NGP COO/CWP Integration (6.x-1.33) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Comments
id: Komentar

en: Country
id: Negara

en: none
id: tidak ada

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Year
id: Tahun

en: Disclaimer
id: Penyangkalan

en: Month
id: Bulan

en: Amount
id: Jumlah

en: Address
id: Alamat

en: State
id: Status

en: Other
id: Lainnya

en: First Name
id: Nama Depan

en: Last Name
id: Nama Belakang

en: City
id: Kota

en: Period
id: Periode

en: Postal Code
id: Kode Pos

en: Address 2
id: Alamat 2
