Disqus (6.x-1.9) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Weight
he: משקל

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Block
he: בלוק

en: Drupal
he: דרופל

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Location
he: מיקום

en: Advanced
he: מתקדם

en: General
he: כללי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: People
he: משתמשים

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Blue
he: כחול

en: Behavior
he: התנהגות
