, lai to varētu arī neiestatīt.

en: Remember
lv: Atcerēties

en: Remember the last setting the user gave this filter.
lv: Atcerēties pēdējo iestatījumu, ko lietotājs norādīja šim filtram.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības veids

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Limit list to selected items
lv: Ierobežot sarakstu ar atlasītajiem vienumiem

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
lv: Ja atzīmēts, lietotājam tiks parādīti vienīgi šeit atlasītie vienumi.

en: not in
lv: nav iekš

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: has all
lv: ir viss

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: Broken
lv: Salauzts

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šie vaicājumi tika izpildīti skata renderēšanas laikā:

en: This display has no path.
lv: Šim attēlojumam nav ceļa

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: Break lock
lv: Salauzt aizslēgumu

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
lv: Aizslēgums ir salauzts, un tagad variet rediģēt šo skatu.

en: Go to the real page for this display
lv: Dodieties uz šī attēlojuma īsto lapu

en: Missing style plugin
lv: Trūkst stila spraudņa

en: Change settings for this style
lv: Mainīt šī stila iestatījumus

en: View analysis
lv: Skata analīze

en: Rearrange @type
lv: Pārkārtot @type

en: Broken field @id
lv: Bojāts lauks @id

en: There are no @types available to add.
lv: Nav pieejams neviens @types, ko pievienot

en: Configure extra settings for @type %item
lv: Konfigurēt papildu iestatījumus @type %item

en: Clear Views' cache
lv: Iztīrīt Skatu kešatmiņu

en: Add Views signature to all SQL queries
lv: Pievienot Skatu parakstu visiem SQL vaicājumiem

en: Show other queries run during render during live preview
lv: Rādīt citus vaicājumus, kas tiek izpildīti renderēšanas laikā tiešā priekšskatījuma laikā

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
lv: Drupal var izpildīt daudzus vaicājumus, kamēr skats tiek renderēts. Atzīmējot šo izvēles rūtiņu, tiešā priekšskatījuma ietvaros tiks parādīti visi skata renderēšanas laikā izpildītie vaicājumi.

en: View analysis can find nothing to report.
lv: Skatu analīze nevar atrast neko, par ko ziņot.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
lv: Šim skatam ir tikai noklusējuma attēlojums, un tāpēc tas netiks ievietots nekur jūsu vietnē; iespējams, vēlaties pievienot lapu vai bloka attēlojumu.

en: Reduce duplicates
lv: Samazināt dublikātus

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lv: Attēlot skatu kā lapu, ar URL un izvēlnes saitēm.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
lv: Pielikumi pievienoti citiem attēlojumiem, lai panāktu vairākus skatus vienā skatā.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lv: Attēlot skatu kā plūsmu, piemēram, RSS plūsmu.

en: Displays rows one after another.
lv: Attēlo rindas vienu pēc otras.

en: HTML List
lv: HTML Saraksts

en: Displays rows in a grid.
lv: Attēlo rindas režģī.

en: Displays rows in a table.
lv: Attēlo rindas tabulā.

en: Displays the default summary as a list.
lv: Attēlo noklusējuma kopsavilkumu kā sarakstu.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lv: Attēlo kopsavilkumu bez formatējuma, ar iespēju sakārtot secīgi vai iekļāvumā.

en: Generates an RSS feed from a view.
lv: Ģenerē RSS plūsmu no skata.

en: Displays the fields with an optional template.
lv: Attēlo laukus ar izvēles veidni.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lv: Piekļuve tiks piešķirta lietotājiem ar jebkuru no minētajām lomām.

en: No caching of Views data.
lv: Nekešot skatu datus.

en: Time-based
lv: Uz laiku balstīta

en: Simple time-based caching of data.
lv: Vienkārša uz laiku balstīta datu kešošana.

en: sort criteria
lv: kārtošanas kritēriji

en: Sort criterion
lv: Kārtošanas kritērijs

en: sort criterion
lv: kārtošanas kritērijs

en: The book the node is in.
lv: Grāmata, kurā atrodas mezgls.

en: The weight of the book page.
lv: Grāmatas lapas svars.

en: The parent book node.
lv: Vecāka grāmatas mezgls.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lv: Komentāra autora vārds. Var tikt veidots kā saite uz autora mājaslapu.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Node link
lv: Mezgla saite

en: The User ID of the comment's author.
lv: Komentāra autora lietotāja ID.

en: Parent CID
lv: Vecāka CID

en: Last comment time
lv: Pēdējā komentāra laiks

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: The name of the author of the last posted comment.
lv: Pēdējā ievietotā komentāra autora vārds.

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: The number of comments a node has.
lv: Mezglā esošo komentāru skaits.

en: Updated/commented date
lv: Papildināšana/komentēšanas datums

en: The number of new comments on the node.
lv: Mezgla jauno komentāru skaits.

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: User posted or commented
lv: Lietotājs rakstīja vai komentēja

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lv: Rādīt mezglus tikai tad, ja lietotājs ievietojis mezglu vai komentējis mezglu.

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: Provide a simple link to the user contact page.
lv: Nodrošināt vienkāršu saiti uz lietotāja kontaktu lapu.

en: Whether or not the node is published.
lv: Vai mezgls ir publicēts vai nav.

en: Created year + month
lv: Izveides gads + mēnesis

en: Created year
lv: Izveides gads

en: Created month
lv: Izveides mēnesis

en: Created day
lv: Izveides diena

en: Created week
lv: Izveides nedēļa

en: Updated year + month
lv: Papildināšanas gads + mēnesis

en: Updated year
lv: Papildināšanas gads

en: Updated month
lv: Papildināšanas mēnesis

en: Updated day
lv: Papildināšanas diena

en: Updated week
lv: Papildināšanas nedēļa

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lv: Nodrošina vienkāršu saiti, lai atgrieztu revīziju.

en: Filter by access.
lv: Filtrēt pēc piekļuves.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lv: Attēlojumam %display nav piekļuves kontroles, taču tajā nav publicēto mezglu filtra.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lv: Meklējamā vienuma rezultāts. Tas netiks izmantots, ja nav pieejams arī meklēšanas filtrs.

en: Total views
lv: Kopējais skatījumu skaits

en: The total number of times the node has been viewed.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits.

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: The total number of times the node has been viewed today.
lv: Kopējais mezgla skatījumu skaits šodien.

en: Most recent view
lv: Jaunākais skatījums

en: The most recent time the node has been viewed.
lv: Pēdējā reize, kad mezgls tika skatīts.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lv: Faili, kurus uztur Drupal un dažādi moduļi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lv: Taksonomijas termini ir pievienoti mezgliem.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lv: Filtrēt "Taksonomija: termins" rezultātus atbilstoši noteiktai vārdnīcai.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lv: Attēlot visus ar mezglu saistītos taksonomijas terminus no norādītajām vārdnīcām.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lv: Termins, kas ir termina vecāks. Ja izmantojat vārdnīcu, kas pieļauj vairākus vecākus, var rasties ierakstu dublikāti.

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: The user or author name.
lv: Lietotāja vai autora vārds.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lv: Lietotāja epasta adrese. Šis lauks parasti netiek rādīts lietotājiem, tāpēc esiet piesardzīgs, to lietojot.

en: User ID from URL
lv: Lietotāja ID no URL

en: User ID from logged in user
lv: Lietotāja ID no autentificētā lietotāja

en: Randomize the display order.
lv: Nejauša attēlošanas secība.

en: Provide custom text or link.
lv: Nodrošina pielāgotu tekstu vai saiti.

en: View result counter
lv: Skatīt rezultātu skaitītāju

en: Displays the actual position of the view result
lv: Attēlo skata rezultātu faktisko stāvokli

en: No user
lv: Nav lietotāja

en: Show teaser-style link
lv: Rādīt ievada stila saiti

en: Link this field to new comments
lv: Saistīt šo lauku ar jauniem komentāriem

en: contact
lv: kontakts

en: Contact %user
lv: Sazināties ar %user

en: Unknown language
lv: Nezināma valoda

en: Check for new comments as well
lv: Pārbaudīt arī jaunos komentārus

en: Alternative sort
lv: Alternatīva kārtošana

en: Alternate sort order
lv: Alternatīva kārtošanas secība

en: On empty input
lv: Tukšas ievades gadījumā

en: Show None
lv: Rādīt Nevienu

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lv: Meklējot vienu no diviem terminiem, izmantojiet <strong>OR</strong> (ar lielajiem burtiem). Piemēram, <strong>kaķi OR suņi</strong>.

en: Display score
lv: Rādīt rezultātu

en: Link this field to download the file
lv: Saistīt šo lauku, lai lejupielādētu failu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lv: Dziļums atlasīs mezglus, kas ir atzīmēti ar terminiem hierarhijā. Piemēram, ja jums ir termins "auglis" un pakārtots termins "ābols", kura dziļums ir 1 (vai lielāks), tad, filtrējot pēc termina "auglis", tiks iegūti mezgli, kas ir atzīmēti gan ar "ābols", gan arī "auglis". Ja tas ir negatīvs, tad būs apgriezti; meklējot "ābols", tiks parādīti arī mezgli, kas marķēti ar "auglis", ja dziļums ir -1 (vai mazāks).

en: No vocabulary
lv: Nav vādrnīcas

en: Link this field to its term page
lv: Saistīt šo lauku ar tā terminu lapu

en: Limit terms by vocabulary
lv: Ierobežot terminus pēc vārdnīcas

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lv: Atlasiet, kuras vārdnīcas terminus rādīt pie iespējām.

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Show hierarchy in dropdown
lv: Rādīt hierarhiju nolaižamajā izvēlnē

en: Select terms from vocabulary @voc
lv: Atlasiet terminus no vārdnīcas @voc

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Is the logged in user
lv: Vai ir pieteicies lietotājs

en: Usernames
lv: Lietotājvārdi

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.

en: Also look for a node and use the node author
lv: Sameklēt arī mezglu un izmantot mezgla autoru

en: Restrict user based on role
lv: Ierobežot lietotāju atkarībā no lomas

en: Restrict to the selected roles
lv: Ierobežot tikai atlasītajām lomām

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lv: Ja nav atlasīta neviena loma, tiks atļauts jebkuras lomas lietotājiem.

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: No role(s) selected
lv: Nav izvēlēta(-as) loma(-as)

en: Multiple roles
lv: Vairākas lomas

en: You must select at least one role if type is "by role"
lv: Jums ir jāatlasa vismaz viena loma, ja veids ir "pēc lomas"

en: PHP validate code
lv: PHP validācijas kods

en: Never cache
lv: Nekad neglabāt kešatmiņu

en: Query results
lv: Vaicājuma rezultāti

en: The length of time raw query results should be cached.
lv: Neapstrādāto vaicājumu rezultātu kešatmiņas ilgums.

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
lv: Renderētas HTML izvades kešatmiņas ilgums.

en: Broken field
lv: Bojāts lauks

en: Change the title that this display will use.
lv: Mainīt virsrakstu, kas tiks izmantots šajā attēlojumā.

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
lv: Mainiet, vai šajā attēlojumā tiks izmantots AJAX.

en: Change this display's pager setting.
lv: Mainīt šī attēlojuma lapojuma iestatījumu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
lv: Norādīt, vai šajā attēlojumā tiks nodrošināta saite "vairāk".

en: Specify access control type for this display.
lv: Norādīt piekļuves kontroles veidu šim attēlojumam.

en: Change settings for this access type.
lv: Mainīt šī piekļuves veida iestatījumus.

en: Specify caching type for this display.
lv: Norādīt šī displeja kešatmiņas veidu.

en: Change settings for this caching type.
lv: Mainīt šī kešatmiņas veida iestatījumus.

en: Link display
lv: Saites attēlojums

en: Exposed form in block
lv: Atklāta forma blokā

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
lv: Ļaut atklātajai formai parādīties blokā, nevis skatā.

en: The title of this view
lv: Šī skata nosaukums

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
lv: Šis virsraksts tiks parādīts kopā ar skatu visur, kur parasti tiek rādīti virsraksti; t.i., kā lapas virsraksts, bloka nosaukums utt.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
lv: Ja vien jums nav radušās problēmas ar lapošanu saistībā ar šo skatu, atstājiet to uz 0. Ja vienā lapā izmantojat vairākus lapojumus, iespējams, šim skaitlim būs jāiestata lielāka vērtība, lai neradītu konfliktus masīvā ?page=. Lielas vērtības pievienos jūsu URL daudz komatu, tāpēc, ja iespējams, izvairieties no tā.

en: Add a more link to the bottom of the display.
lv: Pievienot vairāk saiti attēlojuma apakšdaļā.

en: Create more link
lv: Izveidot vairāk saiti

en: The text to display for the more link.
lv: Teksts, kas tiks attēlots saitei vairāk.

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
lv: Tādējādi skatā tiks parādīti tikai atšķirīgi vienumi. Ja ir vairāki identiski vienumi, katrs tiks parādīts tikai vienu reizi. Varat to izmantot, lai mēģinātu no skata noņemt dublikātus, taču tas ne vienmēr darbojas. Ņemiet vērā, ka tas var palēnināt vaicājumu izpildi, tāpēc izmantojiet to piesardzīgi.

en: Access restrictions
lv: Piekļuves ierobežojumi

en: Access options
lv: Piekļuves iespējas

en: Caching options
lv: Kešatmiņas iespējas

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: How should this view be styled
lv: Kādā stilā ir jābūt šim skatam

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
lv: Ja izvēlētajam stilam ir iestatījumi, noteikti noklikšķiniet uz iestatījumu pogas, kas tiks parādīta tam iekš Skatīt kopsavilkumu.

en: Style options
lv: Stila iespējas

en: Row style options
lv: Rindas stila iespējas

en: How should each row in this view be styled
lv: Kādā stilā jāveido katru šī skata rindu

en: Which display to use for path
lv: Kuru attēlojumu izmantot ceļam

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
lv: Kuru attēlojumu izmantot, lai iegūtu šī displeja ceļu, piemēram, kopsavilkuma saites, RSS plūsmu saites, vairāk saites utt.

en: Put the exposed form in a block
lv: Ielikt atklāto formu blokā

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
lv: Ja tas ir iestatīts, šajā skatā netiks parādīti atklātie logrīki. Tā vietā Drupal bloku administrēšanas sistēmai būs pieejams bloks, un tur parādīsies atklātā forma. Ņemiet vērā, ka šis bloks ir jāiespējo manuāli, Skati to neiespējos jūsu vietā.

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
lv: Attēlojumā “@display” tiek izmantoti lauki, taču nav definēts neviens lauks vai to attēlošana ir izslēgta.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
lv: Attēlojumā "@display" tiek izmantots ceļš, bet ceļš nav definēts.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
lv: Attēlojumā "@display" ir nederīgs stila spraudnis.

en: Exposed form: @view-@display_id
lv: Atklātā forma: @view-@display_id

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
lv: Vai šim displejam ir jāpārmanto atklātā filtra vērtības no vecākattēlojuma, kuram tas ir pievienots?

en: Attach before or after the parent display?
lv: Vai pievienot pirms vai pēc vecāku attēlojuma?

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.

en: Block admin description
lv: Bloka administratora apraksts

en: Using the site name
lv: Izmantojot vietnes nosaukumu

en: Use the site name for the title
lv: Virsrakstam izmantot vietnes nosaukumu

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: No menu
lv: Nav izvēlnes

en: Normal: @title
lv: Normāls: @title

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title

en: Change settings for the parent menu
lv: Mainīt vecāku izvēlnes iestatījumus

en: The menu path or URL of this view
lv: Šī skata izvēlnes ceļš vai URL

en: No menu entry
lv: Nav izvēlnes ieraksta

en: Normal menu entry
lv: Parasts izvēlnes ieraksts

en: Menu tab
lv: Izvēlnes cilne

en: Default menu tab
lv: Noklusējuma izvēlnes cilne

en: Default tab options
lv: Noklusējuma cilnes iespējas

en: Already exists
lv: Jau eksistē

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
lv: "%" nedrīkst izmantot ceļa pirmajam segmentam.

