Drupal core (5.22) - en to he translation catalogue (1977 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Filter HTML tags
he: סינון תגי HTML

en: Show on every page except the listed pages.
he: הצג בכל עמוד פרט לעמודים הרשומים.

en: Show on only the listed pages.
he: הצג רק בעמודים הרשומים.

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: enable
he: אפשר

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Administer
he: ניהול

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: left sidebar
he: סרגל שמאלי

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Replies
he: תגובות

en: Closed
he: סגור

en: Wrong username or password.
he: שם משתמש או סיסמה שגויים.

en: List
he: רשימה

en: Subject
he: נושא

en: closed
he: נסגר

en: disabled
he: מושבת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: deny
he: לא אפשרי

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Read more
he: קראו עוד

en: Log
he: יומן פעילות

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: more
he: עוד

en: The node access table has been rebuilt.
he: נבנתה מחדש טבלת הרשאות הגישה לפריטי תוכן - node access table.

en: Disable
he: השבתה

en: Access control
he: בקרת גישה

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Your %post has been created.
he: ה %post נוצר.

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: right sidebar
he: עמודת צד ימנית

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: not verified
he: לא נבדק

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: new
he: חדש

en: error
he: שגיאות

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: The title of the block as shown to the user.
he: כותרת הבלוק כפי שמוצגת באתר

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Blue Lagoon (Default)
he: לגונה כחולה (ברירת מחדל)

en: Ash
he: אפר

en: Aquamarine
he: ירוק-כחלחל

en: Belgian Chocolate
he: שוקולד בלגי

en: Bluemarine
he: כחול ים

en: Citrus Blast
he: פיצוץ הדרים

en: Cold Day
he: יום קריר

en: Greenbeam
he: קרן ירוקה

en: Mediterrano
he: מזרח תיכון

en: Mercury
he: כספית

en: Nocturnal
he: לילי

en: Olivia
he: אוליביה

en: Pink Plastic
he: פלסטיק ורוד

en: Shiny Tomato
he: עגבניה זוהרת

en: Teal Top
he: ראש הברווז

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Categories
he: קטגוריות

en: Version
he: גירסה

en: view
he: צפיה

en: updated
he: עודכן

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: default
he: ברירת מחדל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Logs
he: לוגים

en: Message
he: הודעה

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Password
he: סיסמה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Variable
he: משתנה

en: by %a on %b
he: ע"י %a ב %b

en: There are currently no posts in this category.
he: אין כעת פרסומים בסיווג זה.

en: Help text
he: טקסט עזרה

en: Types
he: סוגים

en: Hierarchy
he: היררכיה

en: Single
he: יחיד

en: Multiple
he: מרובה

en: Related terms
he: סיווגים קרובים (ראה גם...)

en: Synonyms
he: שמות נרדפים

en: Free tagging
he: תיוג חופשי

en: Content is categorized by typing terms instead of choosing from a list.
he: התכנים מתוייגים באמצעות הקלדת מונחים במקום לבחור אותם מרשימה.

en: Multiple select
he: בחירה מרובה

en: Required
he: נדרש

en: root
he: שורש

en: Parent
he: אב

en: Parents
he: אבות

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
he: עמודים ברמה נתונה מסודרים ראשית לפי משקלם, ואז לפי כותרת.

en: none
he: ללא

en: Category
he: קטגוריה

en: Add container
he: הוספת מיכל

en: Settings
he: הגדרות

en: Add category
he: הוספת קטגוריה

en: Name
he: שם

en: edit container
he: עדכן תיקיה

en: edit
he: עריכה

en: No categories available.
he: אין קטגוריות זמינות

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Import
he: יבוא

en: Book
he: ספר

en: Export
he: יצוא

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: category
he: קטגוריה

en: Outline
he: מתאר

en: %type: updated %title.
he: %type: עודכן %title.

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Session opened for %name.
he: התחברות לאתר: %name.

en: Help
he: עזרה

en: username
he: כינוי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Update
he: עדכון

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: The configuration options have been reset to their default values.
he: אפשרויות התצורה הוחזרו למצבן ההתחלתי.

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Modules
he: רכיבים

en: Clear index
he: ניקוי אינדקס

en: edit forum
he: עדכון קבוצת דיון

en: Forum name
he: שם קבוצת הדיון

en: forum
he: קבוצת דיון

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
he: האמנם ברצונך למחוק את קבוצת הדיון %name?

en: The forum %term and all sub-forums and associated posts have been deleted.
he: הפורום %term וכל תתי הפורומים והפרסומים הקשורים נמחקו.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums and associated posts.
he: פורום: %term וכל תתי הפורומים והפרסומים הקשורים נמחקו.

en: Region
he: איזור

en: Menu
he: תפריט

en: results
he: תוצאות

en: search
he: חיפוש

en: Core - optional
he: ליבה - רשות

en: never
he: אף פעם

en: The username %name does not exist.
he: המשתמש %name לא קיים במערכת.

en: mail
he: דואר

en: Add item
he: הוספת שורה בתפריט

en: aggregator
he: צובר

en: read more
he: להמשך

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: The fully-qualified URL of the feed.
he: כתובת ה-URL המלאה של המקור, כולל קידומת.

en: Add forum
he: הוספת פורום

en: Add term
he: הוספת סיווג

en: Screenshot for %theme theme
he: צילום מסך עבור העיצוב %theme

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Access log settings
he: הגדרות רישום פעילויות

en: Enable access log
he: אפשר רישום פעילות

en: Discard access logs older than
he: מחיקת רישומים בני יותר מ

en: Preview comment
he: תצוגה מקדימה של התגובה

en: Please contact the site administrator.
he: צור קשר עם מנהל האתר.

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: You are not authorized to access this page.
he: אין לך הרשאות גישה לדף הזה.

en: Attachment
he: צְרוּפָה

en: Settings for @role
he: הגדרות ל-@role

en: Permitted file extensions
he: סיומות קבצים מותרות

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
he: סיומות שמשתמשים בתפקיד זה יכולים להעלות. הפרד סיומות ברווחים ואל תכלול את הנקודה המובילה.

en: n/a
he: -ללא-

en: Upload
he: העלאה

en: Picture
he: תמונה

en: The uploaded file was not an image.
he: הקובץ שהועלה לא היה תמונה

en: type
he: סוג

en: Database type
he: סוג מסד הנתונים

en: User
he: משתמש

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: file
he: קובץ

en: status
he: מצב

en: Error
he: שגיאה

en: Contact
he: יצירת קשר

en: New user: %name %email.
he: משתמש חדש: %name %email.

en: Created
he: נוצר

en: Node
he: פריט תוכן

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Save categories
he: שמירת סיווג

en: Content management
he: ניהול תוכן

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Expanded
he: מורחב

en: The name of the menu.
he: השם של התפריט

en: The path this menu item links to. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
he: הנתיב אליו מקושר פריט התפריט הזה. זה יכול להיות נתיב דרופל פנימי כגון %add-node או כתובת URL חיצונית כגון%drupal. הזן %front כדי ליצור קישור לדף הראשי.

en: If selected and this menu item has children, the menu will always appear expanded.
he: אם תיבת סימון זו מסומנת ולשורת התפריט יש ילדים, התפריט תמיד יופיע מורחב.

en: Parent item
he: שורת אב

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
he: אופציונלי. השורות הכבדות יותר בתפריט שוקעות למטה בעוד שהקלות יותר ממוקמות ליד ראש התפריט.

en: Question
he: שאלה

en: Add child page
he: הוספת עמוד בן

en: Printer-friendly version
he: גירסה להדפסה

en: Orphan pages
he: דפים יתומים

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: top-level
he: רמה עליונה

en: Unknown export format.
he: פורמט יצוא לא מוכר

en: outline
he: מיתאר

en: Active
he: פעיל

en: Post
he: הודעה

en: Last post
he: פרסום אחרון

en: Submit @name
he: הגשת @name

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: Page
he: דף

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Footer message
he: הודעה בתחתית האתר

en: Logo
he: לוגו

en: Mission
he: משימה

en: Search box
he: תיבת חיפוש

en: Site name
he: שם האתר

en: Site slogan
he: סיסמת האתר

en: php
he: PHP

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Public registrations
he: הצטרפות חברים חדשים

en: Only site administrators can create new user accounts.
he: רק מנהלי האתר יכולים לצרף חברים חדשים לאתר.

en: Drupal
he: דרופל

en: Url
he: כתובת url

en: Host
he: שם שרת

en: Never
he: לעולם

en: Up to date
he: מעודכן

en: Out of date
he: לא מעודכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: The menu item can be customized and configured only once the menu module has been <a href="@modules-page">enabled</a>.
he: ניתן להתאים ולהגדיר את השורה בתפריט לאחר ש<a href="@modules-page">הופעל</a> רכיב התפריט.

en: Recipients
he: נמענים

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
he: סמן כאן <em>כן</em> כדי לבחור נושא זה כברירת מחדל.

en: You must enter a category.
he: חובה להכניס סיווג.

en: You must enter one or more recipients.
he: חובה להכניס נמען אחד לפחות.

en: Category %category has been added.
he: הנושא %category התווסף.

en: Category %category has been updated.
he: הנושא %category עודכן.

en: Are you sure you want to delete %category?
he: האמנם ברצונך למחוק את הנושא %category?

en: Category not found.
he: קטגוריה לא נמצאה

en: Category %category has been deleted.
he: הנושא %category נמחק.

en: Hourly threshold
he: סף הודעות מותרות בשעה

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
he: המערכת אינה מאפשרת לך לשלוח יותר מ-%number הודעות בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Your name
he: שם

en: Your e-mail address
he: כתובת הדואר האלקטרוני שלך

en: Send e-mail
he: שליחת אימייל

en: You must select a valid category.
he: חובה להכניס נושא.

en: You must enter a valid e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Throttle
he: מצערת

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Signature
he: חתימה

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Locale
he: תרגום

en: Title field label
he: תגית שדה הכותרת

en: Body field label
he: תווית שדה הגוף

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Sticky at top of lists
he: דביק בראש רשימות

en: Revisions
he: גרסאות

en: Log message
he: הודעה ליומן הפעילות

en: Poll duration
he: משך סקר

en: Explanation
he: הסבר

en: Selection options
he: אפשרויות בחירה

en: Vocabulary name
he: שם מילון

en: Term name
he: שם הסיווג

en: Role name
he: שם תפקיד

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Theme configuration
he: הגדרת עיצוב

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Severity
he: חוּמרה

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Vote
he: הצבע

en: Count
he: כמות

en: RSS - blogs
he: יומנים - RSS

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: blocked
he: חסום

en: active
he: פעיל

en: OPML feed
he: הזנת OPML

en: configure
he: הגדרות

en: Number of news items in block
he: מספר פריטי חדשות במסגרת תצוגה

en: View this feed's recent news.
he: צפיה בחדשות האחרונות של הפיד הזה.

en: View this category's recent news.
he: הצגת ההודעות האחרונות בסיווג זה

en: Feed overview
he: רשימת מקורות

en: Items
he: פריטים

en: Last update
he: עדכון אחרון

en: Next update
he: העדכון הבא

en: %time left
he: נותרו %time

en: remove items
he: הסרת פריטים

en: update items
he: עדכון פריטים

en: Category overview
he: רשימת קטגוריות

en: Categorize
he: סווגו

en: You are not allowed to categorize this feed item.
he: אסור לך לסווג פריט הזנה זה.

en: The categories have been saved.
he: סיווג הפריטים נשמר.

en: in category
he: בקטגוריה

en: URL:
he: כתוהת URL:

en: Updated:
he: עודכנו:

en: blog it
he: רשום בבלוג

en: Comment on this news item in your personal blog.
he: תגובה לרשומה זו בבלוג שלך.

en: %age old
he: בן %age

en: %ago ago
he: לפני %ago

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Items shown in sources and categories pages
he: מספר הפריטים המוצגים בעמודי מקור \ עמודי נושא

en: A feed with this URL %url already exists. Please enter a unique URL.
he: כבר קיימת השנה עם כתובת URL %url. יש להזין כתובת URL ייחודית.

en: The feed %feed has been updated.
he: ההזנה %feed עודכנה.

en: Feed %feed deleted.
he: הזנה %feed נמחקה.

en: The feed %feed has been deleted.
he: ההזנה %feed נמחקה.

en: Feed %feed added.
he: המקור %feed נוסף.

en: The feed %feed has been added.
he: ההזנה %feed התווספה.

en: Delete all
he: מחק הכל

en: The news items from %site have been removed.
he: פריטי החדשות הוסרו מאתר %site.

en: administer news feeds
he: ניהול חדשות שנצברו

en: access news feeds
he: גישה לחדשות שנצברו מאתרים אחרים

en: Performance
he: ביצועים

en: Read full article to view attachments.
he: קרא את המאמר המלא לצפייה בקבצים מצורפים.

en: 1 attachment | @count attachments
he[0]: צְרוּפָה אחת
he[1]: @count צְרוּפות

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Details
he: פרטים

en: Last reply
he: מענה אחרון

en: System
he: מערכת

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Code
he: קוד

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: Add a role to the selected users
he: הוספת תפקיד למשתמשים שנבחרו

en: Remove a role from the selected users
he: הסרת תפקיד מהמשתמשים שנבחרו

en: security
he: אבטחה

en: node
he: פריט תוכן

en: Recent posts
he: פרסומים אחרונים

en: Tonga
he: טונגה

en: Navajo
he: נבחו

en: Table
he: טבלה

en: Mon
he: ב'

en: Tue
he: ג'

en: Wed
he: ד'

en: Thu
he: ה

en: Fri
he: ו'

en: Sat
he: ש'

en: Sun
he: א'

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Forum
he: פורום

en: !time ago
he: לפני !time

en: Other
he: אחר

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Navigation
he: ניווט

en: Color
he: צבע

en: Theme-specific settings
he: הגדרות תלויות ערכת עיצוב

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
he: הגדרות אילו קיימות עבור ערכת עיצוב %theme וכל העיצובים הקשורים בה.

en: access content
he: גישה לתוכן

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: User login
he: כניסה

en: Log in
he: כניסה

en: Updated URL for feed %title to %url.
he: עדכון כתובת אינטרנט %url עבור נושא %title .

en: Blog
he: בלוג

en: Jump to the first comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה לפרסום זה.

en: Jump to the first new comment of this posting.
he: עבור לתגובה הראשונה בפרסום זה.

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Add a new comment to this page.
he: הוספת תגובה חדשה לעמוד זה.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
he: שתפו מחשבות ודעות לגבי פרסום זה.

en: No terms available.
he: אין סיווגים זמינים.

en: reset
he: אתחול

en: String
he: מחרוזת

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Choices
he: אפשרויות בחירה

en: Minimum cache lifetime
he: זמן חיים מינימלי למטמון

en: Referrer
he: כתובת מקור

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: Site maintenance
he: תחזוקת אתר

en: Online
he: מקוון

en: Off-line
he: לא מקוון

en: Site off-line message
he: ההודעה כאשר האתר במצב תחזוקה

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
he: @site אינו זמין כרגע עקב תחזוקה. אנו מקווים להפעיל את האתר מחדש במהרה. תודה על הסבלנות.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
he: ההודעה שתוצג למבקרים כאשר האתר נמצא במצב לא מקוון.

en: Default front page
he: ברירת המחדל לדף הראשי

en: Top pages
he: עמודים מובילים

en: Create content
he: יצירת תוכן

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Uninstall
he: הסרה

en: Filters
he: מסננים

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Recent hits
he: כניסות אחרונות

en: The comment no longer exists.
he: התגובה אינה קיימת.

en: The comment and all its replies have been deleted.
he: התגובה וכל התשובות המקושרות אליה נמחקו.

en: Do not display
he: אל תציג

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
he: הצג עם קוד ה-PHP שלהלן מחזיר <code>TRUE</code> (מצב-PHP, מומחים בלבד).

en: Preformatted
he: מעוצב מראש

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Votes
he: הצבעות

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: reply
he: תשובה

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Tracker
he: מעקב

en: You have to specify a valid date.
he: יש להזין תאריך תיקני.

en: The name %name is a reserved username.
he: הכינוי %name הוא מילה שמורה.

en: The field %field is required.
he: חובה למלא את השדה %field.

en: 1 new | @count new
he[0]: אחד חדש
he[1]: @count חדשים

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Delete rule
he: מחיקת כלל

en: Nauru
he: נאורו

en: Table prefix
he: קידומת לטבלאות

en: Database username
he: שם המשתמש במסד הנתונים

en: Database password
he: סיסמת מסד הנתונים

en: Database name
he: שם מסד הנתונים

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Formatting guidelines
he: הנחיות שימוש

en: Authoring information
he: מידע על המחבר/ת

en: Authored on
he: בתאריך

en: Format: %time. Leave blank to use the time of form submission.
he: תבנית: %time. השאר ריק על מנת להשתמש בזמן שליחת הטופס.

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: File attachments
he: קבצים מצורפים

en: Changes made to the attachments are not permanent until you save this post. The first "listed" file will be included in RSS feeds.
he: שינויים הנעשים בקבצים המצורפים אינם קבועים עד שההודעה איננה נשמרת. הקובץ הראשון ברשימה יופיע בקישור ה-RSS.

en: File attachments are disabled. The file directories have not been properly configured.
he: אפשרות קבצים מצורפים לא זמינה. קביעת תצורת ספריות הקבצים לא בוצעה כהלכה.

en: Please visit the <a href="@admin-file-system">file system configuration page</a>.
he: בקר ב-<a href="@admin-file-system">דף הגדרת תצורת מערכת הקבצים</a>.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: יש להכניס מיקום אחד לשורה. יש להשתמש במיקומי דרופל. ניתן להשתמש ב'*'. דוגמה למיקומים: '<em>%blog</em>' עבור עמוד הבלוגים ו-'<em>%blog-wildcard</em>'  עבור כל בלוג. '<em>%front</em>' הוא העמוד הראשי.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction.
he: הגודל המרבי המותר מובע בתורת רוחבxגובה (לדוגמה 640x480). הגדר 0 כדי שלא תהיה מגבלה.

en: The %role file size limit must be a number and greater than zero.
he: מגבלת גודל הקובץ %role צריכה להיות מספר הגדול מאפס.

en: The %role maximum file size per upload is greater than the total file size allowed per user
he: גודל הקובץ המירבי להעלאה %role הינו גדול מסך גודל הקבצים המותר למשתמש.

en: Maximum resolution for uploaded images
he: רזולוציה מירבית עבור התמונות שהועלו

en: WIDTHxHEIGHT
he: רוחבxגובה

en: Maximum file size per upload
he: גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Total file size per user
he: סך גודל קבצים למשתמש

en: The maximum size of all files a user can have on the site (in megabytes).
he: הגודל המירבי של סך הקבצים באתר לכל משתמש (במגה-בתים).

en: [<a href="@link">more help...</a>]
he: [<a href="@link">עזרה נוספת...</a>]

en: Arabic
he: ערבית

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Japanese
he: יפנית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Edit term
he: עריכת סיווג

en: Are you sure you want to delete these items?
he: האמנם ברצונך למחוק פריטי תוכן אלו?

en: The items have been deleted.
he: פריטי התוכן נמחקו.

