Alina (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Comments
pl: Komentarze

en: Search
pl: Szukaj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Footer
pl: Stopka

en: Topics
pl: Tematy

en: Posts
pl: Wpisy

en: Content Top
pl: Lewy nagłówek

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Go to previous forum topic
pl: Przechodzi do poprzedniego tematu na forum

en: Go to next forum topic
pl: Przechodzi do następnego tematu na forum

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.