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
lv: Attēlojums, kura ceļš beidzas ar %, nevar būt cilne.

en: Title is required for this menu type.
lv: Šim izvēlnes veidam ir nepieciešams nosaukums.

en: Inline fields
lv: Iekļautie lauki

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
lv: Atdalītāju var novietot starp iekļautajiem laukiem, lai tie nesaspiestos viens otram blakus. Šajā laukā variet izmantot HTML.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
lv: Pēc izvēles varat norādīt lauku, pēc kura grupēt ierakstus. Lai negrupētu, atstājiet tukšu.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
lv: Stilam @style ir nepieciešams rindas stils, taču rindas spraudnis nav derīgs.

en: RSS description
lv: RSS apraksts

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lv: Ievietojiet laukus kolonnās; vienā kolonnā varat apvienot vairākus laukus. Ja to darāt, lauku atdalīšanai tiks izmantots norādītās kolonnas atdalītājs. Atzīmējiet kārtošanas rūtiņu, lai šī kolonna būtu klikšķināma un pēc tās tiktu veikta kārtošana, un atzīmējiet noklusējuma kārtošanas radio, lai noteiktu, kura kolonna tiks kārtota pēc noklusējuma, ja tāda ir. Lauku sadaļā varat kontrolēt kolonnu secību un lauku etiķetes.

en: Next Steps
lv: Nākamie Soļi

en: Parent link ID
lv: Vecāksaites ID

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lv: Mēģinājums palaist vēlreiz cron, kad tas jau darbojas.

en: Cron run completed.
lv: Cron izpilde pabeigta.

en: - All -
lv: - Visi -

en: Visitors
lv: Viesi

en: Compact
lv: Kompakts

en: The maximum length of the field in characters.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Update translations
lv: Atjaunināt tulkojumus

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Language name
lv: Valodas nosaukums

en: Edit language
lv: Labot valodu

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: The content type %name has been updated.
lv: Satura veids %name ir atjaunināts.

en: The content type %name has been added.
lv: Satura veids %name ir pievienots.

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: The requested page could not be found.
lv: Pieprasītā lapa netika atrasta.

en: The user account %id does not exist.
lv: Lietotāja konts %id neeksistē.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
lv: Mēģinājums slēgt neeksistējošu lietotāja kontu %id.

en: Requirements problem
lv: Prasību neatbilstība

en: Database configuration
lv: Datubāzes konfigurācija

en: Select an installation profile
lv: Izvēlieties instalācijas profilu

en: Choose language
lv: Izvēlieties valodu

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: No profiles available
lv: Nav pieejams neviens profils

en: Drupal already installed
lv: Drupal ir jau uzinstalēts

en: Installing @drupal
lv: Tiek instalēts @drupal

en: The installation has encountered an error.
lv: Instalācijas laikā notika kļūda.

en: Configure site
lv: Konfigurējiet vietni

en: Installed %module module.
lv: Uzstādīts %module modulis.

en: Choose profile
lv: Izvēlieties profilu

en: Verify requirements
lv: Pārbaudiet prasības

en: Set up database
lv: Uzstādiet datubāzi

en: Set up translations
lv: Uzstādīt tulkojumus

en: Install site
lv: Instalējiet vietni

en: Finish translations
lv: Pabeigt tulkojumus

en: Update notifications
lv: Atjaunināšanas atgādinājumi

en: Check for updates automatically
lv: Automātiski pārbaudīt atjauninājumus

en: 1 byte | @count bytes
lv[0]: @count baits
lv[1]: @count baiti
lv[2]: @count baiti

en: Illegal choice %choice in %name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
lv: GD2 attēlu manipulēšanas aprīkojums

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lv: Uzstādi JPEG kvalitāti attēla apstrādei intervālā no 0 līdz 100. Lielākā vērtība dos labāku attēlu kvalitāti, bet faili aizņems vairāk vietas.

en: Right to left
lv: No lapās puses uz kreiso

en: Left to right
lv: No kreisās puses uz labo

en: Add custom language
lv: Pievienot pielāgotu valodu

en: Save language
lv: Saglabāt valodu

en: Direction that text in this language is presented.
lv: Šīs valodas rakstības virziens.

en: String contains
lv: Virkne satur

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lv: Atstājiet tukšu, lai rādītu visas rindas. Meklēšana ir reģistra atkarīga.

en: Search in
lv: Meklēt

en: Both translated and untranslated strings
lv: Gan tulkotās, gan netulkotās virknes

en: Only translated strings
lv: Tikai tulkotās virknes

en: Only untranslated strings
lv: Tikai netulkotās virknes

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pievienotas

en: The language %language has been created.
lv: Valoda %language ir izveidota.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lv: Iesniegtā virkne satur neatļautus HTML: %string

en: Importing interface translations
lv: Importē saskarnes tulkojumu

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lv: Mēģinājums saglabāt tulkojumu ar neatļautu HTML: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lv: Atjaunot JavaScript tulkojuma failu %language valodai

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lv: Izveidot JavaScript tulkojuma failu %language

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lv: Ir notikusi kļūda veidojot JavaScript tulkojuma failu priekš valodas %language.

en: Standard PHP
lv: Standarta PHP

en: PHP Mbstring Extension
lv: PHP Mbstring paplašinājums

en: Unicode library
lv: Unikoda bibliotēka

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
lv: Blokam %info tika piešķirts nederīgs reģions %region un tas tika atspējots.

en: Save book pages
lv: Saglabāt grāmatas lapas

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lv: Šo grāmatu modificēja cits lietotājs, tāpēc izmaiņas nevar saglabāt.

en: Title changed from %original to %current.
lv: Nosaukums mainīts no %original uz %current.

en: Updated book %title.
lv: Atjaunināta grāmata %title.

en: book: updated %title.
lv: grāmata: %title atjaunināts.

en: Update book outline
lv: Atjaunināt grāmatas izklāstu

en: Remove from book outline
lv: Aizvākt no grāmatas izklāsta

en: No changes were made
lv: Izmaiņas netika veiktas

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lv: Ieraksts ir pievienots izvēlētajai grāmatai. Varat tagad to novietot attiecībā pret citām lapām.

en: The book outline has been updated.
lv: Grāmatas izklāsts ir papildināts.

en: There was an error adding the post to the book.
lv: Ir notikusi kļūda pievienojot ierakstu grāmatai.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lv: %title var atkārtoti pievienot hierarhijai cilnē Izklāsts.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %title no grāmatu hierarhijas?

en: The post has been removed from the book.
lv: Ieraksts izvākts no grāmatas.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lv: Parādīt drukāšanai draudzīgu versiju šai grāmatas lapai un un tās apakšlapām.

en: Show block on all pages
lv: Rādīt šo bloku visās lapās

en: Show block only on book pages
lv: Rādīt bloku tikai grāmatas lapās

en: This is the top-level page in this book.
lv: Šī ir grāmatas pirmā līmeņa lapa.

en: No book selected.
lv: Nav izvēlēta neviena grāmata.

en: Re-order book pages and change titles
lv: Pārkārtot grāmatas lapas un mainīt virsrakstus

en: Book page
lv: Grāmatas lapa

en: Delete the selected comments
lv: Dzēst izvēlētos komentārus

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lv: Piemērs: 'atsauksmes par vietni' vai 'informācija par produktu'.

en: Personal contact form
lv: Personīgā kontaktu forma

en: View events that have recently been logged.
lv: Skatīt notikumus, kas pierakstīti pēdējā laikā.

en: Top 'page not found' errors
lv: Biežākās 'lapa nav atrasta' kļūdas

en: View 'page not found' errors (404s).
lv: Skatīt 'lapa nav atrasta' kļudas (404).

en: Top 'access denied' errors
lv: Biežākās 'piekļuve liegta' kļūdas

en: View 'access denied' errors (403s).
lv: Skatīt 'pieeja liegta' kļūdas (403).

en: No roles may use this format
lv: Neviena loma nevar izmantot šo formātu

en: Allowed HTML tags: @tags
lv: Atļautie HTML tagi: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
lv: Enkuri tiek izmantoti, lai veidotu norādes uz citām lapām.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
lv: Pēc noklusēšanas rindas pārnesumi tiek pievienoti automātiski, tāpēc pievienojiet šo tagu, lai pievienotu papildus pārnesumus. Šī taga izmantošana ir savādāka, jo neprasa atverošo un aizverošo tagu pāri, kāds parasti ir nepieciešams citiem tagiem.  Lietojiet papildus  " /" taga iekšienē, lai nodrošinātu savietojamību ar XHTML 1.0.

en: Text with <br />line break
lv: Teksts ar <br />rindas pārnesumu jaunā rindā

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
lv: Pēc noklusējuma rindkopas pārnesumi tiek pievienoti automātiski, tāpēc pievienojiet šo iezīmi, lai pievienotu papildu pārnesumus.

en: Paragraph one.
lv: Pirmā rindkopa.

en: Paragraph two.
lv: Otrā rindkopa.

en: Strong
lv: Stiprs

en: Emphasized
lv: Akcentēts

en: Cited
lv: Citāts

en: Coded text used to show programming source code
lv: Teksts, ko izmanto programmas izejas tekstu attēlošanai

en: Coded
lv: Kods

en: Bolded
lv: Trekns

en: Italicized
lv: Slīps

en: Superscripted
lv: Augšraksts

en: <sup>Super</sup>scripted
lv: <sup>Augš</sup>raksts

en: Subscripted
lv: Apakšraksts

en: <sub>Sub</sub>scripted
lv: <sub>Apakš</sub>raksts

en: Block quoted
lv: Citāta bloks

en: Quoted inline
lv: Citēts tekstā

en: Table header
lv: Tabulas virsraksts

en: Table cell
lv: Tabulas šūna

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lv: Sakārtots saraksts - izmanto &lt;li&gt;, lai izveidotu jaunu saraksta elementu

en: First item
lv: Pirmais elements

en: Second item
lv: Otrais elements

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lv: Nekārtots saraksts - izmanto &lt;li&gt;, lai izveidotu jaunu saraksta elementu

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
lv: Definīciju saraksti ir līdzīgi citiem HTML sarakstiem. &lt;dl&gt; sāk sarakstu, &lt;dt&gt; sāk terminu un &lt;dd&gt; sāk definīciju (aprakstu).

en: First term
lv: Pirmais termins

en: First definition
lv: Pirmā definīcija

en: Second term
lv: Otrais termins

en: Second definition
lv: Otrā definīcija

en: Subtitle three
lv: Trešais apakšvirsraksts

en: Subtitle four
lv: Ceturtais apakšvirsraksts

en: Subtitle five
lv: Piektais apakšvirsraksts

en: Subtitle six
lv: Sestais apakšvirsraksts

en: Tag Description
lv: Iezīmes apraksts

en: You Type
lv: Jūs Rakstat

en: You Get
lv: Iegūtais rezultāts

en: No help provided for tag %tag.
lv: Iezīmei %tag nav pieejama palīdzība.

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: Quotation mark
lv: Pēdiņas

en: Character Description
lv: Simbola apraksts

en: Lines and paragraphs break automatically.
lv: Rindas un rindkopas tiek pārnestas uz jaunu rindu automātiski.

en: Compose tips
lv: Formatēšanas padomi

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lv: Īss, bet saturīgs saistīto forumu kopas nosaukums.

en: Default display order for topics.
lv: Tēmu noklusējuma attēlošanas secība.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lv: Forumus var novietot pirmajā (saknes) līmenī vai arī citā konteinerī vai forumā.

en: Forum topic
lv: Foruma tēma

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lv: Jums nav atļaujas raksīt forumā.

en: Manages the display of online help.
lv: Vada tiešsaistes palīdzības attēlošanu.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
lv: Šī lapa eksportē jūsu vietnē izmantotās tulkotās virknes. Eksporta fails var būt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) formā, kas ietver gan oriģinālo virkni, gan tulkojumu (izmanto, lai kopīgotu tulkojumus ar citiem), vai Gettext Portable Object Template (<em>). .pot</em> formā, kas ietver tikai oriģinālās virknes (izmanto, lai izveidotu jaunus tulkojumus ar Gettext tulkošanas redaktoru).

en: Submission form settings
lv: Iesniegšanas formas iestatījumi

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Added content type %name.
lv: Pievienots satura veids %name.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
lv: Vai esi pārliecināts, ka vēlies pārģenerēt pieejamību vietnes saturam?

en: language
lv: valoda

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lv: @type: atgriezta %title revīzija %revision.

en: Rebuilding content access permissions
lv: Vietnes satura pieejas tiesību pārģenerēšana

en: Content permissions have been rebuilt.
lv: Satura atļaujas ir pārtaisītas.

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
lv: Ļauj saturu iesniegt vietnē un rādīt lapās.

en: The alias %alias is already in use in this language.
lv: Aizstājvārds %alias šajā valodā jau tiek lietots.

en: The alias has been saved.
lv: Aizstājvārds saglabāts

en: Filter aliases
lv: Filtru aizstājvārdi

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
lv: Ievadiet ceļu, kuram vēlaties izveidot aizstājvārdu, kuram seko jaunā aizstājvārda nosaukums.

en: URL aliases
lv: URL aizstājvārdi

en: Add alias
lv: Pievienot aizstājvārdu

en: Allows users to rename URLs.
lv: Ļauj lietotājiem pārdēvēt URL-us.

en: Indexing throttle
lv: Indeksēšanas drosele

en: Number of items to index per cron run
lv: Vienumus skaits ko indeksēt cron procesa laikā

en: Indexing settings
lv: Indeksēšanas iestatījumi

en: Minimum word length to index
lv: Minimālais vārdu garums, kurus indeksēt

en: Simple CJK handling
lv: Vienkārša CJK apstrāde

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
lv: Vai pielietot vienkāršo Ķīnas/Japānas/Korejas marķieri, bāzētu uz pārklājošām virknēm. Izslēdziet to, ja vēlaties tā vietā izmantot ārēju apstrādātāju. Neietekmē citas valodas.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Top search phrases
lv: Biežāk meklētās frāzes

en: View most popular search phrases.
lv: Apskatīt populārākās meklēšanas frāzes.

en: Content viewing counter settings
lv: Satura apskates skaitītāju iestatījumi

en: Count content views
lv: Skaitīt satura apskates

en: Increment a counter each time content is viewed.
lv: Palielināt skaitītāju katru reizi, kad saturs tiek apskatīts.

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: How many content items to display in "all time" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "visu laiku" sarakstā.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lv: Cik daudz satura vienību rādīt "nupat skatīts" sarakstā.

en: Today's:
lv: Šodien:

en: All time:
lv: Visu laiku:

en: Last viewed:
lv: Pēdējo reizi skatīts:

en: Logs and records system events to syslog.
lv: Uztver un saglabā sistēmas notikumus log datnē.

en: User pictures in posts
lv: Lietotāju attēli ziņās

en: User pictures in comments
lv: Lietotāju attēli komentāros

en: Shortcut icon
lv: Īsinājumikona

en: Upload logo image
lv: Augšupielādēt logo attēlu

en: Shortcut icon settings
lv: Īsinājumikonu iestatījumi

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lv: Ja jums nav tiešas pieejas servera failu sistēmai, izmantojiet šo lauku, lai augšupielādētu jūsu īsinājumikonu.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
lv: Šie moduļi tiks pilnībā atinstalēti no vietnes un <em>visi šo moduļu dati tiks zaudēti</em>!

en: Confirm uninstall
lv: Apstiprināt atinstalēšanu

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
lv: Vai atinstalēt uzskaitītos moduļus?

en: No modules selected.
lv: Nav izvēlēts neviens modulis.

en: The selected modules have been uninstalled.
lv: Izvēlētie moduļi ir atinstalēti.

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusējuma 403 (piekļuve liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusējuma 404 (nav atrasta) lapa

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas

en: Select an image processing toolkit
lv: Izvēlieties attēlu apstrādes rīku komplektu

en: Feed content
lv: Plūsmas saturs

en: Titles plus teaser
lv: Virsraksti ar ievadu

en: Cron ran successfully.
lv: Cron izpilde bija veiksmīga.

en: Cron run failed.
lv: Cron izpilde bija neveiksmīga.

en: No modules are available to uninstall.
lv: Nav iespējams atinstalēt nevienu moduli.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
lv: Ši lapa parāda visus pieejamos administrācijas uzdevumus katram modulim.

