Devel (6.x-1.17) - en to he translation catalogue (294 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: default
he: ברירת מחדל

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: username
he: כינוי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Length
he: אורך

en: Path
he: מיקום

en: status
he: מצב

en: no
he: לא

en: php
he: PHP

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Count
he: כמות

en: node
he: פריט תוכן

en: Now
he: עכשיו

en: Other
he: אחר

en: Function
he: פונקציה

en: Database queries
he: שאילתות מסד נתונים

en: settings page
he: דף הגדרות

en: block administration
he: ניהול בלוקים

en: Switch
he: החלפה

en: ago
he: לפני

en: Clear
he: ניקוי

en: update
he: עידכון

en: Query
he: שאילתה

en: Do it!
he: עשה זאת!

en: missing
he: חסר

en: loading
he: טוען

en: Enter username
he: הזנת שם משתמש

en: Username not found
he: שם משתמש לא נמצא

en: administer nodes
he: ניהול פריטי תוכן

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Users deleted.
he: משתמשים נמחקו.

en: !num_users created.
he: !num_users נוצרו.

en: Deleted taxonomy.
he: טקסונומיה נמחקה.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
he: נוצרו אוצרות המילים הבאות: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
he: המושגים החדשים !terms נוצרו.

en: 1 user | @count users
he[0]: חבר אחד
he[1]: @count חברים

en: Helper functions, pages, and blocks to assist Drupal developers. The devel blocks can be managed via the !block page.
he: פונקציות עזרה, דפים ובלוקים לסיוע למפתחי דרופל. ניתן לנהל את בלוקי ה-devel דרך דף ה-!block.

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
he: זוהי רשימת הפונקציות המוגדרות על ידי משתמשים שייצרה את מחזור החיים הנוכחי של בקשה זו. לחץ על שם פונקציה לצפייה בתיעוד שלה.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
he: להלן תכולת המשתנה<code>$_SESSION</code> שלך.

en: Empty cache
he: מטמון ריק

en: Empty database queries
he: שאילתות מסד נתונים ריקות

en: Reinstall modules
he: התקן מחדש מודולים

en: Variable editor
he: עורך משתנים

en: Session viewer
he: צופה ההפעלה

en: Switch user
he: החלפת משתמש

en: Execute PHP
he: הרצת PHP

en: Number of users to display in the list
he: מספר משתמשים להצגה ברשימה

en: devel
he: Devel

en: This user can switch back.
he: משתמש זה יכול לחזור חזרה.

en: Query log
he: יומן שאילתות

en: You must disable or upgrade the php Zend Optimizer extension in order to enable this feature. The minimum required version is 3.2.8. Earlier versions of Zend Optimizer are <a href="!url">horribly buggy and segfault your Apache</a> ...
he: עליך להשבית את הרחבת ה-PHP של ממטב זנד  או לשדרג אותה כדי להפעיל תכונה זו. הדרישה המינימלית היא גירסה 3.2.8. גירסאות מוקדמות יותר של ממטב זנד הינן <a href="!url">מלאות בבאגים איומים וגורמות ל-segfaults ב-Apache</a> ...

en: Collect query info
he: אסוף מידע שאילתה

en: Display query log
he: הצג יומן שאילתות

en: Sort query log
he: מיין יומן שאילתה

en: by source
he: לפי מקור

en: by duration
he: לפי משך

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
he: ניתן למיין את טבלת השאילתות לפי סדר הרצת השאילתות או לפי משך יורד.

en: Store executed queries
he: שמור שאילתות שהורצו

en: Sampling interval
he: מרווח דגימה

en: Display page timer
he: הצג טיימר דף

en: Display memory usage
he: הצג שימוש בזיכרון

en: Display redirection page
he: הצג דף הפנייה

en: Display form element keys and weights
he: הצג מפתחות ומשקלות של רכיבי טופס

en: Form element names are needed for performing themeing or altering a form. Their weights determine the position of the element. Enabling this setting will show these keys and weights beside each form item.
he: שות רכיבי טופס נחוצים לצורך ביצוע עיצוב או שינוי טופס. המשקל שלהם קובע את מיקום הרכיב. הפעלת הגדרה זו תציג את המפתחות והשמשקלות ליד כל רכיב טופס.

