Ubercart (6.x-2.0-rc3) - en to nl translation catalogue (2776 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Administer
nl: Beheren

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Transaction ID
nl: Transactienummer

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Gross
nl: Bruto

en: yes
nl: ja

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Omschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Action
nl: Actie

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: On
nl: Aan

en: Purchased
nl: Aangeschaft

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Variable
nl: Variabele

en: Quote
nl: Berekening

en: Image
nl: Afbeelding

en: Help text
nl: Helptekst

en: Required
nl: Vereist

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Field
nl: Veld

en: Changes
nl: Wijzigingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Catalog
nl: Catalogus

en: view catalog
nl: bekijk catalogus

en: administer catalog
nl: beheer catalogus

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: remove
nl: verwijderen

en: View
nl: Weergeven

en: Length
nl: Lengte

en: The configuration options have been reset to their default values.
nl: De configuratie-instellingen zijn teruggezet naar de standaardwaarden.

en: hidden
nl: verborgen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Display
nl: Weergave

en: Node type
nl: Node-type

en: never
nl: nooit

en: Total
nl: Totaal

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Check
nl: Cheque

en: Files
nl: Bestanden

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: no
nl: nee

en: Create
nl: Aanmaken

en: Active
nl: Actief

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Off
nl: Uit

en: Never
nl: Nooit

en: Submit changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Header
nl: Kop

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: U moet een geldig e-mailadres opgeven.

en: Sender
nl: Afzender

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Node revision ID
nl: Node revisie ID

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Message type
nl: Bericht type

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Click here
nl: Klik hier

en: Add condition
nl: Voorwaarde toevoegen

en: Add action
nl: Actie toevoegen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Mode
nl: Modus

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Items
nl: Onderdelen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Medium
nl: Middelgroot

en: Button background color
nl: Knopachtergrondkleur

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Card Number
nl: Kaartnummer

en: Start Date
nl: Begindatum

en: Month
nl: Maand

en: Add line
nl: Voeg toe

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Customers
nl: Klanten

en: System
nl: Systeem

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Hoeveelheid

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Provincie

en: Invoice
nl: Factuur

en: Inactive
nl: Inactief

en: Stock
nl: Voorraad

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment settings
nl: Betalings-instellingen

en: Payments
nl: Betalingen

en: Store
nl: Webwinkel

en: Company
nl: Bedrijf

en: directory
nl: folder

en: Directory
nl: Map

en: Method
nl: Methode

en: Day
nl: Dag

en: End
nl: Einde

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Other
nl: Andere

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: Attributes
nl: Attributen

en: Role
nl: Rol

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Destination
nl: Bestemming

en: Class
nl: Klasse

en: Button
nl: Knop

en: Clicks
nl: Klikken

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Order
nl: Volgorde

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: Do not display
nl: Niet weergeven

en: Process
nl: Verwerk

en: Close
nl: Sluiten

en: Expiration
nl: Vervaldatum

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: City
nl: Woonplaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Fax number
nl: Faxnummer

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Formatting guidelines
nl: Formaat richtlijnen

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: Pending
nl: In wachtrij

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Product title
nl: Producttitel

en: List price
nl: Adviesprijs

en: English
nl: Engels

en: Spanish
nl: Spaans

en: update
nl: bijwerken

en: The changes have been saved.
nl: De veranderingen zijn opgeslagen.

en: unlimited
nl: ongelimiteerd

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Add file
nl: Voeg bestand toe

en: (disabled)
nl: (uitgeschakeld)

en: Text field
nl: Tekstveld

en: is equal to
nl: is gelijk aan

en: is not equal to
nl: is niet gelijk aan

en: None.
nl: Geen

en: Execute custom PHP code
nl: Voor eigen PHP code uit

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Select one...
nl: Maak een keuze...

en: Production
nl: Productie

en: White
nl: Wit

en: Shipping method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Tax rate
nl: Belastingtarief

en: Product count
nl: Aantal producten

en: Delete package
nl: Pakket verwijderen

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Search options
nl: Zoekopties

en: options
nl: opties

en: Shopping cart
nl: Winkelwagen

en: Your item(s) have been updated.
nl: Uw producten zijn bijgewerkt.

en: Qty.
nl: Aantal

en: Cart
nl: Winkelwagentje

en: Transaction key
nl: Transactiesleutel

en: Credit card details
nl: Creditcardgegevens

en: Discount
nl: Korting

en: Shipping
nl: Verzending

en: Day(s)
nl: Dag(en)

en: Week(s)
nl: Week(en)

en: Year(s)
nl: Jaar

en: Order history
nl: Bestelgeschiedenis

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: administer store
nl: Webwinkel beheren

en: Billing address
nl: Factuuradres

en: Shipping address
nl: Verzendadres

en: Ship to:
nl: Verstuur naar:

en: Payment method
nl: Betalingswijze

en: Balance
nl: Balans

en: Received
nl: Ontvangen

en: Completed
nl: Voltooid

en: Payment details
nl: Betalings details

en: Refund
nl: Restitutie

en: Products
nl: Producten

en: administer products
nl: producten beheren

en: Product settings
nl: Productinstellingen

en: Street address
nl: Adres

en: Testing
nl: Test

en: Total:
nl: Totaal:

en: Transaction ID:
nl: Transactiecode:

en: Pounds
nl: Ponden

en: Grams
nl: Grammen

en: Kilograms
nl: Kilo's

en: Inches
nl: Inch

en: Feet
nl: Voet

en: Orders
nl: Bestellingen

en: Print invoice
nl: Factuur afdrukken

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Default weight
nl: Standaardgewicht

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: week(s)
nl: we(e)k(en)

en: month(s)
nl: maand(en)

en: Contact settings
nl: Contactinstellingen

en: cancel
nl: annuleren

en: Processing
nl: Bezig

en: disable
nl: uitschakelen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteer

en: Created field %label.
nl: Veld %label aangemaakt.

en: There was a problem creating field %label.
nl: Er is een probleem met het aanmaken van veld %label.

en: collapsed
nl: ingeklapt

en:  for
nl:  voor

en: Uploaded file is not a valid image
nl: Ge&uuml;pload bestand is geen geldige afbeelding

en: Contact phone number
nl: Telefoonnummer contactpersoon

en: Canceled
nl: Geannuleerd

en: Default gateway
nl: Standaard gateway

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Order ID
nl: Bestelling-ID

en: Search returned the following results:
nl: Zoeken heeft de volgende resultaten opgeleverd:

en: Transparent
nl: Transparant

en: Button settings
nl: Knopinstellingen

en: View user details.
nl: Gegevens van gebruiker weergeven.

en: Rate
nl: Tarief

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nl: Er heeft zich mogelijk een fout voorgedaan tijdens de betaling. Neem contact met ons op om te controleren of uw bestelling goed is ontvangen.

en: A payment has been accepted.
nl: Een betaling is geaccepteerd.

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Ubercart - core (optional)
nl: Ubercart - basis (optioneel)

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Purchase date
nl: Aankoopdatum

en: year(s)
nl: ja(a)r(en)

en: This !type does not have any attributes.
nl: Dit !type heeft geen attributen.

en: product class
nl: productklasse

en: Addresses
nl: Adressen

en: Saved addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Packages
nl: Pakketten

en: Package
nl: Pakket

en: Attribute settings
nl: Attribuutinstellingen

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Country code
nl: Landcode

en: Order #
nl: Bestelling #

en: Custom PHP
nl: Eigen PHP

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: begins with
nl: begint met

en: contains
nl: bevat

en: daily
nl: dagelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: Stock settings
nl: Voorraadinstellingen

en: deleted
nl: verwijderd

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only in the category(s)
nl: Alleen in de categorie(ën)

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Billing information
nl: Factuuradres

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: Transaction mode
nl: Transactie modus

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Authorization
nl: Autorisatie

en: Credit card charged: !amount
nl: Creditcard gekrediteerd voor !amount

en: Search returned no results.
nl: Zoeken heeft geen resultaat opgeleverd.

en: Reports
nl: Rapportages

en: Report settings
nl: Rapportage-instellingen

en: Display a message to the user
nl: Bericht aan de gebruiker weergeven

en: Revenue
nl: Inkomsten

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Checkout review instructions
nl: Instructie ter controle van afrekenen

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
nl: Biedt instructies voor klanten bovenaan de controlepagina.

en: Order created through website.
nl: Bestelling geplaatst via de website.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
nl: Ontvangst van nieuwe bevestiging voor bestelling !order_id.

en: Product information
nl: Productinformatie

en: Sell price
nl: Verkoopprijs

en: Customer purchase price.
nl: Aankoopprijs voor de klant.

en: Notification
nl: Notificatie

en: clone
nl: dupliceer

en: Metric
nl: Metrisch

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Remove this action
nl: Verwijder deze actie

en: View cart
nl: Winkelwagen bekijken

en: Invalid e-mail address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Click to view.
nl: Klik om te bekijken.

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Order #:
nl: Bestellingnummer:

en: Shipping Method:
nl: Wijze van verzenden:

en: Ship order !order_id packages.
nl: Verzend de pakketten van bestelling !order_id.

en: Ship
nl: Verzend

en: This order has no comments associated with it.
nl: Er zijn geen opmerkingen bij deze order.

en: Product reports
nl: Productrapportages

en: Sales per year
nl: Verkopen per jaar

en: Products sold
nl: Verkochte producten

en: Total revenue
nl: Totale opbrengsten

en: Update report
nl: Rapportage bijwerken

en: Sold
nl: Verkocht

en: No products found
nl: Geen producten gevonden

en: Number of orders
nl: Aantal bestellingen

en: Average order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Total @year
nl: Totaal @year

en: Sales year
nl: Verkoopjaar

en: Sales summary
nl: Verkoopoverzicht

en: Sales data
nl: Verkoopdatum

en: Today, !date
nl: Vandaag, !date

en: Yesterday, !date
nl: Gisteren, !date

en: Daily average for @month
nl: Dagelijks gemiddelde voor @month

en: Projected totals for @date
nl: Geplande totalen voor @date

en: Grand total sales
nl: Totale verkoop

en: The CSV data could not be retreived. It's possible the data might have expired. Refresh the report page and try to retrieve the CSV file again.
nl: De CSV-gegevens konden niet worden opgehaald. Het is mogelijk dat de gegevens verlopen zijn. Ververs de rapportage en probeer het CSV-bestand opnieuw op te halen.

en: New packages
nl: Nieuwe paketten

en: Edit package
nl: Pakket bewerken

en: Cancel package shipment
nl: Pakketverzending annuleren

en: Shipments
nl: Verzendingen

en: New shipment
nl: Nieuwe verzending

en: Shipment !id
nl: Verzending !id

en: Cancel shipment
nl: Verzending annuleren

en: Delete shipment
nl: Verzending verwijderen

en: Ship packages
nl: Pakketten verzenden

en: Package ID
nl: Verpakking-ID

en: Shipping type
nl: Verzendmethode

en: Package type
nl: Verpakking

en: Shipment ID
nl: Verzend-ID

en: Tracking number
nl: Tracking-nummer

en: cancel shipment
nl: verzending annuleren

en: This order's products have not been organized into packages.
nl: De producten van deze bestelling zijn nog niet in pakketten ingedeeld.

en: Create packages.
nl: Maak pakketten.

en: Order @order_id does not exist.
nl: Bestelling @order_id bestaat niet.

en: Are you sure you want to delete this package?
nl: Weet u zeker dat u dit pakket wilt verwijderen?

en: The products it contains will be available for repackaging.
nl: De producten kunnen opnieuw verpakt worden.

en: Ship date
nl: Verzenddatum

en: Estimated delivery
nl: Verwachte levering

en: No shipments have been made for this order.
nl: Er zijn voor deze bestelling nog geen verzendingen gemaakt.

en: Make a new shipment
nl: Maak een nieuwe verzending.

en: Put products into packages to make shipments.
nl: Maak zendingen door producten in pakketten te stoppen.

en: Ship Manually
nl: Handmatig verzenden

en: Shipping method
nl: Wijze van verzenden

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
nl: Het heeft geen zin om een verzending te maken waarin geen pakketten zitten, toch?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
nl: Weet u zeker dat u deze verzending wilt verwijderen?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
nl: De verzending wordt geannuleerd en de pakketten worden vrijgegeven voor een nieuwe verzending

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
nl: De verzending %tracking kon niet geannuleerd worden bij %carrier. Om toch te verwijderen moet u het volgnummer verwijderen en het nogmaals proberen.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
nl: Weet u zeker dat u de verzending van dit pakket wilt annuleren?

en: It will be available for reshipment.
nl: Het is beschikbaar voor verzending.

en: Nevermind
nl: Laatmaar

en: Payment received
nl: Betaling ontvangen

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Shippable product
nl: Verzendbaar product

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Enter
nl: Invoeren

en: No response
nl: Geen antwoord

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: A file directory needs to be configured in <a href="!url">product feature settings</a> before a file can be selected.
nl: Er moet een bestandsmap ingesteld zijn in <a href="!url">product feature instellingen</a> alvorens er een bestand geselecteerd kan worden.

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
nl: Het bestand dat gedownload kan worden wanneer het product aangekocht werd (vul een relatief pad in tot de %dir map).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
nl: %file is geen geldig bestand of folder in een downloadfolder.

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Order total:
nl: Totaal bestelling:

en: Current balance:
nl: Huidige balans:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
nl: De klant gebruikte een ander e-mail adres gedurende de betaling: !email

en: Click to complete checkout.
nl: Klik hier om af te rekenen.

en: Vendor account number
nl: Verkoper account-nummer

en: Unknown status
nl: Status onbekend

en: None available.
nl: Geen beschikbaar.

en: Editable
nl: Wijzigbaar

en: Invoice template
nl: Factuurtemplate

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
nl: Als het saldo lager is dan of gelijk aan $ 0,00.

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: COD
nl: Contant bij levering

en: Address book
nl: Adresboek

en: Base price
nl: Basis prijs

en: Edit attribute
nl: Attribuut bewerken

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
nl: Weet u zeker dat u attribuut %name wilt verwijderen?

en: Tax
nl: BTW

en: Google Checkout settings
nl: Instellingen van Google Checkout

en: Google Checkout terminal: Order @order_id
nl: Google Checkout terminal: Bestelling @order_id

en: Conforms to Google Checkout content policies.
nl: Voldoet aan het Google Checkout inhoud beleid.

en: Google Checkout Coupon
nl: Google Checkout-coupon

en: Google Checkout Gift Certificate
nl: Google Checkout-cadeaubon

en: Order is not canceled in Google Checkout.
nl: Bestelling is niet geannuleerd in Google Checkout.

en: Test Environment settings
nl: Testomgeving instellingen

en: Test Mode
nl: Test modus

en: Customer messages
nl: Klantberichten

en: Reason for canceling order
nl: Reden waarom de order geannuleerd wordt

en: Order canceled. See order comments at [order-url] for more information.
nl: Bestelling geannuleerd. Voor meer informatie zie opmerkingen op [order-url].

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Button alignment
nl: Knoppositie

en: Default price
nl: Standaard prijs

en: Pickup type
nl: Ophaaltype

en: A default shipping cost is required.
nl: Standaardverzendkosten zijn verplicht

en: The default shipping cost should be a positive number.
nl: De standaardverzendkosten moeten positief zijn.

en: The fixed charge should be a number.
nl: Vaste kosten moet een getal zijn.

en: The percent adjustment should be a number.
nl: Percentuele aanpassing moet een getal zijn.

en: Save taxes
nl: Belasting(en) opslaan

en: What is Google Checkout?
nl: Wat is Google Checkout?

en: You do not have any items in your shopping cart.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Customer will accept marketing emails.
nl: Klant accepteert marketing e-mails.

en: Customer does not want marketing emails.
nl: Klant wenst geen marketing e-mails te ontvangen.

en: Google Checkout terminal
nl: Google Checkout-terminal

en: Click here to go to Google Checkout settings.
nl: Klik hier om de Google Checkout-instellingen te wijzigen.

en: Return to order view screen.
nl: Terug naar het besteloverzicht.

en: Use this terminal to process credit card payments:
nl: Gebruik deze terminal om kredietkaart betalingen te verwerken

en: Balance:
nl: Openstaand bedrag:

en: Google Checkout total:
nl: Google Checkout totaal:

en: Google Checkout balance:
nl: Google Checkout balans:

en: Charge
nl: Reken aan

en: Reason for refund
nl: Reden van restitutie

en: Refund Comment
nl: Restitutie opmerking

en: You must enter a number for the amount.
nl: Voer een getal in voor het bedrag.

en: Google does not allow charges greater than the balance.
nl: Google staat niet toe dat de kosten hoger zijn dan het saldo

en: Google does not allow refunds greater than the amount already charged.
nl: Google staat niet toe dat terugbetaalde bedrag hoger is dan bedrag dat reeds in rekening is gebracht.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
nl: Ongeldig bestelling-ID. Niet in staat deze betaling te verwerken.

en: Unknown notification document: @xml
nl: Onbekend notificatiedocument: @xml

en: Total tax
nl: BTW totaal

en: - Full AVS match (address and postal code)
nl: - Volledige AVS-match (adres en postcode)

en: - Partial AVS match (postal code only)
nl: - Gedeeltelijke AVS-match (enkel postcode)

en: - Partial AVS match (address only)
nl: - Gedeeltelijke AVS-match (enkel adres)

en: - No AVS match
nl: - Geen AVS overeenkomst

en: - CVN match
nl: - CVN-match

en: - No CVN match
nl: - Geen CVN-match

en: - CVN not available
nl: - CVN niet beschikbaar

en: - CVN error
nl: - CVN-foutmelding

en: Partial CC number: %s
nl: Gedeeltelijk CC-nummer: %s

en: Order %order canceled by Google: %reason
nl: Bestelling %order geannuleerd door Google: %reason

en: Order canceled.
nl: Bestelling geannuleerd.

en: Payment received by Google Checkout
nl: Betaling ontvangen door Google Checkout

en: Payment of %amount received by Google Checkout.
nl: Betaling van %amount ontvangen door Google Checkout.

en: Refund received by Google Checkout
nl: Restitutie ontvangen door Google Checkout

en: Refund of %amount received by Google Checkout.
nl: Restitutie van %amount ontvangen door Google Checkout

en: yearly
nl: Jaarlijks

en: monthly
nl: maandelijks

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
nl: Sorry, u kunt er maar één per keer toevoegen.

en: Default cart form
nl: Standaard winkelwagenformulier

en: Cart Contents
nl: Inhoud winkelwagen

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
nl: Toon de inhoud van de winkelwagen van een klant

en: This account has been banned and can't download files anymore.
nl: Dit account is uitgeschakeld en kan geen bestanden meer downloaden.

en: Watermark Text
nl: Watermerktekst

en: Add Watermark
nl: Watermerk toevoegen

en: Uploaded file is not a valid JPEG
nl: Het bestand dat u probeert up te loaden is geen geldig JPEG

en: Must fill in text
nl: Tekst is verplicht

en: Empty Line
nl: Lege regel

en: Package order !order_id products.
nl: Pak de producten van bestelling !order_id in.

en: Specify and collect payment for an order.
nl: Specificeer en in betaling voor een bestelling.

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de Test-gateway

en: Check or Money Order
nl: Betaling per cheque of bank

en: Pay by mailing a check or money order.
nl: Betaal per check of bank

en: UPS Ground
nl: UPS Landpost

en: UPS Standard
nl: UPS Standaard

en: UPS Next Day Air
nl: UPS luchtpost volgende dag

en: UPS Next Day Air Saver
nl: UPS Volgende Dag Luchtpost

en: UPS Next Day Early A.M.
nl: UPS Volgende Dag Vroege Ochtend

en: UPS 2nd Day Air
nl: UPS 2e Dag Luchtpost

en: UPS 2nd Day Air A.M.
nl: UPS 2e Dag Vroege Ochtend Luchtpost

en: UPS 3-Day Select
nl: UPS 3-Dagen Select

en: UPS Letter
nl: UPS Brief

en: Customer Supplied Package
nl: Pakket door klant gedefinieerd

en: Tube
nl: Koker

en: UPS Express Box
nl: UPS Express Pakket

en: UPS 25KG Box
nl: UPS 25 kg Pakket

en: UPS 10KG Box
nl: UPS 10kg Pakket

en: Small Packages
nl: Kleine verpakkingen

en: Credit card encryption
nl: Creditcard-encryptie

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
nl: Credit Card data in de database wordt nu versleuteld.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
nl: Dit tekstblok staat voor een configurabel bericht, zoals een serie instructies of een e-mailtemplate. Gebruik maken van hook_uc_message om hiervoor de standaard waarden te verwerken is zo gemakkelijk dat zelfs uw oma het kan!

en: Credit card on a secure server:
nl: Creditcard via een beveiligde server:

en: Credit card/eCheck
nl: Creditcard/eCheque

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
nl: Doorverwijzing naar 2Checkout voor een betaling met creditcard of eCheque.

en: Select your payment type:
nl: Kies uw betaalmethode

en: Online check
nl: Online cheque

en: Your 2Checkout vendor account number.
nl: Uw 2Checkout verkoper account-nummer.

en: Secret word for order verification
nl: Geheim woord voor verificatie van bestelling

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
nl: Het geheime woord ingegeven in uw 2Checkout account Look en Feel instellingen.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
nl: Activeer demo-modus om bestellingen te plaatsen voor testdoeleinden.

en: Language preference
nl: Taalvoorkeur

en: Adjust language on 2Checkout pages.
nl: Pas de taal aan op de 2Checkout pagina's

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
nl: Klanten mogen kiezen om met creditcard of online cheque te betalen.

en: Show credit card icons beside the payment method title.
nl: Toon creditcard-icons naast de betalingsmethodetitel.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
nl: Verstrek 2Checkout een specifieke tekst voor de bevestigingsknop op de pagina 'bestelling bekijken'.

en: 2Checkout.com checkout type
nl: 2Checkout.com afrekentype

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
nl: Afrekenen op een enkele pagina werkt alleen voor winkels die virtuele producten verkopen en creditcardbetalingen accepteren.

en: Multi-page checkout
nl: Afrekenen in meerdere vensters

en: Single page checkout
nl: Afrekenen in een enkel venster

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
nl: Poging tot niet geverifieerde 2Checkout voltooing van dit order.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
nl: Betaald via !type, 2Checkout.com order #!order.

en: credit card
nl: creditcard

en: echeck
nl: echeque

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
nl: Uw bestelling wordt verwerkt zodra uw betaling door 2Checkout.com is geaccepteerd.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
nl: De !type betaling wacht op goedkeuring bij 2Checkout.com.

en: eCheck
nl: eCheque

en: Enable to process payments using 2Checkout.com.
nl: 2Checkout.com activeren voor het ontvangen van betalingen

en: Update your payment details
nl: Actualiseer uw betaalgegevens

en: Update the payment details for a recurring fee.
nl: Wijzig betaalgegevens voor terugkerende kosten

en: Cancel the recurring fee?
nl: Terugkerende kosten annuleren?

en: Cancel a recurring fee.
nl: Terugkerende kosten annuleren.

en: Update ARB subscription
nl: Wijzig ARB-abonnement

en: Cancel ARB subscription
nl: Annuleer ARB-abonnement

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
nl: Verwerk creditcard betalingen via de AIM service van Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
nl: API Inlognaam en transactiesleutel

en: This information is required for Ubercart to interact with your payment gateway account.  It is different from your login ID and password and may be found through your account settings page.
nl: Deze informatie heeft &Uuml;bercart nodig om met uw betaalgateway te kunnen communiceren. Deze verschilt van uw inlognaam en wachtwoord. U kunt deze vinden op uw accountpagina.

en: API Login ID
nl: API inlognaam

en: Transaction Key
nl: Transactiesleutel

en: AIM settings
nl: AIM-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.net AIM betaalmethode voor transacties waarbij de kaart niet aanwezig is.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
nl: specificeer slechts een ontwikkelaars testaccount wanneer u op uw account inlogt via https://test.authorize.net.<br/>Pas de instellingen aan live transacties aan wanneer u klaar bent om echte betalingen te verwerken.

en: Live transactions in a live account
nl: Echter transacties in een live account

en: Test transactions in a live account
nl: Test transacties met een live account

en: Developer test account transactions
nl: Transacties in een test-account voor ontwikkelaars

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
nl: Geef Authorize.net de opdracht om een e-mail te sturen aan de klant welke gebaseerd is op uw accountinstellingen.

en: ARB settings
nl: ARB-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.Net Automated Recurring Billing service.

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
nl: Specificeer slechts ontwikkelmodus indien u inlogt op uw account via https://test.authorize.net.<br/>Zet om naar productiemodus wanneer u klaar bent om echte terugkerende kosten te verwerken.

en: Developer test
nl: Test voor ontwikkelaar

en: MD5 Hash
nl: MD5-hash

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
nl: <b>NB:</b> U moet eerst creditcardversleuteling configureren voordat u dit kunt instellen..<br />Vul hier de waarde in van uw Auth.Net accountinstellingen.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
nl: Rapporteer gemarkeerde ARB-betalingen in watchdog.