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
he: כתובת דואר אלקטרוני תקפה. כל הדואר האלקטרוני מהמערכת יישלח לכתובת זו. כתובת זו לא תהיה פומבית ותשמש רק לצורך חידוש סיסמה או קבלת הודעות מהאתר.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: כתובת הדוא"ל %email כבר רשומה. <a href="@password">האם שכחת את הסיסמא?</a>

en: The e-mail address %email has been denied access.
he: לא ניתן להצטרף לאתר דרך כתובת הדואר האלקטרוני %email. כתובת זו נחסמה על ידי מנהל האתר.

en: Remove items
he: הסרת פריטים

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: The list of tags which are allowed in feeds, i.e., which will not be removed by Drupal.
he: רשימת התגיות המותרת בהזנות, דהיינו לא תוסר כל ידי דרופל.

en: Sources
he: מקורות

en: !title category latest items
he: הפריטים האחרונים של סיווג !title

en: !title feed latest items
he: !title פריטים אחרונים של ההזנה

en: A category named %category already exists. Please enter a unique title.
he: סיווג בשם %category כבר קיים. בבקשה לבחור כותרת ייחודית.

en: The category %category has been updated.
he: הסיווג %category עודכן.

en: Category %category deleted.
he: הסיווג %category נמחק.

en: The category %category has been deleted.
he: הסיווג %category נמחק.

en: Category %category added.
he: הסיווג %category נוסף.

en: The category %category has been added.
he: הסיווג %category התווסף.

en: aggregator - @title
he: צובר - @title

en: 1 item | @count items
he[0]: פריט אחד
he[1]: @count פריטים

en: Add menu
he: הוספת תפריט

en: Are you sure you want to delete the custom menu item %item?
he: האמנם ברצונך למחוק את שורת התפריט %item?

en: The menu item %title has been deleted.
he: שורת התפריט %title נמחקה.

en: Deleted menu item %title.
he: שורת התפריט %title נמחקה.

en: menu
he: תפריט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: locked
he: נעול

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: Upload picture
he: טעינת תמונה

en: Message:
he: הודעה:

en: Language file
he: קובץ שפה

en: published
he: פורסם

en: Average page generation time
he: זמן יצירת עמוד ממוצע

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Show only users where
he: הראה רק משתמשים עבורם

en: Refine
he: מיקוד

en: Undo
he: ביטול

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: @time ago
he: לפני @time

en: No users available.
he: אין משתמשים זמינים.

en: No users selected.
he: לא נבחרו משתמשים.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
he: איתור נסיונות זדוניים לשנות מידע במאפייני משתמש פרטיים.

en: Select all rows in this table
he: בחירת כל השורות בטבלה

en: Deselect all rows in this table
he: בטל בחירת כל השורות בטבלה

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Your search yielded no results
he: חיפוש זה לא הניב תוצאות

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים להצטרף ללא אישור מנהל.

en: Deleted
he: נמחק

en: Topics
he: נושאים

en: Topic
he: נושא

en: The maximum size of a file a user can upload (in megabytes).
he: הגודל המירבי (במגה-בתים) של קובץ אותו יכול משתמש להעלות.

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Delete menu
he: מחיקת תפריט

en: Edit menu item
he: עדכון שורה בתפריט

en: Reset menu item
he: איתחול שורת תפריט

en: Delete menu item
he: מחק שורת תפריט

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Locale settings
he: הגדרות איזור

en: Configure block
he: הגדרות בלוק

en: How many content items to display in "day" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "יום".

en: Jan
he: ינו'

en: Feb
he: פבר'

en: Mar
he: מרץ

en: Apr
he: אפר'

en: Jun
he: יוני

en: Jul
he: יולי

en: Aug
he: אוג'

en: Sep
he: ספט'

en: Oct
he: אוק'

en: Nov
he: נוב'

en: Dec
he: דצמ'

en: Posts
he: הודעות

en: Mission statement
he: הצהרת משימה

en: Configure permissions
he: הגדרת הרשאות

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Revert
he: שחזור

en: Existing system path
he: כתובת URL במערכת

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.
he: כתובת URL קיימת במערכת. לדוגמה: node/28, forum/1, taxonomy/term/1+2.

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: רשום מיקום חילופי שבעזרתו ניתן יהיה לגשת למידע זה. לדוגמה , כתוב "about" כשאתה כותב עמוד אודות האתר. השתמש בנתיב יחסי ואל תוסיף בסוף לוכסן, אחרת זה לא יעבוד.

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: Log out
he: יציאה

en: Number of day's top views to display
he: מספר הפריטים המובילים של היום שיוצגו ברשימת "היום"

en: Number of all time views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "כל הזמנים"

en: Number of most recent views to display
he: מספר הפריטים שיוצגו ברשימת "נצפו לאחרונה"

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: profile
he: פרופיל משתמש

en: First day of week
he: יום ראשון בשבוע

en: Autocomplete taxonomy
he: השלמה אוטומטית של סיווגים

en: Send yourself a copy.
he: שליחת עותק אלי.

en: !name (!name-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site.
he: !name (!name-url) שלח לך הודעה דרך טופס הקשר האישי שלך (!form-url) באתר !site.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !url.
he: אם אינך רוצה לקבל הודעות כאלו, אפשר לשנות את ההגדרות ב - !url.

en: %name-from sent %name-to an e-mail.
he: %name-from שלח אל %name-to דואר אלקטרוני.

en: The message has been sent.
he: ההודעה נשלחה.

en: !name sent a message using the contact form at !form.
he: !name שלח הודעה דרך טופס הקשר ב !form.

en: %name-from sent an e-mail regarding %category.
he: %name-from שלח דואר אלקטרוני בנושא %category.

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Create new account
he: הצטרפות

en: role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: list terms
he: הצגת סיווגים

en: add terms
he: הוספת סיווגים

en: Created new term %term.
he: נוצר סיווג חדש - %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
he: האם את\ה בטוח\ה שברצונך למחוק את  הסיווג%title?

en: Deleted term %name.
he: נמחק הסיווג %name.

en: warning
he: אזהרות

en: Last run !time ago
he: ריצה אחרונה לפני !time

en: Never run
he: לא הורץ מעולם

en: Site information
he: מידע על האתר

en: Blocked
he: חסום

en: Default permitted file extensions
he: ברירת המחדל לסיומות קובץ מותרות

en: Results
he: תוצאות

en: Older polls
he: סקרים ישנים יותר

en: View the list of polls on this site.
he: הצגת רשימת הסקרים באתר.

en: You must fill in at least two choices.
he: יש למלא לפחות שתי ברירות.

en: open
he: פתוח

en: Visitor
he: אורח

en: Cancel your vote
he: בטל את הצבעתך

en: View the current poll results.
he: הצגת תוצאות הסקר הנוכחי.

en: create polls
he: יצירת שאלונים

en: vote on polls
he: הצבעה על סקרים

en: cancel own vote
he: בטל את הצבעתך

en: inspect all votes
he: בדוק את כל ההצבעות

en: List terms
he: הצגת סיווגים

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
he: מחיקת סיווג תמחק את כל סיווגי הבן שלו, אם ישנם כאלו. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Parent term
he: מושג אב

en: Parent terms
he: סיווגי אב בהיררכייה

en: Syndicate
he: סינדיקציה של תכנים

en: Syndicate content
he: שלב תוכן

en: Blogs
he: בלוגים

en: Books
he: ספרים

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבוה, בגלל שגיאה "%error" בשורה %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבורה, בגלל השגיאה "%error" בשורה %line.

en: Forums
he: פורומים

en: administer taxonomy
he: ניהול סיווגים

en: access administration pages
he: גישה לעמודי ניהול

en: administer filters
he: ניהול מסננים

en: view revisions
he: צפיה בגרסאות

en: Revisions for %title
he: גרסאות של %title

en: !date by !username
he: !date מאת !username

en: revert
he: שחזר

en: Revision
he: גרסה

en: current revision
he: גרסה נוכחית

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.

en: Track
he: מעקב

en: No forums defined
he: לא הוגדרו קבוצות דיון

en: This topic has been moved
he: הנושא הועבר

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: e-mail
he: דוא"ל

en: permission
he: הרשאה

en: Your vote was recorded.
he: הצבעתך נשמרה.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
he: מאפשר לאתר להציג סקרים בנושאים שונים בצורה של שאלות רב-ברירה.

en: Link color
he: צבע קישור

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: Fiji
he: פיג'י

en: Length of trimmed posts
he: אורך פרסומים חתוכים

en: 200 characters
he: 200 תווים

en: 400 characters
he: 400 תווים

en: 600 characters
he: 600 תווים

en: 800 characters
he: 800 תווים

en: 1000 characters
he: 1000 תווים

en: 1200 characters
he: 1200 תווים

en: 1400 characters
he: 1400 תווים

en: 1600 characters
he: 1600 תווים

en: 1800 characters
he: 1800 תווים

en: 2000 characters
he: 2000 תווים

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
he: המספר המרבי של תווים עבור הגרסה המקוצרת של פוסטים. דרופל תשתמש בהגדרה זו כדי לקבוע היכן ייחתכו פוסטים ארוכים. הגרסה החתוכה משמשת בדרך כלל כטיזר, למשל בעת הצגת הפוסט בעמוד הראשי, בעדכוני XML וכו'. כדי להשבית טיזרים, סמנו ל'ללא הגבלה'. שימו לב שהגדרה זו תשפיע רק על תוכן חדש או מעודכן ולא תשפיע על טיזרים קיימים.

en: System default
he: ברירת המחדל

en: Not published
he: לא מפורסם

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
he: סיומות ברירת מחדל שמשתמשים יכולים להעלות. הפרד באמצעות רווחים ואל תכלול את הנקודה המובילה.

en: Default maximum file size per upload
he: ערך ברירת מחדל עבור גודל קובץ מירבי לכל העלאה

en: Default total file size per user
he: ברירת מחדל עבור סך גודל קבצים לכל משתמש

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
he: הגדרות ה-PHP מגבילות את גודל הקבצים לכל העלאה ל-%size.

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: The description displayed when hovering over a menu item.
he: התיאור שיוצג כמציבים את הסמן על קישור בתפריט.

en: XML feed
he: מקור הזנת XML

en: Color scheme
he: סכמת צבעים

en: Attach new file
he: צרף קובץ חדש

en: Attach
he: צרף

en: List files by default
he: הצג קבצים לפי ברירת מחדל

en: File system path
he: מיקום קבצי מערכת

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: details
he: פרטים

en: The username %name has not been activated or is blocked.
he: הכינוי %name לא הופעל או חסום.

en: Login attempt failed for %user.
he: נסיון כניסה למערכת נכשל עבור  %user.

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Themes
he: עיצובים

en: Story
he: סיפור

en: JPEG quality
he: איכות JPEG

en: administer nodes
he: ניהול פריטי תוכן

en: administer comments
he: ניהול תגובות

en: Delete comments
he: מחיקת תגובות

en: not published
he: לא פורסם

en: by
he: ע"י

en: The comments have been deleted.
he: התגובות נמחקו.

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
he: תגובתך נמצאת בתור לאישור מנהלי האתר ותפורסם לאחר אישור.

en: !name field is required.
he: חובה למלא את השדה !name.

en: Protected
he: מוגן

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Hits
he: כניסות

en: not sticky
he: לא דביק

en: sticky
he: דביק

en: not promoted
he: לא קודם

en: promoted
he: קודם

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Read only
he: לקריאה בלבד

en: Contact settings
he: הגדרות קשר

en: Reset password
he: איפוס סיסמה

en: disable
he: השבתה

en: Line break converter
he: ממיר מעברי שורה

en: Temporary directory
he: תיקיה זמנית

en: date
he: תאריך

en: File upload error. Could not move uploaded file.
he: העלאת הקובץ נכשלה. לא ניתן להזיז את הקובץ שהגיע.

en: upload files
he: העלה קבצים

en: Site configuration
he: הגדרות אתר

en: The specified date is invalid.
he: התאריך שהוזן אינו תקף.

en: Choice @n
he: אפשרות @n

en: Slogan
he: סלוגן

en: This text will be displayed at the bottom of each page. Useful for adding a copyright notice to your pages.
he: טקסט זה יוצג בתחתית כל עמוד. שימושי להוספת הודעה על זכויות יוצרים.

en: Anonymous user
he: משתמש אנונימי

en: The name used to indicate anonymous users.
he: שם זה מציין שפעולה בוצעה על ידי גולש אנונימי, שעדיין לא הצטרף כחבר.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
he: עמוד הבית מציג תוכן מכתובת URL יחסית זו. אם אינכם בטוחים, רשמו "node".

en: Get help
he: קבל עזרה

en: is
he: הוא

en: Approval queue
he: תור לאישור

en: Display on separate page
he: הצג בעמוד נפרד

en: Location of comment submission form
he: מיקום טופס כתיבת התגובה

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: Go to previous forum topic
he: עבור לנושא הקודם בפורום

en: Go to next forum topic
he: עבור לנושא הבא של הפורום

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Underlined
he: עם קו תחתי

en: Site building
he: בניית אתר

en: No primary links
he: אין קישורים ראשיים

en: No secondary links
he: אין קישורים משניים

en: No content types available.
he: אין סוגי תוכן זמינים

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: all messages
he: כל ההודעות

en: Filter by message type
he: סינון לפי סוג הודעה

en: Role specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Enter the name for your new menu. Remember to enable the newly created block in the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
he: הזינו שם עבור התפריט החדש. זכרו לאפשר את התיבה החדשה שנוצרה <a href="@blocks">בעמוד ניהול התיבות</a>

en: English name
he: שם באנגלית

en: Translated
he: מתורגם

en: Block description
he: תיאור הבלוק

en: Form name
he: שם השדה בטופס

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
he: כותרת השדה החדש. הכותרת תוצג למשתמש. דוגמה לכותרת היא "צבע חביב".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
he: כאן יש אפשרות להגדיר הסבר של השדה החדש. ההסבר יוצג למשתמש.

en: Save field
he: שמירת שדה

en: Administrator defined blocks
he: בלוקים שהוגדרו על ידי מנהל האתר

en: Blocks
he: בלוקים

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
he: הגדרת הבלוקים שיופיעו בסרגלי הצד של האתר ובאיזורים אחרים בדף.

en: Delete block
he: מחיקת בלוק

en: !key settings
he: הגדרות key!

en: Save blocks
he: שמירת בלוקים

en: The block settings have been updated.
he: עודכנו הגדרות הבלוקים.

en: @region
he: region@

en: Block specific settings
he: הגדרות מיוחדות לתיבה זו

en: Override the default title for the block. Use <em>&lt;none&gt;</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
he: דרוס את כותרת ברירת המחדל של הבלוק. השתמש ב-<em>&lt;ללא&gt;</em> כדי לא להציג כותרת, או השאר ריק כדי להשאיר את כותרת ברירת המחדל.

en: '%name' block
he: תיבה: '%name'

en: User specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות אישית

en: Custom visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות

en: Users cannot control whether or not they see this block.
he: חברים אינם יכולים לקבוע האם התיבה תוצג או לא.

en: Show this block by default, but let individual users hide it.
he: הצגת התיבה כברירת מחדל, תוך מתן אפשרות למשתמשים להסתיר אותה.

en: Hide this block by default but let individual users show it.
he: הסתרת התיבה כברירת מחדל, תוך מתן אפשרות ללחברים להציג אותה,

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
he: מאפשר למשתמשים לקבוע באופן אישי האם התיבה תהיה גלויה אצלם. הדבר מתבצע על ידי כניסה להגדרת החשבון האישי שלהם.

en: Show block for specific roles
he: הצגת הבלוק לתפקידים ספציפיים

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
he: הצגת בלוק זה רק לתפקיד/ים שנבחרו. אם לא בחרת תפקידים, הבלוק יהיה גלוי לכולם.

en: Page specific visibility settings
he: הגדרות תצוגה מותאמות לפי עמוד

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.

en: Show block on specific pages
he: הצגת תיבות בעמודים מסויימים

en: Save block
he: שמירת בלוק

en: Please ensure that each block description is unique.
he: יש לוודא שלכל תיבה תיאור ייחודי לה.

en: The block configuration has been saved.
he: תצורת הבלוק נשמרה.

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">block overview page</a>.
he: תיאור קצר של התיבה. משמש לתיאור התיבה <a href="@overview">ברשימת התיבות</a>.

en: Block body
he: תוכן התיבה

en: The content of the block as shown to the user.
he: תוכן התיבה כפי שמוצג באתר

en: Block configuration
he: הגדרת תיבות

en: administer blocks
he: ניהול תיבות

en: use PHP for block visibility
he: השתמש ב-PHP לניראות הבלוק

en: Controls the boxes that are displayed around the main content.
he: מטפל בתיבות המוצגות סביב התוכן הראשי.

en: Core - required
he: ליבה - נדרש

en: Menus
he: תפריטים

en: Control your site's navigation menu, primary links and secondary links. as well as rename and reorganize menu items.
he: שליטה בתפריט הניווט, התפריט הראשי, התפריט המשני. בנוסף שינוי שמות וארגון מחדש של פריטי התפריט.

en: Show all menus
he: הצגת כל התפריטים

en: Are you sure you want to reset the item %item to its default values?
he: האם אתם בטוחים שאתם מעוניינים לאתחל את הפריט %item לערך בררת המחדל?