en: Error handler
he: מטפל בשגיאות

en: Standard drupal
he: דרופל רגיל

en: Choose an error handler for your site. <em>Backtrace</em> prints nice debug information when an error is noticed, and you !choose. <strong>Backtrace requires the <a href="!krumo">krumo library</a></strong>. <em>None</em> is a good option when stepping through the site in your debugger.
he: בחר מטפל שגיאות לאתר שלך. <em>Backtrace</em> מדפיס מידע איתור באגים יפה כשהוא מבחין בשגיאה, ואתה !choose. <strong>Backtrace requires the <a href="!krumo">krumo library</a></strong>. <em>None</em> היא בחירה טובה כאשר אתה עובר באתר באמצעות מאתר הבאגים.

en: choose to show errors on screen
he: בחר להציג שגיאות על המסך

en: Log only
he: רשום בלבד

en: Other (!library)
he: אחר(!library)

en: SMTP library
he: ספריית SMTP

en: PHP code to execute
he: קוד PHP לביצוע

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
he: הזן קוד. אל תשתמש בתגיות <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
he: ביצוע

en: Warning - will delete your module tables and variables.
he: אזהרה - טבלאות ומשתני המודול ימחקו.

en: Old value
he: ערך ישן

en: New value
he: ערך חדש

en: Sorry, complex variable types may not be edited yet. Use the <em>Execute PHP</em> block and the <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a> function.
he: עדיין לא ניתן לערוך סוגים משתנים מורכבים. השתמש בבלוק <em>הפעל PHP</em> ובפונקציה <a href="@variable-set-doc">variable_set()</a>.

en: Session name
he: שם ההפעלה

en: Total (ms)
he: סה"כ (מ"ש)

en: Average (ms)
he: ממוצע (ms)

en: Std deviation (ms)
he: סטיית תקן (ms)

en: Delete collected query statistics
he: מחק סטטיסטיקות שאילתות שנאספו

en: Stored query statistics deleted.
he: סטטיסטיקות שאילתה מאוחסנות נמחקו.

en: access devel information
he: גישה למידע Devel

en: execute php code
he: הרצת קוד PHP

en: switch users
he: החלף משתמשים

en: Generate users
he: יצירת משתמשים

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
he: יצר מספר נתון של משתמשים. אוופציונלית, מחק משתמשים נוכחיים.

en: Generate content
he: יצירת תכנים

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
he: יצר מספר נתון של פריטי תוכן ותגובות. אוופציונלית, מחק פריטים נוכחיים.

en: Generate categories
he: לחולל סיווגים

en: Generate a given number of vocabularies and terms. Optionally delete current categories.
he: יצר מספר נתון של אוצרות מילים ומושגים. אופציונלית, מחק סיווגים נוכחיים.

en: How many users would you like to generate?
he: כמה משתמשים תרצה לייצר?

en: Which node types do you want to create?
he: אילו סוגי פריטי תוכן אתה רוצה ליצור?

en: How many nodes would you like to generate?
he: כמה פרטי תוכן תרצה ליצר?

en: Max word length of titles
he: אורך מירבי של כותרות במילים

en: How many vocabularies would you like to generate?
he: כמה אוצרות מילים תרצה ליצר?

en: How many terms would you like to generate?
he: כמה מושגים תרצה לייצר?

en: Max word length of term/vocab names
he: אורך מילה מירבי לשמות מושגים/אוצר מילים

en: Delete existing terms and vocabularies before generating new content.
he: מחק מושגי מילים ואוצרות מילים לפני ייצור תוכן חדש.

en: Development helper for node_access table
he: מסייע פיחתוח לטבלת node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
he: מודוך זה מסייע בפיתוח אתרים. בפרט כאשר משתמשים במודול בקרת גישה כדי להגביל את הגישה לחלק או כל פריטי התוכן, מודול זה מספק משוב המציג את טבלת node_access ממסד הנתונים.

