ShURLy (6.x-1.3) - en to nl translation catalogue (109 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Create
nl: Aanmaken

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Custom
nl: Aangepast

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Clicks
nl: Klikken

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: minutes
nl: minuten

en: API key
nl: API-sleutel

en: Source
nl: Bron

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: deactivated
nl: gedeactiveerd

en: Client
nl: Afnemer

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: copy
nl: kopieer

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: Current user
nl: Huidige gebruiker

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Short URL
nl: Korte URL

en: Custom URL
nl: Aangepaste URL

en: Timestamp of the event.
nl: Tijdstip van de gebeurtenis.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: Create URL
nl: URL aanmaken

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL

en: Short URL form
nl: Korte URL formulier

en: Create a short URL
nl: Een korte URL aanmaken

en: <p>Drag this link to your bookmark bar to quickly create a short URL from any page: <a class="shurly-bookmarklet" href="!jsurl">!sitename</a></p>
nl: <p>Sleep deze link naar uw bladwijzerbalk om snel een korte URL van een willekeurige pagina te maken: <a class="shurly-bookmarklet" href="!jsurl">!sitename</a></p>

en: Are you sure you want to delete and deactivate this URL?
nl: Weet u zeker dat u deze URL wilt verwijderen en deactiveren?

en: You are about to deactivate the link which redirects to %url. Once this item is deleted, you will not be able to create another link with the same short URL.
nl: U staat op het punt om de link die doorverwijst naar %url uit te schakelen. Zodra dit item wordt verwijderd, zult u niet meer in staat zijn om een andere link met dezelfde korte URL te maken.

en: URL has been deactivated
nl: URL is gedeactiveerd

en: Enter a long URL to make short
nl: Voer een lange URL in om kort te maken

en: create custom URL
nl: een aangepaste URL aanmaken

en: Your short URL:
nl: Uw korte URL:

en: Create a Twitter message with this URL
nl: Maak een Twitter bericht met deze URL

en: You do not have permission to create short URLs on this site
nl: U heeft geen toestemming om korte URLs op deze site te maken

en: Rate limit exceeded. You are limited to @rate requests per @time minute period.
nl: De limiet is overschreden. U bent beperkt tot @rate verzoeken per @time minuten.

en: Please enter a web URL
nl: Voer een website URL in

en: Short URL contains unallowed characters
nl: Korte URL bevat ongeoorloofde tekens

en: This short URL has already been used
nl: Deze korte URL is al gebruikt

en: You cannot create links to themselves
nl: U kunt geen links maken die naar zichzelf verwijzen

en: This custom URL is reserved. Please choose another.
nl: Deze aangepaste url is gereserveerd. Kies a.u.b. een andere.

en: Limit requests by IP address. Leave blank for no rate limiting.<br /><strong>Note:</strong> Only roles with the 'Create short URLs' permission are listed here. Change that permission <a href="!url">here</a>.
nl: Beperk verzoeken per IP adres. Laat leeg voor geen limiet.<br /><strong>Opmerking:</strong>Alleen rollen met het 'Maak korte URLs' toegangsrecht worden hier getoond. Pas dat toegangsrecht <a href="!url">hier</a> aan.

en: requests
nl: verzoeken

en: within
nl: binnen

en: Order of this role when considering a user with multiple roles. A user's lightest role will take precedence.
nl: Volgorde van deze rol wanneer het gaat om gebruikers met meerdere rollen. De lichtste rol van de gebruiker krijgt voorrang.

en: Invalid long URL.
nl: Ongeldige lange URL.

en: Invalid short URL.
nl: Ongeldige korte URL.

en: Existing short URL.
nl: Bestaande korte URL.

en: Unknown database error.
nl: Onbekende database fout.