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Compact mode
lv: Kompaktais režīms

en: Image toolkit
lv: Attēlu rīkkopa

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
lv: Izvēlieties, kuru attēlu rīkkopu izmantot, ja esat instalējuši papildu rīkkopas.

en: RSS publishing
lv: RSS publicēšana

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: PHP memory limit
lv: PHP atmiņas limits

en: Not protected
lv: Nav aizsargāts

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lv: Fails %file nav aizsargāts no labojumiem, kas ir risks drošībai. Tev jānomaina faila piekļuves tiesības, lai tas nav rakstāms.

en: Cron has not run recently.
lv: Cron pēdējā laikā nav izpildījies.

en: Cron maintenance tasks
lv: Cron uzturēšanas uzdevumi

en: The directory %directory is not writable.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma.

en: Writable (<em>public</em> download method)
lv: Rakstāma (<em>publiskā</em> lejuplādes metode)

en: Writable (<em>private</em> download method)
lv: Rakstāma (<em>privātā</em> lejuplādes metode)

en: Database updates
lv: Datubāzes atjauninājumi

en: Access to update.php
lv: Piekļuve update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
lv: Nodrošina kopējo vietnes konfigurāciju administratoriem.

en: Reset to alphabetical
lv: Atiestatīt alfabēta kārtībā

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lv: Termini tiek attēloti augošā secībā, balstoties uz svarojumu.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt vārdnīcu %title alfabētiskā secībā?

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Last checked: @time ago
lv: Pēdējā pārbaude: pirms @time

en: Last checked: never
lv: Pēdējā pārbaude: nekad

en: Includes: %includes
lv: Iekļauj: %includes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lv: Izvēlieties, cik bieži automātiski pārbaudīt jaunus laidienus pašreiz uzstādītajiem moduļiem un tēmām.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
lv: Šeit varat atrast informāciju par pieejamajiem atjauninājumiem instalētajiem moduļiem un tēmām. Ņemiet vērā, ka katrs modulis vai tēma ir daļa no "projekta", kam var būt vai var nebūt vienāds nosaukums un tajā var būt ietverti vairāki moduļi vai tēmas.

en: Module and theme update status
lv: Moduļu un tēmu atjauninājumu satuss

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lv: Ir pieejami drošības atjauninājumi vienam vai vairākiem jūsu moduļiem vai tēmām. Lai nodrošinātu sava servera drošību, jums nekavējoties tie jāatjaunina!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lv: Ir pieejami atjauninājumi vienam vai vairākiem jūsu moduļiem vai tēmām. Lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību, jums pēc iespējas ātrāk tie jāatjaunina.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
lv: Saņemiet statusa pārskatu par pieejamajiem atjauninājumiem instalētajiem moduļiem un tēmām.

en: You must enter a username.
lv: Jums jāievada lietotājvārds.

en: The username cannot begin with a space.
lv: Lietotājvārds nevar sākties ar tukšuma simbolu.

en: The username cannot end with a space.
lv: Lietotājvārds nevar beigties ar tukšuma simbolu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lv: Lietotājvārds nevar saturēt vairākus tukšuma simbolus pēc kārtas.

en: The username contains an illegal character.
lv: Lietotājvārds satur neatļautu rakstzīmi.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lv: Lietotājvārds %name ir par garu, tam jābūt %max simbolus garam vai īsākam.

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Enter the password that accompanies your username.
lv: Ievadiet paroli, kas atbilst lietotājvārdam.

en: Unblock the selected users
lv: Atbloķēt izvēlētos lietotājus

en: Block the selected users
lv: Bloķēt izvēlētos lietotājus

en: Deleted user: %name %email.
lv: Dzēsts lietotājs: %name %email.

en: Edit role
lv: Labot lomu

en: Manages the user registration and login system.
lv: Valda pār lietotāju reģistrācijas un pieslēgšanās sistēmu.

en: Language list
lv: Valodu saraksts

en: File extension
lv: Faila paplašinājums

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lv: Virsrakts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad lietotājs ar peles kursoru šķērso attēlu.

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: The file upload failed. %upload
lv: Faila augšupielāde neizdevās. %upload

en: URL to file
lv: URL uz datni

en: Starting upload...
lv: Tiek sākta augšupielāde

en: Uploading... (@current of @total)
lv: Augšupielādē... (@current no @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lv: Aktivizēts (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lv: Augšupielādes progress

en: Styles
lv: Stili

en: The size of the file in bytes.
lv: Faila izmērs baitos.

en: Interface
lv: Interfeiss

en: All messages
lv: visi paziņojumi

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: No new posts
lv: Jaunu ziņojumu nav

en: Sticky topic
lv: Īpaša tēma

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Warnings
lv: Brīdinājumi

en: Add format
lv: Pievienot formātu

en: Content type name
lv: Satura veida nosaukums

en: Slate
lv: Akmens

en: Author name
lv: Autora vārds

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: - Select a field type -
lv: - Izvēlieties lauka tipu -

en: - Select an existing field -
lv: - Izvēlieties esošu lauku -

en: Add new field: you need to provide a label.
lv: Pievienot jaunu lauku: jānorāda etiķete.

en: %name must be a number.
lv: %name ir jābūt skaitlim.

en: Regional settings
lv: Reģionālie uzstādījumi

en: Unsigned
lv: Neparakstīts

en: Rotate
lv: Pagriezt

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Show links
lv: Rādīt saites

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Limited
lv: Limitēts

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Database is encoded in UTF-8
lv: Datubāzes kodējums ir UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
lv: PostgreSQL ir sevi inicializējis.

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Workflows
lv: Darbplūsmas

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības

en: Search block
lv: Meklēšanas bloks

en: Edit style
lv: Labot stilu

en: All content
lv: Viss saturs

en: Provider name
lv: Pakalpojuma sniedzēja nosaukums

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Alternative text
lv: Atlernatīvs teksts

en: Filter format
lv: Filtra formāts

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja tukšs

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Lietotāja, kurš ievietojis komentāru, e-pasts. Būs tukšs, ja autors ir reģistrēts lietotājs.

en: Site email address
lv: Vietnes e-pasta adrese

en: Administer forums
lv: Administrēt forumu

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Administrator role
lv: Administratora loma

en: Render
lv: Atveidot

en: No revision
lv: Nav revīziju

en: Requires a title
lv: Nepieciešams nosaukums

en: Private files
lv: Privāti faili

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Choose a block
lv: Izvēlieties bloku

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The formatted content of the comment itself.
lv: Paša komentāra formatēts saturs.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The human-readable name of the node type.
lv: Cilvēkiem lasāms mezgla veida nosaukums.

en: The URL of the node.
lv: Mezgla URL.

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētā faila ID.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lv: Taksonomijas termina vecāktermins, ja tāds eksistē.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: You are not allowed to access this page.
lv: Jums nav atļauts piekļūt šai lapai.

en: Authorize file system changes
lv: Atļaut datņu sistēmas izmaiņas

en: It appears you have reached this page in error.
lv: Jūs esat nokļuvis šajā lapā kļūdas dēļ.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
lv: Cron nevarēja izpildīties, jo tika izmantota nederīga atslēga.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
lv: Cron nevarēja izpildīties, jo vietne ir apkopes režīmā.

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lv: Jūsu %settings_file failā esat veicis uzstādījumus, lai @drupal izmanto %driver serveri, tomēr Jūsu PHP instalācija šo datubāzes tipu neatbalsta.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lv: Mēs nevarējām atrast nevienu uzstādīšanas profilu. Uzstādīšanas profils mums ziņo par to, kuri moduļi un shēmas būs nepieciešami, lai uzstādītu datubāzi. Profils ir nepieciešams, lai turpinātu uzstādīšanas procesu.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Settings file
lv: Iestatījumu fails

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: No pending updates.
lv: Atjauninājumu nav.

en: 1 pending update | @count pending updates
lv[0]: @count veicams atjauninājums
lv[1]: @count veicami atjauninājumi
lv[2]: @count veicami atjauninājumi

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
lv: Nav iespējams turpināt, nav pieejamu faila pārsūtīšanas metožu

en: To continue, provide your server connection details
lv: Lai turpinātu, norādiet sava servera pieslēgšanās informāciju

en: Connection method
lv: Pieslēgšanās veids

en: Enter connection settings
lv: Ievadiet pieslēgšanās uzstādījumus

en: @backend connection settings
lv: @backend pieslēgšanās uzstādījumi

en: Change connection type
lv: Mainīt pieslēgšanās veidu

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
lv: Datnes nosaukums pārsniedz noteikto 240 simbolu skaitu. Lūdzu pārsauciet datni un mēģiniet vēlreiz.

en: The file permissions could not be set on %uri.
lv: Faila atļaujas nevar tikt uzstādītas %uri.

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
lv: Visu uzdevumu izpilde datubāzes serverim neizdevās. Uzdevums %task netika atrasts.

en: Required modules
lv: Nepieciešamie moduļi

en: Required modules not found.
lv: Nepieciešamie moduļi netika atrasti.

en: %module module uninstalled.
lv: Modulis %module atinstalēts.

en: No strings available.
lv: Nav pieejama neviena simbolu virkne.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
lv: Javascript tulkojuma fails %file.js tika pazaudēts.

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Operating in maintenance mode.
lv: Vietne darbojas apkopes režīmā.

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
lv: Direktoriju %directory nav iespējams izveidot: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
lv: AJAX HTTP kļūda

en: HTTP Result Code: !status
lv: HTTP iznākuma kods: !status

en: Configuring cron
lv: Cron konfigurācija

en: Controlling visibility
lv: Redzamības noteikšana

en: Creating custom blocks
lv: Pielāgotu bloku izveide

en: Demonstrate block regions (@theme)
lv: Demonstrēt bloku reģionus (@theme)

en: Administer blocks
lv: Administrēt blokus

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: The block cannot be placed in this region.
lv: Bloku nevar pievienot ievietot šajā reģionā.

en: No books available.
lv: Neviena grāmata nav pieejama.

en: Content types allowed in book outlines
lv: Grāmatas saturā atļautie satura tipi

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lv: Satura tipus var pievienot lietotāji ar %outline-perm tiesībām.

en: Administer book outlines
lv: Administrēt grāmatu saturus

en: Adding and managing book content
lv: Pievienot un pārvaldīt grāmatu saturu

en: Create new books
lv: Izveidot jaunas grāmatas

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
lv: <em>Grāmatām</em> ir iebūvēta hierarhiska navigācija.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
lv: Ļauj lietotājiem veidot un organizēt saistīto saturu vienā satura rādītājā.

en: Select one or more comments to perform the update on.
lv: Izvēlies vienu vai vairākus komentārus veicamām darbībām.

en: Deleted comment @cid and its replies.
lv: Komentārs @cid un tā atbildes ir dzēsts.

en: Comment approved.
lv: Komentārs apstiprināts.

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Unapproved comments (@count)
lv: Neapstiprinātie komentāri (@count)

en: Administer comments and comment settings
lv: Administrēt komentārus un komentāru uzstādijumus

en: Edit own comments
lv: Labot savus komentārus

en: Allow comment title
lv: Atļaut komentāru virsrakstus

en: Show reply form on the same page as comments
lv: Rādīt atbildes formu tajā pašā lapā, kur komentārs

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
lv: Lietotāji ar atļauju "Pievienot komentārus" varēs pievienot komentārus.

en: Comments are hidden from view.
lv: Komentāri ir paslēpti no skata.

en: Users cannot post comments.
lv: Lietotāji nevar pievienot komentārus.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lv: Komentārs ir ievietots rindā, lai vietnes administrators to varētu pārskatīt un tiks publicēts pēc apstiprināšanas.

en: Your comment has been posted.
lv: Komentārs ir pievienots.

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
lv: Skatīt un rediģēt vietnes komentārus un komentāru apstiprināšanas rindu.

en: Unapproved comments
lv: Neapstiprinātie komentāri

en: Contact @username
lv: Sazināties ar @username

en: Administer contact forms and contact form settings
lv: Administrēt kontaktu formas un to iestatījumus

en: Use users' personal contact forms
lv: Lietot lietotāju personālās kontaktu formas

en: Changing this setting will not affect existing users.
lv: Šī iestatījuma izmaiņas neietekmēs esošos lietotājus.

en: Use contextual links
lv: Lietot konteksta saites

en: Contextual links
lv: Konteksta saites

en: Database log cleared.
lv: Datubāzes žurnāls iztīrīts

en: List (text)
lv: Saraksts (teksts)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lv: Pieļaujamie HTML tagi pazīmēs: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
lv: Šī lauka vērtību nosaka %function funkcija un to nevar mainīt

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt derīgam veselam skaitlim vai decimālskaitlim.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: katrai atslēgai jābūt līdz 255 simbolu garai rindai

en: Allowed values list: keys must be integers.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: atslēgām jābūt veseliem skaitļiem.

en: This field stores a number in the database as an integer.
lv: Šis lauks datubāzē satur cipar kā veselu skaitli

en: Summary input
lv: Kopsavilkuma ievade

en: Summary or trimmed
lv: Kopsavilkums vai apgriezts

en: Text area with a summary
lv: Teksta apgabals ar kopsavilkumu

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lv: Atstājiet tukšu, lai kā kopsavilkumu izmantotu pilna teksta apgriezto vērtību.

en: Hide summary
lv: Slēpt kopsavilkumu

en: Edit summary
lv: Labot kopsavilkumu

en: Updated field %label field settings.
lv: Atjaunināti lauka %label lauka iestatījumi

en: Attempt to update field %label failed: %message.
lv: Mēģinājums atjaunināt lauku %label neizdevās: %message.

en: Required field
lv: Obligāts lauks

en: Saved %label configuration.
lv: %label iestatījumi saglabāti

en: Field list
lv: Lauku saraksts

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu

en: Table of files
lv: Datņu tabula

en: Add a new file
lv: Pievienot jaunu datni

en: The text format ordering has been saved.
lv: Teksta formāta kārtošana tika saglabāta.

en: Add text format
lv: Pievienot teksta formātu

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
lv: Visām lomām jābūt iespējotām un tās nevar būt labojamas.

en: Filter processing order
lv: Filtru apstrādes secība

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
lv: Teksta formātu nosaukumiem jābūt unikāliem. Formāts ar nosaukumu  %name jau eksistē.

en: Added text format %format.
lv: Teksta formāts %format pievienots.

en: The text format %format has been updated.
lv: Teksta formāts %format tikai izlabots.

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
lv: Pārvērst rindu pārtraukums par HTML (piem. <code>&lt;br&gt;</code> un <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
lv: Pārvērst URL-us saitēs

en: Correct faulty and chopped off HTML
lv: Labot kļūdainu un nogrieztu HTML

en: Display any HTML as plain text
lv: Attēlot HTML kā parastu tekstu

en: Display basic HTML help in long filter tips
lv: Attēlot pamata HTML palīdzību garos filtru padomos

en: Add rel="nofollow" to all links
lv: Pievienot rel="nofollow" tagu visām saitēm

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
lv: Šī vietne pieļauj HTML saturu. Lai gan visa HTML apguve var šķist biedējoša, iemācīties izmantot ļoti nelielu skaitu visvienkāršāko HTML "tagu" ir ļoti vienkārši. Šajā tabulā ir sniegti piemēri katram tagam, kas ir iespējots šajā vietnē.

en: No HTML tags allowed.
lv: HTML tagi nav atļauti.

en: Starting a discussion
lv: Diskusijas uzsākšana

en: Moving forum topics
lv: Pārvietot foruma tēmas

en: Locking and disabling comments
lv: Komentāru bloķēšana un atspējošana

en: A forum holds related forum topics.
lv: Forums satur saistīto forumu tēmas.