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
he: כל השינויים ימחקו. הפעולה אינה הפיכה.

en: The menu item was reset to its default settings.
he: שורת התפריט אותחלה להגדרות ברירת המחדל.

en: administer menu
he: ניהול תפריט

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
he: מאפשר למנהלי המערכת להתאים את תפריט הניווט של האתר.

en: Create vocabularies and terms to categorize your content.
he: יצירת מילונים ומונחים המשמשים לסיווג תוכן

en: Add vocabulary
he: הוספת מילון

en: Edit vocabulary
he: עריכת מילון

en: edit vocabulary
he: עריכת מילון

en: Description of the vocabulary; can be used by modules.
he: תיאור המילון; ניתן לשימוש על ידי רכיבים אחרים של דרופל.

en: Created new vocabulary %name.
he: נוצר מילון חדש ששמו %name.

en: Updated vocabulary %name.
he: עודכן המילון %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
he: האם אתם בטוחים שברצונכם למחוק את המילון %title ?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
he: מחיקת מילון מונחים תמחק את כל הסיווגים במילון. אין אפשרות לשחזר פעולה זו.

en: Deleted vocabulary %name.
he: נמחק המילון '%name'.

en: The name of this term.
he: שם הסיווג. לדוגמה: "אקולוגיה".

en: A description of the term.
he: תיאור הסיווג.

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
he: רשימה מופרדת בפסיקים של סיווגים המתארים פריט תוכן זה. לדוגמה: מצחיק, קפיצת בנג'י, "חברה, בע"מ".

en: The %name vocabulary can not be modified in this way.
he: לא ניתן לעדכן את המילון %name בדרך זו.

en: Default time zone
he: ברירת מחדל לאיזור זמן

en: Add field
he: הוספת שדה

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
he: הגדרות אלו קיימות רק עבור העיצובים והסגנונות המבוססים על מנוע העיצוב %engine.

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Permission
he: הרשאה

en: @module module
he: רכיב @module

en: My blog
he: הבלוג שלי

en: Input formats
he: מבני קלט

en: Anonymous commenting
he: תגובות אנונימיות

en: Anonymous posters may not enter their contact information
he: מגיבים אנונימיים לא יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters may leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים יכולים להכניס מידע ליצירת קשר

en: Anonymous posters must leave their contact information
he: מגיבים אנונימיים חייבים להשאיר מידע ליצירת קשר

en: This option is enabled when anonymous users have permission to post comments on the <a href="@url">permissions page</a>.
he: אפשרות זו מופעלת כאשר לאורחים יש הרשאה להגיב ב<a href="@url">עמוד ההרשאות</a>.

en: Display below post or comments
he: הצג מתחת לפרסום או לתגובות

en: Default comment setting
he: הגדות ברירת מחדל לתגובות

en: Read/Write
he: קריאה\כתיבה

en: Users with the <em>administer comments</em> permission will be able to override this setting.
he: חברים עם הרשאת <em>ניהול תגובות</em> יוכלו לעקוף הגדרה זו.

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
he: ערך מאפיין זה ישאר פרטי ולא יוצג באופן ציבורי.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
he: החתימה שלך תוצג באתר בסוף כל תגובה שתכתוב.

en: parent
he: אב

en: Flat list - collapsed
he: רשימה שטוחה - מכווצת

en: Flat list - expanded
he: רשימה שטוחה - מורחבת

en: Threaded list - collapsed
he: רשימה משורשרת - מכווצת

en: Threaded list - expanded
he: רשימה משורשרת - מורחבת

en: Date - newest first
he: תאריך - חדש תחילה

en: Date - oldest first
he: תאריך - ישן תחילה

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: 1 new comment | @count new comments
he[0]: תגובה חדשה אחת
he[1]: @count תגובות חדשות

en: access comments
he: גישה לתגובות

en: post comments
he: משלוח תגובות

en: post comments without approval
he: משלוח תגובות ללא אישור

en: Save content type
he: שמירת סוג התוכן

en: Show descriptions
he: הצגת תאורים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Language code
he: קוד השפה

en: Save role
he: שמירת תפקיד

en: file system
he: מערכת קבצים

en: Escape all tags
he: המרת את כל התגים

en: Strip disallowed tags
he: הסר תגיות אסורות

en: input formats
he: מבני קלט

en: Number of users to display
he: מספר משתמשים להצגה

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Edit container
he: עריכת מיכל

en: Last visit
he: ביקור אחרון

en: <a href="@login">Login</a> to post comments
he: <a href="@login">הזדהו</a> לפרסום תגובות

en: Reply
he: השב

en: Hot topic threshold
he: סף נושא חם

en: Topics per page
he: נושאים לעמוד

en: Posts - most active first
he: הודעות - נושאים פעילים תחילה

en: Posts - least active first
he: הודעות - נושאים פחות פעילים תחילה

en: URL path settings
he: הגדרת מיקום חלופי

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
he: חובה להזין לפחות מילת חיפוש אחת בת @count אותיות או יותר.

en: @user's picture
he: התמונה של @user

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: revert revisions
he: חזור אחורה בגרסאות

en: KB
he: ק"ב

en: New forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: @type: deleted %title revision %revision.
he: @type: נמחקה %title מגרסה %revision.

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: (site default theme)
he: (עיצוב ברירת מחדל)

en: Screenshot
he: צילום מסך

en: Preview trimmed version
he: גרסה מקוצרת

en: Preview full version
he: תצוגה מקדימה של גירסה מלאה

en: The body of your @type is too short. You need at least %words words.
he: התוכן שהזנת ל@type קצר מדי. יש להזין לפחות %words מילים.

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
he: תוכן זה עודכן על ידי חבר אחר, לא ניתן לשמור את השינויים.

en: List, add, and edit users.
he: תצוגה, הוספה ועריכת משתמשים.

en: The name %name is already taken.
he: הכינוי %name כבר תפוס.

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: The directory %directory does not exist.
he: הספריה %directory לא קיימת.

en: The directory %directory is not writable
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
he: אין גישת כתיבה לספריה %directory כיוון שאין הרשאות מתאימות.

en: Rearrange
he: סידור מחדש

en: If enabled, Drupal will add rel="nofollow" to all links, as a measure to reduce the effectiveness of spam links. Note: this will also prevent valid links from being followed by search engines, therefore it is likely most effective when enabled for anonymous users.
he: אם מופעל, דרופל מוסיף  לכל הקישורים, בכדי לצמצם את האפקטיביות של קישורי ספאם. הערה: זה מונע גם מקישורים תקפים להיות נעקבים ע"י מנועי חיפוש, ולכן סביר להניח שזה יעיל יותר עבור אורחים (משתמשים (אנונימיים.

en: Show only items where
he: הצגת פריטים רק כאשר

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Rebuild permissions
he: בנייה מחדש של הרשאות

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: @type: added %title.
he: @type: נוסף '%title'.

en: Add role
he: הוספת תפקיד

en: You must specify a valid role name.
he: יש להזין שם תפקיד תקין.

en: The role has been added.
he: התפקיד החדש נשמר.

en: Path to custom logo
he: נתיב לקובץ לוגו מותאם

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: Updated term %term.
he: מונח %term עודכן.

en: - Please choose -
he: - נא לבחור -

en: - None selected -
he: - לא נבחרו -

en: Aggregator
he: צובר

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבורה, בגלל שגיאה "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
he: אין תוכן סינדיקציה חדש מ-%site.

en: There is new syndicated content from %site.
he: יש תוכן סינדיקציה חדש מ-%site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
he: ההזנה מאתר %site נראיית שבורה, בגלל "%error".

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
he: מאפשר לצבור ולהציג תכנים חיצוניים מתוך פידים בפורמט  RSS, RDF, ו Atom

en: Alias
he: מיקום

en: Account settings
he: הגדרות חשבון

en: The content type %name has been deleted.
he: סוג התוכן %name נמחק.

en: Deleted content type %name.
he: סוג תוכן %name נמחק.

en: Enter your keywords
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Clean URLs
he: כתובות URL נקיות

en: My account
he: החשבון שלי

en: Pictures
he: תמונות

en: Number of topics
he: מספר הנושאים

en: Active forum topics
he: חדש בקבוצות הדיון

en: Read the latest forum topics.
he: קריאת הנושאים האחרונים בפורום.

en: User activity
he: פעילות חבר הקהילה

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
he: ספריית GD ל-PHP חסרה או מיושנת. בדוק ב-<a href="@url">תיעוד תמונות PHP</a> למידע כיצד לתקן זאת.

en: GD library
he: ספרית GD

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
he: הסיווג שאליו ישתייך השדה החדש. סיווגים משמשים כדי לקבץ שדות לוגית. דוגמה לסיווג היא "מידע אישי".

en: The user must enter a value.
he: שדה חובה.

en: Visible in user registration form.
he: מוצג בטופס ההצטרפות.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
he: המשתמש נחשב מחובר לזמן זה שאחרי הפעם האחרונה שהוא צפה בדף כלשהוא.

en: Maximum number of currently online users to display.
he: מספר מקסימלי של משתמשים מחוברים שיש להציג.

en: There is currently %members and %visitors online.
he: כרגע מחוברים %members ו%visitors.

en: There are currently %members and %visitors online.
he: כרגע מחוברים לאתר %members ו-%visitors.

en: 1 guest | @count guests
he[0]: אורח אחד
he[1]: @count אורחים

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: !a comments per page
he: !a תגובות לעמוד

en: 1 year | @count years
he[0]: שנה אחת
he[1]: @count שנים

en: 1 week | @count weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: @count שבועות

en: 1 min | @count min
he[0]: דקה אחת
he[1]: @count דקות

en: 1 sec | @count sec
he[0]: שנייה אחת
he[1]: @count שניות

en: Bulgarian
he: בולגרית

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hebrew
he: עברית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: Promote to front page
he: קידום לדף הראשי

en: Edit rule
he: עדכון כלל

en: The file could not be created.
he: לא ניתן ליצור את הקובץ.

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
he: סיסמה נשלחה אל %name לכתובת %email.

en: Account information
he: פרטי חשבון

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: Validation error, please try again. If this error persists, please contact the site administrator.
he: בעית ולידציה, אנא נסה שוב. אם שגיאה זו ממשיכה להופיע, אנא פנה למנהל האתר.

en: Control forums and their hierarchy and change forum settings.
he: שלוט על פורומים וההיררכייה שלהם ושנה הגדרות פורומים.

en: Edit forum
he: עריכת פורום

en: Default order
he: סדר ברירת מחדל

en: The item %forum is only a container for forums. Please select one of the forums below it.
he: הפריט %forum הוא רך ספרייה לפורומים. יש לבחור את אחד הפורומים שנמצא תחתיו.

en: Leave shadow copy
he: השאר העתק צל

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
he: אם נושא זה מועבר לקבוצת דיון אחרת, סימון אפשרות זו מאפשר לשמור קישור מהנושא בקבוצת הדיון הישנה אל קבוצת הדיון החדשה.

en: Container name
he: שם המיכל

en: forum container
he: מיכל לפורומים

en: Created new @type %term.
he: נוצר @type %term חדש.

en: The @type %term has been updated.
he: ה-@type %term עודכן.

en: @time ago<br />by !author
he: לפני @time <br />ע"י !author

en: create forum topics
he: יצירת נושאים

en: edit own forum topics
he: עריכת הודעות עצמית

en: administer forums
he: ניהול קבוצות דיון

en: Add new field
he: הוספת שדה חדש

en: Containing any of the words
he: מכיל אחת מהמילים

en: Containing the phrase
he: מכיל את הביטוי

en: Containing none of the words
he: לא מכיל אף אחת מהמילים

en: Only in the category(s)
he: רק בנושא(ים)

en: Only of the type(s)
he: רק מסוג(ים)

en: Content ranking
he: דרוג תוכן

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
he: המספרים הבאים קובעים את סידור פריטי התוכן בתוצאות החיפוש. תכונות עם משקל גבוה ישפיעו יותר. תכונות עם משקל אפס לא ישפיעו כלל. שינוי משקלות אלו לא דורש בניה מחדש של המפתח. השינויים משפיעים מייד.

en: Keyword relevance
he: רלוונטיות מילות החיפוש

en: Recently posted
he: פורסם לאחרונה

en: Number of comments
he: מספר התגובות

en: Number of views
he: מספר הצפיות

en: Factor
he: תכונה

en: Hide descriptions
he: הסתרת התאורים

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ המצויין %file מפני שספריית היעד %directory לא מוגדרת כהלכה.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ שצויין %file, מפני שלא קיים קובץ בשם זה. אנא בדוק שסיפקת את שם הקובץ הנכון.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ המצויין %file מפני שכבר יש קובץ בשם זה ביעד.

en: The selected file %file could not be copied.
he: לא ניתן להעתיק את הקובץ %file שנבחר.

en: The removal of the original file %file has failed.
he: מחיקת הקובץ המקורי %file נכשלה.

en: Color set
he: סט צבעים

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue smurf"</em> will match less than <em>blue smurf</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>: <em>blue smurf</em> will match less than <em>blue OR smurf</em>.</li>
    </ul>
he: <ul>
    <li> בדקו שהאיות נכון.</li>
    <li>נסו למחוק מרכאות מסביב לביטויים כדי להתאים לכל מילה בנפרד: <em>"דרדס כחול"</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>דרדס כחול</em>.</li>
    <li>נסו לעדן את השאילתא בעזרת פרמטרים <em>OR</em>: <em>דרדס כחול</em> ייתן פחות תוצאות מאשר  <em>דרדס OR כחול</em>.</li>
    </ul>

en: Database host
he: כתובת מארח מסד הנתונים

en: Maximum link text length
he: אורך מירבי של טקסט הקישור

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
he: כתובות URL הארוכות ממספר תווים זה תקוצצנה כדי למנוע מחרוזות ארוכות השוברות את העיצוב. הקישור עצמו ישמר; רק חלק הטקסט של הקישור יקוצץ.

en: Check e-mail
he: בדיקת דואר אלקטרוני

en: Default picture
he: תמונת ברירת מחדל

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
he: כתובת URL של תמונה שתוצג עבור חברים שלא בחרו תמונה מותאמת אישית. השאר ריק אם אין כזו תמונה.

en: Select the default site time zone.
he: בחר את אזור הזמן שישמש כברירת מחדל עבור האתר.

en: Site status
he: מצב האתר

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ הלוגו.

en: Configuration file
he: קובץ הגדרות

en: %percentage of the site has been indexed.
he: בוצע מפתוח של %percentage מהאתר.

en: Download method
he: שיטת הורדת קבצים

en: Web server
he: שרת אינטרנט

en: Error reporting
he: דיווח שגיאות

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
he[0]: נשאר פריט אחד למיפתוח.
he[1]: נשארו @count פריטים למיפתוח.

en: sort by @s
he: מיון לפי @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
he: צר לי, אך שם המשתמש והסיסמא אינם מוכרים. <a href="@password">האם שכחת את סיסמתך?</a>

en: and
he: וגם

en: where
he: כאשר

en: URL filter
he: מסנן כתובות URL

en: Please select one or more comments to perform the update on.
he: אנא בחרו הודעה אחת או יותר עליהן יבוצע עדכון.

en: 1 read | @count reads
he[0]: נצפה פעם אחת
he[1]: @count צפיות

en: access statistics
he: גישה לסטטיסטיקות

en: view post access counter
he: צפה במונה הגישות לתוכן

en: Enables the categorization of content.
he: מאפשר סיווג תוכן לפי נושאים.

en: Save rule
he: שמירת כלל

en: Delete contact
he: מחיקת סיווג

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com'. To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
he: דוגמא: 'webmaster@example.com' או 'sales@example.com,support@example.com'. כדי לציין מספר נמענים, הפרד את הכתובות בפסיק.

en: Auto-reply
he: מענה אוטומטי

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
he: אפשרות מענה אוטומטי. השאר ריק אם אין צורך לשלוח למשתמש מענה אוטומטי.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
he: %recipient אינה כתובת דואר אלקטרוני תקפה.

en: Additional information
he: מידע נוסף

en: You can leave a message using the contact form below.
he: ניתן להשאיר הודעה בטופס זה.

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
he: מספר הפעמים שמותר להגיש את טופס יצירת הקשר בשעה אחת.

en: Contact form: category %category added.
he: טופס יצירת קשר: הנושא %category התווסף.

en: Contact form: category %category updated.
he: טופס יצירת קשר: נושא %category עודכן.

en: Lithuanian
he: ליטבאית

en:  (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
he:  (<span class="admin-disabled">מנותק</span>)

en:  (<span class="admin-missing">missing</span>)
he:  (<span class="admin-missing">חסר</span>)

en:  (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
he:  (<span class="admin-enabled">מופעל</span>)

en: Depends on: !dependencies
he: תלוי ב:!dependencies

en: Required by: !required
he: נדרש ע"י: !required

en: Some required modules must be enabled
he: נדרשת הפעלה של כמה מודולים

en: Would you like to continue with enabling the above?
he: האם להמשיך להפעיל את הכתוב לעיל?

en: administer site configuration
he: ניהול תצורת האתר

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
he: יבוא תרגום נכשל: הקובץ %filename לא קריא.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgstr" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid_plural" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: שגיאת תחביר בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: במקום "msgid" מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr[]" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: "msgstr" לא צפוי בשורה %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: מחרוזת לא צפויה בשורה %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
he: קובץ תרגום %filename שבור: הקובץ מסתיים באופן לא צפוי בשורה %line.

en: Save translations
he: שמירת תרגום

en: Export template
he: יצוא תבנית

en: anonymous user
he: אורח

en: Password and further instructions have been e-mailed to the new user %user.
he: סיסמא והוראות נוספות נשלחו למשתמש החדש %user.

