Content Management Filter (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (26 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Time
ne: समय

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Filter
ne: फिल्टर

en: blocked
ne: निषेध गरिएको

en: active
ne: सक्रिय

en: node
ne: नोड

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: and
ne: र

en: language
ne: भाषा