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
nl: Zorg ervoor dat Silent POST URL in Authorize.Net verwijst naar @url.

en: CIM settings
nl: CIM-instellingen

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
nl: Deze instellingen hebben betrekking op de Authorize.Net Customer Information Management dienst.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
nl: Maak altijd een CIM-profiel om creditcard-informatie op een veilige manier op te slaan.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
nl: Nieuw klantprofiel bij Authorize.Net is aangemaakt.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Aanmaken CIM-profiel is mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
nl: Authorize.Net: CIM-profiel is aangemaakt - @id

en: Order @order taking place at @date
nl: Bestelling @order vindt plaats op @date

en: cURL error: @error
nl: cURL fout: @error

en: Credit card payment declined: @message
nl: Creditcard-betaling afgewezen: @message

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
nl: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Aantal: @amount<br />AVS-bericht: @avs

en: ACCEPTED
nl: GEACCEPTEERD

en: REJECTED
nl: GEWIJGERD

en: CVV match: @cvv
nl: CVV overeenkomst: @cvv

en: !arbSilent POST received: <pre>@post</pre>
nl: !arbSilent POST ontvangen: <pre>@post</pre>

en: Invalid ARB payment notification received.
nl: bericht van ongeldige ARB-betaling ontvangen.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
nl: ARB betaling vastgelegd voor bestelling @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
nl: Product @sku heeft ongeldige instelling voor Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
nl: Bestelling @order_id

en: Order @order_id - @sku
nl: Bestelling @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.net: Terugkerende kosten voor @model mislukt.<br/> @error - @text

en: Authorize.Net: Recurring fee setup for @model.<br />Subscription ID: @subscription_id
nl: Authorize.Net: Terugkerende kosten setup voor @model.<br />Abonnement-ID: @subscription_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id wijziging mislukt.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id gewijzigd.

en: Subscription ID: @subscription_id
nl: Abonnement ID: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
nl: Abonnementsgegevens gewijzigd bij Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
nl: Abonnementswijziging mislukt. Zie admin-commentaar bij bestelling voor meer info.

en: Recurring fee order ID: @order_id
nl: Terugkerende kosten bestelling-ID: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
nl: De betaalgegevens voor die terugkerende kosten zijn gewijzigd.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van uw betaalgegevens. Wijzig opnieuw en neem contact met ons op indien het blijft mislukken.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id annulering mislukt<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
nl: Authorize.Net: Abonnement @subscription_id geannuleerd.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
nl: Weet u zeker dat u deze aanmelding wilt annuleren?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
nl: Abonnement geannuleerd via Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
nl: Annulering van Abonnement mislukt. Zie admin-commentaar bij bestelling voor meer info.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
nl: Weet u zeker dat u deze betaling wilt annuleren?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
nl: Deze wijziging kan niet worden teruggedraaid en kan leiden tot beëindiging van abonnementsdienst.

en: The recurring fee has been canceled.
nl: De terugkerende kosten zijn geannuleerd.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
nl: Er is een fout opgetreden. Probeer het nog eens en neem contact met ons op als het probleem zich blijft voordoen.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
nl: Adres (Straatnaam) komt overeen. Postcode komt niet overeen

en: Address information not provided for AVS check
nl: Adresinformatie niet opgegeven voor AVS-controle

en: AVS error
nl: AVS-fout

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
nl: Niet-Amerikaanse creditcard-maatschappij

en: No Match on Address (Street) or ZIP
nl: Adres (straatnaam) of postcode komen niet overeen.

en: AVS not applicable for this transaction
nl: AVS niet toepasbaar op deze transactie

en: Retry – System unavailable or timed out
nl: Probeer nogmaals - Systeem niet beschikbaar of teveel tijd verlopen

en: Service not supported by issuer
nl: Dienst niet ondersteund door uitgever

en: Address information is unavailable
nl: Adresinformatie niet beschikbaar

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
nl: Negen-cijferige postcode komt overeen, adres (straatnaam) niet

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
nl: Adres (straatnaam) en negen-cijferige postcode komen overeen

en: Address (Street) and five digit ZIP match
nl: Adres (straatnaam) en vijf-cijferige postcode komen overeen

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
nl: Vijf-cijferige postcode komt overeen, adres (straat) niet

en: No Match
nl: Komt niet overeen

en: Not Processed
nl: Niet verwerkt

en: Should have been present
nl: Zou aanwezig moeten zijn

en: Issuer unable to process request
nl: Uitgever niet in staat aanvraag te verwerken

en: Authorization and capture
nl: Autorisatie en vastlegging

en: Authorization only
nl: Alleen autorisatie

en: Prior authorization capture
nl: Vooraf vastleggen voor autorisatie

en: Capture only
nl: Alleen vastleggen

en: Void
nl: Ongeldig

en: Process payments using Authorize.net. Supports AIM and ARB.
nl: Verwerk betalingen met Authorize.net. Ondersteunt AIM en ARB.

en: CVV information
nl: CVC informatie

en: Credit card terminal: Order @order_id
nl: Creditcard kassa: Bestelling @order_id

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
nl: Creditcard-versleuteling moet ingesteld zijn om creditcard-betalingen te kunnen accepteren.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
nl: Om veiligheidsredenen worden creditcard-gegevens gewist wanneer een scherm wordt ververst. Voer de gegevens opnieuw in en verstuur het formulier nogmaals.

en: Authorize and capture immediately
nl: Autoriseer en leg onmiddellijk vast.

en: Default credit transaction type
nl: Strandaard credit transactietype

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
nl: Slechts beschikbare transactietypes worden getoond. De standaard instelling wordt gebruikt, tenzij een beheerder deze overschrijft via het beeldscherm.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
nl: Om veiligheidsredenen worden creditcard-gegevens versleuteld tijdens het afrekenen.

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
nl: Controleer de <a href="!url">veiligheidsinstellingen voor creditcards</a> en zet 'versleuteling' aan om creditcard-betalingen te kunnen accepteren.

en: Credit card debug mode
nl: Creditcard debugmodus

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
nl: Omdat u in debug-modus werkt, kunnen creditcardgegevens in strijd met de PCI-veiligheidsstandaarden worden opgeslagen. Debug-modus wordt slechts aangeraden om transacties met virtuele creditcards te testen.

en: We were unable to process your credit card payment. Please verify your card details and try again.  If the problem persists, contact us to complete your order.
nl: Uw creditcard-betaling is niet verwerkt. Controleer uw kaartgegevens en probeer opnieuw. Indien het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met onze klantenservice.

en: Credit card:
nl: Creditcard:

en: Pay by credit card.
nl: Betaal met creditcard.

en: (Last 4)
nl: (Laatste 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
nl: Vul de eigenaarsnaam in, zoals deze voorkomt op de kaart.

en: You have entered an invalid credit card number.
nl: U hebt een ongeldig kaartnummer opgegeven.

en: The start date you entered is invalid.
nl: De startdatum die u heeft ingevuld is niet geldig.

en: The credit card you entered has expired.
nl: De vervaldatum van de creditcard die u heeft ingevoerd is verlopen.

en: The issue number you entered is invalid.
nl: Het uitgiftenummer dat u heeft ingevoerd is niet geldig.

en: You have entered an invalid CVV number.
nl: U hebt een ongeldige CVC code ingegeven.

en: You must enter the issuing bank for that card.
nl: U moet de uitgevende bank van deze kaart vermelden.

en: Card Owner
nl: Kaart Eigenaar

en: Issue Number
nl: Uitgiftenummer

en: CVV
nl: CVC

en: Issuing Bank
nl: Uitgevende Bank

en: View card details.
nl: Bekijk kaartgegevens.

en: Card Type:
nl: Kaarttype:

en: Card Owner:
nl: Kaarteigenaar:

en: Card Number:
nl: Kaartnummer:

en: Start Date:
nl: Startdatum:

en: Expiration:
nl: Vervaldatum:

en: Issue Number:
nl: Uitgiftenummer:

en: CVV:
nl: CVC:

en: Issuing Bank:
nl: Uitgevende Bank:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
nl: U moet toegang hebben tot <b>beheer creditcards</b> om deze instellingen te kunnen aanpassen.

en: Credit card data security
nl: Beveiliging van creditcardgegevens

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
nl: U bent verantwoordelijk voor de beveiliging van de website, inclusief voor de bescherming van creditcardnummers. Weest u zich ervan bewust dat het kiezen van sommige instellingen in dit gedeelte de beveiliging van creditcardgegevens op uw website vermindert en uw aansprakelijkheid in geval van schade vergroot.

en: Card number encryption key filepath
nl: Pad van het encryptiebestand voor creditcards

en: <b>You must enable encryption</b> by following the <a href="!url">encryption instructions</a> in order to accept credit card payments.<br />In short, you must specify a path outside of your document root where the encryption key may be stored.<br />Relative paths will be resolved relative to the Drupal installation directory.<br />Once this is set, you should not change it.
nl: <b>U moet versleuteling aanzetten</b> via deze link: <a href="!url"> instructies  voor versleuteling</a> om creditcardbetalingen te accepteren.<br />Kortom, u moet een pad buiten uw document-root specificeren waar de sleutel opgeslagen kan worden. <br />Relatieve paden zullen relatief aan de Drupal installatiefolder worden geïnterpreteerd.<br />Nadat deze ingesteld is mag u deze niet meer wijzigen.

en: Not configured, see below.
nl: Niet geconfigureerd, zie hieronder.

en: Operate in credit card debug mode.
nl: Werk in de debugmodus voor creditcards.

en: In debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards.<br />Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
nl: Creditcardgegevens kunnen in debugmodus in strijd met de PCI-veiligheidsstandaarden worden opgeslagen. <br/>Debugmodus wordt slechts aangeraden om transacties met virtuele creditcards te testen.

en: Checkout workflow
nl: Workflow afrekenen

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
nl: Met deze instellingen verandert u de wijze waarop creditcardgegevens worden verzameld en gebruikt tijdens het afrekenen.

en: Validate credit card numbers at checkout.
nl: Valideer creditcard-nummers bij het afrekenen.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
nl: Bij ongeldige kaartnummers wordt een foutmelding getoond aan de gebruiker, zodat deze het nummer kan corrigeren. <br/>Deze eigenschap wordt aangeraden, behalve als u in debugmodus werk.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
nl: Probeer creditcard-bestellingen te verwerken bij het afrekenen.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
nl: Bij mislukte pogingen wordt het afrekenen voorkomen en wordt bovenstaand bericht getoond.<br/>Vink aan om creditcards van klanten te verwerken als u niet in debugmodus werkt.

en: Debug mode data clearing
nl: Gegevensopschoning debugmodus

en: Specify below the status and age of orders whose credit card details will be removed.  This setting only applies when operating in debug mode.  When not in debug mode, no credit card information except the last 4 digits of the card number will be stored.
nl: Vul hieronder in voor welke bestellingen de creditcardgegevens moeten worden verwijderd. Deze instelling wordt alleen in debugmodus gebruikt. Indien u niet in debugmodus werkt worden creditcardgegevens niet opgeslagen - met uitzondering van de laatste 4 cijfers.

en: Unit of time
nl: Tijdseenheid

en: Credit card fields
nl: Creditcard-velden

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
nl: Specificeer welke informatie naast het creditcardnummer nog verzameld moet worden van klanten.

en: Enable CVV text field on checkout form.
nl: Schakel het CVV-tekstveld in op het afrekenformulier.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
nl: De CVC is een verhoogde beveiligingsvoorziening op creditcards. Op Visa, Mastercard en Discover kaarten, zijn het 3 cijfers. Op AmEx kaarten, is het een 4-cijferige code. Als uw creditcard-maatschappij of betalingsgateway deze info nodig heeft, dient u dit hier te activeren.

en: Enable card owner text field on checkout form.
nl: Schakel het kaarthouder-tekstveld in op het afrekenformulier.

en: Enable card start date on checkout form.
nl: Schakel begindatum in op het afrekenformulier.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
nl: Schakel kaartuitgiftenummer-tekstveld  in op het afrekenformulier.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
nl: Schakel bank-tekstveld  in op het afrekenformulier.

en: Enable card type selection on checkout form.
nl: Schakel kaarttype in op het afrekenformulier.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
nl: Indien ingesteld, kunt u hieronder opgeven welke creditcardopties in de selectie moeten verschijnen.

en: Card type select box options
nl: Selectie-opties voor dit kaarttype

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
nl: Type een kaart per regel. Deze data komt in de selectie voor dit kaarttype.

en: Accepted card types (for validation)
nl: Geaccepteerde kaarttypes (voor verificatie)

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
nl: Gebruik vinkjes om aan te geven welke kaarttypes u accepteert als betaalmiddel. Van geselecteerde kaarttypes wordt het icoon getoond in de selectielijst en worden gebruikt ter verificatie van het kaartnummer.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
nl: Hier kunt u berichten wijzigen die worden getoond aan klanten die met creditcard betalen.

en: Credit card payment policy
nl: Creditcard-betalingsvoorwaarden

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
nl: Instructies voor klanten op de afrekenpagina boven de creditcard-velden.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
nl: Uw betalingsinformatie

en: Card processing failure message
nl: Kaart verwerking foutboodschap

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
nl: Foutmelding voor klanten bij mislukte betalingen.

en: You have specified a non-existent directory.
nl: U hebt een niet bestaande map opgegeven.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet schrijven naar deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
nl: Kan niet lezen van deze map, gelieve de rechten te verifiëren.

en: Credit card encryption key file creation failed. Check your filepath settings and directory permissions.
nl: Niet gelukt om een creditcard encryptie-bestand aan te maken. Controleer uw map instellingen en rechten.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
nl: Creditcard-encryptiebestand aangemaakt. De creditcard-gegevens zullen nu versleuteld worden.

en: Credit card encryption key file generated.
nl: Creditcard-encryptiebestand gegenereerd.

en: You have chosen to not process credit card payments during checkout, but customer credit card data is not being stored once checkout is completed. This configuration is not recommended for a live site, as you will not be able to collect payment for your orders.
nl: U heeft ervoor gekozen geen creditcardgegevens te verwerken bij het afrekenen, maar creditcardgegevens wordt niet opgeslagen nadat het afrekenen voltooid is. Deze instelling wordt niet aangeraden voor een live site, omdat u geen creditcardgegevens kunt verzamelen voor bestellingen.

en: Card type
nl: Kaart type

en: Card owner
nl: Kaart eigenaar

en: Card number
nl: Kaart nummer

en: Start Month
nl: Beginmaand

en: Start Year
nl: Beginjaar

en: Expiration Month
nl: Vervaldatum Maand

en: Expiration Year
nl: Vervaldatum Jaar

en: Issuing bank
nl: Uitgevende bank

en: (if present)
nl: (indien aanwezig)

en: Expiration Date:
nl: Vervaldatum:

en: What's the CVV?
nl: Wat is CVC?

en: Process card
nl: Verwerk kaart

en: What is the CVV?
nl: Wat is de CVC?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
nl: CVC staat voor CreditCard Verificatie Code. Dit nummer wordt gebruikt als een beveiliging ter bescherming tegen creditcard-fraude. Het nummer terugvinden op uw kaart is eenvoudig; volg de onderstaande instructie.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
nl: De CVC voor deze kaarten kan teruggevonden worden op de achterkant van de kaart. Het zijn slechts de laatste drie cijfers aan de rechterkant van het handtekening vak.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
nl: De CVC van American Express kaarten kan teruggevonden worden op de voorkant van de kaart. Het is een viercijferige code gedrukt in een kleinere tekst aan de rechterkant, boven het kaartnummer.

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
nl: Gebruik dit scherm om creditcard-betalingen te verwerken met de standaard gateway.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
nl: Pas op. Creditcardgegevens worden automatisch omgezet naar de laatste 4 cijfers van de kaart nadat de transactie plaatsgevonden heeft. Daarom zullen volgende betalingen na een deelbetaling geen opgeslagen kaartgegevens kunnen gebruiken.

en: Order total: @total
nl: Totaal: @total

en: Balance: @balance
nl: Saldo: @balance

en: Charge Amount
nl: Breng bedrag in rekening

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te verwerken met de gespecificeerde kaartgegevens.

en: Charge amount
nl: Debiteer bedrag

en: Authorize amount only
nl: Slechts bedrag autoriseren

en: Set a reference only
nl: Slechts een referentie maken

en: Credit amount to this card
nl: Crediteer bedrag op deze kaart

en: @auth_id - @date - @amount authorized
nl: @auth_id - @date - @amount geautoriseerd

en: Prior authorizations
nl: Voor autorisaties

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te selecteren en actie te ondernemen op een eerdere autorisatie. Het te belasten bedrag zal gereserveerd worden tegen de autorisatie hieronder. Er is slechts 1 reservering per autorisatie mogelijk, en een reservering voor meer dan het geautoriseerde bedrag kan resulteren in meer kosten voor u.

en: Select authorization
nl: Selecteer autorisatie

en: Capture amount to this authorization
nl: Reserveer bedrag bij deze autorisatie

en: Void authorization
nl: ongeldige autorisatie

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
nl: @ref_id - @date - (Laatse 4) @card

en: Customer references
nl: Klantreferenties

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
nl: Gebruik de beschikbare knoppen in dit formulier om te selecteren en actie te ondernemen op een klantreferentie.

en: Select references
nl: Selecteer referenties

en: Charge amount to this reference
nl: Belast deze referentie met bedrag

en: Remove reference
nl: Verwijder referentie

en: Credit amount to this reference
nl: Crediteer bedrag aan deze referentie

en: You must enter a positive number for the amount.
nl: U moet een positief getal opgeven als bedrag

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
nl: De creditcard is met succes verwerkt. Zie de opmerkingen van de beheerder voor meer details.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van de creditcard. Zie de beheercommentaren voor meer details.

en: Reference transaction
nl: Transactieverwijzing

en: administer credit cards
nl: Creditcards beheren

en: view cc details
nl: bekijk kaart details

en: view cc numbers
nl: bekijk kaart nummers

en: process credit cards
nl: Creditcards verwerken

en: Receive credit card payments through checkout.
nl: Ontvang creditcard-betalingen bij afrekenen.

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
nl: Verwerk creditcardbetalingen met de Silent Order POST dienst van CyberSource.

en: Payment server
nl: Betalingsserver

en: CyberSource server used when processing payments.
nl: CyberSource server gebruikt voor het verwerken van betalingen.

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
nl: U moet er zeker van zijn dat uw CyberSource account en web server in staat zijn om de dienst die u selecteert uit te voeren.<br/>Silent Order POST vereist cURL en een aangepast <a href="!url">HOP.php</a>.<br/>De SOAP-toolkit API vereist de SOAP en DOM extensies voor php.

en: Ensure address verification
nl: Verzeker adres verificatie

en: Process transaction only if address passes verification.
nl: Verwerk de transactie enkel als het adres de verificatie passeert.

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
nl: Verwerk de transactie, ongeacht de uitkomst van de adresverificatie.

en: SOAP Toolkit API settings
nl: SOAP-toolkit API-instellingen

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
nl: Maak een CyberSource Basic-profiel aan voor iedere nieuwe creditcard-order die wordt verwerkt.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
nl: BTW-berekening via de CyberSource inschakelen.

en: Tax calculation "Ship from" address
nl: BTW-berekening 'Verzenden van'-adres

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
nl: Dit adres wordt gebruikt bij het berekenen van de BTW met de CyberSource-dienst.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
nl: Voeg de twee-letterige afkorting in van uw staat of provincie.

en: ZIP/Postal code
nl: Postcode

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
nl: Voeg de 2-letterige ISO 3166-1 code in. Mocht u niet weten welke dit is dan kunt u dit in de Wikipedia opzoeken.

en: The credit card type did not pass validation.
nl: Het credit card type is niet juist.

en: Could not figure out cc type: @number / @type
nl: Kon cc-type niet bepalen: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
nl: Stille POST Order vereist HOP.php. Dit wordt geleverd door CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
nl: <b>Creditcard !type:</b> !amount<br /><b>Besluit: @decision</b><br /><b>Reden:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
nl: !id<br />!decision, Reden: !reason

en: No response returned from CyberSource.
nl: Geen antwoord ontvangen van CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
nl: Er kon geen verbinding worden gemaakt naar CyberSource via SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
nl: Onze excuses voor de vertraging, maar we kunnen uw credit-card momenteel niet verwerken. U kunt contact opnemen met onze <a href="!url">klantenservice</a> om uw order af te ronden.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
nl: <b>@type:</b> @amount<br /><b>beslissing: @decision</b><br /><b>Reden:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
nl: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reden: !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
nl: <b>CyberSource-profiel aangemaakt.</b><br /><b>Abonneenummer:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
nl: <b>Er kon geen CyberSource-profiel worden aangemaakt.</b><br /><b>Reden:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
nl: Geen belasting teruggegeven voor deze bestelling.

en: @city city tax
nl: @city stadsbelasting.

en: County tax
nl: County-belasting

en: District tax
nl: District-belasting

en: @state state tax
nl: @state staatsbelasting

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
nl: BTW-berekening mislukt voor order @order_id. Reden: @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
nl: BTW van bestelling @order_id kon niet worden berekend. Er werd geen reactie van CyberSource ontvangen.

en: Successful transaction.
nl: Succesvolle transactie

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
nl: Een of meer velden in de aanvraag zijn ontbrekend of ongeldig.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Zend de aanvraag opnieuw met de correcte informatie.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
nl: <b>Fout:</b> Algemeen  falen van het systeem.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Wacht enkele minuten en zend uw aanvraag opnieuw.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
nl: <b>Fout:</b> Er werd een aanvraag ontvangen, maar het antwoord liet te lang op zich wachten. <br/><b>Mogelijke actie:</b> Om dubbele orders te voorkomen, zend uw aanvraag niet opnieuw tot de status van uw bestelling werd nagezien.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
nl: <b>Fout:</b> De aanvraag werd ontvangen, maar één van de diensten kon niet op tijd voltooid worden.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Om dubbele orders te voorkomen, zend uw aanvraag niet opnieuw tot de status van uw bestelling werd nagezien.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege de Adres Verificatie Dienst (AVS) controle.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie vast maar controleer de bestelling op mogelijke fraude.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Vervallen kaart.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Algemene verwerping van de kaart. Geen andere informatie gegeven door de bank van uitgifte. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Kaartsaldo overschreden.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
nl: Gestolen of verloren kaart.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Herbekijk uw klantinformatie en beslis of u een ander kaartnummer van de klant wenst te ontvangen.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
nl: Uitgevende bank niet beschikbaar.<br><b>Mogelijke actie:</b> Wacht enkele minuten en zend de aanvraag opnieuw.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Inactieve kaart of kaart niet geautoriseerd voor kaart-niet-aanwezig-transacties.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: De kaart heeft zijn limiet bereikt. <br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag een andere kaart of een andere betaalwijze.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: De kaart verificatie code is ongeldig.<br/><b>Mogelijke actie: </b> Gebruik een andere kaart of verander uw betalingsmethode.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
nl: De verwerker heeft het verzoek afgewezen vanwege een algemeen incident. <br/><b>Mogelijke actie:<b> Vraag om een andere vorm van betaling.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
nl: De klant komt overeen met een regel in een negatief bestand van de verwerker. <br/><b>Mogelijke actie:<b> Controleer de bestelling en neem contact op met de betalingenverwerker.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
nl: De bankrekening van de klant is bevroren. <br/><b>Mogelijke actie:<b> Controleer de bestelling en vraag om een andere vorm van betaling.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege de nummercontrole tijdens de kaartverificatie.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie vast maar overweeg de bestelling te controleren op mogelijke fraude.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
nl: Ongeldig accountnummer.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Vraag om een andere kaart of een andere betaalmethode.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
nl: Het kaarttype wordt niet door de verwerker geaccepteerd.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Vraag een andere kaart of een andere vorm van betaling. Neem ook contact op met CyberSource Customer Support om te kijken of uw account juist geconfigureerd is.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
nl: De verwerker heeft het verzoek afgewezen vanwege het verzoek zelf.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Verzoek om een andere vorm van betaling.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
nl: Er is ene probleem met uw CyberSource verkopersconfiguratie.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Verstuur het verzoek niet. Neem contact op met SyberSource Customer Service om het configuratieprobleem op te lossen.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
nl: Verwerkingsfout.<br /><b>Mogelijke actie:</b> Wacht een paar minuten en verstuur de opdracht opnieuw.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
nl: Het kaarttype is niet geldig of komt niet overeen met het creditcardnummer.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Vraag de klant om te verifiëren dat de kaart werkelijk van het type is dat opgegeven is in de winkel. Vestuur dan het verzoek nogmaals.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
nl: <b>Error:</b> Het verzoek is ontvangen maar bij de de betalingenverwerker is een time-out ontstaan.<br/><b>Mogelijke actie:</b> OM duplicaattransacties te voorkomen moet u het verzoek pas versturen nadat u de transactiestatussen in het Business Center bekeken heeft.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
nl: De klant is verwikkeld in kaarthoudercontrole.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Controleer de kaarthouder voordat u verder gaat met de transactie.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
nl: De klant kan niet goedgekeurd worden.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Controleer de bestelling van de klant.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
nl: Het autorisatieverzoek is goedgekeurd door de bank van uitgifte maar afgewezen door CyberSource vanwege uw Slimme Autorisatieinstellingen.<br/><b>Mogelijke actie:</b> Leg de autorisatie niet zonder verdere controle vast. Bekijk de avsCode-, cvResult- en factorCode-velden om te bepalen waarom CyberSource het verzoek verwierp.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
nl: Adres (straat) klopt, maar 5-cijferige en 9-cijferige postcode klopt niet.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres (straat) klopt, maar postcode is niet geverifieerd. Alleen teruggegeven voor Visa-kaarten die niet in de VS uitgegeven zijn.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres en postcode horen niet bij elkaar. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres en postcode horen bij elkaar. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
nl: AVS-gegevens zijn incorrect of AVS is niet toegestaan voor dit kaarttype.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is incorrect; postcode is correct. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
nl: Uitgisten banken buiten de VS ondersteunen geen AVS.

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is incorrect. Adres en postcode zijn correct. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
nl: Adres is niet geverifieerd. Slechts geretourneerd voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder is correct, maar factuuradres en -postcode zijn incorrect. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
nl: Naam en factuurpostcode van kaarthouder zijn correct, maar factuuradres is incorrect. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Adres en postcode horen niet bij elkaar. - of -  Naam, adres en postcode van kaarthouder horen niet bij elkaar. Slechts geretourneerd voor American Express-kaarten.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
nl: Kaarthouders naam en factuuradres kloppen, maar factuurpostcode klopt niet. Wordt alleen teruggegeven voor American Express-kaarten.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
nl: Postcode klopt, maar adres (straat) niet geverifieerd. Alleen teruggegeven voor Visa-kaarten die niet in de VS zijn uitgegeven.

en: System unavailable.
nl: Systeem niet beschikbaar.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
nl: Uitgiftebank in de VS ondersteunt geen AVS.

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
nl: Naam van kaarthouder klopt niet, maar adres (straat) klopt wel. Slechts teruggegeven voor American Express-kaarten.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
nl: Adresgegevens niet beschikbaar. Teruggegeven indien AVS is niet beschikbaar voor adressen buiten de VS of als de AVS in een bank binnen de VS niet correct werkt.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
nl: Adres klopt niet, maar 9-cijferige postcode klopt wel.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
nl: Correct. Adres en 9-cijferige postcode kloppen.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
nl: Correct. Adres en 5-cijferige postcode kloppen.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
nl: Adres klopt niet, maar 5-cijferige postcode klopt wel.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
nl: AVS wordt niet ondersteund voor deze verwerker of voor dit kaarttype.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
nl: De verwerker geeft een onherkenbare reactie terug op de AVS-controle.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
nl: Transactie als verdacht beschouwd door de uitgevende bank.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
nl: De kaart verificatiecode raakte niet door de datavalidatie van de verwerker.

en: Card verification number matched.
nl: Kaart verificatiecode komt overeen.

en: Card verification number not matched.
nl: Kaart verificatiecode komt niet overeen.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
nl: Kaart verificatiecode werd niet verwerkt door de verwerker voor een onbekende reden.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
nl: Er is een kaart verificatiecode op de kaart, maar deze was niet inbegrepen in de aanvraag.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
nl: Kaart verificatiecode is niet ondersteund door de uitgevende bank.

en: Card verification is not supported by the card association.
nl: Kaartverificatie wordt niet ondersteund bij de kaartvereniging.

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
nl: Kaartverificatie wordt niet ondersteund voor deze verwerker of dit kaarttype.