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
lv: Vienums %forum ir foruma konteiners, nevis forums. Izvēlies vienu no forumiem zemāk.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
lv: <em>Foruma temats</em> aizsāk jaunu diskusijas pavedienu forumā.

en: Control forum hierarchy settings.
lv: Kontrolēt foruma hierarhijas iestatījumus

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca

en: Provides discussion forums.
lv: Nodrošina diskusiju forumus.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
lv: Lai iestatītu un sāktu lietot jūsu tīmekļvietni, veiciet šādus soļus:

en: Providing a help reference
lv: Palīdzības atsauces nodrošināšana

en: Image style name
lv: Attēla stila nosaukums

en: Select a new effect
lv: Izvēlēties jaunu efektu

en: Select an effect to add.
lv: Izvēlēties pievienojamo efektu.

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: Create new style
lv: Izveidot jaunu stilu

en: Style %name was created.
lv: Stils %name tika izveidots.

en: Replacement style
lv: Aizvietojošais stils

en: Update effect
lv: Atjaunot efektu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: The image effect %name has been deleted.
lv: Bildes efekts %name tika dzēsts.

en: Width and height can not both be blank.
lv: Platums un garums abi nevar būt tukši.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
lv: Fona krāsa, ko izmantot atklātajai attēla virsmai. Izmanto tīmekļa stila heksodecimālās krāsas (#FFFFFF priekš balta, #000000 priekš melna). Atstāj tukšu caurspīdīgumam attēlu tipiem, kas to atbalsta.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lv: Pagaidām šajā stilā efektu nav. Pievieno efektu izvēloties opciju zemāk.

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Scale and crop
lv: Mērogot un apgriezt

en: Desaturate
lv: Desaturate - Pārveidot uz pelēktoņiem

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
lv: Lauks glabā attēla ID kā veselu skaitli.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
lv: Ja netiks augšupielādēts attēls, šis attēls tiks rādīts ekrānā.

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja

en: Enable <em>Alt</em> field
lv: Iespējot <em>Alt</em> lauku

en: Enable <em>Title</em> field
lv: Iespējot <em>Virsraksta</em> lauku

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: no preview
lv: nav priekšskatījuma

en: The preview image will be shown while editing the content.
lv: Rediģējot saturu tiks rādīts priekšskatījuma attēls.

en: Administer image styles
lv: Administrēt attēlu stilus

en: No defined styles
lv: Nav definētu stilu

en: Error generating image.
lv: Kļūda ģenerējot attēlu.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lv: Nav iespējams ģenerēt atvasināto attēlu %path.

en: Failed to create style directory: %directory
lv: Neizdevās izveidot stila direktoriju: %directory

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
lv: Konfigurēt stilus, ko izmantot attēlu pielāgošanai un izmēru maiņai.

en: Edit image effect
lv: Labot attēla efektu

en: Delete image effect
lv: Dzēst attēlu efektu

en: Add image effect
lv: Pievienot attēlu efektu

en: Detection method
lv: Noteikšanas metode

en: Part of the URL that determines language
lv: URL daļa valodas noteikšanai

en: Request/session parameter
lv: Pieprasījuma/sesijas parametrs

en: Filter translatable strings
lv: Atlasīt tulkojamas virknes

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Administer languages
lv: Administrēt valodas

en: Language switcher (@type)
lv: Valodas pārslēdzējs (@type)

en: Detection and selection
lv: Noteikšana un izvēle

en: URL language detection configuration
lv: URL valodas noteikšanas iestatījumi

en: Session language detection configuration
lv: Sesijas valodas noteikšanas iestatījumi

[ctx: Long month name]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: Long month name]
en: February
lv: Februāris

[ctx: Long month name]
en: March
lv: Marts

[ctx: Long month name]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: Long month name]
en: May
lv: Maijs

[ctx: Long month name]
en: June
lv: Jūnijs

[ctx: Long month name]
en: July
lv: Jūlijs

[ctx: Long month name]
en: August
lv: Augusts

[ctx: Long month name]
en: September
lv: Septembris

[ctx: Long month name]
en: October
lv: Oktobris

[ctx: Long month name]
en: November
lv: Novembris

[ctx: Long month name]
en: December
lv: Decembris

en: The text to be used for this link in the menu.
lv: Teksts, kas tiks izmantots šai saitei izvēlnē.

en: Show as expanded
lv: Rādīt kā izvērstu

en: Parent link
lv: Vecāksaite

en: The menu link %title has been deleted.
lv: Izvēlnes saite %title tika dzēsta.

en: Managing menus
lv: Izvēļņu pārvaldīšana

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Edit menu link
lv: Labot izvēlnes saiti

en: Reset menu link
lv: Atiestatīt izvēlnes saiti

en: Delete menu link
lv: Dzēst izvēlnes saiti

en: Preview before submitting
lv: Pārlūkot pirms apstiprināšanas

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
lv: Šis teksts tiks attēlots lapas augšdaļā, veidojot vai labojot šī veida saturu.

en: Author username and publish date will be displayed.
lv: Tiks attēlots autora lietotajvārds un publicēšanas datums.

en: Promote selected content to front page
lv: Ievietot izvēlēto saturu galvenajā lapā

en: Demote selected content from front page
lv: Noņemt izvēlēto saturu no sākumlapas

en: Make selected content sticky
lv: Padarīt izvēlēto saturu par lipīgu

en: Make selected content not sticky
lv: Padarīt izvēlēto saturu par nelipīgu

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Labot @type</em> @title

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: The unique ID of the content item, or "node".
lv: Satura ieraksta vai "mezgla" unikālais ID.

en: The main body text of the node.
lv: Mezgla pamata teksts.

en: The summary of the node's main body text.
lv: Mezgla pamata teksta kopsavilkums.

en: Creating content
lv: Satura izveidošana

en: Administering content
lv: Satura administrācija

en: User permissions
lv: Lietotāju tiesības

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
lv: Dažādiem satura veidiem var tikt piešķirti dažādi lauki, darbības un atļaujas.

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Administer content types
lv: Administrēt satura veidus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lv: Brīdinājums: Piešķiriet tikai uzticamām lomām; šī atļauja ir saistīta ar drošību.

en: View published content
lv: Skatīt publicēto saturu

en: Bypass content access control
lv: Apiet satura pieejas kontroli

en: View own unpublished content
lv: Skatīt savu nepublicēto saturu

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Change the author of content
lv: Mainīt satura autoru

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Node Access Permissions
lv: Mezglu Piekļuves Atļaujas

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Creating aliases
lv: Aizstājvārdu izveidošana

en: Managing aliases
lv: Pārvaldīt aizstājvārdus

en: Administer URL aliases
lv: Administrēt URL aizstājvārdus

en: Create and edit URL aliases
lv: Izveidot un rediģēt URL aizstājvārdus

en: Administer search
lv: Administrēt meklēšanu

en: Use search
lv: Izmantot meklēšanu

en: Choose a set of shortcuts to use
lv: Izvēlieties izmantojamo īsceļu kopu

en: Change set
lv: Mainīt kopu

en: The name of the shortcut.
lv: Īsceļa nosaukums.

en: The shortcut %title has been deleted.
lv: Saīsne %title tika dzēsta.

en: Unable to add a shortcut for %title.
lv: Nav iespējams izveidot īsceļu %title.

en: Adding and removing shortcuts
lv: Saīsņu pievienošana un dzēšana

en: Displaying shortcuts
lv: Saīsņu attēlošana

en: Administer shortcuts
lv: Pārvaldīt īsceļus

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lv: Pievienot %shortcut_set īsceļiem

en: Add to shortcuts
lv: Pievienot īsceļiem

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
lv: Dzēst no %shortcut_set īsceļiem

en: Remove from shortcuts
lv: Izņemt no īsceļiem

en: Edit shortcuts
lv: Labot īsceļus

en: Add shortcut
lv: Pievienot īsceļu

en: Page view counter
lv: Lapu skatījumu skaitītājs

en: Administer statistics
lv: Administrēt statistiku

en: View content hits
lv: Skatīt satura eokspozīcijas

en: default theme
lv: noklusētā tēma

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
lv: Izvēlieties "Nokluseta tēma" lai vienmēr izmantotu šo vienu tēmu visā vietnē.

en: Use the administration theme when editing or creating content
lv: Izmantot administrēšanas tēmu, kad tiek izveidots vai rediģēts saturs

en: User verification status in comments
lv: Lietotāja apstiprinājuma statuss komentāros

en: Would you like to continue with the above?
lv: Vai vēlaties turpināt ar augstāk minēto?

en: Enter a valid IP address.
lv: Ievadi derīgu IP adresi.

en: The IP address %ip was deleted.
lv: IP adrese %ip tika izdzēsta.

en: Errors and warnings
lv: Kļūdas un brīdinājumi

en: Clear all caches
lv: Iztīrīt visas kešatmiņas

en: Public file system path
lv: Publiskās failu sistēmas ceļš

en: Private file system path
lv: Privātās failu sistēmas ceļš

en: Default download method
lv: Noklusējuma lejupielādes metode

en: Time zones
lv: Laika zonas

en: Time zone for new users
lv: Jauno lietotāju laika zona

en: Deleted %ip
lv: Izdzēsta %ip

en: Medium format
lv: Vidējais formāts

en: Long format
lv: Garais formāts

en: Raw timestamp
lv: Neapstrādāts laika zīmogs

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
lv: Datums UNIX laika zīmoga formātā (%date)

en: Managing modules
lv: Moduļu pārvaldīšana

en: Managing themes
lv: Tēmu pārvaldīšana

en: Administer modules
lv: Administrēt moduļus

en: Administer site configuration
lv: Administrēt vietnes uzstādijumus

en: Administer themes
lv: Administrēt tēmas

en: Administer actions
lv: Administrēt darbības

en: Use the administration pages and help
lv: Izmantot administrēšanas lapas un palīdzību

en: Use the site in maintenance mode
lv: Izmantot vietni apkopes režīmā

en: View site reports
lv: Skatīt vietnes atskaites

en: Public files
lv: Publiski faili

en: Temporary files
lv: Pagaidu faili

en: Update modules
lv: Atjaunināt moduļus

en: Update themes
lv: Atjaunināt tēmas

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
lv: Parole netiks saglabāta datubāzē, tā tiek izmantota tikai savienojuma nodibināšanai.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lv: Izvēlieties vēlamo vietējo laiku un laika zonu. Datumi un laiki šajā vietnē tiks attēloti izmantojot šo laika zonu.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
lv: Administrēt blokus, satura veidus, izvēlnes u.c.

en: Maintenance mode
lv: Apkopes režīms

en: Regional and language
lv: Reģionālie un valodas

en: Search and metadata
lv: Meklēšana un metadati

en: Content authoring
lv: Satura pārvaldīšana

en: more information
lv: papildu informācija

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
lv: Taksonomija paredzēta satura kategorizēšanai. Termini tiek grupēti vārdnīcās. Piemēram, vārdnīca ar nosaukumu "Augļi" saturēs terminus "Ābols" un "Banāns".

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
lv: %capital_name satur terminus, kas grupēti zem vecākterminiem. Variet pārkārtot terminus sadaļā %capital_name, izmantojot to vilkšanas-un-atlaišanas ikonas.

en: Administer vocabularies and terms
lv: Administrēt vārdnīcas un terminus

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Preparing to update your site
lv: Gatavojas atjaunināt jūsu vietni

en: (Theme)
lv: (Tēma)

en: (Security update)
lv: (Drošības atjauninājums)

en: (Unsupported)
lv: (Neatbalstīts)

en: All of your projects are up to date.
lv: Jaunākās versijas uzstādītas.

en: Download these updates
lv: Lejupielādēt šos atjauninājumus

en: Manual updates required
lv: Nepieciešama manuāla atjaunināšana

en: Downloading updates
lv: Lejuplādē atjauninājumus

en: Preparing to download selected updates
lv: Gatavojas lejuplādēt izvēlētos atjauninājumus

en: Downloading updates failed:
lv: Atjauninājumu lejuplāde neveiksmīga:

en: Updates downloaded successfully.
lv: Atjauninājumi veiksmīgi lejuplādēti.

en: For example: %url
lv: Piemēram: %url

en: For example: %filename from your local computer
lv: Piemēram: %filename no jūsu datora

en: Downloading %project
lv: Lejuplādē %project

en: Failed to download %project from %url
lv: Neizdevās lejuplādēt %project no %url

en: Includes:
lv: Ietver:

en: Disabled: %disabled
lv: Atspējots: %disabled

en: Ready to update
lv: Gatavs atjaunināšanai

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
lv: Šai lomai automātiski tiks piešķirtas jaunas atļaujas, kad tiek iespējots modulis. Šī uzstādījuma mainīšana neietekmēs esošās atļaujas.

en: Registration and cancellation
lv: Reģistrēšana un anulēšana

en: Who can register accounts?
lv: Kurš var reģistrēt kontus?

en: Administrators only
lv: Tikai administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
lv: Viesi, bet ir nepieciešams administratora apstiprinājums

en: When cancelling a user account
lv: Kad tiek anulēts lietotāja konts

en: Select method for cancelling account
lv: Izvēlēties konta anulēšanas metodi

en: Administer users
lv: Pārvaldīt lietotājus

en: Password recovery
lv: Paroles atgūšana

en: Account activation
lv: Konta aktivizācija

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Account canceled
lv: Konts anulēts

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lv: Vienreizējās autorizācijas saite, kuru jūs izmantojāt nav derīga.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
lv: Jūsu konts tiks bloķēts un autorizācija vairs nebūs iespējama. Viss jūsu saturs tiks paslēpts no pārējiem lietotājiem, izņemot administratorus.

en: Creating and managing users
lv: Lietotāju izveidošanu un pārvaldīšana

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
lv: Šī forma ļauj administratoriem konfigurēt lauku attēlojumu lietotāja profila lapā.

en: Change own username
lv: Mainīt savu lietotāja vārdu

en: Cancel own user account
lv: Anulēt savu lietotāja kontu

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Cancel the selected user accounts
lv: Atcelt atzīmēto lietotāju kontus

en: Add lowercase letters
lv: Pievienojiet mazos burtus

en: Add uppercase letters
lv: Pievienojiet lielos burtus

en: Add numbers
lv: Pievienojiet skaitļus

en: Add punctuation
lv: Pievienojiet pieturzīmes un īpašus simbolus

en: Make it different from your username
lv: neizmantojiet paroli, kas līdzīga lietotājvārdam

en: Weak
lv: Vājš

en: Fair
lv: Vidējs

en: Blocked user: %name %email.
lv: Bloķēts lietotājs: %name %email.

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Confirm account cancellation
lv: Apstiprināt konta atcelšanu

en: Minimal
lv: Minimāls

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Install with commonly used features pre-configured.
lv: Instalējiet ar iepriekš konfigurētām bieži lietotām funkcijām.

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Rādīt noteiktu vienumu skaitu

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
lv[0]: @count aktuāls atjauninājums (@number_applied vecams, @number_incompatible izlaists)
lv[1]: @count aktuāli atjauninājumi (@number_applied veicami, @number_incompatible izlaisti)
lv[2]: @count aktuāli atjauninājumi (@number_applied veicami, @number_incompatible izlaisti)

en: Author textfield
lv: Autora teksta lauks

en: Overview of fields on all entity types.
lv: Pārskats par visiem entītiju veidu laukiem.

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
lv: Pašreizējā parole ir tukša vai nepareizi ievadīta. Jāievada parole, lai izmainītu lauku %name.

en: Configure user accounts.
lv: Konfigurēt lietotāju kontus.

en: Update preview
lv: Atjaunināt priekšskatījumu

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Administer media
lv: Administrēt medijus

en: View media
lv: Skatīt medijus

en: Edit media
lv: Labot mediju

en: %module module installed.
lv: %module modulis uzstādīts.

en: Administer text formats and filters
lv: Administrēt teksta formātus un filtrus

en: @type language detection
lv: @type valodas noteikšana

en: Use the detected interface language.
lv: Lietot noteikto interfeisa valodu.

en: Create new set
lv: Izveidot jaunu kopu

en: Administering shortcuts
lv: Īsceļu pārvaldība

en: Choosing shortcut sets
lv: Saīsņu kopu izvēle

en: Edit current shortcut set
lv: Labot pašreizējo īsceļu kopu

en: Select any shortcut set
lv: Izvēlēties jebkuru īsceļu kopu

en: Add and modify shortcut sets.
lv: Pievienot un mainīt īsceļu kopas.

en: Add shortcut set
lv: Pievienot īsceļu kopu

en: Edit set name
lv: Labot kopas nosaukumu

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)

en: Add a new recipe to the site.
lv: Pievienot vietnei jaunu recepti.