en: The node_access table is one method Drupal provides to hide content from some users while displaying it to others.  By default, Drupal shows all nodes to all users.  There are a number of optional modules which may be installed to hide content from some users.
he: טבלת node_access הינה אחת מהשיטות אותן מספקת דרופל להחבאת תוכן ממשתמשים מסוימים והצגתו לאחרים. ברירת המחדל של דרופל היא להציג את כל פריטי התוכן לכל המשתמשים. ישנם מספר מודולים אופציונליים אותם ניתן להתקין כדי להחביא תוכן ממשתמשים מסוימים.

en: This module also provides a !summary_page which shows general information about your node_access table.  If you have installed the Views module, you may browse node_access by realm.
he: מודול זה מספק !summary_page המציג מידע כללי אודות טבלת node_access. אם התקנת את מודול ההיבטים, תוכל לדפדף ב-node_access לפי תחום.

en: summary page
he: דף סיכום

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (כל המשתמשים)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
he: טבלת node_access מכילה כניסות שיתכן והן המעניקות לכל המשתמשים גישה לכל פריטי התוכן.  כתלות במודול(י) בקרת הגישה שבהם אתה משתמש, יתכן ותרצה למחוק כניסות אלו. אם אינך משתמש במודול בקרת גישה, כדאי שתשאיר כניסות אלו כפי שהן.

en: realm
he: תחום

en: Legacy Nodes
he: פריטי תוכן מדור קודם

en: All Nodes Represented
he: כל פריטי התוכן מיוצגים.

en: All nodes are represented in the node_access table.
he: כל פריטי התוכן מיוצגים בטבלה node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
he: ניתנה הרשאה לכל פריטי התוכן (מספר משתמשים)

en: Access Granted to Some Nodes
he: ניתנה הרשאה לחלק מפריטי התוכן

en: The following realms appear to grant all users access to some specific nodes.  This may be perfectly normal, if some of your content is available to the public.
he: נראה כי התחומים הבאים מאשפרים לכל המשתמשים גישה לפריטי תוכן מסוימים. דבר זה תקין אם חלק מהתוכן שלך זמין לכל הציבור.

en: public nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Public Nodes
he: פריטי תוכן ציבוריים

en: Summary by Realm
he: סיכום לפי תחום

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
he: התחומים הבאים מאפשרים גישה מוגבלת לפריטי תוכן ספציפיים.

en: private nodes
he: פריטי תוכן פרטיים

en: Protected Nodes
he: פריטי תוכן מוגנים

en: Devel Node Access debug mode
he: גישה לפריטי תוכן Devel במצב איתור באגים

en: Devel Node Access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel Node Access by User
he: גישה לפריטי תוכן Devel על ידי משתמש

en: explained
he: מוסבר

en: ok
he: בסדר

en: ignored
he: התעלם ממנו

en: empty
he: ריק

en: illegitimate
he: בלתי חוקי

en: Should NOT be in !na because of lower priority!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל priority! נמוכה יותר.

en: alien
he: זר

en: Should NOT be in !na because of unknown origin!
he: לא אמור להיות ב-!na בגלל מקור לא ידוע!

en: This entry grants access to this node to this user.
he: כניסה זו מאשרת גישה לפריט זה על ידי משתמש זה.

en: This user is granted %view access to node %nid !by_what
he: למשתמש זה ניתנה הרשאת %view לפריט התוכן %nid !by_what

en: by the %module module itself.
he: על ידי המודול %module עצמו.

en: as author of the node.
he: כמחבר פריט התוכן.

en: node_access entries for nodes shown on this page
he: הודעות node_access לפריטי תוכן מוצגות בדף זה

en: Access permissions by user
he: הרשאות גישה לפי משתמש

en: Rebuild permissions
he: בנייה מחדש של הרשאות

en: Disabled query logging since devel module is disabled.
he: רישום ליומן של שאילתות הושבת מפני שמודול devel מושבת.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
he: בלוקים, דפים ופונקציות שונות למפתחים.

en: Developer block and page illustrating relevant node_access records.
he: בלוק ודף למפתחים הממחישים רשומות node_access רלוונטיות.

en: Assigned %n users to group %t.
he: %n משתמשים שוייכו לקבוצה %t.