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
nl: Onherkenbaar antwoord van de verwerker op kaartverificatie.

en: No result code returned by processor.
nl: Geen resultaatcode verstuurd door de verwerker.

en: Enable to process payments using CyberSource Silent Order POST.
nl: Instellen om betalingen te verwerken via CyberSource Silent Order POST.

en: Continue with checkout to complete payment.
nl: Ga verder met afrekenen om de betaling af te ronden.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
nl: Javascript moet aan staan om het totaal van de bestelling te bekijken.

en: Select a payment method from the following options.
nl: Selecteer een betaalmethode uit de onderstaande opties.

en: Paying by
nl: Betalen met

en: Show the order total preview on the payment pane.
nl: Toon het order totaal op het betalingsscherm.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
nl: Checkout kan niet voltooid worden zonder enige betalingsmethode actief. Contacteer een administrator om dit op te lossen.

en: Method: @payment_method
nl: Betalingswijze: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
nl: 'Betalingsinformatie' aanpassen

en: None available
nl: Geen beschikbaar

en: Update order status on full payment
nl: Wijzig bestelstatus bij volledige betaling

en: Update order status upon checkout completion with full payment
nl: Vernieuw de orderstatus na afronding en betaling van de bestelling.

en: A payment gets entered for an order
nl: Een betaling wordt voor een bestelling ingevoerd

en: Check the order balance
nl: Controleer balans van deze bestelling

en: Balance is less than !zero.
nl: Balans is minder dan !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
nl: Balans is minder dan, of gelijk aan !zero.

en: Balance is equal to !zero.
nl: Balans is gelijk aan !zero.

en: Balance is greater than !zero.
nl: Balans is groter dan !zero.

en: Balance comparison type
nl: Balansvergelijkingstype

en: Credit card charge failed.
nl: Creditcard-betaling mislukt.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
nl: Kaart gewijzigd, code: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
nl: Creditcard-betaling succesvol verwerkt.

en: Configure the payment settings.
nl: Bewerk de betalingsinstellingen

en: View the payment settings.
nl: Betalings-instellingen weergeven.

en: Edit the payment settings.
nl: Betalings-instellingen bewerken.

en: Edit the basic payment settings.
nl: Basis betalings-instellingen bewerken.

en: Edit the payment method settings.
nl: Instelling van betaalmethode bewerken.

en: Payment gateways
nl: Betaal gateways

en: Edit the payment gateway settings.
nl: Betaal-gateway-instellingen bewerken.

en: Return order totals
nl: Geef bestellings totalen weer

en: Add the payment details to the checkout pane.
nl: Betalingsdetails aan het afrekenvenster toevoegen.

en: Add the payment details to the order pane.
nl: Betalingsdetails aan het bestellingsvenster toevoegen.

en: Select payment gateway
nl: Selecteer Payment Gateway

en: Delete payment?
nl: Verwijder betaling?

en: The payment method of the order.
nl: De betalingsmethode van het order.

en: The payment balance of the order
nl: Het saldo van de bestelling

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
nl: Kies een betaalmethode uit de aanwezige opties

en: Enable payment tracking.
nl: Betaal tracking activeren.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
nl: Toestaan dat betalingen verwijderd worden door gebruikers met authorisatie.

en: Log payments entered and deleted to order log.
nl: Log ingevoerde en verwijderde betalingen.

en: Default payment details message
nl: Standaard betalingsgegevensbericht

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
nl: Bericht dat getoond wordt indien een betaalmethode geen verdere details toont.

en: !method settings
nl: !method-instellingen

en: No payment methods founds.
nl: Geen betalingsmethodes gevonden.

en: Payment gateways are web services that allow you to process various types of payments remotely.  The settings forms below are for the payment gateways you have installed.  Click a name to expand its options and adjust the settings accordingly.
nl: Payment gateways zijn internetdiensten waarmee verschillende types betalingen op afstand kunnen worden verwerkt. De instellingenformulieren hieronder zijn voor de betaalwijzen van ingestelde payment gateways. Klik op een naam om de opties te zien en de instellingen daarbij aan te passen.

en: @gateway_name settings
nl: @gateway_name instellingen

en: This gateway supports the following payment methods:
nl: Deze gateway ondersteunt de volgende betaalmethodes:

en: Enable this payment gateway for use.
nl: Deze payment gateway activeren voor gebruik.

en: Order total preview:
nl: Voorbeeldweergave van totaalbedrag:

en: Payment entered.
nl: Betaling ingevoerd.

en: An error loading the payment information occurred.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan bij het laden van de betalingsinformatie.

en: Payment information:
nl: Betalingsinformatie:

en: @method payment of @amount received on @date.
nl: @method betaling van @amount ontvangen op @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
nl: Weet u zeer dat u deze betaling wilt verwijderen?

en: Payment deleted.
nl: Betaling verwijderd.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
nl: Selecteer een Payment Gateway voor die betaalmethode

en: Use gateway
nl: Gebruik gateway

en: You are not able to process %type payments.
nl: U kunt betalingen van het type %type niet verwerken.

en: Attempted to process a %type payment but the gateway's function was not found.
nl: Poging om een %type betaling te verwerken maar de functie van de gateway is niet gevonden.

en: An error has occurred with your payment gateway.  The charge function could not be found.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan met uw betalings gateway. De aanreken functie kon niet gevonden worden.

en: @method payment for @amount entered by @user.
nl: @method  betaling voor @amount ingevoerd door @user.

en: view payments
nl: bekijk betalingen

en: manual payments
nl: manuele betalingen

en: delete payments
nl: verwijder betalingen

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
nl: Voegt een creditcardgateway toe om succesvolle betalingen te stimuleren om afrekenen te testen.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
nl: Defineert een API voor betaalmodulen.

en: Receive Check
nl: Ontvang Cheque

en: Check or money order
nl: Cheque of contant bestelling

en: Cash on delivery
nl: Contant bij levering

en: Pay cash on delivery on pick-up.
nl: Betaling contant bij levering of afhaling

en: A generic payment method type.
nl: Een generiek type betaalmethode

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
nl: De volledige betaling wordt verwacht bij levering of voorafgaand aan afhaling.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
nl: Bestellingen van meer dan !number zijn <b>niet aanvaard</b> voor betaling bij levering.

en: Delivery Date
nl: Leveringsdatum

en: Desired delivery date:
nl: Gewenste leveringsdatum

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
nl: Uw finale order totaal is hoger dan het maximum toegelaten bedrag voor betaling bij levering. Ga terug en selecteer een andere betalingswijze.

en: Maximum order total eligible for COD
nl: Maximaal bestelbedrag voor betalen bij afhalen

en: Set to 0 for no maximum order limit.
nl: Geef 0 voor geen limiet.

en: Let customers enter a desired delivery date.
nl: Laat klanten toe een gewenste leveringsdatum te kiezen.

en: Enter a desired delivery date:
nl: Vul een gewenste leveringsdatum in:

en: Checks should be made out to:
nl: Cheques moeten geadresseerd worden aan:

en: Mail to
nl: Mail naar

en: Clear Date:
nl: Vrijgavedatum:

en: Check received
nl: Check ontvangen

en: Expected clear date:
nl: Verwachte vrijgavedatum:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
nl: Stel postadres in om te tonen aan klanten die deze betaalmethode kiezen tijdens afrekenen.

en: Direct checks to a person or department.
nl: Cheques aan een persoon of afdeling richten

en: Check payment policy
nl: Controleer betaalbeleid

en: Instructions for customers on the checkout page.
nl: Instructies voor klanten bij afrekenen.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
nl: Persoonlijke en bedrijfscheques worden vastgehouden tot 10 dagen ter garantie voordat een bestelling verzonden wordt.

en: Any notes about the check, like type or check number.
nl: Notities m.b.t. de cheque, zoals chequenummer of type.

en: Expected clear date
nl: Verwachte vrijgavedatum

en: Receive check
nl: Ontvang check

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
nl: Gebruik het formulier om de cheque in het betaalsysteem in te voeren en stel de verwachte vrijgavedatum in.

en: Order balance:
nl: Openstaand bedrag voor bestelling:

en: The amount must be a number.
nl: Het bedrag moet numeriek zijn.

en: Check received, expected clear date of @date.
nl: Check ontvangen, verwachte vrijgavedatum @date

en: Payment Method Pack
nl: Betalingsmethodes pakket

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
nl: Ondersteunt de cheque/contant, contant bij levering en 'andere' betalingsmethodes.

en: Review order
nl: Bestelling controleren

en: Review payment
nl: Betaling herzien

en: Submit order
nl: Bestelling bevestigen

en: PayPal payment complete
nl: Paypal betaling voltooid

en: PayPal payment cancelled
nl: Paypal-betaling geannuleerd

en: PayPal Express Checkout
nl: Afrekenen met PayPal Express

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
nl: Handel creditcard betalingen af met Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
nl: PayPal - betaal zonder uw financiele informatie te delen.

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
nl: Stuur klanten door om betalingen via Paypal te doen.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
nl: Voltooi bestellingen via PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
nl: Schrijf in voor de testomgeving en gebruik deze om te testen.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
nl: Draag Express Checkout op om gebruikers een door PayPal goedgekeurd verzendadres in te voeren.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
nl: Activeer het transportformulier op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
nl: Activeer het veld bedrijfsnaam op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
nl: Activeer het veld telefoonnummer  op het betalingscontrolescherm.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
nl: Activeer het veldcommentaar op het betalingscontrolescherm.

en: API credentials
nl: API-gegevens

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
nl: !link voor meer informatie over het ontvangen van credentials.  U heeft een een API Signature nodig. Als u dit al heef aangevraagd, kunt u deze gegevens vinden onder de API Access sectie van uw Paypal-profiel.

en: API username
nl: API-gebruikersnaam

en: API password
nl: API-wachtwoord

en: <b>@type failed.</b><br /><b>@severity:</b> @error
nl: <b>@type mislukt.</b><br /><b>@severity:</b> @error

en: <b>Address:</b> @avscode
nl: <b>Adres:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
nl: <b>@type</b><br /><b>Succes: </b>@currency @amount

en: PayPal transaction ID: @transactionid
nl: PayPal-transactienummer: @transactionid

en: PayPal e-mail address
nl: PayPal e-mail adres

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
nl: Het e-mail adres dat gebruikt wordt voor het PayPal account waarop u betalingen wilt ontvangen.

en: PayPal login page language
nl: Taal PayPal login pagina

en: Payment action
nl: Betaal actie

en: Complete sale
nl: Aankoop afronden

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
nl: Geef de PayPal WPS-specifieke tekst voor de bevestigingsknoppen op het bestellingcontrolescherm.

en: PayPal cart submission method
nl: Paypal winkelwagen methode voor indienen

en: You must use a single line item on your site if you have any fees or discounts besides shipping and tax.
nl: U moet een single line item gebruiken voor toeslagen en kortingen anders dan verzending en belasting.

en: Submit the whole order as a single line item.
nl: Dien de gehele bestelling als een enkele regel (single line item) in.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
nl: Dien een bestelling in, waarbij elk product en de omschrijving ervan worden weergegeven.

en: Shipping address prompt in PayPal
nl: Verzendadres-velden in PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
nl: Verzendadres velden in PayPal niet tonen.

en: Prompt customer to include a shipping address.
nl: Vraag klant om verzendadres in te vullen.

en: Require customer to provide a shipping address.
nl: Vereis dat klant een verzendadres invult.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
nl: Zend adresinformatie naar PayPal, om het bij PayPal bekende adres te overschrijven.

en: Works best with the first option above.
nl: Werkt het beste met de eerste optie hierboven.

en: Sent address selection
nl: Verzonden adreskeuze

en: Send billing address to PayPal.
nl: Stuur factuuradres naar PayPal.

en: Send shipping address to PayPal.
nl: Stuur afleveradres naar PayPal.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
nl: Debug informatie voor Instant Payment Notifications in de log weergeven.

en: For Express Checkout, you need to <a href="!cp_link">enable the cart pane</a> and <a href="!wpp_link">configure the Website Payments Pro settings</a>.
nl: Voor Express Checkout moet u <a href="!cp_link">het winkelwagenscherm aanzetten</a> en <a href="!wpp_link">de Website Payments Pro instellingen configureren</a>.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
nl: Ontvangen IPN op URL voor bestelling @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
nl: IPN-poging met fout bestelling-ID.

en: IPN attempted for non-existent order.
nl: IPN-poging voor niet bestaande bestelling.

en: IPN transaction verified.
nl: IPN transactie geverifieerd.

en: IPN transaction ID has been processed before.
nl: IPN-transactie-ID is al verwerkt.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
nl: PayPal heeft de terugboeking geannuleerd en !amount !currency naar uw account geretourneerd.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
nl: PayPal transactiecode: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
nl: U heeft de betaling van de klant geweigerd.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
nl: De autorisatie is mis gegaan en kan niet worden vastgelegd.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
nl: De betaalpoging van een klant via bank is niet voltooid.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
nl: Betaling staat in de wachtrij bij PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
nl: PayPal heeft uw betaling geretourneerd!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
nl: PayPal heeft de betaling teruggedraaid: @reason

en: The authorization has been voided.
nl: De autorisatie is vermeden.

en: IPN transaction failed verification.
nl: IPN-transactie-verificatie niet gelukt.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
nl: Een IPN transactie voor deze bestelling kan niet geverifieerd worden.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
nl: Er is een fout opgetreden met uw Paypal-betaling. Controleer uw kaartnummer in probeer opnieuw.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
nl: Uw bestelling is bijna voltooid. Vul de volgende gegevens in en klik op 'Doorgaan naar Afrekenen' om de bestelling te voltooien.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
nl: Uw bestelling is niet voltooid totdat u hieronder op 'Bestelling bevestigen' heeft geklikt. Na bevestiging wordt uw Paypal account voor het bedrag hierboven gecrediteerd. U ontvangt een bevestiging zodra de betaling is voltooid.

en: Checkout with PayPal.
nl: Afrekenen met Paypal.

en: Calculate shipping
nl: Bereken transportkosten

en: Click to refresh shipping options
nl: Klik om verzendopties te verversen.

en: Leave blank if shipping to a residence.
nl: Leeglaten indien u verzend naar een privé adres.

en: Order comments
nl: Opmerkingen bij deze bestelling

en: Special instructions or notes regarding your order.
nl: Specefieke instructies aangaande uw bestelling.

en: Continue checkout
nl: Doorgaan met afrekenen

en: You must calculate and select a shipping option.
nl: U moet een verzendoptie berekenen en selecteren.

en: Error calculating shipping
nl: Fout bij berekening transportkosten

en: All the address information matched.
nl: Alle adresgegevens komen overeen.

en: None of the address information matched; transaction declined.
nl: Geen van de adresgegevens komen overeen, transactie gewijgerd.

en: Part of the address information matched.
nl: Niet alle adresgegevens komen overeen.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
nl: De verkoper heeft geen AVS informatie meegezonden. Niet verwerkt.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
nl: Adres is niet gecontroleerd, of de creditcard maatschappij gaf geen antwoord. Betaalservice niet beschikbaar.

en: No AVS response was obtained.
nl: Geen AVS-antwoord ontvangen.

en: Address matched; postal code did not
nl: Adres komt overeen behalve de postcode.

en: Nothing matched; transaction declined
nl: Geen overeenkomst; transactie gewijgerd

en: Address and postal code matched
nl: Adres en postcode komen overeen

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
nl: Niet toegestaan voor MOTO-transacties; transactie gewijgerd.

en: Global unavailable
nl: Global niet beschikbaar

en: International unavailable
nl: International  niet beschikbaar

en: Postal code matched; address did not
nl: Postcode komt overeen, adres niet

en: Retry for validation
nl: Probeer opnieuw voor validatie

en: Service not supported
nl: Dienst niet ondersteund

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: Matched
nl: Komt overeen

en: No match
nl: Komt niet overeen

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
nl: De verkoper heeft geen CVV2 code-afhandeling geïmplementeerd.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
nl: De verkoper heeft opgemerkt dat een CVV2-code op uw creditcard ontbreekt.

en: Service not available
nl: Dienst niet beschikbaar.

en: Unkown error
nl: Onbekende fout

en: Not processed
nl: Niet verwerkt

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
nl: De klant heeft geen bevestigd verzendadres opgegeven zoals u heeft aangegeven in de instellingen.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
nl: Wacht op u om de gelden te ontvangen zoals aangegeven in de autorisatie-instellingen.

en: eCheck has not yet cleared.
nl: eCheck is nog niet vrijgegeven.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
nl: U moet deze internationale betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
nl: U moet een betaling handmatig accepteren of weigeren vanuit het Accountoverzicht

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
nl: Uw e-mail adres is nog niet geregistreerd of bevestigd.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
nl: U moet uw account opwaarderen naar Business of Premier om credit card-betalingen te kunnen ontvangen.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
nl: U moet uw account bevestigen voordat u deze betaling kunt accepteren.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
nl: Onbekende reden. Neem voor meer informatie contact op met Paypal.

en: The customer has initiated a chargeback.
nl: De klant heeft terugbetaling aangevraagd.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
nl: De klant heeft een geld-terug-garantie geactiveerd.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
nl: De klant heeft een klacht ingediend over de transactie

en: You gave the customer a refund.
nl: U heeft de klant terugbetaald.

en: administer paypal
nl: PayPal beheren

en: PayPal pending
nl: In afwachting van PayPal

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
nl: Integreert diverse PayPal-betaaldiensten en IPN-feedback.

en: Flat rate
nl: Vast tarief

en: Edit flat rate method
nl: Bewerk de vaste kost methode

en: Delete flat rate method
nl: Verwijder vaste kost methode

en: Flat shipping rates
nl: Vaste kosten voor verzending

en: Override the default shipping rate per product for each flat rate shipping method here. Enter -1 to revert to the default value.
nl: Overschrijf de standaard verzendprijs per product voor elke vast bedrag methode hier ingegeven. Vul -1 in om de standaard waarde te gebruiken.

en: Default rate: %price
nl: Standaard kost:

en: Fetch a shipping quote
nl: Vraag een berekening van de verzendingskost op

en: Shipping quote via @method
nl: Verzendkostenberekening via @method

en: Base rate
nl: Basis kost

en: Default product rate
nl: Standaard productprijs

en: Add a new flat rate shipping method.
nl: Voeg nieuwe vaste verzendkosten toe.

en: Shipping method title
nl: Wijze van verzenden

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
nl: De naam die getoond wordt om deze methode te onderscheiden van andere vaste kosten.

en: Line item label
nl: Kop voor regel

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
nl: De naam die aan de klant getoond wordt als deze wijze van verzending bij het afrekenen wordt gekozen.

en: The starting price for shipping costs.
nl: De basiskost bij verzendingskosten.

en: Default product shipping rate
nl: Standaard product verzendkosten

en: The base rate must be a numeric amount.
nl: De basiskost moet een numeriek gegeven zijn.

en: The product rate must be a numeric amount.
nl: De prijs per product moet een getal zijn.

en: Do you want to delete this shipping method?
nl: Wilt u deze verzendingswijze verwijderen?

en: Flat rate per product
nl: Vaste prijs per product

en: Shipping rate
nl: Verzendingskost

en: Flat rate per order
nl: Vaste kost per bestelling

en: Flatrate
nl: Vaste kost

en: Assigns a flat shipping rate to products.
nl: Bepaal een vast tarief voor verzending van producten.

en: Shipping quote settings
nl: Verzendkosteninstellingen

en: Configure the shipping quote settings.
nl: Configureer de verzendkosenberekeninginstellingen.

en: View general shipping quote settings.
nl: Algemene verzendkosteninstellingen bekijken.

en: Quote methods
nl: Kostenberekening

en: Shipping settings
nl: Verzendinstellingen

en: Default product pickup address
nl: Standaard ophaaladres van producten

en: Default product shipping type
nl: Standaard verzendmethode

en: Getting shipping quote via !method
nl: Berekenen verzendkosten met behulp van !method

en: Quote method
nl: Berekenmethode

en: Order has a product of a particular shipping type
nl: Bestelling bevat een artikel met een specifieke verzendmethode

en: Order: Product
nl: Bestelling: product

en: Order has a shipping quote from a particular method
nl: Bestelling heeft een verzendkostenberekening van een bepaald type

en: Order: Shipping Quote
nl: Bestelling: Verzendkosten

en: Shipping quote method
nl: Type verzendkostenberekening

en: Shipping quotes
nl: Verzendkosten

en: Calculate shipping cost
nl: Transportkosten berekenen

en: Extra information necessary to ship.
nl: Extra informatie, benodigd voor verzending

en: Shipping quote
nl: Verzendkostenberekening

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
nl: Verzendkosten bepalen via een kostenberekeningsmodule.

en: Small package
nl: Kleine verpakking

en: Quote settings
nl: Kostenberekeningsinstellingen

en: Quote errors are submitted to watchdog.
nl: Fouten in de verzendkostenberekening worden ingediend bij watchdog.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
nl: Fouten bij kostenberekening worden niet in de log bewaard.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
nl: Debuginformatie wordt aan administratoren getoond als verzendkosten berekend worden.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
nl: Debuginformatie wordt niet aan administratoren getoond als verzendkosten berekend worden.

en: @method is enabled.
nl: @method is ingeschakeld.

en: Log errors during checkout to watchdog
nl: Log fouten in watchdog gedurende afrekenen

en: Display debug information to administrators.
nl: Toon debuginformatie aan administratoren.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
nl: Voorkom dat de klant een bestelling kan afronden als er geen verzendkostenberekening gekozen is.

en: Shipping quote pane description
nl: Omschrijving verzendkostenberekening

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
nl: Transportkosten worden automatisch berekend wanneer u de adresgegevens invult.

en: Shipping quote error message
nl: Foutmelding verzendkostenberekening

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
nl: Verzendkostenberekening leverde fouten op. Kijk de productinformatie en het afleveradres na en probeer opnieuw.
    Als dit geen oplossing is, bel dan naar de winkel om uw bestelling te af te ronden.

en: Default pickup address
nl: Standaard ophaaladres

en: <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
nl: <br />De %list methoden gaan samen bij elke verzendmethode.

en: Default order fulfillment type for products
nl: Standaard type afwikkeling van bestellingen voor producten

en: At least one shipping quote method must be enabled.
nl: Ten minste een verzendkostenberekening moet worden ingeschakeld.

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Receiving quotes:
nl: Verzendkostenberekening wordt ontvangen:

en: Estimated shipping cost:
nl: Geschatte verzendkosten:

en: Click to calculate shipping
nl: Transportkosten opnieuw berekenen

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
nl: Er kon geen verzendkostenberekening gedaan worden. Controleer het afleveradres en de prodcutinformatie en probeer nogmaals.
    Als dit het probleem niet oplost, bel dan @phone om uw bestelling af te ronden.

en: You must select a shipping option before continuing.
nl: U moet een verzendoptie kiezen voordat u verder gaat.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
nl: Ongeldige optie geselecteerd. Herbereken verzendkosten om verder te gaan.

en: Get shipping quotes
nl: Haal verzendkosten op.

en: Apply to order
nl: Pas toe op bestelling

en: configure quotes
nl: verzendkosten instellen

en: Shipping Quotes
nl: Verzendkosten

en: Retrieve and display quotes for shipping products.
nl: Verzamel en toon prijsopgaven voor te verzenden producten.

en: Tracking numbers
nl: Tracking-nummers

en: Display tracking numbers of shipped packages.
nl: Tracking-nummers van verzendingen weergeven.

en: Shipping Label
nl: Verzendlabel

en: Organize products into packages.
     Package numbers in multiple shipping types are of the first shipping type they appear in. All
     packages are given a unique ID when they are saved. Choose the default package "Sep." to
     automatically create a package for each of the selected quantity of products in that row.
nl: Stop producten in pakketten.
     Pakketnummers die in meerdere verzendtypen voorkomen horen bij het eerste verzendtype waarin 
     ze voorkomen. Alle pakketten krijgen een uniek ID als ze opgeslagen worden. Kies standaardpakket
     "Sep." to automatisch voor elk geselecteerde aantal in die rij een pakket te genereren.

en: Make packages
nl: Maak pakketten

en: Create one package
nl: Maak één pakket

en: Packages should have at least one product in them.
nl: Pakketten moeten minimaal &eaccent;&eaccent;n product bevatten

en: Package %id:
nl: Pakket %id

en: Contents:
nl: Inhoud:

en: Package type:
nl: Verpakking

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Insured value:
nl: Verzekerde waarde:

en: Tracking number:
nl: Tracking-nummer:

en: Pickup Address:
nl: Ophaaladres:

en: Delivery Address:
nl: Alfeveradres:

en: Schedule:
nl: Schema:

en: Ship date:
nl: Verzenddatum:

en: Expected delivery:
nl: Verwachte aankomstdatum:

en: Shipment Details:
nl: Details voor verzending:

en: Carrier:
nl: Verzenddienst:

en: Tracking Number:
nl: Tracking-nummer

en: Services:
nl: Diensten:

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Package @id
nl: Pakket @id

en: E.g.: Box, pallet, tube, treasure chest, cocoon, etc.
nl: Bijvoorbeeld: Doos, Pallet, koker, waardezending enz.

en: Physical dimensions of the packaged product.
nl: Fysieke afmetingen van het ingepakte product.

en: Units of measurement
nl: Maateenheid

en: Centimeters
nl: Centimeter

en: Millimeters
nl: Millimeter

en: Declared value
nl: Aangegeven waarde

en: Shipment data
nl: Verzendgegevens

en: Carrier
nl: Verzenddienst

en: Shipment options
nl: Verzendopties

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
nl: Korte notitie bij de verzending, bijvoorbeeld aangetekend, stadspost, et cetera.

en: Expected delivery
nl: Verwachte leveringsdatum

en: Shipping cost
nl: Verzendkosten

en: Save shipment
nl: Verzending opslaan

en: Package @id has been deleted.
nl: Pakket @id is verwijderd.

en: Origin address
nl: Adres waarvandaan verzonden wordt

en: Saved Addresses
nl: Opgeslagen adressen

en: Destination Address
nl: Bestemmingsadres

en: fulfill orders
nl: bestellingen afwikkelen

en: Gets products ready for physical shipment.
nl: Maakt producten klaar voor daadwerkelijke verzending.

en: UPS shipment
nl: UPS-verzending

en: UPS product description
nl: UPS productomschrijving

en: Dimensions are required for custom packaging.
nl: Formaat is verplicht voor pakketspecifieke verpakking.

en: Shipping quote from UPS
nl: Verzendkosten van UPS

en: Small packages
nl: Kleine verpakking

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
nl: De informatie die nodig is om UPS Online Tools te benaderen is ingevoerd.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
nl: Er is meer informatie nodig om UPS Online Tools te gebruiken. Vul deze informatie <a href="!url">hier</a> in.

en: UPS OnLine Tools XML Access Key
nl: XML-toegangssleutel voor UPS Online Tools

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
nl: De 6 tekns lange reeks die uw UPS-acount identificeert als verzender.

en: UPS.com user ID
nl: UPS.com gebruikers-ID

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
nl: Berekeningen en verzendingen aangevraagd in Testmodus worden niet opgehaald of aan u berekend.

en: UPS services
nl: UPS diensten

en: Select the UPS services that are available to customers.
nl: Selecteer de UPS-diensten die beschikbaar zijn voor klanten.

en: UPS Customer classification
nl: UPS klantclassificatie

en: Wholesale
nl: Groothandel

en: Occasional
nl: Klein

en: Retail
nl: Midden

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
nl: Het soort klant dat u bent voor UPS. Voor het ophalen van dagelijkse verzendingen is dat Groothandel, voor ophalen aan de balie is dat Midden. Voor andere is dat Klein.

en: Negotiated rates
nl: Onderhandelde tarieven

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
nl: Ontvangt uw UPS-account onderhandelde tarieven op verzendingen?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
nl: Neem aan dat UPS-verzendkostenberekeneningen afgeleverd worden bij

en: Business locations
nl: Bedrijfslocaties

en: Residential locations (extra fees)
nl: Woonhuislocaties (extra kosten)

en: Markup type
nl: Verhogingstype

en: Multiplier (×)
nl: Vermenigvuldigingsfactor (×)

en: Addition (!currency)
nl: Toevoeging (!currency)

en: Shipping rate markup
nl: Verhogingstype verzendkosten

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
nl: Verhoging verzendkostenberekening met valutabedrag, percentage of vermenigvuldigingsfactor

en: Product packages
nl: Productpakketten

en: Each in its own package
nl: Elke in zijn eigen pakket

en: All in one
nl: Allen in één

en: System of measurement
nl: Grootheden systeem

en: British
nl: Brits

en: Choose the standard system of measurement for your country.
nl: Kies het standaardsysteem voor grootheden voor uw land.

en: Password field is required.
nl: Wachtwoord is verplicht.

en: Package !id
nl: Pakket !id

en: Physical dimensions of the package.
nl: Afmetingen van het pakket.

en: UPS service
nl: UPS dienst

en: Review shipment
nl: Bekijk verzending

en: Total Charges
nl: Totale kosten

en: Negotiated Rates
nl: Onderhandelde tarieven

en: Request Pickup
nl: Ophaalverzoek

en: Ship from:
nl: Verstuur vanuit:

en: (@severity error @code) @description
nl: (@severity fout @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
nl: Kan een bestand niet openen om de label afbeelding op te slaan.

