AnyTM - Any Team Management System (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (37 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: Import
it: Importa

en: Continue
it: Continua

en: Page
it: Pagina

en: Introduction
it: Introduzione

en: Africa/Algiers
it: Africa/Algeri

en: Africa/Djibouti
it: Africa/Gibuti

en: Africa/Mogadishu
it: Africa/Mogadiscio

en: Africa/Tunis
it: Africa/Tunisi

en: America/Jamaica
it: America/Giamaica

en: America/Mexico_City
it: America/Città_del_Messico

en: America/Puerto_Rico
it: America/Porto_Rico

en: Asia/Damascus
it: Asia/Damasco

en: Atlantic/Canary
it: Atlantic/Canarie

en: Atlantic/Cape_Verde
it: Atlantic/Capo_Verde

en: Europe/Dublin
it: Europe/Dublino

en: Europe/Gibraltar
it: Europe/Gibilterra

en: Europe/Lisbon
it: Europe/Lisbona

en: Europe/London
it: Europe/Londra

en: Europe/Luxembourg
it: Europe/Lussemburgo

en: Europe/Moscow
it: Europe/Mosca

en: Europe/Paris
it: Europe/Parigi

en: Europe/Prague
it: Europe/Praga

en: Europe/Rome
it: Europe/Roma

en: Europe/Simferopol
it: Europe/Simferopoli

en: Europe/Stockholm
it: Europe/Stoccolma

en: Europe/Tirane
it: Europe/Tirana

en: Europe/Vatican
it: Europe/Vaticano

en: Europe/Warsaw
it: Europe/Varsavia

en: Europe/Zagreb
it: Europe/Zagabria

en: Europe/Zurich
it: Europe/Zurigo

en: Indian/Maldives
it: Indian/Maldive

en: Pacific/Apia
it: Pacifico/Apia

en: Pacific/Auckland
it: Pacifico/Auckland

en: Pacific/Chatham
it: Pacifico/Chatham

en: Page Title
it: Titolo della pagina