en: Performance Logging
he: רישום ביצועים

en: Clear APC
he: נקה APC

en: Clears performance statistics collected in APC.
he: מנקה את סטטיסטיקות הביצועים שנאספו ב-APC

en: Performance Logs: Summary
he: יומני ביצועים: סיכום

en: View summary performance logs: page generation times and memory usage.
he: צפה ביומני סיכום ביצועים: זמן ייצור דפים וצריכת זכרון.

en: Performance Logs: Details
he: יומן ביצועים: פרטים

en: APC is not enabled. It is <strong>not</strong> safe to enable summary logging to the database on live sites.
he: APC לא מופעל. זה <strong>לא</strong> בטוח להפעיל רישום סיכומים למסד הנתונים באתרים חיים.

en: Logging mode
he: מצב רישום

en: Detailed logging
he: רישום יומן מפורט

en: Summary logging (DB)
he: רישום סיכום (מסד נתונים)

en: Summary logging (APC)
he: רישום סיכומים (APC)

en: Accesses threshold
he: סף גישות

en: Performance detailed logging is !link. This can cause severe issues on live sites.
he: רישום ביצועים !link. דבר זה יכול לגרום לתופעות חמורות באתרים חיים.

en: Summary performance log is not enabled. Go to the !link to enable it.
he: רישום סיכום ביצועים לא מופעל. עבור ל-!link להפעלתו.

en: # accesses
he: # גישות

en: Max Memory (MB)
he: זכרון מירבי (מ"ב)

en: Avg Memory (MB)
he: זכרון ממוצע (מ"ב)

en: Milliseconds (Max)
he: מילישניות (מרבי)

en: Milliseconds (Avg)
he: מילישניות (ממוצע)

en: Query Millisecs (Max)
he: מילישניות (מקס') שאילתה

en: Query Millisecs (Avg)
he: מילישניות (ממוצע) שאילתה

en: Query Count (Max)
he: ספירת שאילתה (מירבי)

en: Query Count (Avg)
he: ספירה (ממוצע) שאילתה

en: No statistics available yet.
he: עדיין אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Showing !shown paths with more than !threshold accesses, out of !total total paths.
he: מציג !shown נתיבים עם יותר מ-!threshold גישות, מתוך סך של !total נתיבים.

en: Showing all !total paths.
he: מציג את כל !total הנתיבים.

en: Average memory per page: !mb_avg MB
he: ממוצע זכרון לדף: !mb_avg מ"ב

en: Average milliseconds per page: !ms_avg
he: ממוצע מילישניות לדף: !ms_avg

en: Total number of page accesses: !accesses
he: סך מספר גישות לדף: !accesses

en: First access: !access.
he: גישה ראשונה: !access.

en: Last access: !access.
he: גישה אחרונה: !access.

en: Memory (MB)
he: זיכרון(MB)

en: Milliseconds (Total)
he: מילישניות (סה"כ)

en: Anonymous?
he: אנונימי?

en: # Queries
he: # שאילתות

en: Query Milliseconds
he: מילישניות שאילתה

en: Confirm APC clear
he: אשר ניקוי APC

en: Are you sure you want to clear the APC statistics for this site?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לנקות את סטטיסטיקות ה-APC עבור אתר זה?

en: Generating Content
he: ייצור תוכן

en: Finished @num_nids nodes created successfully.
he: סיים @num_nids פריטי תוכן נוצרו בהצלחה.

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: Disable Theme developer
he: השבת את מפתח העיצובים

en: Enable Theme developer
he: אפשר את מפתח העיצובים

en: Invalid file path
he: נתיב קובץ אינו חוקי

en: The theme registry is being rebuilt on every request. Remember to <a href="!url">turn off</a> this feature on production websites.
he: ה-theme registry נבנה מחדש בעקבות כל בקשה. זכור <a href="!url">לכבות</a> תכונה זו באתרים בסביבת ייצור.

en: Caution: this user will be unable switch back.
he: זהירות: משתמש זה לא יוחל להחליף חזרה.

en: Store statistics about executed queries. See the devel_x tables.
he: אחסו סטטיסטיקות אודות שאילתות שהורצו. ראה טבלאות devel_x.