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: The name %name has been denied access.
he: הרשאה ל-%name נחסמה.

en: directory ping
he: הודעה על ספריה

en: Original text
he: הטקסט המקורי

en: Delete content type
he: מחיקת סוג התוכן

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: notice
he: הודעה

en: by !name
he: ע"י !name

en: User account
he: חשבון משתמש

en: File download
he: הורדת קבצים

en: Acronym
he: ר"ת

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
he: תקלה בעת קבלת התמונה; הספריה %directory אינה קיימת, או שלא ניתן לכתוב לתוכה.

en: Post new comment
he: פרסום תגובה חדשה

en: The field has been updated.
he: השדה עודכן.

en: Returns information about an author in the system.
he: מחזיר מידע אודות מחבר במערכת.

en: Creates a new post, and optionally publishes it.
he: יוצר פרסום חדש עם אפשרות לפרסומו.

en: Updates the information about an existing post.
he: מעדכן את המידע אודות פרסום קיים.

en: Returns information about a specific post.
he: מחזיר מידע עבור פרסום ספציפי.

en: Deletes a post.
he: מוחק פרסום.

en: Returns a list of the most recent posts in the system.
he: מחזיר רשימה של הפרסומים האחרונים במערכת.

en: Updates information about an existing post.
he: מעדכן מידע על פרסום קיים.

en: Uploads a file to your webserver.
he: מעלה קובץ לשרת האתר שלך.

en: Returns a list of all categories to which the post is assigned.
he: מחזיר את רשימת הסיווגים אליהם מוקצה הפרסום.

en: Returns a bandwidth-friendly list of the most recent posts in the system.
he: מחזיר רשימה מותאמת לרוחב-פס של הפוסטים האחרונים במערכת.

en: Sets the categories for a post.
he: קובע סיווגים לפרסום.

en: Retrieve information about the XML-RPC methods supported by the server.
he: אחזר מידע לגבי שיטות XML-RPC הנתמכות על ידי השרת.

en: Retrieve information about the text formatting plugins supported by the server.
he: אחזר מידע אודות plugins לעיצוב טקסט הנתמכים על ידי השרת.

en: Error storing post.
he: שגיאה בעת שמירת הפרסום

en: You do not have permission to update this post.
he: אין לך הרשאות לעדכון פרסום זה.

en: It is not possible to upload the file, because it exceeded the maximum filesize of @maxsize.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ מפני שהוא חורג מגודל הקובץ המירבי @maxsize.

en: The file can not be attached to this post, because the disk quota of @quota has been reached.
he: לא ניתן לצרף את הקובץ לפרסום מפני שהגעת למגבלת שטח הדיסק @quota.

en: It is not possible to upload the file, because it is only possible to upload files with the following extensions: @extensions
he: לא ניתן להעלות את הקובץ, מפני שניתן להעלות רק קבצים בעלי הסיומות הבאות: @extensions

en: No file sent.
he: אף קובץ לא נשלח.

en: Error storing file.
he: שגיאה בעת שמירת הקובץ.

en: Invalid post.
he: פרסום שגוי

en: The default maximum file size a user can upload.
he: ברירת המחדל של גודל הקובץ המירבי שמשתמש יכול להעלות.

en: The default maximum size of all files a user can have on the site.
he: ברירת המחדל לסך גודל הקבצים המירבי שמותר למשתמש להחזיק באתר.

en: administer content with blog api
he: נהל תוכן עם API הבלוג

en: List, edit, or add user roles.
he: הצגה, עדכון או הוספה של תפקידים.

en: edit role
he: עדכון תפקיד

en: All recent posts
he: כל הפרסומים האחרונים

en: My recent posts
he: רשימת הפרסומים האחרונים שלי

en: Track posts
he: עקוב אחר פרסומים

en: Enables tracking of recent posts for users.
he: מאפשר מעקב אחר הפרסומים האחרונים של חברים באתר.

en: Minimum number of words
he: מספר מינימלי של מילים

en: Password field is required.
he: חובה למלא סיסמה

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Default display order
he: סדר תצוגת ברירת המחדל

en: The default sorting for new users and anonymous users while viewing comments. These users may change their view using the comment control panel. For registered users, this change is remembered as a persistent user preference.
he: ברירת המחדל למיון עבור משתמשים חדשים ומשתמשים אנונימיים לצפייה בתגובות. משתמשים אלו יכולים לשנות את ההיבט שלהם באמצעות פאנל לוח הבקרה. עבור משתמשים רשומים שינוי זה יזכר כשינוי מתמיד.

en: Administration theme
he: ערכת עיצוב לעמודי ניהול

en: Check username
he: בדיקת כינוי משתמש

en: Enable personal contact form by default
he: הפעלת טופס הקשר האישי כברירת מחדל

en: Default status of the personal contact form for new users.
he: מצב ברירת מחדל של טופס יצירת קשר למשתמשים חדשים.

en: Information to show on the <a href="@form">contact page</a>. Can be anything from submission guidelines to your postal address or telephone number.
he: מידע להצגה ב<a href="@form">עמוד יצירת קשר</a>. ניתן לרשום פה כל דבר החל בהנחיות לכתיבה וכלה בכתובת דואר או מספר טלפון.

en: Afar
he: אפרית

en: Somali
he: סומלית

en: Komi
he: קומי

en: Run cron
he: הרצת Cron

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
he: אזהרת אבטחה: כתיבת הקובץ .htaccess נכשלה. אנא צור קובץ .htaccess בתיקייה %directory המכיל את השורות הבאות: <code>!htaccess</code>

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
he: הקובץ %file לא נשמר מפני שההעלאה לא הסתיימה.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת. לא ניתן לשמור את הקובץ %file.

en: Add to book outline
he: הוספה למתאר ספר

en: Database port
he: יציאת (port) מסד הנתונים

en: Re-index site
he: בצע מפתוח מחדש לאתר

en: Are you sure you want to re-index the site?
he: האמנם ברצונך לבצע אינדוקס מחדש של האתר?

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
he: אפשרויות אלו נדרשות עבור אתרים מסוימים בלבד. אם אינך בטוח מה לרשום כאן, השאר את הערכים כמות שהם, או בדוק עם ספק האכסון שלך.

en: If your database is located on a different server, change this.
he: אם מסד הנתונים שלך נמצא על שרת אחר, שנה כאן.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
he: אם שרת מסד הנתונים מאזין על יציאה אחרת מאשר הרגילה, הזן את מספרה כאן.

en: Database port must be a number.
he: יציאת מסד הנתונים חייבת להיות מספר.

en: view uploaded files
he: צפה בקבצים שהועלו

en: Enable or disable the display of certain page elements.
he: הפיכת התצוגה של רכיבים מסויימים בעמוד לזמינים או לא זמינים.

en: create url aliases
he: יצירת מיקומים

en: administer url aliases
he: ניהול מיקומים

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
he: בחירה לא חוקית זוהתה בטופס. אנא פנו למנהל האתר.

en: Illegal choice %choice in !name element.
he: אי אפשר לבחור '%choice' בפריט !name.

en: Status report
he: דו"ח מצב

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Identification
he: זיהוי

en: host
he: שם שרת

en: Notify user of new account
he: הודע למשתמש על חשבון חדש

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory could not be found, or because its permissions do not allow the file to be written.
he: לא ניתן להעלות את הקובץ %file שצויין מפני שלא ניתן למצוא את ספריית היעד %directory או מפני שההרשאות של הספריה לא מאפשרות את כתיבת הקובץ.

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: Below is a list of the comments posted to your site that need approval. To approve a comment, click on 'edit' and then change its 'moderation status' to Approved. Click on a subject to see the comment, the author's name to edit the author's user information, 'edit' to modify the text, and 'delete' to remove their submission.
he: להלן רשימת התגובות המחכות לאישור שפורסמו לאתר שלך. לאישור תגובה, לחץ על 'עריכה' ושמה את 'סטטוס מונחה' למאושר. לחץ על נושא לצפיה בתגובה, על שם המחבר לעריכת מידע המשתמש של המחבר, 'עריכה' לשינוי הטקסט, ו'-'מחיקה' להסרת הפרסום.

en: List and edit site comments and the comment moderation queue.
he: הצג וערוך תגובות לאתר ואת תור התגובות להנחייה.

en: Delete comment
he: מחיקת תגובה

en: Reply to comment
he: תשובה לתגובה

en: Default display mode
he: מצב תצוגה ברירת מחדל

en: The default view for comments. Expanded views display the body of the comment. Threaded views keep replies together.
he: תצוגת ברירת מחדל לתגובות. תצוגה מורחבת תציג את גוף ההודעה. תצוגת אשכולות תשאיר את התגובות יחד.

en: Default comments per page
he: ברירת מחדל לכמות התגובות בעמוד

en: Default number of comments for each page: more comments are distributed in several pages.
he: ברירת המחדל לכמות התגובות בעמוד: תגובות נוספות מפוצלות על דפים נוספים.

en: Comment controls
he: כלי ניהול תגובה

en: Display above the comments
he: הצג מעל התגובות

en: Display below the comments
he: הצג מתחת לתגובות

en: Display above and below the comments
he: הצג מעל ומתחת לתגובות

en: Position of the comment controls box. The comment controls let the user change the default display mode and display order of comments.
he: מיקום תיבת כלי ניהול התגובות. כלים אלה מאפשרים למשתמש לשנות את מצב התצוגה וסדר התגובות.

en: Comment subject field
he: שדה הנושא בתגובה

en: Can users provide a unique subject for their comments?
he: האם משתמשים יכולים לכתוב נושא לתגובות שלהם?

en: You are not authorized to post comments.
he: אינך מורשה לשלוח תגובות.

en: The comment you are replying to does not exist.
he: התגובה אליה אתה מגיב לא קיימת.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
he: הדיון נעול: אין אפשרות לפרסם תגובות חדשות.

en: You are not authorized to view comments.
he: אינך מורשה לצפות בתגובות.

en: Comment: updated %subject.
he: עדכון תגובה לנושא %subject .

en: Comment: added %subject.
he: תגובה חדשה: %subject.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה '%title'?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
he: כל התגובות לתגובה זו יאבדו. לא ניתן לבטל פעולה זו לאחר אישור ביצועה.

en: Publish the selected comments
he: פרסם את התגובות הנבחרות

en: Unpublish the selected comments
he: בטל את פרסום התגובות הנבחרות

en: There do not appear to be any comments to delete or your selected comment was deleted by another administrator.
he: אין תגובות למחיקה או שהתגובה שבחרת נמחקה על ידי מנהל.

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
he: האמנם ברצונך למחוק את התגובה והבנים שלה?

en: You have to specify a valid author.
he: יש להזין כותב תקף.

en: The name you used belongs to a registered user.
he: השם שבחרתם שייך למשתמש רשום.

en: You have to leave your name.
he: אתם מחוייבים להשאיר שם.

en: The e-mail address you specified is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני שהוזנה לא תקינה.

en: You have to leave an e-mail address.
he: יש להזין כתובת דואר אלקטרוני.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
he: כתובת ה-URL שהוזנה שגויה.יש להזין כתובת תקנית מלאה, לדוגמה <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
he: (ללא נושא)

en: Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
he: לאחר בחירה באפשרות התצוגה הרצויה, יש ללחוץ על "שמור הגדרות".

en: Comment viewing options
he: אפשרויות לתצוגת תגובות

en: <a href="@login">Login</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
he: חברי האתר יכולים לשלוח תגובה - <a href="@login">כניסה</a> , <a href="@register">הצטרפות</a>

en: Comment: deleted %subject.
he: תגובה שנמחקה: %subject.

en: Access type
he: סוג גישה

en: Add feed
he: הוספת הזנה

en: File system
he: מערכת קבצים

en: @name's blog
he: הבלוג של @name

en: You need to provide a valid e-mail address to contact other users. Please update your <a href="@url">user information</a> and try again.
he: יש להזין כתובת דואר אלקטרוני תקפה כדי להתקשר עם חברים אחרים. אנא עדכן את <a href="@url">מידע המשתמש</a> שלך ונסה שוב.

en: You cannot contact more than %number users per hour. Please try again later.
he: המערכת אינה מאפשרת לך ליצור קשר עם יותר מ-%number חברים בשעה. אפשר לנסות שוב מאוחר יותר.

en: Enter your @s username.
he: נא להזין את @s שם המשתמש שלך.

en: Your virtual face or picture. Maximum dimensions are %dimensions and the maximum size is %size kB.
he: הפנים או התמונה שלך, כפי שתוצג באתר. גודל תמונה מירבי - %dimensions. גודל קובץ מירבי - %size ק"ב.

en: All languages
he: כל השפות

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. If unsure, specify nothing.
he: עמוד זה מוצג כשאין תוכן אחר המתאים למסמך המבוקש. אם אינך בטוח, השאר ריק.

en: %message in %file on line %line.
he: %message בקובץ %file בשורה %line.

en: Picture image path
he: מיקום קובץ תמונה

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
he: נתגלתה לפחות בעיה אחת עם התקנת דרופל. בדוק את <a href="@status">דו"ח המצב</a> לקבלת מידע נוסף.

en: No help is available for module %module.
he: אין עזרה לרכיב %module.

en: @module administration pages
he: עמודי ניהול לרכיב @module

en: By module
he: לפי רכיב

en: Manage your site's content.
he: ניהול התוכן באתר.

en: Control how your site looks and feels.
he: שליטה על מראה האתר.

en: Adjust basic site configuration options.
he: ניהול תצורת אתר בסיסית.

en: Manage your site's users, groups and access to site features.
he: ניהול משתמשי האתר, קבוצות המשתמשים, והרשאות גישה.

en: Localization
he: לוקליזציה

en: Add language
he: הוספת שפה

en: Edit string
he: עריכת מחרוזת

en: Delete string
he: מחיקת מחרוזת

en: Are you sure you want to delete the language %name?
he: האם אתם בטוחים שאתם מעוניינים למחוק את השפה %name?

en: The language %locale has been removed.
he: השפה %locale הוסרה.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
he: האמנם ברצונך למחוק את המחרוזת "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
he: מחיקת המחרוזת תמחק את כל תרגומי מחרות זו בכל השפות. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: locale
he: מיקום

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
he: תוכנת עיבוד התמונה שנבחרה '%toolkit' אינה יכולה לבצע באופן תקין את הפקודה '%function'.

en: @username's blog
he: הבלוג של username@

en: Currently using !item !version
he: כרגע מתוקנת !item !version.

en: Hindi
he: הינדית

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
he: ניסית להשתמש בכניסה חד-פעמית עבור חשבון שנחסם.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: Failed to modify %settings, please verify the file permissions.
he: שינוי %settings נכשל, אנא וודא שהרשאות הקובץ נכונות.

en: Failed to open %settings, please verify the file permissions.
he: פתיחת %settings נכשלה, אנא וודא שהרשאות הקובץ נכונות.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to login. Please change your password.
he: כרגע השתמשת בכתובת כניסה חד פעמית. אין צורך להשתמש בכתובת זו בעתיד. אנא שנה/י את סיסמתך.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
he: !username הגיש בקשה לפתיחת חשבון.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
he: כינוי או כתובת דואר אלקטרוני

en: You do not have permission to publish this type of post. Please save it as a draft instead.
he: אין לך הרשאות לפרסם סוג כזה של פרסום. שמור אותו כטיוטה.

en: You do not have permission to save this post as a draft. Please publish it instead.
he: אין לך הרשאה לשמור פרסום זה כטיוטה. עליך לפרסם אותו.

en: Invalid categories submitted.
he: נשלחו סיווגים לא חוקיים.

en: A category from the @vocabulary_name vocabulary is required.
he: נדרש סיווג מאוצר המילים@vocabulary_name.

en: You may only choose one category from the @vocabulary_name vocabulary.
he: ניתן לבחור רק סיווג אחד מאור מילים @vocabulary_name.

en: Error saving categories. This feature is not available.
he: שגיאה בשמירת סיווגים. תכונה זו לא זמינה.

en: @type: added %title using blog API.
he: @type: נוסף %title בעזרת API הבלוג.

en: Blog API
he: API לבלוג

en: Allows users to post content using applications that support XML-RPC blog APIs.
he: מאפשר למשתמשים להעלות תוכן באמצעות אפליקציות שתומכות ב API של בלוגים XML-RPC

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <em></em> וכאשר <strong>%property</strong> הוא <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
he: <strong>%property</strong> היא <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
he: השלמה אוטומטית של שם משתמש

en: 0 sec
he: אפס שניות

en: form
he: טופס

en: Basic options
he: אפשרויות בסיסיות

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
he: כדי לשנות את הסיסמה הנוכחית, יש להזין סיסמה בשני השדות.

en: You have already used this one-time login link. It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
he: כבר השתמשת בקישור כניסה החד פעמי הזה. כעת אין כבר צורך להשתמש בקישור זה כדי להכנס לאתר. את/ה כבר בתוך האתר.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בקישור לכניסה חד פעמית אשר אינו תקף יותר. יש לבקש חדש בטופס הבא.

en: This login can be used only once.
he: ניתן להשתמש בכניסה זו פעם אחת בלבד.

en: You have tried to use a one-time login link which has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
he: ניסית להשתמש בכניסה חד פעמית אשר אינה תקפה יותר. יש לבקש סיסמא חדשה בטופס הבא.

en: The translation import of %filename failed.
he: יבוא תרגום מקובץ %filename נכשל.

en: Abbreviation
he: קיצור

en: Inserted
he: הוכנס

en: Provide a password for the new account in both fields.
he: הזינו סיסמה עבור החשבון החדש בשני השדות

en: For more information, please refer to the <a href="@help">help section</a>, or the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a>, or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
he: למידע נוסף תוכל לבקר<a href="@help"> באיזור העזרה</a>, או לחלופין<a href="@handbook"> בספרי ההדרכה המקוונים של דרופל</a>. תוכל גם לשלוח הודעות<a href="@forum"> בפורום של דרופל</a>, או לצפות במגוון רחב של <a href="@support"> אפשרויות נוספות לקבלת תמיכה</a>.

en: Account details for !username at !site
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
he: !username,
    
    תודה על הרשמתך לאתר !site. אפשר עתה להיכנס לאתר בכתובת !login_uri תוך שימוש בכינוי ובסיסמה הבאים:
    כינוי: !username 
    סיסמה: !password 
    
    ניתן להכנס גם בלחיצה על הקישור הבא, או העתקתו והדבקתו אל הדפדפן:
    !login_url
    
    זוהי כניסה חד פעמית, וניתן להשתמש בה פעם אחת בלבד. 
    
    לאחר שנכנסת, תופנה ל!edit_uri כדי שתוכל לשנות את סיסמתך.
    
    
    -- צוות !site

en: User e-mail settings
he: הגדרות דואר אלקטרוני של המשתמש

en: Poll
he: סקר

en: Preview post
he: תצוגה מקדימה של פרסום

en: Must users preview posts before submitting?
he: האם חובה להציג את הפרסומים בתצוגה מקדימה לפני הגשתם?

en: More information about formatting options
he: מידע נוסף על אפשרויות מבנה קלט

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
he: תהליך cron רץ כבר יותר משעה וכנראה תקוע.

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
he: מנסה להריץ מחדש את תהליך cron, בזמן שהוא עדיין רץ.

en: Cron run completed.
he: תהליך cron הסתיים.

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
he: הסבר לתוספות והשינויים שנעשים, כדי שאחרים יוכלו להבין את הסיבות לשינויים.

