mydigipass (6.x-1.3) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: default
gl: predeterminado

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Text
gl: Texto

en: Continue
gl: Continuar

en: here
gl: aquí

en: Security
gl: Seguranza

en: Style
gl: Estilo

en: medium
gl: medio

en: small
gl: pequena

en: large
gl: grande

en: Unlink
gl: Desvincular

en: Account settings
gl: Configuración de conta

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
gl: Grazas por solicitar unha conta de usuario. Actualmente a súa conta está pendente de autorización polo administrador do sitio.<br />Mentres se autoriza, enviouse á súa dirección de correo unha mensaxe de bienvenida con instrucións adicionais.

en: Security settings
gl: Configuración da seguranza

en: Registration successful. You are now logged in.
gl: O rexistro produciuse con éxito. Xa iniciaches a sesión.

en: Error opening socket @socket
gl: Produciuse un erro ao intentar abrir o socket  @socket.