en: API Site
he: אתר API

en: The base URL for your developer documentation links. You might change this if you run <a href="!url">api.module</a> locally.
he: כתובת ה-URL הבסיסית לקישורים לתיעוד הפיתוח. ניתן לשנות אותו אם תריץ את <a href="!url">api.module</a> באופן מקומי.

en: Krumo display
he: תצוגת Krumo

en: Rebuild the theme registry on every page load
he: בנה את ה-theme registry בכל טעינת דף

en: While creating new templates and theme_ overrides the theme registry needs to be rebuilt.
he: בעת יצירת תבניות ועיצובים חדשים יש לבנות מחדש את ה-registry.

en: Reinstall
he: התקן מחדש

en: Uninstalled and installed the %name module.
he: הסיר והתקין את מודול %name.

en: Saved new value for %name.
he: השם החדש ל-%name נשמר.

en: Display of !type !obj
he: תצוגת !type !obj

en: {empty}
he: {ריק}

en: The file could not be written.
he: לא ניתן לכתוב את הקובץ.

en: %message in %file on line %line.
he: %message בקובץ %file בשורה %line.

en: 1 character | @count characters
he[0]: תו אחד
he[1]: @count תווים

en: display source code
he: הצג קוד מקור

en: Clear the CSS cache and all database cache tables which store page, node, theme and variable caches.
he: נקה את מטמון ה-CSS ואת כל טבלאות המטמון במסד הנתונים המאחסנות מטמוני דפים, פריטי תוכן, עיצובים ומשתנים.

en: Function reference
he: הפניה לפונקציה

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
he: צפה ברשימה הנוכחית של פונקציות המוגדרות על ידי המשתמשים עם קישורי תיעוד.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
he: הרצת hook_uninstall() ואז hook_install() עבור מודול נתון.

en: Quickly enable or disable theme developer module. Useful for removing HTML cruft added by that module.
he: הפעלה או השבתה מהירה של מודול פיתוח העיצובים. שימושי להסרת קוד HTML מיותר שמודול זה הוסיף.

en: Display the PHP code of any file in your Drupal installation
he: הצג את קוד ה-PHP של כל קובץ בהתקנת הדרופל שלך

en: Rebuild menus
he: בנה תפריטים מחדש

en: Rebuild menu based on hook_menu() and revert any custom changes. All menu items return to their default settings.
he: בנה את התפריט מחדש בהתבסס עלhook_menu() ובטל את כל ההתאמות האישיות. כל פריטי התפריט יחזרו להגדרותיהם המקוריות.

en: Edit and delete site variables.
he: ערוך ומחוק משתני אתר.

en: View your server's PHP configuration
he: צפה בתצורת ה-PHP של השרת שלך

en: Execute PHP Code
he: הרצת קוד PHP

en: Execute some PHP code
he: בצע קוד PHP

en: View a list of available theme functions across the whole site.
he: צפה ברשימת כל תכונות העיצוב הזמינות לרוחב כל האתר.

en: View the active form/render elements for this site.
he: צפה בטופס הפעיל/עבד רכיבים עבור אתר זה.

en: List the contents of $_SESSION.
he: הצג את תכולת $_SESSION.

en: Devel settings
he: הגדרות Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
he: מחק את כל המשתמשים (למעט משתמש עם מזהה 1) לפני יצירת משתמשים חדשים.

en: How old should user accounts be?
he: מה הגיל הנדרש לחשבונות משתמש?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: גילאי המשתמשים יפוזרו באופן אקראי מהזמן הנוכחי אחורה עד לזמן הבחור.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
he: <strong>מחק את כל התוכן</strong> בסוגי פריטי התוכן לפני יצירת תוכן חדש.

en: How far back in time should the nodes be dated?
he: כמה זמן אחורנית יש לתארך פריטי תוכן.