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
he: ניתן להגדיר גם מיקום חילופי שדרכו ניתן לגשת לפריט תוכן זה. לדוגמה, רשום "about" כשאתה כותב עמוד אודות האתר. יש להשתמש במיקום יחסי ולא להוסיף לוכסן בסוף, אחרת זה לא יעבוד.

en: Already added languages
he: שפות אלו כבר קיימות

en: Recent blog posts
he: פרסומים חדשים בבלוג

en: Who's new
he: מי חדש

en: Are you sure you want to delete these users?
he: האמנם ברצונך למחוק משתמשים אלו?

en: The users have been deleted.
he: המשתמשים נמחקו.

en: Language name
he: שם שפה

en: allow
he: אפשרי

en: Edit category
he: עריכת קטגוריה

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Catalan
he: קטלונית

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Rule type
he: סוג כלל

en: Mask
he: מסיכה

en: Are you sure you want to delete the @type rule for %rule?
he: האם אתם מעוניינים למחוק את הכלל @type עבור %rule?

en: The access rule has been deleted.
he: הכלל נמחק.

en: Database configuration
he: הגדרות מסד הנתונים

en: Your web server does not appear to support any common database types. Check with your hosting provider to see if they offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
he: נראה כי שרת האתר שלך לא תומך בשום מסד נתונים נפוץ. בדוק עם חברת האכסון שלך האם הם מציעים מסד כלשהו בו <a href="@drupal-databases">דרופל תומך</a>.

en: To set up your @drupal database, enter the following information.
he: כדי להגדיר את מסד הנתונים שלך עבור @drupal, יש להזין את הפרטים הבאים.

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
he: סוג מסד הנתונים בו יאוחסנו נתוני @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
he: שם מסד הנתונים בו יאוחסנו הנתונים של @drupal. חייב להיות קיים על השרת לפני שניתן יהיה להתקין את @drupal.

en: The name of the %db_type database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
he: שם מסד הנתונים מסוג %db_type שלך שבו יאוכסנו הנתונים של @drupal. חייב להיות קיים על השרת לפני שניתן יהיה להתקין את @drupal.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %db_type server, however your PHP installation currently does not support this database type.
he: בקובץ ההגדרות %settings_file מוגדר ל@drupal להשתמש בשרת מסוג %db_type, ברם התקנת PHP שלך אינה תומכת בשרת מסוג זה.

en: Select an installation profile
he: בחירת פרופיל התקנה

en: (built-in)
he: (מובנה)

en: No profiles available
he: אין תצורות התקנה זמינות

en: We were unable to find any installer profiles. Installer profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
he: לא מצאנו אף תצורת התקנה. תצורת ההתקנה מגדירה אילו רכיבים להפעיל, ואיזו סכמה להתקין במסד הנתונים. תצורה היא הכרחית כדי להמשיך בתהליך ההתקנה.

en: Drupal already installed
he: דרופל כבר מותקן

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Congratulations, @drupal has been successfully installed.
he: ברכות, @drupal הותקן בהצלחה.

en: Please review the messages above before continuing on to <a href="@url">your new site</a>.
he: לפני שממשיכים ל<a href="@url">אתר החדש</a> בדקו את ההודעות שמופיעות למעלה.

en: You may now visit <a href="@url">your new site</a>.
he: תוכל כעת לגלוש אל <a href="@url">האתר החדש שלך</a>.

en: Site off-line
he: האתר לא מקוון

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
he: תהליך cron נמשך מעבר לזמן המוקצב ולכן הופסק.

en: 1 byte | @count bytes
he[0]: בית אחד
he[1]: @count בתים

en: MySQL database
he: מסד נתונים מסוג MySQL

en: Your MySQL Server is too old. Drupal requires at least MySQL %version.
he: שרת ה- MySQL ישן מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.

en: PostgreSQL database
he: בסיס נתונים PostgreSQL

en: Your PostgreSQL Server is too old. Drupal requires at least PostgreSQL %version.
he: שרת ה-PostgreSQL ישן מדי. לדרופל דרושה גירסה %version ומעלה.

en: Your PostgreSQL database is set up with the wrong character encoding (%encoding). It is possible it will not work as expected. It is advised to recreate it with UTF-8/Unicode encoding. More information can be found in the <a href="@url">PostgreSQL documentation</a>.
he: מסד הנתונים PostgreSQL שלך מוגדר עם קידוד שגוי (%encoding). יתכן והוא לא יעבוד כפי שתצפה. מומלץ ליצור אותו מחדש עם קידוד UTF-8/Unicode. ניתן למצוא מידע נוסף ב-<a href="@url">תיעוד PostgreSQL</a>.

en: The directory %directory has been created.
he: הספרייה %directory נוצרה.

en: The permissions of directory %directory have been changed to make it writable.
he: ההרשאות של הספרייה %directory שונו כדי לאפשר כתיבה אליה.

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
he: השדה !name לא יכול להכיל יותר מאשר %max תוים, אבל יש בו כרגע %length תוים.

en: Illegal choice %choice in %name element.
he: בחירה לא חוקית %choice בשדה %name בטופס.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
he: הגדרת איכות התמונה עבור מניפולציות JPEG. הטווח נע מ- 0-100. ככל שהערך גבוה יותר איכות התמונה משתפרת אך גודל ה קבצים עולה.

en: The %module module is required but was not found. Please move it into the <em>modules</em> subdirectory.
he: הרכיב %module נדרש אך לא נמצא. אנא הזה אותו לתיקית המשנה <em>modules</em>.

en: PHP MySQL support not enabled.
he: תמיכת PHP ב-MySQL לא זמינה.

en: PHP MySQLi support not enabled.
he: תמיכת PHP MySQLi לא מופעלת.

en: PHP PostgreSQL support not enabled.
he: תמיכת PHP ב-PostgreSQL לא מופעלת.

en: Custom language
he: שפה מותאמת אישית

en: Add custom language
he: הוספת שפה מותאמת אישית

en: Language name in English
he: שם השפה באנגלית

en: The language %language (%code) already exists.
he: השפה %language (%locale) כבר הותקנה בהצלחה.

en: Invalid language code.
he: קוד השפה לא תקין

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
he: השאירו ריק כדי להציג את כל המחרוזות. החיפוש רגיש להבדל בין אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: English (provided by Drupal)
he: אנגלית (סופקה על ידי דרופל)

en: Search in
he: חיפוש ב

en: Only translated strings
he: רק מחרוזות שתורגמו

en: Only untranslated strings
he: רק מחרוזות שלא תורגמו

en: Languages not yet added
he: שפות אלו לא קיימות עדיין

en: Import translation
he: ייבא תרגום

en: Import into
he: יבא לתוך

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added
he: מחרוזות בקובץ שנטען מחליפות מחרוזות קיימות, מחרוזות חדשות מוספות לתרגום.

en: Existing strings are kept, only new strings are added
he: מחרוזות קיימות נשמרות. רק מחרוזות חדשות מוספות.

en: Export translation
he: יצוא תרגום

en: String not found.
he: מחרוזת לא נמצאה.

en: The string has been saved.
he: המחרוזת נשמרה.

en: The string has been removed.
he: המחרוזת הוסרה.

en: The language selected for import is not supported.
he: השפות שנבחרו ליבוא אינן נתמכות.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
he: קובץ תרגום %filename לא תקין: כותרת חסרה.

en: The translation file %filename contains an error: the plural formula could not be parsed.
he: קובץ תרגום %filename שבור: נוסחת הריבוי אינה ניתנת לפענוח.

en: Exported %locale translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא של השפה %locale לקובץ תרגום: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
he: בוצע ייצוא לקובץ תרגום: %filename.

en: Abkhazian
he: אבקזית

en: Avestan
he: אבסטית

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: Akan
he: אקנית

en: Amharic
he: אמהרית

en: Assamese
he: אסמס

en: Avar
he: אוורית

en: Aymara
he: אימרית

en: Azerbaijani
he: אזרביג'נית

en: Bashkir
he: בשקירית

en: Belarusian
he: ביילורוסית

en: Bihari
he: ביהרית

en: Bislama
he: ביסלמית

en: Bambara
he: במברית

en: Bengali
he: בנגלית

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Breton
he: ברטונית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Chechen
he: צ'צנית

en: Chamorro
he: צ'מורית

en: Corsican
he: קורסיקית

en: Cree
he: קרי

en: Old Slavonic
he: סלובנית עתיקה

en: Chuvash
he: צ'ובשית

en: Welsh
he: וולשית

en: Maldivian
he: מולדבית

en: Bhutani
he: בהוטנית

en: Ewe
he: איווית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Estonian
he: אסטונית

en: Basque
he: בסקית

en: Persian
he: פרסית

en: Fulah
he: פולית

en: Faeroese
he: פרוסית

en: Frisian
he: פריסית

en: Irish
he: אירית

en: Scots Gaelic
he: גלית סקוטית

en: Galician
he: גליצית

en: Guarani
he: גוארנית

en: Gujarati
he: גוג'רטית

en: Manx
he: מנקס

en: Hausa
he: הונסה

en: Hiri Motu
he: הירי מוטו

en: Armenian
he: ארמנית

en: Herero
he: הררו

en: Interlingua
he: אינטרלינגית

en: Interlingue
he: אינטרלינגו

en: Igbo
he: איגבו

en: Inupiak
he: אינופיאק

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Inuktitut
he: אינוקטיטוט

en: Javanese
he: ג'אואנית

en: Georgian
he: גו'רגית

en: Kongo
he: קונגו

en: Kikuyu
he: קיקויו

en: Kwanyama
he: קוואנאימה

en: Kazakh
he: קזקית

en: Greenlandic
he: גרינלנדית

en: Cambodian
he: קמבודית

en: Kannada
he: קנדית

en: Kanuri
he: קנורית

en: Kashmiri
he: קשמירית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Cornish
he: קורנית

en: Kirghiz
he: קירגיזית

en: Latin
he: לטינית

en: Luxembourgish
he: לוקסמבורגית

en: Luganda
he: לוגנדה

en: Lingala
he: לינגולה

en: Laothian
he: לאוטית

en: Latvian
he: לטבית

en: Malagasy
he: מלגשית

en: Marshallese
he: מרשלית

en: Maori
he: מאורית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Malayalam
he: מלאיהלם

en: Mongolian
he: מונגולית

en: Moldavian
he: מולדבית

en: Marathi
he: מרטי

en: Malay
he: מלאית

en: Maltese
he: מלטית

en: Burmese
he: בורמזית

en: North Ndebele
he: נדבלה הצפונית

en: Nepali
he: נפלית

en: Ndonga
he: נדונגה

en: Norwegian Bokmål
he: נורבגית ספרותית

en: Norwegian Nynorsk
he: נורבגית חדשה (Nynorsk)

en: South Ndebele
he: נדבלה הדרומית

en: Chichewa
he: צ'יצוונית

en: Occitan
he: אוקיטנית

en: Oromo
he: אומורו

en: Oriya
he: אוריה

en: Ossetian
he: אוסטית

en: Punjabi
he: פונג'בית

en: Pali
he: פאלית

en: Pashto
he: פשטו

en: Portuguese, Portugal
he: פורטוגזית, פורטוגל

en: Portuguese, Brazil
he: פורטוגזית, ברזיל

en: Quechua
he: קיוצ'ואה

en: Rhaeto-Romance
he: רטו-רומנס

en: Kirundi
he: קירונדאי

en: Kinyarwanda
he: קינירוונדה

en: Sanskrit
he: סנסקריט

en: Sardinian
he: סרדינית

en: Sindhi
he: סידהית

en: Northern Sami
he: צפון סמי

en: Sango
he: סנגו

en: Serbo-Croatian
he: סרבו-קרואטית

en: Slovenian
he: סלובנית

en: Samoan
he: סמואית

en: Shona
he: שונה

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Siswati
he: סיסווטי

en: Sesotho
he: ססטו

en: Sudanese
he: סודנית

en: Swahili
he: סואהילית

en: Tamil
he: טמילית

en: Telugu
he: טגולו

en: Tajik
he: טגי'קית

en: Thai
he: תאית

en: Tigrinya
he: טיגרינייה

en: Turkmen
he: טורקמנית

en: Setswana
he: סטסוונה

en: Tsonga
he: צונגה

en: Tatar
he: טטרית

en: Twi
he: טווי

en: Tahitian
he: טהיטית

en: Uighur
he: אוגיהור

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Urdu
he: אורדו

en: Uzbek
he: אוזבקית

en: Venda
he: וונדה

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Wolof
he: וולוף

en: Xhosa
he: קסהוסה

en: Yiddish
he: אידיש

en: Yoruba
he: יורובה

en: Zhuang
he: זהונג

en: Chinese, Simplified
he: סינית מפושטת

en: Chinese, Traditional
he: סינית מסורתית

en: Zulu
he: זולו

en: Operating in off-line mode.
he: עובד במצב לא מקוון

en: sort icon
he: סמל מיון

en: sort ascending
he: מיין בסדר עולה

en: sort descending
he: מיין בסדר יורד

en: The following errors must be resolved before you can continue the installation process
he: יש לתקן את השגיאות הבאות לפני שתוכל להמשיך את תהליך ההתקנה

en: The following error must be resolved before you can continue the installation process
he: יש לתקן את השגיאה הבאה לפני שתוכל להמשיך בתהליך ההתקנה

en: The following installation warnings should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
he: יש לקרוא בתשומת לב את האזהרות הבאות לגבי תהליך ההתקנה, אולם ברוב המקרים אין להן משמעות מעשית.

en: The following installation warning should be carefully reviewed, but in most cases may be safely ignored
he: יש לקרוא בתשומת לב את האזהרה הבאה לגבי תהליך ההתקנה, אולם ברוב המקרים אין לה משמעות מעשית.

en: The PCRE library in your PHP installation is outdated. This will cause problems when handling Unicode text. If you are running PHP 4.3.3 or higher, make sure you are using the PCRE library supplied by PHP. Please refer to the <a href="@url">PHP PCRE documentation</a> for more information.
he: ספריית ה-PCRE בהתקנת ה-PHP שלך אינו מעודכן. דבר זה יגרום לבעיות כאשר מתעסקים עם טקסט יוניקוד. אם הינך מריץ PHP 4.3.3 או גבוה יותר, אנא וודא כי אתה משתמש בספריית ה-PCRE שסופקה ע"י PHP. מידע נוסף נמצא ב<a href="@url"> תיעוד ה-PHP PCRE</a>.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
he: פעולות על מחרוזות יוניקוד מבוצעות בצורה הטובה ביותר המאופשרת. התקן את <a href="@url">תוסף ה-mbstring של PHP</a> בכדי לקבל תמיכת יוניקוד משופרת.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
he: הגדרה הממירה אוטומטית קידוד מחרוזות קלט ב-PHP מופעלת, וחובה לכבותה. בדוק את ההגדרה <em>mbstring.http_input</em> בקובץ php.ini. פנה ל<a href="@url">תיעוד של mbstring ב-PHP</a> עבור מידע נוסף.

en: Standard PHP
he: PHP סטנדרטי

en: PHP Mbstring Extension
he: הרחבת Mbstring של PHP

en: Unicode library
he: ספרית Unicode

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
he: לא ניתן לתרגם מסמך XML בקידוד '%s' לקידוד UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
he: קידוד %s לא נתמך. אנא התקינו את התכנה iconv, gnu recode או mbstring עבור שפת PHP.

en: Parse error. Not well formed
he: שגיאה ניתוח. מבנה לא נכון.

en: Parse error. Request not well formed.
he: שגיאת ניתוח . הבקשה לא מובנית כראוי.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
he: שגיאת שרת. בקשת XML-RPC לא חוקית. הבקשה חייבת להיות מסוג methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
he: שגיאת שרת. השיטה המבוקשת @methodname לא צויינה.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
he: שגיאת שרת. מספר שגוי של פרמטרים לפונקציה.

en: Server error. Invalid method parameters.
he: שגיאת שרת. פרמטרים לא חוקיים לפונקציה.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
he: שגיאת שרת. הפונקציה המבוקשת @method לא קיימת.

en: Invalid syntax for system.multicall.
he: תחביר לא חוקי עבור system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
he: אסורה קריאה רקורסיביות לפונקציהsystem.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
he: שגיאת שרת. לא מצויינת חתימה לשיטה המבוקשת @methodname.

en: Categorize news items
he: סיווג נושאי הפריטים

en: A feed named %feed already exists. Please enter a unique title.
he: מקור בשם %feed כבר קיים. בבקשה להכניס כותרת ייחודית.

