Ubercart (6.x-2.12) - en to hr translation catalogue (460 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: enabled
hr: omogućeno

en: enable
hr: omogući

en: delete
hr: ukloni

en: Administer
hr: Administriraj

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: Subject
hr: Naziv

en: Actions
hr: Akcije

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Age
hr: Starost

en: Description
hr: Opis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: Action
hr: Akcija

en: Cost
hr: Trošak

en: Quantity
hr: Količina

en: On
hr: Uključi

en: Purchased
hr: Kupljeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Image
hr: Slika

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Import
hr: Uvezi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Back
hr: Natrag

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: administer catalog
hr: administriraj katalog

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: Format
hr: Oblik

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: hidden
hr: skriven

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Modules
hr: Moduli

en: link
hr: poveznica

en: Display
hr: Prikaz

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: never
hr: nikada

en: Total
hr: Ukupno

en: Statistics
hr: Statistike

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: User
hr: Korisnik

en: Files
hr: Datoteke

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Contact
hr: Kontakt

en: no
hr: ne

en: Create
hr: Stvori

en: Active
hr: Aktivno

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Never
hr: Nikada

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Recipients
hr: Primatelji

en: You must enter a valid e-mail address.
hr: Morate upisati valjanu adresu e-pošte.

en: Sender
hr: Pošiljatelj

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Signature
hr: Potpis

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Average
hr: Prosjek

en: Mode
hr: Režim

en: N/A
hr: N/D

en: Items
hr: Stavke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Medium
hr: Srednji

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Month
hr: Mjesec

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: Customers
hr: Kupci

en: System
hr: Sustav

en: Customer
hr: Kupac

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Code
hr: Kôd

en: Stock
hr: Zaliha

en: Store
hr: Trgovina

en: Directory
hr: Imenik

en: Method
hr: Metoda

en: Egypt
hr: Egipat

en: Namibia
hr: Namibija

en: Israel
hr: Izrael

en: New Zealand
hr: Novi Zeland

en: Russian Federation
hr: Ruska Federacija

en: Cuba
hr: Kuba

en: Chile
hr: Čile

en: Paraguay
hr: Paragvaj

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Libya
hr: Libija

en: Poland
hr: Poljska

en: Singapore
hr: Singapur

en: Turkey
hr: Turska

en: Day
hr: Dan

en: End
hr: Svršetak

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Attributes
hr: Atributi

en: Role
hr: Uloga

en: Destination
hr: Odredište

en: reset
hr: poništi

en: Button
hr: Gumb

en: Create content
hr: Dodaj sadržaj

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Order
hr: Redoslijed

en: Do not display
hr: Nemoj prikazati

en: Duration
hr: Trajanje

en: Threshold
hr: Prag

en: Germany
hr: Njemačka

en: Afghanistan
hr: Afganistan

en: Albania
hr: Albanija

en: Algeria
hr: Alžir

en: American Samoa
hr: Američka Samoa

en: Andorra
hr: Andora

en: Anguilla
hr: Angila

en: Antarctica
hr: Antartika

en: Antigua and Barbuda
hr: Antigua i Barbuda

en: Armenia
hr: Armenija

en: Austria
hr: Austrija

en: Azerbaijan
hr: Azerbejdžan

en: Bahamas
hr: Bahami

en: Bangladesh
hr: Bangladeš

en: Belarus
hr: Bjelorusija

en: Belgium
hr: Belgija

en: Bhutan
hr: Butan

en: Bosnia and Herzegovina
hr: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
hr: Bocvana

en: Bouvet Island
hr: Otočje Bouvet

en: Bulgaria
hr: Bugarska

en: Cambodia
hr: Kambodža

en: Cameroon
hr: Kamerun

en: Canada
hr: Kanada

en: Cayman Islands
hr: Kajmansko Otočje

en: Central African Republic
hr: Srednjoafrička Republika

en: Chad
hr: Čad

en: China
hr: Kina

en: Christmas Island
hr: Božićno Otočje

en: Cocos (Keeling) Islands
hr: Otočje Cocos (Keeling)