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
lv: Skatīt, rediģēt un dzēst visu saturu neņemot vērā atļauju ierobežojumus.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Translation update status
lv: Tulkojumu atjaunināšanas statuss

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lv: Izvēlēto failu %filename nav iespējams augšupielādēt. Atļauti tikai faili ar paplašinājumiem: %extensions.

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Plum
lv: Plūme

en: Site logo
lv: Vietnes logo

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
lv: Ar šīm izvēlēm var regulēt %name tēmas attēlošanas iestatījumus. Iestatījumi tiks izmantoti, kad lapas attēlošanā tiks izmantota šī tēma.

en: Administer software updates
lv: Administrēt programmatūras atjauninājumus

en: @required_name (Missing)
lv: @required_name (Trūkst)

en: @required_name (Version @compatibility required)
lv: @required_name (Nepieciešama @compatibility versija)

en: @name requires this module.
lv: @name nepieciešams šis modulis.

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša

en: Site details
lv: Vietnes informācija

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lv: Jūsu ievadītais datu bāzes tabulu prefikss, %prefix, nav derīgs. Tabulu prefikss drīkst saturēt tikai burtciparu simbolus, punktus vai apakšsvītras.

en: Default settings file
lv: Noklusējuma iestatījumu fails

en: The default settings file does not exist.
lv: Noklusējuma iestatījumu fails neeksistē.

en: Show row weights
lv: Rādīt rindu svaru

en: Hide row weights
lv: Noslēpt rindu svaru

en: %name: the value may be no less than %min.
lv: %name: vērtība nevar būt mazāka par %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lv: %name: vētība nevar būt lielāka kā %max.

en: Custom display settings
lv: Pielāgotas attēlošanas iestatījumi

en: not yet created
lv: Vēl neizveidots

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Configuration files
lv: Konfigurācijas faili

en: The URL of the account edit page.
lv: Konta labošanas lapas URL.

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -

en: Search pages
lv: Meklēšanas lapas

en: Summary options
lv: Kopsavilkuma iespējas

en: Back to site
lv: Atpakaļ uz vietni

en: Never (manually)
lv: Nekad (manuāli)

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
lv: Savienojums ar jūsu datubāzes serveri neizdevās. Serveris ziņo sekojošo: %error.<ul><li> Vai datubāzes serveris darbojas? </li><li>Vai datubāzes serveris eksistē, vai esat ievadījis pareizu datubāzes vārdu? </li> <li> vai esat ievadījis pareizu lietotājvārdu un paroli? </li> <li> Vai esat ievadījis pareizu datubāzes resursvārdu? </li></ul>

en: Exit block region demonstration
lv: Iziet no bloku reģionu demonstrācijas

en: Database log messages to keep
lv: Datubāzes žurnāla pieraksti, kas jāsaglabā

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Thousand marker
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: - Select a value -
lv: - Izvēlieties vērtību -

en: Trim length
lv: Griezuma garums

en: No field is displayed.
lv: Neviens lauks netiek rādīts.

en: No field is hidden.
lv: Slēptu lauku nav.

en: Format settings:
lv: Formatējuma iestatījumi

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lv: Formāts: %time. Datuma formāts ir YYYY-MM-DD un %timezone ir laika joslas atšķirība no universālā koordinētā laika (UTC). Atstājiet tukšu lai kā sagatavošanas laiks tiktu saglabāts formas iesniegšanas brīdis.

en: Error pages
lv: Kļūdu lapas

en: Manage automatic site maintenance tasks.
lv: Pārvaldīt automātiskos lapas apkopes uzdevumus.

en: Weight for added term
lv: Pievienotā termina svars

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @block block
lv: @block bloka svars

en: Region for @block block
lv: @block bloka reģions

en: Post comments
lv: Publicēt komentārus

en: Skip comment approval
lv: Izlaist komentāru apstiprināšanu

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
lv: Vai estat drošs, ka vēlaties atspējot teksta fromātu %format?

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
lv: Atspējotie teksta formāti pilnībā tiek izņemti no administratīvās saskarnes. Visi satura ieraksti, kas saglabāti šajos formātos, netiek rādīti. Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Disabled text format %format.
lv: Teksta formāts %format atspējots.

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Disable text format
lv: Atspējot teksta formātu

en: Hot topic, new comments
lv: Aktuāla tēma, jauni komentāri

en: Hot topic
lv: Aktuāla tēma

en: Normal topic
lv: Parasts temats

en: Closed topic
lv: Slēgts temats

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lv: Atsauce lietošanai, konfigurācijai un moduļiem.

en: Configure @module permissions
lv: Konfigurēt @module piekļuves atļaujas

en: Administer settings.
lv: Administrēt iestatījumus.

en: View reports, updates, and errors.
lv: Skatīt atskaites, atjauninājumus un kļūdas.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Nothing
lv: Nekas

en: Update @title
lv: Papildināt @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Unikāls, mašīnlasāms nosakums, kas drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lv: Mašīnlasāms vārds drīkst iekļaut tikkai unikālas rakszīmes.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
lv: Mašīnlasāms nosakums drīkst iekļaut tikkai apakšējā reģistra rakstzīmes, skaitļus un zilbjdales.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: Label display for @title
lv: @title iezīmes attēlojums

en: Formatter for @title
lv: @title formatētājs

en: Parents for @title
lv: @title vecāks

en: Weight for new file
lv: Faila izmērs

en: Choose a file
lv: Izvēlies datni

en: Weight for new effect
lv: Jaunā efekta svars

en: Enable @title menu link
lv: Iēspējot @title izvēlnes saiti

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
lv: Izmanto iepriekš noteiktu valodu priekš URLiem ja neviena nav atrasta.

en: %type_name: Create new content
lv: %type_name: Veidot jaunu saturu

en: %type_name: Edit own content
lv: %type_name: Labot savu saturu

en: %type_name: Edit any content
lv: %type_name: Labot jebkuru saturu

en: %type_name: Delete own content
lv: %type_name: Dzēst savu saturu

en: %type_name: Delete any content
lv: %type_name: Dzēst jebkuru saturu

en: Next steps
lv: Nākamie soļi

en: @driver_name settings
lv: @driver_name uzstādījumi

en: Database file
lv: Datubāzes fails

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
lv: Absolūtais ceļš uz failu, kurā tiks glabāti @drupal dati. Web serverim jābūt tiesībām tajā rakstīt un tam jāatrodas ārpus web pamatkataloga.

en: No fields are present yet.
lv: Lauki nav definēti

[ctx: Font weight]
en: Strong
lv: Treknraksts

en: Uninstall @module module
lv: Atinstalēt @module

en: Enable newly added modules
lv: Iespējot pievienotos moduļus

en: View the administration theme
lv: Aplūkot administrēšanas tēmu

en: Database system
lv: Datubāzes sistēma

en: Database system version
lv: Datubāzes sistēmas versija

en: Indexed %count content items for tracking.
lv: sekošanai indeksēti %count satura vienumi

en: Release notes for @project_title
lv: @project_title versijas piezīmes

en: The role settings have been updated.
lv: Lomu iestatījumi papildināti.

en: Disable the account and keep its content.
lv: Atspējot kontu un saglabāt tā saturu.

en: Disable the account and unpublish its content.
lv: Atspējot kontu un atcelt ar to publicēto saturu.

en: List (integer)
lv: Saraksts (vesels skaitlis)

en: List (float)
lv: Saraksts (peldošs komats)

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
lv: Tiek pieņemti arī pazīmju saraksti (viena pazīme rindā) tikai tad, ja lauks jau nesatur vērtības. Skaitliskas atslēgas tiks uzģenerētas automātiski no pozīcijām sarakstā

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lv: Atslēga ir saglabātā vērtība. Pazīme tiks izmantota uz ekrāna rādāmās vērtībās un rediģēšanas formās.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lv: Pazīme ir neobligāta: ja rinda satur vienu simbolu, tas tiks izmantot kā atslēga un pazīme.

en: Allowed values list: invalid input.
lv: Pieļaujamo vērtību saraksts: nederīgs ievads.

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto ceļu

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja atzīmēts, daudzskaitlim tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: File Usage
lv: Failu Lietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Delete all translations
lv: Dzēst visus tulkojumus

en: Many to one
lv: Daudzi pret vienu

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display a summary
lv: Attēlot kopsavilkumu

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtojums

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Preview with contextual filters:
lv: Priekšskatījums ar kontekstuālajiem filtriem:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
lv: Atdaliet kontekstuālo filtru vērtības ar "/". Piemēram, %example.

en: Add and configure @types
lv: Pievienot un konfigurēt @types

en: Always show advanced display settings
lv: Vienmēr rādīt attēlojuma papildu iestatījumus

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
lv: Iezīme "Jebkurš" vērtībai neobligātajiem vienas atlases eksponētajiem filtriem

en: Live preview settings
lv: Automātiska priekšskatījuma iestatījumi

en: Automatically update preview on changes
lv: Automātiski atjaunināt priekšskatījumu, kad tiek veiktas izmaiņas

en: Show the SQL query
lv: Rādīt SQL vaicājumu

en: Show performance statistics
lv: Rādīt veiktspējas statistiku

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: filter criteria
lv: filtrēšanas kritēriji

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Display @count value(s)
lv: Rādīt @count vērtību(-as)

en: Hide attachments in summary
lv: Paslēpt pielikumus kopsavilkumā

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: Edit shortcut set
lv: Labot īsceļu kopu

en: Changes to the style have been saved.
lv: Izmaiņas stilā ir saglabātas.

en: This display is disabled.
lv: Attēlojums ir atspējots.

en: Display extenders
lv: Attēlojuma paplašinātāji

en: Empty display extender
lv: Tukšs attēlojuma paplašinātājs

en: Apply (all displays)
lv: Apstiprināt (visiem attēlojumiem)

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: Last Cron Run
lv: Pēdējā Cron Izpilde

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls

en: Manage view modes
lv: Pārvaldīt pielāgotus režīmus

en: Add view mode
lv: Pievienot skatījuma režīmu

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.

en: Hide empty columns
lv: Paslēpt tukšās kolonnas

en: Autocomplete (Tags style)
lv: Automātiskā pabeigšana (Tagu stils)

en: Hide empty column
lv: Paslēpt tukšu kolonnu

en: Wide
lv: Plats

en: Manage form display
lv: Pārvaldīt formas izskatu

en: View modes
lv: Skatu režīmi

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Logo path
lv: Logo ceļš

en: Responsive
lv: Responsīvs

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Result summary
lv: Rezultātu kopsavilkums

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija

en: Drupal Version
lv: Drupal Versija

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: Add transition
lv: Pievienot pāreju

en: Export options
lv: Eksportēšanas iespējas

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
lv: Saites svars starp saitēm tajā pašā izvēlnē vienā dziļumā.

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Manage permissions
lv: Pārvaldīt atļaujas

en: Translation for @language
lv: @language tulkojums

en: Easy
lv: Viegli

en: Views plugins
lv: Skatu spraudņi

en: Overview of plugins used in all views.
lv: Visos skatos izmantoto spraudņu pārskats.

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
lv: Atcerieties atklāto atlasi tikai atzīmētajai(-ām) lietotāja lomai(-ām). Ja neatzīmēsiet nevienu lomu, atklātie dati nekad netiks saglabāti.

en: &lt;Any&gt;
lv: &lt;Jebkurš&gt;

en: Unfiltered text
lv: Nefiltrēts teksts

en: The @type %title has been deleted.
lv: @type %title tika dzēsts.

en: The file %path was not deleted because it does not exist.
lv: Fails %path netika dzēsts, jo tas neeksistē.

en: List additional actions
lv: Parādīt papildu darbības

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"

en: Add a new mapping
lv: Pievienot jaunu attiecinājumu

en: First plural form | @count. plural form
lv[0]: @count. daudzskaitļa forma
lv[1]: @count. daudzskaitļa forma
lv[2]: @count. daudzskaitļa forma

en: User interface translation
lv: Lietotāja saskarnes tulkošana

en: Author's preferred language
lv: Autora izvēlētā valoda

en: Add and enable modules to extend site functionality.
lv: Pievienot un iespējot moduļus, lai paplašinātu vietnes funkcionalitāti.

en: This is also assumed to be the primary language of this account's profile information.
lv: Tiek pieņemts, ka šī ir arī konta profila informācijas galvenā valoda.

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
lv: Izveidojiet pielāgotu vietni bez iepriekš konfigurētas funkcionalitātes. Piemērots pieredzējušiem lietotājiem.

en: Site's default language (@lang_name)
lv: Vietnes noklusējuma valoda (@lang_name)

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
lv[0]: Pārbaudīti pieejamie saskarnes tulkojumu atjauninājumi vienam projektam.
lv[1]: Pārbaudīti pieejamie saskarnes tulkojumu atjauninājumi @count projektiem.

en: Available translation updates
lv: Pieejamie tulkojumu atjauninājumi

en: Get a status report about available interface translations for your installed modules and themes.
lv: Saņemiet statusa pārskatu par pieejamajiem saskarnes tulkojumiem instalētajiem moduļiem un tēmām.

en: View profile
lv: Skatīt profilu

en: @count new | @count new
lv[0]: @count jauns
lv[1]: @count jauni
lv[2]: @count jauni

en: @count changed | @count changed
lv[0]: @count mainīts
lv[1]: @count mainīti
lv[2]: @count mainīti

en: @count removed | @count removed
lv[0]: @count dzēsts
lv[1]: @count dzēsti
lv[2]: @count dzēsti

en: Menu language
lv: Izvēlnes valoda

en: Block types
lv: Bloku veidi

en: Client error
lv: Klienta kļūda

en: The @entity-type %label has been deleted.
lv: @entity-type %label tika dzēsts.

en: Add @bundle
lv: Pievienot @bundle

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lv: Pateicamies par Jūsu pieteikumu konta izveidei. Jūsu konts šobrīd gaida vietnes administratora apstiprinājumu. <br />Tikmēr uz Jūsu e-pastu ir nosūtīta apstiprinājuma vēstule ar turpmākām instrukcijām.

en: Place block
lv: Ievietot bloku

en: Administer account settings
lv: Pārvaldīt kontu iestatījumus

en: Revision Log message
lv: Revīzijas Žurnāla pieraksts

en: File added
lv: Fails pievienots

en: You have unsaved changes.
lv: Jums ir nesaglabātas izmaiņas.

en: Create a new revision by default for this block type.
lv: Šim bloka veidam pēc noklusējuma veidot jaunu revīziju.

en: Selected user
lv: Izvēlētais lietotājs

en: Allowed number of values
lv: Atļautais vērtību skaits

en: Show language selector on create and edit pages
lv: Rādīt valodas atlasītāju izveides un rediģēšanas lapās

en: No configuration objects have been updated.
lv: Neviens konfigurācijas objekts netika papildināts.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
lv[0]: Importēts viens tulkojuma fails. Tika pievienoti %number tulkojumi, %update tulkojumi tika atjaunināti un %delete tulkojumi tika noņemti.
lv[1]: @count tulkošanas faili importēti. Tika pievienoti %number tulkojumi, %update tulkojumi tika atjaunināti un %delete tulkojumi tika noņemti.

en: Error importing translation files
lv: Kļūda, importējot tulkošanas failus

en: All translations up to date.
lv: Visi tulkojumi ir atjaunināti.