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
he: האמנם ברצונך להסיר את כל הפריטים מהפיד %feed?

en: Category selection type
he: סוג בחירת נושא

en: checkboxes
he: תיבות סימון

en: multiple selector
he: בחירה מרובה

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
he: הגדר אילו תכנים צובר האתר שלך מאתרים אחרים, כמה לעתים קרובות זה מושך אותם, ואיך הם מסווגים.

en: Update items
he: עדכון פריטים

en: Edit feed
he: ערוך הזנה

en: Post new blog entry.
he: פרסם רישום חדש בבלוג.

en: You are not allowed to post a new blog entry.
he: אינך מורשה לפרסם רישום בלוג חדש.

en: Blog entry
he: רשומה בבלוג

en: View recent blog entries
he: צפה ברישומים האחרונים בבלוג

en: Read the latest blog entries.
he: קרא את רישומי הבלוג האחרונים.

en: Enables keeping easily and regularly updated user web pages or blogs.
he: מאפשר שמירה בקלות באופן קבוע של הדפים והבלוגים המעודכנים של המשתמש על האתר

en: Save book pages
he: שמירת עמודי ספר

en: Updated book %title.
he: עודכן הספר '%title'.

en: Update book outline
he: עדכון מתאר ספר

en: Remove from book outline
he: הסרה ממתאר הספר

en: The book outline has been updated.
he: מתאר הספר עודכן.

en: The post has been removed from the book.
he: הפרסום הוסר מהספר.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
he: הצגת גירסה להדפסה של עמוד זה בספר ושל עמודי המשנה שלו.

en: create new books
he: צור ספרים חדשים

en: Book page
he: עמוד ספר

en: The color picker only works if the <a href="@url">download method</a> is set to public.
he: בוחר הצבעים עובד רק אם <a href="@url">שיטת ההורדה</a> מוגדרת כציבורית.

en: Base color
he: צבע בסיס

en: Header top
he: ראש הכותרת העליונה

en: Header bottom
he: תחתית הכותרת

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
he: אין ל-PHP מספיק זיכרון כדי להחליף את סכמת הצבעים של נושא זה. הינך זקוק לפחות לעוד %size. למידע נוסף עיין ב-<a href="@url">תעוד PHP</a>.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Please check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
he: ספריית GD ל-PHP מופעלת אך היא עברה הידור ללא תמיכה ב-PNG. בדוק בבקשה את <a href="@url">תעוד תמונה PHP</a> לקבלת מידע כיצד לתקן זאת.

en: Allows the user to change the color scheme of certain themes.
he: מאפשר לשנות את סכמת הצבעים של חלק מערכות העיצוב

en: Delete the selected comments
he: מחיקת התגובות שנבחרו

en: Allows users to comment on and discuss published content.
he: מאפשר לחברים להגיב ולדון על תוכן שפורסם.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
he: דוגמא: 'משוב על האתר' או 'מידע על המוצר'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
he: ברשימה, הנושאים עם המשקל הקל צפים מעל אלה עם המשקל הכבד. נושאים עם משקל זהה ימוינו לפי סדר אלפביתי.

en: Contact form: category %category deleted.
he: טופס יצירת קשר: הנושא %category נמחק.

en: The contact module also adds a <a href="@menu-settings">menu item</a> (disabled by default) to the navigation block.
he: רכיב יצירת הקשר מוסיף <a href="@menu-settings">שורה בתפריט</a> (מושבתת כברירת מחדל) הניווט.

en: Personal contact form
he: טופס קשר אישי

en: Allow other users to contact you by e-mail via <a href="@url">your personal contact form</a>. Note that while your e-mail address is not made public to other members of the community, privileged users such as site administrators are able to contact you even if you choose not to enable this feature.
he: הרשה/י לחברים אחרים ליצור איתך קשר בדואר אלקטרוני דרך <a href="@url">טופס הקשר האישי שלך</a>. לתשומת לב: כתובת הדואר האלקטרוני שלך אינה מוצגת באתר. מנהלי האתר יכולים ליצור איתך קשר למרות שבחרת לא לאפשר תכונה זו.

en: access site-wide contact form
he: גישה לטופס יצירת קשר כללי באתר

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
he: צור דף יצירת קשר כללי וקבע נושאים עבורו.

en: Edit contact category
he: עדכן נושא ליצירת קשר

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
he: מאפשר שימוש בטפסי קשר כלליים ואישיים.

en: Recent log entries
he: הודעות יומן פעילות אחרונות

en: View events that have recently been logged.
he: צפיה באירועים שתועדו לאחרונה

en: Top 'page not found' errors
he: שגיאות 'עמוד לא נמצא' מובילות

en: View 'page not found' errors (404s).
he: צפיה בשגיאות 'עמוד לא נמצא' (שגיאות 404).

en: Top 'access denied' errors
he: שגיאות 'גישה חסומה' מובילות

en: View 'access denied' errors (403s).
he: צפיה בשגיאות 'גישה חסומה' (403).

en: All roles may use default format
he: כל התפקידים יכולים להשתמש בתבנית ברירת המחדל

en: No roles may use this format
he: אין תפקידים שיכולים להשתמש במבנה זה

en: Set default format
he: הגדרת מבנה ברירת מחדל

en: Default format updated.
he: ברירת מחדל עודכנה.

en: Add input format
he: הוספת מבנה קלט

en: All roles for the default format must be enabled and cannot be changed.
he: על כל התפקידים לתבנית ברירת המחדל להיות זמינים ולא ניתן לשנותם.

en: Specify a unique name for this filter format.
he: יש להזין שם ייחודי עבור מבנה קלט זה.

en: Choose which roles may use this filter format. Note that roles with the "administer filters" permission can always use all the filter formats.
he: בחר אילו תפקידים יכולים להשתמש בתבנית סינון זו. שים לב כי תפקידים בעלי הרשאת "ניהול מסננים" יכולים להשתמש בכל תבניות הסינון.

en: Choose the filters that will be used in this filter format.
he: בחר את המסננים שישמשו בתבנית הסינון הזו.

en: No guidelines available.
he: לא נמצאו הנחיות.

en: These are the guidelines that users will see for posting in this input format. They are automatically generated from the filter settings.
he: אלו הן ההנחיות המוצגות למשתמש בזמן כתיבת תוכן באתר. הן נוצרות אוטומטית מהגדרת המסננים.

en: Filter format names need to be unique. A format named %name already exists.
he: שמות תבניות מסננים צריכים להיות ייחודיים. כבר קיימת תבניצת בשם %name.

en: Added input format %format.
he: תבנית קלט %format התווספה.

en: The input format settings have been updated.
he: עודכנו הגדרות מבני קלט.

en: Are you sure you want to delete the input format %format?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את תבנית הקלט %format?

en: If you have any content left in this input format, it will be switched to the default input format. This action cannot be undone.
he: אם נשאר תוכן בתבנית הקלט, הוא יוחלף לברירת המחדל של תבנית הקלט. פעולה זו לא ניתנת לביטול.

en: The default format cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק את מבנה ברירת המחדל.

en: Deleted input format %format.
he: תבנית הקלט %format נמחקה.

en: No settings are available.
he: לא נמצאו הגדרות.

en: The filter ordering has been saved.
he: סדר המסננים נשמר.

en: If you cannot find the settings for a certain filter, make sure you have enabled it on the <a href="@url">view tab</a> first.
he: <p>אם לא ניתן למצוא את ההגדרות של מסנן מסויים, בדוק ראשית שהוא נמצא בלשונית <a href="@url">רשימת המסננים</a>.</p>

en: Allowed HTML tags: @tags
he: תגיות HTML מותרות: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
he: עוגנים משמשים ליצירת לינקים לדפים אחרים

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
he: כברירת מחדל, תגי מעבר שורה נוספים באופן אוטומטי. בתג זה ניתן להשתמש כדי להוסיף מעברי שורה נוספים.השימוש בתג זה שונה, כי אין צורך בזוג תגים  (של פתיחה/סגירה) כמו בכל התגים האחרים. יש להשתמש בלוכסן הנוסף ("/") בתוך התג כדי לשמור על תאימות עם XHTML 1.0.

en: Text with <br />line break
he: טקסט עם <br />שבירת שורה

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
he: כברירת מחדל תגי פיסקאות נוספים באופן אוטומטי. ניתן להשתמש בתג זה להוספת תגי פסקה נוספים.

en: Paragraph one.
he: פיסקה אחת.

en: Paragraph two.
he: פיסקה שתיים.

en: Strong
he: חזק

en: Emphasized
he: מודגש

en: Cited
he: מצוטט

en: Coded text used to show programming source code
he: טקסט מקודד המשמש כדי להציג קוד תכנות מקור

en: Coded
he: מקודד

en: Bolded
he: מודגש

en: Italicized
he: נטוי

en: Superscripted
he: בכתב עילי

en: <sup>Super</sup>scripted
he: כתב <sup>עילי</sup>

en: Subscripted
he: בכתב תחתי

en: <sub>Sub</sub>scripted
he: כתב <sub>תחתי</sub>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
he: <acronym title="מספר קטלוגי">מק''ט</acronym>

en: Block quoted
he: ציטוט

en: Quoted inline
he: ציטוט משולב

en: Table header
he: כותרת טבלה

en: Table cell
he: תא בטבלה

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה ממוספרת -  משתמשים ב- &lt;li&gt; כדי להתחיל כל פריט ברשימה.

en: First item
he: פריט ראשון

en: Second item
he: פריט שני

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
he: רשימה לא ממויינת - השתמש ב-&lt;li&gt; בתחילת כל פריט רשימה

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
he: רשימות הגדרה דומות לרשימות HTML אחרות. &lt;dl&gt; מתחיל את רשימת ההגדרה, &lt;dt&gt; מתחיל את מונח ההגדרה ו-&lt;dd&gt; מתחיל את תיאור ההגדרה.

en: First term
he: נושא ראשון

en: First definition
he: הגדרה ראשונה

en: Second term
he: קטגוריה שניה

en: Second definition
he: הגדרה שנייה

en: Subtitle three
he: כותרת שלישית

en: Subtitle four
he: כותרת רביעית

en: Subtitle five
he: כותרת חמישית

en: Subtitle six
he: כותרת שישית

en: Tag Description
he: תיאור התגית

en: You Type
he: אתה מקיש

en: You Get
he: אתה מקבל

en: No help provided for tag %tag.
he: אין עזרה עבור תווית %tag.

en: Ampersand
he: אמפרסנד

en: Quotation mark
he: גרש

en: Character Description
he: תאור התו

en: No HTML tags allowed
he: אף תווי HTML אינם מורשים

en: Lines and paragraphs break automatically.
he: מעבר שורות ופסקאות מתבצע אוטומטית.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
he: שורות ופיסקאות מזוהות אוטומטית. תגיות &lt;br /&gt; שבירת שורה, &lt;p&gt; פיסקה &lt;/p&gt; וסגור פיסקה מוכנסות אוטומטית. אם פיסקאות אינן מזוהות, פשוט הכנס מספר שורות רווח.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
he: כתובות דפי אינטרנט וכתובות דוא"ל הופכות אוטומטית לקישורים.

en: HTML filter
he: מסנן HTML

en: Converts line breaks into HTML (i.e. &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags).
he: ממיר מעברי שורה ל-HTML (לדוגמה - תגי  &lt;br&gt; ו- &lt;p&gt;).

en: Turns web and e-mail addresses into clickable links.
he: הופך כתובות אתרים ודוא"ל לקישורים לחיצים.

en: How to deal with HTML tags in user-contributed content. If set to "Strip disallowed tags", dangerous tags are removed (see below). If set to "Escape tags", all HTML is escaped and presented as it was typed.
he: איך לטפל בתגי HTML בתוכן שנתרם על ידי חברי האתר. אם מגדירים "הסרה", תגים מסוכנים מוסרים (ראה למטה). אם מגדירים "המרה", התגים מומרים כך שיוצגו בדפדפן כפי שהוקלדו.

en: If "Strip disallowed tags" is selected, optionally specify tags which should not be stripped. JavaScript event attributes are always stripped.
he: אם בחרנו "הסרה", יש אפשרות לציין תגים מסויימים שלא יוסרו. מאפיינים של אירועי Javascript מוסרים תמיד.

en: Display HTML help
he: הצג עזרת HTML

en: Delete input format
he: מחיקת מבנה קלט

en: Compose tips
he: טיפים לעריכה

en: Handles the filtering of content in preparation for display.
he: מטפל בסינון תוכן כדי להכינו להצגה.

en: Forum topic
he: נושא בפורום

en: Enables threaded discussions about general topics.
he: מאפשר דיונים משורשרים אודות נושאים כלליים.

en: Manages the display of online help.
he: מטפל בתצוגת העזרה המקוונת.

en: The machine-readable name of this content type. This field cannot be modified for system-defined content types.
he: שם המכונה של סוד תוכן זה. לא ניתן לשנות שדבה זה עבור סוגי תוכן שהוגדרו על ידי המערכת.

en: A brief description of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>create content</em> page.
he: תיאור קצר של סוג תוכן זה. הטקסט יוצג כחלק מהרשימה בדף <em>צור תוכן</em>.

en: This content type does not have a title field.
he: לסוג תוכן זה לא קיים שדה כותרת.

en: To omit the body field for this content type, remove any text and leave this field blank.
he: להשמתת שדה הגוף עבור סוג תוכן זה, הסר כל טקסט והשאר את השדה ריק.

en: This text will be displayed at the top of the submission form for this content type. It is useful for helping or instructing your users.
he: טקסט זה יוצג בראש טופז ההגשה של סוג תוכן זה. שימושי להדרכה או סיוע למשתמשים.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
he: משתמשים עם הרשאות <em>ניהול פריטי תוכן</em> יוכלו לדרוס אפשרויות אלו.

en: The machine-readable name %type is already taken.
he: שם המכונה %type כבר תפוס.

en: Invalid machine-readable name. Please enter a name other than %invalid.
he: שם מכונה לא חוקי. יש להזין שם השונה מ-%invalid.

en: The human-readable name %name is already taken.
he: שם ממשק המשתמש %name כבר תפוס.

en: The content type %name has been reset to its default values.
he: סוג התוכן %name הוחזר לערכי ברירת המחדל שלו.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
he: האמנם ברצונך למחוק את סוג התוכן %type?

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Possible causes for permission problems are disabling modules or configuration changes to permissions. Rebuilding will remove all privileges to posts, and replace them with permissions based on the current modules and settings.
he: אם יש באתר בעיות הרשאות תוכן, יתכן ותצטרך לבנות מחדש את מטמון ההרשאות. גורמים אפשריים לבעיות הרשאה הינם השבתת מודולים או שינויי תצורה להרשאות. בנייה מחדש תסיר את כל ההרשאות לפרסומים ותחליף אותם בהרשאות המבוססות על המודולים וההגדרות הנוכחיים.

en: Node access status
he: מצב גישה

en: Number of posts on main page
he: מספר הפרסומים בעמוד הראשי

en: The default maximum number of posts to display per page on overview pages such as the main page.
he: ברירת המחדל למספר הפרסומים שיוצגו בעמודי סקירה כמו העמוד הראשי.

en: Demote from front page
he: הוצא מהדף הראשי

en: Make sticky
he: הפכו לדביק

en: Remove stickiness
he: ביטול הצמדה לראש רשימות

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
he: @type: שוחזרה %title לגרסה %revision.

en: Below is a list of all the content types on your site. All posts that exist on your site are instances of one of these content types.
he: להלן רשימה זו של כל סוגי התוכן באתר. כל הפרסומים באתר הינם מופעים של אחד או יותר מסוגי תוכן אלה.

en: To create a new content type, enter the human-readable name, the machine-readable name, and all other relevant fields that are on this page. Once created, users of your site will be able to create posts that are instances of this content type.
he: ליצירת סוג תוכן חדש, הזן את שמו, שם המכונה שלוף וכל שאר השדות הרלוונטיים שבעמוד זה. ברגע שיווצר, עוכלו משתמשים של האתר שלך ליצור פרבומים שהם מופעים של סוג תוכן זה.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
he: 'מעקב שינויים' מאפשר הבחנה בין גרסאות התוכן השונות של פרסום מסויים.

en: <h1 class="title">Welcome to your new Drupal website!</h1><p>Please follow these steps to set up and start using your website:</p>
he: <h1 class="title"> ברוך הבא לאתר דרופל החדש שלך! </h1><p> אנא עקוב אחר הצעדים הבאים כדי להגדיר את האתר ולהתחיל להשתמש בו: </p>

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
he: <strong> הגדר את האתר שלך</strong> לאחר שנכנסת למערכת, הכנס אל <a href="@admin"> איזור הניהול</a> , שם תוכל<a href="@config"> להתאים ולהגדיר</a> את האתר שלך.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
he: <strong> הפעל תכונות נוספות</strong> כעת, בקר בעמוד <a href="@modules"> רשימת הרכיבים</a>  והפעל תכונות שמתאימות לצרכים שלך. תוכל למצוא רכיבים נוספים להתקנה<a href="@download_modules"> בעמוד ההורדות של דרופל</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
he: <strong> התאם את עיצוב האתר שלך</strong> כדי לשנות את הדרך בה האתר נראה, בקר את<a href="@themes"> איזור העיצובים</a> . תוכל לבחור עיצוב מתוך הקיימים או להוריד עיצובים נוספים <a href="@download_themes"> באיזור הורדות העיצובים של דרופל</a>.

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">create content</a> for your website. This message will disappear once you have promoted a post to the front page.
he: <strong>התחילו לפרסם תוכן</strong> בסופו של דבר, תוכלו <a href="@content">ליצור תוכן</a> עבור האתר. הודעה זו לא תופיע יותר לאחר שתקדמו פוסט לדף הראשי.

en: administer content types
he: ניהול סוגי תוכן

en: View, edit, and delete your site's content.
he: תצוגה, עדכון ומחיקה של תכנים באתר.

en: Post settings
he: הגדרות פרסומים

en: Control posting behavior, such as teaser length, requiring previews before posting, and the number of posts on the front page.
he: ניהול מאפייני הפרסום, כמו אורך התקציר, דרישה לצפייה מקדימה לפני פרסום ומספר הפרסומים בעמוד הראשי.

en: Manage posts by content type, including default status, front page promotion, etc.
he: ניהול פרסומים לפי סוג התוכן, כולל מצב ברירת מחדל, קידום לדף הראשי ועוד.

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
he: מאפשר להגיש תוכן לאתר ולהציגו בעמודים.

en: No URL aliases available.
he: טרם הוגדרו מיקומים.

en: Update alias
he: עדכן מיקום

en: Create new alias
he: צור מיקום חדש

en: The alias has been saved.
he: הכתובת החילופית נשמרה

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
he: האמנם למחוק את המיקום %title?

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
he: יש לרשום את כתובת הדף שעבורו ברצונך ליצור מיקום, ולאחריה את המיקום החדש.

en: The alias has been deleted.
he: המיקום נמחק.

en: The path is already in use.
he: מיקום זה כבר נמצא בשימוש.

en: URL aliases
he: כתובות URL חילופיות

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
he: שנה את כתובות ה-URL של האתר שלך ע"י יצירת מיקומים חלופיים עבורן.

en: Edit alias
he: עריכת מיקום

en: Delete alias
he: מחק מיקום

en: Add alias
he: הוספת כתובת חילופית

en: Allows users to rename URLs.
he: מאפשר לחברים מורשים להגדיר ולשנות את המיקום (כתובת ה-URL) של כל פריט תוכן באתר למיקום ידידותי יותר.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
he: באפשרותך לשלוח קוד PHP. עליך לכלול תגי &lt;?php ?&gt;.

en: Failed to notify pingomatic.com (site).
he: נכשל נסיון להודיע לאתר-pingomatic.com על שינויים באתר.

en: Ping
he: פינג

en: Alerts other sites when your site has been updated.
he: מודיע לאתרים אחרים כשהאתר שלך עודכן.

en: Most recent poll
he: סקר אחרון

en: Poll status
he: מצב סקר

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
he: כשסקר נסגר, אי אפשר יותר להצביע עליו.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
he: לאחר תקופה זו, הסקר ייסגר אוטומטית.

en: Votes for choice @n
he: הצבעות עבור אפשרות @n

en: Negative values are not allowed.
he: ערכים שליליים אינם מורשים.

en: Polls
he: סקרים

en: edit %title
he: עדכן %title

en: add new %type
he: הוסף %type חדש

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
he: שם השדה בטופס. שם זה אינו מוצג למשתמש, אלא משמש באופן פנימי בתוך קוד ה-HTML ובתוך כתובות ה-URL.
     מומלץ ביותר לשיום קידומת של <code>profile_</code> כדי למנוע התנגשות עם שדות אחרים. רווחים או אותיות מיוחדות נוספות פרט למינוס ('-') ולקו תחתון ('_') אינם מותרים. שם לדוגמה: 'profile_favorite_color' או אולי פשוט 'profile_color'. יש להשתמש באנגלית בלבד.