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
he: תאריכי יצירת פריטי התוכן יפוזרו באופן אקראי החל מהזמן הנוכחי, אחורה עד לזמן הבחור.

en: Maximum number of generated comments per node
he: המספר המרבי של ההערות המיוצרות עבור כל פריט תוכן

en: You must also enable comments for the node types you are generating.
he: עליך לאפשר הערות עבור סוגי פריטי התוכן שאתה מייצר.

en: Requires upload.module
he: דורש upload.module

en: Add an upload to each node
he: הוסף העלאה לכל פריט תוכן

en: Requires taxonomy.module
he: דורש taxonomy.module

en: Add taxonomy terms to each node.
he: הוסף מושגי טקסונומיה לכל פריט תוכן.

en: Requires path.module
he: מצריך נתיב.מודול

en: Add an url alias for each node.
he: הוסף כינוי כתובת URL לכל פריט תוכן.

en: Generate node view statistics (node_counter table).
he: יצר סטטיסטיקות צפייה בפריט תוכן (טבלת node_counter).

en: Generate items
he: יצירת מוצר

en: Populate your database with dummy items.
he: אכלס את מסד הנתונים שלך בפריטי דמה.

en: Does not grant any access, but could block lower priority grants; not in !na.
he: לא מעניק גישה, אבל עלול לחסום הענקות הרשאות בעלות עדיפות נמוכה יותר; לא ב-!na.

en: Should be in !na but isn't!
he: אמור להיות ב-!na אבל לא נמצא!

en: Node_access summary
he: סיכום Node_access

en: Devel node access
he: גישה לפריטי תוכן Devel

en: Devel Themer module %action.
he: מודול %action של מכין תבניות העיצוב של Devel.

en: Display theme log
he: הצג יומן עיצוב

en: Display the list of theme templates and theme functions which could have been be used for a given page. The one that was actually used is bolded. This is the same data as the represented in the popup, but all calls are listed in chronological order and can alternately be sorted by time.
he: הצג את רשימת תבניות ופונקציות העיצוב שניתן היה להשתמש בהם עבור דף נתון. זו שנמצאת בשימוש מודגשת. זהו אותו מידע המיוצג בחלון הקופץ, אבל כל הקריאות מסודרות בסדר כרונולוגי ולחליפין ניתן למיינם לפי זמן.

en: Themer info
he: המידע של מכין תבניות העיצוב

en: Parents:
he: אבות:

en: Function called:
he: הפומקציה שנקראה:

en: Template called:
he: תבנית בשם:

en: Candidate template files:
he: קבצי תבנית מועמדים:

en: Preprocess functions:
he: פונקציות עיבוד מוקדם:

en: Candidate function names:
he: שמות פונקציה אפשריים:

en: link to Drupal API documentation
he: קישור לתעוד ה-API של דרופל

en: link to source code
he: קישור לקוד מקור

en: Function Arguments
he: ארגומטים של פונקציה

en: Template Variables
he: משתני תבנית

en: File used:
he: קובץ בשימוש:

en: Duration:
he: משך:

en: Drupal Themer Information
he: מידע אודות מכין תבניות העיצוב של דרופל

en: Theme Developer
he: מפתח עיצובים

en: Devel Themer Enable
he: הפוך את מכין תבניות העיצוב של Devel לזמין

en: Theme Development Enable
he: אפשר פיתוח עיצובים

en: Theme Development AJAX variables
he: משתני AJAX לפיתוח עיצובים

en: Development links.
he: קישורי פיתוח.

en: Zend Optimizer
he: ממטב זנד

en: You must disable the Zend Optimizer php extension in order to enable this module. Zend Optimizer is <a href="!url">horribly buggy and segfaults your Apache</a>.
he: עליך להשבית את הרחבת ה-PHP של ממטב זנד כדי להפעיל את מודול זה. ממטב זנד הינו <a href="!url">מלא בבאגים איומים וגורם ל-segfaults ב-Apache</a>.

en: Devel generate
he: ייצור Devel

en: Theme developer
he: מפתח עיצובים

en: Essential theme API information for theme developers
he: מידע API עיצוב החיוני למפתחי עיצובים

en: APC is not enabled. Nothing to do ...
he: APC לא מופעל. אין מה לעשות...

en: Performance logging is not enabled
he: רישום ביצועים לא מופעל

en: Performance logging
he: רישום ביצועים

en: Performance logging details
he: פרטי רישום ביצועים

en: Performance logging query
he: שאילתת רישום ביצועים

en: Performance logging APC
he: רישום ביצועים APC