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
nl: De map 'ups_labels' is niet gevonden en kan niet aangemaakt worden.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
nl: Ongeldige verzending @ship_number en trackingnummers @track_list

en: Integration of UPS Rates and Services Selection and Shipping Online Tools with Drupal. See www.ups.com for details.
nl: Integratie van UPS Rates and Services Selection en Shipping Online Tools met Drupal. Zie www.ups.com voor details.

en: USPS product description
nl: USPS productomschrijving

en: Shipping quote from USPS
nl: Verzendkostenberekening van USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
nl: Verzendkostenberekening van USPS Intl.

en: Is in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
nl: Ligt in de Verenigde Staten (US, AS, GU, PR, VI)

en: Is not in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
nl: Ligt niet in de Verenigde Staten (US, AS, GU, PR, VI)

en: USPS user ID
nl: USPS gebruikers-ID

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
nl: Voor uw gebruikers-ID gaat u naar <a href="!url">USPS documentatie</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
nl: Selecteer USPS-diensten die voor klanten beschikbaar zijn. Selecteer de diensten waarvan de Postal Service aangeeft dat ze voor u beschikbaar zijn.

en: Markup shipping rate quote by dollar amount, percentage, or multiplier.
nl: Verhogen verzendkosten met bedrag in dollars, percentage of vermenigvuldiging.

en: Flat rate box
nl: Pakket vaste verzendkosten

en: Flat rate envelope
nl: Envelop vaste verzendkosten

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Non-rectangular
nl: Niet rechthoekig

en: Integration of USPS Rate Calculator and Mail Service Standards Web Tools with Ubercart.
nl: Integratie van USPS Rate Calculator en Mail Service Standards Web Tools met Ubercart.

en: Weight quote
nl: Berekening verzendkosten voor gewicht

en: Shipping rate by weight
nl: Verzendkosten per gewicht

en: Shipping cost per !unit
nl: Verzendkosten per !unit

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
nl: Het bedrag per gewichtseenheid dat opgeteld moet worden bij de verzendkosten van een item<br/>Voorbeeld: om $5 per pond toe te voegen typt u hier 5.

en: Shipping quote via product weight
nl: Verzendkostenberekening via gewicht van het product

en: Weight rate per product
nl: Gewichtstarief per product

en: The starting price of weight based shipping costs.
nl: Het starttarief voor op gewicht gebaseerde verzendkosten.

en: Default cost adjustment per !unit
nl: Standaard kostenaanpassing per !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
nl: Kent een verzendtarief toe aan producten, gebaseerd op gewicht.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
nl: Voeg attributen toe aan dit product via het <a href="!url">attributen toevoegen-formulier</a>. U kunt daarna de instellingen voor deze attributen op deze pagina instellen en daarna de opties configureren in de <em>Opties</em>- tab.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
nl: Voeg attributen toe aan de productklasse met het <a href="!url">attributen toevoegen formulier</a>. U kunt daarna de instellingen voor deze attributen aanpassen op deze pagina en de opties configureren in de <em>Opties</em>-tab.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
nl: Selecteer de gewenste attributen en dien het formulier in.

en: Use the checkboxes to enable options for attributes and the radio buttons to specify defaults for the enabled options. Use the other fields to override the default settings for each option. Attributes with no enabled options will be displayed as text fields.
nl: Vink opties bij attributen aan en selecteer standaarden voor de opties. Gebruik de overige velden om de standaardinstellingen bij elke optie te overschrijven. Attributen zonder opties worden getoond als invoervelden.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
nl: Voer een alternatieve productcode in die gebruikt moet worden indien de gespecificeerde set opties werd gekozen en het product is toegevoegd aan de winkelwagen. <b>Warning:</b> Toevoegen of verwijderen van opties bij dit product leidt tot terugzetten van de productcodes op deze pagina naar de standaard productcode.

en: Create and edit attributes and options.
nl: Attributen aanmaken en opties cre&euml;ren

en: Add an attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Configure the attribute settings
nl: Configureer attribuutinstellingen

en: Add an option
nl: Een optie toevoegen

en: Edit option
nl: Optie bewerken

en: Delete option
nl: Optie verwijderen

en: Adjustments
nl: Aanpassingen

en: Option price format
nl: Prijsweergave voor opties

en: Display price adjustment
nl: Toon prijsaanpassing

en: Display total price
nl: Toon totaalprijs

en: Formats the price in the attribute selection form when the customer adds a product to their cart. The total price will only be displayed on products with only one price affecting attribute.
nl: Maakt de prijs op in het attribuutselectie-formulier als een klant een product toevoegt aan de winkelwagen. De totaalprijs wordt alleen getoond op producten met slechts 1 prijsbepalend attribuut.

en: Number of options
nl: Aantal opties

en: Display type
nl: Wijze van tonen

en: No product attributes have been added yet.
nl: Er zijn nog geen productattributen toegevoegd.

en: Edit attribute: %name
nl: Wijzig attribuut: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
nl: Deze naam wordt aan klanten getoond op de pagina waar producten worden toegevoegd aan de winkelwagen.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
nl: <b>Optioneel.</b> Vul de hulptekst in die getoond wordt onder het attribuut op product aan winkelwagen toevoegen-formulieren.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
nl: Maak dit attribuut verplicht, waardoor de klant een optie moet kiezen.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
nl: Als u deze optie als attribuut selecteert, worden alle standaardopties die u specificeert genegeeerd.<br/>Kan overschreven worden op productniveau.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
nl: Dit specificeert hoe de opties voor dit attribuut gepresenteerd worden.<br/>Kan overschreven worden op productniveau.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
nl: Meerdere attributen op een toevoegen aan winkelwagen-pagina zijn gesorteerd op deze waarde en vervolgens op naam.<br/>Kan overschreven worden op productniveau.

en: There is no attribute with that ID.
nl: Er is geen attribuut met die code.

en: Product attribute deleted.
nl: Productattribuut verwijderd

en: Options for %name
nl: Opties voor %name

en: Default cost
nl: Standaardkosten

en: No options for this attribute have been added yet.
nl: Er zijn nog geen opties aan dit attribuut toegevoegd.

en: Edit option: %name
nl: Wijzig optie %name.

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
nl: Opties worden op deze waarde en daarna op naam gesorteerd.<br/>Kan overschreven worden op productniveau.

en: Default adjustments
nl: Standaard aanpassing

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
nl: Voer een positieve of negatieve waarde in voor elke aanpassing die toegepast wordt als deze optie geselecteerd wordt. <br/>Elk van deze waarden kan overschreven worden op productniveau.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
nl: Dit moet een geldig getal zijn. Geen komma's gebruiken en slechts 1 decimale punt.

en: There is no option with that ID.
nl: Er is geen optie met dat id.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
nl: Weet u zeker dat u de optie %name wilt verwijderen?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
nl: Houd Ctrl ingedrukt om meerdere opties te selecteren.

en: No attributes left to add.
nl: Er zijn attributen meer om toe te voegen.

en: Add attributes
nl: Attributen toevoegen

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
nl: U moet eerst <a href="!url">attributen aan dit !type toevoegen</a>.

en: This attribute does not have any options.
nl: Dit attribuut heeft geen opties.

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
nl: Alle attributen met ingeschakelde opties moeten een ingeschakelde optie als standaardoptie hebben.

en: The !type options have been saved.
nl: De !type opties zijn opgeslagen.

en: Default product SKU: @sku
nl: Standaard productcode: @sku

en: This product does not have any attributes.
nl: Dit product heeft geen attributen.

en: Product adjustments have been saved.
nl: Productaanpassingen zijn opgeslagen.

en: Please select
nl: Maak een keuze

en: Select box
nl: Selectievakje

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
nl[0]: Er is @count product bij dit attribuut.
nl[1]: Er zijn @count producten bij dit attribuut.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
nl[0]: @count attribuut is verwijderd.
nl[1]: @count attributen zijn verwijderd.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
nl[0]: @count attribuut is toegevoegd.
nl[1]: @count attributen zijn toegevoegd.

en: Allow the customer to choose attributes for a product at checkout.
nl: Sta de klant toe toebehoren voor een product te kiezen bij afrekenen.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
nl: De bestellingsinformatie zal worden opgestuurd naar het e-mailadres hieronder.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
nl: <b>E-mailadres:</b> @email (<a href="!url">bewerken</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
nl: Voer een geldig e-mailadres in voor deze bestelling of <a href="!url">klik hier</a> om in te loggen met een bestaand account en terug te keren om af te rekenen.

en: Confirm e-mail address
nl: Bevestig e-mailadres

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Passwords must match to proceed.
nl: Wachtwoorden moeten overeenkomen voordat u verder kunt.

en: New account details
nl: Gegevens van het nieuwe account

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
nl: <b>Optioneel.</b> Nieuwe klanten kunnen accountgegevens opgeven. Wij zullen deze voor u invullen indien u geen gegevens opgeeft.

en: The e-mail address did not match.
nl: De e-mailadressen komen niet overeen.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
nl: Er bestaat al een account voor uw e-mailadres. De nieuw ingevoerde gegevens zullen worden genegeerd.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
nl: De gebruikersnaam  %name is al bezet. Kies een andere naam, of laat het veld leeg om uw e-mailadres als gebruikersnaam te gebruiken.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
nl: De ingevoerde wachtwoorden komen niet overeen, probeer het nogmaals.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuwe gebruikersnaam te kiezen.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
nl: Sta niet-ingelogde klanten toe een nieuw wachtwoord te kiezen.

en: New account details help message
nl: Hulpbericht bij de gegevens van het nieuwe account

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
nl: Voer het hulpbericht in dat getoond wordt bij de invoervelden tijdens het aanmaken van een nieuw account.

en: Enter your delivery address and information here.
nl: Voer hier het afleveradres in.

en: My delivery information is the same as my billing information.
nl: Het factuuradres is gelijk aan het afleveradres.

en: Enter your billing address and information here.
nl: Voer uw factuuradres en overige informatie hier in.

en: My billing information is the same as my delivery information.
nl: Het factuuradres is gelijk aan het afleveradres.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
nl: Gebruik dit gedeelte voor speciale instructies of vragen met betrekking tot uw bestelling.

en: Order has a product of a particular class
nl: Bestelling heeft een product van een bepaalde klasse

en: Customer completes checkout
nl: Klant rondt afrekenen af

en: Product class
nl: Productklasse

en: Cart settings
nl: Winkelwageninstellingen

en: Configure the cart settings.
nl: Winkelwageninstellingen configureren

en: View the cart settings.
nl: Bekijk winkelwagen instellingen.

en: Edit the cart settings.
nl: Wijzig instellingen van winkelwagen.

en: Edit the basic cart settings.
nl: Wijzig basisinstellingen van winkelwagen.

en: Cart panes
nl: Winkelwagen vensters

en: Edit the pane settings for the cart view page.
nl: Wijzig instellingen voor het winkelwagenscherm.

en: Cart block
nl: Winkelwagenblok

en: Edit the settings for the shopping cart block.
nl: Wijzig de instellingen van het winkelwagenblok.

en: Checkout settings
nl: Afrekeninstellingen

en: Configure the checkout settings.
nl: Configureer afrekeninstellingen.

en: View the checkout settings.
nl: Afrekeninstellingen weergeven.

en: Edit the basic checkout settings.
nl: Afrekeninstellingen bewerken

en: Checkout panes
nl: Afrekenvensters

en: Edit the pane settings for the checkout page.
nl: Vensterinstellingen voor afrekenen bewerken

en: Checkout messages
nl: Afrekenberichten

en: Edit the messages for the checkout completion page.
nl: Bewerk de meldingen van het afrekenen-voltooid scherm.

en: Address fields
nl: Adresveldinstellingen

en: Edit the address field settings.
nl: Adresveldinstellingen bewerken

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
nl: Bekijk/wijzig de inhoud van uw winkelwagen of ga door naar afrekenen.

en: Purchase the items in your shopping cart.
nl: De producten in uw winkelwagen afrekenen.

en: Review an order before final submission.
nl: Controleer een bestelling voordat definitief wordt verzonden.

en: Display information upon completion of an order.
nl: Informatie weergeven bij het voltooien van een bestelling.

en: Hide block if cart is empty.
nl: Verberg winkelwagen indien leeg.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
nl: Toon het winkelwagenicoon in de bloktitel.

en: Cart name
nl: Winkelwagennaam

en: This name will be displayed when using the default block title.<br />Leaving this blank defaults to the translatable name "Shopping Cart."
nl: Deze naam zal worden gebruikt als standaard bloktitel.<br />Als u dit leeg laat, dan zal de standaard bloktitel 'Winkelwagen' zijn.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
nl: Maak het winkelwagenblok inklapbaar door op de naam of de pijl te klikken.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
nl: Toon het winkelwagenblok standaard dichtgeklapt.

en: Display small help text in the shopping cart block.
nl: Toon een kort helptekst in het winkelwagenblok.

en: Cart help text
nl: Winkelwagen helptekst.

en: Displayed if the above box is checked.
nl: Weergeven indien de bovenstaande selectie actief is.

en: Click title to display cart contents.
nl: Klik op de titel om de inhoud van de winkelwagen weer te geven.

en: There are no products in your shopping cart.
nl: Uw winkelwagen is leeg.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
nl: Uw bestelling is verwerkt. Uw bestelnummer is [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
nl: <a href="[site-url]">Terug naar de voorpagina.</a>

en: Cart contents
nl: Inhoud winkelwagen

en: Customer information
nl: Klantgegevens

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
nl: Verkrijg de nodige informatie om een klant aan te maken.

en: Delivery information
nl: Afleveradres

en: Get the information for where the order needs to ship.
nl: Verkrijg informatie over het verzendadres van de bestelling.

en: Get basic information needed to collect payment.
nl: Verkrijg basisgegevens voor betaling.

en: Allow a customer to put comments on an order.
nl: De klant toestaan om opmerkingen te geven op een bestelling.

en: button
nl: knop

en: Continue shopping
nl: Verder winkelen

en: Help text is shown in block:
nl: Helptekst getoond in blok:

en: Help text is not shown in block.
nl: Er wordt geen helptekst weergegeven.

en: Cart block is !option when empty.
nl: Winkelwagenblok is !option indien leeg.

en: shown
nl: getoond

en: Cart block is !option by default.
nl: Winkelwagenblok is standaard !option.

en: expanded
nl: uitgeklapt

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
nl: Drupal verwerkt alle instellingsformulieren van blokken automatisch.

en: <a href="!url">Click here</a> to goto the shopping cart block configuration page.
nl: <a href="!url">Klik hier</a> om naar de winkelwagenblok-configuratie te gaan.

en: General cart settings
nl: Algemene winkelwageninstellingen

en: Add to cart redirect
nl: Redirect bij Toevoegen aan winkelwagen

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
nl: Voer de Drupalpagina in waar een klant naar toegestuurd moet worden als deze een item aan de winkelwagen toevoegt.<br />Voer &lt;none&gt; in als de klant niet doorgestuurd hoeft te worden.

en: Minimum order subtotal
nl: Minimum subtotaal van bestelling

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
nl: Specificeer optioneel een minimumbedrag dat besteed moet worden voordat tot afrekenen overgegaan kan worden.

en: Anonymous cart duration
nl: Bewaarduur van een anonieme bestelling

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
nl: Stel in hoe lang producten in de winkelwagen van <strong>niet-ingelogde</strong> klanten blijven liggen.

en: Minute(s)
nl: Minuten

en: Hour(s)
nl: Uren

en: Authenticated cart duration
nl: Winkelwagenbestendiging bij ingelogde gebruikers

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
nl: Stel in hoe lang producten in de winkelwagen van <strong>ingelogde</strong> klanten blijven liggen.

en: Cart breadcrumb
nl: Winkelwagen breadcrumb

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
nl: Minimum subtotaal van bestelling moet een niet-negatief nummer zijn.

en: General checkout settings
nl: Algemene afrekeninstellingen

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
nl: Schakel afrekenen in (schakel uit om alleen afrekenen via derden te gebruiken, zoals PayPal Experss Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
nl: Anoniem afrekenen activeren (gebruikers kunnen afrekenen zonder inloggen).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
nl: Indien mogelijk verzendinformatie verbergen voor winkelwagens zonder verzendbare producten.

en: Checkout pane display options
nl: Toonopties voor afrekenscherm

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
nl: Gebruik inklapbare deelvensters in het afrekenvenster.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
nl: Klap een deelscherm in zodra op de volgende-knop is geklikt.

en: Checkout completion settings
nl: Instellingen voor afronden afrekenen

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
nl: Stuur nieuwe klanten een aparte e-mail met accountdetails.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
nl: Log de gebruikers in als er nieuwe gebruiksaccounts worden aangemaakt bij het uitchecken.

en: New customer accounts will be set to active.
nl: Nieuwe klantaccounts worden geactiveerd.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
nl: Vink uit om nieuwe accounts te maken, maar deze te blokkeren.

en: Alternate checkout completion page
nl: Alternatieve pagina voor voltooien van afrekenen

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
nl: Laat open om de standaard afrekenpagina te gebruiken (aanbevolen).

en: !pane settings
nl: !pane instellingen

en: Checkout instructions
nl: Afrekeninstructies

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
nl: Biedt instructies voor klanten bovenaan de afrekenpagina.

en: Checkout completion message header
nl: Berichtkop bij afronden afrekenen

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Berichtkop van bericht dat getoond wordt nadat een gebruiker afrekent. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Checkout completion message body
nl: Berichttekst bij afronden afrekenen

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
nl: In de volgende drie invoervelden kunt u de speciale tokens !new_username bij de gebruikersnaam van een nieuw account gebruiken en !new_password als wachtwoord voor dat account.

en: Checkout completion for logged-in users
nl: Afronden afrekenen voor ingelogde gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen voor een ingelogde gebruiker. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Checkout completion for existing users
nl: Afronden afrekenen voor bestaande gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen aan een gebruiker die een account heeft maar niet ingelogd was. <a href="!url">Maakt gebruik van bestelling en globale tokens</a>.

en: Checkout completion for new users
nl: Afronden van afrekenen voor nieuwe gebruikers

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat getoond wordt bij afrekenen aan een gebruiker voor wie net een account is aangemaakt. <a href="!url">Maakt gebruik van bestelling en globale tokens</a>.

en: Continue shopping message
nl: Verder winkelen bericht

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
nl: Bericht dat aan directe klanten van een ander deel van website getoond wordt bij afrekenen. <a href="!url">Gebruikt bestelling and globale tokens</a>.

en: Update cart
nl: Winkelwagen bijwerken

en: Your cart has been updated.
nl: Uw winkelwagen is aangepast.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
nl: Het minimum subtotaal voor afrekenen van de bestelling is !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
nl: U moet zijn ingelogd voordat u verder kunt met afrekenen.

en: If you do not have an account, you can <a href="!url">click here</a> to create one.
nl: Als u nog geen account heeft kunt u <a href="!url">hier klikken</a> om een account aan te maken.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
nl: Klant heeft deze bestelling geannuleerd vanuit het afrekenformulier.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
nl: Er heeft een fout plaatsgevonden bij het verwerken van uw order. Deze fout verhindert momenteel het afronden van de order. Neem contact met ons op en we zullen zo spoedig mogelijk het probleem verhelpen.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
nl: Een lege order is in de checkout terecht gekomen. Bestelling-ID: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
nl: @title is geen product, kan niet aan winkelwagen worden toegevoegd.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
nl: Excuus, dat item is nu niet beschikbaar voor verkoop.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
nl: <strong>@product-title</strong> toegevoegd aan <a href="!url">uw winkelwagen</a>.

en: REQUIRED. Controls the shopping cart for an Ubercart e-commerce site.
nl: VERPLICHT. Waarborgt de werking van de winkelwagen voor een Ubercart webwinkel.

en: Cart links settings
nl: Instellingen voor winkelwagensnelkoppelingen

en: Configure and craft special product add to cart links.
nl: Configureer en creëer speciale toevoegen aan winkelwagen-snelkoppelingen.

en: Cart links clicks
nl: Klikken op winkelwagensnelkoppelingen

en: Track clicks through cart links.
nl: Volg klikken met behulp van winkelwagensnelkoppelingen.

en: Creating cart links
nl: 'Cart links' aanmaken

en: Learn how to create cart links for your products.
nl: Leer hoe u 'cart links' kan aanmaken voor uw producten

en: Cart link product action: @cart_link
nl: Productactie bij winkelwagensnelkoppeling:@cart_link

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
nl: <a href="!url">Bekijk de help pagina</a> om te leren hoe u 'cart links' kan aanmaken.

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
nl: Toon de productactie bij winkelwagensnelkoppelingen wanneer u een product toevoegt aan uw winkelwagen.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
nl: Volg klikken met behulp van winkelwagensnelkoppelingen die tracking-ids specificeren.

en: Cart links messages
nl: Berichten bij winkelwagensnelkoppelingen

en: Enter in messages available to the cart links API for display through a link. Separate messages with a line break.<br />Messages should have a numeric key and text value. Example: 1337|Message text.
nl: Voeg berichten toe die beschikbaar zijn voor de winkelwagensnelkoppelingen-API en die getoond kunnen worden via een snelkoppeling. Scheidt berichten met een regeleinde.<br/>berichten moeten een numerieke sleutel en een tekstwaarde hebben. Voorbeeld: 1337|Berichttekst.

en: Allow cart links to empty customer carts.
nl: Sta toe dat winkelwagensnelkoppelingen naar lege klantwinkelwagens wijzen.

en: Cart links restrictions
nl: Beperkingen voor winkelwagensnelkoppelingen

en: To restrict what cart links may be used on your site, enter valid cart links in this textbox.  Separate links with a line break. Leave blank to permit any cart link.
nl: Om te beperken welke 'cart links' er gebruikt mogen worden op uw site, vul geldige cart links in in dit tekstveld. Een link per regel. Laat het tekstveld leeg om alle 'cart links' toe te laten.

en: Invalid link redirect page
nl: Ongeldige redirect-pagina voor snelkoppelingen

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
nl: Voer de redirect-URL in voor het geval een ongeldige winkelwagensnelkoppeling wordt gebruikt.

en: Last click
nl: Laatste klik

en: No cart links have been tracked yet.
nl: Er worden nog geen winkelwagensnelkoppelingen gevolgd.

en: The cart link should be /cart/add/cart_link_content.
nl: De winkelwagensnelkoppeling moet zijn: /winkelwagen/toevoegen/winkelwagensnelkoppeling_inhoud

en: Chain together as many actions as you want with dashes.
nl: Rijg zoveel acties als u wilt aaneen met afbreekstreepjes.

en: Do not put any spaces or use dashes in any action arguments.
nl: Gebruik gen spaties of afbreekstreepjes in actie-argumenten.

en: Use the table below to learn about actions and their arguments.
nl: In de tabel hieronder kunt u lezen over acties en bijbehorende argumenten.

en: Arguments come directly after their action letters.
nl: Argumenten volgen hun actieletters onmiddellijk.

en: Specify the redirection by adding ?destination=url where url is the page to go to.
nl: Specificeer de redirect door ?bestemming=URL toe te voegen, waar URL de pagina is waarheen geredirect moet worden.

en: Sets the ID of the cart link.
nl: Stelt de id van de winkelwagensnelkoppeling in.

en: A custom text ID for the link.
nl: Een aangepast tekst-ID voor de snelkoppeling.

en: Empties the customer's cart.
nl: Leegt winkelwagen van de klant.

en: Displays a preset message to the customer.
nl: Toont een vooraf ingesteld bericht aan de gebruiker.

en: A message ID.
nl: Een bericht-ID

en: Adds a product to the cart.
nl: Voegt een product toe aan de winkelwagen.

en: A product string using the rules below...
nl: Een tekenreeks van een product volgens onderstaande regels...

en: You must at least specify a node ID immediately after the 'p'.
nl: U moet tenminste een node-id specificeren direct na de 'p'.

en: Add additional specifications separated by underscores.
nl: Voeg meer specificaties toe, gescheiden door liggende streepjes.

en: Specify the quantity with q followed by the number to add.
nl: Specificeer het aantal met q gevolgd door het totaal toe te voegen aantal.

en: Specify attributes/options using a#o#, replacing # with the ID of the attribute and option.
nl: Specificeer attributen/opties met a#o#. Vervang #met de IDs van het attribuut en de optie.

en: Turn off the add to cart message with m0.
nl: Zet het toevoegen aan winkelwagen-bericht uit met m0.

en: There is currently no user interface for creating cart links, but this section includes some basic instructions.<br />Cart links are simple to form using a few actions and arguments with the following rules:
nl: Er is momenteel geen gebruikerspagina om winkelwagensnelkoppelingen te genereren, maar deze sectie bevat een aantal basisinstructies.<br/>Winkelwagensnelkoppelingen kunnen eenvoudig gemaakt worden met een aantal acties en variabelen en de volgende regels:

en: <b>Example:</b> /cart/add/e-p1_q5-imonday_special?destination=cart<br /><br />This example will empty the cart, add 5 of product 1 to the cart, track clicks with the ID "monday_special", and redirect the user to the cart. To use this on your site, simply create an HTML link to the URL you create:
nl: <b>Voorbeeld:</b> /cart/add/e-p1_q5-imonday_special?destination=cart<br /><br />Dit voorbeeld zal de winkelwagen legen, 5 exemplaren van product 1 toevoegen, de link volgen met id 'monday_special' en de gebruiker doorverwijzen naar het winkelwagenoverzicht. Om deze link te gebruiken op uw site, maakt u een HTML-link naar deze URL.

en: Link text.
nl: Link tekst.

en: administer cart links
nl: winkelwagensnelkoppelingen beheren

en: view cart links report
nl: winkelwagensnelkoppelingenrapportage bekijken

en: Cart Links
nl: Winkelwagensnelkoppelingen

en: Create specialized links to purchase products from other nodes.
nl: Maak specifieke snelkoppelingen aan waarmee producten van andere nodes gekocht kunnen worden.

en: Catalog settings
nl: Instellingen catalogus

en: Configure the catalog settings.
nl: Catalogusinstellingen configureren.

en: Find orphaned products
nl: Vindt verweesde producten

en: Find products that have not been categorized.
nl: Vindt niet gecategoriseerde producten.

en: Term image
nl: Afbeelding bij term

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
nl: De grootte van de afbeelding wordt niet gewijzigd. Overweeg <a href="@url">Image cache</a> te installeren.

en: Remove category image: !image
nl: Verwijder categorieafbeelding: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
nl: Een beschrijving van de term. Wordt getoond aan klanten bovenaan de cataloguspagina.

en: Catalog path settings
nl: Catalogus padinstellingen

en: Pattern for catalog pages
nl: Patroon voor cataloguspagina's

en: catalog/[catpath-raw]
nl: catalogus/[catpath-raw]

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
nl: Genereer aliassen voor cataloguspagina's die nog geen aliassen hebben (batch)

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
nl: Genereer aliassen voor alle bestaande cataloguspagina's die nog geen alias hebben. NB: Batch Wijziging kan mislukken bij grote of langzame websites. Zie de README.txt voor details.

en: catalog pages
nl: Cataloguspagina's

en: Catalog vocabulary
nl: Woordenlijst van catalogus

en:  Products are listed by assigning a category from the <a href="!cat_url">Product Catalog</a> vocabulary to them.
nl:  Producten worden getoond door er een categorie uit de <a href="!cat_url">Productcatalogus</a> woordenschat aan toe te kennen.

en: Find orphaned products here.
nl: Hier kunt u verweesde producten vinden.

en: Add terms for the products to inhabit.
nl: Voeg begrippen toe die de producten kunnen overerven.

en: Unlisted products
nl: Niet-getoonde producten

en: Catalog block settings
nl: Instellingen catalogusblok

en: More...
nl: Meer...

en: No products are available in this category.
nl: Er zijn geen producten beschikbaar voor deze categorie.

en: Catalog top level
nl: Hoogste niveau in de catalogus

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
nl: De woordenlijst die voor de productcatalogus wordt gebruikt.

en: Display the catalog breadcrumb
nl: Toon de catalogus in het kruimelpad

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
nl: Toon het aantal nodes in het kruimelpad van de catalogus

en: Display subcategories in the catalog view
nl: Toon subcategorieën in het catalogusoverzicht

en: Number of columns in the grid of categories
nl: Aantal kolommen in het catalogusraster

en: Always expand categories in the catalog block
nl: Klap categorieën in het catalogusblok altijd uit

en: Display node counts in the catalog block
nl: Toon het aantal nodes in het catalogusblok

en: Catalog products list
nl: Productlijsten van de catalogus

en: Product nodes per page
nl: Productnodes per pagina

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
nl: Bepaalt hoeveel producten op elke cataloguspagina getoond worden. Bedenk dat als u een raster kiest, dit aantal een veelvoud van de rasterbreedte moet zijn, omdat anders de laatste rij niet klopt.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
nl: Wees-producten zijn producten die aangemaakt zijn maar
         nog niet toegewezen zijn aan een categorie in de productcatalogus. All deze
         producten worden als snelkoppeling hieronder getoond. Klik op de snelkoppeling om
         de producten te wijzigen en ze toe te voegen aan categorieën.

en: All products are currently listed in the catalog.
nl: Alle producten zijn aan de catalogus toegevoegd.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Genereren van termen afgerond, @count alias gegenereerd.
nl[1]: Genereren van termen afgerond, @count aliassen gegenereerd.