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
lv[0]: @count projektam trūkst tulkojumu
lv[1]: @count projektiem trūkst tulkojumu
lv[2]: @count projektiem trūkst tulkojumu

en: Drupal translation server and local files
lv: Drupal tulkošanas serveris un lokālie faili

en: Local files only
lv: Tikai lokālie faili

en: Edit menu %label
lv: Labot izvēlni %label

en: Add menu link
lv: Pievienot izvēlnes saiti

en: Administrative summary
lv: Administratīvais kopsavilkums

en: Access the Content overview page
lv: Piekļūt Satura pārskata lapai

en: %type_name: View revisions
lv: %type_name: Skatīt revīzijas

en: %type_name: Revert revisions
lv: %type_name: Atgriezt revīzijas

en: %type_name: Delete revisions
lv: %type_name: Dzēst revīzijas

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
lv: Lasīt vairāk<span class="visually-hidden"> par @title</span>

en: The time that the current revision was created.
lv: Pašreizējās revīzijas izveides laiks.

en: The user ID of the author of the current revision.
lv: Pašreizējās revīzijas autora lietotāja ID.

en: Any data
lv: Jebkuri dati

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
lv: <p>Šī ir %user_name vienreizēja pieslēgšanās.</p><p>Nospiediet pogu, lai pieslēgtos un nomainītu paroli.</p>

en: Enable password strength indicator
lv: Iespējot paroles drošuma indikatoru

en: Summary title
lv: Kopsavilkuma virsraksts

en: Disable @display_title
lv: Atspējot @display_title

en: Edit view name/description
lv: Labot skata nosaukumu/aprakstu

en: Add <span class="visually-hidden">@type</span>
lv: Pievienot <span class="visually-hidden">@type</span>

en: And/Or Rearrange <span class="visually-hidden">filter criteria</span>
lv: Un/Vai pārkārtot <span class="visually-hidden">filtrēšanas kritērijus</span>

en: Rearrange <span class="visually-hidden">@type</span>
lv: Pārkārtot <span class="visually-hidden">@type</span>

en: There are no disabled views.
lv: Nav atspējotu skatu.

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
lv: MySQL, MariaDB, Percona Server, vai līdzvērtīgs

en: Add, edit, and delete custom display modes.
lv: Pievienot, rediģēt un dzēst pielāgotos displeja režīmus.

en: Display modes
lv: Attēlojumu režīmi

en: Manage custom view modes.
lv: Pārvaldīt pielāgotus skatu režīmus

en: Form modes
lv: Formu režīmi

en: Manage custom form modes.
lv: Pārvaldīt pielāgotus formu režīmus.

en: Add form mode
lv: Pievienot formas režīmu

en: Access the Files overview page
lv: Piekļūt Failu pārskata lapai

en: Add image style
lv: Pievienot attēla stilu

en: Summary rows
lv: Kopsavilkuma rindas

en: This form lets administrators add and edit fields for storing user data.
lv: Šī forma ļauj administratoriem pievienot un labot laukus lietotāja datu glabāšanai.

en: This form lets administrators configure how form fields should be displayed when editing a user profile.
lv: Šī forma ļauj administratoriem konfigurēt, kā formas lauki ir jāattēlo, rediģējot lietotāja profilu.

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
lv: Visos Skatu ģenerētajos vaicājumos tiks iekļauti skatu nosaukumi, un SELECT klauzulas beigās tiks parādīta virkne "view-name:display-name". Tādējādi Skatu vaicājumu identificēšana datu bāzes servera žurnālos ir vienkāršāka, taču to vajadzētu izmantot tikai problēmu identificēšanas un novēršanas laikā.

en: Block layout
lv: Bloku izkārtojums

en: Number (decimal)
lv: Skaitlis (decimāldaļa)

en: Number (float)
lv: Skaitlis (peldošs komats)

en: Number (integer)
lv: Skaitlis (vesels skaitlis)

en: The uninstall process removes all data related to a module.
lv: Atinstalēšanas procesā tiek noņemti visi ar moduli saistītie dati.

en: Hide empty column for @field
lv: Paslēpt tukšo @field kolonnu

en: Allow embedded displays
lv: Atļaut iegultos attēlojumus

en: Embedded displays can be used in code via views_embed_view().
lv: Iegultos attēlojumus var izmantot kodā ar view_embed_view() palīdzību.

en: PHP date format
lv: PHP datuma formāts

en: Reset your password
lv: Atiestatīt paroli

en: Add @language translation for %label
lv: Pievienot @language tulkojumu %label

en: About text formats
lv: Par teksta formātiem

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Managing and displaying file fields
lv: Failu lauku pārvaldīšana un attēlošana

en: @count renamed | @count renamed
lv[0]: @count pārsaukts
lv[1]: @count pārsaukti
lv[2]: @count pārsaukti

en: Search is currently disabled
lv: Meklēšana pašlaik ir atspējota

[ctx: Entity type group]
en: Other
lv: Cits

en: Body label.
lv: Satura etiķete.

en: Minimum word count for the body field.
lv: Minimālais vārdu skaits satura laukā.

en: Language mapping
lv: Valodu attiecinājums

en: List (integer) settings
lv: Saraksta (vesels skaitlis) iestatījumi

en: List (float) settings
lv: Saraksta (peldošs komats) iestatījumi

en: List (text) settings
lv: Saraksta (teksts) iestatījumi

en: Add date format
lv: Pievienot datuma formātu

[ctx: With components]
en: Extend
lv: Paplašināšana

en: Set as default theme
lv: Iestatīt kā noklusējuma tēmu

en: Default summary length
lv: Kopsavilkuma noklusējuma garums

en: Number of summary rows
lv: Kopsavilkuma rindu skaits

en: User role settings
lv: Lietotāja lomu iestatījumi

en: Block the selected users configuration
lv: Bloķēt atzīmēto lietotāju konfigurāciju

en: Cancel the selected user accounts configuration
lv: Atcelt atzīmēto lietotāju kontu konfigurāciju

en: Unblock the selected users configuration
lv: Atbloķēt atzīmēto lietotāju konfigurāciju

en: Display extender
lv: Attēlojuma paplašinātājs

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lv: %name: e-pasta adrese nedrīkst būt garāka par @max rakstzīmēm.

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
lv: No šīs adreses tiks nosūtīti automatizēti e-pasta ziņojumi, piemēram, reģistrācijas informācija. Izmantojiet adresi, kas beidzas ar jūsu vietnes domēnu, lai novērstu, ka šie e-pasta ziņojumi tiek atzīmēti kā mēstules.

en: Receive email notifications
lv: Saņemt e-pasta paziņojumus

en: Enter a valid email address or use a token email address such as %author.
lv: Ievadiet derīgu e-pasta adresi vai izmantojiet marķiera e-pasta adresi, piemēram, %author.

en: Duplicate @display_title
lv: Dublicēt @display_title

en: Comment types
lv: Komentāru veidi

en: %label is used by 1 comment on your site. You can not remove this comment type until you have removed all of the %label comments. | %label is used by @count comments on your site. You may not remove %label until you have removed all of the %label comments.
lv[0]: %label jūsu vietnē izmanto @count komentārs. Jūs nevarat dzēst šo komentāru veidu, kamēr neesat dzēsis visus %label komentārus.
lv[1]: %label jūsu vietnē izmanto @count komentāri. Jūs nevarat dzēst šo komentāru veidu, kamēr neesat dzēsis visus %label komentārus.
lv[2]: %label jūsu vietnē izmanto @count komentāri. Jūs nevarat dzēst šo komentāru veidu, kamēr neesat dzēsis visus %label komentārus.

en: Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
lv: Web lapu adreses un e-pasta adreses automātiski tiek pārveidotas par saitēm.

en: Username or email address
lv: Lietotāja vārds vai e-pasta adrese

en: %email is not a valid email address.
lv: %email nav derīga e-pasta adrese.

en: This account's preferred language for emails and site presentation.
lv: Šī konta vēlamā e-pastu un vietnes valoda.

en: This account's preferred language for emails.
lv: Šī konta vēlamā valoda e-pasta ziņojumiem.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lv: Ziņa ar turpmākajām instrukcijām tika nosūtīta uz jūsu e-pasta adresi.

en: Duplicate view
lv: Dublicēt skatu

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts

en: Edit menu link %title
lv: Labot izvēlnes saiti %title

en: This link is provided by the @name module. The title and path cannot be edited.
lv: Šo saiti nodrošina modulis @name. Virsrakstu un ceļu nevar rediģēt.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lv: Saites svars starp saitēm tajā pašā izvēlnē vienā dziļumā. Izvēlnē saites ar lielu svaru tiks nogremdētas, un saites ar mazu svaru tiks novietotas tuvāk augšai.

en: Add comment type
lv: Pievienot komentāra veidu

en: Confirm delete recent log messages
lv: Apstipriniet pēdējo žurnāla pierakstu dzēšanu

en: Visually Hidden
lv: Vizuāli Slēpts

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Extending the Search module
lv: Meklēšanas moduļa paplašināšana

en: Search index progress
lv: Meklēšanas indeksa progress

en: View user information
lv: Skatīt lietotāju informāciju

en: Add "…" at the end of trimmed text
lv: Apgrieztā teksta beigās pievienot "…".

en: - Not specified -
lv: - Nav norādīts -

en: Installed themes
lv: Instalētās tēmas

en: Text (plain)
lv: Teksts (vienkāršs)

en: Text (plain, long)
lv: Teksts (vienkāršs, garš)

en: Install newly added themes
lv: Instalēt tikko pievienotās tēmas

en: Add contact form
lv: Pievienot kontaktu formu

en: Send yourself a copy
lv: Nosūtīt sev kopiju

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
lv: Pievienot jaunu lauku: jānorāda lauka mašīnvārds.

en: Back to content editing
lv: Atpakaļ uz satura labošanu

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
lv: Pazīme, kas norāda, vai saitei jābūt iespējotai izvēlnēs vai paslēptai.

en: Display author and date information
lv: Attēlot autora un datuma informāciju

en: Install and set as default
lv: Instalēt un iestatīt kā noklusējuma

en: Installed theme | Installed themes
lv[0]: Instalētā tēma
lv[1]: Instalētās tēmas

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
lv[0]: Atinstalētā tēma
lv[1]: Atinstalētās tēmas

en: Text (formatted) settings
lv: Teksta (formatēts) iestatījumi

en: Text (formatted, long) settings
lv: Teksta (formatēts, garš) iestatījumi

en: Text (formatted, long, with summary) settings
lv: Teksta (formatēts, garš, ar kopsavilkumu) iestatījumi

en: Text (formatted)
lv: Teksts (formatēts)

en: Text (formatted, long)
lv: Teksts (formatēts, garš)

en: Text (formatted, long, with summary)
lv: Teksts (formatēts, garš, ar kopsavilkumu)

en: Require email verification when a visitor creates an account
lv: Pieprasīt e-pasta verifikāciju, kad apmeklētājs izveido kontu

en: Field storage
lv: Lauka glabātuve

en: Processed summary
lv: Apstrādāts kopsavilkums

en: The summary text with the text format applied.
lv: Kopsavilkuma teksts ar pielietotu teksta formātu.

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
lv: Ja šo datu bāzi koplietos vairāk nekā viena lietojumprogramma, unikāls tabulu nosaukumu prefikss, piemēram, %prefix, novērsīs nosaukumu pārklāšanos.

en: No browser language mappings available.
lv: Pārlūkprogrammas valodu attiecinājumi nav pieejami.

en: The mapping for the %browser browser language code has been deleted.
lv: Pārlūkprogrammas %browser valodas koda attiecinājums ir dzēsts.

en: The browser language detection mapping for the %browser browser language code has been deleted.
lv: Pārlūkprogrammas valodas noteikšanas attiecinājums %browser pārlūkprogrammas valodas kodam ir dzēsts.

en: Database storage size
lv: Datubāzes krātuves izmērs

en: Text with text format
lv: Teksts ar teksta formātu

en: Jump to the first comment.
lv: Pāriet uz pirmo komentāru.

en: Re-use an existing field
lv: Izmantot jau esošu lauku

en: Display extender settings
lv: Attēlojuma paplašinātāja iestatījumi

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti

en: Widgets and form modes
lv: Logrīki un formu režīmi

en: Trusted Host Settings
lv: Trusted Host Iestatījumi

en: Link to any page
lv: Pievienot saiti uz jebkuru lapu

en: Pre-content
lv: Pirms-saturs

en: The username of the content author.
lv: Satura autora lietotājvārds.

en: Image style mappings
lv: Attēla stilu attiecinājumi

en: Image style mapping
lv: Attēla stilu attiecinājums

en: Responsive image mapping type
lv: Adaptīvā attēla attiecinājuma veids

en: Text to use for this variant, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot šim varientam. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: Text to use for the singular form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai. @count tiks aizstāts ar vērtību.

en: Delete @language translation
lv: Dzēst @language tulkojumu

en: The @entity-type %label @language translation has been deleted.
lv: @entity-type %label @language tulkojums tika dzēsts.

en: Provides a link to add a new block.
lv: Nodrošina saiti jauna bloka pievienošanai.

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
lv: Satura veids <em>Pievienot pakārtoto lapu</em> saitei

en: Interface text language selected for page
lv: Lapai atzīmēta saskarnes teksta valoda

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
lv: @type %label @language tulkojums tika dzēsts.

en: Future format
lv: Nākotnes formāts

en: Past format
lv: Pagātnes formāts

en: 0 seconds
lv: 0 sekundēm

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.

en: Translate interface text
lv: Tulkot saskarnes tekstu

en: Last run: %time ago.
lv: Pēdējā izpilde: pirms %time.

en: Importing a full configuration
lv: Importē pilnu konfigurāciju

en: Filter by name or description
lv: Filtrēt pēc nosaukuma vai apraksta

en: Enter a part of the module name or description
lv: Ievadiet daļu no moduļa nosaukuma vai apraksta

en: 1 error has been found:  | @count errors have been found:
lv[0]: Atrasta @count kļūda:
lv[1]: Atrastas @count kļūdas:
lv[2]: Atrastas @count kļūdas:

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Entity/field definitions
lv: Entītiju/lauku definīcijas

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Website feedback
lv: Atsauksmes par vietni

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Overridden block the selected user(s)
lv: Ignorējot bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
lv: Vietne darbojas apkopes režīmā. <a href=":url">Pārslēgt tiešsaistē.</a>

en: The Database Logging module allows you to view an event log on the <a href=":dblog">Recent log messages</a> page. The log is a chronological list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the log on a regular basis to ensure their site is working properly.
lv: Database Logging modulis ļauj skatīt notikumu žurnālu lapā <a href=":dblog">Jaunākie žurnāla pieraksti</a>. Žurnāls ir hronoloģisks reģistrēto notikumu saraksts, kurā ir lietošanas dati, veiktspējas dati, kļūdas, brīdinājumi un darbības informācija. Administratoriem regulāri jāpārbauda žurnāls, lai nodrošinātu, ka viņu vietne darbojas pareizi.

en: In case of errors or problems with the site, the <a href=":dblog">Recent log messages</a> page can be useful for debugging, since it shows the sequence of events. The log messages include usage information, warnings, and errors.
lv: Ja rodas kļūdas vai problēmas ar vietni, lapa <a href=":dblog">Jaunākie žurnāla pieraksti</a> var būt noderīga atkļūdošanai, jo tā parāda notikumu secību. Žurnāla ziņojumos ir ietverta lietošanas informācija, brīdinājumi un kļūdas.