en: Colombia
hr: Kolumbija

en: Comoros
hr: Komori

en: Cook Islands
hr: Cookovo otočje

en: Costa Rica
hr: Kostarika

en: Cyprus
hr: Cipar

en: Czech Republic
hr: Češka

en: Denmark
hr: Danska

en: Dominica
hr: Dominika

en: Dominican Republic
hr: Dominikanska Republika

en: Ecuador
hr: Ekvador

en: El Salvador
hr: Salvador

en: Equatorial Guinea
hr: Ekvatorijalna Gvineja

en: Eritrea
hr: Eritreja

en: Estonia
hr: Estonija

en: Ethiopia
hr: Etiopija

en: Faroe Islands
hr: Farsko Otočje

en: Finland
hr: Finska

en: France
hr: Francuska

en: French Guiana
hr: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
hr: Francuska Polinezija

en: Gambia
hr: Gambija

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Ghana
hr: Gana

en: Greece
hr: Grčka

en: Guatemala
hr: Gvatemala

en: Guinea
hr: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr: Gvineja Bisao

en: Heard Island and McDonald Islands
hr: Otok Heard i Otočje McDonald

en: Hungary
hr: Mađarska

en: Iceland
hr: Island

en: India
hr: Indija

en: Indonesia
hr: Indonezija

en: Iraq
hr: Irak

en: Ireland
hr: Irska

en: Italy
hr: Italija

en: Kazakhstan
hr: Kazahstan

en: Kenya
hr: Kenija

en: Kuwait
hr: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
hr: Kirgistan

en: Latvia
hr: Latvija

en: Lebanon
hr: Libanon

en: Lesotho
hr: Lesoto

en: Liberia
hr: Liberija

en: Liechtenstein
hr: Lihtenštajn

en: Lithuania
hr: Litvanija

en: Luxembourg
hr: Luksemburg

en: Madagascar
hr: Madagaskar

en: Malaysia
hr: Malezija

en: Maldives
hr: Maldivi

en: Marshall Islands
hr: Maršalovo otočje

en: Martinique
hr: Martinik

en: Mauritania
hr: Mauritanija

en: Mauritius
hr: Mauricijus

en: Mexico
hr: Meksiko

en: Monaco
hr: Monako

en: Mongolia
hr: Mongolija

en: Morocco
hr: Maroko

en: Mozambique
hr: Mozambik

en: Myanmar
hr: Mianmar

en: Netherlands
hr: Nizozemska

en: New Caledonia
hr: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
hr: Nikaragva

en: Nigeria
hr: Nigerija

en: Norfolk Island
hr: Otok Norfolk

en: Northern Mariana Islands
hr: Sjeverno Marijansko Otočje

en: Norway
hr: Norveška

en: Papua New Guinea
hr: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
hr: Filipini

en: Puerto Rico
hr: Portoriko

en: Qatar
hr: Katar

en: Romania
hr: Rumunjska

en: Rwanda
hr: Ruanda

en: Saudi Arabia
hr: Saudijska Arabija

en: Seychelles
hr: Sejšeli

en: Sierra Leone
hr: Siera Leone

en: Slovakia
hr: Slovačka

en: Slovenia
hr: Slovenija

en: Solomon Islands
hr: Solomonsko Otočje

en: Somalia
hr: Somalija

en: South Africa
hr: Južna Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
hr: Južna Georgia i Južno Sandwich otočje

en: Spain
hr: Španjolska

en: Suriname
hr: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
hr: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
hr: Svazi

en: Sweden
hr: Švedska

en: Switzerland
hr: Švicarska

en: Tajikistan
hr: Tadžikistan

en: Thailand
hr: Tajland

en: Trinidad and Tobago
hr: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr: Tunis

en: Turks and Caicos Islands
hr: Otočje Turks i Caicos

en: Ukraine
hr: Ukrajina

en: United Arab Emirates
hr: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom
hr: Ujedinjeno Kraljevstvo

en: United States
hr: SAD

en: United States Minor Outlying Islands
hr: SAD - Manji Pacifički Otoci

en: Uruguay
hr: Urugvaj

en: Wallis and Futuna
hr: Wallis i Futuna

en: Yemen
hr: Jemen

en: Zambia
hr: Zambija

en: Zimbabwe
hr: Zimbabve

en: Formatting guidelines
hr: Smjernice za formatiranje

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: English
hr: Engleski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: update
hr: ažuriraj

en: published
hr: objavljeno

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Features
hr: Značajke

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Text field
hr: Polje teksta

en: None.
hr: Nijedan.