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
nl[0]: Er wordt @count product niet getoond in de catalogus.
nl[1]: Er worden @count producten niet getoond in de catalogus.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
nl: Druk op Ctrl terwijl u klikt om meerdere categorieën te selecteren.

en: Display a hierarchical product catalog page and block.
nl: Toon een hierarchische productcatalogus-pagina en -blok.

en: View file downloads
nl: Bekijk bestandsdownloads

en: View all file download features on products.
nl: Bekijk alle downloadkenmerken bij producten.

en: View your purchased files.
nl: Bekijk uw beveiligde bestanden.

en: File downloads
nl: Downloads

en: Click here to view your file downloads.
nl: Klik hier om uw downloadbestanden te bekijken.

en: User can now download files in the directory %dir.
nl: Gebruiker kan nu bestanden uit folder %dir downloaden.

en: User can now download the file %file.
nl: Gebruiker kan nu bestand %file downloaden.

en: File Downloads
nl: Downloads

en: The file downloads directory is not valid or set. Set a valid directory in the <a href="!url">product feature settings</a> under the file download settings fieldset.
nl: De downloadfolder is niet ingesteld of niet geldig. Stel een geldige folder in bij <a href="!url">instellingen voor productkenmerken</a> onder de velden bij downloadinstellingen.

en: The file downloads directory has been set and is working.
nl: De downloadsfolder is ingesteld en werkt.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
nl: De lijst met downloadsnelkoppelingen die bij een bestelling horen

en: A description of the download associated with the product.
nl: Een beschrijving van de download die bij het product hoort.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
nl: Controleer of deze bestandsdownload van dit model- of artikelnummer ook gerelateerd is aan een verzendbaar product.

en: <strong>SKU:</strong> Any<br/>
nl: <strong>Productcode:</strong> Alle<br/>

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br/>
nl: <strong>Productcode:</strong> !sku<br/>

en: <strong>Directory:</strong> !dir<br/>
nl: <strong>Folder:</strong> !dir<br/>

en: <strong>File:</strong> !file<br/>
nl: <strong>Bestand:</strong> !file<br/>

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Ja

en: <strong>Shippable:</strong> No
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Nee

en: Files path
nl: Bestandslokatie

en: Download limits
nl: Downloadlimieten

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
nl: De periode vanaf dat een product gekocht wordt totdat de bestandsdownload verloopt.

en: %dir is not a valid file or directory
nl: %dir is geen geldig bestand of pad

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
nl: Downloads kunnen aan elk Ubercartproduct gekoppeld worden als productkenmerk. In verband met beveiliging is de  <a href="!download_url">downloadfolder</a> gescheiden van het Drupal <a href="!file_url">bestandssysteem</a>. Nu volgt de lijst van bestanden (en de bijbehorende Ubercartproducten) die gebruikt kunnen worden als download..

en: Delete file(s)
nl: Bestand(en) verwijderen

en: File options
nl: Bestandsopties

en: Perform action
nl: Voer actie uit

en: Delete selected directories and their sub directories
nl: Verwijder geselecteerde folders en de subfolders

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
nl: Het verwijderen van een bestand heeft tot gevolg dat alle bijbehorende bestandsdownloads en productkenmerken verwijderd worden. Het verwijderen van een folder heeft tot gevolg dat alle bestanden daarin en de bijbehorende bestandsdownloads en productkenmerken verwijderd worden.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
nl: De folder waar het bestand naar ge&uuml;plaod wordt.

en: An error occurred while uploading the file
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uploaden

en: An error occurred while copying the file to %dir
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van het bestand naar %dir

en: Can not move file to %dir
nl: Kan bestand niet verplaatsen naar %dir

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: expires on @date
nl: verloopt op @date

en: No downloads found
nl: Geen downloads gevonden

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
nl: Neem contact op met de websitebeheerder als dit bericht ten onrechte ontvangen is.

en: The user %username
nl: Gebruiker %username

en: The IP address %ip
nl: IP-adres %IP

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
nl: U heeft te vaak geprobeerd om een incorrecte URL te downloaden.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
nl: %username is tijdelijk geweerd van het downloaden van bestanden.

en: The following URL is not a valid download link.
nl: De volgende URL is geen geldige downloadsnelkoppeling.

en: %username has been denied a file download by downloading it from too many IP addresses.
nl: %username mocht een bestand niet downloaden omdat het van teveel IP-adressen gedownload werd.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
nl: U heeft dit bestand op teveel verschillende locaties gedownload.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
nl: %username mocht een bestand niet downloaden omdat het te vaak is gedownload.

en: %username has been denied an expired file download.
nl: %username is een verlopen bestandsdownload geweigerd.

en: This file download has expired.
nl: Deze bestandsdownload is verlopen.

en: %username has started download of the file %filename.
nl: %username is begonnen met downloaden van bestand %filename.

en: download file
nl: downloadbestand

en: view all downloads
nl: Bekijk alle downloads

en: Allows products to be associated with downloadable files.
nl: Hiermee kunnen producten aan te downloaden bestanden worden gekoppeld.

en: No category
nl: Geen categori

en: Google Analytics for Ubercart
nl: Google Analytics voor Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
nl: Stuur e-mailbericht bij wijziging.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Uw bestelling met nummer [order-link] bij [store-name] is aangepast.
    
    Bestelstatus: [order-status]
    
    Bestellingcommentaar:
    [order-last-comment]
    
    Ga naar deze pagina om in te loggen met uw account en bekijk de details van uw bestelling:
    [site-login]
    
    
    Nogmaals bedankt,
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
nl: Hulppagina van de winkel

en: The Drupal page for the store help link.
nl: De Drupal-pagina voor de snelkoppeling van de hulp bij het winkelen.

en: Your Order at [store-name]
nl: Uw bestelling bij [store-name]

en: New Order at [store-name]
nl: Nieuwe bestelling bij [store-name]

en: Notification recipients
nl: Ontvangers van bericht

en: Order #[order-id] Update
nl: Bestelling gewijzigd: #[order-id]

en: Modify 'Ship to' information
nl: Wijzig 'Verzenden naar'-gegevens

en: Modify 'Bill to' information
nl: Wijzig 'Factuur naar'-gegevens

en: Select from address book.
nl: Selecteer uit het adresboek.

en: Copy shipping information.
nl: Kopieer verzendgegevens.

en: Primary e-mail:
nl: E-mailadres:

en: Modify 'Customer info'
nl: Wijzig 'Klant'-gegevens

en: Customer number
nl: Klantnummer

en: Primary e-mail
nl: E-mailadres

en: Search for an existing customer.
nl: Zoek een bestaande klant.

en: Create a new customer.
nl: Klant aanmaken.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
nl: Productinformatie wordt geladen... (<em>Als er niets gebeurt moet u Javascript instellen.</em>)

en: Add product
nl: Product toevoegen

en: Add blank line
nl: Lege regel invoegen

en: Add line item
nl: Voeg regel toe

en: Select a type
nl: selecteer een type

en: Modify 'line items'
nl: Regels bewerken

en: Remove line item.
nl: Verwijder regel.

en: Remove this line item?
nl: Deze regel verwijderen?

en: Add a line item
nl: Voeg een regel toe

en: Line item removed.
nl: Regel verwijderd.

en: Order created.
nl: Bestelling aangemaakt.

en: Add an admin comment
nl: Voeg administratie commentaar toe

en: Admin comments are only seen by store administrators.
nl: Commentaar van de administrator kan alleen bekeken worden door winkelbeheerders.

en: No admin comments have been entered for this order.
nl: Er zijn geen admin-opmerkingen ingevoerd bij deze bestelling.

en: Add an order comment
nl: Voeg commentaar toe aan de order

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
nl: Deze opmerkingen zijn vooral bedoeld om met de klant te communiceren.

en: Order updated.
nl: Bestelling gewijzigd.

en: This order contains no products.
nl: Deze bestelling bevat geen producten.

en: Notified
nl: Mededeling verzonden

en: This order has no admin comments associated with it.
nl: Bij deze bestelling horen geen admin-opmerkingen.

en: Order status gets updated
nl: Bestelstatus wordt bijgewerkt

en: Updated order
nl: Gewijzigde bestelling

en: Check the order status
nl: Controleer de status van de bestelling

en: Check the order total
nl: Controleer het totaal van de bestelling

en: Check an order's shipping postal code
nl: Controleer de postcode van het verzendadres van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
nl: Geeft TRUE terug indien de postcode van het verzendadres in het aangegeven gebied ligt.

en: Order: Shipping address
nl: Bestelling: Verzendadres

en: Check an order's shipping @zone
nl: Controleer verzend-@zone van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien verzend-@zone in de aangegeven lijst staat.

en: Check an order's shipping country
nl: Controleer het verzendland van een bestelling

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
nl: Retourneert TRUE als het land van het verzendadres in de lijst voorkomt.

en: Check an order's billing postal code
nl: Controleer de factuur-postcode van een bestelling

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
nl: Geeft TRUE terug indien de postcode van het factuuradres in het aangegeven gebied ligt.

en: Order: Billing address
nl: Bestelling: Factuuradres

en: Check an order's billing @zone
nl: Controleer factuur-@zone van ene bestelling

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien factuur-@zone in de aangegeven lijst voorkomt.

en: Check an order's billing country
nl: Controleer het factuuradres (land) van de bestelling

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
nl: Geeft TRUE terug indien het land van het factuuradres in de lijst voorkomt.

en: Check an order's products
nl: Controleer de producten van een bestelling

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
nl: Geeft TRUE terug indien de bestelling een of meerdere producten uit de lijst bevat.

en: Check an order's number of products
nl: Controleer het aantal producten in een bestelling

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
nl: Bepaalt of de bestelling het gespecificeerde aantal producten heeft, eventueel van een specifiek type.

en: Check an order's total weight
nl: Controleer het totale gewicht van een bestelling

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
nl: Bepaalt of een bestelling het gespecificeerde gewicht heeft, eventueel alleen bepaalde producten meetellend.

en: Check if an order can be shipped
nl: Controleer of een bestelling verzonden kan worden

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
nl: Geeft TRUE terug indien er minstens een verzendbaar product in de bestelling zit.

en: Update the order status
nl: Update de status van de bestelling

en: Add a comment to the order
nl: Voeg een opmerking toe aan de bestelling

en: Order total value
nl: Totaalwaarde van de bestelling

en: Specify a value to compare the order total against.
nl: Specificeer een waarde om de bestelling mee te vergelijken.

en: Total is less than specified value.
nl: Totaal is minder dan de gespecificeerde waarde.

en: Total is less than or equal to specified value.
nl: Totaal is minder dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is equal to specified value.
nl: Totaal is gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than or equal to specified value.
nl: Totaal is meer dan of gelijk aan de gespecificeerde waarde.

en: Total is greater than specified value.
nl: Totaal is meer dan de gespecificeerde waarde.

en: Order total comparison type
nl: Vergelijkingstype voor totaalwaarde van de bestelling

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
nl: Specificeer een postcode of een postcodepatroon. Gebruik "*" als jokerteken om een reeks postcodes te specificeren.<br /><strong>Voorbeeld:</strong> In de VS staat 402* voor alle gebieden van 40200 tot 40299.

en: Require selected products
nl: Geselecteerde producten vereist

en: Order has any of these products.
nl: Bestelling heeft een of meerdere van deze producten.

en: Order has all of these products.
nl: Bestelling heeft al deze producten.

en: Forbid other products
nl: Verbied andere producten

en: Order may have other products.
nl: Bestelling mag andere producten bevatten.

en: Order has only these products.
nl: Bestelling bevat slechts deze producten.

en: Product count value
nl: Aantal producten

en: Specify a value to compare the product count against.
nl: Specificeer een waarde om het aantal producten tegen af te zetten.

en: Product count comparison type
nl: Vergelijkingswijze voor productaantallen

en: Unit of measurement
nl: Eenheid

en: Product weight value
nl: Productgewicht

en: Specify a value to compare the product weight against.
nl: specificeer een waarde om het gewicht van het product mee te vergelijken.

en: Select an order comment type
nl: Selecteer een type opmerking voor bij de bestelling

en: Enter this as an admin comment.
nl: Voeg dit toe als opmerking van de admin.

en: Enter this as a customer order comment.
nl: Voeg dit toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
nl: Voeg dit met een bericht-icoon toe als een opmerking van de klant bij een bestelling.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
nl: Voer het opmerkingenbericht in. Maakt gebruik van <a href="!url">bestelling and globale tokens</a>.

en: Order settings
nl: Bestellinginstellingen

en: Configure the order settings.
nl: Configureer instellingen voor bestellingen.

en: View the order settings.
nl: Bestellinginstellingen bekijken.

en: Edit the order settings.
nl: Bestellinginstellingen bewerken.

en: Edit the basic order settings.
nl: Basis bestellinginstellingen bewerken.

en: Order workflow
nl: Bestellingen-workflow

en: Modify and configure order states and statuses.
nl: Wijzig en configureer fases van de bestelling en bestelstatussen.

en: Order panes
nl: Bestellingvensters

en: Edit the pane settings for order pages.
nl: Bewerk de instellingen voor de bestellingvensters.

en: Create an order status
nl: Maak een bestelstatus aan.

en: Create a custom order status for your store.
nl: Maak een nieuwe bestelstatus aan voor uw winkel.

en: View and process orders.
nl: Bekijk en verwerk bestellingen.

en: View orders
nl: Overzicht bestellingen

en: View and process the orders received through your website.
nl: Bekijk en verwerk de ontvangen bestellingen.

en: Create order
nl: Bestelling aanmaken

en: Create an empty new order.
nl: Lege bestelling aanmaken

en: Search orders
nl: Bestelling zoeken

en: Search existing orders.
nl: Bestaande bestelling zoeken.

en: Select address
nl: Adres kiezen

en: Select customer
nl: Klant kiezen

en: View your order history.
nl: Bekijk uw bestelgeschiedenis

en: View order @order_id.
nl: Bestelling @order_id weergeven.

en: View invoice
nl: Factuur bekijken

en: Create an order for a customer.
nl: Maak een bestelling voor een klant.

en: View order
nl: Bestelling weergeven

en: Product select
nl: Selecteer product

en: Printable invoice
nl: Afdrukweergave factuur

en: Mail invoice
nl: E-mail factuur

en: Delete order @order_id.
nl: Verwijder bestelling @order_id.

en: Standard delivery
nl: Standaard verzending

en: <i>No comments left.</i>
nl: <i>Er zijn geen opmerkingen meer.</i>

en: <i>No comment found.</i>
nl: <i>Geen opmerkingen gevonden.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
nl: Nieuwe gebruikersnaam gerelateerd aan een bestelling indien van toepassing.

en: New password associated with an order if applicable.
nl: Nieuw wachtwoord gerelateerd aan een bestelling indien van toepassing.

en: The order ID.
nl: Het bestelling-ID

en: The user ID of the order.
nl: Het gebruikersid van de bestelling

en: The URL to the order
nl: De url van de bestelling

en: A link to the order using the order ID.
nl: Een snelkoppeling naar de bestelling met gebruikmaking van het bestelling-ID.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
nl: De url naar de admin overzichtspagina met gebruikmaking van het bestelling-ID.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
nl: Een snelkoppeling naar de overzichtspagina van de admin voor deze bestelling op basis van het bestelling-ID.

en: The subtotal of products on an order.
nl: Het subtotaal van producten in ene bestelling.

en: The order total.
nl: Het totaal van de bestelling.

en: The primary e-mail address of the order.
nl: Het primaire e-mailadres van de bestelling.

en: The order shipping address.
nl: Het verzenddres van de bestelling.

en: The phone number for the shipping address.
nl: Het telefoonnummer van het verzenddres van de bestelling.

en: The order billing address.
nl: Het factuuradres van de bestelling.

en: The phone number for the billing address.
nl: Het telefoonnummer van het factuuradres van de bestelling.

en: The title of the first shipping line item.
nl: De naam van de eerste regel bij de verzendkosten.

en: The first name associated with the order.
nl: De eerste naam bij de bestelling.

en: The last name associated with the order.
nl: De laatste naam bij de bestelling.

en: Comments left by the customer.
nl: Opmerkingen die door de klant zijn achtergelaten.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
nl: Laatste opmerking die een administrator heeft achtergelaten bij bestellingen (admin-opmerkingen worden niet meegeteld).

en: The current order status.
nl: De huidige status van de bestelling.

en: The date and time when the order was created.
nl: De datum en tijd waarop de bestelling werd aangemaakt.

en: The date and time when the order was last modified.
nl: Datum en tijd waarop de bestelling werd gewijzigd.

en: Click here to view your order history.
nl: Klik hier om uw bestellingen te bekijken.

en: Ship to
nl: Verzend naar

en: Manage the order's shipping address and contact information.
nl: Beheer het verzendadres en contactinformatie van de bestelling.

en: Bill to
nl: Factuur naar

en: Manage the order's billing address and contact information.
nl: Beheer het factuuradres en contactinformatie van de bestelling.

en: Customer info
nl: Klantinformatie

en: Manage the information for the customer's user account.
nl: Beheer de informatie voor het gebruikersaccount van de klant.

en: Manage the products an order contains.
nl: Beheer de producten in een bestelling.

en: Line items
nl: Regels

en: View and modify an order's line items.
nl: Artikelen in een bestelling bekijk en bewerken.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
nl: Bekijk de opmerkingen bij de bestelling voor communicatie met klanten.

en: Admin comments
nl: Commentaar van de beheerder

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
nl: Beheerderopmerkingen voor administratieve doeleinden en instructies bijwerken.

en: Update order
nl: Bestelling bijwerken

en: Update an order's status or add comments to an order.
nl: Status van een bestelling bijwerken of commentaar toevoegen.

en: In checkout
nl: In de kassarij

en: Post checkout
nl: Na afrekenen

en: Empty line
nl: Blanco regel

en: The following order statuses have been defined:
nl: De volgende bestelstatussen zijn gedefinieerd:

en: Order panes on !screen screen
nl: Bestellingvensters op !screen-pagina

en: Admin settings
nl: Beheerderinstellingen

en: Number of orders on overview screen
nl: Aantal bestellingen in het overzicht

en: Enable order logging
nl: Bestelling logging aanzetten

en: Capitalize address on order screens
nl: Adres in ordervensters in hoofdletters

en: Use the uBrowser product select on order edit screens
nl: Gebruik uBrowser om producten te selecteren bij bewerking van bestellingen.

en: Customer settings
nl: Klant-instellingen

en: On-site invoice template
nl: Online factuurtemplate

en: Order states
nl: Fases in de bestelling

en: - N/A -
nl: - nvt -

en: Order statuses
nl: Bestellingsstatussen

en: Create new status
nl: Nieuwe status aanmaken

en: Order status %status removed.
nl: Bestelstatus %status is verwijderd.

en: Order workflow information saved.
nl: Workflow-informatie van bestelling opgeslagen.

en: Default order status
nl: Standaard status van bestelling

en: Order status ID
nl: Bestelstatuscode

en: Must be a unique ID with no spaces.
nl: Moet een unieke code zijn zonder spaties.

en: The order status title displayed to users.
nl: De titel van de bestelstatus die aan gebruikers getoond wordt.

en: Order state
nl: Fase van de bestelling

en: Set which order state this status is for.
nl: Stel in voor welke fase van de bestelling deze bestelstatus geldig is.

en: You have entered an invalid status ID.
nl: U heeft een ongeldige statuscode ingevoerd.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
nl: Deze code is al in gebruik. Specificeer een unieke code.

en: Custom order status created.
nl: Nieuwe bestelstatus aangemaakt.

en: User: none
nl: Gebruiker: geen

en: User: !name
nl: Gebruiker: !name

en: Active orders
nl: Actieve bestellingen

en: All orders
nl: Alle bestellingen

en: View by status
nl: Bekijk op status

en: Order created by the administration.
nl: Bestelling aangemaakt door administratie.

en: New order customer
nl: Nieuwe bestelling klant

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
nl: Gebruik bovenstaande knoppen om deze velden te vullen of klik op de knop om een lege bestelling aan te maken.

en: Search for customers based on any of the following fields.  Use * as a wildcard to match any character.<br/>For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.<br/>(<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
nl: Zoek klanten met gebruikmaking van de volgende velden.  Gebruik * om ieder willekeurig teken te vervangen.<br/>Bijvoorbeeld, op achternaam zoeken met 's*' retourneert alle klanten wiens achternaam start met een s.<br/>(<em>Laat velden leeg om ze te negeren bij het zoeken.</em>)

en: Billing first name
nl: Factuur voornaam

en: Billing last name
nl: Factuur achternaam

en: Billing company
nl: Factuur bedrijf

en: Shipping first name
nl: Verzenden voornaam

en: Shipping last name
nl: Verzenden achternaam

en: Shipping company
nl: Verzending bedrijf

en: Search using date range.
nl: Zoek met gebruikmaking van datumbereik.

en: Specify dates to the right if checked.
nl: Specificeer data aan de rechterkant inden gecontroleerd.

en: Click to open a window with a printable invoice.
nl: Klik hier om de factuur in afdrukweergave te openen.

en: Order changes saved.
nl: Gewijzigde bestelling opgeslagen.

en: Remove this product.
nl: Verwijder dit product.

en: Remove product from order?
nl: Verwijder product uit bestelling?

en: No products found.
nl: Geen producten gevonden

en: Select a product
nl: Selecteer een product

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
nl: Zoek op naam, model- of artikelnummer (* is de joker)

en: Add to order
nl: Voeg toe aan bestelling

en: Recipient e-mail address
nl: E-mailadres ontvanger

en: Your Order Invoice
nl: Factuur van uw bestelling

en: E-mail failed.
nl: E-mail mislukt.

en: Invoice e-mailed to @email.
nl: Factuur verstuurd naar @email.

en: It is not possible to delete order @id.
nl: U kunt bestelling @id niet verwijderen.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
nl: Weet u zeker dat u bestelling @order_id wilt verwijderen?

en: Order @order_id completely removed from the database.
nl: Bestelling @order_id is volledig uit de database verwijderd.

en: You must select a customer before address<br>information is available.<br>
nl: U moet een klant selecteren voordat adres-<br>gegevens beschikbaar zijn.<br>

en: No addresses found for customer.
nl: Geen adres gevonden van deze klant.

en: Select an address
nl: Selecteer een adres

en: Search returned the following:
nl: Zoeken heeft de volgende resultaten opgeleverd:

en: An account already exists for that e-mail.
nl: Er bestaat al een account voor dat e-mailadres.

en: Use this account now?
nl: Dit account nu gebruiken?

en: User !uid - !mail
nl: Gebruiker !uid - !mail

en: Search for a customer based on these fields.
nl: Zoek klanten met gebruikmaking van deze velden.

en: Use * as a wildcard to match any character.
nl: Gebruik * als joker om een willekeurig teken te vervangen.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
nl: Laat velden leeg om ze te negeren bij het zoeken.

en: Select a customer
nl: Kies een klant

en: Enter an e-mail address for the new customer.
nl: Geef een e-mailadres voor de nieuwe klant.

en: E-mail customer account details.
nl: E-mail klantaccountgegevens.

en: Line Item Title
nl: Regelkop

en: Display title of the line item.
nl: Toon de regelkop.

en: Line Item Amount
nl: Regelbedrag

en: Amount of the line item without a currency sign.
nl: Bedrag van de productregel zonder het valutateken.

en: Amount must be numeric.
nl: Bedrag moet numeriek zijn.

en: Line item added to order.
nl: Productregel toegevoegd aan bestelling

en: Order @order_id deleted by user @uid.
nl: Bestelling @order_id verwijderd door gebruiker @uid.

en: @key changed from %old to %new.
nl: @key gewijzigd van %old naar %new.

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Edit order @order_id.
nl: Wijzig bestelling @order_id.

en: view all orders
nl: bekijk alle bestellingen

en: create orders
nl: bestellingen aanmaken

en: edit orders
nl: bestellingen wijzigen

en: delete orders
nl: bestellingen verwijderen

en: administer order workflow
nl: bestellingen-workflow beheren

en: REQUIRED. Receive and manage orders through your website.
nl: VERPLICHT. Ontvang en beheer bestellingen via de webshop.

en: Order number:
nl: Bestellingnummer:

en: Customer:
nl: Klant:

en: Products:
nl: Producten:

en: Order comments:
nl: Opmerkingen bij de bestelling:

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
nl: Bedankt voor uw bestelling.

en: An account has been created for you with the following details:
nl: Er is een account voor u aangemaakt met de volgende gegevens:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Want to manage your order online?
nl: Wilt u uw bestelling online bekijken?