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
he: רשימת כל האפשרויות. כל אפשרות בשורה נפרדת. דוגמאות לאפשרויות הם "אדום", "כחול", "ירוק", וכו'.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
he: שדה מוסתר, נגיש רק למנהלים, רכיבים וערכות עיצוב.

en: Private field, content only available to privileged users.
he: שדה פרטי, התוכן זמין רק לחברים מורשים.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
he: שדה ציבורי. התוכן מוצג בעמוד פרופיל החבר אבל לא בשימוש בעמודי רשימות החברים.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
he: שדה ציבורי, התוכן מוצג בעמוד פרופיל החבר ובעמודי רשימות החברים.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
he: משקלים מגדירים את הסדר שבו השדות בטופס מוצגים. שדות קלים יותר "צפים למעלה" לכיוון ראש הסיווג.

en: Form will auto-complete while user is typing.
he: הטופס ישלים את עצמו בזמן שהמשתמש מקליד.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
he: שם הטופס המצוין מכיל תו אחד או יותר שאינם חוקיים. אין להשתמש ברווחים או בתווים מיוחדים אחרים זולת מקף (-) וקו תחתי(_).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
he: שם טופס זה שמור לשימוש פנימי של המערכת.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
he: שם סיווג זה שמור לשימוש פנימי של המערכת.

en: The specified title is already in use.
he: הכותרת שהוזנה כבר קיימת במערכת.

en: The specified name is already in use.
he: השם שהוזן כבר קיים במערכת.

en: A hidden field cannot be required.
he: שדה נסתר לא יכול להיות שדה חובה.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
he: לא ניתן להגדיר ששדה נסתר יראה בטופס רישום משתמש.

en: The field has been created.
he: השדה החדש נוצר.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את השדה %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו. אם משתמשים הזינו ערכים לתוך שדה זה בפרופיל שלהם, כניסות אלו תמחקנה גם הן. אם אתה מעוניין לשמור על הנתונים שהוזנו על ידי המשתמשים, במקום למחוק את השדה, מומלץ ל-<a href="@edit-field">ערוך שדה זה</a> ולשנות אותו לשדה פרופיל מוסתר כך שרק מנהלים יוכלו לגשת אליו.

en: The field %field has been deleted.
he: השדה %field נמחק.

en: Profile field %field added under category %category.
he: שדה הפרופיל %field נוסף תחת הסיווג %category.

en: Profile field %field deleted.
he: השדה %field מחוק.

en: User list
he: רשימת משתמשים

en: single-line textfield
he: שדה טקסט של שורה אחת

en: multi-line textfield
he: שדה טקסט רב-שורות

en: checkbox
he: תיבת סימון

en: list selection
he: בחירה מרשימה

en: freeform list
he: רשימה חופשית

en: Author information
he: מידע על המחבר

en: Link to full user profile
he: קישור לפרופיל המשתמש המלא

en: Profile fields to display
he: שדות הפרופיל שיוצגו

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
he: בחר את השדות שיוצגו בתיבה. רק שדות שמוגדרים כציבוריים ב<a href="@profile-admin">הגדרת שדות הפרופיל</a> זמינים.

en: View full user profile
he: צפה בפרופיל המשתמש המלא

en: About %name
he: אודות %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
he: יש לרשום כל פריט בשורה נפרדת או להפרידם בפסיקים. אין להשתמש ב-HTML.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
he: הערך שהוזן בשדה %field אינו כתובת אינטרנט - URL תקינה.

en: Create customizable fields for your users.
he: צור שדות הניתנים להתאמה עבור המשתמשים.

en: Profile category autocomplete
he: השלמה אוטומטית של סיווג הפרופיל

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Delete field
he: מחיקת שדה

en: Profile autocomplete
he: השלמת פרופיל אוטומטית

en: Supports configurable user profiles.
he: תמיכה בפרופילי חברים הניתנים להתאמה.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
he:  אינדקס החיפוש אינו מנוקה אלא מעודכן באופן הדרגתי כדי להתאים להגדרות החדשות. החיפוש ימשיך לעבוד אבל לא יתבצע מיפתוח של תוכן חדש עד שבוצע מיפתוח מחדש של כל התוכן הקיים. לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: The index will be rebuilt.
he: מפתח הנושאים יבנה מחדש.

en: Indexing status
he: מצב המיפתוח

en: Indexing throttle
he: מצערת מיפתוח

en: Indexing settings
he: הגדרות בניית מיפתוח (אינדקס)

en: Minimum word length to index
he: אורך מילה מינימלי למיפתוח

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
he: מספר האותיות המינימלי שיש למילה במפתח. ערך נמוך ייתן תוצאות טובות יותר, אך מבנה הנתונים יהיה גדול יותר. כל שאילתא חייבת להכיל לפכות מילה אחת באורך זה לפחות.

en: Simple CJK handling
he: טיפול בשפות מזרח אסיאתיות

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
he: האם להפעיל מחלק לאסימונים סיני/יפני/קוריאני פשוט על רצפים חופפים. כבה אפשרות זו אם אתה מעוניין להשתמש בקדם מעבד חיצוני. לא משפיע על שפות אחרות.

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: search content
he: חיפוש תוכן

en: use advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: administer search
he: ניהול חיפוש

en: Configure relevance settings for search and other indexing options
he: הגדרות רלוונטיות בחיפוש  ואפשרויות מיפתוח נוספות

en: Top search phrases
he: חיפושים מובילים

en: View most popular search phrases.
he: צפיה בחיפושים הכי פופולרים.

en: Enables site-wide keyword searching.
he: מאפשר חיפוש לפי מילות מפתח בכל האתר.

en: Total page generation time
he: זמן יצירת עמוד כולל

en: %time ms
he: %time מילישניות

en: Top pages in the past %interval
he: עמודים הכי מבוקשים ב%interval האחרון

en: unban
he: בטל חסימה

en: ban
he: חסום

en: Top visitors in the past %interval
he: חברים מובילים ב%interval אחרון

en: Top referrers in the past %interval
he: מפנים מובילים ב%interval אחרון.

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
he: רישום כל גישה לעמוד. נדרש עבור סטטיסטיקות מפנים.

en: Content viewing counter settings
he: הגדרות מונה צפיות בתוכן

en: Count content views
he: ספור צפיות בתוכן

en: Increment a counter each time content is viewed.
he: קדם מונה בכל פעם שנצפה תוכן באתר.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
he: כאן ניתן להגדיר את המידע הסטטיסטי שדרופל שומר על האתר. המידע האמיתי נמצא ב <a href="@statistics">יומן הפעילות</a>.

en: Popular content
he: תוכן מבוקש

en: How many content items to display in "all time" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "כל הזמנים".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
he: כמה פריטי תוכן להציג ברשימת "נצפו לאחרונה".

en: Today's:
he: היום:

en: All time:
he: כל הזמנים:

en: Last viewed:
he: נצפה לאחרונה:

en: View pages that have recently been visited.
he: צפה בעמודים שביקרו בהם לאחרונה.

en: View pages that have been hit frequently.
he: צפה בעמודים אשר צפו בהם בתדירות גבוהה.

en: Top visitors
he: חברים מובילים

en: View visitors that hit many pages.
he: צפה בחברים שצופים בעמודים רבים.

en: Top referrers
he: מפנים מובילים

en: View top referrers.
he: צפה במפנים החיצוניים לפי מספר ההפניות.

en: View access log.
he: צפה ביומן פעילות.

en: Control details about what and how your site logs.
he: שליטה מדויקת על מה ואיך נרשם ביומן הפעילות של האתר.

en: Track page visits
he: מעקב עמודים שנצפו

en: Logs access statistics for your site.
he: רושם סטטיסטיקות גישה לאתר שלך.

en: Choose which theme the administration pages should display in. If you choose "System default" the administration pages will use the same theme as the rest of the site.
he: בחר את עיצוב דפי הניהול. אם תבחר "ברירת מחדל", ישמש לכך אותו עיצוב כמו בשאר האתר.

en: User pictures in posts
he: תמונות חברים בפרסומים

en: User pictures in comments
he: תמונות חברים בתגובות

en: Shortcut icon
he: סמל קיצור דרך

en: Display post information on
he: הצג מידע על מחבר הפרסום בכל

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
he: אפשר או בטל את הצגת <em>הכינוי ותאריך ההגשה</em> בזמן הצגת פרסומים מהסוג הבא.

en: Logo image settings
he: הגדרות תמונת לוגו

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
he: אם מסומן, הלוגו הבא יוצג.

en: Use the default logo
he: השתמש בלוגו ברירת המחדל

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בלוגו שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
he: מיקום הקובץ שבו תרצה להשתמש כלוגו במקום לוגו ברירת המחדל.

en: Upload logo image
he: טעינת תמונת לוגו

en: Shortcut icon settings
he: הגדרות סמל סימניה

en: Use the default shortcut icon.
he: השתמש בסמל סימניה ברירת המחדל.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
he: סמן כאן אם ברצונך להשתמש בסמל הסימניה שמסופק עם העיצוב.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
he: מיקום הקובץ שמכיל את סמל הסימניה בו תרצה להשתמש.

en: Upload icon image
he: טעינת סמל סימניה

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
he: אם אין לכם גישה ישירה לקבצים על השרת, השתמשו בשדה זה כדי לטעון את קובץ סמל הסימניה.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
he: הרכיבים הבאים יוסרו לחלוטין מהאתר וכן <em>כל הנתונים מרכיבים אלה יימחקו</em>!

en: Confirm uninstall
he: אישור הסרה

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
he: להמשיך הסרה של הכתוב לעיל?

en: No modules selected.
he: לא נבחרו רכיבים.

en: The selected modules have been uninstalled.
he: הרכיבים שנבחרו הוסרו.

en: Default 403 (access denied) page
he: ברירת המחדל לעמוד 403 (אין הרשאה)

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. If unsure, specify nothing.
he: עמוד זה מוצג כשאין הרשאה לגשת למסמך המבוקש. אם אינך בטוח, השאר ריק.

en: Default 404 (not found) page
he: ברירת המחדל לעמוד 404 (לא נמצא)

en: Write errors to the log
he: כתוב שגיאות ליומן הפעילות

en: Write errors to the log and to the screen
he: כתוב שגיאות ליומן הפעילות ולמסך

en: Page cache
he: מטמון דפים

en: Caching mode
he: אפשרויות מטמון

en: Aggressive (experts only, possible side effects)
he: אגרסיבי (מומחים בלבד, תופעות לוואי אפשריות)

en: Bandwidth optimizations
he: מיטוב תעבורה

en: Public - files are available using HTTP directly.
he: ציבורית - הקבצים זמינים ישירות בעזרת פרוטוקול http.

en: Private - files are transferred by Drupal.
he: פרטית - הקבצים מועברים על ידי דרופל.

en: Select an image processing toolkit
he: בחירת חבילת תוכנה לעיבוד תמונה

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר

en: The first day of the week for calendar views.
he: היום הראשון בשבוע עבור תצוגות של לוח שנה.

en: Short date format
he: מבנה תאריך קצר

en: The short format of date display.
he: המבנה הקצר של תצוגת תאריכים.

en: Medium date format
he: מבנה תאריך בגודל ביניים

en: The medium sized date display.
he: מבנה המשמש לתצוגת תאריך בגודל ביניים, בין הקצר לארוך.

en: Long date format
he: מבנה תאריך ארוך

en: Longer date format used for detailed display.
he: מבנה תאריך ארוך יותר המשמש לתצוגה מפורטת.

en: Command counters
he: מוני פקודות

en: The number of <code>SELECT</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>SELECT</code>.

en: The number of <code>INSERT</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>INSERT</code>.

en: The number of <code>UPDATE</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>UPDATE</code>.

en: The number of <code>DELETE</code>-statements.
he: מספר קריאות <code>DELETE</code>.

en: The number of table locks.
he: מספר נעילות טבלה.

en: The number of table unlocks.
he: מספר שחרורי נעילות טבלה.

en: Query performance
he: ביצועי שאילתות

en: The number of joins without an index; should be zero.
he: מספר חיבורי JOIN ללא מפתח. צריך להיות אפס.

en: The number of sorts done without using an index; should be zero.
he: מספר המיונים שבוצעו ללא מפתח. צריך להיות אפס.

en: The number of times a lock could be acquired immediately.
he: מספר הפעמים שנעילה התרחשה מיידית.

en: The number of times the server had to wait for a lock.
he: מספר הפעמים בהם השרת נאלץ לחכות לנעילה.

en: Query cache information
he: מידע על מטמון השאילתות

en: The number of queries in the query cache.
he: מספר השאילתות במטמון.

en: No modules are available to uninstall.
he: אין רכיבים זמינים להסרה.

en: Welcome to the administration section. Here you may control how your site functions.
he: ברוכים הבאים לממשק המנהל. כאן תוכל לשלוט על התנהגות ומראה האתר.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
he: עמוד זה מציג את כל משימות הניהול לכל רכיב.

en: These options control the display settings for the <code>%template</code> theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used. By clicking "Reset to defaults," you can choose to use the <a href="@global">global settings</a> for this theme.
he: אפשרויות אלו קובעות את הגדרות התצוגה עבור העיצוב <code>%template</code>. הגדרות אלו משמשות כשהאתר מוצג תוך שימוש בעיצוב זה. בלחיצה על 'חזור להגדרות ברירת המחדל', ניתן לחזור להשתמש  <a href="@global">בהגדרות הכלליות</a> עבור עיצוב זה.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
he: אפשרויות אלו קובעות את הגדרות ברירת המחדל לתצוגה עבור כל האתר, לכל העיצובים. אם לא שינית את ברירת המחדל עבור עיצוב מסוים, יתבצע שימוש בהגדרות אלו.

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it. Not all modules support this feature.
he: תהליך ההסרה מסיר את כל הנתונים הקשורים למודול. כדי להסיר מודול, יש להשבית אותו. לא כול המודולים תומכים בתכונה זו.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
he: שינוי העיצוב משנה את מראה האתר.

en: Select your current local time. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
he: המערכת תציג את הזמנים והתאריכים באתר בהתאם לאזור הזמן.

en: select different theme
he: בחר עיצוב שונה

en: Compact mode
he: מצב קומפקטי

en: By task
he: לפי משימה

en: Settings for how your administrative pages should look.
he: הגדרות עבור מראה עמודי הניהול.

en: Change which theme your site uses or allows users to set.
he: שנה את העיצוב הנבחר או אפשר לחברים לבחור לבד.

en: Select the default theme.
he: בחר את העיצוב שישמש כברירת המחדל.

en: Enable or disable add-on modules for your site.
he: הפוך את מודולי הרחבה לאתר שלך לזמינים או לא.

en: Change basic site information, such as the site name, slogan, e-mail address, mission, front page and more.
he: שינוי המידע בסיסי של האתר כגון שם האתר, סלוגן, כתובת אימייל, דף הבית ועוד.

en: Control how Drupal deals with errors including 403/404 errors as well as PHP error reporting.
he: שליטה על התנהגות דרופל בעת שגיאות כולל שגיאות מסוג 403/404 וגם דיווחי שגיאות של PHP.

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
he: היכן דרופל אמור לשמור קבצים שהועלו, וכיצד לגשת אליהם.

en: Image toolkit
he: ערכת כלים גרפים

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
he: במידה ומותקנת, בחרו באיזו ערכת כלים לעיבוד תמונה ייעשה שימוש.

en: RSS publishing
he: פרסום רסס

en: Configure the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
he: הגדר את מספר הפריטים לערוץ, ואם ערוצים יכילו כותרת/תקציר/טקסט מלא.

en: Date and time
he: תאריך ושעה

en: Settings for how Drupal displays date and time, as well as the system's default timezone.
he: הגדרות לקביעת תצוגת תאריך ושעה, וכן איזור הזמן של המערכת.

en: Take the site off-line for maintenance or bring it back online.
he: הורד את האתר לצרכי תחזוקה, או העלה אותו מחדש.

en: Enable or disable clean URLs for your site.
he: הפעלת או השבתת כתובות נקיות באתר.

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
he: קבל דו"ח על פעילות האתר ובעיות שזוהו.