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Revision
hr: Revizija

en: options
hr: opcije

en: Shopping cart
hr: Košarica

en: Qty.
hr: Količina

en: Cart
hr: Košarica

en: Shipping
hr: Dostava

en: Product
hr: Proizvod

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Products
hr: Proizvodi

en: Street address
hr: Adresa

en: Testing
hr: Testiranje

en: Total:
hr: Suma:

en: Fiji
hr: Fidži

en: Saint Kitts and Nevis
hr: Sveti Kitts i Nevis

en: Saint Lucia
hr: Sveta Lucija

en: Sao Tome and Principe
hr: Sveti Toma i Princip

en: French Southern Territories
hr: Francuska Južna Područja

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr: Sveti Vincent i Grenadi

en: Kilograms
hr: Kilogrami

en: Orders
hr: Narudžbe

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Contact settings
hr: Postavke kontakta

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: disable
hr: onemogući

en: Apply
hr: Primjeni

en: British Indian Ocean Territory
hr: Britanski teritorij u Indijskom oceanu

en: Croatia
hr: Hrvatska

en: Macedonia
hr: Makedonija

en: Pitcairn
hr: Pitcairnovo Otočje

en: Western Sahara
hr: Zapadna Sahara

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Saved addresses
hr: Sačuvane adrese

en: Add role
hr: Dodaj ulogu

en: Order #
hr: Narudžba

en: Print
hr: Ispis

en: The e-mail address %mail is not valid.
hr: Adresa e-pošte %mail nije valjana.

en: Account
hr: Račun

en: daily
hr: dnevno

en: weekly
hr: tjedno

en: Billing information
hr: Informacije o naplati

en: Reports
hr: Izvješća

en: Display a message to the user
hr: Prikaži poruku korisniku

en: Product information
hr: Informacije o proizvodu

en: Sell price
hr: Maloprodajna cijena

en: Customer purchase price.
hr: Cijena koja se prikazuje kupcima.

en: View cart
hr: Pogledaj košaricu

en: Shipping Address:
hr: Dostava na adresu:

en: Order #:
hr: Narudžba broj:

en: Shipping Method:
hr: Način dostave:

en: Total revenue
hr: Ukupni prihod

en: Sold
hr: Prodano

en: Number of orders
hr: Broj narudžbi

en: Average order
hr: Prosječna narudžba

en: Total @year
hr: Ukupno @year

en: Sales year
hr: Prodajna godina

en: Sales data
hr: Podaci

en: Today, !date
hr: Danas, !date

en: Yesterday, !date
hr: Jučer, !date

en: Daily average for @month
hr: Dnevni prosjek za @month

en: Projected totals for @date
hr: Narudžbe za  @date

en: Grand total sales
hr: Ukupne narudžbe

en: Currency code
hr: Kod valute

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena

en: User account
hr: Korisnički račun

en: File download
hr: Preuzimanje datoteke

en: Subtotal:
hr: Ukupno:

en: COD
hr: Plaćanje po dostavi, uplatnicom na banci ili pošti.

en: yearly
hr: godišnje

en: monthly
hr: mjesečno

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
hr: Oprostite, možete dodati samo jedan odjednom.

en: Default cart form
hr: Uobičajeni obrazac za košaricu

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
hr: Prikaži sadržaj košarice kupca.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
hr: Ovaj račun je zabranjen i više ne može preuzimati dokumente.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
hr: Otpremljeni dokument nije ispravnog JPEG formata

en: Must fill in text
hr: Morate ispuniti polje tekstom

en: Continue with checkout to complete payment.
hr: Nastavi sa narudžbom.

en: Select a payment method from the following options.
hr: Odaberite ponuđene načine plaćanja:

en: Paying by
hr: Plaćanje preko

en: Cash on delivery
hr: Plaćanje pouzećem. Prilikom dostave ili uplatnicom na banci ili pošti.

en: Review order
hr: Provjeri narudžbu

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
hr: PayPal - plaćajte sigurno, bez dijeljenja svojih finansijskih informacija.

en: Order comments
hr: Komentar uz narudžbu

en: Flat shipping rates
hr: Cijena dostave

en: Default rate: %price
hr: Osnovna cijena: %price

en: Calculate shipping cost
hr: Izračunaj troškove dostave

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
hr: Cijena isporuke automatski će biti izračunata kada unesete adresu i kliknete na dugme "Izračunaj cijenu dostave".

en: Click to calculate shipping
hr: Izračunaj cijenu dostave

en: Physical dimensions of the packaged product.
hr: Fizičke dimenzije zapakiranog proizvoda.

en: Units of measurement
hr: Jedinice

en: Password field is required.
hr: Lozinka je nužna.

en: Please select
hr: Molimo odaberite

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
hr: Potvrda o kupovini će biti dostavljenja na dolje navedeni email:

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
hr: <b>E-mail adresa:</b> @email (<a href="!url">uredi</a>)

en: Confirm password
hr: Potvrdi lozinku

en: Enter your delivery address and information here.
hr: Unesite adresu i podatke osobe kojoj će biti dostavljena roba.

en: Enter your billing address and information here.
hr: Unesite adresu i podatke osobe kojoj će biti naplaćena roba:

en: My billing information is the same as my delivery information.
hr: Informaciju o naplati su identične kao i informacije o dostavi.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
hr: Ovdje možete unijeti svoj komentar ili pitanje vezano za navedenu narudžbu.

en: Checkout settings
hr: Postavke narudžbe

en: There are no products in your shopping cart.
hr: Nemate proizvoda u košarici

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
hr: Vaša narudžba je zaključena! Broj vaše narudžbe je [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
hr: <a href="[site-url]">se vratiti na naslovnicu.</a>

en: Cart contents
hr: Sadržaj košarice

en: Customer information
hr: Informacije o kupcu

en: Delivery information
hr: Informacije o dostavi

en: Continue shopping
hr: Nastavi kupovinu

en: Update cart
hr: Ažuriraj košaricu

en: Unit of measurement
hr: Mjerna jedinica

en: Click here to view your order history.
hr: Kliknite ovdje za pregled povijesti narudžbe.

en: Search using date range.
hr: Pretraži kroz period.

en: No products found.
hr: Niti jedan proizvod nije pronađen

en: Purchasing Information:
hr: Informacije o kupovini:

en: E-mail Address:
hr: Email adresa:

en: Billing Address:
hr: Naplata na adresu:

en: Billing Phone:
hr: Broj telefona vezan za naplatu:

en: Shipping Phone:
hr: Broj telefona vezan za dostavu:

en: Order Grand Total:
hr: Ukupno za naplatu:

en: Payment Method:
hr: Način plaćanja:

en: Order Summary:
hr: Detalji narudžbe:

en: Shipping Details:
hr: Detalji dostave:

en: Products Subtotal:
hr: Cijena svih proizvoda:

en: Total for this Order:
hr: Ukupno za ovu narudžbu:

en: Products on order:
hr: Proizvodi na narudžbi:

en: Product and its derivatives are shippable.
hr: Proizvod se dostavlja.

en: Our store
hr: Naš dućan

en: Street address 1
hr: Adresa

en: Street address 2
hr: Adresa (linija 2)

en: Isle of Man
hr: Otok Man

en: Montenegro
hr: Crna Gora

en: Saint Pierre and Miquelon
hr: Sveti Petar i Mikelon

en: Serbia
hr: Srbija

en: Save and continue
hr: Spremi i nastavi

en: Trigger
hr: Okidač

en: View your shopping cart.
hr: Pogledajte vašu košaricu.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
hr: Vaša narudžba je skoro kompletirana. Molimo provjerite podatke i kliknite "Potvrdi narudžbu".

en: Price:
hr: Cijena:

en: Numeric
hr: Brojčano

en: No orders available.
hr: Nemate narudžbi.

en: Saint Barthélemy
hr: Sveti Bartolomej

en: Saint Martin (French part)
hr: Sveti Martin (Francuski)

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Order Date:
hr: Datum narudžbe:

en: Curaçao
hr: Kurakao