en: Create short URLs
nl: Korte URLs aanmaken

en: Enter custom URLs
nl: Aangepaste URLs invoeren

en: View own URL stats
nl: Eigen URL-statistieken bekijken

en: Delete own URLs
nl: Eigen URLs verwijderen

en: Administer short URLs
nl: Beheer korte URLs

en: Delete URL
nl: URL verwijderen

en: URL redirects for the Shurly module
nl: URL verwijzingen voor de Shurly module

en: unique redirect id
nl: unieke verwijzings id

en: user id of owner
nl: gebruikers id van de eigenaar

en: source path
nl: bron pad

en: redirect URL
nl: omleidings-URL

en: datestamp of creation
nl: tijdstip van aanmaken

en: usage count
nl: aantal keren gebruikt

en: datestamp of last use
nl: tijdstip van laatste gebruik

en: flag for custom path
nl: aanmerken voor aangepast pad

en: allows links to be deactivated
nl: sta toe dat links gedeactiveerd worden

en: Flood controls the threshold of events, such as the number of contact attempts.
nl: Overstroming beheert de drempel van gebeurtenissen, zoals het aantal contactpogingen.

en: Unique flood event ID.
nl: Uniek overstomings gebeurtenis ID.

en: Name of event (e.g. contact).
nl: Naam van de gebeurtenis (bijv. contactpersoon).

en: Identifier of the visitor, such as an IP address or hostname.
nl: Identificeerder van de bezoeker, zoals een IP adres of hostnaam.

en: Expiration timestamp. Expired events are purged on cron run.
nl: Verlooptijdstip. Verlopen gebeurtenissen worden gewist bij uitvoeren van cron.

en: A complete short URL service.
nl: Een complete korte URL service.

en: Invalid API key
nl: Ongeldige API sleutel

en: invalid format request
nl: ongeldig formaat verzoek

en: ERROR: !error
nl: FOUT: !error

en: Short URL API key
nl: Korte URL API-sleutel

en: You can provide this key to 3rd party apps rather than sharing your password.
nl: U kunt deze sleutel gebruiken in applicaties van derden, in plaats van het delen van uw wachtwoord.

en: If a 3rd party is misusing your API key, you can generate a new one.
nl: Wanneer een derde partij misbruikt maakt van uw API sleutel, dan kunt u een nieuwe genereren.

en: Create an API key to use with 3rd party applications.
nl: Maak een API sleutel aan om te gebruiken met applicaties van derden.

en: administer short URL services
nl: Beheren van korte URL diensten

en: API keys for use with the Shurly module
nl: API-sleutels om te gebruiken met de Shurly-module

en: API key for user
nl: API-sleutel voor gebruiker

en: ShURLy Service
nl: ShURLy Dienst

en: Provides web services for the ShURLy module.
nl: Biedt webdiensten voor de ShURLy module.

en: Short URLs
nl: Korte URLs

en: Shurly shortened URLs.
nl: Shurly verkorte URLs

en: ID of user who created the link.
nl: ID van de gebruiker die de link heeft aangemaakt.

en: The source URL which generates a redirect
nl: De bron-URL die een verwijzing genereert.

en: Long URL
nl: Lange URL

en: The destination URL
nl: De doel-URL

en: The date/time the link was created.
nl: De datum/tijd waarop de link is aangemaakt.

en: Number of times this link has been followed.
nl: Aantal keren dat deze link gevolgd is.

en: Last used date
nl: Datum van laatste keer gebruikt

en: The last date/time the link was used.
nl: De laatste datum/tijd dat de link is gebruikt.

en: Boolean flag set for custom short URLs entered by user.
nl: Boolean vlag gezet voor aangepaste korte URLs ingevoerd door de gebruiker.

en: URL active
nl: URL actief

en: Is this link active or has it been deactivated?
nl: Is deze link actief of is hij gedeactiveerd?

en: Redirecting link.
nl: Verwijzingslink.

en: Link to delete the URL
nl: Link om de URL te verwijderen

en: Output only the short path
nl: Geef alleen het korte pad weer

en: Output as link
nl: Weergeven als link

en: Wrap output with a link to the short URL. Use <em>Output this field as a link</em> above for more complex options.
nl: Wikkel het resultaat in een link naar de korte URL. Gebruik <em>Weergeven als link</em> hierboven voor complexere opties.

en: Shrink it!
nl: Verklein het!