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
he: התקנת PHP שלך ישנה מדי. דרופל דורשת גירסה %version ומעלה.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
he: <em>register_globals</em> מופעלת. דרופל צריכה שהגדרת תצורה זו תהיה מושבתת. כאשר <em>register_globals</em> מופעלת יתכן והאתר שלך לא יהיה מאובטח. קיימות בחוברת ה-PHP הוראות <a href="http://php.net/configuration.changes">כיצד לשנות הגדרות תצורה</a>.

en: Enabled ('@value')
he: מופעל('@value')

en: Not protected
he: לא מוגן

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
he: הקובץ %file אינו מוגן משינויי כתיבה, ולכן זהו סיכון אבטחה. חובה לשנות את הרשאות הכתיבה כך לא ניתן יהיה לכתוב את הקובץ.

en: Cron maintenance tasks
he: משימות תחזוקת cron

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
he: ניתן <a href="@cron">להריץ את cron ידנית</a>.

en: The directory %directory is not writable.
he: לא ניתן לכתוב לספריה %directory.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
he: צריך לקבוע את הספריה ב<a href="@admin-file-system">עמוד הגדרות קבצי המערכת</a>, או להחליף את ההרשאות של הספריה הנוכחית כדי שיהיה אפשר לכתובת אליה.

en: Writable (<em>public</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>ציבורית</em>)

en: Writable (<em>private</em> download method)
he: ניתן לכתוב (שיטת הורדה <em>פרטית</em>)

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
he: יש רכיבים שצריכים לעדכן את סכמת מסד הנתונים. יש להריץ את <a href="@update">תסריט עדכון מסד הנתנים</a> לאלתר.

en: Handles general site configuration for administrators.
he: מטפל בהגדרות כלליות באתר למנהלים.

en: Auto-throttle on anonymous users
he: מצערת אוטומטית עבור משתמשים שאינם מזוהים

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of anonymous users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 250 anonymous users online at once, enter '250' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on anonymous users. You can inspect the current number of anonymous users using the "Who's online" block.
he: ניתן להפעיל אוטומטית את מצערת בקרת העומס כאשר מספק המשתמשים הבלתי מזוהים המבקרים באתר שלך עולה על הסף המוגדר. לדוגמה, להתחלת המצערת כאשר יש באתר שלך 250 משתשמים בלתי מזוהים בו זמנית, הזן '250' בשדה זה. השאר את השדה ריק או הזן '0' במידה ואינך רוצה להפעיל מצערת אוטומטית על משתמשים בלתי מזוהים. ניתן לבדוק את מספר המשתמשים הבלתי מזוהים הנוכחי על ידי שימוש בבלוק 'מי מקוון'.

en: Auto-throttle on authenticated users
he: מצערת אוטומטית עבור משתמשים מאומתים

en: The congestion control throttle can be automatically enabled when the number of authenticated users currently visiting your site exceeds the specified threshold. For example, to start the throttle when your site has 50 registered users online at once, enter '50' in this field. Leave this value blank or set to "0" if you do not wish to auto-throttle on authenticated users. You can inspect the current number of authenticated users using the "Who's online" block.
he: מצערת בקרת העומס יכולה להיות מופעלת באופן אוטומטי כאשר מספר המשתמשים המאומתים המבקרים כרגע באתר עובר סף מוגדר מראש. לדוגמה, כדי לגרום למצערת להתחיל כאשר יש 50 משתמשים רשומים מקוונים בו זמנית, הזן '50' בשדה זה. השאר את הערך ריק או קבע אותו ל-'0' אם אינך מעוניין בהפעלה אוטומטית של המצערת על משתמשים מאומתים. ניתן לבדוק את מספר המשתמשים המאומתים המקוונים כרגע בבלוק 'מי מקוון'.

en: Auto-throttle probability limiter
he: הגבלת הסתברות להפעלת מצערת אוטומטית

en: The auto-throttle probability limiter is an efficiency mechanism to statistically reduce the overhead of the auto-throttle. The limiter is expressed as a percentage of page views, so for example if set to the default of 10% we only perform the extra database queries to update the throttle status 1 out of every 10 page views. The busier your site, the lower you should set the limiter value.
he: מגביל ההסתברות של המצערת האוטומטית הינו מנגנון יעיל להגבלת תקורת המצערת האוטומטית. המגביל מוצג כאחוז מתוך צפיות בדפים, כך שאם הוא מוגדל לברירת המחדל של 10%, נמצע את השאילתות הנוספות למסד הנתונים המעדכנות את המצערת רק פעם אחת מתוך כל 10 צפיות בדפים. ככל שהאתר שלך עמוס יותר, כך עליך להגדיר ערך מגביל נמוך יותר.

en: %value is not a valid auto-throttle setting. Please enter a positive numeric value.
he: %value אינו ערך מצערת-אוטומטית חוקי. הזן ערך מספרי.

en: throttle
he: מצערת

en: 1 user accessing site; throttle enabled. | @count users accessing site; throttle enabled.
he[0]: משתמש אחד פעיל באתר; המצערת פועלת.
he[1]: @count משתמשים פעילים באתר; המצערת פועלת

en: 1 guest accessing site; throttle enabled. | @count guests accessing site; throttle enabled.
he[0]: משתמש אורח אחד פעיל באתר; המצערת פועלת.
he[1]: @count משתמשים אורחים פעילים באתר; המצערת פועלת.

en: 1 guest accessing site; throttle disabled | @count guests accessing site; throttle disabled
he[0]: משתמש אורח אחד פעיל באתר;המצערת לא פעילה.
he[1]: משתמשים אורחים פעילים באתר;המצערת לא פעילה.

en: Control how your site cuts out content during heavy load.
he: שלוט על האופן בו האתר שלך חותך תוכן בזמן עומס כבד.

en: Handles the auto-throttling mechanism, to control site congestion.
he: ניהול מנגנון המצערת האוטומטית, המאפשר לשלוט בעומס באתר.

en: Users with the <a href="@permissions">upload files permission</a> can upload attachments. Users with the <a href="@permissions">view uploaded files permission</a> can view uploaded attachments. You can choose which post types can take attachments on the <a href="@types">content types settings</a> page.
he: משתמשים בעלי <a href="@permissions">הרשאת העלאת קבצים</a> יכולים להעלות קבצים מצורפים. משתמשים בעלי <a href="@permissions">הרשאות לצפיה בקבצים מצורפים</a> יכולים לצפות בקבצים מצורפיםשהועלו. ניתן לבחור לאילו סוגי פרסום ניתן לצרף קבצים מצורפים בדף<a href="@types">הגדרות סוגי תוכן</a>.

en: File uploads
he: העלאות קבצים

en: Control how files may be attached to content.
he: שולט על דרך צירוף קבצים לתכנים

en: Allows users to upload and attach files to content.
he: מאפשר לחברים לטעון קבצים ולצרף אותם לתוכן.

en: User registration settings
he: הגדרות הצטרפות

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים לבקש להצטרף אך נדרש אישור מנהל.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
he: דרוש אישור בדוא"ל כאשר אורח יוצר חשבון משתמש

en: User registration guidelines
he: הנחיות הצטרפות

en: Picture support
he: תמיכה בתמונות

en: Subdirectory in the directory %dir where pictures will be stored.
he: תיקיית משנה בתוך התיקייה <span dir="ltr">%dir</span>, שבה יאוחסנו התמונות.

en: Picture maximum dimensions
he: מימדי תמונה מקסימליים

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
he: מימדים מקסימליים עבור תמונות, בפיקסלים.

en: Picture maximum file size
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה

en: Maximum file size for pictures, in kB.
he: גודל מקסימלי של קובץ תמונה, בקילובייט.

en: Picture guidelines
he: הנחיות  לגבי טעינת תמונות

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
he: ההודעה המוצגת בטופס טעינת התמונה בנוסף להנחיות הרגילות. שימושי כדי לעזור או להנחות את המשתמשים.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
he: שם התפקיד. לדוגמא: "עורך", "כתב", "עורך ראשי", "מנהל אתר".

en: The role name %name already exists. Please choose another role name.
he: התפקיד %role כבר קיים. אנא בחר שם תפקיד אחר.

en: The role has been renamed.
he: שונה שם התפקיד.

en: The role has been deleted.
he: התפקיד נמחק.

en: Matches any number of characters, even zero characters
he: מתאים לכל כמות של תוים, אפילו אפס

en: Matches exactly one character.
he: מתאים לתו אחד בדיוק.

en: The access rule has been saved.
he: כלל הגישה נשמר.

en: The access rule has been added.
he: הכלל החדש נשמר.

en: No value entered. Please enter a test string and try again.
he: לא הוכנס כל ערך. אנא הכנס מחרוזת לבדיקה ונסה שוב.

en: Enter a username to check if it will be denied or allowed.
he: הכנס כינוי משתמש כדי לבדוק אם הוא ייחסם או יאופשר.

en: Enter an e-mail address to check if it will be denied or allowed.
he: הכנס כתובת דואר אלקטרוני כדי לבדוק אם היא תיחסם או תאופשר.

en: Enter a hostname or IP address to check if it will be denied or allowed.
he: הכנס שם מחשב מארח או כתובת IP כדי לבדוק אם היא תיחסם או תאופשר.

en: Check hostname
he: בדיקת מחשב

en: The username %name is not allowed.
he: המשתמש %name לא מורשה להכנס.

en: The username %name is allowed.
he: המשתמש %name מורשה להכנס.

en: The e-mail address %mail is not allowed.
he: כתובת הדואר האלקטרוני %mail אינה מורשית להכנס.

en: The e-mail address %mail is allowed.
he: כתובת הדואר האלקטרוני %mail מורשית להכנס.

en: The hostname %host is not allowed.
he: המחשב %host אינו מורשה להכנס.

en: The hostname %host is allowed.
he: המחשב %host מורשה להכנס.

en: There are currently no access rules.
he: אין כעת כללי גישה.

en: E-mail new password
he: שלח סיסמה חדשה בדואר האלקטרוני

en: %name is not allowed to request a new password.
he: %name אינו מורשה לבקש סיסמה חדשה.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
he: הסיסמה שלך והנחיות נוספות נשלחו לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.

en: Are you sure you want to delete the account %name?
he: האמנם ברצונך למחוק את %name מהאתר?

en: All submissions made by this user will be attributed to the anonymous account. This action cannot be undone.
he: כל התכנים שהועלו על ידי חבר זה ישוייכו לחשבון האנונימי. אין אפשרות לשחזר פעולה זו.

en: %name has been deleted.
he: %name נמחק.

en: You must enter a username.
he: חובה להכניס שם משתמש.

en: The username cannot begin with a space.
he: שם משתמש אינו יכול להתחיל בתו 'רווח'.

en: The username cannot end with a space.
he: כינוי לא יכול להסתיים ברווח. יש למחוק את הרווחים המיותרים בסוף הכינוי.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
he: שם משתמש אינו יכול להכיל רצף של תווי 'רווח' .

en: The username contains an illegal character.
he: שם המשתמש שבחרת מכיל תווים אסורים.

en: The username is not a valid authentication ID.
he: שם המשתמש אינו רצף תווי זיהוי תקין.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
he: שם המשתמש %name ארוך מידי: הגודל המרבי הוא %max תווים.

en: You must enter an e-mail address.
he: חובה להכניס כתובת דואר אלקטרוני.

en: Who's online
he: מי מחובר

en: User list length
he: אורך רשימת חברי האתר

en: Online users
he: חברים שמחוברים עכשיו

en: Enter the password that accompanies your username.
he: נא להזין את הסיסמה הנלווית לשם המשתמש שלך.

en: Delete picture
he: מחק תמונה

en: Check this box to delete your current picture.
he: סמנ\י תיבה זו כדי למחוק את התמונה הנוכחית שלך.

en: An administrator created an account for you at !site
he: מנהל יצר עבורך חשבון באתר !site

en: !username,
    
    A site administrator at !site has created an account for you. You may now log in to !login_uri using the following username and password:
    
    username: !username
    password: !password
    
    You may also log in by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
    
    
    --  !site team
he: !username,
     מנהל יצר חשבון עבורך.אפשר עתה להיכנס לאתר בכתובת !login_uri תוך שימוש בכינוי ובסיסמה הבאים: 
    
    כינוי: !username, 
    סיסמה: !password. 
    
    אפשר גם להכנס ע"י לחיצה על הקישור הבא, או העתקה והדבקה שלו לדפדפן שלך:
    
    !login_url 
    זוהי כניסה חד פעמית, ולכן ניתן להכנס דרך קישור זה פעם אחת בלבד. 
    לאחר הכניסה תועבר ל - !edit_uri, שם תוכל לשנות את הסיסמה שלך.
    
    
    -- צוות !site

en: Account details for !username at !site (pending admin approval)
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site (ממתין לאישור מנהל)

en: Replacement login information for !username at !site
he: מידע חילופי לכניסה למערכת עבור !username באתר !site

en: !username,
    
    A request to reset the password for your account has been made at !site.
    
    You may now log in to !uri_brief by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !login_url
    
    This is a one-time login, so it can be used only once. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    After logging in, you will be redirected to !edit_uri so you can change your password.
he: !username,
    
    נסיון לחידוש סיסמה עבור חשבונך נעשה באתר !site.
    
    תוכל/י כעת להכנס לאתר !uri_brief על ידי לחיצה על הקישור הבא, או העתקתו והדבקתו לתוך הדפדפן שלך:
    
    !login_url
    
    זהו קישור חד-פעמי. ניתן להשתמש בו פעם אחד בלבד. תוקפו יפוג לאחר יממה ודבר לא יקרה אם לא תשתמש/י בו.
    
    לאחר הכניסה, תועבר/י לכתובת !edit_uri ושם ניתן לשנות את הסיסמה שלך.

en: Unblock the selected users
he: הסרת חסימה מהמשתמשים שנבחרו

en: Block the selected users
he: חסימת המשתמשים שנבחרו

en: Delete the selected users
he: מחיקת המשתמשים שנבחרו

en: Drupal allows users to register, login, log out, maintain user profiles, etc. Users of the site may not use their own names to post content until they have signed up for a user account.
he: דרופל מאפשר לחברים להרשם, להכנס, לצאת, להגדיר העדפות, לנהל מידע אישי, להוסיף תוכן ועוד. רק חברים שהצטרפו יכולים להשתמש בשמם למשלוח תוכן.

en: Set up username and e-mail address access rules for new <em>and</em> existing accounts (currently logged in accounts will not be logged out). If a username or e-mail address for an account matches any deny rule, but not an allow rule, then the account will not be allowed to be created or to log in. A host rule is effective for every page view, not just registrations.
he: הגדרת כללים להצטרפות חברים חדשים  (כתובות דואר אלקטרוני, כינויים מותרים), <em> וגם </em> לחברים קיימים. (חברים קיימים אשר בתוך האתר כרגע לא ינותקו ממנו).אם כינוי משתמש או כתובת דואר אלקטרוני מתאימים לכלל חסימה, אבל לא לכלל איפשור, יצירת החשבון החדש תיחסם. כללי מחשב מארח יחסמו צפיה כלשהי בדף, ולא רק כניסה או הרשמה.

en: Permissions let you control what users can do on your site. Each user role (defined on the <a href="@role">user roles page</a>) has its own set of permissions. For example, you could give users classified as "Administrators" permission to "administer nodes" but deny this power to ordinary, "authenticated" users. You can use permissions to reveal new features to privileged users (those with subscriptions, for example). Permissions also allow trusted users to share the administrative burden of running a busy site.
he: הרשאות מאפשרות לך לשלוט על מה המשתמשים יכולים לעשות באתר שלך. לכל תפקיד משתמש (המוגדר ב-<a href="@role">דף תפקידי משתמש</a>) יש את קבוצת ההגדרות שלו ons. למשל תוכל לתת למשתמשים המוגדרים  "מנהלים" הרשאת "ניהול פריטי תוכן" אך לא לתת הרשאה זו למשתמשים, "מאומתים". ניתן להשתמש בהרשאות כדי לחשוף תכונות חדשות למשתמשים בעלי זכויות מיוחדות (למשל לאלו בעלי מנויים). בנוסף, הרשאות מאפשרות לך לחלוק חלק ממטלות ניהול אתר עמוס עם משתמשים בהם אתה בוטח.

en: <p>Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined in <a href="@permissions">user permissions</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the <em>role names</em> of the various roles. To delete a role choose "edit".</p><p>By default, Drupal comes with two user roles:</p>
          <ul>
          <li>Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.</li>
          <li>Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.</li>
          </ul>
he: <p>תפקידים מאפשרים לעדן את הגדרות האבטחה והניהול של דרופל. תפקיד מגדיר קבוצת משתמשים שיש להם זכויות מסויימות כפי שמוגדרות <a href="%permission">בהרשאות המשתמש</a>. תפקידים לדוגמה: גולש אנונימי (anonymous user), חבר מזוהה (authenticated user), מפקח, מנהל, וכו'. באזור זה מוגדים <em>שמות התפקיד</em> של התפקידים השונים. כדי למחוק תפקיד - לחץ על "עדכן". <br />
    כברירת מחדל, דרופל מגיע עם שני תפקידים:
    
     <ul>  <li>גולש אנונימי (anonymous user): תפקיד זה משמש לגולשים שעדיין אין להם חשבון או לחברים שאינם מזוהים.</li>  <li>חבר מזוהה (authenticated user): תפקיד זה משוייך אוטומיטת לחברים מזוהים. רוב החברים המזוהים ישתייכו לתפקיד זה אלא אם כן הוגדר אחרת.</li>  </ul></p>

en: Deleted user: %name %email.
he: נמחק החשבון: %name %email.

en: administer users
he: ניהול חברי האתר

en: access user profiles
he: גישה לפרופילי חברים

en: change own username
he: שינוי שם המשתמש שלך

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, and user pictures.
he: קבע הנהגות ברירת מחדל עבור משתמשים, כולל דרישות רישום, כתובות דוא"ל ותמונות משתמשים.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
he: קבע את הרשאות הגישה ע"י בחירת הרשאות לתפקידים.

en: Edit role
he: עדכון תפקיד

en: Access rules
he: כללי גישה

en: List and create rules to disallow usernames, e-mail addresses, and IP addresses.
he: הצג וצור חוקים כדי לחסום שמות משתמשים, כתובות דוא"ל וכתובות IP.

en: Check rules
he: בדיקת כללים

en: Manages the user registration and login system.
he: מטפל ברישום החברים ובכניסה למערכת.

en: By !author at @date
he: על ידי !author ב!date

en: Skip navigation
he: דלג על הניווט

en: Drupal database setup
he: הגדרת מסד הנתונים של דרופל

en: page not found
he: הדף המבוקש לא נמצא

en: Built-in GD2 toolkit
he: ערכת GD2 מובנית

en: The built-in GD2 toolkit is installed and working properly.
he: ערכת ה-GD2 המובנית מותקנת ועובדת כראוי.

en: The language %locale has been created.
he: השפה %locale נוצרה.

en: The %language language (%locale) has been created.
he: השפה %language (%locale) נוצרה.

en: Language list
he: רשימת השפות

en: Select your language here, or add it below, if you are unable to find it.
he: בחר את השפה שלך כאן, או הוסף אותה למטה אם אינך מצליח למצוא אותה.

en: A gettext Portable Object (.po) file.
he: קובץ עצם נייד (.po) של gettext.

en: Strings to search for
he: מחרוזות לחיפוש

en: All strings in that language
he: כל המחרוזות בשפה זו

en: Singhalese
he: סינגולזית

en: Edit primary links
he: ערוך קישורים מרכזיים

en: !title by !name
he: !title ע"י !name

en: For more information please read the configuration and customization handbook <a href="@blog">Blog page</a>.
he: למידע נוסף, ניתן לקרוא את מדריך תצורה והתאמה <a href="@blog">דף בלוג <a/>

en: edit own blog
he: ערוך בלוג אישי

en: book
he: ספר

en: create book pages
he: יצירת דפי ספר

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language code field.
he: התווים &lt; (קטן מ), &gt; (גדול מ), " (גרשיים) ו-' (גרש) אסורים בשדה קוד השפה.

en: The characters &lt;, &gt;, " and ' are not allowed in the language name in English field.
he: התווים &lt; (קטן מ), &gt; (גדול מ), " (גרשיים) ו-' (גרש) אסורים בשדה שם השפה באנגלית.
