Taxonomy Treemenu (6.x-5.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Help
ne: सहयोग

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: menu
ne: आज्ञावली