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
lv: Vēl nav pievienots neviens lauks. Lapā <a href=":link">Pārvaldīt laukus</a> variet pievienot jaunus laukus.

en: file from @field_name
lv: fails no @field_name

en: Browsers use different language codes to refer to the same languages. Internally, a best effort is made to determine the correct language based on the code that the browser sends. You can add and edit additional mappings from browser language codes to <a href=":configure-languages">site languages</a>.
lv: Pārlūkprogrammas izmanto dažādus valodu kodus, lai atsauktos uz tām pašām valodām. Iekšēji tiek darīts viss iespējamais, lai noteiktu pareizo valodu, pamatojoties uz pārlūkprogrammas nosūtīto kodu. Varat pievienot un rediģēt papildu attiecinājumus no pārlūkprogrammas valodu kodiem uz <a href=":configure-languages">vietnes valodām</a>.

en: Explanation of the language options is found on the <a href=":languages_list_page">languages list page</a>.
lv: Valodu iespēju skaidrojums ir atrodams <a href=":languages_list_page">valodu saraksta lapā</a>.

en: Site's default language (@language)
lv: Vietnes noklusējuma valoda (@language)

en: Interface translation settings
lv: Saskarnes tulkojuma iestatījumi

en: Interface translation import
lv: Saskarnes tulkojuma importēšana

en: Interface translation export
lv: Saskarnes tulkojuma eksportēšana

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
lv: Katrai izvēlnei ir atbilstošs bloks, kas tiek pārvaldīts <a href=":blocks">Bloku izkārtojuma lapā</a>.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lv: Vēl nav nevienas izvēlnes saites. <a href=":url">Pievienot saiti</a>.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions. <a href=":rebuild">Rebuild permissions</a>
lv: Ja vietnei rodas problēmas ar satura atļaujām, iespējams, jums būs atkārtoti jāizveido atļauju kešatmiņa. Pārbūve noņems visas satura privilēģijas un aizstās tās ar atļaujām, kuru pamatā ir pašreizējie moduļi un iestatījumi. Pārbūve var aizņemt kādu laiku, ja ir daudz satura vai sarežģīti atļauju iestatījumi. Kad pārbūve būs pabeigta, saturs automātiski izmantos jaunās atļaujas. <a href=":rebuild">Pārbūvēt atļaujas</a>

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
lv: Konta <a href=":shortcut-link">Īsceļu cilnē</a> definējiet, kuru īsceļu kopu izmantojiet.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href=":themes">themes</a> are available.
lv: Iestatiet un konfigurējiet savas vietnes noklusējuma tēmu. Ir pieejamas alternatīvas <a href=":themes">tēmas</a>.

en: You can place blocks for each theme on the <a href=":blocks">block layout</a> page.
lv: Katrā tēmā variet ievietot blokus <a href=":blocks">bloku izkārtojuma</a> lapā.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on Drupal.org's support forums and project issue queues. Before filing a support request, ensure that your web server meets the <a href=":system-requirements">system requirements.</a>
lv: Šeit varat atrast īsu savas vietnes parametru pārskatu, kā arī visas ar instalāciju konstatētās problēmas. Var būt noderīgi kopēt un ielīmēt šo informāciju atbalsta pieprasījumos, kas iesniegti Drupal.org atbalsta forumos un projektu problēmu rindās. Pirms atbalsta pieprasījuma iesniegšanas pārliecinieties, vai jūsu tīmekļa serveris atbilst <a href=":system-requirements">sistēmas prasībām.</a>

en: @phpversion (<a href=":url">more information</a>)
lv: @phpversion (<a href=":url">vairāk informācijas</a>)

en: PHP OPcode caching
lv: PHP OPcode kešatmiņa

en: Last run @time ago
lv: Pēdējā izpilde pirms @time

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the Update Manager module from the <a href=":module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href=":update">Update status handbook page</a>.
lv: Atjaunināšanas paziņojumi nav iespējoti. Ir <strong>ļoti ieteicams</strong> iespējot Update Manager moduli <a href=":module">moduļu administrēšanas lapā</a>, lai jūs būtu informēti par jaunajiem laidieniem. Lai iegūtu plašāku informāciju, skatiet <a href=":update">Statusa atjaunināšanas rokasgrāmatas lapu</a>.

en: The trusted_host_patterns setting is not configured in settings.php. This can lead to security vulnerabilities. It is <strong>highly recommended</strong> that you configure this. See <a href=":url">Protecting against HTTP HOST Header attacks</a> for more information.
lv: Iestatījums trusted_host_patterns failā settings.php nav konfigurēts. Tas var radīt drošības ievainojamības. Ir <strong>ļoti ieteicams</strong> to konfigurēt. Papildinformāciju skatiet sadaļā <a href=":url">Aizsardzība pret HTTP HOST Header uzbrukumiem</a>.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href=":status">status report</a> for more information.
lv: Drupal instalācijā tika konstatēta viena vai vairākas problēmas. Plašāku informāciju skatiet <a href=":status">statusa pārskatā</a>.

en: Installation tasks
lv: Instalācijas uzdevumi

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lv: Nav pieejams neviens termins. <a href=":link">Pievienot terminu</a>.

en: Number of summary rows: @rows
lv: Kopsavilkuma rindu skaits: @rows

en: Uninstalled themes
lv: Atinstalētās tēmas

en: Make it at least 12 characters
lv: Izmantojiet vismaz 12 rakstzīmes

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
lv: Nepieciešama, ja vēlaties mainīt %mail vai %pass. <a href=":request_new_url" title="Nosūtīt e-pastā paroles atiestatīšanas instrukcijas.">Atiestatīt paroli</a>.

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href=":permissions-url">permissions</a> can override this default method.
lv: Lietotāji ar %select-cancel-method vai %administer-users <a href=":permissions-url">atļaujām</a> var ignorēt šo noklusējuma metodi.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
lv: Ziņa ar turpmākajām instrukcijām tika nosūtīta uz jaunā lietotāja <a href=":url">%name</a> e-pastu.

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lv: Paroles atiestatīšanas instrukcijas tiks nosūtītas uz jūsu reģistrēto e-pasta adresi.

en: Duplicate as @type
lv: Dublicēt kā @type

en: Add @display
lv: Pievienot @display

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
lv: Pārtraucot šo aizslēgumu, visas nesaglabātās @user veiktās izmaiņas tiks zaudētas.

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like /node/1234 or an external URL like @url.
lv: URL, uz kuru jānovirza lietotājs. Tas var būt iekšējs URL, piemēram, /node/1234, vai ārējs URL, piemēram, @url.

en: Adding comment types
lv: Komentāru veidu pievienošana

en: Add custom URLs to existing paths.
lv: Pievienot pielāgotus URL esošajiem ceļiem.

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnē [site:name] tika veikts jūsu konta paroles attiestatīšanas pieprasījums.
    
    Jūs varat pieslēgties klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kur varēsiet uzstādīt savu paroli. Saite ir derīga vienu dienu, nekas netiks mainīts, ja to neizmantosiet.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnes [site:name] administrators ir izveidojis jums kontu. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Paldies, ka reģistrējāties [site:name]. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: Delete %label
lv: Dzēst %label

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.

en: Importing configuration
lv: Importē konfigurāciju

en: Add workspace
lv: Pievienot darbvietu

en: Account %name has been deleted.
lv: Konts %name tika dzēsts.

en: Add @entity-type
lv: Pievienot @entity-type

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
lv: <a href=":permissions">Atļauju lapā</a> kontrolējiet, kuras lomas var "Skatīt administrēšanas tēmu".

en: Create and manage fields, forms, and display settings for your content.
lv: Izveidot un pārvaldīt satura laukus, formas un attēlojuma iestatījumus.

en: PHP OPcode caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a> installed on your server.
lv: PHP OPcode kešatmiņa var ievērojami uzlabot jūsu vietnes veiktspēju. Ir <strong>ļoti ieteicams</strong> savā serverī instalēt <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a>.

en: Protection disabled
lv: Aizsardzība ir atspējota

en: <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
lv: <a href=":url">Eksperimentālie moduļi</a> ir paredzēti tikai testēšanas nolūkiem. Izmantojiet uz savu risku.

en: Add a new @entity_type.
lv: Pievienot jaunu @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
lv: Vēl nav neviena @entity_type. @add_link

en: Module overviews
lv: Moduļu pārskati

en: Module overviews are provided by modules. Overviews available for your installed modules:
lv: Moduļu pārskatus nodrošina moduļi. Pārskati, kas pieejami jūsu instalētajiem moduļiem:

en: Select and configure themes.
lv: Izvēlēties un konfigurēt tēmas.

en: Get a status report about your site's operation.
lv: Saņemiet statusa pārskatu par savas vietnes darbību.

en: Delete @entity_type
lv: Dzēst @entity_type

[ctx: Entity type label]
en: @count @label | @count @label entities
lv[0]: @count @label
lv[1]: @count @label entītijas
lv[2]: @count @label entītijas

en: Delete any workspace
lv: Dzēst jebkuru darbvietu

en: Provides a user interface for migrating from older Drupal versions.
lv: Nodrošina lietotāja saskarni migrēšanai no vecākām Drupal versijām.

en: Parent path
lv: Vecāka ceļš

en: Place Blocks
lv: Ievietot Blokus

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
lv: Izmantot pielāgotus attēlojumu iestatījumus sekojošiem @display_context režīmiem

en: Manage form modes
lv: Pārvaldīt formu režīmus

en: Set as current revision
lv: Iestatīt kā pašreizējo revīziju

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "/about" when writing an about page.
lv: Norādiet alternatīvu ceļu, kurā piekļūt šiem datiem. Piemēram, rakstot apraksta lapu, ierakstiet "/about".

en: Page element display
lv: Lapas elementu attēlojums

en: Use the logo supplied by the theme
lv: Izmantot tēmas nodrošināto logo

en: Use the favicon supplied by the theme
lv: Izmantot tēmas nodrošināto favikonu

en: Apply to selected items
lv: Pielietot izvēlētajiem vienumiem

en: Recommendations to make your password stronger:
lv: Ieteikumi drošas paroles izveidei:

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lv: Neatpazīts lietotājvārds vai parole. <a href=":password">Vai aizmirsāt paroli?</a>

en: Recipient email address
lv: Saņēmēja e-pasta adrese

en: @label (disabled)
lv: @label (atspējots)

en: Random number generation
lv: Nejaušu skaitļu ģenerēšana

en: Filter by view name, machine name, description, or display path
lv: Filtrēt pēc skata nosaukuma, mašīnvārda, apraksta vai attēlojuma ceļa

en: Enter a part of the view name, machine name, description, or display path to filter by.
lv: Ievadiet daļu no skata nosaukuma, mašīnvārda, apraksta vai attēlojuma ceļa, pēc kura filtrēt.

en: Add a new state
lv: Pievienot jaunu stāvokli

en: Add a new transition
lv: Pievienot jaunu pāreju

en: Warnings found
lv: Atrastie brīdinājumi

en: Errors found
lv: Atrastās kļūdas

en: Profile field ID.
lv: Profila lauka ID.

en: General System Information
lv: Vispārīga Sistēmas Informācija

en: You can review a <a href=":log">log of upgrade messages</a> by clicking the link in the message provided after the upgrade or by filtering the messages for the type <em>migrate_drupal_ui</em> on the <a href=":messages">Recent log messages</a> page.
lv: Varat pārskatīt <a href=":log">jaunināšanas pierakstu žurnālu</a>, noklikšķinot uz saites ziņojumā, kas sniegta pēc jaunināšanas, vai filtrējot ziņojumus, kas atbilst tipam <em>migrate_drupal_ui</em> <a href=":messages">Jaunākie žurnāla pieraksti</a>.

en: Content editor
lv: Satura redaktors

en: Drupal version of the source site
lv: Avota vietnes Drupal versija

en: Include locked languages such as <em>Not specified</em> and <em>Not applicable</em>
lv: Iekļaut slāegtas valodas, piemēram, <em>Nav norādīts</em> un <em>Nav piemērojams</em>

en: The field storage type.
lv: Lauka glabātuves veids.

en: The field storage status.
lv: Lauka glabātuves statuss.

en: "File" media source configuration
lv: "Fails" multivides avota konfigurācija

en: Add the @label role to the selected user(s)
lv: Pievienot @label lomu atzīmētajam(-iem) lietotājam(-iem)

en: Remove the @label role from the selected user(s)
lv: Noņemt @label lomu atzīmētajam(-iem) lietotājam(-iem)

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
lv: %capital_name satur terminus, kas grupēti zem vecākterminiem

en: Access the taxonomy vocabulary overview page
lv: Piekļūt taksonomijas vārdnīcu pārskata lapai

en: Get an overview of all taxonomy vocabularies.
lv: Iegūt pārskatu par visām taksonomijas vārdnīcām.

en: %vocabulary: Create terms
lv: %vocabulary: Veidot terminus

en: %vocabulary: Delete terms
lv: %vocabulary: Dzēst terminus

en: %vocabulary: Edit terms
lv: %vocabulary: Labot terminus

en: Non-translatable field elements can only be changed when updating the current revision.
lv: Netulkojamus lauka elementus var mainīt tikai tad, kad tiek atjaunināta pašreizējā revīzija.

en: Experimental profiles are provided for testing purposes only. Use at your own risk. To start building a new site, reinstall Drupal and choose a non-experimental profile.
lv: Eksperimentālie profili ir paredzēti tikai testēšanas nolūkiem. Izmantojiet uz savu risku. Lai sāktu veidot jaunu vietni, atkārtoti instalējiet Drupal un izvēlieties neeksperimentālu profilu.

en: Demo: Umami Food Magazine (Experimental)
lv: Demonstrācija: Umami Pārtikas Veikals (Eksperimentāls)

en: Tell us what you think
lv: Pastāstiet ko jūs domājat

en: Recipe category
lv: Receptes kategorija

en: Recipe instruction
lv: Receptes instrukcija

en: Large 21:9 (1440x620)
lv: Liels 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
lv: Liels 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
lv: Liels 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
lv: Liels 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
lv: Vidējs 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
lv: Vidējs 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
lv: Vidējs 3:2 (600x400)

en: Recipes listing
lv: Recepšu saraksts

en: Non-translatable fields can only be changed when updating the current revision.
lv: Netulkojamos laukus var mainīt tikai tad, kad tiek atjaunināta pašreizējā revīzija.

en: Deleted @count item. | Deleted @count items.
lv[0]: Dzēsts @count vienums.
lv[1]: Dzēsti @count vienumi.
lv[2]: Dzēsti @count vienumi.

en: @count item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lv[0]: @count vienums nav dzēsts, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[1]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[2]: @count vienumi nav dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.

en: Whether to show language selector on create and edit pages
lv: Vai rādīt valodas atlasītāju izveides un rediģēšanas lapās

en: The default theme.
lv: Noklusējuma tēma.

en: Block body.
lv: Bloka saturs.

en: Block body translation.
lv: Bloka satura tulkojums.

en: Deleted @count comment. | Deleted @count comments.
lv[0]: Dzēsts @count komentārs.
lv[1]: Dzēsti @count komentāri.
lv[2]: Dzēsti @count komentāri.

en: @count comment has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count comments have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lv[0]: @count komentārs netika dzēsts, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[1]: @count komentāri netika dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.
lv[2]: @count komentāri netika dzēsti, jo jums nav nepieciešamo atļauju.

en: Field storages
lv: Lauka glabātuves

en: field storage
lv: lauka glabātuve

en: field storages
lv: lauka glabātuves

en: All @count items selected
lv: Izvēlēti visi @count vienumi

en: A maximum of @count files can be uploaded.
lv: Var augšupielādēt ne vairāk kā @count failus.

en: 1 @label revision. | @count @label revisions.
lv[0]: @count @label revīzija.
lv[1]: @count @label revīzijas.
lv[2]: @count @label revīzijas.

en: Responsive Grid
lv: Responsīvs Režģis

en: Displays rows in a responsive grid.
lv: Attēlo rindas responsīvā režģī.

en: Failed to unlink file '%path'.
lv: Neizdevās atsaistīt failu '%path'.

en: Cannot delete '%path' because it is a directory. Use deleteRecursive() instead.
lv: Nevar dzēst '%path', jo tas ir direktorijs. Tā vietā izmantojiet deleteRecursive().

en: The file '%path' is not of a recognized type so it was not deleted.
lv: Faila '%path' tips nav atpazīts, tāpēc tas netika dzēsts.

en: File '%original_source' ('%realpath') could not be copied because it does not exist.
lv: Failu '%original_source' ('%realpath') nevarēja nokopēt, jo tas neeksistē.

en: When checking for updates, anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
lv: Pārbaudot atjauninājumus, uz <a href="@drupal">Drupal.org</a> tiek nosūtīta anonīma informācija par jūsu vietni.

