Ubercart (6.x-2.10) - en to eu translation catalogue (343 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: enabled
eu: gaituta

en: enable
eu: gaitu

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Administer
eu: Administratu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Log
eu: Log-a

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Display settings
eu: Bistaratzearen ezarpenak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Password
eu: Pasahitza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Country
eu: Herria

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Image
eu: Irudia

en: Help text
eu: Laguntza testua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: settings
eu: ezarpenak

en: Back
eu: Itzuli

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Time
eu: Ordua

en: Views
eu: Bistak

en: Add
eu: Gehitu

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Length
eu: Luzera

en: Format
eu: Formatua

en: The configuration options have been reset to their default values.
eu: Konfigurazio aukerak lehenespenetara ezarri dira.

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Modules
eu: Moduluak

en: link
eu: esteka

en: Display
eu: Bistaratu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: never
eu: inoiz ez

en: Component
eu: Osagaia

en: ID
eu: IDa

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: no
eu: ez

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: days
eu: egunak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Header
eu: Goiburua

en: Recipients
eu: Hartzaileak

en: You must enter a valid e-mail address.
eu: Eposta helbide baliogarri bat sartu behar duzu.

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Signature
eu: Sinadura

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: Mode
eu: Modoa

en: configure
eu: konfiguratu

en: Items
eu: Elementuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Month
eu: Hilabetea

en: Details
eu: Xehetasunak

en: System
eu: Sistema

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Address
eu: Helbidea

en: State
eu: Egoera

en: Code
eu: Kodea

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Method
eu: Metodoa

en: Egypt
eu: Egipto

en: New Zealand
eu: Zelanda Berria

en: Cuba
eu: Kuba

en: Brazil
eu: Brasil

en: Chile
eu: Txile

en: Paraguay
eu: Paraguai

en: Jamaica
eu: Jamaika

en: Japan
eu: Japonia

en: Libya
eu: Libia

en: Poland
eu: Polonia

en: Singapore
eu: Singapur

en: Turkey
eu: Turkia

en: Day
eu: Eguna

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Destination
eu: Helbidea

en: reset
eu: garbitu

en: Button
eu: Botoia

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: Argument
eu: Argumentua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Order
eu: Ordena

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Do not display
eu: Ez bistaratu

en: Anonymous users
eu: Erabiltzaile anonimoak

en: Process
eu: Prozesua

en: Close
eu: Itxi

en: Duration
eu: Iraupena

en: Original
eu: Originala

en: Germany
eu: Alemania

en: Labels
eu: Etiketak

en: Rules
eu: Erregelak

en: Afghanistan
eu: Afganistan

en: American Samoa
eu: Samoa Amerikarra

en: Anguilla
eu: Angila

en: Antarctica
eu: Antartika

en: Antigua and Barbuda
eu: Antigua eta Barbuda

en: Azerbaijan
eu: Azerbaian

en: Bahamas
eu: Bahamak

en: Bahrain
eu: Bahrein

en: Barbados
eu: Barbadoak

en: Belarus
eu: Bielorusia

en: Belgium
eu: Belgika

en: Bhutan
eu: Butan

en: Bosnia and Herzegovina
eu: Bosnia eta Herzegovina

en: Botswana
eu: Boswana

en: Bouvet Island
eu: Bouvet Irla

en: Cambodia
eu: Kanbodia

en: Cameroon
eu: Kamerun

en: Canada
eu: Kanada

en: Cape Verde
eu: Cabo Verde

en: Cayman Islands
eu: Kaiman Irlak

en: Central African Republic
eu: Afrika Erdialdeko Errepublika

en: Chad
eu: Txad

en: China
eu: Txina

en: Christmas Island
eu: Pazko Irlak

en: Cocos (Keeling) Islands
eu: Koko Irlak

en: Colombia
eu: Kolonbia

en: Comoros
eu: Komoroak

en: Cook Islands
eu: Cook Irlak

en: Costa Rica
eu: Kosta Rika

en: Cyprus
eu: Txipre

en: Czech Republic
eu: Errepublika Txekiarra

en: Denmark
eu: Danimarka

en: Dominica
eu: Dominika

en: Dominican Republic
eu: Dominikar Errepublika

en: Ecuador
eu: Ekuador

en: El Salvador
eu: Salbador

en: Equatorial Guinea
eu: Ekuatoriar Ginea

en: Faroe Islands
eu: Faroe irlak

en: Finland
eu: Finlandia

en: France
eu: Frantzia

en: French Guiana
eu: Frantses Guaiana

en: French Polynesia
eu: Frantses Polinesia

en: Gambia
eu: Ganbia

en: Greece
eu: Grezia

en: Greenland
eu: Groenlandia

en: Grenada
eu: Granada

en: Guadeloupe
eu: Guadalupe

en: Guinea
eu: Ginea

en: Guinea-Bissau
eu: Ginea-Bisau

en: Guyana
eu: Guaiana

en: Heard Island and McDonald Islands
eu: Heard Irlak eta McDonald Irlak

en: Hungary
eu: Hungaria

en: Iceland
eu: Islandia

en: Iraq
eu: Irak

en: Ireland
eu: Irlanda

en: Italy
eu: Italia

en: Jordan
eu: Jordania

en: Kazakhstan
eu: Kazajistan

en: Kenya
eu: Kenia

en: Kyrgyzstan
eu: Kirgistan

en: Latvia
eu: Letonia

en: Lebanon
eu: Libano

en: Lesotho
eu: Lesoto

en: Lithuania
eu: Lituania

en: Luxembourg
eu: Luxenburgo

en: Malaysia
eu: Malasia

en: Maldives
eu: Maldibak

en: Marshall Islands
eu: Marshall Irlak

en: Martinique
eu: Martinika

en: Mauritius
eu: Maurizioak

en: Mexico
eu: Mexiko

en: Monaco
eu: Monako

en: Morocco
eu: Moroko

en: Mozambique
eu: Mozanbike

en: Nauru
eu: Nauruera

en: Netherlands
eu: Holanda

en: New Caledonia
eu: Kaledonia Berria

en: Nicaragua
eu: Nikaragua

en: Norfolk Island
eu: Norfolk Irla

en: Northern Mariana Islands
eu: Iparraldeko Mariana Irlak

en: Norway
eu: Noruega

en: Papua New Guinea
eu: Papua Ginea-Berri

en: Philippines
eu: Filipinak

en: Romania
eu: Errumania

en: Rwanda
eu: Ruanda

en: Seychelles
eu: Seitxeleak

en: Sierra Leone
eu: Sierra Leona

en: Slovakia
eu: Eslobakia

en: Slovenia
eu: Eslobenia

en: Solomon Islands
eu: Salomon Irlak

en: South Africa
eu: Hego-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
eu: Hego-Georgia eta Hego Sandwich-Irlak

en: Spain
eu: Espainia

en: Svalbard and Jan Mayen
eu: Svalbard eta Jan Mayen

en: Swaziland
eu: Swazilandia

en: Sweden
eu: Suedia

en: Switzerland
eu: Suitza

en: Thailand
eu: Tailandia

en: Trinidad and Tobago
eu: Trinidad eta Tobago

en: Tunisia
eu: Tunisisa

en: Turks and Caicos Islands
eu: Turkiar eta Caicos Irlak

en: Ukraine
eu: Ukrania

en: United Arab Emirates
eu: Emirato Arabiar Batuak

en: United Kingdom
eu: Erresuma Batua

en: United States
eu: Estatu Batuak

en: United States Minor Outlying Islands
eu: Estatu Batuetako Ingurualdeko Irla Txikiak

en: Uruguay
eu: Uruguai

en: Wallis and Futuna
eu: Wallis eta Futuna

en: Formatting guidelines
eu: Formatu laguntzak

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: minute
eu: minutua

en: English
eu: Ingelesa

en: Spanish
eu: Gaztelera

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: update
eu: eguneratu

en: published
eu: argitaratuta

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: day
eu: egun

en: year
eu: urtea

en: hour
eu: ordua

en: Text field
eu: Testu eremua

en: None.
eu: Ezer.

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: options
eu: aukerak

en: Completed
eu: Osatuta

en: Testing
eu: Proba

en: Fiji
eu: Fijikoa

en: Saint Lucia
eu: Santa Luzia

en: Sao Tome and Principe
eu: Sao Tome eta Principe

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Contact settings
eu: Kontatu ezarpenak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: disable
eu: ezgaitu

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Croatia
eu: Kroazioa

en: Macedonia
eu: Mazedonia

en: collapsed
eu: tolestuta

en: Uploaded file is not a valid image
eu: Igotako fitxategia ez da irudi baliagarria

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Add role
eu: Gehitu zeregina

en: Values
eu: Balioak

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: contains
eu: dauka

en: Print
eu: Inprimatu

en: The e-mail address %mail is not valid.
eu: %mail email helbideak ez du balio.

en: Account
eu: Kontua

en: Reports
eu: Txostenak

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: File download
eu: Fitxategia jaitsi

en: Password field is required.
eu: Pasahitza eremua beharrezkoa da.

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Confirm password
eu: Baieztatu pasahitza

en: button
eu: botoia

en: Message subject
eu: Mezuaren gaia

en: Custom template
eu: Egokitutako eredua

en: Save and continue
eu: Gorde eta jarraitu

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
eu: Problema bat edo batzuk aurkitu dira zure Drupal-eko instalazioan. Informazio gehio jasotzeko ikusi <a href="@status">egoera txostena</a>.

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Available actions
eu: Ekintza erabilgarriak

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Numeric
eu: Zenbakia

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: %name must be a number.
eu: %name zenbaki behar da.

[ctx: cheque]
en: Check payment policy
eu: Txeke bitarteko ordainketa
     politika aztertu