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at [store-link] and click on "My account" in the menu or login with the following link:
nl: U kunt uw orderstatus bekijken op onze website [store-link] op "Mijn account" in het menu of login via deze link:

en: Purchasing Information:
nl: Aankoopinformatie:

en: E-mail Address:
nl: E-mailadres:

en: Billing Address:
nl: Factuuradres:

en: Billing Phone:
nl: Telefoon factuuradres:

en: Shipping Phone:
nl: Telefoon verzendadres:

en: Order Grand Total:
nl: Totaal te voldoen:

en: Payment Method:
nl: Betaalmethode:

en: Order Summary:
nl: Bestellingoverzicht:

en: Shipping Details:
nl: Verzendgegevens:

en: Products Subtotal:
nl: Subtotaal producten:

en: Total for this Order:
nl: Totaalbedrag van deze bestelling:

en: Products on order:
nl: U heeft de volgende producten besteld:

en: (!price each)
nl: (!price p/stuk)

en: Where can I get help with reviewing my order?
nl: Waar kan ik informatie krijgen over mijn bestelling?

en: To learn more about managing your orders on [store-link], please visit our <a href="[store-help-url]">help page</a>.
nl: Heeft u vragen over uw bestelling neem dan contact op met onze <a href="[store-help-url]">klantenservice</a>.

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
nl: Deze e-mail is automatisch gegenereerd.

en: Thanks again for shopping with us.
nl: Hartelijk dank voor uw bestelling.

en: Administer products, classes, and more.
nl: Beheer producten, klasses, en meer.

en: View products
nl: Productenoverzicht

en: Build and view a list of product nodes.
nl: Bouw en bekijk een lijst van productnodes.

en: Manage classes
nl: Klassen beheren

en: Create and edit product node types.
nl: Productnodetypen aanmaken en wijzigen.

en: Configure product settings.
nl: Productinstellingen wijzigen.

en: Product fields
nl: Productvelden

en: Product features
nl: Producteigenschappen

en: Create products for sale in an online store.
nl: Producten aanmaken die in een online winkel worden verkocht.

en: This node displays the representation of a product for sale on the website. It includes all the unique information that can be attributed to a specific model number.
nl: Deze node toont de representatie van een product dat op de website te koop is. Het bevat alle unieke informatie die aan een specifiek modelnummer toegewezen kan worden.

en: Name of the product.
nl: Productnaam

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
nl: Voer productomschrijving toe voor product-teasers en pagina's

en: Product SKU/model.
nl: Model- of productcode

en: The listed MSRP.
nl: De getoonde MSRP.

en: Your store's cost.
nl: De kosten voor uw winkel.

en: Product and its derivatives are shippable.
nl: Product en zijn afleidingen zijn verzendbaar.

en: Package quantity
nl: Pakketkwantiteit

en: For a package containing only this product, how many are in it?
nl: Hoeveel van deze items zitten in een pakket dat alleen dit product bevat?

en: Default quantity to add to cart
nl: Standaard aantal dat toegevoegd wordt aan de winkelwagen

en: Leave blank or zero to disable the quantity field in the add to cart form.
nl: Laat leeg of vul nul in om het aantal-veld uit te schakelen in het toevoegen-aan-winkelwagenforumlier.

en: List position
nl: Lijst positie

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
nl: Specifieer een waarde voor de plaats van dit product in de lijst.<br />Producten met dezelfde waarde zullen alfabetisch gesorteerd worden.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
nl: De prijs moet een Amerikaans nummerformaat zijn. Geen komma's, en 1 punt voor decimalen.

en: Quantities should be numeric.
nl: Kwantiteiten moeten numeriek zijn.

en: Adding negative items to the cart doesn't make sense, so don't make it easy.
nl: Toevoegen van negatieve aantallen aan de wikelwagen heeft geen zin, maak het dus niet gemakkelijk.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
nl: Dt product heeft opties die geselecteerd moeten worden voordat u het koopt. Maak een keuze hieronder.

en: The product's model number.
nl: Het nummer van het productmodel.

en: The product's list price.
nl: De adviesprijs van het product.

en: The product's cost.
nl: De kosten van het product.

en: The product's sell price.
nl: De verkoopprijs van het product.

en: The unit of measurement for the product's weight.
nl: De maateenheid van het gewicht van het product.

en: The numerical value of the product's weight.
nl: De numerieke waarde van het gewicht van het product.

en: The product's formatted weight.
nl: Het gewicht van het product (met maateenheid).

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
nl: De maateenheid voor de lengte, het gewicht en de hoogte van het product.

en: The numerical value of the product's length.
nl: De numerieke waarde van de lengte van het product.

en: The product's formatted length.
nl: De lengte van het product (met maateenheid).

en: The numerical value of the product's width.
nl: De numerieke waarde van de breedte van het product.

en: The product's formatted width.
nl: De breedte van het product  (met maateenheid).

en: The numerical value of the product's height.
nl: De numerieke waarde van de hoogte van het product.

en: The product's formatted height.
nl: De hoogte van het product (met maateenheid).

en: Form to put the product in the customer's cart.
nl: Formulier dat het product in de winkelwagen van de klant stopt.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
nl: Een knop om het product aan de winkelwagen toe te voegen zonder aantal of attribuut-velden.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
nl: Ondersteuning voor productafbeeldingen is automatisch geconfigureerd door Ubercart.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
nl: edit <a href="!url">Klik hier</a> om de ingebouwde beeldbestand ondersteuning automatisch te configureren:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
nl: (Deze actie is niet vereist en dient niet uitgevoerd te worden als u geen beeldbestand ondersteuning nodig hebt of deze zelf al implementeerde.)

en: Display price
nl: Te tonen prijs

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
nl: Kostprijs (alleen zichtbaar met 'producten beheren' toegangsrechten)

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
nl: Toon een optioneel aantal-veld in het <em>Toevoegen aan Winkelwagen</em>-formulier.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
nl: Zet <em>Toevoegen aan winkelwagen</em>-formulier aan in productnode-teasers.

en: <em>Add to cart</em> button text
nl: Tekst op de <em>Toevoegen aan winkelwagen</em>-knop

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
nl: Gebruik tekstvelden om de knoptekst van het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> aan te passen.

en: Teaser forms
nl: Teaser formulieren

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
nl: Voor het formulier in teasers en cataloguspagina's.

en: Product view
nl: Productweergave

en: For the form displayed on the product view page.
nl: Voor het formulier op de productweergavepagina.

en: Product field
nl: Productveld

en: Class ID
nl: Klasse-id

en: No product classes have been defined yet.
nl: Er zijn nog geen productklassen gedefinieerd.

en: Add a class
nl: Voeg een klasse toe

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
nl: De interne naam voor dit inhoudstype. Deze tekst wordt gebruikt om de URL te vormen van de <em>inhoud aanmaken</em>-pagina voor dit inhoudstype. De naam kan slechts kleine letters, cijfers en liggende streepjes bevatten. Afbreekstreepjes zijn niet toegestaan. Liggende streepjes worden vervangen door afbreekstreepjes tijdens het vormen van de URL van de <em>inhoud aanmaken</em>-pagina. De naam moet uniek zijn voor dit inhoudstype.

en: This text describes the content type created for this product class to administrators.
nl: Deze tekst omschrijft het inhoudstype van deze productklasse voor administrators.

en: Be very sure you want to delete the %type product class. It will become a standard node type.
nl: Bent u zeker dat u %type productklasse wilt verwijderen? Het wordt dan een standaard nodetype.

en: Product class %type deleted.
nl: Productklasse %type verwijderd.

en: SKU: @sku
nl: Artikelnummer: @sku

en: You have entered an invalid quantity.
nl: U heeft een ongeldig aantal ingevoerd.

en: Weight: !weight
nl: Gewicht: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
nl: Afmetingen: !length × !width × !height

en: No product features found.
nl: Geen producteigenschappen gevonden.

en: The following product features are enabled
nl: De volgende productkenmerken zijn beschikbaar

en: !feature settings
nl: !feature-instellingen

en: The product feature has been deleted.
nl: Het productkenmerk is verwijderd.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
nl: Weet u zeker dat u dit %feature wilt verwijderen?

en: That product feature doesn't exist.
nl: Dat productkenmerk bestaat niet.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
nl: Fout: poging een niet-bestaand productkenmerk toe te voegen.

en: Error: No form data was returned for that operation.
nl: Fout: Het formulier heeft geen gegevens voor die handeling teruggegeven.

en: No features found for this product.
nl: Geen eigenschappen gevonden voor dit product.

en: Add a new feature
nl: Voeg een nieuwe eigenschap toe

en: Save feature
nl: Eigenschap opslaan

en: The product feature has been added.
nl: Het productkenmerk is toegevoegd.

en: The product feature has been updated.
nl: Het productkenmerk is gewijzigd.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
nl[0]: Er is @count node van dit type.
nl[1]: Er zijn @count nodes van dit type.

en: administer product classes
nl: beheer productklassen

en: administer product features
nl: beheer productkenmerken

en: Added the following node types to the Catalog vocabulary: %list
nl: Voeg de volgende nodetypes toe aan het Catalog vocabulaire: %list

en: REQUIRED. A module to represent items in an online store. Imagecache and CCK Image field recommended.
nl: VERPLICHT. Toont producten in een webshop. Imagecache en CCK Image field zijn aanbevolen.

en: Product kit
nl: Samengesteld product

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
nl: Deze node staat voor twee of meer producten die samen getoond moeten worden. Het is een logische en gemakkelijke groepering van items voor de klant.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
nl: Als eenheid. Klanten mogen slechts aangeven hoeveel samengestelde producten ze willen kopen. Toon de afzonderlijke producten niet.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
nl: Als eenheid. Klanten mogen slechts aangeven hoeveel samengestelde producten ze willen kopen. Toon de afzonderlijke producten.

en: Name of the product kit
nl: Naam van samengesteld product

en: Explain these whatchamacallits.
nl: Leg deze dingesen uit.

en: Product Information
nl: Productinformatie

en: How is this product kit handled by the cart?
nl: Hoe wordt dit samengesteld product behandeld door de winkelwagen?

en: Click to add to cart.
nl: Klik om aan winkelwagen toe te voegen.

en: Product Kit
nl: samengesteld product

en: This node module represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
nl: Deze module vertegenwoordigt twee of meer artikelen die samen zijn gevoegd. Dit geeft de klant een logisch en vertrouwd verband tussen artikelen.

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
nl: <b>Gebruikte bestelstatussen:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
nl: Hier ziet u het overzicht van bestellingen, producten, verkoop en het gemiddelde bedrag per bestelling per klant. Klik op de kop voor een andere sortering. Klik op de klantnaam voor een gedetailleerde lijst van de bestellingen van deze klant. Klik op de gebruikersnaam van een klant om naar de accountpagina te gaan.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
nl: De tabel toont voor elk product in de winkel het verkoopaantal, hoe vaak het product is bekeken, de opbrengsten, en de bruto gegenereerde winst. Als u niet het aantal keren product bekeken kunt zien, stel dan de Statistiek module in op de <a href="!url"> module administratie pagina </ a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
nl: Dit zijn de verkopen voor de laatste twee dagen, de gemiddelde omzet in de maand en de geplande verkopen voor de rest van de maand. Verderop in de lijst ziet u andere verkoopstatistieken

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
nl: Vouw het formulier open om handmatig een rapportage-overzicht te maken op datum, status en resultaat.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
nl: Dit is de uitsplitsing per maand van de omzet voor het jaar @year. Klik op een link om naar een lijst met orders van die maand te gaan.

en: View the report settings.
nl: Bekijk de rapportage-instellingen.

en: Customer reports
nl: Klantrapportages

en: View reports for store customers
nl: Bekijk rapportages over klanten

en: View reports for store products
nl: Bekijk rapportages over producten

en: Sales reports
nl: Verkooprapportage

en: View reports for store sales
nl: Bekijk rapportages over winkelverkoop

en: View summary of all store sales
nl: Bekijk de samenvatting van alle winkelverkopen

en: View store sales for a particular year
nl: Bekijk de winkelverkopen voor een bepaald jaar

en: Custom sales summary
nl: Aangepaste verkoopsamenvatting

en: View a customized sales summary
nl: Bekijk een aangepast verkoopoverzicht

en: No customers found
nl: Geen klanten gevonden

en: Export to CSV file.
nl: Exporteer naar CSV-bestand.

en: Show paged records
nl: Toon gepagineerde rijen

en: Show all records
nl: Toon alle rijen

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
nl: Zorg dat %setting_name is ingesteld op %state in de <a href="!url">toegangslog instellingenpagina</a> om de kolom in te schakelen die toont hoe vaak het bekeken is.

en: Customize sales report parameters
nl: Parameters verkooprapportage aanpassen

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
nl: Alleen bestellingen met geselecteerde statussen zullen worden opgenomen in het rapport.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
nl: Voor meerdere statussen gebruik Ctrl + klik.

en: You must select at least one order status.
nl: U moet minimaal één status selecteren.

en: Month-to-date, @month
nl: Maand-naar-datum, @month

en: Customers total
nl: Klanten totaal

en: New customers today
nl: Nieuwe klanten vandaag

en: Online customers
nl: Klanten online

en: Total orders by status
nl: Totaal aantal bestellingen per status

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Pas de volgende gegevens aan en sla het rapport op om uw persoonlijke verkoopoverzicht te genereren. Ingestelde rapporten kunnen aan uw favorieten worden toegevoegd.

en: Results breakdown
nl: Uitsplitsing van resultaten

en: Large daily reports may take a long time to display.
nl: Grote dagelijkse rapporten kunnen langer duren.

en: Show a detailed list of products ordered.
nl: Toon een gedetailleerde lijst van de bestelde producten.

en: Paged table size
nl: Tabelgrootte gepagineerd

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
nl: Het maximum aantal weergegeven regels op een pagina voor een rapportage.

en: Reported statuses
nl: Gerapporteerde staussen

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
nl: Alleen bestellingen met geselecteerde statussen zullen worden opgenomen in de rapportage.

en: view reports
nl: rapporten bekijken

en: View reports about your store's sales, customers, and products.
nl: Bekijk de rapporten over de omzet, klanten en producten van uw winkel.

en: Role expiration
nl: Rolvervaldatum

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
nl: Bewerk en bekijk vervaldatums ingesteld door Ubercart

en: Role assignment
nl: Rol-toewijzing

en: Delete role expiration
nl: Rolvervaldatum verwijderen

en: Delete a specified role expiration
nl: Specifieke rolvervaldatum verwijderen

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
nl: Hieronder kunt u tijd tot de vervaldatum verwijderen of toevoegen van de volgende rollen.

en: There are no pending expirations for roles this user.
nl: Er zijn geen lopende vervaldata voor de rol van deze gebruiker.

en: The expiration length must be a positive integer
nl: De vervalperiode moet een geheel getal boven nul zijn

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
nl: De nieuwe vervaldatum %date ligt in het verleden.

en: Customer user role %role renewed.
nl: Klantgebruikersrol %role vernieuwd.

en: Customer granted user role %role.
nl: Klantrol %role toegekend aan klant.

en: There are no product role(s) that can be assigned upon product purchase. Set product roles in the <a href="!url">product feature settings</a> under the role assignment settings fieldset.
nl: Er zijn geen product rollen die toegewezen kunnen worden bij een product aankoopt. Stel de product rollen in via de <a href="!url">producteigenschap instellingen</a> onder de rol toewijzings fieldset.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
nl: De rol(len) %roles zijn ingesteld om te gebruiken met de Rol Toewijzing producteigenschap

en: The role expiration date in long format
nl: De rolvervaldatum is in een lang datumformaat

en: The role expiration date in medium format
nl: De rolvervaldatum is in een gemiddeld datumformaat

en: The role expiration date in short format
nl: De rolvervaldatum is in een kort datumformat

en: The associated role name
nl: De geassocieerde rolnaam

en: [store-name]: [role-name] role granted
nl: [store-name]: [role-name] rol toegekend

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you now have a new role, [role-name].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    U heeft een nieuwe rol [role-name] gekregen vanwege uw bestelling  [order-link], bij [store-name].
    
    Bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expired
nl: [store-name]: [role-name] rol verlopen

en: The role, [role-name], you acquired by purchasing a product at our store has expired. Any special access or privileges that came with it are now gone. You can purchase it again by going to [store-link]
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: De rol, [role-name], die u gekregen heeft door een product uit onze winkel te kopen is verlopen. Alle toegang en privileges die bij de rol hoorden zijn ingetrokken. U kunt het opnieuw kopen door naar [store-link] te gaan.
    
    Bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role renewed
nl: [store-name]: [role-name] rol vernieuwd

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you have renewed the role, [role-name]. It is now set to expire on [role-expiration-short].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Bedankt voor uw bestelling, [order-link], bij [store-name] u heeft nu de rol '[role-name]' vernieuwd. Deze verloopt op [role-expiration-short].
    
    Nogmaals bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expiration notice
nl: vervalbericht voor de rol [store-name]: [role-name]

en: This message is to remind you that the role, [role-name], you acquired by making a purchase at our store will expire at [role-expiration-short]. You may visit [store-link] to renew this role before it expires.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
nl: Dit bericht is om u te herinneren dat de rol '[role-name]', die u verkregen heeft door uw aankoop in onze winkel, verloopt op  [role-expiration-short]. U kunt naar [store-link] gaan om de rol te vernieuwen voordat deze verloopt.
    
    Nogmaals bedankt, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Expiring roles
nl: Rollen die vervallen

en: This role will expire on !date
nl: Deze rol vervalt op !date

en: No expirations set to occur
nl: Er zijn geen rollen die vervallen

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
nl: Dit is de rol die de klant krijgt nadat hij het product gekocht heeft.

en: Multiply by quantity
nl: Vermenigvuldig met hoeveelheid

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
nl: Vink aan indien de duur van de rol vermenigvuldigd moet worden met de hoeveelheid aangekocht.

en: The amount of time must be a positive integer.
nl: De tijd moet een geheel getal zijn boven nul.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
nl: U moet een rol hebben om toe te kennen. Misschien moet u een <a href="!role_url">nieuwe rol</a> maken of wellicht <a href="!feature_url">standaarden instellen </a>voor roltoekenning.

en: <strong>Role:</strong> !role_name<br/>
nl: <strong>Rol:</strong> !role_name<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> never<br/>
nl: <strong>Vervalt:</strong> nooit<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty day(s)<br/>
nl: <strong>Vervalt:</strong> !qty dag(en)<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty week(s)<br/>
nl: <strong> Vervalt:</strong> !qty week/weken<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty month(s)<br/>
nl: <strong> Vervalt:</strong> !qty maand(en)<br/>

en: <strong>Expiration:</strong> !qty year(s)<br/>
nl: <strong> Vervalt:</strong> !qty jaar/jaren<br/>

en: <strong>Shippable:</strong> Yes<br/>
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Ja<br/>

en: <strong>Shippable:</strong> No<br/>
nl: <strong>Verzendbaar:</strong> Nee<br/>

en: Default expiration
nl: Standaard vervaldatum

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
nl: De standaard tijd dat een toegekende Ubercart-rol bestaat voordat deze verloopt.

en: Default role
nl: Standaard rol

en: The default role Ubercart grants on specified products.
nl: Standaardrol die Ubercart toekent op specifieke producten.

en: Product roles
nl: productrollen

en: Expiration display
nl: Toon vervaldatum

en: Show expirations on user page
nl: Toon vervaldata op gebruikerspagina

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
nl: Als gebruikers vervallen rollen hebben, worden deze getoond op hun accountpagina.

en: The message, with its accompanying title, and the header displayed above all role expirations. In the <strong>Title</strong> & <strong>Message</strong> fields "!role_name" and "!date" will translate to the corresponding Drupal role name and role expiration date.
nl: Het bericht met bijbehorende titel en de kop die getoond wordt boven alle verlopen rollen. In de <strong>Titel-</strong> & <strong>Bericht-</strong>velden worden "!role_name" en "!date" vertaald worden naar de corresponderende Drupal rolnaam en rolvervaldatum.

en: Time before reminder
nl: Tijd voor herinnering

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
nl: De tijd die verloopt voordat een klant bericht krijgt over dat een rol verloopt.

en: view all role expirations
nl: Bekijk alle verlopen rollen

en: Assign permanent or expirable roles based on product purchases.
nl: Ken permanente of tijdelijke rollen toe die gebaseerd zijn op productaankopen.

en: Decrement stock upon order submission
nl: Verminder de stock bij het inzenden van een bestelling

en: Decrement stock of products in order
nl: Verminder de stock van producten in de bestelling

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
nl: Verminder de voorraad van producten in de bestelling waarvoor tracking geactiveerd is.

en: The stock level for %model_name has been decreased to !qty.
nl: Het voorraadniveau voor %model_name is verlaagd tot !qty.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
nl: Om voorraad van een specifieke productcode te volgen moet deze op actief staan en moet u een voorraad invullen. Wanneer het voorraadniveau onder de drempelwaarde komt, kunt u bericht krijgen op basis van de voorraadinstellingen.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
nl: Dit is de lijst van de actieve artikelen. Artikelen met een te lage voorraad hebben een andere kleur. Vink het vakje aan om alleen producten te zien met een te lage voorraad.

en: Stock reports
nl: Voorraadrapportage

en: View reports for product stock.
nl: Bekijk voorraadrapportages

en: View the stock settings.
nl: Voorraad instellingen bekijken.

en: The current stock level
nl: Het huidige voorraadniveau

en: The model or SKU of the stock level
nl: Het model of artikel bij het voorraadniveau

en: The threshold or warning limit of the stock level
nl: De drempelwaarde of het waarschuwingsniveau van het voorraadniveau

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
nl: [store-name]: Drempelwaarde van voorraad bereikt

en: This message has been sent to let you know that the stock level for the model [stock-model] has reached [stock-level]. There may not be enough units in stock to fulfill order #[order-link].
nl: Dit bericht is verstuurd om u te informeren dat het voorraadniveau van model [stock-model] de waarde [stock-level] heeft bereikt. Het kan zijn dat er niet genoeg voorraad is om bestelling #[order-link] te voldoen.

en: Stock settings saved.
nl: Voorraadinstellingen opgeslagen.

en: Export to CSV file
nl: Exporteer naar CSV-bestand

en: Only show SKUs that are below their threshold.
nl: Laat alleen artikelnummers onder de drempelwaarde zien.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
nl: Verstuur e-mail indien voorraadniveau de drempelwaarde bereikt

en: The list of comma seperated email addresses that will receive the notification.
nl: De lijst van e-mailadressen (gescheiden met komma's) die de e-mail ontvangen.

en: The message the user receives when the stock level reaches its threshold value (uses <a href="!token-help-page">global, order, and stock tokens</a>).
nl: Het bericht dat de gebruiker ontvangt wanneer het voorraadniveau de drempelwaarde bereikt (maakt gebruik van <a href="!token-help-page">globale tokens, bestelling-tokens en voorraad-tokens</a>).

en: Stock: SKU
nl: Voorraad: artikelnummer

en: Stock: Active
nl: Voorraad: Actief

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
nl: Of het voorraadniveau al dan niet gevolgd wordt

en: Stock: Stock Level
nl: Voorraad: Voorraadniveau

en: Stock: Threshold
nl: Voorraad: Drempelwaarde

en: Filter the node based on stock SKU.
nl: Filter de node op basis van artikelnummer.

en: Filter the node based on stock level.
nl: Filter de node op basis van voorraadniveau.

en: Filter the node based on threshold level.
nl: Filter de node op basis van de drempelwaarde.

en: Filter the data based on whether or not stock tracking is active for the SKU.
nl: Filter de data op basis van al dan niet actief zijn van voorraadbeheer van het artikelnummer.

en: Filter the node based on whether it stock level is below the threshold for the SKU.
nl: Filter de node op basis van artikelnummer waarbij de voorraadwaarde onder de drempelwaarde ligt.

en: Store administration
nl: Webshop-beheer

en: Administer store settings, products, orders, and more.
nl: Webshop-instellingen, producten, bestellingen en meer.

en: View and modify customer information and orders.
nl: Klantinformatie en bestellingen bekijken en bewerken.

en: View customers
nl: Klanten weergeven

en: Search customers
nl: Klanten zoeken

en: Search through your customer list.
nl: Doorzoek het klantenbestand.

en: Browse various store reports.
nl: Blader door de webshoprapportages.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
nl: De instellingen van de webshop bewerken.

en: Links to get help!
nl: Links voor hulp en informatie.

en: Using tokens
nl: Tokens gebruiken

en: Understand what tokens are and how to use them.
nl: Wat zijn tokens en hoe gebruik ik die?

en: Country settings
nl: Landinstellingen

en: Configure country specific settings.
nl: Configureer landspecifieke instellingen

en: View the country settings.
nl: Landinstellingen weergeven

en: Edit the country settings.
nl: Landinstellingen wijzigen

en: Import countries
nl: Landinstellingen importeren

en: Import and manage countries.
nl: Landen importeren en beheren

en: Country formats
nl: Landformaten

en: Edit the country specific format settings.
nl: Landnotatieinstellingen bewerken.

en: Store settings
nl: Webwinkel-instellingen

en: Configure the main store settings.
nl: Configureer de hoofdinstellingen van de webwinkel.

en: View the store settings.
nl: Bekijk de webwinkel-instellingen.

en: Edit the store settings.
nl: Bewerk de webwinkel-instellingen.

en: Edit the contact settings.
nl: Bewerk de contactinstellingen.

en: Edit the display settings.
nl: Bewerk de weergave-instellingen

en: Format settings
nl: Notatie-instellingen

en: Edit the format settings.
nl: Bewerk de notatie-instellingen.

en: Reporting settings
nl: Rapportage-instellingen

en: Report version information to Ubercart.org.
nl: Rapporteer de versie informatie naar Ubercart.org

en: User initials
nl: Gebruikersinitialen

en: Assign initials to user accounts.
nl: Ken initialen toe aan gebruikersaccounts.

en: JS utilities
nl: JS functies

en: Customer orders
nl: Bestellingen

en: View a list of orders placed by this customer.
nl: Bekijk een lijst van bestellingen van deze klant.

en: Disable a country
nl: Een land deactiveren

en: Disable a country from use.
nl: Een land deactiveren zodat deze niet kan worden gebruikt.

en: Enable a country
nl: Een land activeren

en: Enable a disabled country.
nl: Activeer een gedeactiveer land.

en: Remove a country
nl: Een land verwijderen

en: Remove an installed country.
nl: Verwijderen een geïnstalleerd land.

en: Update a country
nl: Land bijwerken

en: Update an installed country.
nl: Een geïnstalleerd land bijwerken.

en: Our store
nl: Onze winkel

en: A link to the site login page.
nl: Een link naar de inlogpagina.

en: The URL for the site logo.
nl: De URL van het sitelogo.

en: The Ubercart store name.
nl: De naam van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store URL.
nl: De URL van de Ubercart-webwinkel.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
nl: Een link naar de Ubercart winkel, met gebruik van de winkelnaam.

en: The Ubercart store owner.
nl: De eigenaar van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store e-mail address.
nl: Het e-mailadres van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store phone number.
nl: Het telefoonnummer van de Ubercart-webwinkel.

en: The Ubercart store mailing address.
nl: Het e-mailadres van de Ubercart winkel.

en: The URL to the store help page.
nl: De URL naar de hulppagina van de winkel.

en: Reporting to Ubercart.org happens once a week during a normal cron run and is logged in your site's watchdog. Reporting lets Ubercart.org calculate the total number of Ubercart installations and aggregate version information for use in development. Your site's data is never shared with anyone, and aggregate statistics displayed through Ubercart.org will be in the form of anonymous group statistics. Reporting will also allow Ubercart.org to report security notices back to your site if needed.
nl: Rapporteren aan Ubercart.org gebeurt eens per week gedurende een normale cron-run en wordt gelogd door watchdog. Rapporteren geeft Ubercart.org de mogelijkheid om het totale aantal Ubercart installaties te berekenen en versie-informatie te verzamelen welke gebruikt kan worden bij de ontwikkeling. De gegevens van uw website worden met niemand gedeeld en verzamelde statistieken die op Ubercart.org getoond worden zijn geanonimiseerd en gegroepeerd.  Rapportage geeft Ubercart.org ook toestemming om berichten met betrekking tot beveiligingsupdates naar uw website te sturen indien nodig.

en: Status messages:
nl: Statusberichten:

en: - Show links -
nl: - Toon links -

en: - Hide links -
nl: - Links verbergen -

en: You must enable the order module to track customers.
nl: U moet de bestelmodule inschakelen om klanten te kunnen volgen.

en: The following users on your site have placed orders:
nl: De volgende gebruikers van deze site hebben bestellingen geplaatst:

en: View customer's order.
nl: Bestelling van klant bekijken.

en: Billing name
nl: Factuurnaam

en: Shipping name
nl: Verzendnaam

en: No orders found.
nl: Geen bestellingen gevonden.

en: View order !order_id.
nl: Bestelling !order_id weergeven.

en: Edit order !order_id.
nl: Bestelling !order_id bewerken.

en: Create an order for this customer.
nl: Een bestelling voor deze klant aanmaken.

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
nl: !totals_orders bestellingen komen overeen met account met !totals_items producten besteld en !totals_total uitgegeven:

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
nl: Hier vindt u verschillende door ubercartmodules gegenereerde rapportages. Klik op de snelkoppelingen hieronder om een rapport te bekijken.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
nl: Hier vindt u verschillende door ubercartmodules gegenereerde rapportages. Klik op de snelkoppelingen hieronder om een rapport te bekijken. Om basis Ubercart statistieken te bekijken moet u de <strong>Reports</strong> module activeren op de <a href="!url">modulebeheerpagina</a>

en: Use the following links to find documentation and support:
nl: Gebruik de volgende snelkoppelingen om documentatie en hulp te vinden:

en: Ubercart User's Guide
nl: Ubercart gebruikershandleiding

en: Support Forums
nl: Ondersteuningsforum

en: Drupal Handbook
nl: Drupal Handboek

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
nl: Tokens zijn zinsdelen in vierkante haken die gebruikt kunnen worden in bepaalde tekstvelden en tekstvakken als plaatsvervangers voor andere tekst. Tokens  verwijzen naar winkelvariabelen, snelkoppelingen naar bepaalde pagina's, informatie met betrekking tot bestellingen etc. Gebruik een token door hem op te nemen in het tekstveld waarin hij gebruikt wordt. De omschrijving van de tekstvelden bepalen welke van de tokens uit onderstaande lijst in dat tekstveld gebruikt mogen worden.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
nl: Om nieuwe landgegevens te importeren selecteert u het uit de lijs en klikt u op de importeren-knop. Als u een aangepast of een bijgedragen imoprt-bestand gebruikt, dan moet het in de Ubercart map uc_store/countries staan.

en: -None available-
nl: -Geen beschikbaar-

en: Country file @file imported.
nl: Landenbestand @file geïmporteerd.

en: !country disabled.
nl: !country uitgeschakeld.

en: !country is already disabled.
nl: !country is reeds uitgeschakeld.

en: Attempted to disable an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land uit te schakelen.

en: @country enabled.
nl: @country ingeschakeld.

en: @country is already enabled.
nl: @country is al ingeschakeld.

en: Attempted to enable an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land in te schakelen.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
nl: Weet u zeker dat u @country uit het systeem wilt verwijderen?

en: Attempted to remove an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land te verwijderen.

en: !country removed.
nl: !country verwijderd.

en: Attempted to update an invalid country.
nl: Geprobeerd om een ongeldig land bij te werken.

en: You cannot update to a previous version.
nl: U kunt niet opwaarderen naar een vorige versie.

en: Country update complete.
nl: Bijwerken land compleet.

en: Address variables instructions
nl: Instructies bij adresgegevens

en: Customer's first name
nl: Voornaam klant

en: Customer's last name
nl: Achternaam klant

en: First street address field
nl: Adresregel 1

en: Second street address field
nl: Adresregel 2

en: City name
nl: Plaatsnaam

en: Full name of the zone
nl: Volledige naam van de zone

en: Abbreviation of the zone
nl: Afkorting van de zone

en: Name of the country
nl: Naam van het land.

en: 2 digit country abbreviation
nl: Landcode: 2 tekens

en: 3 digit country abbreviation
nl: Landcode: 3 tekens

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
nl: De volgende variabelen dienen te worden gebruikt bij het configureren van de adressen voor de landen waarmee u zaken doet:

en: Address format
nl: Adresformaat

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
nl: Gebruikt de aangegeven variabelen in de instructies voor het adresformaat van een land.

en: Country settings saved.
nl: Landinstellingen opgeslagen.

en: Dashboard with collapsed submenu links
nl: Dashboard met ingeklapte submenulinks

en: Dashboard with expanded submenu links
nl: Dashboard met uitgeklapte submenulinks

en: Dashboard with no submenu links
nl: Dashboard zonder submenulinks

en: Normal Drupal submenu listing
nl: Normale Drupal submenu-links

en: Version information is being reported to Ubercart.org.
nl: De versie informatie wordt gerapporteerd naar Ubercart.org

en: Store name
nl: webwinkelnaam

en: Store owner
nl: Webwinkeleigenaar

en: Include the store name in the from line of store e-mails.
nl: Voeg de naam van de winkel toe in de afzender van de e-mails.

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
nl: Deze optie is niet mogelijk op sommige server configuraties. Schakel dit uit indien het problemen veroorzaakt.

en: Display type for the main store admininstration page
nl: Wijze van weergave van de het webshop-beheerpagina.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
nl: Sommige opties passen beter bij bepaalde templates, probeer ze uit.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
nl: Selecteer het adres dat op klantlijsten en overzichten wordt gebruikt.

en: Primary customer address
nl: Klantadres

en: Randomly select a message from the list below.
nl: Een willekeurig boodschap uit de onderstaande lijst.

en: Footer message for store pages
nl: Voettekst voor de winkelpagina's

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
nl: <a href="!url">Gebouwd met Ubercart</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
nl: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> aangeboden door Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
nl: Ondersteund door Ubercart, een <a href="!url">open source e-commerce framework</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
nl: Mogelijk gemaakt door Ubercart, de <a href="!url">gratis webwinkel-software</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
nl: (Toon geen bericht in de footer.)

en: Currency format
nl: Valutanotatie

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
nl: Hoewel niet direct in de opmaak gebruikt, wordt de valutacode gebruikt door andere modules als de standaardvaluta voor uw site. Hier kunt u de <a href="!url">ISO 4217</a> drie-lettercode voor uw valuta invoeren.

en: Current format
nl: Huidige notatie

en: Currency Sign
nl: Valutateken

en: Display currency sign after amount.
nl: Valutateken achter het bedrag plaatsen.

en: Thousands Marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Decimal Marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Number of decimal places
nl: Plaatsen achter de komma.

en: Weight format
nl: Gewicht notatie

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
nl: Geef de notatie voor elke eenheid. !value staat voor de waarde.

en: Default unit of measurement
nl: Standaard eenheid

en: @unit format string
nl: @unit notatie

en: Length format
nl: Lengte notatie

en: Supply a format string using !link syntax.
nl: Geef de notatie met !link-opmaak.

en: PHP date
nl: PHP-date

en: Default format string
nl: Standaard notatie

en: Street address 1
nl: Adresregel 1

en: Street address 2
nl: Adresregel 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
nl: Voer de naam in van de gebruiker wiens initialen u wilt aanpassen.

en: Initials
nl: Initialen

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
nl: Voeg initialen in, of laat leeg om huidige initialen te verwijderen.

en: Initials for !username deleted.
nl: Initialen voor !username verwijderd.

en: Initials for !username set to !initials.
nl: Initialen voor !username zijn nu !initials.

en: Report version information to Ubercart.org as shown below.
nl: Rapporteer de versie informatie zoals hieronder afgebeeld aan Ubercart.org

en: Report preview
nl: Rapport voorbeeldweergave

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
nl: De volgende tabellen worden gebruikt om delen van uw winkel te laten zien aan beheerders en klanten. Klik op een tabel-ID om de weergave van de tabel aan te passen.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
nl: Het veld %field wordt niet correct benaderd.

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No countries found.
nl: Geen landen gevonden.

en: 01 - January
nl: 01 - januari

en: 02 - February
nl: 02 - februari

en: 03 - March
nl: 03 - maart

en: 04 - April
nl: 04 - april

en: 05 - May
nl: 05 - mei

en: 06 - June
nl: 06 - juni

en: 07 - July
nl: 07 - juli

en: 08 - August
nl: 08 - augustus

en: 09 - September
nl: 09 - september

en: 10 - October
nl: 10 - oktober

en: 11 - November
nl: 11 - november

en: 12 - December
nl: 12 - december

en: Source string contains an invalid character (!char)
nl: De brontekst bevat een ongeldig teken (!char)

en: No encryption key was found.
nl: Geen coderingssleutel gevonden.

en: Ubercart cannot find a necessary encryption key.  Refer to the store admin <a href="!url">dashboard</a> to isolate which one.
nl: Ubercart kan een benodigde sleutel voor versleuteling niet vinden.  Ga naar het <a href="!url">dashboard</a> van de winkelbeheerder om te zien welke.

en: Encryption failed. !messages
nl: Versleuteling niet succesvol. !messages

en: encryption
nl: versleuteling

en: view customers
nl: klanten bekijken

en: view store reports
nl: winkelrapportage weergeven

en: REQUIRED. Setup the store settings and manage your Ubercart site.
nl: VEREIST. Richt de webwinkel in en beheer uw Ubercart-site.

en: Charge a tax
nl: BTW toevoegen

en: Subtotal excluding taxes
nl: Subtotaal exclusief BTW

en: Apply @tax
nl: @tax toepassen

en: Tax rates and settings
nl: BTW percentages en instellingen

en: Delete tax rule
nl: Verwijder belastingregel

en: Changed %title to %amount.
nl: %title veranderd naar %amount.

en: Removed %title.
nl: %title verwijderd.

en: Added %amount for %title.
nl: %amount toegevoegd voor %title.

en: Taxed product types
nl: Belaste producttypen

en: Taxed line items
nl: Regels met BTW

en: conditions
nl: voorwaarden

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
nl: Het BTW-tarief in procenten of in decimalen. Voorbeelden: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
nl: Voegt de aangevinkte regels toe aan het totaal voordat de BTW wordt berekend.

en: configure taxes
nl: BTW configureren

en: Is in postal code area @code
nl: Is in postcodegebied @code

en: Define tax rates for customers' geographic locations and products sold.
nl: Bepaal belastingtarieven voor de geografische locatie van de klant en de producten.

en: User email
nl: Emailadres gebruiker

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: No products available.
nl: Geen producten beschikbaar.

en: ends with
nl: eindigt met

en: The product node type.
nl: Het productnodetype.

en: The product node ID.
nl: De product-node-ID.

en: The model number.
nl: Het modelnummer.

en: The cost of the product to the store.
nl: De kosten van het product voor de winkel.

en: Text link
nl: Tekstlink

en: Jurisdiction
nl: Wetgeving

en: My order history
nl: Mijn vorige bestellingen

en: The comment body.
nl: Inhoud van de reactie.

en: SKU:
nl: Artikelnummer:

en: Are you sure you want to delete @name?
nl: Weet u zeker dat u @name wilt verwijderen?

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van vervangpatronen in het e-mailadres van de afzender, de e-mailadressen van de ontvangers, het onderwerp en het bericht.

en: @name replacement patterns
nl: @name vervangingspatronen

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
nl: Poging om factuur te mailen voor bestelling @order_id naar @email mislukt.

en: Add a predicate
nl: Eigenschap toevoegen

en: That predicate does not exist.
nl: Eigenschap bestaat niet.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
nl: Geef een titel in voor weergave op de overzichtstabellen.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
nl: Voeg een beschrijving toe die de intentie en het gebruik van deze eigenschap samenvat.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
nl: Eigenschappen worden op gewicht gesorteerd, en verwerkt.

en: Save predicate
nl: Eigenschap opslaan

en: Predicate meta data saved.
nl: Eigenschap-metadata opgeslagen.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
nl: Weet u zeker dat u !op deze eigenschap?

en: Predicate %title !op.
nl: Eigenschap %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
nl: Deze acties worden op volgorde uitgevoerd, als de gestelde eigenschap-voorwaarden wordt voldaan.

en: Action: @title
nl: Actie: @title

en: Available actions
nl: Beschikbare acties

en: Action removed.
nl: Actie verwijderd.

en: Action added.
nl: Actie toegevoegd.

en: Actions saved.
nl: Acties opgeslagen.

en: Condition groups
nl: Voorwaardegroepen

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
nl: EN. Als al deze voorwaardegroepen WAAR zijn.

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
nl: OF. Als enige van deze voorwaardegroepen WAAR zijn.

en: Add condition group
nl: Voorwaardegroep toevoegen

en: Conditions group
nl: Voorwaardegroep

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
nl: EN. Als al deze voorwaarden WAAR zijn.

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
nl: OF. Als enige van deze voorwaarden WAAR zijn.

en: Available conditions
nl: Beschikbare voorwaarden

en: Remove group
nl: Groep verwijderen

en: Condition: @title
nl: Voorwaarde: @title

en: Negate this condition.
nl: Negeer deze voorwaarde

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
nl: Geef FALSE als de voorwaarde WAAR is, en vice versa.

en: Remove this condition
nl: Verwijder deze voorwaarde

en: Condition group added.
nl: Voorwaardegroep toegevoegd.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
nl: Er deed zich een fout voor bij het toevoegen van de voorwaarde. Probeer het opnieuw.

en: Condition group removed.
nl: Voorwaardegroep verwijderd.

en: %title condition added.
nl: Voorwaarde %title toegevoegd.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
nl: Er deed zich een fout voor bij het verwijderen van de voorwaarde. Probeer het opnieuw.

en: Condition removed.
nl: Voorwaarde verwijderd.

en: Conditions saved.
nl: Voorwaarde opgeslagen.

en: Convert configurations
nl: Converteer configuraties

en: Converting Workflow-ng configurations
nl: Bezig met converteren Workflow-ng-instellingen

en: Beginning conversion...
nl: Begin conversie...

en: @percentage% converted
nl: @percentage% geconverteerd

en: Now processing %cfg
nl: Bezig met %cfg

en: Drupal user
nl: Drupalgebruiker

en: Check the current date
nl: Controleer huidige datum

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
nl: Wordt gebruikt om te bepalen of de actie op de huidige datum uitgevoerd uitgevoerd moet worden.

en: Compare a node field value
nl: Vergelijk een veldwaarde van een node

en: Check the user's roles
nl: Verifieer de gebruikersrollen

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
nl: Geef WAAR terug als de gebruikerrol overeenkomt met uw instellngen.

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Only
nl: Alleen

en: Example: "The current date is before the date below."
nl: Voorbeeld: "De huidige datum is voor de datum hieronder."

en: Core node fields
nl: Kern nodevelden

en: Author's user ID
nl: Gebruiker-ID van auteur

en: Node is published?
nl: Node is gepubliceerd?

en: Node is promoted?
nl: Is de node gepubliceerd op de voorpagina?

en: Node is sticky?
nl: Is de node vastgeplakt bovenaan de lijst?

en: Node field
nl: Node veld

en: Simple comparison
nl: Eenvoudige vergelijking

en: is greater than
nl: is meer dan

en: is less than
nl: is minder dan

en: is greater than or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is less than or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: Text matching
nl: Tekst die overeenkomt

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Comparison value
nl: Vergelijkingswaarde

en: OR: If the user has any of these roles.
nl: OF: als de gebruiker één van deze rollen heeft.

en: AND: If the user has all of these roles.
nl: EN: als de gebruiker één van deze rollen heeft.

en: No variables available.
nl: Geen variabelen beschikbaar.

en: Available PHP variables
nl: Beschikbare PHP-variabelen

en: You may use these variables in your custom PHP.
nl: U kunt deze variabelen in PHP-code gebruiken.

en: administer conditional actions
nl: Beheer conditionele acties

en: Conditional actions
nl: Voorwaardelijke acties

en: By trigger
nl: Via voorwaarde

en: By class
nl: Via klasse

en: Edit predicate
nl: Eigenschap bewerken

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
nl: Bewerk de metadata, condities en acties van een eigenschap.

en: Meta data
nl: Metadata

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
nl: Wijzig de metadata voor bijvoorbeeld titel, trigger, etc.

en: Edit the conditions for a predicate.
nl: Wijzig de voorwaarden voor het predikaat

en: Edit the actions for a predicate.
nl: Wijzig de acties voor het predikaat

en: Reset a predicate
nl: Reset het predikaat

en: Delete a predicate
nl: Verwijder het predikaat

en: Conditional Actions
nl: Voorwaardelijke acties

en: REQUIRED. Create conditional action configurations for taxes, shipping, and more!
nl: VEREIST. Maak voorwaardelijke actieconfiguraties voor belasting, verzending en meer!

en: Are you sure you want to remove this item?
nl: Weet u zeker dat u dit item wilt verwijderen?

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: Authorize.net vereist de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>-bibliotheek.

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
nl: Credit card-versleuteling moet opgezet zijn voor het verwerken van credit cards.

en: Displays a form to process a credit card payment.
nl: Geeft een formulier weer voor het verwerken van een credit card-betaling.

en: SOAP and DOM
nl: SOAP en DOM

en: Cybersource's SOAP Toolkit API requires the PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a> and <a href='!dom_url'>DOM</a> libraries.
nl: Cybersource's SOAP Toolkit API heeft de PHP <a href='!soap_url'>SOAP</a>- en <a href='!dom_url'>DOM</a>-bibliotheek nodig.

en: Cybersource's Silent Order POST requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: Cybersource's Silent Order POST heeft de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a>-bibliotheek nodig.

en: Payment declined @order_id
nl: Betaling gewijgerd @order_id

en: Processing @order_id
nl: @order_id wordt verwerkt

en: Delivered @order_id
nl: @order_id geleverd

en: Will not deliver @order_id
nl: @order_id zal niet geleverd worden

en: Google Checkout requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
nl: Google Checkout vereist de PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>-bibliotheek.

en: Payment tracking is enabled.
nl: Traceren van de betaling is ingeschakeld

en: Payment tracking is disabled.
nl: Traceren van de betaling is uitgeschakeld

en: Payments can be deleted by users with permission.
nl: Betalingen kunnen verwijderd worden door gebruikers met toestemming.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
nl: Betalingen kunnen niet worden verwijderd, zelfs niet als de gebruiker toestemming heeft.

en: Default payment details message is: <br /> %message
nl: Standaard betalingsgegevens boodschap is:

en: No payment gateway modules are installed.
nl: Er zijn geen Payment Gateway modules ge&iuml;nstalleerd.

en: Update the order status to Payment Received.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Betaling Ontvangen.

en: If the order is not shippable.
nl: Indien de bestelling niet verzendbaar is.

en: Update the order status to Completed.
nl: Status van de bestelling bijwerken naar Afgerond.

en: Check the payment method
nl: Controleer de betaalmethode

en: view order
nl: bekijk bestelling

en: @method payment for @amount deleted by @user.
nl: @method betaling voor @amount verwijderd door @user.

en: Check has already cleared.
nl: Controle is al uitgevoerd

en: Description: @desc
nl: Beschrijving: @desc

en: Payment of @amount @currency submitted through PayPal.
nl: Betaling van @currency @amount ingevoerd via PayPal.

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
nl: PayPal IPN meldt een betaling van @currency @amount.

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
nl: Uw PayPal-betaling is geannuleerd. U kunt verder winkelen of benader ons voor hulp.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
nl: IPN mislukt met HTTP error @error, code @code.

en: <b>Includes:</b>
nl: <b>Inclusief:</b>

en: Transaction ID:<br />@txn_id
nl: Transactie-ID:<br />@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
nl: 'Aankoop afronden' autoriseert en verkrijgt het geld op het moment dat de betaling is verwerkt.<br />'Autorisatie' reserveert enkel geld op de kaart, om later op te halen via uw PayPal-account.

en: Cancel return URL
nl: Annuleer terugkeer-URL

en: Specify the path customers who cancel their PayPal WPS payment will be directed to when they return to your site.
nl: Geef het pad op waar klanten naartoe worden verwezen als ze hun PayPal WPS betaling afbreken en terugkeren bij uw website.

en: Error message from PayPal:<br />@message
nl: Foutmelding van PayPal:<br />@message

en: Order @order_id at !store
nl: Bestelling @order_id bij !store

en: Logs PayPal Instant Payment Notifications.
nl: Logt PayPal Instant Payment Notifications.

en: The transaction ID from PayPal.
nl: Het transactie-ID vanPayPal.

en: The transaction type from PayPal.
nl: Het transactietype van PayPal.

en: The payment amount from PayPal.
nl: Het betalingsbedrag van PayPal.

en: The IPN status from PayPal.
nl: De IPN-status van PayPal.

en: The e-mail address of the PayPal account.
nl: Het e-mailadres van het PayPal account.

en: The e-mail address of the buyer.
nl: Het e-mailadres van de koper.

en: The IPN receipt timestamp.
nl: De timestamp van IPN ontvangst.

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
nl: PayPal WPP vereist de PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> bibliotheek.

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
nl: Dit verwijdert de verzendmethode, de conditionele actietoekenning en de
          product-specifieke overschrijvingen (indien van toepassing). Deze actie
          kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
nl: Klanten kunnen afrekenen zonder een verzendingsmethode te selecteren.

en: - Store default -
nl: - Winkelstandaard -

en: Order @id
nl: Bestelling @id

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
nl: @property moet een positief nummer zijn. Geen komma's en alleen één decimaal punt.

en: - Reset fields -
nl: - Wis velden -

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
nl: Geef aan of elk product is genoteerd om afzonderlijk te verzenden of allemaal in één pakket. Bij bestellingen met één soort product zal de hoeveelheid gebruikt worden om het aantal pakketten te bepalen.

en: UPS Logo
nl: UPS-logo

en: Created new option %option.
nl: Nieuwe optie %option aangemaakt.

en: Updated option %option.
nl: Optie %option bijgewerkt.

en: This product class does not have any attributes.
nl: Deze productklasse heeft geen attributen.

en: Order has a product with a particular attribute option
nl: Bestelling bevat een product met een bepaalde attribuutoptie

en: Attribute option
nl: Attribuutoptie

en: administer attributes
nl: attributen beheren

en: administer product attributes
nl: productattributen beheren

en: administer product options
nl: productopties beheren

en: The option ID.
nl: De optie-ID.

en: The name of the option.
nl: De optienaam.

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
nl: Toevoegen aan winkelwagen is omgeleid naar <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
nl: Het minimum subtotaal is @subtotal

en: Anonymous cart duration is @duration
nl: Levensduur 'anonieme' winkelwagen is !duration

en: Authenticated cart duration is @duration
nl: Levensduur 'ingelogde' winkelwagen is !duration.

en: Continue shopping element
nl: Element Verder gaan met Winkelen

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
nl: Ubercart voegt een Verder gaan met Winkelen toe aan de pagina gebaseerd op de onderstaande instellingen.

en: Continue shopping !type is: <br />!link
nl: Verder gaan met winkelen !type is: <br />!link

en: Continue shopping element display
nl: Weergave Element Verder gaan met Winkelen

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
nl: Maak dat de Verder gaan met Winkelen-link de klanten terugstuurt naar de productpagina's om nieuwe items toe te voegen.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
nl: Als dit is uitgeschakeld, wordt de onderstaande URL altijd gebruikt.

en: Default continue shopping link URL
nl: Standaard URL 'Verder gaan met winkelen'

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
nl: Geef de Drupalpagina voor de link naar Verder gaan met Winkelen van de winkelwagenpagina.

en: Custom continue shopping link text
nl: Pas tekst aan 'Verder gaan met winkelen-link'

en: Enter custom text for the continue shopping link.
nl: Geef de tekst voor de Verder gaan met winkelen-link.

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
nl: Drupal voegt automatisch een Home breadcrumb toe aan de winkelwagen. U kunt deze instelling gebruiken om een specifieke breadcrumb op te geven. Als er geen specifieke tekst wordt opgegeven, wordt de standaard breadcrumb getoond.

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb is: <br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb wordt niet gebruikt.

en: Custom cart breadcrumb text
nl: Aangepaste winkelwagen breadcrumb-tekst

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
nl: Geef de tekst voor de aangepaste breadcrumb op de winkelwagenpagina.

en: Custom cart breadcrumb URL
nl: URL aangepaste winkelwagenbreadcrumb

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
nl: Geef de Drupal-pagina gelinked aan de aangepaste breadcrumb op de winkelwagenpagina.

en: Ubercart checkout is enabled.
nl: Ubercart checkout is ingeschakeld.

en: Ubercart checkout is disabled.
nl: Ubercart checkout is uitgeschakeld.

en: Anonymous checkout is enabled.
nl: Anonieme checkout is ingeschakeld.

en: Anonymous checkout is disabled.
nl: Anonieme checkout is uitgeschakeld.

en: Shipping fields are hidden when applicable.
nl: Verzendvelden worden verborgen indien nodig.

en: Shipping fields are always shown.
nl: Verzendvelden worden altijd getoond.

en: Checkout panes are collapsed with next buttons.
nl: Afrekenvensters worden ingeklapt met de volgende knoppen.

en: Checkout panes are expanded by default.
nl: Afrekenvensters worden standaard uitgeklapt.

en: Collapsible panes will collapse when their next buttons are clicked.
nl: Inklapbare vensters zullen inklappen wanneer de Volgende-knop wordt geklikt.

en: Collapsible panes will not collapse when their next buttons are clicked.
nl: Inklapbare vensters zullen niet inklappen wanneer de Volgende-knop wordt geklikt.

en: New customers receive an e-mail with their account details.
nl: Nieuwe klanten ontvangen een e-mail met hun accountdetails.

en: New customers will only see their details in their initial order e-mail.
nl: Nieuwe klanten zien hun details in de e-mail van hun eerste bestelling.

en: New customer account status will be active.
nl: Nieuwe status klantenaccount is actief.

en: New customer account status will be blocked.
nl: Nieuwe status klantenaccount is geblokkeerd.

en: Checkout completion page has been set to <a href="!url">!url</a>.
nl: Afrekenbeëindigingspagina is op<a href="!url">!url</a> gezet.

en: Checkout completion page will be the default page.
nl: Afrekenbeëindigingspagina is de standaard pagina.

en: Checkout instructions are set.
nl: Afrekeninstructies zijn ingesteld.

en: Checkout instructions are not set.
nl: Afrekeninstructies zijn niet ingesteld.

en: Review instructions are set.
nl: Controle-instructies zijn ingesteld.

en: Review instructions are not set.
nl: Controle-instructies zijn niet ingesteld.

en: Completion message is set.
nl: Voltooid-bericht is ingesteld.

en: Completion message is not set.
nl: Voltooid-bericht is niet ingesteld.

en: Completion text for logged in users is set.
nl: Voltooid-tekst voor ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for logged in users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
nl: Voltooid-tekst voor niet-ingelogde gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
nl: Voltooid-tekst voor niet-ingelogde gebruikers is niet ingesteld.

en: Completion text for new users is set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe gebruikers is ingesteld.

en: Completion text for new users is not set.
nl: Voltooid-tekst voor nieuwe gebruikers is niet ingesteld.

en: Continue shopping text is set.
nl: Tekst verder gaan met winkelen is ingesteld.

en: Continue shopping text is not set.
nl: Tekst verder gaan met winkelen is niet ingesteld.

en: Customer user account
nl: Gebruikersaccount klant

en: E-mail customer checkout notification
nl: De klant per e-mail een bevestiging van afrekenen versturen.

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
nl: E-mail de klant een factuur van de laatste bestelling.

en: Send an e-mail to the customer
nl: Verzend een e-mail naar de klant

en: E-mail admin checkout notification
nl: De beheerder per e-mail een bevestiging van afrekenen versturen.

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
nl: E-mail de beheerder een samenvatting van de bestelling wanneer de klant afrekent.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
nl: Stuur een e-mail naar de beheerder(s)

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
nl: E-mailbevestiging vereist in afrekening van anonieme klanten.

en: Show/hide shopping cart contents.
nl: Toon/verberg de inhoud van winkelwagen.

en: View your shopping cart.
nl: Bekijk uw winkelwagen.

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
nl: <a href="!url">Bekijk</a> winkelwagen.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
nl: Uw bestelling is bijna compleet. Controleer de volgende gegevens. Als de informatie correct is klik dan op 'Bestelling bevestigen'. Gebruik zonodig de 'Terug' knop als u nog aanpassingen wilt maken.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
nl: Dank u voor het winkelen bij [store-name]. Terwijl u ingelogd bent kunt u verder winkelen, of <a href="[order-url]">de status bekijken van lopende bestellingen</a> en bestelgeschiedenis inzien.

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address
    
    <a href="[site-url]/user">Login</a> and view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
nl: Dank u voor het winkelen bij [store-name]. Uw huidige bestelling is gekoppeld aan het account welke overeenkomt met uw e-mailadres
    
    <a href="[site-url]/user">Login</a> en bekijk de status van uw huidige bestelling, en uw bestelgeschiedenis. Als u bij uw volgende aankoop inlogt, is het mogelijk om sneller af te rekenen!

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="[site-url]/user">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
nl: Dank u voor het winkelen bij [store-name]. Een nieuw account isvoor u aangemaakt, welke u kunt gebruiken om de status van uw bestellingen in te zien.
    
    <a href="[site-url]/user">Login</a> op uw nieuwe account met de volgende gegevens:
    
    <strong>Gebruikersnaam:</strong> !new_username
    <strong>Wachtwoord:</strong> !new_password

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
nl: De taxonomy woordenschat <a href="!edit-url">%name</a> is ingesteld als de productcatalogus.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
nl: Breadcrumb catalogus wordt getoond.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
nl: Breadcrumb catalogus is verborgen.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
nl: Node-teller wordt weergeven in de catalogus breadcrumb.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
nl: Node-teller wordt niet weergeven in de catalogus breadcrumb.

en: The catalog view is displaying subcategories.
nl: De catalogusweergave toont de subcategoreën.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
nl: De catalogusweergave toont geen subcategoreën.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
nl: Subcategorieën worden weergeven in @columns kolommen.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
nl: Er worden @nodes productnodes getoond per pagina.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
nl: Maak de bloktitel link naar de bovenste cataloguspagina.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
nl: Bloktitel verwijst naar de bovenste cataloguspagina.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
nl: Bloktitel verwijst niet naar de bovenste cataloguspagina.

en: Expanding categories in the catalog block.
nl: Categorieën uitbreiden in het catalogusblok.

en: Not expanding categories in the catalog block.
nl: Categorieën niet uitbreiden in het catalogusblok.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
nl: Het aantal nodes in een catagorie worden getoond in het catalogusblok.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
nl: Het aantal nodes in een catagorie worden niet getoond in het catalogusblok.

en: Display products in the catalog in a grid.
nl: Toon de producten in de catalogus in een raster.

en: Products are displayed in a grid.
nl: Producten worden weergeven in een raster.

en: Products are displayed in a table list.
nl: Producten worden weergegeven in een tabel.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
nl: Indien niet aangevinkt, wordt de standaard tabelweergave gebruikt en de instellingen op dit formulier genegeerd.

en: Number of columns in the product grid
nl: Aantal kolommen in het productraster

en: The grid will be displayed in @columns columns.
nl: Het raster wordt weergegeven in @columns kolommen.

en: Displayed fields
nl: Getoonde velden

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
nl: De aangevinkte velden worden opgenomen in het productraster voor elk product in uw catalogus.

en: Product SKU
nl: Artikelnummer

en: Default product image
nl: Standaard productafbeelding

en: The image will always be included in the product grid.
nl: Deze afbeelding wordt altijd opgenomen in het productraster.

en: Add to cart form
nl: Toevoegen aan winkelwagenformulier

en: Attribute selection elements
nl: Selectieelementen attribuut

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
nl: Voegt beschikbare attribuut selectieelementen toe aan het Toevoegen aan winkelwagenformulier indien weergegeven in een raster.

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
nl: Woordenschat !name is geïdentificeerd als de Ubercart catalogus.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
nl: Geen woordenschat is herkent als de Ubercart catalogus.  Kies een op <a href="!admin_catalog">deze pagina</a> of voeg er eerst een toe op de <a href="!admin_vocab">taxonomy beheerpagina</a>.

en: Block settings:
nl: Blokinstellingen:

en: Product grid settings
nl: Instellingen productraster

en: Check all
nl: Alles selecteren

en: Uncheck all
nl: Alles deselecteren

en: You must select at least one file to delete.
nl: U dient minimaal één bestand te selecteren dat verwijderd moet worden.

en: Delete affected files
nl: Aangedane bestanden verwijderen

en: The selected file(s) have been deleted.
nl: Geselecteerde bestand(en) verwijderd.

en: One or more files could not be deleted.
nl: Eén of meer bestanden konden niet worden verwijderd.

en: The file %file has been uploaded to %dir
nl: Het bestand %file is ge-upload naar %dir

en: Renew purchased files
nl: Vernieuw aangekochte bestanden

en: Renew purchased files if the order status matches.
nl: Vernieuw aangekochte bestanden indien de orderstatus overeenkomt.

en: If the order status is completed.
nl: Als de bestelstatus voltooid is.

en: File Downloads for Order# [order-id]
nl: Downloads voor bestelling# [order-id]

en: renewal
nl: vernieuwing

en: The "From" address.
nl: Het "Van" adres.

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
nl: Voer de e-mailadressen in waarheen e-mailbevestigingen verstuurd zullen worden. Eén per regel. U kunt bestelling-tokens gebruiken voor dynamische e-mailaddressen.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
nl: U kunt gebruik maken van de vervangingspatronen in het ontvangersveld, het onderwerp en de berichttekst.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
nl: Poging om @email te e-mailen over mislukte bestelling @order_id.

en: The file you requested does not exist.
nl: Het bestand dat u opvraagt bestaat niet.

en: You have reached the download limit for this file.
nl: De downloadlimiet voor dit bestand is bereikt.

en: Ubercart file downloads
nl: Ubercart-bestandsdownloads

en: Override download limit
nl: Downloadlimiet overschrijven

en: Override location limit
nl: Locatielimiet overschrijven

en: Override time limit
nl: Tijdlimiet overschrijven

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
nl: Toon @orders bestellingen tegelijk in het beheeroverzicht

en: Order logging is enabled.
nl: Bestellog is ingeschakeld.

en: Order logging is disabled.
nl: Bestellog is uitgeschakeld.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
nl: Adressen op bestelweergave-pagina's zijn in hoofdletters.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
nl: Adressen op bestelweergave-pagina's zijn niet in hoofdletters.

en: You are using the uBrowser to add products to orders.
nl: U gebruikt de uBrowser om producten aan bestellingen toe te voegen.

en: You are not using the uBrowser to add products to orders.
nl: U gebruikt niet de uBrowser om producten aan bestellingen toe te voegen.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
nl: Sta toe dat klanten facturen kunnen inzien vanaf hun bestelhistorie.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
nl: Bij het inschakelen van deze functie worden facturen in een nieuw venster geopend (pop-up) wanneer een bepaalde bestelling wordt getoond.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
nl: Het is klanten toegestaan om facturen in te zien vanaf hun eigen account.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
nl: Het is klanten niet toegestaan om facturen in te zien vanaf hun eigen account.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate wanneer facturen op de website worden bekeken.<br />Dit is anders dan de template die gebruikt wordt bij het e-mailen van facturen naar klanten wat kan worden ingesteld met <a href="!url">Voorwaardelijke acties</a>.

en: You are using the %template order invoice template.
nl: U gebruikt de factuurtemplate %template.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
nl: Accountdetails zijn naar het opgegeven e-mailadres verzonden.<br /><br /><strong>Gebruikersnaam:</strong> @username<br /><strong>Wachtwoord:</strong> @password

en: User @uid - @mail
nl: Gebruiker @uid - @mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
nl: Deze order is aangepast door een andere gebruiker, veranderingen kunnen niet worden opgeslagen.

en: Ubercart order object
nl: Ubercartbestellingobject

en: Order line item
nl: Bestelregel

en: Original order
nl: Originele bestelling

en: E-mail requested for order status update
nl: E-mail aangevraagd voor het bijwerken van de bestelstatus

en: E-mail an order update notification
nl: E-mail een notificatie van de bijgewerkte bestelling

en: Notify the customer when the order status is changed.
nl: Stel de klant op de hoogte indien de bestellingsstatus is gewijzigd.

en: If the order status is not still In Checkout.
nl: Als de bestelstatus niet nog steeds in 'Afrekenen' is.

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
nl: Geeft TRUE terug indien de huidige bestellingsstatus overeenkomt met onderstaande status.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
nl: Geeft TRUE terug indien het huidige bestellingstotaal binnen onderstaande parameters valt.

en: Check the user name.
nl: Controleer de gebruikersnaam.

en: Order: User
nl: Bestelling: Gebruiker

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de gebruikersnaam overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user email address.
nl: Controleer het e-mailadres van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien het e-mailadres van de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user creation date.
nl: Controleer de aanmaakdatum van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de aanmaakdatum van de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user last login date.
nl: Controleer de datum van de laatste login door de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
nl: Geeft TRUE terug indien de laatste login door de gebruiker overeenkomt met de voorwaarde.

en: Check the user language setting.
nl: Controleer de taalinstelling van de gebruiker.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
nl: Retourneert TRUE als de taal die de gebruiker heeft ingesteld overeenkomt met de conditie.

en: Check the role of the user.
nl: Controleer de rol van de gebruiker.

en: Send an order email
nl: Een bestellings-e-mail verzenden

en: Email an order invoice
nl: Een bestellingsfactuur verzenden

en: - All products -
nl: - Alle producten -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
nl: Als u "- Alle producten -" selecteert dan zullen alle andere selecties worden genegeerd en zal het totaal aantal producten van de bestelling worden geretourneerd.

en: User was created before the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt voor de aangegeven datum.

en: User was created on or before the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op of voor de aangegeven datum.

en: User was created on the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op de aangegeven datum.

en: User was not created on the specified date.
nl: De gebruiker was niet aangemaakt op de aangegeven datum.

en: User was created on or after the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt op of na de aangegeven datum.

en: User was created after the specified date.
nl: De gebruiker was aangemaakt na de aangegeven datum.

en: User creation date
nl: Aanmaakdatum gebruiker

en: User last logged in before the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in voor de aangegeven datum.

en: User last logged in on, or before the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op of voor de aangegeven datum.

en: User last logged in on the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op de aangegeven datum.

en: User did not log in last on the specified date.
nl: De gebruiker logde niet voor het laatst in op de aangegeven datum.

en: User last logged in on or after the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in op of na de aangegeven datum.

en: User last logged after the specified date.
nl: De gebruiker logde voor het laatst in na de aangegeven datum.

en: User last login date
nl: Datum dat de gebruiker voor het laatst inlogde

en: User language setting
nl: Taal die de gebruiker heeft ingesteld

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
nl: Als u een <em>EN</em>-situatie gebruikt en u wilt een aangepaste rol controleren, zorg er dan voor dat <em>geverifieerde gebruiker</em> ook wordt aangevinkt anders zal de conditie FALSE retourneren.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
nl: U kunt gebruikmaken van vervangpatronen in de ontvangers, het onderwerp en de template.

en: Select the invoice template to use for this email.
nl: Selecteer de te gebruiken factuurtemplate voor deze e-mail.

en: Included information
nl: Bijgevoegde informatie

en: Show the business header and shipping method.
nl: Toon de kop en de verzendmethode.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
nl: Toon alles van hierboven plus de helptekst, e-mailtekst en winkelfooter.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
nl: Toon alles van hierboven plus het "bedankt"-bericht.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
nl: Probeerde een factuur te e-mailen met geen ontvanger.

en: Customer number: !user_link
nl: Klantnummer: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
nl: Gebruik deze knop om een eigen bestelstatus aan te maken: !create_form

en: Order panes on %screen screen:
nl: Bestelpanelen op scherm %screen:

en: view own orders
nl: eigen bestellingen bekijken

en: unconditionally delete orders
nl: verwijder bestellingen onvoorwaardelijk

en: View orders with a particular order status.
nl: Bekijk bestellingen met een bepaalde bestelstatus.

en: View order.
nl: Bestelling bekijken.

en: View order invoice.
nl: Bekijk factuur.

en: Delete an order
nl: Verwijder een bestelling

en: The first name of the person receiving shipment.
nl: De voornaam van de persoon die de zending ontvangt

en: The street address of the delivery location.
nl: Afleveradres

en: The second line of the street address.
nl: Adresregel 2

en: The street address where the bill will be sent.
nl: Factuuradres

en: Host IP address of the person paying for the order.
nl: Host IP-adres van de persoon die de bestelling betaalt.

en: The physical weight.
nl: Het fysieke gewicht

en: Removed new users' passwords from order data.
nl: Wachtwoord van nieuwe gebruiker verwijderd van bestelgegevens.

en: Product image widget
nl: Productafbeelding-widget

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
nl: De geselecteerde widget zal worden gebruikt om een ingezoomde versie van de productafbeeldingen weer te geven wanneer ze worden geklikt.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
nl: Het hoeveelheidveld in het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> is ingeschakeld.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
nl: Het hoeveelheidveld in het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen</em> is uitgeschakeld.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
nl: Het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen </em> is ingeschakeld in product-teasers.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
nl: Het formulier <em>Toevoegen aan winkelwagen </em> is uitgeschakeld in product-teasers.

en: Teaser and catalog pages: %text
nl: Teaser en cataloguspagina's: %text

en: Product view pages: %text
nl: Productpagina's: %text

en: Displayed product fields:
nl: Weergegeven productvelden:

en: The following features are enabled:
nl: De volgende functies zijn ingeschakeld:

en: Default image support configured for Ubercart products using CCK and ImageCache.
nl: Standaard afbeeldingondersteuning voor Ubercart-producten met gebruik van CCK en ImageCache.

en: This product class already exists.
nl: Deze productklasse bestaat reeds.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
nl: Dit is een inhoudstype dat door een andere module wordt geleverd. Alleen aangepaste inhoudstypes kunnen productenklassen worden.

en: Leave blank or zero to disable the quantity field next to the add to cart button, if it is enabled <a href="!settings_url">in general</a>. If it is disabled, this field is ignored.
nl: Laat leeg of nul om het hoeveelheidveld naast de knop 'Toevoegen aan winkelwagen' uit te schakelen, als deze is ingeschakeld <a href="!settings_url">in het algemeen</a>. Als deze is uitgeschakeld wordt dit veld genegeerd.

en: Ubercart product settings
nl: Ubercart productinstellingen

en: Product image field
nl: Productafbeeldingsveld

en: The selected field will be used on Ubercart pages to represent the products of this content type.
nl: Het geselecteerde veld wordt op Ubercart-pagina's gebruikt om de producten van dit inhoudstype te vertegenwoordigen.

en: Product module form.
nl: Productmoduleformulier.

en: Node description. (View tab)
nl: Node-beschrijving. (tab 'Weergeven')

en: To automatically configure core image support, <a href="!url">enable</a> the <a href="http://drupal.org/project/cck">Content</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">CCK Image field</a>, and <a href="http://drupal.org/project/imagecache">Imagecache</a> modules.
nl: Voor het automatisch configureren van afbeeldingen <a href="!url">schakelt u de volgende modules in</a>: de <a href="http://drupal.org/project/cck">CCK</a>, <a href="http://drupal.org/project/imagefield">ImageField</a>, en de<a href="http://drupal.org/project/imagecache">ImageCache</a>.

en: Some or all of the expected Imagecache presets ("!presets") have not been created. Ubercart will not display images in certain places.
nl: Sommige of al de verwachte ImageCache-presets ( '!presets') zijn niet aangemaakt. Ubercart zal op bepaalde plaatsen geen afbeeldingen weergegeven.

en: Some Imagecache presets do not contain actions to perform on images. Images may be displayed in their original formats.
nl: Sommige ImageCache-presets bevatten geen acties om uit te voeren op afbeeldingen.  Afbeeldingen worden mogelijk weergegeven in hun oorspronkelijk formaat.

en: The list of product node types.
nl: De lijst met productinhoudstypes.

en: The node type identifier.
nl: De inhoudstype-identificatie.

en: The human-readable name.
nl: De leesbare naam.

en: The product feature id.
nl: De productfunctie-ID.

en: The identifier of the node that has a feature.
nl: De identificatie van de node met een functie.

en: Product information for nodes.
nl: Productinformatie voor nodes.

en: Revision id of the product node.
nl: Revisie-ID van de product-node.

en: The product node id.
nl: De product-node-ID.

en: SKU or model number.
nl: Model- of productcode.

en: Suggested retail price.
nl: Aanbevolen winkelprijs.

en: The amount the store pays to sell the product.
nl: Het bedrag dat de winkel betaalt om het product te verkopen.

en: The amount the customer pays for the product.
nl: Het bedrag dat de klant betaalt voor het product.

en: Physical weight.
nl: Fysieke gewicht.

en: Unit of measure for the weight field.
nl: Maateenheid voor het gewichtveld.

en: Physical length of the product or its packaging.
nl: Lengte van het product of de verpakking.

en: Physical width of the product or its packaging.
nl: Breedte van het product of de verpakking

en: Physical height of the product or its packaging.
nl: Hoogte van het product of de verpakking

en: Unit of measure for the length, width, and height.
nl: Maateenheid voor de lengte, breedte en hoogte.

en: The number of this product that fit in one package.
nl: Het aantal van deze producten dat in één verpakking gaat.

en: A multi-site unique identifier for a product.
nl: Een multi-site unieke identificatiecode voor een product.

en: The sort criteria for products.
nl: De sorteercriteria voor producten.

en: The product's physical weight
nl: Het fysieke gewicht van het product

en: field_image_cache set as the Ubercart image for products and product classes.
nl: field_image_cache ingesteld als de Ubercart afbeelding voor producten en productklassen.

en: The manufacturer's suggested price.
nl: De adviesprijs.

en: The price for which the product is sold.
nl: De prijs waarvoor het product wordt verkocht.

en: Is a product
nl: Is een product

en: Buy it now button
nl: 'Nu kopen'-knop

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
nl: Als individuele producten. Klanten kunnen naar keuze kit-componenten toevoegen of verwijderen. Kortingen hieronder gegeven worden niet toegepast op de kit-prijs

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: All sales reports are <b>GMT !offset</b> (Default site timezone)
nl: Alle verkoopsrapporten zijn <b>GMT !offset</b> (Standaard tijdszone site)

en: The product model.
nl: Het productmodel.

en: No SKU found.
nl: Geen artikelnummer gevonden.

en: administer product stock
nl: beheer productvoorraad

en: Stock levels for Ubercart products
nl: Voorraadniveaus van Ubercart-producten

en: SKU of a product
nl: Artikelnummer van een product

en: Node ID of a product
nl: Node ID van een product

en: Level of stock
nl: Voorraadniveau

en: Threshold level
nl: Drempelwaarde

en: Manage stock levels of your Ubercart products
nl: Beheer voorraadniveaus  van uw Ubercart producten

en: !country version !version is enabled.
nl: !country versie !version is ingeschakeld.

en: !country version !version is disabled.
nl: !country versie !version is uitgeschakeld.

en: Country file @file could not import or had no install function.
nl: Het landbestand @file kon niet worden geïmporteerd of het had geen installatiemethode.

en: Store address:<br />!address
nl: Adres van winkel:<br />!address

en: Not set yet.
nl: Nog niet ingesteld.

en: Store e-mail address is %email.
nl: E-mailadres van winkel is %email.

en: Store e-mail address is not set.
nl: Het e-mailadres van de winkel is niet ingesteld.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
nl: Hulppagina is <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
nl: De hulppagina is niet ingesteld.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
nl: Beheerpagina van de winkel toont: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
nl: %billing van de klant wordt in lijsten gebruikt.

en: Footer using !footer
nl: Footer gebruikt !footer

en: Currency format: @format
nl: Valutanotatie: @format

en: Weight format: @weight
nl: Gewichtnotatie: @weight

en: Date format: @date
nl: Datumnotatie: @date

en: Version information is not being reported to Ubercart.org.
nl: Versieinformatie wordt niet aan Ubercart.org gerapporteerd.

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
nl: Waarschuwing: @count bestellingen zijn gevonden met adressen in dit land. Als u dit land nu verwijdert, zal dit fouten veroorzaken op deze bestellingpagina's. Overweeg om dit land uit te schakelen in plaats van te verwijderen.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
nl: Prijzen zullen worden aangepast door ingeschakelde prijsaanpassers in de volgorde die is aangegeven in bovenstaande tabel.

en: Price formatter
nl: Prijsformatter

en: Cache generated price values until the next cron run.
nl: Onthoud gegenereerde prijzen totdat de volgende cron wordt uitgevoerd.

en: Cancel changes
nl: Annuleer wijzigingen

en: Price alterers
nl: Prijsaanpassers

en: Price handler configuration saved.
nl: Prijshandler opgeslagen.

en: @field is enabled.
nl: @field is ingeschakeld.

en: @field is disabled.
nl: @field is uitgeschakeld.

en: @title is not set.
nl: @title is niet ingesteld.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
nl: uc_add_js() is achterhaald. Gebruik drupal_add_js() in uw code.

en: Reported the following version info to Ubercart.org: !data
nl: De volgende versiegegevens zijn aan Ubercart.org gemeld: !data

en: Price handler settings
nl: Prijshandler instellingen

en: Select which price handlers to use for your store.
nl: Selecteer de prijshandlers die u wilt gebruiken voor uw winkel.

en: Two-character ISO country code.
nl: Twee-letterige ISO landencode.

en: Three-character ISO country code.
nl: Drie-letterige ISO landencode.

en: Standard abbreviation of the zone name.
nl: Standaard afkorting van de zonenaam.

en: Cache table for Ubercart store prices.
nl: Cache tabel voor Ubercart-winkelprijzen.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
nl: De pagina 'uc_notify_store_help_page' in de variabelentabel is hernoemd naar 'uc_store_help_page'

en: Default price handler
nl: Standaard prijs-handler

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
nl: De standaard handler-aanpasser is verantwoordelijk voor het prefixen van diverse productprijzen die puur voor de weergave zijn bestemd.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
nl: De standaard handler formatter formatteert prijzen middels een enkele valuta-formatter gebaseerd op de valutaweergave-instellingen van de winkel.

en: List Price:
nl: Catalogusprijs:

en: Cost:
nl: Kosten:

en: Price:
nl: Prijs:

en: Tax Name
nl: Naam van belasting

en: Total taxable amount
nl: Totaal belastbaar bedrag

en: Total tax collected
nl: Totaal geheven belasting

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
nl: * Voor deze regel is geen regelgeving, belastingtarief of belastbaar bedrag bekend.

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
nl: Pas deze waarden aan en sla de wijzigingen op om het BTW-overzicht samen te stellen. U kunt een snelkoppeling maken naar het rapport zodat u het later gemakkelijk kunt terugvinden.

en: Sales tax report
nl: BTW-overzicht

en: View report on sales tax
nl: Bekijk BTW-overzicht

en: Tax Report
nl: BTW-overzicht

en: View a report about sales tax your customers paid.
nl: Bekijk het overzicht van de BTW die door uw klanten betaald is.

en: Taxed products
nl: Producten waarop BTW van toepassing is

en: Shippable products
nl: Producten die verzonden kunnen worden

en: Any product
nl: Elk product

en: No rates available.
nl: Geen tarieven beschikbaar.

en: Add a tax rate
nl: Belastingtarief toevoegen

en: This name will appear to the customer when this tax is applied to an order.<br/>It will also be used to name the corresponding predicate for this rate.
nl: Deze naam is zichtbaar voor de klant, als deze belasting op een bestelopdracht wordt toegepast.<br />Ook wordt de naam gebruikt als herkenning van dit ingestelde tarief.

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
nl: Belasting toepassen op alle producten, of ze verzendbaar zijn of niet.

en: Apply tax to shippable products only.
nl: Belasting alleen toepassen op verzendbare producten.

en: "Blank line" product
nl: "Blanco regel" product

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
nl: Belasting toepassen op de gespecificeerde producttypes/classes.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
nl: Belastingen worden op gewicht gesorteerd en in die volgorde toegepast. Deze waarde is van belang als belastingen ook van toepassing zijn op andere belastingregels.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
nl: Tarief moet een positief getal zijn, geen komma's en slechts één decimale punt.

en: Tax rate %name saved.
nl: Belastingtarief %name is opgeslagen.

en: Copy of !name
nl: Kopie van !name

en: Tax rate %name cloned.
nl: Belastingtarief %name is gekloond.

en: That tax rate does not exist.
nl: Dit belastingtarief bestaat niet.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Als u doorgaat, kan het belastingbedrag verloren gaan, van alle bestelopdrachten waarop dit tarief is toegepast.<br />Als u niet meer wilt dat deze belasting over bestelopdrachten wordt berekend, overweeg dan om deze eigenschap uit te schakelen.

en: Tax rate %name deleted.
nl: Belastingtarief %name is verwijderd.

en: Tax rule
nl: Belastingregel

en: Calculate taxes
nl: Bereken belastingen

en: Apply !name
nl: !name toepassen

en: Configure the tax rates and settings.
nl: Configureer belastingtarieven en instellingen.

en: Edit a tax rate
nl: Een belastingtarief wijzigen

en: Serialized array of node types to be taxed.
nl: Serialized array van nodetypes om te belasten.

en: Serialized array of line item types to be taxed.
nl: Serialized array van items om te belasten.

en: The rate of taxation.
nl: Belastingtarief.
