Logman (6.x-1.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: To
ne: लाई

en: Location
ne: स्थान
