Drupal Commons (6.x-2.10) - en to ne translation catalogue (49 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Subject
ne: विषय

en: Description
ne: विवरण

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Homepage
ne: गृहपृष्ठ

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Create
ne: सिर्जना

en: Question
ne: प्रश्न

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Blog
ne: ब्लग

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Activity
ne: गतिविधि

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blogs
ne: ब्लगहरू

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
ne: यो क्षेत्रको विषयवस्तु निजी राखिन्छ र सार्वजनिक रुपमा देखाईँदैन।

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