[ctx: Examined]
en: Checked
lv: Pārbaudīts

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
lv[0]: @selected no @count vienuma izvēlēts
lv[1]: @selected no @count vienumiem izvēlēts
lv[2]: @selected no @count vienumiem izvēlēts

en: Add or select media
lv: Pievienot vai atlasīt multivides vienību

en: Add file | Add files
lv[0]: Pievienot failu
lv[1]: Pievienot failus

en: Add @type via URL
lv: Pievienot @type izmantojot URL

en: Use the toolbar
lv: Izmantot rīkjoslu

en: Recipe Collections
lv: Recepšu Kopas

en: Recipe collections
lv: Recepšu kopas

en: Add new @entity-type %label
lv: Pievienot jaunu @entity-type %label

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist or does the database user have sufficient privileges to create the database?</li><li>Have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname and port number?</li></ul>
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar jūsu datu bāzes serveri. Serveris ziņo par šādu kļūdu: %error.<ul><li>Vai datu bāzes serveris darbojas?</li><li>Vai datu bāze pastāv, vai datu bāzes lietotājam ir pietiekamas tiesības izveidot datu bāzi?</li> <li>Vai ievadījāt pareizo datu bāzes nosaukumu?</li><li>Vai ievadījāt pareizo lietotājvārdu un paroli?</li><li>Vai ievadījāt pareizo datu bāzes serveri un porta numuru?</li></ul>

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname and port number?</li></ul>
lv: Neizdevās izveidot savienojumu ar jūsu datu bāzes serveri. Serveris ziņo par šādu kļūdu: %error.<ul><li>Vai datu bāzes serveris darbojas?</li><li>Vai datu bāze pastāv un vai esat ievadījis pareizo datu bāzes nosaukumu?</li><li> Vai ievadījāt pareizo lietotājvārdu un paroli?</li><li>Vai ievadījāt pareizo datu bāzes serveri un porta numuru?</li></ul>

[ctx: Validation]
en: Unique path alias.
lv: Unikāls ceļa aizstājvārds.

[ctx: Validation]
en: Valid path.
lv: Derīgs ceļš.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- Not specified -</em>.
lv: Ceļa aizstājvārds, kas iestatīts noteiktai valodai, vienmēr tiks izmantots, parādot šo lapu šajā valodā, un tam ir prioritāte pār ceļa aizstājvārdiem, kas iestatīti kā <em>- Nav norādīts -</em>.

en: Experimental themes are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
lv: Eksperimentālās tēmas ir paredzētas tikai testēšanas nolūkiem. Izmantojiet uz savu risku.

en: You must enable the @required theme to install @theme. | You must enable the @required themes to install @theme.
lv[0]: Lai instalētu @theme, ir jāiespējo @required tēmu.
lv[1]: Lai instalētu @theme, ir jāiespējo @required tēmas.

en: Require summary
lv: Pieprasīt kopsavilkumu

en: Always show summary
lv: Vienlēr rādīt kopsavilkumu

en: The summary will also be visible when marked as required.
lv: Kopsavilkums būs redzams arī tad, kad tas būs atzīmēts kā nepieciešams.

en: The summary field is required for @name
lv: Kopsavilkuma lauks ir nepieciešams @name

en: Always show the summary field
lv: Vienmēr rādīt kopsavilkuma lauku

en: Summary field will always be visible
lv: Kopsavilkuma lauks vienmēr būs redzams

en: Topics can be provided by modules or themes. Top-level help topics on your site:
lv: Tēmas var nodrošināt vietnes moduļi vai izskata tēmas. Augstākā līmeņa palīdzības tēmas jūsu vietnē:

en: Responsive 3x2
lv: Responsīvs 3x2

en: Users with sufficient access rights will be able to override these options.
lv: Lietotāji ar pietiekamām piekļuves tiesībām varēs ignorēt šīs iespējas.

en: PHP APCu caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="https://www.php.net/manual/apcu.installation.php" target="_blank">APCu</a> installed on your server.
lv: PHP APCu kešatmiņa var ievērojami uzlabot jūsu vietnes veiktspēju. Ir <strong>ļoti ieteicams</strong> instalēt <a href="https://www.php.net/manual/apcu.installation.php" target="_blank">APCu</a> savā serverī.

en: @module_name (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module_name (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: Click <em>Add field</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot lauku</em>.

en: When your site is in maintenance mode, most site visitors will see a simple maintenance mode message page, rather than being able to use the full functionality of the site. Users with <em>Use the site in maintenance mode</em> permission who are already logged in will be able to use the full site, and the log in page at <em>/user</em> will also be accessible to anyone.
lv: Kad jūsu vietne ir apkopes režīmā, lielākā daļa vietnes apmeklētāju redzēs vienkāršu apkopes režīma ziņojumu lapu, nevis varēs izmantot visu vietnes funkcionalitāti. Lietotāji ar atļauju <em>Izmantot vietni apkopes režīmā</em>, kuri jau ir pieteikušies, varēs izmantot visu vietni, un pieteikšanās lapa <em>/user</em> būs pieejama jebkuram.

en: If you have the core Database Logging module installed, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em>Recent log messages</em> to see a report of the error and informational messages your site has generated. You can filter the report by <em>Severity</em> to see only the most critical messages, if desired.
lv: Ja jums ir instalēts Database Logging modulis, <em>Pārvaldības</em> administratīvajā izvēlnē  dodieties uz <em>Atskaites</em> &gt; <em>Jaunākie žurnāla pieraksti</em>, lai skatītu pierakstus par kļūdām, kā arī informatīvos pierakstus, ko ģenerē jūsu vietne. Varat filtrēt pārskatu pēc <em>svarīguma pakāpes</em>, lai skatītu tikai vissvarīgākos ziņojumus, ja vēlaties.

en: Click <em>Add role</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot lomu</em>.

en: Click <em>Add contact form</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot kontaktu formu</em>.

en: Search form (narrow)
lv: Meklēšanas forma (šaura)

en: Search form (wide)
lv: Meklēšanas forma (plata)

en: What are search pages?
lv: Kas ir meklēšanas lapas?

en: In addition to <em>Use search</em>, <em>View user information</em> permission is needed for searching users.
lv: Papildus <em>Izmantot meklēšanu</em>, lai meklētu lietotājus, ir nepieciešama atļauja <em>Skatīt lietotāju informāciju</em>.

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
lv: <em>Jūs vēl neesat izveidojuši sākuma lapas saturu.</em>

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lv: Skatiet <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datumu formātu dokumentāciju</a>.

en: Optionally, check <em>Show as expanded</em> to automatically show the children of this link (if any) when this link is shown.
lv: Ja vēlaties, atzīmējiet izvēles rūtiņu <em>Rādīt kā izvērstu</em>, lai automātiski parādītu šīs saites apakšelementus (ja tādi ir), kad šī saite tiek rādīta.

en: Click <em>Add menu</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot izvēlni</em>.

en: Enter an administrative summary, which is displayed on the <em>Menus</em> page.
lv: Ievadiet administratīvo kopsavilkumu, kas tiek attēlots lapā <em>Izvēlnes</em>.

en: Click <em>Edit menu</em> for the menu that you want to edit.
lv: Klikšķiniet <em>Labot izvēlni</em> tai izvēlnei, kuru vēlaties labot.

en: Click <em>Add view</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot skatu</em>.

en: When you have finished changing all the settings, verify that the display is correct by clicking <em>Update preview</em>. Return to editing settings if necessary.
lv: Kad esiet pabeiguši mainīt visus iestatījumus, pārbaudiet, vai attēlojums ir pareizs, noklikšķinot uz <em>Atjaunināt priekšskatījumu</em>. Ja nepieciešams, atgriezieties pie iestatījumu labošanas.

en: Default parent link
lv: Noklusējuma vecāksaite

en: The human-readable name of the mapping
lv: Cilvēkam salasāms attiecinājuma nosaukums

en: The machine name of the mapping
lv: Attiecinājuma mašīnas izmantojams nosaukums

en: The group this mapping belongs to
lv: Grupa, kurai pieder šis attiecinājums

en: The mappings linked to the breakpoints group
lv: Ar pārtraukumpunktu grupu saistītie attiecinājumi

en: The new set is created by copying links from your default shortcut set.
lv: Jaunā kopa tiek veidota, kopējot saites no noklusējuma īsceļu kopas.

en: Administer menus and menu links
lv: Pārvaldīt izvēlnes un izvēlņu saites

en: Menu language.
lv: Izvēlnes valoda.

en: Administer roles and permissions
lv: Pārvaldīt lomas un atļaujas

en: Click <em>Add image style</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot attēla stilu</em>.

en: Note the types of metadata in the <em>Field mapping</em> section that can be mapped to fields on your media type.
lv: Ņemiet vērā metadatu veidus sadaļā <em>Lauka attiecinājums</em>, kurus var attiecināt ar jūsu multivides veida laukiem.

en: If you have added metadata fields, click <em>Edit</em>. Under <em>Field mapping</em>, select the fields you added for each piece of metadata information.
lv: Ja esat pievienojis metadatu laukus, noklikšķiniet uz <em>Rediģēt</em>. Sadaļā <em>Lauka attiecinājums</em> atlasiet laukus, kurus pievienojāt katrai metadatu informācijas daļai.

en: Click <em>Add workflow</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot darbplūsmu</em>.

en: Add another module
lv: Pievienot vēl vienu moduli

en: For each entity type or subtype, select the <em>Default language</em>. Also, if you want to have languages other than the default available when you create content, check <em>Show language selector on create and edit pages</em>.
lv: Katram entītijas veidam vai apakšveidam izvēlieties <em>Noklusējuma valodu</em>. Turklāt, ja vēlaties, lai satura izveides laikā būtu pieejamas citas valodas, nevis noklusējuma valodas, atzīmējiet <em>Rādīt valodas atlasītāju izveides un rediģēšanas lapās</em>.

en: Add a language to your site.
lv: Pievienojiet savai vietnei valodu.

en: Click <em>Add language</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot valodu</em>.

en: Click <em>Save settings</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Saglabāt iestatījumus</em>.

en: Importing a translation file
lv: Importē tulkojumu failu

en: Add <a href=":modules">contributed modules</a> to extend your site's functionality.
lv: Pievienojiet <a href=":modules">ieguldītos moduļus</a>, lai paplašinātu savas vietnes funkcionalitāti.

en: Adding %project
lv: Pievieno %project

en: Add new module or theme
lv: Pievienot jaunu moduli vai tēmu

en: Add new module
lv: Pievienot jaunu moduli

en: Add new theme
lv: Pievienot jaunu tēmu

en: Add from a URL
lv: Pievienot no URL

en: Upload a module or theme archive
lv: Augšupielādēt moduļa vai tēmas arhīvu

en: You must either provide a URL or upload an archive file.
lv: Jums vai nu jānorāda URL, vai jāaugšupielādē arhīva fails.

en: View user email addresses
lv: Skatīt lietotāju e-pasta adreses

en: Always show the default display
lv: Vienmēr rādīt noklusējuma attēlojumu

en: Publish @count item to @target | Publish @count items to @target
lv[0]: Publicēt @count vienumu @target
lv[1]: Publicēt @count vienumus @target
lv[2]: Publicēt @count vienumus @target

en: Hero (full width)
lv: Varonis (pilnā platumā)

en: Click <em>Add comment type</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot komentāra veidu</em>.

en: <strong>Extend:</strong> Update, install, and uninstall modules.
lv: <strong>Paplašināt:</strong> Atjaunināt, uzstādīt un noņemt moduļus.

en: Click <em>Add content</em>.
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot saturu</em>.

en: Click <em>Add content type.</em>
lv: Klikšķiniet <em>Pievienot satura veidu</em>.

en: Save and go to list
lv: Saglabāt un atgriezties pie saraksta

en: Account %name has been disabled.
lv: Konts %name tika atspējots atspējots.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user. This action cannot be undone.
lv: Dzēst kontu un nodot tā saturu %anonymous-name lietotājam. Šo darbību nevar atsaukt.

en: Enabling CKEditor 5 for individual text formats
lv: CKEditor 5 iespējošana atsevišķiem teksta formātiem

en: Press the down arrow key to add to the toolbar.
lv: Nospiediet lejupvērsto bulttaustiņu, lai pievienotu rīkjoslai.

en: PostgreSQL pg_trgm extension
lv: PostgreSQL pg_trgm paplašinājums

en: The PostgreSQL module provides the connection between Drupal and a PostgreSQL database. For more information, see the <a href=":pgsql">online documentation for the PostgreSQL module</a>.
lv: PostgreSQL modulis nodrošina savienojumu starp Drupal un PostgreSQL datu bāzi. Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet <a href=":pgsql">PostgreSQL moduļa tiešsaistes dokumentāciju</a>.

en: Database support for JSON
lv: Datubāzes JSON atbalsts

en: The @name module is deprecated. (more information)
lv: Modulis @name ir novecojis. (vairāk informācijas)

en: Are you sure you wish to enable an experimental module? | Are you sure you wish to enable experimental modules?
lv[0]: Vai tiešām vēlaties iespējot eksperimentālo moduli?
lv[1]: Vai tiešām vēlaties iespējot eksperimentālos moduļus?

en: PostgreSQL has the pg_trgm extension enabled.
lv: PostgreSQL ir iespējots paplašinājums pg_trgm.

en: The <a href=":pg_trgm">pg_trgm</a> PostgreSQL extension is not present. The extension is required by Drupal 10 to improve performance when using PostgreSQL. See <a href=":requirements">Drupal database server requirements</a> for more information.
lv: Nav PostgreSQL paplašinājuma <a href=":pg_trgm">pg_trgm</a>. Drupal 10 ir nepieciešams šis paplašinājums, lai uzlabotu veiktspēju, kad izmanto PostgreSQL. Papildinformāciju skatiet sadaļā <a href=":requirements">Drupal datu bāzes servera prasības</a>.

en: Add missing alternative text
lv: Pievienot trūkstošo alternatīvo tekstu

en: Resolve all issues below to continue the installation. For help configuring your database server, see the <a href="https://www.drupal.org/docs/installing-drupal">installation handbook</a>, or contact your hosting provider.
lv: Lai turpinātu instalēšanu, atrisiniet visas zemāk norādītās problēmas. Lai saņemtu palīdzību datu bāzes servera konfigurēšanā, skatiet <a href="https://www.drupal.org/docs/installing-drupal">instalēšanas rokasgrāmatu</a> vai sazinieties ar vietnes izmitināšanas pakalpojuma sniedzēju.

en: Additional migration considerations for text formats with restricted HTML
lv: Papildu migrācijas apsvērumi teksta formātiem ar ierobežotu HTML

en: Note that anonymous users with this permission are able to delete any content created by any anonymous user.
lv: Ņemiet vērā, ka anonīmi lietotāji ar šo atļauju var dzēst jebkuru saturu, ko izveidojis jebkurš anonīms lietotājs.

en: Grid - Responsive
lv: Režģis - Responsīvs

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <em>@cron_link</em>. Note the <em>Last run</em> time on the page.
lv: Administrēšanas izvēlnē <em>Pārvaldīt</em> dodieties uz <em>Konfigurācija</em> &gt; <em>Sistēma</em> &gt; <em>@cron_link</em>. Lapā ievērojiet <em>Pēdējās darbības</em> laiku.

en: The email address is not made public. It will only be used if you need to be contacted about your account or for opted-in notifications.
lv: E-pasta adrese netiek publiskota. Tā tiks izmantota tikai tad, ja ar jums jāsazinās par jūsu kontu vai par izvēlētiem paziņojumiem.

en: Add HTML class
lv: Pievienot HTML klasi

en: Supported image file format: %formats. | Supported image file formats: %formats.
lv[0]: Atbalstītais attēlu failu formāts: %formats.
lv[1]: Atbalstītie attēlu failu formāti: %formats.

en: Unsupported image file format: %formats. | Unsupported image file formats: %formats.
lv[0]: Neatbalstītais attēlu failu formāts: %formats.
lv[1]: Neatbalstītie attēlu failu formāti: %formats.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Some also impact the way that data is stored and cannot be changed once data has been created.
lv: Šie iestatījumi attiecas uz %field lauku visur, kur tas tiek izmantots. Daži ietekmē arī datu glabāšanas veidu, un tos nevar mainīt pēc datu izveides.
