Ubercart (6.x-2.13) - en to sq translation catalogue (108 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: enable
sq: aktivo

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Administer
sq: Administrimi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: view
sq: shfaq

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Help text
sq: Tekst ndihmues

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Import
sq: Importo

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: The configuration options have been reset to their default values.
sq: Opsionet e konfigurimit u kthyen në vlerat e tyre të prezgjedhura.

en: Modules
sq: Modulët

en: never
sq: asnjëherë

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Contact
sq: Kontakti

en: no
sq: jo

en: Node
sq: Nyjë

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Header
sq: Titulli

en: Recipients
sq: Marrës

en: You must enter a valid e-mail address.
sq: Duhet të jepni një adresë të vlefshme e-mail.

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Signature
sq: Firma

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Items
sq: Elementët

en: System
sq: Sistemi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Code
sq: Kodi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: reset
sq: rivendos

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Do not display
sq: Mos shfaq

en: Formatting guidelines
sq: Udhëzimet e formatimit

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: English
sq: Anglisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: update
sq: u përditësua

en: published
sq: publikuar

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: None.
sq: Asnjë.

en: Revision
sq: Revizioni

en: Fiji
sq: Fixhi

en: not published
sq: pa publikuar

en: Contact settings
sq: Rregullimet e kontaktit

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: disable
sq: çaktivo

en: Add role
sq: Shto rolin

en: The e-mail address %mail is not valid.
sq: Adresa e-mail %mail nuk është e vlefshme.

en: Reports
sq: Raportet

en: Display a message to the user
sq: Shfaq një mesazh përdoruesit

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: File download
sq: Shkarkimi i file

en: Password field is required.
sq: Fusha e fjalëkalimit është e detyrueshme.

en: Confirm password
sq: Konfirmo fjalëkalimin

en: Save and continue
sq: Ruaj dhe vazhdo

en: Includes:
sq: Përfshinë:
