Ubercart (6.x-2.15) - en to cs translation catalogue (2876 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Next
cs: Další

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Administer
cs: Spravovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Gross
cs: Brutto

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Age
cs: Věk

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Action
cs: Akce

en: Cost
cs: Náklady

en: Quantity
cs: Množství

en: Purchased
cs: Prodáno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Version
cs: Verze

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Variable
cs: Proměnná

en: Quote
cs: Citace

en: Image
cs: Obrázek

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Required
cs: Povinné

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Changes
cs: Změny

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Catalog
cs: Katalog

en: view catalog
cs: zobrazit katalog

en: administer catalog
cs: spravovat katalog

en: Time
cs: Čas

en: week
cs: týden

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Format
cs: Formát

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: hidden
cs: skryto

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Filename
cs: Název souboru

en: Modules
cs: Moduly

en: link
cs: odkaz

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: never
cs: nikdy

en: Component
cs: Komponenta

en: Total
cs: Celkem

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Unknown
cs: Neznámý

en: n/a
cs: není

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Check
cs: Šek

en: Files
cs: Soubory

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Active
cs: Aktivní

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Never
cs: Nikdy

en: Submit changes
cs: Odeslat změny

en: Header
cs: Hlavička

en: Recipients
cs: Příjemci

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Signature
cs: Podpis

en: Node revision ID
cs: ID revize uzlu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Average
cs: Průměr

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Add condition
cs: Přidat podmínku

en: Add action
cs: Přidat akci

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Mode
cs: Režim

en: configure
cs: nastavení

en: Items
cs: Položky

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Card Type
cs: Typ karty

en: Card Number
cs: Číslo karty

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Add line
cs: Přidat řádku

en: Qty
cs: ks

en: Price
cs: Cena

en: Customers
cs: Zákazníci

en: System
cs: Systém

en: Customer
cs: Zákazník

en: Amount
cs: Částka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Invoice
cs: Faktura

en: Code
cs: Kód

en: Stock
cs: Sklad

en: Payment
cs: Platba

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Payments
cs: Platby

en: print
cs: tisk

en: quote
cs: poplatek

en: Store
cs: Obchod

en: Company
cs: Společnost

en: directory
cs: adresář

en: Directory
cs: Adresář

en: Method
cs: Metoda

en: Namibia
cs: Namibie

en: New Zealand
cs: Nový Zéland

en: Russian Federation
cs: Ruská Federace

en: Cuba
cs: Kuba

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Jamaica
cs: Jamajka

en: Japan
cs: Japonsko

en: Libya
cs: Libie

en: Poland
cs: Polsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Singapore
cs: Singapur

en: Turkey
cs: Turecko

en: Day
cs: Den

en: End
cs: Konec

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Attributes
cs: Atributy

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: Button
cs: Tlačítko

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Checkout
cs: Objednat

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Do not display
cs: Nezobrazovat

en: Level
cs: Úroveň

en: Anonymous users
cs: Anonymní uživatelé

en: Process
cs: Zpracovat

en: Close
cs: Zavřít

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Duration
cs: Trvání

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Original
cs: Původní

en: Threshold
cs: Práh

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Fax number
cs: Číslo faxu

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Germany
cs: Německo

en: Labels
cs: Názvy

en: Afghanistan
cs: Afghánistán

en: Albania
cs: Albánie

en: Algeria
cs: Alžír

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Antarctica
cs: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
cs: Antigua a Barbuda

en: Armenia
cs: Arménie

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Azerbaijan
cs: Ázerbájdžán

en: Bahamas
cs: Bahamy

en: Bangladesh
cs: Bangladéš

en: Belarus
cs: Bělorusko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Bermuda
cs: Bermudy

en: Bhutan
cs: Bhútán

en: Bosnia and Herzegovina
cs: Bosna a Herzegovina

en: Bouvet Island
cs: Bouvetův ostrov

en: Bulgaria
cs: Bulharsko

en: Cambodia
cs: Kambodža

en: Cameroon
cs: Kamerun

en: Canada
cs: Kanada

en: Cape Verde
cs: Kapverdy

en: Cayman Islands
cs: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
cs: Středoafrická republika

en: Chad
cs: Čad

en: China
cs: Čína

en: Christmas Island
cs: Vánoční ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
cs: Kokosové ostrovy

en: Colombia
cs: Kolumbie

en: Comoros
cs: Komory

en: Congo
cs: Kongo

en: Cook Islands
cs: Cookovy ostrovy

en: Costa Rica
cs: Kostarika

en: Cyprus
cs: Kypr

en: Czech Republic
cs: Česká republika

en: Denmark
cs: Dánsko

en: Djibouti
cs: Džibutsko

en: Dominica
cs: Dominika

en: Dominican Republic
cs: Dominikánská republika

en: Ecuador
cs: Ekvádor

en: El Salvador
cs: Salvador

en: Equatorial Guinea
cs: Rovníková Guinea

en: Estonia
cs: Estonsko

en: Ethiopia
cs: Etiopie

en: Faroe Islands
cs: Faerské ostrovy

en: Finland
cs: Finsko

en: France
cs: Francie

en: French Guiana
cs: Francouzská Guayana

en: French Polynesia
cs: Francouzská Polynésie

en: Gambia
cs: Gambie

en: Greece
cs: Řecko

en: Greenland
cs: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
cs: Heardův ostrov a McDonaldovy ostrovy

en: Hungary
cs: Maďarsko

en: Iceland
cs: Island

en: India
cs: Indie

en: Indonesia
cs: Indonésie

en: Iraq
cs: Irák

en: Ireland
cs: Irsko

en: Italy
cs: Itálie

en: Jordan
cs: Jordánsko

en: Kazakhstan
cs: Kazachstán

en: Kenya
cs: Keňa

en: Kuwait
cs: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
cs: Kyrgyzstán

en: Latvia
cs: Lotyšsko

en: Lebanon
cs: Libanon

en: Liberia
cs: Libérie

en: Liechtenstein
cs: Lichtenštejnsko

en: Lithuania
cs: Litva

en: Luxembourg
cs: Lucembursko

en: Malaysia
cs: Malajsie

en: Maldives
cs: Maledivy

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Martinique
cs: Martinik

en: Mauritania
cs: Mauretánie

en: Mauritius
cs: Mauricius

en: Mexico
cs: Mexiko

en: Monaco
cs: Monako

en: Mongolia
cs: Mongolsko

en: Morocco
cs: Maroko

en: Mozambique
cs: Mosambik

en: Nepal
cs: Nepál

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: New Caledonia
cs: Nová Kaledonie

en: Nicaragua
cs: Nikaragua

en: Nigeria
cs: Nigérie

en: Norfolk Island
cs: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Norway
cs: Norsko

en: Oman
cs: Omán

en: Pakistan
cs: Pákistán

en: Papua New Guinea
cs: Papua - Nová Guinea

en: Philippines
cs: Filipíny

en: Qatar
cs: Katar

en: Romania
cs: Rumunsko

en: Saudi Arabia
cs: Saudská Arábie

en: Seychelles
cs: Seychely

en: Slovakia
cs: Slovensko

en: Slovenia
cs: Slovinsko

en: Solomon Islands
cs: Šalamounovy ostrovy

en: Somalia
cs: Somálsko

en: South Africa
cs: Jižní Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
cs: Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy

en: Spain
cs: Španělsko

en: Sri Lanka
cs: Šrí Lanka

en: Sudan
cs: Súdán

en: Suriname
cs: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
cs: Špicberky a Jan Mayen

en: Swaziland
cs: Svazijsko

en: Sweden
cs: Švédsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: Tajikistan
cs: Tádžikistán

en: Thailand
cs: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
cs: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
cs: Tunisko

en: Turkmenistan
cs: Turkménistán

en: Turks and Caicos Islands
cs: Turks a Caicos

en: Ukraine
cs: Ukrajina

en: United Arab Emirates
cs: Spojené arabské emiráty

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: United States Minor Outlying Islands
cs: Menší odlehlé ostrovy Spojených států amerických

en: Uzbekistan
cs: Uzbekistán

en: Wallis and Futuna
cs: Wallis a Futuna

en: Yemen
cs: Jemen

en: Zambia
cs: Zambie

en: Formatting guidelines
cs: Rady pro formátování

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Paid
cs: Zaplaceno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Product title
cs: Název produktu

en: List price
cs: Katalogová cena

en: English
cs: Anglicky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Countries
cs: Země

en: update
cs: aktualizovat

en: published
cs: zveřejněno

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: day
cs: den

en: year
cs: rok

en: hour
cs: hodina

en: Text field
cs: Textové pole

en: is equal to
cs: je rovno

en: is not equal to
cs: není rovno

en: Workflow
cs: Postup práce

en: None.
cs: Žádný.

en: Execute custom PHP code
cs: Provést vlastní PHP kód

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Select one...
cs: Vyberte jednu...

en: Production
cs: Výroba

en: Shipping method:
cs: Způsob přepravy:

en: Taxes
cs: Daně

en: Tax rate
cs: Daňová sazba

en: Product count
cs: Počet produktů

en: Delete package
cs: Smazat balík

en: Revision
cs: Revize

en: Match
cs: Odpovídá

en: Search options
cs: Možnosti hledání

en: options
cs: možnosti

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Your item(s) have been updated.
cs: Položka/y byly upraveny.

en: Qty.
cs: Ks

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Transaction key
cs: Transakční klíč

en: Credit card details
cs: Detaily platební karty

en: Discount
cs: Sleva

en: Shipping
cs: Přeprava

en: Day(s)
cs: Den(y)

en: Week(s)
cs: Týden(y)

en: Year(s)
cs: Rok(y)

en: Order history
cs: Historie objednávek

en: Product
cs: Produkt

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: administer store
cs: spravovat obchod

en: Billing address
cs: Fakturační adresa

en: Shipping address
cs: Doručovací adresa

en: Ship to:
cs: Příjemce:

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Balance
cs: Saldo

en: Received
cs: Přijato

en: Completed
cs: Dokončené

en: Payment details
cs: Podrobnosti platby

en: Products
cs: Produkty

en: administer products
cs: spravovat produkty

en: Product settings
cs: Nastavení produktů

en: Street address
cs: Ulice

en: Testing
cs: Testování

en: Total:
cs: Celkem:

en: Transaction ID:
cs: ID transakce:

en: Saint Kitts and Nevis
cs: Svatý Kryštof a Nevis

en: Saint Lucia
cs: Svatá Lucie

en: Sao Tome and Principe
cs: Svatý Tomáš a Princův ostrov

en: French Southern Territories
cs: Francouzská jižní území

en: Saint Vincent and the Grenadines
cs: Svatý Vincenc a Grenadiny

en: Pounds
cs: Libry

en: Grams
cs: Gramy

en: Kilograms
cs: Kilogramy

en: Ounces
cs: Unce

en: Inches
cs: Palce

en: Feet
cs: Stopa

en: Orders
cs: Objednávky

en: Print invoice
cs: Vytisknout fakturu

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Formatted
cs: Formátovaný

en: Credit
cs: Kredit

en: not published
cs: skryto

en: Default weight
cs: Výchozí hmotnost

en: hour(s)
cs: hodin

en: day(s)
cs: dnů

en: week(s)
cs: týdnů

en: month(s)
cs: měsíc(ů)

en: Contact settings
cs: Nastavení kontaktního formuláře

en: cancel
cs: zrušit

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: disable
cs: vypnout

en: Percentage (%)
cs: Část (%)

en: Apply
cs: Použít

en: Select
cs: Vybrat

en: British Indian Ocean Territory
cs: Britské indickooceánské území

en: Croatia
cs: Chorvatsko

en: Korea, Republic of
cs: Korejská republika

en: Lao People's Democratic Republic
cs: Laoská lidově demokratická republika

en: Macedonia
cs: Makedonie

en: Micronesia, Federated States of
cs: Federativní státy Mikronésie

en: Pitcairn
cs: Pitcairnův ostrov

en: Western Sahara
cs: Západní Sahara

en: collapsed
cs: sbaleno

en:  for
cs:  pro

en: Uploaded file is not a valid image
cs: Nahraný soubor není platný obrázek

en: Contact phone number
cs: Kontaktní telefonní číslo

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: years
cs: roky

en: weeks
cs: týdny

en: Default gateway
cs: Výchozí brána

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Search returned the following results:
cs: Hledání vrátilo následující výsledky:

en: View user details.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Rate
cs: Hodnocení

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: A payment has been accepted.
cs: Platba byla přijata.

en: Description:
cs: Popis:

en: Ubercart - core (optional)
cs: Ubercart - jádro (volitelné)

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Purchase date
cs: Datum nákupu

en: year(s)
cs: roků

en: This !type does not have any attributes.
cs: Tento !type nemá žádné atributy.

en: product
cs: produkt

en: product class
cs: třída produktu

en: Addresses
cs: Adresy

en: Saved addresses
cs: Uložené adresy

en: Packages
cs: Balíky

en: Package
cs: Balík

en: Attribute settings
cs: Nastavení atributů

en: Add role
cs: Přidat roli

en: Values
cs: Hodnoty

en: Country code
cs: Kód země

en: Order #
cs: Objednávka #

en: Custom PHP
cs: Vlastní PHP kód

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Falkland Islands (Malvinas)
cs: Falklandy (Malvíny)

en: begins with
cs: začíná s

en: contains
cs: obsahuje

en: Print
cs: Tisk

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: daily
cs: denně

en: weekly
cs: týdně

en: Stock settings
cs: Nastavení skladu

en: deleted
cs: smazáno

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Search returned no results.
cs: Hledání nevrátilo žádný výsledek.

en: Reports
cs: Logy

en: Report settings
cs: Nastavení hlášení

en: Display a message to the user
cs: Zobrazit uživateli zprávu

en: Zone
cs: Časová zóna

en: Revenue
cs: Tržba

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Checkout review instructions
cs: Instrukce pro kontrolu před zaplacením

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
cs: Tyto instrukce se zobrazí zákazníkům v horní části obrazovky kontroly před zaplacením.

en: Order created through website.
cs: Objednávka byla vytvořena prostřednictvím webu.

en: Receiving new order notification for order !order_id.
cs: Přijímám nové oznámení objednávky pro objednávku č. !order_id.

en: Product information
cs: Informace o produktu

en: Sell price
cs: Prodejní cena

en: Customer purchase price.
cs: Zákaznická kupní cena.

en: Notification
cs: Oznámení

en: clone
cs: klonovat

en: Metric
cs: Metrická

en: Not checked
cs: Nezkontrolováno

en: Remove this action
cs: Odstranit tuto akci

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Invalid e-mail address.
cs: Neplatná e-mailová adresa.

en: Click to view.
cs: Klikněte pro zobrazení.

en: Shipping Address:
cs: Dodací adresa:

en: Order #:
cs: Obj. č.:

en: Shipping Method:
cs: Způsob dodání:

en: Ship order !order_id packages.
cs: Odeslat balíky objednávky !order_id.

en: Ship
cs: Odeslat

en: This order has no comments associated with it.
cs: Tato objednávka nemá žádné komentáře.

en: Product reports
cs: Hlášení produktů

en: Sales per year
cs: Prodeje za rok

en: Products sold
cs: Prodané produkty

en: Total revenue
cs: Celková tržba

en: Update report
cs: Aktualizovat přehled

en: Sold
cs: Prodáno

en: No products found
cs: Žádné produkty nebyly nenalezeny.

en: Number of orders
cs: Počet objednávek

en: Average order
cs: Průměrná objednávka

en: Total @year
cs: Součet za @year

en: Sales year
cs: Prodejní rok

en: Sales summary
cs: Shrnutí prodeje

en: Sales data
cs: Data prodeje

en: Today, !date
cs: Dnes, !date

en: Yesterday, !date
cs: Včera, !date

en: Daily average for @month
cs: Denní průměr za @month

en: Projected totals for @date
cs: Plánovaný součet prodeje za @date

en: Grand total sales
cs: Celkový součet prodeje

en: New packages
cs: Nové balíky

en: Edit package
cs: Upravit balíky

en: Cancel package shipment
cs: Zrušit expedici balíku

en: Shipments
cs: Zásilky

en: New shipment
cs: Nová zásilka

en: Shipment !id
cs: Zásilka !id

en: Cancel shipment
cs: Zrušit expedici

en: Delete shipment
cs: Smazat zásilku

en: Ship packages
cs: Expedovat balíky

en: Package ID
cs: ID balíku

en: Shipping type
cs: Typ přepravy

en: Package type
cs: Typ balíku

en: Shipment ID
cs: ID zásilky

en: Tracking number
cs: Číslo pro sledování

en: packing slip
cs: dodací list

en: cancel shipment
cs: zrušit přepravu

en: This order's products have not been organized into packages.
cs: Produkty této objednávky nebyly rozřazeny do balíků.

en: Create packages.
cs: Vytvořit balíky.

en: Order @order_id does not exist.
cs: Objednávka @order_id neexistuje.

en: Are you sure you want to delete this package?
cs: Opravdu chcete smazat tento balík?

en: The products it contains will be available for repackaging.
cs: Produkty, které obsahují tuto položku, budou k dispozici pro přebalení.

en: Ship date
cs: Datum expedice

en: Estimated delivery
cs: Předpokládané doručení

en: No shipments have been made for this order.
cs: Pro tuto objednávku nebyly vytvořeny žádné zásilky.

en: Make a new shipment
cs: Vytvořit novou zásilku

en: Put products into packages to make shipments.
cs: Vložte produkty do balíků pro vytvoření zásilek.

en: Ship Manually
cs: Expedovat ručně

en: Shipping method
cs: Způsob přepravy

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
cs: Nemá smysl expedovat zásilku bez balíků, nemám pravdu?

en: Are you sure you want to delete this shipment?
cs: Opravdu chcete smazat tuto zásilku?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
cs: Expedice bude zrušena. Obsažené balíky budou k dispozici pro opětovné odeslání.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
cs: Expedice %tracking nemohla být zrušena přepravcem %carrier. Chcete-li ji přesto smazat, odstraňte číslo pro sledování balíku a zkuste to znovu.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
cs: Opravdu chcete zrušit expedici tohoto balíku?

en: It will be available for reshipment.
cs: Bude k dispozici pro opětovné odeslání.

en: Nevermind
cs: Budiž

en: Payment received
cs: Platba přijata

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Shippable product
cs: Doručovatelný produkt

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Enter
cs: Zadat

en: No response
cs: Bez odezvy

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: A file directory needs to be configured in <a href="!url">product feature settings</a> before a file can be selected.
cs: Před vybráním souboru musí být nakonfigurován adresář souborů v <a href="!url">nastavení vlastností produktu</a>.

en: File download
cs: Stažení souboru

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
cs: Soubor, který lze stáhnout, pokud je produkt zakoupen (zadejte cestu relativní k adresáři %dir).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
cs: %file není platný soubor nebo adresář v adresáři souborů ke stažení.

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Order total:
cs: Objednávka celkem:

en: Current balance:
cs: Současná bilance:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
cs: V průběhu platby použil zákazník jinou e-mailovou adresu: !email

en: Vendor account number
cs: Číslo účtu prodejce

en: Unknown status
cs: Neznámý stav

en: None available.
cs: Není k dispozici

en: Invoice template
cs: Šablona faktury

en: If the balance is less than or equal to $0.00.
cs: Pokud je zůstatek menší nebo rovný 0 Kč

en: Subtotal:
cs: Mezisoučet:

en: COD
cs: Dobírka

en: Address book
cs: Adresář

en: Base price
cs: Základní cena

en: Edit attribute
cs: Upravit atribut

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
cs: Opravdu chcete smazat atribut %name?

en: Tax
cs: Daň

en: Customer messages
cs: Zákaznické zprávy

en: Default price
cs: Výchozí cena

en: Pickup type
cs: Typ vyzvednutí

en: You do not have any items in your shopping cart.
cs: Váš košík je prázdný.

en: Return to order view screen.
cs: Návrat na stránku zobrazení objednávky.

en: You must enter a number for the amount.
cs: Částka musí být zadána jako číslo.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
cs: Neplatné ID objednávky. Není možné zpracovat platbu.

en: yearly
cs: ročně

en: monthly
cs: měsíčně

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.

en: Sorry, you can only add one of those at a time.
cs: Lze zadat pouze jednu z těchto položek.

en: Default cart form
cs: Výchozí formulář košíku

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
cs: Zobrazí obsah nákupního košíku zákazníka.

en: This account has been banned and can't download files anymore.
cs: Tento uživatelský účet byl zablokován a již neumožňuje stahovat soubory.

en: Uploaded file is not a valid JPEG
cs: Nahraný soubor není platný JPEG

en: Must fill in text
cs: Musíte vyplnit text

en: Package order !order_id products.
cs: Balík s produkty objednávky č. !order_id.

en: Specify and collect payment for an order.
cs: Vyberte způsob platby pro objednávku.

en: Test Gateway
cs: Testovací brána

en: Process credit card payments through the Test Gateway.
cs: Zpracovat platbu kreditní kartou prostřednictvím Testovací brány.

en: Check or Money Order
cs: Šek nebo poštoní poukázka

en: Pay by mailing a check or money order.
cs: Platba zasláním šeku nebo peněžní či poštovní poukázky.

en: UPS Next Day Early A.M.
cs: Další den ráno (UPS Next Day Early A.M.)

en: UPS 2nd Day Air
cs: Druhý den letecky (UPS 2nd Day Air)

en: UPS 3-Day Select
cs: Výběr tří dnů (UPS 3-Day Select)

en: UPS Letter
cs: dopis (UPS Letter)

en: Customer Supplied Package
cs: Balík dodaný zákazníkem

en: UPS Express Box
cs: Expresní bedna (UPS Express Box)

en: UPS 25KG Box
cs: 25kg bedna (UPS 25KG Box)

en: UPS 10KG Box
cs: 10kg bedna (UPS 10KG Box)

en: Pallet
cs: Paleta (Pallet)

en: Credit card encryption
cs: Šifrování kreditní karty

en: Credit card data in the database is currently being encrypted.
cs: Údaje o kreditní kartě v databázi se momentálně šifrují.

en: This block of text represents a configurable message such as a set of instructions or an e-mail template.  Using hook_uc_message to handle the default values for these is so easy even your grandma can do it!
cs: Tento blok textu představuje konfigurovatelnou zprávu jako soubor instrukcí nebo e-mailovou šablonu. Použití hook_uc_message k manipulaci s výchozími hodnotami je tak snadné, že by to zvládla i Vaše babička!

en: Credit card on a secure server:
cs: Kreditní karta na zabezpečeném serveru:

en: Credit card/eCheck
cs: Kreditní karta/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
cs: Přesměrovat na 2Checkout při platbě kreditní kartou nebo přes eCheck.

en: Select your payment type:
cs: Vyberte způsob platby:

en: Online check
cs: Online platba

en: Your 2Checkout vendor account number.
cs: Vaše číslo účtu prodejce na 2Checkout.

en: Secret word for order verification
cs: Tajné slovo pro ověření objednávky

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
cs: Tajné slovo, které jste uvedli v "Look and Feel" nastavení Vašeho 2Checkout účtu.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
cs: Zapnutí demo režimu dovolí zpracovávání fingovaných objedávek pro testování.

en: Language preference
cs: Nastavení jazyka

en: Adjust language on 2Checkout pages.
cs: Přizpůsobit jazyk na 2Checkout stránkách.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
cs: Povolit zákazníkům výběr mezi platbou kreditní kartou nebo online šekem.

en: Provide 2Checkout specific text for the submit button on the order review page.
cs: Poskytnout na stránce se shrnutím objednávky u 2Checkout specifický text tlačítka "Odeslat".

en: 2Checkout.com checkout type
cs: Dokončení objednávky pomocí 2Checkout.com

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
cs: Jednostránkový proces dokončení objednávky se používá jen pro obchody, které prodávají nehmotné produkty a používají pouze platby kreditní kartou.

en: Multi-page checkout
cs: Vícestránkový proces platby

en: Single page checkout
cs: Jednostránkový proces platby

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
cs: Došlo k pokusu o neověřené 2Checkout dokončení této objednávky.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
cs: Zaplaceno !type, 2Checkout.com objednávka č. !order.

en: credit card
cs: platební karta

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
cs: Objednávka bude zpracována, jakmile dojde k ověření Vaší platby na 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
cs: Platba "!type" čeká na schválení na 2Checkout.com.

en: Update your payment details
cs: Aktualizujte své platební údaje

en: Update the payment details for a recurring fee.
cs: Aktualizujte informace o platbě za pravidelný poplatek.

en: Cancel the recurring fee?
cs: Zrušit pravidelný poplatek?

en: Cancel a recurring fee.
cs: Zrušit pravidelný poplatek.

en: Update ARB subscription
cs: Upravit ARB předplatné

en: Cancel ARB subscription
cs: Zrušitt ARB předplatné

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
cs: Zpracovávat platby platební kartou s použitím AIM služby Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
cs: Přihlašovací ID k API a klíč transakce

en: API Login ID
cs: Přihlašovací ID k API

en: Transaction Key
cs: Transakční klíč

en: AIM settings
cs: AIM nastavení

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
cs: Tato nastavení se týkají metody placení přes AIM Authorize.Net pro transakce bez kreditní karty.

en: Live transactions in a live account
cs: Skutečné transakce ve skutečném účtu

en: Test transactions in a live account
cs: Testovací transakce ve skutečném účtu

en: Developer test account transactions
cs: Transakce v testovacím účtu pro vývojáře

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
cs: Říci Authorize.net aby poslal zákazníkovi e-mail s účtenkou na základě nastavení vašeho účtu.

en: ARB settings
cs: Nastavení ARB

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
cs: Tato nastavení se týkají služby Authorize.Net Automated Recurring Billing (automatizovaná pravidelná fakturace).

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
cs: Uveďte vývojářský testovací mód pouze pokud se přihlašujete ke svému účtu prostřednictvím https://test.authorize.net.<br />Změňte na produkční mód, až budete připraveni ke spuštění zpracování skutečných pravidelných poplatků.

en: Developer test
cs: Vývojářský test

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
cs: <b>Poznámka:</b> Než toto nastavíte, musíte nejprve nakonfigurovat šifrování kreditních karet.<br /> Zde zadejte hodnotu, která je uvedená v nastavení vašeho účtu na Auth.Net.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
cs: Logovat ARB platby hlídacím psem.

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
cs: Ujistěte se, že jste nastavili Silent POST URL v Authorize.Net na @url.

en: CIM settings
cs: Nastavení CIM

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
cs: Tyto nastavení přísluší ke službě Správa Informací o Zákaznících Autorize.net.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
cs: Pokaždé vytvořit CIM profil pro bezpečně ukládané CC informace pro pozdější použití.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
cs: Nový zákaznický profil na Autorize.Net byl úspěšně vytvořen.

en: Order @order taking place at @date
cs: Objednávka @order uskutečněná dne @date

en: cURL error: @error
cs: cURL chyba: @error

en: Credit card payment declined: @message
cs: Platba kreditní kartou zamítnuta: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
cs: Typ: @type<br />ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
cs: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Částka: @amount<br />AVS odpověď: @avs

en: ACCEPTED
cs: PŘIJATO

en: REJECTED
cs: ZAMÍTNUTO

en: CVV match: @cvv
cs: CVV se shoduje: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
cs: Došlo hlášení o neplatné ARB platbě.

en: ARB payment reported for order @order_id: <pre>@post</pre>
cs: ARB platba zaznamenána pro objednávku @order_id: <pre>@post</pre>

en: Product @sku has invalid interval settings for Authorize.Net - @length @unit
cs: Produkt @sku má neplatné nastavení intervalu pro Authorize.Net - @length @unit

en: Order @order_id
cs: Objednávka č. @order_id

en: Order @order_id - @sku
cs: Objednávka @order_id - @sku

en: Authorize.Net: Recurring fee for @model failed.<br />@error - @text
cs: Authorize.Net: Pravidelný poplatek pro @model skončil chybou.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Recurring fee setup for @model.<br />Subscription ID: @subscription_id
cs: Authorize.Net: setup Pravidelný poplatek pro @model.<br />ID předplatného: @subscription_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
cs: Authorize.Net: Změna předplatného @subscription_id skončila chybou.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
cs: Authorize.Net: Předplatné @subscription_id bylo změněno.

en: Subscription ID: @subscription_id
cs: ID předplatného: @subscription_id

en: Subscription data updated at Authorize.Net.
cs: Údaje o předplatném byly aktualizovány na Authorize.Net.

en: Subscription update failed. See order admin comments for more details.
cs: Aktualizace předplatného skončila chybou. Podrobnosti najdete v administrátorských komentářích k objednávce.

en: Recurring fee order ID: @order_id
cs: ID objednávky s pravidelným poplatkem: @order_id

en: The payment details for that recurring fee have been updated.
cs: Platební údaje pro tento pravidelný poplatek byly aktualizovány.

en: An error has occurred while updating your payment details. Please try again and contact us if you are unable to perform the update.
cs: Došlo k chybě během aktualizace vašich platebních údajů. Zkuste to znovu. Jestliže opakovaně nejste schopni provést aktualizaci, kontaktujte nás.

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancellation failed.<br />@error - @text
cs: Authorize.Net: Zrušení předplatného @subscription_id skončilo chybou.<br />@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id cancelled.
cs: Authorize.Net: Předplatné @subscription_id zrušeno.

en: Are you sure you wish to cancel this subscription?
cs: Opravdu chcete zrušit toto předplatné?

en: Subscription cancelled through Authorize.Net.
cs: Předplatné bylo zrušeno přes Authorize.Net.

en: Subscription cancellation failed. See order admin comments for more details.
cs: Zrušení přeplatného skončilo chybou. Podrobnosti najdete v administrátorských komentářích k objednávce.

en: Are you sure you wish to cancel this fee?
cs: Opravdu chcete zrušit tento poplatek?

en: This action cannot be undone and may result in the termination of subscription services.
cs: Tuto akci nelze vrátit zpět. Může mít za následek ukončení předplacených služeb.

en: The recurring fee has been canceled.
cs: Pravidelný poplatek byl zrušen.

en: An error has occurred. Please try again and contact us if the problem persists.
cs: Došlo k chybě. Zkuste opakovat akci. Jestliže problém přetrvává, kontaktujte nás.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
cs: Adresa (ulice) se shoduje, PSČ nikoliv

en: Address information not provided for AVS check
cs: Údaje v adrese nejsou poskytovány pro AVS kontrolu

en: AVS error
cs: AVS chyba

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
cs: Vydavatelem kreditních karet je banka mimo U.S.

en: No Match on Address (Street) or ZIP
cs: Žádná shoda v adrese (ulice) a PSČ

en: AVS not applicable for this transaction
cs: AVS neplatí pro tuto transakci

en: Retry – System unavailable or timed out
cs: Opakovat - Systém nedostupný nebo vypršel časový limit

en: Service not supported by issuer
cs: Služba není podporována vydavatelem

en: Address information is unavailable
cs: Informace o adrese nejsou k dispozici

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
cs: Devítipísmenné PSČ se shoduje, ale adresa (ulice) nikoliv

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
cs: Adresa a devítipísmenné PSČ se shodují

en: Address (Street) and five digit ZIP match
cs: Adresa a pětipísmenné PSČ se shodují

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
cs: Pětipísmenné PSČ se shoduje, ale adresa (ulice) nikoliv

en: No Match
cs: Nesouhlasí

en: Not Processed
cs: Nezpracováno

en: Should have been present
cs: By měla být přítomna

en: Issuer unable to process request
cs: Vydavatel nebyl schopen zpracovat žádost

en: Authorization and capture
cs: Autorizace a zaznamenání

en: Authorization only
cs: Pouze autorizace

en: Prior authorization capture
cs: Zaznamenání před autorizací

en: Capture only
cs: Pouze zaznamenání

en: Void
cs: Neplatný

en: CVV information
cs: CVV informace

en: Credit card terminal: Order @order_id
cs: Terminál kreditních karet: Objednávka @order_id

en: Credit card encryption must be configured to accept credit card payments.
cs: Pro přijímání plateb pomocí kreditních karet musí být nastaveno šifrování kreditní karty.

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
cs: Pro ochranu našich zákazníků před zcizením identity jsou při obnovení stránky s přehledem v prohlížeči data o kreditní kartě vymazána. Prosíme, vyplňte údaje o kreditní kartě znovu a odešlete formulář.

en: Default credit transaction type
cs: Standardní typ kreditní transakce

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
cs: Jsou vypsány pouze dostupné typy transakcí. Výchozí typ bude použit, jen pokud administrátor nevybere jiný přes terminál.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
cs: Během procesu dokončení objednávky jsou pro maximální bezpečnost data kreditní karty šifrována

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
cs: Abyste mohli přijímat platby platebními kartami, musíte nejprve zkontrolovat 
    <a href="!url">jejich bezpečnostní nastavení</a> a povolit šifrování.

en: Credit card debug mode
cs: Ladicí režim pro testování plateb kreditní kartou

en: Because you are using debug mode, credit card details may be stored in violation of PCI security standards. Debug mode is only recommended for testing transactions with fake credit card details.
cs: Protože používáte ladicí režim, jsou data kreditní karty ukládána v porušeném stavu podle PCI bezpečnostních standardů. Ladicí režim je vyžadován jen pro testovací transakce s vymyšlenými údaji kreditní karty.

en: Credit card:
cs: Kreditní karta:

en: Pay by credit card.
cs: Platba kreditní kartou.

en: (Last 4)
cs: (Poslední 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
cs: Napište jméno majitele tak, jak je uvedeno na kartě.

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: The start date you entered is invalid.
cs: Počáteční datum, které jste zadali, je neplatné.

en: The credit card you entered has expired.
cs: Vámi zadaná kreditní karta již není platná.

en: The issue number you entered is invalid.
cs: Číslo problému, které jste zadali, je neplatné.

en: You have entered an invalid CVV number.
cs: Zadali jste neplatné bezpečnostní číslo CVV.

en: You must enter the issuing bank for that card.
cs: Musíte uvést banku, která tuto kartu vydala.

en: Card Owner
cs: Vlastník karty

en: Issue Number
cs: Číslo výdeje

en: Issuing Bank
cs: Vydávající banka

en: View card details.
cs: Prohlédnout detaily karty

en: Card Type:
cs: Typ karty:

en: Card Owner:
cs: Vlastník karty:

en: Card Number:
cs: Číslo karty:

en: Start Date:
cs: Datum začátku:

en: Expiration:
cs: Platnost do:

en: Issue Number:
cs: Číslo výdeje:

en: Issuing Bank:
cs: Vydávající banka:

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
cs: Musíte mít přístup k <b>administraci kreditních karet</b> pro nastavení této volby.

en: Credit card data security
cs: Bezpečnost údajů z kreditní karty

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
cs: Jste zodpovědni za bezpečnost vašeho webu, včetně ochrany čísel kreditních karet. Prosím buďte si vědomi toho, že provedením některých nastavení v této sekci můžete snížit bezpečnost údajů kreditních karet na vašem webu a přispět k vaší odpovědnosti za škody způsobené případným podvodem.

en: Operate in credit card debug mode.
cs: Pracuje v režimu pro ladění operací s kreditními kartami.

en: Checkout workflow
cs: Postup práce s pokladnou

en: These settings alter the way credit card data is collected and used during checkout.
cs: Tato nastavení upravují způsob, jakým jsou získávána a ukládána data kreditní karty během procesu dokončení objednávky (platby v pokladně).

en: Validate credit card numbers at checkout.
cs: Ověřit čísla kreditní karty v pokladně.

en: Invalid card numbers will show an error message to the user so they can correct it.<br />This feature is recommended unless you are in debug mode.
cs: Při zadání neplatného číslo karty se zobrazí chybová zpráva uživateli, takže ji mohou opravit.<br />Tato funkce se doporučuje pouze pokud jste v ladícím režimu.

en: Attempt to process credit card payments at checkout.
cs: Pokusit se zpracovat platby kartou v pokladně.

en: Failed attempts will prevent checkout completion and display the error message from above.<br />This box must be checked to process customer credit cards if you are not in debug mode.
cs: Chybné pokusy zabrání v dokončení pokladny a zobrazí výše uvedenou chybovou zprávu.<br />Tato kolonka musí být zaškrtnuta pro zpracování kreditních karet zákazníků, pokud nejste v ladícím režimu.

en: Debug mode data clearing
cs: Vymazání dat ladicího režimu kreditních karet

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Unit of time
cs: Jednotky času

en: Credit card fields
cs: Pole kreditní karty

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
cs: Určit které informace od zákazníků shromažďovat navíc k číslu karty.

en: Enable CVV text field on checkout form.
cs: Zapnout CVV pole na stránce pokladny.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
cs: CVV je přídavný bezpečnostní prvek na kreditních kartách. Na kartách Visa, Mastercard, a Discover se jedná o třímístné číslo, na kartách AmericanExpress o čtyřmístné číslo. Pokud váš procesor kreditních karet nebo platební brána vyžadují tyto informace, měli by jste zde tuto funkci zapnout.

en: Enable card owner text field on checkout form.
cs: Zapnout pole "vlastník karty" na formuláři pokladny.

en: Enable card start date on checkout form.
cs: Zapnout počáteční datum karty na pokladním formuláři.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
cs: Zapnout textové pole pro zadání kontrolního kódu kreditní karty (CVV2) na pokladním formuláři.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
cs: Zapnout pole "vydávající banka" na formuláři pokladny.

en: Enable card type selection on checkout form.
cs: Zapnout výběr typu karty na formuláři pokladny.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
cs: Pokud je zapnuto, uveďte do pole níže, které karty (typy karet) nabídnout k výběru.

en: Card type select box options
cs: Nastavení boxu pro výběr typu karty

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
cs: Zadejte jeden typ karty na řádek. Tato pole pak nabídnou možnost zvolit typ karty, pokud je zapnut box s volbou karty.

en: Accepted card types (for validation)
cs: Přijímané typy karet (pro ověření)

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
cs: Pomocí zaškrtávacích políček určete, které typy kreditních karet budete akceptovat. U vybraných typů karet se zobrazí jejich ikony ve vyběrovém seznamu platebních metod a budou použity pro ověření čísel karet.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
cs: Zde můžete změnit zprávy zobrazované zákazníkovi při použití kreditní karty.

en: Credit card payment policy
cs: Způsob platby kreditní kartou

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
cs: Instrukce pro zákazníky na stránce pokladny nad políčky pro kreditní kartu.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
cs: Vaše fakturační údaje musí souhlasit s adresou uvedenou na Vaší kreditní kartě, jinak nebudeme schopni zpracovat Vaši objednávku.

en: Card processing failure message
cs: Zpráva pro případ neúspěšného zpracování informací o kartě

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
cs: Chybová zpráva zobrazená zákazníkovi v pokladně při nepodařeném pokusu o platbu.

en: You have specified a non-existent directory.
cs: Určená složka neexistuje.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
cs: Do složky není možné zapisovat, ověřte nastavení práv složky.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
cs: Ze složky není možné číst, ověřte nastavení práv složky.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
cs: Soubor šifrovacího klíče pro údaje o kartě byl vygenerován. Údaje o kartě budou nyní šifrována.

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Start Month
cs: Počáteční měsíc

en: Start Year
cs: Počáteční rok

en: Expiration Month
cs: Měsíc expirace (platnost do)

en: Expiration Year
cs: Rok expirace (platnost do)

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: (if present)
cs: (existuje-li)

en: Expiration Date:
cs: Platnost do data:

en: What's the CVV?
cs: Co je to CVV?

en: Process card
cs: Zpracování karty

en: What is the CVV?
cs: Co je CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
cs: CVV (Card Verification Value) je číslo sloužící jako bezpečnostní prvek, který brání zfalšování údajů platební karty. Postupujte podle návodu níže.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
cs: U těchto karet se CVV nachází na zadní straně. Jedná se o poslední trojčíslí zcela vpravo vedle podpisu.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
cs: Na kartách American Express se CVV nachází na přední straně. Jedná se o čtyřčíslí vytištěné drobnějším písmem vpravo nad číslem karty.

en: Close this window
cs: Zavřít toto okno

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
cs: Pomocí tohoto terminálu zpracovávat platby kreditními kartami přes Vaší výchozí platební bránu.

en: Be warned that credit card data will automatically be converted to the last 4 digits of the card once a transaction has occurred.  As such, subsequent charges after a partial payment will not have any stored credit card information to use.
cs: Berte na vědomí, že jakmile dojde k transakci, údaje o platební kartě budou automaticky převedeny na poslední 4 číslice. To znamená, že pro poplatky následující po dílčí platbě nebudou k dispozici žádné uložené informace o platební kartě.

en: Order total: @total
cs: Objednávka celkem: @total

en: Balance: @balance
cs: Bilance: @balance

en: Charge Amount
cs: Účtovaná částka

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
cs: Použít dostupná tlačítka v této sadě polí pro zpracování zadaných údajů karty.

en: Charge amount
cs: Účtovaná částka

en: Authorize amount only
cs: Schválit pouze částku

en: Set a reference only
cs: Nastavit pouze referenci

en: Credit amount to this card
cs: Výše úvěru na tuto kartu

en: @auth_id - @date - @amount authorized
cs: @auth_id - @date - @amount autorizováno

en: Prior authorizations
cs: Předchozí autorizace

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
cs: K autorizaci uvedené níže, se vztahuje velikost poplatku specifikovaného výše. V rámci jedné autorizace lze provést pouze jedno odečtení. Pokud je odečítaná částka vyšší než definuje autorizace, mohou vám být účtovány další poplatky.

en: Select authorization
cs: Vybrat autorizaci

en: Capture amount to this authorization
cs: Uchovat množství pro tuto autorizaci

en: Void authorization
cs: Neplatná autorizace

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
cs: @ref_id - @date - (poslední 4) @card

en: Customer references
cs: Předvolby zákazníka

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
cs: Použít dostupná tlačítka v této sadě polí pro výběry a akce na zákaznické referenci.

en: Select references
cs: Vybrat reference

en: Charge amount to this reference
cs: Účtovat částku této referenci

en: Remove reference
cs: Smazat referenci

en: Credit amount to this reference
cs: Připsat částku této referenci

en: You must enter a positive number for the amount.
cs: Částku musíte zadat jako kladné číslo.

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
cs: Kreditní karta byla vpořádku zpracována. Další detaily naleznete v komentáři administrátora.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
cs: Během zpracování údajů platební karty došlo k chybě. Podrobnosti najdete ve správcovských komentářích k objednávce.

en: administer credit cards
cs: administrovat kreditní karty

en: view cc details
cs: zobrazit detaily karty

en: view cc numbers
cs: zobrazit čísla karet

en: process credit cards
cs: zpracovat kreditní karty

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
cs: Zpracovávat platby kreditní kartou s použitím služby Silent Order POST firmy CyberSource.

en: Payment server
cs: Platební server

en: CyberSource server used when processing payments.
cs: CyberSource server použitý při zpracovávání plateb.

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
cs: Musíte zajistit, aby Váš CyberSource účet a web server byly schopni používat služby které si vyberete.<br />Silent Order POST vyžaduje cURL podporu a upravený <a href="!url">HOP.php</a>.<br />SOAP Toolkit API vyžaduje SOAP a DOM rozšíření pro PHP.

en: Ensure address verification
cs: Požadovat ověření adresy

en: Process transaction only if address passes verification.
cs: Zpracovat transakci pouze pokud adresa uspěje při ověření

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
cs: Zpracovat transakci bez ohledu na výsledek ověření adresy

en: SOAP Toolkit API settings
cs: Nastavení SOAP Toolkit API

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
cs: Vytvořit CyberSource základní profil pro každou nově zpracovanou objednávku placenou přes kreditní kartu.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
cs: Povolí výpočet daně prostřednictvím CyberSource daňové služby.

en: Tax calculation "Ship from" address
cs: Výpočet daně dle adresy odesílatele

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
cs: Tato adresa bude použita při výpočtu daně pomocí CyberSource daňové služby.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
cs: Zadejte dvojpísmenou zkratku vašeho státu nebo provincie.

en: ZIP/Postal code
cs: PSČ

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
cs: Zadejte dvoupísmenný ISO 3166-1 kód. Pokud nevíte, jaký je váš, konzultujte Wikipedii.

en: The credit card type did not pass validation.
cs: Typ kreditní karty byl odmítnut během ověření.

en: Could not figure out cc type: @number / @type
cs: Nelze zjistit typ kreditní karty: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
cs: Silent Order POST vyžaduje HOP.php poskytnuté CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
cs: <b> Kreditní karta !type:</b> !amount<br /><b>Rozhodnutí: !decision</b><br /><b>Zdůvodnění:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
cs: !id<br />!decision, Důvod: !reason

en: , AVS: @avs
cs: , AVS: !avs

en: No response returned from CyberSource.
cs: Neobdrželi jsme odpověď od CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
cs: Nelze se připojit k CyberSource přes SOAP.

en: We apologize for the delay, but we are unable to process your credit card at this time. Please <a href="!url">contact sales</a> to complete your order.
cs: Omlouváme se za zpoždění, ale v tomto okamžiku nejsme schopni zpracovat Vaši kreditní kartu. Prosím <a href="!url">kontaktujte prodejce</a> pro dokončení Vaší objednávky.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
cs: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Rozhodnutí: @decision</b><br /><b>Zdůvodnění:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
cs: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Zdůvodnění:</b> !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
cs: <b>CyberSource profil vytvořen.</b><br /><b>ID předplatného:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
cs: <b>Pokus o vytvoření profilu CyberSource se nezdařilo.</b><br /><b>Příčina:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
cs: Žádné daně k této objednávce.

en: @city city tax
cs: @city městská daň

en: County tax
cs: Okresní daň

en: District tax
cs: Oblastní daň

en: @state state tax
cs: @state státní daň

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
cs: Pokus o výpočet daní pro objednávku @order_id selhal - příčina: @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
cs: Pokus o výpočet daní pro objednávku @order_id selhal. CyberSource neodpovídá.

en: Successful transaction.
cs: Úspěšná transakce.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
cs: Jedno nebo více polí v požadavku chybí, nebo obsahují neplatné údaje. .<br /><b>Možné řešení:</b> Zašlete požadavek znovu s opravenými informacemi.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
cs: <b>Chyba:</b> Selhání systému.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyčkejte několik minut a zašlete požadavek znovu.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
cs: <b>Chyba:</b> Požadavek byl přijat, ale čas pro spojení se serverem vypršel. Tato chyba nezahnrnuje vypršení času pro spojení účastnické stanice a serveru.<br /> <b>Možné řešení:</b> Abyste nedošlo ke zdvojení objednávky, nezasílejte znovu požadavek dokud nezobrazíte stav objednávky v Obchodním Centru.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
cs: <b>Chyba:</b> Požadavek byl přijat, ale server neukončil zpracování ve vyhrazeném čase.<br /> <b>Možné řešení:</b> Abyste nedošlo ke zdvojení objednávky, nezasílejte znovu požadavek dokud nezobrazíte stav objednávky v Obchodním Centru.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
cs: Požadavek na schválení byl potvrzen vydavatelskou bankou, ale odmítnut CyberSource, protože neprošel kontrolou Address Verification Service (AVS).<br /><b>Možné řešení:</b> Můžete zachytit schválení, ale zvažte revizi objednávky pro možnost podvodu.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Neplatná karta.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu nebo jiný způsob platby.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Karta nebyla přijata. Banka, která kartu vydala neposkytla další informace.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu nebo jiný způsob platby.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Na účtu není dostatek prostředků.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu nebo jiný způsob platby.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
cs: Ukradená nebo ztracená karta.<br /><b>Možné řešení:</b> Prohlédněte si zákazníkovy údaje a určete, zda budete požadovat jinou kartu.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
cs: Banka, která vydala kartu, není k dispozici.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyčkejte několik minut a znovu zašlete požadavek.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Karta je neaktivní nebo nemá povolené vzálené transakce.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu, nebo jiný způsob platby.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Karta přesáhla určený limit kreditu.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu nebo jiný způsob platby.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Číslo pro ověření karty je neplatné.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu nebo jiný způsob platby.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
cs: Zpracovatel odmítl požadavek z obecných důvodů týkajících se zákazníkova účtu.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jiný způsob platby.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
cs: Zákazník byl nalezen na černé listině zpracovatele.<br /><b>Možné řešení:</b> Zrevidujte objednávku a kontaktujte zpracovatele platby.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
cs: Zákazníkův bankovní účet je zmrazen.<br /><b>Možné řešení:</b> Zrušte objednávku nebo vyžádejte jiný způsob platby.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
cs: Požadavek na schválení byl potvrzen vydavatelskou bankou, ale CyberSource jej odmítl, protože kontrolní číslo karty neprošlo ověřením.<br /><b>Možné řešení:</b>Můžete zachytit ověření, ale zvažte odmítnutí objednávky z důvodu možnosti podvodu.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
cs: Chybné číslo účtu.<br /><b>Možnosti:</b> Žádat jinou kartu nebo jiný způsob platby.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
cs: Zpracovatel platby nepřijal typ karty.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyžádejte si jinou kartu nebo jiný způsob platby. Také je možné kontaktovat podporu CyberSource a ověřit, zda je váš účet správně nastaven.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
cs: Zpracovatel odmítl požadavek z důvodu plynoucího ze samotného požadavku<br /><b>Možné řešení:</b>Vyžádejte si jiný způsob platby.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
cs: Nastavení vašeho účtu u CyberSource není v pořádku. <br /><b>Možné řešení:</b>Neodesílejte požadavek znovu. Kontaktujte zákaznickou podporu a opravte chybu v nastavení.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
cs: Chyba zpracovatele.<br /><b>Možné řešení:</b> Vyčkejte několik minut a znovu zašlete požadavek.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
cs: Zaslaný typ karty je chybný nebo neodpovídá číslu kreditní karty.<br /><b>Možné řešení:</b> Požádejte svého zákazníka, aby ověřil, že jeho karta odpovídá typu uvedenému ve webovém obchodu, poté znovu zašlete požadavek.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
cs: <b>Chyba:</b>Požadavek byl přijat, ale vypršel čas na spojení se zpracovatelem platby.<br /><b>Možné řešení:</b>Abyste se vyhnuli zdvojení transakce, nezasílejte požadavek znovu, dokud nezrevidujete stav transakce v Obchodním centru (Business Center).

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
cs: Zákazník je čeká na svoje platební ověření.<br /><b>Možná akce:</b> Ověřte držitele karty před pokračováním převodu.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
cs: Zákazník nemohl být autentifikován.<br /><b>Možné řešení:</b> Revidujte zákazníkovu objednávku.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
cs: Požadavek na autorizaci byl schválen vydavatelskou bankou, ale byl odmítnut CyberSource na základě vašeho nastavení Smart Authorization..<br /><b>Možné řešení:</b> Nezachytávejte autorizaci bez další revize. Pro zjištění důvodu proč CyberSource odmítl požadavek zrevidujte pole avsCode, cvResult a factorCode.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
cs: Adresa odpovídá, ale 5ti a 9di místné směrovací číslo neodpovídá.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
cs: Adresa se shoduje, ale PSČ nebylo ověřeno. Hlášení pouze pro Visa karty vydané mimo USA.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
cs: Adresa a PSČ se neshodují. Hlášení pouze pro Visa karty vydané mimo USA.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
cs: Adresa a PSČ se shodují. Hlášení pouze pro Visa karty vydané mimo USA.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
cs: AVS data (ověření adresy) jsou neplatná, nebo nejsou  pro tento typ karty povolena.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
cs: Jméno držitele karty nesouhlasí, ale PSČ souhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
cs: Vydavatelská banka mimo USA nepodporuje Address Verification Service.

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
cs: Jméno držitele karty nesouhlasí. Adresa a PSČ souhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
cs: Adresa nebyla ověřena. Hlášení pouze pro Visa karty vydané mimo USA.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
cs: Jméno držitele karty souhlasí, ale fakturační adresa a PSČ nesouhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
cs: Jméno držitele karty a PSČ souhlasí, ale fakturační adresa nesouhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
cs: Adresa a PSČ nesouhlasí. - nebo - Jméno držitele karty, adresa a PSČ nesouhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
cs: Jméno držitele karty souhlasí, ale fakturační PSČ nesouhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
cs: PSČ odpovídá, ale adresa nebyla ověřena. Zpráva pouze pro Visa karty vydané mimo USA.

en: System unavailable.
cs: Systém je nedostupný.

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
cs: USA - vydavatelská banka nepodporuje AVS.

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
cs: Jméno držitele karty nesouhlasí, ale adresa souhlasí. Hlášení pouze pro karty typu American Express.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
cs: Informace o adrese není dostupná. Zpráva je zobrazena, pokud není dostupná služba AVS (ověření adresy) pro státy mimo USA, nebo pokud AVS v US bance nefunguje správně.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
cs: Adresa nesouhlasí, ale 9 místné směrovací číslo souhlasí.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
cs: Úplná shoda. Adresa a 9 místné směrovací číslo souhlasí.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
cs: Úplná shoda. Adresa a 5 místné směrovací číslo souhlasí

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
cs: Adresa nesouhlasí, ale 5 místné směrovací číslo souhlasí.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
cs: Služba AVS (ověření adresy) pro tento typ zpracovatele nebo typ karty není podporována.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
cs: Zpracovatel zaslal neznámou hodnotu odpovědi služby AVS (ověření adresy).

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
cs: Vydavatelská banka označila transakci jako podezřelou.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
cs: Kontrolní číslo karty neprošlo při prověření údajů u zpracovatele.

en: Card verification number matched.
cs: Kontrolní číslo karty souhlasí.

en: Card verification number not matched.
cs: Kontrolní číslo karty nesouhlasí.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
cs: Kontrolní číslo karty nebylo zpracovatelem zpracováno z nespecifikovaných důvodů.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
cs: Kontrolní číslo karty je na kartě ale nebylo přiloženo v požadavku.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
cs: Kontrolní číslo karty není vydavatelskou bankou podporováno.

en: Card verification is not supported by the card association.
cs: Ověření karty není podporováno asociací příslušné karty.

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
cs: Ověření karty není pro tohoto zpracovatele nebo typ karty podporováno.

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
cs: Zpracovatel vrátil neznámý kód jako odpověď na ověření karty.

en: No result code returned by processor.
cs: Zpracovatel nevrátil žádný kód.

en: Continue with checkout to complete payment.
cs: K dokončení platby pokračujte na pokladnu.

en: Javascript must be enabled to view the order total preview.
cs: Pro zobrazení náhledu celkového součtu objednávky je potřeba mít zapnutý Javascript.

en: Select a payment method from the following options.
cs: Z následujících možností vyberte způsob platby.

en: Paying by
cs: Platba pomocí

en: Show the order total preview on the payment pane.
cs: Na panelu s platbou zobrazit celkovou cenu objednávky.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
cs: Průchod pokladnou nelze dokončit, protože nejsou povoleny žádné metody platby. Kontaktujte správce pro vyřešení problému.

en: Method: @payment_method
cs: Způsob: @payment_method

en: Modify 'Payment info'
cs: Přizpůsobit 'Informace o platbě'

en: None available
cs: Není k dispozici

en: Update order status on full payment
cs: Aktualizovat stav objednávky při plném uhrazení

en: A payment gets entered for an order
cs: Platba objednávky odeslána

en: Check the order balance
cs: Zkontrolovat bilanci objednávky

en: Balance is less than !zero.
cs: Bilance je menší než !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
cs: Bilance je menší nebo rovna !zero.

en: Balance is equal to !zero.
cs: Bilance je rovna !zero.

en: Balance is greater than !zero.
cs: Bilance je větší než !zero.

en: Balance comparison type
cs: Typ porovnání bilance

en: Credit card charge failed.
cs: Platba kreditní kartou selhala.

en: Card charged, resolution code: 0022548315
cs: Platba byla stržena z karty, kód operace: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
cs: Platba kartou byla úspěšně zpracována.

en: Configure the payment settings.
cs: Konfigurovat nastavení plateb.

en: View the payment settings.
cs: Zobrazit nastavení platby.

en: Edit the payment settings.
cs: Upravit nastavení platby.

en: Edit the basic payment settings.
cs: Upravit základní nastavení platby.

en: Edit the payment method settings.
cs: Upravit nastavení platebních metod.

en: Payment gateways
cs: Platební brány

en: Edit the payment gateway settings.
cs: Upravit nastavení platební brány.

en: Return order totals
cs: Vrátit celkové součty objednávky

en: Add the payment details to the checkout pane.
cs: Přidat detaily o platbě do panelu pokladny.

en: Add the payment details to the order pane.
cs: Přidat detaily platby do panelu objednávky.

en: Select payment gateway
cs: Vybrat platební bránu

en: Delete payment?
cs: Smazat platbu?

en: The payment method of the order.
cs: Způsob platby pro objednávku.

en: The payment balance of the order
cs: Saldo objednávky

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
cs: Vybrat platební metodu ze zapnutých platebních modulů

en: Enable payment tracking.
cs: Zapnout sledování plateb.

en: Allow payments to be deleted by users with permission.
cs: Povolit mazání plateb uživatelům s odpovídajícím oprávněním.

en: Log payments entered and deleted to order log.
cs: Zaznamenávat vložené a smazané platby do logu objendávek.

en: Default payment details message
cs: Výchozí text zprávy o detailech platby

en: Message displayed when a payment method does not display any further details.
cs: Zpráva, která se zobrazí, když platební metoda nezobrazí žádné detaily.

en: !method settings
cs: Nastavení !method

en: @gateway_name settings
cs: Nastavení brány: @gateway_name

en: This gateway supports the following payment methods:
cs: Tato brána podporuje následující způsoby platby:

en: Enable this payment gateway for use.
cs: Zapnout tuto platební bránu.

en: Order total preview:
cs: Celkový náhled objednávky:

en: Payment entered.
cs: Platba byla zadána.

en: An error loading the payment information occurred.
cs: Při nahrávání informací o platbě došlo k chybě.

en: Payment information:
cs: Informace o platbě:

en: @method payment of @amount received on @date.
cs: @method platba částky @amount obdržena @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto platbu?

en: Payment deleted.
cs: Platba byla odstraněna.

en: Please choose a payment gateway to use for that payment.
cs: Vyberte platební bránu pro tuto platbu.

en: Use gateway
cs: Použít bránu

en: You are not able to process %type payments.
cs: Nejste oprávněn provádět platby typu %type.

en: Attempted to process a %type payment but the gateway's function was not found.
cs: Pokus o zpracování platby %type se bohužel nezdařil, protože nebyla nalezena funkce platební brány.

en: @method payment for @amount entered by @user.
cs: @method platba částky @amount vložena uživatelem @user.

en: view payments
cs: zobrazit platby

en: manual payments
cs: manuální platby

en: delete payments
cs: smazat platby

en: Adds a credit card gateway that simulates a successful payment for testing checkout.
cs: Přidá platební bránu pro platební karty, která simuluje úspěšnou platbu pro testování pokladny.

en: Defines an API to let payment modules interact with the cart.
cs: Definuje API pomocí kterého je umožněno platebním modulům interagovat s košíkem.

en: Receive Check
cs: Přijímat šeky

en: Check or money order
cs: Šek nebo peněžní či poštovní poukázka.

en: Cash on delivery
cs: Dobírka

en: Pay cash on delivery on pick-up.
cs: Platba hotově při doručení a předání.

en: A generic payment method type.
cs: Obecný typ platební metody.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
cs: Úhrada celé částky je předpokládána při převzetí zásilky nebo při vyzvednutí v obchodě.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
cs: Objednávky větší než !number <b>nejsou povolené</b> pro platbu dobírkou.

en: Delivery Date
cs: Datum doručení

en: Desired delivery date:
cs: Požadované datum doručení:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
cs: Vaše poslední objednávka přesáhla maximum povolené pro platbu dobírkou. Prosíme vraťte se zpět a vyberte jinou metodu placení.

en: Maximum order total eligible for COD
cs: Maximální povolená částka pro dobírku

en: Set to 0 for no maximum order limit.
cs: Nastavte 0 pro neomezený limit objednávky.

en: Let customers enter a desired delivery date.
cs: Povolit zákazníkům zadat požadované datum doručení zboží.

en: Enter a desired delivery date:
cs: Vložte požadované datum doručení:

en: Checks should be made out to:
cs: Šeky by měly být vystaveny na:

en: Mail to
cs: Odeslat na

en: Clear Date:
cs: Datum splatnosti:

en: Check received
cs: Šek byl přijat

en: Expected clear date:
cs: Předpokládané datum splatnosti:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
cs: Nastavit poštovní adresu, která se zobrazí zákazníkům, kteří si vyberou tento způsob platby.

en: Direct checks to a person or department.
cs: Přímé šeky pro osoby nebo oddělení.

en: Check payment policy
cs: Pravidla pro platbu šekem

en: Instructions for customers on the checkout page.
cs: Pokyny pro zákazníky na stránce s pokladnou.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
cs: Osobní a firemní šeky budou podrženy až 10 dní, abychom ověřili, že platba bude převedena před odesláním objednávky.

en: Any notes about the check, like type or check number.
cs: Libovolné poznámky týkající se šeku, např. typ nebo číslo.

en: Expected clear date
cs: Předpokládané datum splatnosti

en: Receive check
cs: Přijmout šek

en: Use the form to enter the check into the payments system and set the expected clear date.
cs: Tento formulář použijte ke vložení šeku do platebního systému a nastavte předpokládaný datum splatnosti.

en: Order balance:
cs: Bilance objednávky:

en: The amount must be a number.
cs: Částka musí být číslo.

en: Check received, expected clear date of @date.
cs: Šek byl přijat, očekávané datum splatnosti je @date

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
cs: Zajišťuje následující způsoby platby: šekem/složenkou, dobírkou a 'jiné'.

en: Review order
cs: Přehled objednávky

en: Review payment
cs: Přehled platby

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku

en: PayPal payment complete
cs: Platba prostřednictvím PayPal byla dokončena

en: PayPal payment cancelled
cs: Platba prostřednictvím PayPal byla zrušena

en: PayPal Express Checkout
cs: Expresní platba přes PayPal

en: PayPal Website Payments Pro
cs: Webová stránka PayPal: Payments Pro

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
cs: Provést platby kartou prostřednictvím Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
cs: PayPal - plaťte bez sdílení osobních finančních údajů.

en: PayPal Website Payments Standard
cs: Webová stránka PayPal: Payments Standard

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
cs: Přesměrovat uživatele na platbu přes PayPal.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
cs: Dokončit objednávku přes PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
cs: Založte si účet Sandbox a použijte ho pro testování

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
cs: Pro uživatele expresních plateb je potřeba použít PayPalem ověřenou doručovací adresu

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
cs: Povolit zobrazení formuláře zpusobu dopravy na stránce Přehled platby.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
cs: Zapnout pole název společnosti na stránce Přehled platby.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
cs: Zapnout pole kontaktní telefonní číslo na stránce Přehled platby.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
cs: Zapnout pole textový komentář na stránce Přehled platby.

en: API credentials
cs: Základní údaje API

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
cs: !link pro informace o získání pověření. Potřebujete získat API Podpis. Jestliže jste již získal/a API ověření, můžete si zkontrovat svá nastavení v API Přístupové sekci nebo ve vašem PayPal profilu.

en: API username
cs: API uživatelské jméno

en: API password
cs: API heslo

en: <b>Address:</b> @avscode
cs: <b>Adresa:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
cs: <b>@type</b><br /><b>Úspěch: </b>@amount @currency

en: PayPal transaction ID: @transactionid
cs: Identifikační číslo transakce PayPal: @transactionid

en: PayPal e-mail address
cs: E-mailová adresa PayPal

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
cs: E-mailová adresa účtu služby PayPal na který chcete příjímat platby.

en: PayPal login page language
cs: Jazyk přihlašovací stránky služby PayPal

en: Payment action
cs: Platební operace

en: Complete sale
cs: Dokončení prodeje

en: Provide PayPal WPS specific text for the submit button on the order review page.
cs: Poskytněte službe PayPal WPS specifický text pro tlačítko Odeslat na stránce přehledu objednávky.

en: PayPal cart submission method
cs: Odeslání košíku metodou PayPal

en: Submit the whole order as a single line item.
cs: Odeslat celou objednávku jako položku v jednom řádku.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
cs: Odeslat rozpoložkovanou objednávku ukazující každou položku zboží a popisek.

en: Shipping address prompt in PayPal
cs: Zobrazovat výzvu k zadání doručovací adresy v PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
cs: Nezobrazovat výzvu k zadání doručovací adresy v PayPal.

en: Prompt customer to include a shipping address.
cs: Upozornit zákazníka, aby zadal dodací adresu.

en: Require customer to provide a shipping address.
cs: Vyžadovat, aby zákazník zadal dodací adresu.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
cs: Odeslat adresu PayPalu pro potlačení PayPalem uložené adresy.

en: Works best with the first option above.
cs: Pracuje nejlépe s první volbou výše.

en: Sent address selection
cs: Poslat vybrané adresy

en: Send billing address to PayPal.
cs: Odeslat fakturační adresu službě PayPal.

en: Send shipping address to PayPal.
cs: Odeslat doručovací adresu službě PayPal.

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
cs: Zobrazit v logu informace pro ladění okamžitých platební upozornění (Instant Payment Notifications).

en: For Express Checkout, you need to <a href="!cp_link">enable the cart pane</a> and <a href="!wpp_link">configure the Website Payments Pro settings</a>.
cs: Pro Express Checkout, musíte <a href="!cp_link">zapnout panel košíku </a> a <a href="!wpp_link">nakonfigurovat nastavení Website Payments Pro</a>.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
cs: Přijetí IPN z URL pro objednávku @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
cs: IPN se pokousil s nesprávným ID objednávky.

en: IPN transaction verified.
cs: IPN transakce ověřena.

en: IPN transaction ID has been processed before.
cs: ID IPN transakce už bylo ověřeno.

en: PayPal has cancelled the reversal and returned !amount !currency to your account.
cs: PayPal zrušil obrat a vrátil !amount !currency na Váš účet.

en: PayPal transaction ID: @txn_id
cs: ID PayPal transakce: @txn_id

en: You have denied the customer's payment.
cs: Zamítli jste zákazníkovu platbu.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
cs: Autorizace se nezdařila a nemůže být zaznamenána.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
cs: Zákazníkův pokus o platbu bankovním převodem selhal.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
cs: Platba čeká v systému PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
cs: PayPal vrátil platbu!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
cs: Plaba byla systémem PayPal vrácena: @reason

en: The authorization has been voided.
cs: Autorizace byla zrušena.

en: IPN transaction failed verification.
cs: IPN transakci se nepodařilo ověřit.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
cs: Nepodařilo se ověřit IPN transakci pro tuto objednávku.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
cs: V platbě PayPal se objevila chyba. Překontrolujte svůj košík a zkuste to znovu.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
cs: Vaše objednávka je téměř hotova. Pro dokončení objednávky prosím vyplňte následující údaje a klikněte na 'Pokračovat k pokladně'.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
cs: Vaše objednávka bude dokončena po kliknutí na tlačítko 'Odeslat objednávku' níže. Jakmile bude objednávka odeslána, bude z vašeho PayPal účtu stržena výše uvedená částka. Po provedení platby obdržíte potvrzení.

en: Checkout with PayPal.
cs: Platba prostřednictvím systému PayPal.

en: Calculate shipping
cs: Vypočítat poštovné

en: Click to refresh shipping options
cs: Klikněte pro obnovení možností přepravy

en: Leave blank if shipping to a residence.
cs: Nevyplňujte, pokud se jedná o přepravu do místa bydliště.

en: Order comments
cs: Komentáře k objednávce

en: Special instructions or notes regarding your order.
cs: Zvláštní pokyny nebo poznámky k vaší objednávce.

en: Continue checkout
cs: Pokračovat k pokladně

en: You must calculate and select a shipping option.
cs: Musíte spočítat a vybrat možnost dopravy.

en: Error calculating shipping
cs: Chyba při výpočtu přepravy

en: All the address information matched.
cs: Všechny informace o adrese se shodují.

en: None of the address information matched; transaction declined.
cs: Žádný z údajů o adrese neodpovídají; převot zamítnut.

en: Part of the address information matched.
cs: Část adresy odpovídá.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
cs: Obchodník neposkytl AVS informace. Není zpracováno.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
cs: Adresa není ověřena, nebo vlastník neodpověděl. Služba není k dispozici.

en: No AVS response was obtained.
cs: Žádná AVS odpověď nebyla získána.

en: Address matched; postal code did not
cs: Adresa souhlasí, ale PSČ nesouhlasí

en: Nothing matched; transaction declined
cs: Nic nesouhlasí; převod zamýtnut.

en: Address and postal code matched
cs: Adresa a PSČ souhlasí.

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
cs: Není povoleno pro  MOTO převody; převod zamítnut.

en: Global unavailable
cs: Globálně nedostupné.

en: International unavailable
cs: Mezinárodně nedostupné.

en: Postal code matched; address did not
cs: PSČ souhlasí, adresa nesouhlasí

en: Retry for validation
cs: Ověřit znovu

en: Service not supported
cs: Služba není podporována.

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Matched
cs: Souhlasí

en: No match
cs: Nesouhlasí

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
cs: Obchodník neimplementoval CVV2 manipulaci kódu.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
cs: Obchodník zjistil že CVV2 se nenachází na kartě.

en: Service not available
cs: Služba je nedostupná

en: Unkown error
cs: Neznámá chyba

en: Not processed
cs: Nezpracováno

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
cs: Zákazník neposkytl potvrzenou dodací adresu podle vašich požadavků na adresu.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
cs: Čeká na získání prostředků na autorizační nastavení.

en: eCheck has not yet cleared.
cs: eCheck ještě nebyl vyřízen.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
cs: Tuto mezinárodní platbu musíte příjmout či odmítnout manuálně ze svého Přehledu účtu.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
cs: Platbu v této měně musíte příjmout či odmítnout manuálně ze svého Přehledu účtu.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
cs: Vaše e-mailová adresa zatím není registrována nebo ověřena.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
cs: Pro příjem plateb kreditní kartou musíte  změnit svůj účet na Business nebo Premier.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
cs: Dříve než přijmete platbu, musíte ověřit Váš účet.

en: The customer has initiated a chargeback.
cs: Zákazník zahájil vrácení transakce.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
cs: Zákazník zahájil záruku vrácení peněz.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
cs: Zákazník vyplnil stížnost k transakci.

en: You gave the customer a refund.
cs: Proběhlo vyplacení náhrady zákazníkovi.

en: PayPal pending
cs: Čeká se na PayPal

en: Integrates various PayPal payment services and IPN feedback.
cs: Integruje různé PayPal platební služby a IPN spětnou vazbu.

en: Flat rate
cs: Paušální sazba

en: Edit flat rate method
cs: Upravit paušální sazbu

en: Delete flat rate method
cs: Smazat paušální sazbu

en: Flat shipping rates
cs: Paušální sazby přepravy

en: Default rate: %price
cs: Výchozí sazba: %price

en: Fetch a shipping quote
cs: Zjisit přirážku za přepravu

en: Shipping quote via @method
cs: Poplatek za přepravu přes @method

en: Base rate
cs: Základní sazba

en: Default product rate
cs: Výchozí sazba produktu

en: Add a new flat rate shipping method.
cs: Přidat nový způsob přepravy s paušální sazbou.

en: Shipping method title
cs: Název způsobu přepravy

en: The name shown to distinguish it from other flatrate methods.
cs: Jméno které slouží k odlišení od odstatních paušálních sazeb.

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
cs: Jméno, které se zobrazí zákazníkům, když vybírají způsob přepravy v pokladně.

en: The starting price for shipping costs.
cs: Cena, od které se počítají náklady na přepravu.

en: Default product shipping rate
cs: Výchozí přepravní sazba za produkt

en: The base rate must be a numeric amount.
cs: Základní sazba musí být číselná hodnota.

en: The product rate must be a numeric amount.
cs: Sazba za produkt musí být číselná hodnota.

en: Do you want to delete this shipping method?
cs: Chcete smazat tento způsob přepravy?

en: Ubercart - fulfillment
cs: Ubercart - dokončení

en: Shipping quote settings
cs: Nastavení poplatků za přepravu.

en: Configure the shipping quote settings.
cs: Změnit nastavení poplatků za přepravu.

en: View general shipping quote settings.
cs: Zobrazit hlavní nastavení přepravních poplatků.

en: Quote methods
cs: Metody sazeb

en: Shipping settings
cs: Nastavení přepravy

en: Default product pickup address
cs: Výchozí adresa pro vyzvednutí produktů

en: Default product shipping type
cs: Výchozí typ přepravy zboží

en: Getting shipping quote via !method
cs: Načítám možnosti přepravy pomocí !method

en: Quote method
cs: Způsob stanovení přirážky

en: Order has a product of a particular shipping type
cs: Objednávka obsahuje produkt který vyýaduje zváštní způsob přepravy

en: Order: Product
cs: Ojednávka: produkt

en: Order has a shipping quote from a particular method
cs: Objednávka má přepravní přirážku z konkrétního způsobu přepravy

en: Order: Shipping Quote
cs: Objednávka: Přepravní přirážka

en: Shipping quote method
cs: Způsob přepravní přirážky

en: Shipping quotes
cs: Přepravní prirážky

en: Calculate shipping cost
cs: Spočítat náklady na dopravu

en: Extra information necessary to ship.
cs: Další informace potřebné k přepravě.

en: Shipping quote
cs: Přepravní sazba

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
cs: Zjistit přepravní sazbu pro tuto objednávku.

en: Small package
cs: Malý balíček

en: Quote settings
cs: Nastavení sazeb

en: Quote errors are submitted to watchdog.
cs: Chyby sazeb a poplatků jsou zapsány do logu webu.

en: Quote errors are not submitted to watchdog.
cs: Chyby sazeb nejsou zapsány do logu webu.

en: Debugging information is displayed to administrators when quotes are generated.
cs: Při generování sazeb jsou administrátorům zobrazeny ladicí informace.

en: Debugging information is not displayed to administrators when quotes are generated.
cs: Při generování sazeb nejsou administrátorům zobrazeny ladicí informace.

en: @method is enabled.
cs: Metoda @method je povolena.

en: Log errors during checkout to watchdog
cs: Zapsat chyby během ukládání objednávky do logu webu

en: Display debug information to administrators.
cs: Zobrazovat administrátorům ladící informace.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
cs: Zabránit zákazníkovi v dokončení objednávky, pokud nezvolil způsob přepravy.

en: Shipping quote pane description
cs: Popis panelu přepravní přirážky

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
cs: Přepravní přirážky jsou generovány automaticky, když zadáte svoji adresu. Mohou být ručně aktualizovány pomocí tlačítka níže.

en: Shipping quote error message
cs: Chybová zpráva přepravní přirážky

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
cs: V průběhu výpočtu poplatků za dopravu došlo k chybě. Zkontrolujte prosím doručovací adresu i informace o produktech a zkuste to znovu. Pokud problém stále přetrvává dokončete prosím objednávku telefonicky.

en: Default pickup address
cs: Výchozí adresa pro vyzvednutí

en: Default order fulfillment type for products
cs: Výchozí typ plnění objednávek pro produkty

en: At least one shipping quote method must be enabled.
cs: Alespoň jeden způsob stanovení přepravní přirážky musí být zapnutý.

en: Calculate
cs: Spočítat

en: Receiving quotes:
cs: Zjišťuji poplatky:

en: Estimated shipping cost:
cs: Odhadovaná cena přepravy:

en: Click to calculate shipping
cs: Klikněte zde pro výpočet poplatku za přepravu

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
cs: Při hledání možností dopravy došlo k chybě. Prosím, zkontrolujte vybrané produkty a dodací adresu a zkuste to znovu. Pokud se problém nevyřeší, zavolejte na naši zákaznickou linkou @phone.

en: You must select a shipping option before continuing.
cs: Před pokračováním musíte vybrat způsob dopravy.

en: Invalid option selected. Recalculate shipping quotes to continue.
cs: Byla vybrána neplatná volba. Pro pokračování přepočítejte cenu přepravy.

en: Get shipping quotes
cs: Získat poplatky za přepravu

en: Apply to order
cs: Aplikovat na objednávku

en: configure quotes
cs: nastavení sazeb

en: Shipping Quotes
cs: Poplatky za přepravu

en: Tracking numbers
cs: Sledovací čísla

en: Display tracking numbers of shipped packages.
cs: Ukázat sledovací čísla odeslaných balíků

en: Shipping Label
cs: Přepravní popisek

en: Organize products into packages.
     Package numbers in multiple shipping types are of the first shipping type they appear in. All
     packages are given a unique ID when they are saved. Choose the default package "Sep." to
     automatically create a package for each of the selected quantity of products in that row.
cs: Uspořádat produkty do balíků.
    Čísla zásilek ve více typové přepravě se určí z prvního typu přepravy. Všechny balíky jsou uvedeny unikátní ID, pokud jsou uloženy. Vyberte výchozí balení "Sep." (separátně), aby se automaticky vytvořily balíčky pro každé vybrané množství výrobků v této řadě.

en: Sep.
cs: Jednotlivě

en: Make packages
cs: Vytvořit balíky

en: Create one package
cs: Vytvořit jeden balík

en: Packages should have at least one product in them.
cs: Balík by měl obsahovat alespoň jeden produkt.

en: Package %id:
cs: Balík %id:

en: Contents:
cs: Obsahuje:

en: Package type:
cs: Typ balíku:

en: Dimensions:
cs: Rozměry:

en: !l x !w x !h
cs: !l × !w × !h

en: Insured value:
cs: Pojistná hodnota:

en: Tracking number:
cs: Sledovací číslo:

en: Label:
cs: Popis:

en: Pickup Address:
cs: Adresa pro vyzvednutí:

en: Delivery Address:
cs: Doručovací adresa:

en: Schedule:
cs: Rozvrh:

en: Ship date:
cs: Datum expedice:

en: Expected delivery:
cs: Předpokládané doručení:

en: Shipment Details:
cs: Detaily zásilky:

en: Carrier:
cs: Přepravce:

en: Tracking Number:
cs: Číslo pro sledování balíku:

en: Services:
cs: Služby:

en: Cost:
cs: Náklady:

en: Package @id
cs: Balík @id

en: Physical dimensions of the packaged product.
cs: Rozměry zabaleného produktu.

en: Units of measurement
cs: Měrné jednotky

en: Centimeters
cs: Centimetry

en: Millimeters
cs: Milimetry

en: Declared value
cs: Deklarovaná hodnota

en: Shipment data
cs: Údaje o zásilce

en: Carrier
cs: Přepravce

en: Shipment options
cs: Možnosti expedice

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
cs: Krátké poznámky o přepravě, např. stěhovací, přes noc, atd.

en: Expected delivery
cs: Předpokládané doručení

en: Shipping cost
cs: Poštovné a balné

en: Save shipment
cs: Uložit expedici

en: Package @id has been deleted.
cs: Balík @id byl smazán.

en: Origin address
cs: Adresa odesílatele

en: Saved Addresses
cs: Uložené adresy

en: fulfill orders
cs: plnění objednávek

en: Gets products ready for physical shipment.
cs: Připravit produkty pro přepravu.

en: UPS shipment
cs: UPS zásilka

en: UPS product description
cs: UPS popis produktu

en: Dimensions are required for custom packaging.
cs: Rozměry jsou vyžadovány pro vlastní/manuální balení.

en: Shipping quote from UPS
cs: Přepravní sazba UPS

en: Small packages
cs: Malé balíky

en: UPS Online Tools
cs: UPS online nástroje

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
cs: Informace potřebné k přístupu k UPS Online Tools byly zapsány.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
cs: Je třeba více údajů pro přístup k UPS Online Tools. Prosím vložte je <a href="!url">zde</a>.

en: UPS Shipper #
cs: UPS Odesílatel #

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
cs: 6znakový řetězec identifikující váš UPS účet jako odesílatele.

en: UPS.com user ID
cs: ID uživatele na UPS.com

en: Quotes and shipments requested in Testing mode will not be picked up or charged to your account.
cs: Poplatky a zásilky požadované v Testovacím módu nebudou vyzvednuty ani účtovány.

en: UPS services
cs: UPS služby

en: Select the UPS services that are available to customers.
cs: Vyberte UPS služby, které jsou zákazníkům k dispozici.

en: UPS Customer classification
cs: UPS klasifikace zákazníka

en: Wholesale
cs: Velkoobchod

en: Occasional
cs: Příležitnostně

en: Retail
cs: Maloobchod

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
cs: Druh zákazníka jakým jste pro UPS. Pro denní expedice je výchozí velkoobchodní zákazník, pro expedici při určitém počtu zákazníků je výchozí maloobchodní zákazník, pro ostatní expedice je výchozí příležitostný zákazník.

en: Negotiated rates
cs: Vyjednané sazby

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
cs: Má Váš účet UPS sjednané sazby na zásilky?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
cs: Předpokládané poplatky za přepravu UPS budou doručeny do

en: Business locations
cs: Obchodní místa

en: Residential locations (extra fees)
cs: Bytové lokality (extra poplatky)

en: Markup type
cs: Typ přirážky

en: Multiplier (×)
cs: Koeficient (×)

en: Addition (!currency)
cs: Přírůstek (!currency)

en: Shipping rate markup
cs: Přirážka k sazbě za přepravu

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
cs: Zvýšení sazby za přepravu podle peněžní částky, procentem, nebo vynásobením koeficientem.

en: Product packages
cs: Balení produktů

en: Each in its own package
cs: Zabalit každou položku zvlášť

en: All in one
cs: Vše v jednom

en: System of measurement
cs: Měrná soustava

en: British
cs: Britská

en: Choose the standard system of measurement for your country.
cs: Vyberte měrnou soustavu standardní pro vaši zemi.

en: Password field is required.
cs: Heslo je vyžadováno.

en: Package !id
cs: Balík !id

en: Physical dimensions of the package.
cs: Rozměry balíku.

en: UPS service
cs: Služba UPS

en: Review shipment
cs: Kontrola zásilky

en: Total Charges
cs: Poplatky celkem

en: Negotiated Rates
cs: Vyjednané sazby

en: Request Pickup
cs: Vyžádat vyzvednutí

en: Ship from:
cs: Odesilatel:

en: (@severity error @code) @description
cs: (@severity chyba @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
cs: Nepodařilo se otevřít soubor pro uložení obrázku etikety.

en: Could not find or create the directory "ups_labels" in the file system path.
cs: Nelze nalézt nebo vytvořit adresář "ups_labels" v souborovém systému.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
cs: Neplatná přeprava @ship_number a sledovací čísla @track_list

en: USPS product description
cs: USPS popis produktu

en: Shipping quote from USPS
cs: Přepravní sazba USPS

en: Shipping quote from USPS Intl.
cs: Přepravní sazba USPS Intl.

en: Is in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
cs: Je v domácí oblasti US (USA, AS, GU, PR, VI)

en: Is not in domestic US areas (US, AS, GU, PR, VI)
cs: Není v domácí oblasti US (USA, AS, GU, PR, VI)

en: U.S. Postal Service
cs: U.S. Postal Service (Pošta USA)

en: USPS user ID
cs: ID uživatele USPS

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
cs: Chcete-li získat či vyhledat vaše uživatelské ID, venujte pozornost <a href="!url">dokumentaci USPS</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
cs: Vyberte USPS služby, které budou k dispozici pro zákazníky. Ujistěte se, že vybrané služby Postal Service jsou pro vás k dispozici.

en: Markup shipping rate quote by dollar amount, percentage, or multiplier.
cs: Zvýšení poplatku přepravní sazby o peněžní částku, procento, nebo multiplikátor.

en: Flat rate box
cs: Krabice s plošnou sazbou

en: Flat rate envelope
cs: Obálka s plošnou sazbou

en: Rectangular
cs: Obdélníkový

en: Non-rectangular
cs: Neobdélníkový

en: Priority Mail International Flat Rate Envelope
cs: Obálka Priority Mail International s paušální sazbou.

en: Express Mail International (EMS) Flat Rate Envelope
cs: Obálka Priority Mail International (EMS) s paušální sazbou.

en: Weight quote
cs: Sazba dle váhy

en: The amount per weight unit to add to the shipping cost for an item.<br />Example: to add $5 per pound, put 5 in here.
cs: Částka za hmotnostní jednotku, která se přidá do nákladů za přepravu k položce.<br />Příklad: pro přidání 10Kč za každý Kg, vyplňte "10".

en: Weight rate per product
cs: Sazba dle hmotnosti produktu

en: Default cost adjustment per !unit
cs: Výchozí přizpůsobovací náklady na !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
cs: Přiřadí k produktům sazbu za dopravu dle jejich hmotnosti.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
cs: Ke zboží lze přiřadit nové skupiny atributů prostřednictvím příslušného <a href="!url">formuláře</a>. Na odkazované stránce lze také upravit nastavení jednotlivých atributů, přičemž jejich konkrétní konfigurace v rámci aktuálního produktu lze definovat pod záložkou <em>Možnosti</em>.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
cs: Přidat atributy k této třídě produktů prostřednictvím a href="!url">formuláře přidat atributy</a>. Na této stránce potom můžete upravit nastavení těchto atributů a pokračovat s konfigurací jejich vlastností pod záložkou <em>Možnosti</em>.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
cs: Vyberte atributy, které chcete přidat a odešlete formulář.

en: Enter an alternate SKU to be used when the specified set of options are chosen and the product is added to the cart. <b>Warning:</b> Adding or removing attributes from this product will reset all the SKUs on this page to the default product SKU.
cs: Zadejte náhradní kód zboží, který má být použit, když je vybraný zadaná posloupnost možností a produkt je přidán do košíku. <b>Varování:</b> Přidání nebo odstranění atributů z tohoto produktu bude resetovat veškeré kódy zboží na této stránce na kód zboží výchozího produktu.

en: Create and edit attributes and options.
cs: Vytvořit a upravit atributy a možnosti.

en: Add an attribute
cs: Přidat atribut

en: Add an option
cs: Přidat možnost

en: Edit option
cs: Upravit volbu

en: Delete option
cs: Smazat volbu

en: Adjustments
cs: Přizpůsobení

en: Option price format
cs: Formát možnosti pro cenu

en: Display price adjustment
cs: Přizpůsobení zobrazení ceny

en: Display total price
cs: Zobrazit celkovou cenu

en: Number of options
cs: Počet možností

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: No product attributes have been added yet.
cs: Zatím nebyly přidány žádné atributy produktu.

en: Edit attribute: %name
cs: Upravit atribut: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
cs: Tento název se objeví zákazníkům na formulářích "přidat produkt do košíku".

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
cs: <b>Volitelné.</b> Vložte text nápovědy, který se objeví pod atributem na formuláři pro přidání produktu do košíku.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
cs: Zvolit tento atribut jako povinný (uživatel si musí vybrat jednu z možností).

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
cs: Pokud zapnete tuto volbu u atributu, jakékoli předem nastavené výchozí možnosti budou neplatné.<br />Nastavení na úrovni produktu potlačí toto nastavení.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
cs: Tímto určíte, jak budou uvedeny možnosti pro tento atribut.<br />Nastavení na úrovni produktu potlačí toto nastavení.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
cs: Vícenásobné atributy veformuláři jsou uspořádány podle této hodnoty a potom podle jména..<br />Toto nastavení je možné potlačit pomocí nastavení na úrovni produktu.

en: There is no attribute with that ID.
cs: Atribut s tímto ID neexistuje.

en: Product attribute deleted.
cs: Atribut produktu byl smazán.

en: Options for %name
cs: Možnosti pro %name

en: Default cost
cs: Výchozí náklady

en: No options for this attribute have been added yet.
cs: Pro tento atribut zatím nebyly přidány žádné možnosti.

en: Edit option: %name
cs: Upravit možnost: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
cs: Možnosti budou vypsány seřazené podle této hodnoty a dále podle názvu.<br />Lze změnit na úrovni jednotlivých produktů.

en: Default adjustments
cs: Výchozí nastavení

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
cs: Zadejte kladnou nebo zápornou hodnotu pro každé nastavení, které se uplatní, jestliže bude tato možnost vybrána. <br />Všechny hodnoty mohou být přepsány na úrovni jednotlivých produktů.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
cs: Hodnota musí být v platném číselném formátu. Smí obsahovat pouze jednu desetinnou tečku a žádné čárky.

en: There is no option with that ID.
cs: Neexistuje žádná možnost s tímto ID.

en: Are you sure you want to delete the option %name?
cs: Opravdu chcete smazat možnost %name?

en: Hold Ctrl + click to select multiple attributes.
cs: Více atributů naráz zvolíte přidržením Ctrl + kliknutím.

en: No attributes left to add.
cs: Nezbyly žádné atributy pro přidání.

en: Add attributes
cs: Přidat atributy

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
cs: Nejdříve musíte <a href="!url">přidat atributy k tomuto !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
cs: Tento atribut nemá žádné možnosti.

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
cs: Všechny atributy se zapnutými možnostmi musí mít uvedenu jednu zapnutou možnost jako výchozí.

en: The !type options have been saved.
cs: Možnosti tupu !type byly uloženy.

en: Default product SKU: @sku
cs: Výchozí kód zboží: @sku

en: This product does not have any attributes.
cs: Tento produkt nemá žádné atributy.

en: Product adjustments have been saved.
cs: Nastavení produktu bylo uloženo.

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Select box
cs: Výběr

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: There is @count product with this attribute. | There are @count products with this attribute.
cs[0]: Nalezen @count produkt s tímto atributem.
cs[1]: Nalezeny @count produkty s tímto atributem.
cs[2]: Nalezeno @count produktů s tímto atributem.

en: @count attribute has been removed. | @count attributes have been removed.
cs[0]: Byl odstraněn @count atribut.
cs[1]: Byly odstraněny @count atributy.
cs[2]: Bylo odstraněno @count atributů.

en: @count attribute has been added. | @count attributes have been added.
cs[0]: Byl přidán @count atribut.
cs[1]: Byly přidány @count atributy.
cs[2]: Bylo přidáno @count atributů.

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
cs: Informace o objednávce budou poslány na e-mail uvedený níže.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
cs: <b>E-mailová adresa:</b> @email (<a href="!url">upravit</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu pro odeslání objednávky nebo <a href="!url">se přihlašte</a> do Vašeho již existujícího účtu a vraťte se k odeslání objednávky (obsah košíku zůstane zachován).

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: Confirm password
cs: Potvrzení hesla

en: Passwords must match to proceed.
cs: Hesla se musí shodovat

en: New account details
cs: Detaily nového účtu

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
cs: <b>Volitelně.</b> Noví zákazníci mohou vložit své vlastní údaje k uživatelskému účtu.<br />Pokud žádné nevložíte, vytvoříme je pro Vás.

en: The e-mail address did not match.
cs: E-mailová adresa nesouhlasí.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
cs: Pro váš e-mail již účet existuje. Na nově zadané údaje nebude brán ohled.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
cs: Uživatelské jméno %name je již obsazeno. Prosím, vložte jiné, nebo nechte pole volné a bude použit váš e-mail.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
cs: Vámi zadané heslo nesouhlasí. Prosím zkuste to znovu.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account name.
cs: Povolit anonymním zákazníkům zvolit vlastní uživatelské jméno při registraci.

en: Allow anonymous customers to specify a new user account password.
cs: Povolit anonymním zákazníkům zvolit vlastní heslo při registraci.

en: New account details help message
cs: Nápovědný text pro zadání detailů nového účtu

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
cs: Zadejte nápovědný text, který se zobrazí při vytváření nového účtu u sady polí s detaily.

en: Enter your delivery address and information here.
cs: Zde prosím vyplňte Vaší doručovací adresu a další kontaktní informace.

en: My delivery information is the same as my billing information.
cs: Dodací adresa je stejná jako fakturační adresa.

en: Enter your billing address and information here.
cs: Zadejte fakturační adresu a další potřebné údaje.

en: My billing information is the same as my delivery information.
cs: Fakturační adresa je stejná jako dodací adresa.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
cs: Toto pole můžete použít k vložení speciálních instrukcí nebo dotazu týkající se vaší objednávky.

en: Order has a product of a particular class
cs: Objednávka obsahuje produkt určité třídy

en: Customer completes checkout
cs: Zákazník dokončí průchod pokladnou

en: Product class
cs: Třída produktu

en: Cart settings
cs: Nastavení košíku

en: Configure the cart settings.
cs: Konfigurovat nastavení košíku.

en: View the cart settings.
cs: uProhlédnout položky v košíku

en: Edit the cart settings.
cs: uUpravit nastavení košíku.

en: Edit the basic cart settings.
cs: Upravit základní nastavení košíku.

en: Cart panes
cs: Panely nákupního košíku

en: Edit the pane settings for the cart view page.
cs: Upravit nastavení panelů na stránce se zobrazením košíku.

en: Cart block
cs: Blok košíku

en: Edit the settings for the shopping cart block.
cs: Upravit nastavení bloku nákupního košíku.

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Configure the checkout settings.
cs: Změnit nastavení pokladny.

en: View the checkout settings.
cs: Zobrazit nastavení pokladny.

en: Edit the basic checkout settings.
cs: Upravit základní nastavení pokladny.

en: Checkout panes
cs: Panely pokladny

en: Edit the pane settings for the checkout page.
cs: Upravit nastavení panelu na stránce s pokladnou.

en: Checkout messages
cs: Zprávy pokladny

en: Edit the messages for the checkout completion page.
cs: uUpravit zprávy pro stránku s dokončením pokladny.

en: Address fields
cs: Pole adresy

en: Edit the address field settings.
cs: Upravit nastavení polí adresy.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
cs: Prohlédnout/změnit obsah vašeho košíku nebo přejít k pokladně.

en: Purchase the items in your shopping cart.
cs: Zakoupit položky v košíku.

en: Review an order before final submission.
cs: Zkontrolovat objednávku před potvrzením.

en: Display information upon completion of an order.
cs: Zobrazit informace po dokončení objednávky.

en: Hide block if cart is empty.
cs: Skrýt blok, je-li košík prázdný.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
cs: Zobrazit ikonu nákupního vozíku v nadpisu bloku.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
cs: Sbalit blok nákupního košíku po kliknutí na název nebo šipku.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
cs: Blok nákupního košík zobrazit ve výchozím stavu sbalený.

en: Display small help text in the shopping cart block.
cs: Zobrazit malý text nápovědy v bloku nákupního košíku.

en: Cart help text
cs: Text nápovědy košíku.

en: Displayed if the above box is checked.
cs: Zobrazeno pokud je políčko výše zaškrtnuto.

en: Click title to display cart contents.
cs: Pro zobrazení obsahu košíku klikněte na titulek.

en: There are no products in your shopping cart.
cs: Váš nákupní košík je prázdný.

en: Your order is complete! Your order number is [order-id].
cs: Objednávka je dokončena. Její číslo je [order-id].

en: <a href="[site-url]">Return to the front page.</a>
cs: <a href="[site-url]">Vrátit se na hlavní stránku.</a>

en: Cart contents
cs: Obsah košíku

en: Customer information
cs: Informace o zákazníkovi

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
cs: Získat nezbytné informace pro vytvoření zákaznického účtu na webu.

en: Delivery information
cs: Dodací informace

en: Get the information for where the order needs to ship.
cs: Získat informace o tom, kam se má zásilka doručit.

en: Get basic information needed to collect payment.
cs: Získat základní informace potřebné k platbě.

en: Allow a customer to put comments on an order.
cs: Povolit zákazníkovi přidávat komentáře k objednávce.

en: button
cs: tlačítko

en: Continue shopping
cs: Pokračovat v nákupu

en: !title is !enabled.
cs: !title je !enabled.

en: Help text is shown in block:
cs: Nápověda je zobrazena v bloku:

en: Help text is not shown in block.
cs: Nápověda není zobrazena v bloku.

en: Cart block is !option when empty.
cs: Když je košík prázdný, blok košíku je !option.

en: shown
cs: zobrazeno

en: Cart block is !option by default.
cs: Výchozí stav bloku košíku je !option.

en: expanded
cs: rozbaleno

en: Drupal handles all the block settings forms automatically.
cs: Drupal zpracovává všechny formuláře v nastavení bloků automaticky.

en: General cart settings
cs: Obecná nastavení košíku

en: Add to cart redirect
cs: Přesměrování při přidání do košíku

en: Enter the Drupal page to redirect to when a customer adds an item to their cart.<br />Enter &lt;none&gt; for no redirect.
cs: Vložte adresu Drupalu na kterou má být zákazník přesměrován po přidání položky do košíku.<br />Pokud přesměrování nechcete, vložte &lt;none&gt;.

en: Minimum order subtotal
cs: Minimální mezisoučet objednávky

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
cs: Volitelně určete minimální možnou celkovou hodnotu nákupu, se kterou bude zákazník připuštěn k pokladně.

en: Anonymous cart duration
cs: Doba uchování obsahu košíku pro anonymního uživatele.

en: Minute(s)
cs: Minuta(y)

en: Hour(s)
cs: Hodina(y)

en: Authenticated cart duration
cs: Doba uchování obsahu košíku pro přihlášeného uživatele.

en: Cart breadcrumb
cs: Drobečková navigace košíku

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
cs: Minimální mezisoučet objednávky by měl být nezáporné číslo.

en: General checkout settings
cs: Obecná nastavení pokladny

en: Enable checkout (disable to only use third party checkout service like PayPal Express Checkout).
cs: Zapnout pokladnu (vypnout jen v případě pokladen třetích stran jako např. PayPal Express Checkout).

en: Enable anonymous checkout (users can checkout without logging in).
cs: Zapnout anonymní pokladnu (uživatelé mohou projít pokladnou bez přihlášení).

en: Hide shipping information when possible for carts with no shippable items.
cs: Pokud je to možné, skrýt informace o přepravě u košíků, které neobsahují žádné položky vyžadující doručení.

en: Checkout pane display options
cs: Možnosti zobrazení panelu objednávky

en: Use collapsing checkout panes with next buttons during checkout.
cs: V pokladně použít sbalovací panely s tlačítky Další.

en: Collapse a pane when its next button is clicked.
cs: Sbalit panel, když se stiskne tlačítko Další.

en: Checkout completion settings
cs: Nastavení dokončení průchodu pokladnou

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
cs: Zaslat novým zákazníkům zvláštní e-mail s jejich přihlašovacími údaji.

en: Login users when new customer accounts are created at checkout.
cs: Přihlásit uživatele pokud jsou během objednávky vytvořeny nové uživatelské účty.

en: New customer accounts will be set to active.
cs: Nově vytvořené zákaznické účty budou nastaveny jako aktivní.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
cs: Odšktrnutí znamená, že nové uživatelské účty se budou vytvářet, ale budou blokované.

en: Alternate checkout completion page
cs: Alternativní stránka s dokončením pokladny

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
cs: Nechte prázdné, pokud chcete použít výchozí stránku pro dokončení objednávky (doporučeno).

en: !pane settings
cs: Nastavení !pane

en: Checkout instructions
cs: Instrukce pro pokladnu

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
cs: Tyto instrukce se zobrazí zákazníkům v horní části obrazovky pokladny.

en: Checkout completion message header
cs: Hlavička textu zobrazeného po dokončení průchodu pokladnou

en: Header for message displayed after a user checks out. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
cs: Hlavička pro zprávu, která se zobrazí po průchodu pokladnou. <a href="!url">Používá objednávkové a globální tokeny</a>.

en: Checkout completion message body
cs: Text zobrazený po dokončení průchodu pokladnou

en: In the following three boxes, you may use the special tokens !new_username for the username of a newly created account and !new_password for that account's password.
cs: V následujících třech polích můžete využít speciální tokeny: !new_username pro uživatelské jméno nově vytvořeného účtu a !new_password pro heslo k tomuto účtu.

en: Checkout completion for logged-in users
cs: Dokončení průchodu pokladnou pro přihlášené uživatele

en: Message displayed upon checkout for a user who has logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
cs: Zpráva, která se zobrazí po pokladně pro přihlášené uživatele. <a href="!url">Využívá objednávkové a globální tokeny</a>.

en: Checkout completion for existing users
cs: Dokončení průchodu pokladnou pro existující uživatele

en: Message displayed upon checkout for a user who has an account but wasn't logged in. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
cs: Zpráva, která se zobrazí po pokladně pro uživatele s existujícím účtem, kteří ale nejsou přihlášeni. <a href="!url">Využívá objednávkové a globální tokeny</a>.

en: Checkout completion for new users
cs: Dokončení průchodu pokladnou pro nové uživatele

en: Message displayed upon checkout for a new user whose account was just created. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
cs: Zpráva, která se zobrazí po pokladně pro nového uživatele jehož uživatelský účet byl právě vytvořen. <a href="!url">Využívá objednávkové a globální tokeny</a>.

en: Continue shopping message
cs: Zpráva pro pokračování v nákupu

en: Message displayed upon checkout to direct customers to another part of your site. <a href="!url">Uses order and global tokens</a>.
cs: Zpráva, která se zobrazí zákazníkovi před pokladnou, aby ho přesměrovala na jinou část webu. <a href="!url">Používá objednávkové a globální tokeny</a>.

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Your cart has been updated.
cs: Obsah košíku se změnil.

en: The minimum order subtotal for checkout is !min.
cs: Minimální cena nákupu pro dokončení objednávky je !min.

en: You must login before you can proceed to checkout.
cs: Pro postup k pokladně se musíte přihlásit.

en: Customer cancelled this order from the checkout form.
cs: Zákazník zrušil tuto objednávku v pokladně.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
cs: Omlouváme se. Při zpracování vaší objednávky došlo k chybě, která nám v tuto chvíli brání v dokončení zpracování. Prosíme, kontaktujte nás. Budeme snažit problém vyřešit co nejdříve.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
cs: Do pokladny byla odeslána prázdná objednávka! Košík s ID objednávky: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
cs: @title není produkt. Nelze přidat do košíku.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
cs: Omlouváme se, tato položka není momentálně v prodeji.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
cs: <strong>@product-title</strong> byl přidán do <a href="!url">nákupního košíku</a>.

en: Ubercart - core
cs: Ubercart - jádro

en: Cart links settings
cs: Nastavení přímých odkazů do košíku

en: Configure and craft special product add to cart links.
cs: Nastavit a vytvořit speciální odkazy pro přidání produktu do košíku.

en: Cart links clicks
cs: Kliknutí na přímý odkaz do košíku

en: Track clicks through cart links.
cs: Sledovat kliknutí na přímý odkaz do košíku.

en: Creating cart links
cs: Vytváření přímých odkazů do košíku

en: Learn how to create cart links for your products.
cs: Naučte se jak vytvářet přímé odkazy do košíku pro Vaše produkty.

en: Cart link product action: @cart_link
cs: Akce přímého odkazu do košíku: @cart_link

en: <a href="!url">View the help page</a> to learn how to create cart links.
cs: <a href="!url">Zobrazit stránku nápovědy</a> pro informace, jak vytvořit odkazy do košíku.

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
cs: Při přidání produktu do košíku zobrazit přímý odkaz do košíku.

en: Track clicks through cart links that specify tracking IDs.
cs: Sledovat kliknutí na přímý odkaz do košíku, ve kterém je uvedeno trasovací ID.

en: Cart links messages
cs: Zprávy k přímému odkazu do košíku

en: Allow cart links to empty customer carts.
cs: Povolit přímým odkazům do košíku, aby vyprázdnily košík.

en: Cart links restrictions
cs: Omezení přímých odkazů do košíku

en: Invalid link redirect page
cs: Chybný odkaz pro přesměrování stránky

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
cs: Zadejte URL, kam bude zákazník přesměrován, když použije chybný přímý odkaz do košíku.

en: Last click
cs: Poslední kliknutí

en: No cart links have been tracked yet.
cs: Nebylo vysledováno žádné kliknutí na přímý odkaz do košíku.

en: Sets the ID of the cart link.
cs: Nastaví ID odkazu košíku.

en: Adds a product to the cart.
cs: Vloží produkt do košíku.

en: administer cart links
cs: správa přimých odkazů do košíku

en: view cart links report
cs: zobrazit report k odkazům do košíku

en: Cart Links
cs: Přímé odkazy do košíku

en: Catalog settings
cs: Nastavení katalogu

en: Configure the catalog settings.
cs: Konfigurace nastavení katalogu.

en: Find orphaned products
cs: Nalezení nezařazených produktů

en: Find products that have not been categorized.
cs: Najít produkty, které nebyly zařazeny do kategorií.

en: Term image
cs: Obrázek termínu

en: The image will not be resized. Consider installing <a href="@url">Image cache</a>.
cs: Velikost obrázku nebude nijak upravována. Zvažte instalaci <a href=@url>ImageCache</a>.

en: Remove category image: !image
cs: Smazat obrázek kategorie: !image

en: A description of the term. Displayed to customers at the top of catalog pages.
cs: Popis termínu. Bude se zobrazovat zákazníkům v horní části stránky katalogu.

en: Catalog path settings
cs: Nastavení cesty katalogu

en: Pattern for catalog pages
cs: Nahrazovací vzorky pro stránky katalogu

en: Bulk generate aliases for catalog pages that are not aliased
cs: Hromadně generovat aliasy pro stránky katalogu, které nemají alias

en: Generate aliases for all existing catalog pages which do not already have aliases. Note: Bulk Update may not complete on large or slow sites. See the README.txt for more information.
cs: Generovat aliasy pro všechny stávající stránky katalogu, které dosud nemají aliasy. Poznámka: Hromadná aktualizace (Bulk Update) se nemusí dokončit na velkých nebo pomalých webech. Více informací viz README.txt.

en: Catalog vocabulary
cs: Slovník katalogu

en:  Products are listed by assigning a category from the <a href="!cat_url">Product Catalog</a> vocabulary to them.
cs:  Produkty jsou zobrazovány podle toho, které kategorie slovníku <a href="!cat_url">Katalogu produktů</a> jsou jim přiřazeny.

en: Find orphaned products here.
cs: Vyhledat osiřelé produkty.

en: Add terms for the products to inhabit.
cs: Přidejte termíny pro produkty, které se mají přidat.

en: Unlisted products
cs: Nevypsané produkty

en: Catalog block settings
cs: Nastavení bloku katalogu

en: More...
cs: Více...

en: No products are available in this category.
cs: V této kategorii nejsou žádné produkty.

en: Catalog top level
cs: Nejvyšší úroveň katalogu

en: The taxonomy vocabulary that will be considered the product catalog.
cs: Slovník taxonomie, který bude považován za katalog produktů.

en: Display the catalog breadcrumb
cs: Zobrazit drobečkovou navigaci katalogu

en: Display node counts in the catalog breadcrumb
cs: V drobečkové navigaci katalogu zobrazit počet uzlů

en: Display subcategories in the catalog view
cs: V pohledu katalogu zobrazit podkategorie

en: Number of columns in the grid of categories
cs: Počet sloupců v mřížce kategorií

en: Always expand categories in the catalog block
cs: Vždy rozbalit kategorie v bloku katalogu

en: Display node counts in the catalog block
cs: Zobrazit počet uzlů v bloku katalogu

en: Catalog products list
cs: Seznam produktů v katalogu

en: Product nodes per page
cs: Počet produktů (uzlů) na stránku

en: Determines how many products will be listed on every catalog category. Notice that if you are using grid display it must be multiple of the grid width value, otherwise the last row will not match.
cs: Určuje, kolik produktů se zobrazí v každé kategorii katalogu. Pokud používáte ke zobrazení mřížku, musí to být násobek počtu sloupců mřížky, jinak nebude poslední řádek úplný.

en: Orphaned products are products that you have created but
         not yet assigned to a category in your product catalog. All such
         products will appear as links below that you can follow to edit
         the product listings to assign them to categories.
cs: Osamocené produkty jsou produkty, které jste vytvořili,
         ale ještě nezařadili do kategorie ve vašem katalogu. Všechny tyto
         produkty se objeví níže jako odkaz, pomocí kterého můžete upravit
         zařazení produktu do kategorií.

en: All products are currently listed in the catalog.
cs: Všechny produkty jsou nyní katalogizovány.

en: Bulk generation of terms completed, @count alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
cs[0]: Hromadné generování termínů dokončeno, byl vygenerován @count alias.
cs[1]: Hromadné generování termínů dokončeno, byly vygenerovány @count aliasy.
cs[2]: Hromadné generování termínů dokončeno, bylo vygenerováno @count aliasů.

en: There is @count product not listed in the catalog. | There are @count products not listed in the catalog.
cs[0]: Je zde 1 produkt, který není vypsán v katalogu.
cs[1]: Jsou zde @count produkty, které nejsou vypsány v katalogu.
cs[2]: Je zde @count produktů, které nejsou vypsány v katalogu.

en: Hold Ctrl while clicking to select multiple categories.
cs: Pro vybrání více kategorí držte klávesu CTRL a současně klikejte.

en: View file downloads
cs: Zobrazit stažení souborů

en: View all file download features on products.
cs: Ukázat všechny možnosti stažení souborů u produktů.

en: View your purchased files.
cs: Zobrazit zakoupené soubory.

en: File downloads
cs: Stažení souboru

en: Click here to view your file downloads.
cs: Pro zobrazení vašich stažení klikněte zde.

en: User can now download files in the directory %dir.
cs: Uživatel nyní může stahovat soubory z adresáře %dir.

en: User can now download the file %file.
cs: Uživatel nyní může stahovat soubor %file.

en: File Downloads
cs: Soubory ke stažení

en: The file downloads directory is not valid or set. Set a valid directory in the <a href="!url">product feature settings</a> under the file download settings fieldset.
cs: Adresář souborů ke stažení není nastavený nebo není platný. Nastavit platný adresář můžete v <a href="!url">nastavení vlastností produktů</a>, v části  Nastavení souborů ke stažení.

en: The file downloads directory has been set and is working.
cs: Složka se soubory ke stažení byla nastavena a pracuje správně.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
cs: Seznam odkazů na stažení souborů (pokud jsou) spojených s objednávkou

en: A description of the download associated with the product.
cs: Popis souboru ke stažení spojeného s produktem.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
cs: Zaškrtněte je-li tento produkt/soubor ke stažení také spojen s doručovatelným produktem.

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
cs: <strong>Doručovatelné:</strong> Ano

en: <strong>Shippable:</strong> No
cs: <strong>Doručovatelné:</strong> Ne

en: Files path
cs: Cesta k souborům

en: Download limits
cs: Limit pro stahování

en: IP addresses
cs: IP adresy

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
cs: Jak dlouho poté, co byl produkt zakoupen, vyprší lhůta pro stažení daného souboru.

en: %dir is not a valid file or directory
cs: %dir není platný soubor nebo složka

en: File downloads can be attached to any Ubercart product as a product feature. For security reasons the <a href="!download_url">file downloads directory</a> is separated from the Drupal <a href="!file_url">file system</a>. Here are the list of files (and their associated Ubercart products) that can be used for file downloads.
cs: Stahování souborů může být připojeno k jakémukoliv Übercart produktu jako funkce produktu. Z bezpečnostních důvodů je <a href="!download_url">adresář pro stahování souborů</a> oddělen od <a href="!file_url">souborového systému</a> Drupalu. Zde je seznam souborů (a jejich přidružených Übercart produktů), které mohou být použity jako soubory ke stažení.

en: Delete file(s)
cs: Smazat soubor(y)

en: File options
cs: Možnosti souboru

en: Perform action
cs: Provést akci

en: Delete selected directories and their sub directories
cs: Smazat vybrané adresáře a jejich podadresáře

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
cs: Jestliže odstraníte soubor, odstraníte také všechny přidružené soubory ke stažení a související vlastnosti produktu. Odebráním adresáře odstraníte všechny soubory, které obsahuje, a také jejich přidružené soubory ke stažení a související vlastnosti produktu.

en: The directory to upload the file to. The default directory is the root of the file downloads directory.
cs: Adresář, kam chcete nahrávat soubory. Výchozí je kořenový adresář pro nahrávání souborů.

en: An error occurred while uploading the file
cs: Při nahrávání souboru došlo k chybě

en: An error occurred while copying the file to %dir
cs: Při kopírování souboru do adresáře %dir došlo k chybě

en: Can not move file to %dir
cs: Nelze přesunout soubor do adresáře %dir

en: Message subject
cs: Předmět zprávy

en: expires on @date
cs: expiruje @date

en: No downloads found
cs: Nebyly nalezeny žádné soubory ke stažení

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
cs: Prosím, kontaktujte administrátora webu, pokud byla tato zpráva přijata omylem.

en: The user %username
cs: Uživatel %username

en: The IP address %ip
cs: IP adresa %ip

en: You have attempted to download an incorrect file URL too many times.
cs: Pokusili jste se stáhnout nesprávnou URL souboru příliš mnohokrát.

en: %username has been temporarily banned from file downloads.
cs: Uživateli %username bylo dočasně zakázáno stahovat soubory.

en: The following URL is not a valid download link.
cs: Následující URL není platný odkaz pro stažení.

en: %username has been denied a file download by downloading it from too many IP addresses.
cs: Uživateli %username bylo odepřeno stažení souboru z důvodu stahování z příliš velkého počtu různých IP adres.

en: You have downloaded this file from too many different locations.
cs: Stahovali jste tento soubor z příliš mnoha různých míst.

en: %username has been denied a file download by downloading it too many times.
cs: Uživateli %username bylo odepřeno stažení souboru z důvodu překročení limitu počtu stažení.

en: %username has been denied an expired file download.
cs: Uživateli %username bylo odepřeno stažení souboru z důvodu expirace.

en: This file download has expired.
cs: Období pro stažení tohoto souboru již vypršelo.

en: %username has started download of the file %filename.
cs: %username začal stahovat soubor %filename.

en: download file
cs: stažení souboru

en: view all downloads
cs: zobrazit všechna stažení

en: Allows products to be associated with downloadable files.
cs: Umožňuje produktům, aby byly spojeny se soubory ke stažení.

en: No category
cs: Žádná kategorie

en: Google Analytics for Ubercart
cs: Google Analytics pro Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
cs: Při aktualizaci poslat oznámení e-mailem.

en: [order-first-name] [order-last-name],
    
    Your order number [order-link] at [store-name] has been updated.
    
    Order status: [order-status]
    
    Order comment:
    [order-last-comment]
    
    Browse to the following page to login to your account and view your order details:
    [site-login]
    
    
    Thanks again,
    
    [store-name]
    [site-slogan]
cs: Vážený zákazníku,
    
    Vaše objednávka číslo [order-link] byla aktualizována.
    
    Stav objednávky: [order-status]
    
    Komentář:
    [order-last-comment]
    
    Více informací naleznete po přihlášení na adrese:
    [site-login]
    
    
    Děkujeme a přejeme příjemný den
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Store help page
cs: Stránka nápovědy obchodu

en: The Drupal page for the store help link.
cs: Stránka drupalu pro odkaz na nápovědu obchodu.

en: Your Order at [store-name]
cs: Vaše objednávka na [store-name]

en: New Order at [store-name]
cs: Nová objednávka na [store-name]

en: Notification recipients
cs: Příjemci oznámení

en: Order #[order-id] Update
cs: Aktualizovat objednávku č. [order-id]

en: Modify 'Ship to' information
cs: Modifikovat 'Doručovací údaje'

en: Modify 'Bill to' information
cs: Modifikovat 'Fakturační údaje'

en: Select from address book.
cs: Vybrat z adresáře.

en: Copy shipping information.
cs: Kopírovat doručovací informace.

en: Primary e-mail:
cs: Hlavní e-mail:

en: Modify 'Customer info'
cs: Upravit 'Informace o zákazníkovi'

en: Customer number
cs: Číslo zákazníka

en: Primary e-mail
cs: Hlavní e-mail

en: Search for an existing customer.
cs: Hledat existujícího zákazníka.

en: Create a new customer.
cs: Vytvořit nového zákazníka.

en: Loading product information... (<em>If nothing happens, make sure you have Javascript enabled.</em>)
cs: Načítám informace o produktu... (<em>Pokud se nic neděje, ujistěte se, že máte zapnutý Javascript.</em>)

en: Add product
cs: Přidat produkt

en: Add blank line
cs: Přidat prázdnou řádku

en: Add line item
cs: Přidat řádkovou položku

en: Select a type
cs: Vyberte typ

en: Modify 'line items'
cs: Modifikovat 'řádkové položky'

en: Remove line item.
cs: Odebrat řádkovou položku.

en: Remove this line item?
cs: Odebrat tuto řádkovou položku?

en: Add a line item
cs: Přidat řádkovou položku

en: Line item removed.
cs: Řádková položka byla odebrána.

en: Order created.
cs: Objednávka byla vytvořena.

en: Add an admin comment
cs: Přidat administrátorský komentář

en: Admin comments are only seen by store administrators.
cs: Administrátorské komentáře vidí pouze správci obchodu.

en: No admin comments have been entered for this order.
cs: K této objednávce nejsou připojené žádné správcovské komentáře.

en: Add an order comment
cs: Přidat komentář k objednávce

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
cs: Komentáře k objednávce jsou primárně určeny ke komunikaci se zákazníky.

en: Order updated.
cs: Objednávka byla aktualizována.

en: This order contains no products.
cs: Tato objednávka neobsahuje žádné produkty.

en: Notified
cs: Oznámeno

en: This order has no admin comments associated with it.
cs: K této objednávce nejsou připojené žádné správcovské komentáře.

en: Order status gets updated
cs: Stav objednávky byl aktualizován

en: Updated order
cs: Aktualizovaná objednávka

en: Check the order status
cs: Ověřit stav objednávky

en: Check the order total
cs: Zkontrolovat celkový součet objednávky

en: Check an order's shipping postal code
cs: Kontrolovat PSČ doručení objednávky

en: Returns TRUE if the shipping postal code is in the specified area.
cs: Vrátí TRUE pokud je PSČ v zadaném rozsahu.

en: Order: Shipping address
cs: Objednávka: doručovací adresa

en: Check an order's shipping @zone
cs: Zkontrolovat zónu doručení objednávky: @zone

en: Returns TRUE if the shipping @zone is in the specified list.
cs: Vrátí TRUE pokud je zóna doručovací adresy @zone na seznamu.

en: Check an order's shipping country
cs: Kontroluje zemi doručení objednávky

en: Returns TRUE if the shipping country is in the specified list.
cs: Vrátí TRUE pokud je země doručovací adresy na seznamu.

en: Check an order's billing postal code
cs: Kontroluje PSČ fakturace objednávky

en: Returns TRUE if the billing postal code is in the specified area.
cs: Vrátí TRUE pokud je PSČ fakturační adresy v zadaném rozsahu.

en: Order: Billing address
cs: Objednávka: Fakturační adresa

en: Check an order's billing @zone
cs: Kontroluje zónu fakturace objednávky: @zone

en: Returns TRUE if the billing @zone is in the specified list.
cs: Vrátí TRUE pokud je zóna fakturační adresy @zone na seznamu.

en: Check an order's billing country
cs: Kontroluje zemi fakturace objednávky

en: Returns TRUE if the billing country is in the specified list.
cs: Vrátí TRUE pokud je země fakturační adresy na seznamu.

en: Check an order's products
cs: Zkontrolovat produkty na objednávce

en: Returns TRUE if the order has any, all, or only the products in the list.
cs: Vrátí TRUE pokud má objednávka nějaký, všechny nebo jen jediný produkt ze seznamu.

en: Check an order's number of products
cs: Zkontrolovat počet produktů na objednávce

en: Determines if the order has the specified number of products, possibly of a certain type.
cs: Určuje, zda má objednávka daný počet produktů, případně jen produktů určitého typu.

en: Check an order's total weight
cs: Zkontrolovat celkovou hmotnost objednávky

en: Determines if the order has the specified weight, possibly counting only a certain type of product.
cs: Určuje, zda má objednávka danou váhu, případně se započítává jen určitý typ produktů.

en: Check if an order can be shipped
cs: Kontrolovat zda může být objednávka odeslána

en: Returns TRUE if the order has any shippable products.
cs: Vrátí TRUE, jestliže má objednávka nějaké doručovatelné produkty.

en: Update the order status
cs: Aktualizovat stav objednávky

en: Add a comment to the order
cs: Přidat komentář k objednávce

en: Order total value
cs: Celkový součet objednávky

en: Specify a value to compare the order total against.
cs: Zadejte hodnotu, se kterou chcete porovnat celkový součet objednávky.

en: Total is less than specified value.
cs: Celkový součet je menší než daná hodnota.

en: Total is less than or equal to specified value.
cs: Celkový součet je menší nebo roven dané hodnotě.

en: Total is equal to specified value.
cs: Celkový součet je roven dané hodnotě.

en: Total is greater than or equal to specified value.
cs: Celkový součet je větší nebo roven dané hodnotě.

en: Total is greater than specified value.
cs: Celkový součet je větší než daná hodnota.

en: Order total comparison type
cs: Typ porovnání celkového součtu objednávky

en: Specify a postal code or postal code pattern. Use "*" as a wild card to specify a range of postal codes.<br /><b>Example:</b> In the US, 402* represents all areas from 40200 to 40299.
cs: Zadejte PSČ nebo vyhledávací vzor. Použijte "*" jako zástupný znak k zadání rozsahu čísel PSČ.<br /><b>Např.:</b> V U.S., 402* reprezentuje všechna území od 40200 do 40299.

en: Require selected products
cs: Vyžadovat vybrané produkty

en: Order has any of these products.
cs: Objednávka obsahuje některý z těchto produktů.

en: Order has all of these products.
cs: Objednávka obsahuje všechny tyto produkty.

en: Forbid other products
cs: Zakázat ostatní produkty

en: Order may have other products.
cs: Objednávka může obsahovat jiné produkty.

en: Order has only these products.
cs: Objednávka obsahuje pouze tyto produkty.

en: Product count value
cs: Počet produktů

en: Specify a value to compare the product count against.
cs: Zadejte hodnotu, se kterou chcete porovnat počet produktů.

en: Product count comparison type
cs: Typ porovnání počtu produktů

en: Unit of measurement
cs: Měrná jednotka

en: Product weight value
cs: Hmotnost produktu

en: Specify a value to compare the product weight against.
cs: Zadejte hodnotu, se kterou chcete porovnat hmotnost produktu.

en: Select an order comment type
cs: Vybrat typ komentáře k objednávce

en: Enter this as an admin comment.
cs: Vložit jako správcovský komentář

en: Enter this as a customer order comment.
cs: Zadat jako komentář zákazníka k objednávce.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
cs: Zadat jako komentář zákazníka k objednávce s oznamovací ikonou.

en: Enter the comment message. Uses <a href="!url">order and global tokens</a>.
cs: Vložte komentář k objednáce. Můžete použít <a href="!url">objednávkové a globální tokeny</a>.

en: Order settings
cs: Nastavení objednávek

en: Configure the order settings.
cs: Konfigurovat nastavení objednávek.

en: View the order settings.
cs: Zobrazit nastavení objednávky.

en: Edit the order settings.
cs: Upravit nastavení objednávky.

en: Edit the basic order settings.
cs: Upravit základní nastavení objednávek.

en: Order workflow
cs: Postup práce s objednávkou

en: Modify and configure order states and statuses.
cs: Upravit a konfigurovat stavy a statusy objednávky.

en: Order panes
cs: Panely objednávky

en: Edit the pane settings for order pages.
cs: Upravit nastavení panelu na stránce s objednávkou.

en: Create an order status
cs: Vytvořit stav objednávky

en: Create a custom order status for your store.
cs: Vytvoří vlastní stav objednávky pro váš obchod.

en: View and process orders.
cs: Zobrazit a zpracovat objednávky.

en: View orders
cs: Zobrazit objednávky

en: View and process the orders received through your website.
cs: Zobrazit a zpracovat přijaté objednávky.

en: Create order
cs: Vytvořit objednávku

en: Create an empty new order.
cs: Vytvořit novou prázdnou objednávku.

en: Search orders
cs: Vyhledat objednávku

en: Search existing orders.
cs: Hledat v existujících objednávkách.

en: Select address
cs: Vybrat adresu

en: Select customer
cs: Vybrat zákazníka

en: View your order history.
cs: Zobrazit historii objednávek.

en: View order @order_id.
cs: Ukázat objednávku č. @order_id.

en: View invoice
cs: Zobrazit fakturu

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: Product select
cs: Výběr zboží

en: Printable invoice
cs: Tisknutelná faktura

en: Mail invoice
cs: Faktura e-mailem

en: Delete order @order_id.
cs: Smazat objednávku č. @order_id?

en: Standard delivery
cs: Výchozí doručení

en: <i>No comments left.</i>
cs: <i>Žádné komentáře.</i>

en: <i>No comment found.</i>
cs: <i>Nebyly nalezeny žádné komentáře.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
cs: Nové uživatelské jméno je přidruženo k objednávce pokud je to možné.

en: New password associated with an order if applicable.
cs: Nové heslo je přidruženo k objednávce pokud je to možné.

en: The order ID.
cs: ID objednávky

en: The user ID of the order.
cs: ID uživatele autora objednávky.

en: The URL to the order
cs: URL adresa k objednávce

en: A link to the order using the order ID.
cs: Odkaz na objednávku používající ID objednávky.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
cs: URL adresa na správcovské zobrazení stránky pomocí ID objednávky.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
cs: Odkaz na správcovký pohled na objednávku používající ID objednávky.

en: The primary e-mail address of the order.
cs: Primární e-mailová adresa na objednávce.

en: The order shipping address.
cs: Dodací adresa objednávky.

en: The phone number for the shipping address.
cs: Telefonní číslo k dodací adrese.

en: The order billing address.
cs: Fakturační adresa objednávky.

en: The phone number for the billing address.
cs: Telefonní číslo k fakturační adrese.

en: The title of the first shipping line item.
cs: Název první řádkové položky týkající se přepravy.

en: The first name associated with the order.
cs: Křestní jméno přiřazené k objednávce.

en: The last name associated with the order.
cs: Příjmení přiřazené k objednávce.

en: Comments left by the customer.
cs: Komentáře od zákazníka.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
cs: Poslední komentář objednávky zanechaný administrátorem (nebere v úvahu administrátorské komentáře).

en: The current order status.
cs: Současný status objednávky.

en: The date and time when the order was created.
cs: Datum a čas kdy byla objednávka vytvořena.

en: The date and time when the order was last modified.
cs: Datum a čas kdy byla objednávka naposledy upravena.

en: Click here to view your order history.
cs: Klikněte zde pro zobrazení historie vašich objednávek.

en: Ship to
cs: Doručit na

en: Manage the order's shipping address and contact information.
cs: Upravit dodací adresu a kontaktní informace.

en: Bill to
cs: Fakturovat na

en: Manage the order's billing address and contact information.
cs: Upravit fakturační adresu a kontaktní informace.

en: Customer info
cs: Informace o zákazníkovi

en: Manage the information for the customer's user account.
cs: Upravit informace o zákaznickém uživatelském účtu.

en: Manage the products an order contains.
cs: Upravit produkty, které obsahuje objednávka.

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: View and modify an order's line items.
cs: Zobrazit a upravit položky objednávky.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
cs: Zobrazit komentáře k objednávce, které se používají pro komunikaci se zákazníky.

en: Admin comments
cs: Komentáře administrátorů

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
cs: Zobrazit administrátorské komentáře, používané pro zpracování objednávek a zapisování instrukcí.

en: Update order
cs: Aktualizovat objednávku

en: Update an order's status or add comments to an order.
cs: Změnit status objednávky nebo přidat komentář.

en: In checkout
cs: V pokladně

en: Post checkout
cs: Za pokladnou

en: Empty line
cs: Prázdná řádka

en: The following order statuses have been defined:
cs: Byly definovány následující stavy objednávek:

en: Order panes on !screen screen
cs: Panely objednávky na obrazovce !screen

en: Admin settings
cs: Administrátorská nastavení

en: Number of orders on overview screen
cs: Počet objednávek na stránce přehledu

en: Enable order logging
cs: Zapnout logování objednávek

en: Capitalize address on order screens
cs: Adresy na objednávkách převést na velká písmena

en: Customer settings
cs: Zákaznická nastavení

en: On-site invoice template
cs: Šablona faktury

en: Order states
cs: Stavy objednávky

en: - N/A -
cs: - Není k dispozici -

en: Order statuses
cs: Stavy objednávky

en: Create new status
cs: Vytvořit nový stav

en: Order status %status removed.
cs: Stav objednávky %status byl odstraněn.

en: Order workflow information saved.
cs: Informace o postupu práce s objednávkou byla uložena.

en: Default order status
cs: Výchozí stav objednávky

en: Order status ID
cs: ID stavu objednávky

en: Must be a unique ID with no spaces.
cs: ID musí být unikátní a bez mezer.

en: The order status title displayed to users.
cs: Název stavu objednávky, který je zobrazen uživatelům.

en: Order state
cs: Stav objednávky

en: Set which order state this status is for.
cs: Nastavit, pro který typ stavu objednávky je tento stav.

en: You have entered an invalid status ID.
cs: Vloženo chybné ID stavu.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
cs: Toto ID se již používá. Zadejte unikátní ID.

en: Custom order status created.
cs: Vlastní stav objednávky byl vytvořen.

en: User: none
cs: Uživatel: žádný

en: User: !name
cs: Uživatel: !name

en: Active orders
cs: Aktivní objednávky

en: All orders
cs: Všechny objednávky

en: View by status
cs: Zobrazit podle stavu

en: Order created by the administration.
cs: Objednávka vytvořená administrátorem.

en: New order customer
cs: Zákazník pro novou objednávku

en: Use the buttons above to have these fields filled in or just submit the form with the fields blank to create a blank order.
cs: Použijte tlačítka výše pro vyplnění těchto polí nebo odešlete formulář prázdný pro vytvoření prázdné objednávky.

en: Billing first name
cs: Křestní jméno (fakturační adresa)

en: Billing last name
cs: Příjmení (fakturační adresa)

en: Billing company
cs: Společnost (fakturační adresa)

en: Shipping first name
cs: Křestní jméno (dodací adresa)

en: Shipping last name
cs: Příjmení (dodací adresa)

en: Shipping company
cs: Společnost (dodací adresa)

en: Search using date range.
cs: Hledat s pomocí rozsahu datumů.

en: Specify dates to the right if checked.
cs: Pokud zaškrtnete, specifikujte časový rozsah vpravo.

en: Click to open a window with a printable invoice.
cs: Kliknutím otevřete okno s fakturou pro tisk.

en: Order changes saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Remove this product.
cs: Odstranit tento produkt.

en: Remove product from order?
cs: Odstranit produkt z objednávky?

en: No products found.
cs: Nebyly nalezeny žádné produkty.

en: Select a product
cs: Vybrat produkt

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
cs: Hledat dle názvu nebo modelu/skladového kódu (* je zástupný znak).

en: Add to order
cs: Přidat k objednávce

en: Recipient e-mail address
cs: E-mailová adresa příjemce

en: Your Order Invoice
cs: Faktura k objednávce

en: E-mail failed.
cs: Odeslání e-mailu selhalo.

en: Invoice e-mailed to @email.
cs: Faktura byla odeslána e-mailem na @email.

en: It is not possible to delete order @id.
cs: Nelze smazat objednávku č. @id.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
cs: Opravdu chcete smazat objednávku @order_id?

en: Order @order_id completely removed from the database.
cs: Objednávka @order_id byla kompletně odstraněna z databáze.

en: No addresses found for customer.
cs: Pro zákazníka nebyly nalezeny žádné adresy.

en: Select an address
cs: Vybrat adresu

en: Search returned the following:
cs: Hledání vrátilo následující:

en: An account already exists for that e-mail.
cs: Účet pro tento e-mail již existuje.

en: Use this account now?
cs: Použít tento účet nyní?

en: Search for a customer based on these fields.
cs: Hledat zákazníka na základě těchto polí.

en: Use * as a wildcard to match any character.
cs: Použijte * jako zástupný znak (nahrazuje libovolné znaky).

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
cs: Nechte pole prázdné, pokud ho nechcete zahrnout do vyhledávání.

en: Select a customer
cs: Vybrat zákazníka

en: Enter an e-mail address for the new customer.
cs: Zadejte e-mailovou adresu pro nového zákazníka.

en: E-mail customer account details.
cs: Odeslat zákazníkovi e-mail s údaji o uživatelském účtu.

en: Line Item Title
cs: Název řádkové položky

en: Display title of the line item.
cs: Zobrazí název řádkové položky.

en: Line Item Amount
cs: Částka u řádkové položky

en: Amount of the line item without a currency sign.
cs: Částka řádkové položky bez značky měny (jen číslo).

en: Amount must be numeric.
cs: Částka musí být číslo

en: Line item added to order.
cs: Řádková položka byla přidána do objednávky.

en: Order @order_id deleted by user @uid.
cs: Objednávka @order_id byla smazána uživatelem @uid.

en: @key changed from %old to %new.
cs: @key se změnil z %old na %new.

en: Custom template
cs: Vlastní šablona

en: Edit order @order_id.
cs: Upravit objednávku č. !order_id.

en: view all orders
cs: zobrazit všechny objednávky

en: create orders
cs: vytvářet objednávky

en: edit orders
cs: upravovat objednávky

en: delete orders
cs: mazat objednávky

en: administer order workflow
cs: spravovat postup práce s objednávkou

en: Order number:
cs: Objednávka číslo:

en: Customer:
cs: Zákazník:

en: Products:
cs: Produkty:

en: Order comments:
cs: Komentáře k objednávce:

en: An account has been created for you with the following details:
cs: Byl pro vás vytvořen nový uživatelský účet s následujícími údaji:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Want to manage your order online?
cs: Chcete spravovat Vaší objednávku online?

en: Purchasing Information:
cs: Informace o nákupu:

en: E-mail Address:
cs: E-mailová adresa

en: Billing Address:
cs: Fakturační adresa:

en: Billing Phone:
cs: Telefon:

en: Shipping Phone:
cs: Telefon pro dodání:

en: Order Grand Total:
cs: Celková cena objednávky:

en: Payment Method:
cs: Způsob zaplacení:

en: Order Summary:
cs: Souhrn objednávky:

en: Shipping Details:
cs: Podrobnosti dodání:

en: Products Subtotal:
cs: Mezisoučet produktů:

en: Total for this Order:
cs: Celkem pro tuto objednávku:

en: Products on order:
cs: Objednané produkty:

en: (!price each)
cs: (!price/ks)

en: Where can I get help with reviewing my order?
cs: Kde dostanu pomoc s překontrolováním mé objednávky?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
cs: Poznámka: Tato emailová zpráva je generována automaticky. Prosím, neodpovídejte na tuto zprávu.

en: Thanks again for shopping with us.
cs: Ještě jednou děkujeme, že nakupujete u nás.

en: Administer products, classes, and more.
cs: Spravovat produkty, druhy zboží atd.

en: View products
cs: Zobrazit produkt

en: Build and view a list of product nodes.
cs: Vygenerovat a zobrazit seznam produktových uzlů.

en: Manage classes
cs: Druhy zboží

en: Create and edit product node types.
cs: Vytvořit a upravit typy uzlů produktů.

en: Configure product settings.
cs: Změnit nastavení produktů.

en: Product fields
cs: Pole produktu

en: Product features
cs: Vlastnosti produktu

en: This node displays the representation of a product for sale on the website. It includes all the unique information that can be attributed to a specific model number.
cs: Tento uzel představuje produkt, který může být prodán přes web. Zahrnuje všechny jedinečné informace, které mohou být přiřazené ke konkrétnímu číslu modelu.

en: Enter the product description used for product teasers and pages.
cs: uVložte popis produktu, který se zobrazí jako v upoutávce a na stránkách produktu.

en: Product SKU/model.
cs: Skladová položka/model produktu

en: The listed MSRP.
cs: Doporučená cena výrobce.

en: Your store's cost.
cs: Náklady vašeho obchodu.

en: Product and its derivatives are shippable.
cs: Produkt a jeho odvozeniny jsou doručovatelné

en: Package quantity
cs: Počet v balení

en: Default quantity to add to cart
cs: Výchozí množství přidané do košíku

en: List position
cs: Pozice v seznamu

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
cs: Zadejte hodnotu pro nastavení pozice produktu v seznamu.<br />Produkty se stejným číslem pozice se seřadí podle abecedy.

en: Price must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
cs: Cena musí být ve správném formátu. Žádné čárky a jen jedna desetinná tečka.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
cs: Tento produkt obsahuje možnosti, které musí být vybrány před nákupem. Prosím vyberte je ve formuláři níže.

en: The product's model number.
cs: Číslo modelu produktu.

en: The product's list price.
cs: Ceníková cena produktu.

en: The product's cost.
cs: Nákladová cena produktu.

en: The product's sell price.
cs: Prodejní cena produktu.

en: The unit of measurement for the product's weight.
cs: Měrná jednotka  hmotnosti produktu.

en: The numerical value of the product's weight.
cs: Hmotnost produktu (číslo).

en: The product's formatted weight.
cs: Formátovaná hmotnost produktu.

en: The unit of measurement for the product's length, width, and height.
cs: Jednotky pro měření délky, šířky a výšky.

en: The numerical value of the product's length.
cs: Délka produktu (číslo).

en: The product's formatted length.
cs: Formátovaná délka produktu.

en: The numerical value of the product's width.
cs: Šířka produktu (číslo).

en: The product's formatted width.
cs: Formátovaná šířka produktu.

en: The numerical value of the product's height.
cs: Výška produktu (číslo).

en: The product's formatted height.
cs: Formátovaná výška produktu.

en: Form to put the product in the customer's cart.
cs: Formulář pro vložení produktu do nákupního košíku.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
cs: Tlačítko k přidání produktu do košíku bez množství nebo možnosti volby atributů.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
cs: Ubercart automaticky nastavil podporu obrázků produktu.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
cs: <a href="!url">Klikněte zde</a>, pokud chcete automaticky nastavit následující položky pro podporu obrázků:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
cs: (Tato akce není povinná a neměla by být provedena, pokud nepotřebujete obrázky nebo jste zavedli svůj vlastní systém podpory obrázků.)

en: Display price
cs: Zobrazit cenu

en: Cost (seen only by 'administer products' permission)
cs: Náklady (viditelné pouze s oprávněním 'spravovat produkty')

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
cs: Zobrazit volitelné pole množství ve formuláři <em>Přidat do košíku </em>.

en: Enable <em>Add to cart</em> forms in product node teasers.
cs: Zobrazit formulář <em>Vložit do košíku</em> v upoutávkách na produkty.

en: <em>Add to cart</em> button text
cs: Text tlačítka <em>Vložit do košíku</em>

en: Use the textboxes to adjust the text of the submit button for <em>Add to Cart</em> forms in various places on the site.
cs: Použijte textová pole k úpravě textu tlačítka formulářů <em>Přidat do košíku</em> na různých místech webu.

en: Teaser forms
cs: Formuláře upoutávek

en: For the form displayed on teasers and catalog pages.
cs: Pro formulář zobrazený na stránkách s upoutávkami a v katalogu.

en: Product view
cs: Detail produktu

en: For the form displayed on the product view page.
cs: Pro formulář zobrazený v detailu produktu.

en: Product field
cs: Pole produktu

en: Class ID
cs: ID třídy

en: No product classes have been defined yet.
cs: Žádné třídy produktů zatím nebyly definovány.

en: Add a class
cs: Přidat třídu

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
cs: Strojově čitelné jméno tohoto typu obsahu. Tento text bude použit pro vytvoření URL na stránce <em>vytvořit obsah</em>. Toto jméno může obsahovat pouze malá písmena, čísla a podtržítka. Pomlčky nejsou povoleny. Při vytváření URL stránky <em>vytvořit obsah</em> budou podtržítka převedeny na pomlčky. Toto jméno musí být unikátní.

en: Product class %type deleted.
cs: Třída produktu byla odstraněna.

en: SKU: @sku
cs: Sklad.č. @sku:

en: Weight: !weight
cs: Hmotnost: !weight

en: Dimensions: !length × !width × !height
cs: Rozměry: !length x !width x !height

en: No product features found.
cs: Žádné vlastnosti produktů nebyly nalezeny.

en: The following product features are enabled
cs: Následující vlastnosti produktů jsou povoleny

en: !feature settings
cs: !feature nastavení

en: The product feature has been deleted.
cs: Vlastnost produktu byla smazána.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
cs: Opravdu chcete smazat vlastnost %feature?

en: That product feature doesn't exist.
cs: Tato vlastnost produktu neexistuje.

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
cs: Chyba: Pokus přidat neexistující vlastnost produktovou.

en: Error: No form data was returned for that operation.
cs: Chyba: Žádná formulářová data se nevrátila pro tuto operaci.

en: No features found for this product.
cs: Nebyla nalezena žádná vlastnost pro tento produkt.

en: Add a new feature
cs: Přidat novou vlastnost

en: Save feature
cs: Uložit vlastnost

en: The product feature has been added.
cs: Produktová vlastnost byla přidána.

en: The product feature has been updated.
cs: Vlastnosti produktu byly upraveny.

en: There is @count node of this type. | There are @count nodes of this type.
cs[0]: Je zde 1 uzel tohoto typu.
cs[1]: Jsou zde @count uzly tohoto typu.
cs[2]: Je zde @count uzlů tohoto typu.

en: administer product classes
cs: spravovat třídy produktů

en: administer product features
cs: spravovat vlastnosti produktů

en: Product kit
cs: Produktová sada

en: This node represents two or more products that have been listed together. This presents a logical and convenient grouping of items to the customer.
cs: Tento uzel reprezentuje jeden nebo více produktů, které jsou vypisovány společně. To znamená logické a pohodlné seskupování produktů směrem k zákazníkovi.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
cs: Jako jednotka. Zákazníci mohou změnit pouze počet sad k zakoupení.  Nezobrazovat seznam dílčích produktů.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
cs: Jako jednotka. Zákazníci mohou změnit pouze počet sad k zakoupení.  Zobrazit seznam dílčích produktů.

en: Name of the product kit
cs: Název produktové sady

en: Explain these whatchamacallits.
cs: Vysvětlení těchto věcí.

en: How is this product kit handled by the cart?
cs: Jak košík zachází s produktovou sadou?

en: Click to add to cart.
cs: Klikněte pro vložení do košíku

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
cs: <b>Použité stavy objednávky:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
cs: Níže jsou uvedeny celkové objednávky, produkty, prodeje a průměrné celkové ceny objednávek pro každého zákazníka. Kliknutím na odkazy v záhlaví můžete přepínat a sestupné nebo vzestupné pořadí pro tento sloupec. Kliknutím na jméno zákazníka se dostanete na podrobný seznam objednávek, které zákazník udělal. Kliknutím na uživatelské jméno zákazníka se dostanete na stránku jeho účtu.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
cs: V tabulce jsou uvedeny všechny produkty z obchodu, kolik se ho prodalo, kolikrát byl navštíven, jakou měl tržbu a jak velký byl hrubý zisk. Nevidíte-li počet zobrazení je nutné povolit modul Statistika na <a href="!url">stránce administrace modulů</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
cs: Jedná se o prodej za poslední dva dny, průměrný prodej za měsíc a předpokládané prodeje do konce měsíce. Níže ve výpisu uvidíte i další prodejní statistiky.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
cs: Rozbalte skupinu políček níže pro přizpůsobení časového rozsahu tohoto přehledu,  pro změnu zobrazených stavů objednávek a možnosti zobrazení produktů.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
cs: Toto je přehled prodeje za rok @year členěný po měsících. Kliknutím na každý odkaz se dostanete na seznam objednávek za daný měsíc.

en: View the report settings.
cs: Nastavit vlastnosti výpisu hlášení.

en: Customer reports
cs: Hlášení zákazníků

en: Sales reports
cs: Hlášení prodejů

en: View summary of all store sales
cs: Ukázat shrnutí veškerého prodeje

en: View store sales for a particular year
cs: Ukázat tržby obchodů za určitý rok

en: Custom sales summary
cs: Přizpůsobené shrnutí prodeje

en: View a customized sales summary
cs: Ukázat přizbůsobené shrnutí prodeje

en: No customers found
cs: Žádní zákazníci nebyli nenalezeni

en: Export to CSV file.
cs: Exportovat do CSV souboru.

en: Show paged records
cs: Ukázat záznamy stránkovaně.

en: Show all records
cs: Ukázat všechny záznamy

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
cs: Ujistěte se, že %setting_name je nastaveno na %state na <a href="!url">stránce nastavení logování přístupu</a> pro účely zobrazení sloupečku v pohledu.

en: Customize sales report parameters
cs: Přizpůsobit parametry přehledu prodeje

en: Adjust these values and update the report to build your custom product report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
cs: Abyste mohli vytvořit vlastní produktové hlášení, změňte tyto hodnoty a zaktualizujte hlášení. Po odeslání může být hlášení založeno pro snadnější dohledání v budoucnosti.

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
cs: Do přehledu budou zahrnuty pouze objednávky s vybranými stavy.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
cs: Pro vybrání více stavů použijte Ctrl + klik.

en: You must select at least one order status.
cs: Musíte vybrat alespoň jeden stav objednávky.

en: Month-to-date, @month
cs: Měsíc @month k tomuto dni

en: Customers total
cs: Celkem zákazníků

en: New customers today
cs: Nových zákazníků dnes

en: Online customers
cs: On-line zákazníci

en: Total orders by status
cs: Celkem objednávek podle stavu

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
cs: Upravte tyto hodnoty a aktualizujte prodejní přehled pro vytvoření vlastního shrnutí prodeje. Takto vytvořený přehled má jedinečnou URL adresu a může být přidán do záložek prohlížeče snadnější odkazování v budoucnosti.

en: Results breakdown
cs: Členění výsledků

en: Large daily reports may take a long time to display.
cs: Zobrzení velkých denních přehledů bude možná dlouho trvat.

en: Show a detailed list of products ordered.
cs: Ukázat podrobný seznam objednaných produktů.

en: Paged table size
cs: Velikost stránkované tabulky

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
cs: Maximální počet řádků tabulky zobrazených na jedné stránce.

en: Reported statuses
cs: Hlášení stavů

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
cs: Do přehledů budou zahrnuty pouze objednávky s vybranými stavy.

en: view reports
cs: zobrazit hlášení

en: Role expiration
cs: Expirace role

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
cs: Zobrazit nebo upravit trvání rolí nastavené Ubercartem

en: Role assignment
cs: Přidělení role

en: Delete role expiration
cs: Vymazat datum expirace role

en: Delete a specified role expiration
cs: Vymazat určené datum expirace role

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
cs: Níže můžete přidat nebo odstranit čas k datům vypršení následujících rolí.

en: There are no pending expirations for roles this user.
cs: Pro tohoto uživatele nejsou žádné nevyřízené termíny vypršení role.

en: The expiration length must be a positive integer
cs: Doba vypršení musí být kladné celé číslo.

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
cs: Nové datum expirace, %date již nastalo.

en: Customer user role %role renewed.
cs: Zákaznická role %role byla obnovena.

en: Customer granted user role %role.
cs: Zákazníkovi byla udělena role %role.

en: There are no product role(s) that can be assigned upon product purchase. Set product roles in the <a href="!url">product feature settings</a> under the role assignment settings fieldset.
cs: Neexistují žádné produktové role, které by mohli být přiděleny po koupi produktu. Nastate produktové role v <a href="!url">nastavení funkcí produktu</a> v části nastavení přiřazení rolí.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
cs: Role %roles jsou nastaveny pro použití Funkcí pro přidělování rolí.

en: The role expiration date in long format
cs: Datum vypršení role v dlouhém formátu

en: The role expiration date in medium format
cs: Datum vypršení role ve středním formátu

en: The role expiration date in short format
cs: Datum vypršení role v krátkém formátu

en: The associated role name
cs: Název spojené role

en: [store-name]: [role-name] role granted
cs: [store-name]: [role-name] role udělena

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you now have a new role, [role-name].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
cs: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Děkujeme za Vaši objednávku, [order-link], v obchodě [store-name] byla vám přidělena nová role , [role-name].
    
    Ještě jednou děkujeme, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expired
cs: [store-name]: [role-name] role vypršela

en: The role, [role-name], you acquired by purchasing a product at our store has expired. Any special access or privileges that came with it are now gone. You can purchase it again by going to [store-link]
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
cs: Roli, [role-name], kterou jste obdržel/a nákupem v našem obchodě vypršela platnost. Přístupová práva či oprávnění s touto rolí spojená jsou neplatná. Můžete je zakoupit znovu prostřednictvím odkazu [store-link]
    
    Ještě jednou děkujeme, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role renewed
cs: [store-name]: [role-name] role obnovena

en: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Thanks to your order, [order-link], at [store-name] you have renewed the role, [role-name]. It is now set to expire on [role-expiration-short].
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
cs: [order-first-name] [order-last-name], 
    
    Děkujeme za vaši objednávku , [order-link], v obchodě [store-name] obnovil jste roli, [role-name]. Bude platná do data [role-expiration-short].
    
    Ještě jednou děkujeme, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: [store-name]: [role-name] role expiration notice
cs: [store-name]: [role-name] upozornění o vypršené dočasné

en: This message is to remind you that the role, [role-name], you acquired by making a purchase at our store will expire at [role-expiration-short]. You may visit [store-link] to renew this role before it expires.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
cs: Zasíláme tuto upomínku k připomenutí, že role, [role-name], kterou jste obdržel nákupem v našem obchodě vyprší dne [role-expiration-short]. POkud chcete roli obnovit před datem vypršení, navštivte odkaz [store-link].
    
    Ještě jednou děkujeme, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Expiring roles
cs: Dočasné role

en: This role will expire on !date
cs: Tato role vyprší dne !date

en: No expirations set to occur
cs: Není známa žádná expirace, která by měla nastat.

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
cs: Tuto roli zákazník obdrží po zakoupení produktu.

en: Multiply by quantity
cs: Vynásobit množstvím

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
cs: Zaškrtněte, pokud se trvání role má vynásobit zakoupeným množstvím.

en: The amount of time must be a positive integer.
cs: Množství času musí být kladné celé číslo.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
cs: Musíte mít roli k přidělení. Možná budete muset <a href="!role_url">vytvořit novou roli</a> nebo možná <a href="!feature_url">nastavit výchozí hodnoty v přiřazení rolí</a>.

en: Default expiration
cs: Výchozí lhůta expirace

en: The default amount of time a granted Ubercart role will last until it expires.
cs: Výchozí doba po kterou bude Übercartem přidělená role trvat než vyprší.

en: Default role
cs: Výchozí role

en: The default role Ubercart grants on specified products.
cs: Výchozí role kterou Übercart přiděluje po zakoupení určených produktů.

en: Product roles
cs: Role přiřazované produkty

en: Expiration display
cs: Zobrazení expirace

en: Show expirations on user page
cs: Ukázat expirace v profilu uživatele

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
cs: Pokud mají uživatelé nastavenu nějakou roli s "expirační lhůtou, budou tyto dočasné role zobrazeny v jejich profilu.

en: The message, with its accompanying title, and the header displayed above all role expirations. In the <strong>Title</strong> & <strong>Message</strong> fields "!role_name" and "!date" will translate to the corresponding Drupal role name and role expiration date.
cs: Zpráva se svým doprovodným titulkem a hlavičkou jsou zobrazeny výše nad uvedenými expiracemi rolí. V <strong>titulku</strong> a <strong>zprávě</strong> budou symboly "!role_name" a "!date" nahraženy odpovídajícím názvem Drupal role a datem vypršení platnosti role.

en: Time before reminder
cs: Čas před vypršením pro připomínku

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
cs: Doba předstihu připomínky před vypršením

en: view all role expirations
cs: zobrazit expiraci u všech rolí

en: Decrement stock upon order submission
cs: Snížit zásoby po odeslání objednávky

en: Decrement stock of products in order
cs: Snížit zásoby u zboží na objednávce

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
cs: Snížit zásobu u zboží na objednávce se zapnutým sledováním.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
cs: Chcete-li sledovat stav zásob na skladě pro konkrétní kód zboží, ujistěte se že je označen jako aktivní a vložte skladové hodnoty. Pokud úroveň zásob klesne pod prahovou hodnotu, může Vám o tom být odesláno upozornění na základě Vašeho nastavení skladu.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
cs: Toto je seznam kódů zboží, které jsou v současné době aktivní. Produkty se stavem zásob nižší než je jejich prahová hodnota jsou zvýrazněny. Přepínáním zaškrtávacího políčka níže lze upravit, které stavy zásob jsou zobrazeny.

en: Stock reports
cs: Hlášení skladu

en: View reports for product stock.
cs: Zobrazit hlášení skladových zásob.

en: View the stock settings.
cs: Zobrazit nastavení skladu.

en: The current stock level
cs: Současná výše stavu zásob.

en: The model or SKU of the stock level
cs: Výše stavu zásob u modelu nebo skladové položky

en: The threshold or warning limit of the stock level
cs: Práh/limit skladových zásob pro zobrazení varování

en: [store-name]: Stock threshold limit reached
cs: [store-name]: Dosažena prahová hodnota skladových zásob

en: Stock settings saved.
cs: Nastavení skladu bylo uloženo.

en: Export to CSV file
cs: Export do CSV souboru

en: Only show SKUs that are below their threshold.
cs: Ukázat jen ty kódy zboží, u kterých je výše zásob pod zvoleným limitem.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
cs: Poslat e-mailové upozornění v případě, že skladové zásoby u produktu dosáhnou prahové hodnoty.

en: Whether or not the stock level is currently being tracked
cs: Zda je či není sledována úroveň zásob

en: Store administration
cs: Administrace obchodu

en: Administer store settings, products, orders, and more.
cs: Spravovat nastavení obchodu, produktů, objednávek a další.

en: View and modify customer information and orders.
cs: Zobrazit a změnit informace o zákaznících a objednávkách.

en: View customers
cs: Zobrazit zákazníky

en: Search customers
cs: Vyhledat zákazníka

en: Search through your customer list.
cs: Hledat v seznamu zákazníků.

en: Browse various store reports.
cs: Prohlížet hlášení obchodu.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
cs: Upravit nastavení pro Ubercart.

en: Links to get help!
cs: Odkazy s nápovědou.

en: Using tokens
cs: Použití tokenů

en: Understand what tokens are and how to use them.
cs: Porozumět co to jsou tokeny a jak je používat.

en: Country settings
cs: Národní specifika

en: Configure country specific settings.
cs: Nastavit specifické volby země

en: View the country settings.
cs: Zobrazit nastavení země.

en: Edit the country settings.
cs: uUpravit nastavení země.

en: Import countries
cs: Import zemí

en: Import and manage countries.
cs: Importovat a spravovat země.

en: Country formats
cs: Formáty zemí

en: Edit the country specific format settings.
cs: Editovat specifické nastavení země

en: Store settings
cs: Nastavení obchodu

en: Configure the main store settings.
cs: Konfigurovat hlavní nastavení obchodu.

en: View the store settings.
cs: Zobrazit nastavení obchodu.

en: Edit the store settings.
cs: Upravit nastavení obchodu

en: Edit the contact settings.
cs: Upravit předmět zpráv

en: Edit the display settings.
cs: Upravit nastavení zobrazení

en: Format settings
cs: Nastavení formátů

en: Edit the format settings.
cs: Upravit nastavení formátu.

en: User initials
cs: Iniciály uživatele

en: Assign initials to user accounts.
cs: Přiřadit iniciály k uživatelským účtům.

en: JS utilities
cs: JS utility

en: Customer orders
cs: Objednávky zákazníka

en: View a list of orders placed by this customer.
cs: Zobrazit seznam objednávek uskutečněných tímto zákazníkem.

en: Disable a country
cs: Zakázat zemi

en: Disable a country from use.
cs: Zakázat použití země.

en: Enable a country
cs: Povolit zemi

en: Enable a disabled country.
cs: Povolit zakázanou zemi.

en: Remove a country
cs: Odstranit zemi

en: Remove an installed country.
cs: Odstranit nainstalovanou zemi.

en: Update a country
cs: Upravit zemi

en: Update an installed country.
cs: Aktualizovat nainstalovanou zemi.

en: Our store
cs: Náš obchod

en: A link to the site login page.
cs: Odkaz na přihlašovací stránku.

en: The URL for the site logo.
cs: URL loga stránek.

en: The Ubercart store name.
cs: Jméno Ubercart obchodu.

en: The Ubercart store URL.
cs: URL obchodu Ubercart.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
cs: Odkaz obchodu Ubercart s použitím názvu obchodu.

en: The Ubercart store owner.
cs: Vlastník obchodu Ubercart.

en: The Ubercart store e-mail address.
cs: E-mailová adresa obchodu Ubercart.

en: The Ubercart store phone number.
cs: Telefonní číslo obchodu Ubercart.

en: The Ubercart store mailing address.
cs: Poštovní adresa obchodu Ubercart.

en: The URL to the store help page.
cs: URL stránky s nápovědou k obchodu.

en: - Show links -
cs: - Ukázat odkazy -

en: - Hide links -
cs: - Schovat odkazy -

en: You must enable the order module to track customers.
cs: Pro sledování zákazníků musíte povolit modul order.

en: View customer's order.
cs: Zobrazit objednávku zákazníka.

en: Billing name
cs: Jméno pro fakturaci

en: Shipping name
cs: Jméno pro doručení

en: No orders found.
cs: Nebyly nalezeny žádné objednávky.

en: View order !order_id.
cs: Zobrazit objednávku č. !order_id.

en: Edit order !order_id.
cs: Upravit objednávku !order_id.

en: Create an order for this customer.
cs: Vytvořit objednávku pro tohoto zákazníka

en: !totals_orders orders shown match that account with !totals_items items purchased and !totals_total spent:
cs: !totals_orders objednávek bylo objednáno přes toho zákazníka s celkem !totals_items položkami o celkové hodnotě !totals_total:

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
cs: Zde naleznete různé výkazy generované Übercart moduly. Klikněte na odkazy níže pro zobrazení výkazů.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports. To view core Ubercart statistics enable the <strong>Reports</strong> module on the <a href="!url">module administration page</a>
cs: Zde naleznete různé výkazy generované Übercart moduly. Klikněte na odkazy níže pro zobrazení výkazů. Chcete-li zobrazit základní Ubercart statistiky zapněte modul <strong>Reports</strong> na <a href="!url">stránce správy modulů</a>

en: Use the following links to find documentation and support:
cs: Pokud hledáte dokumentaci a podporu, vyzkoušejte následující odkazy:

en: Ubercart User's Guide
cs: Příručka uživatele Übercartu.

en: Support Forums
cs: Diskuzní fóra s podporou

en: Drupal Handbook
cs: Příručka Drupalu

en: Tokens are bracketed phrases you can use in certain text fields and boxes as placeholders for some other text. Tokens represent things like store variables, links to certain pages, order information, etc.  Tokens are used by including the token listed below in a text field that uses them.  The description for the textfields will alert you to which groups of tokens listed below may be used.
cs: Tokeny jsou výrazy v hranatých závorkách, které lze použít v určitých textových polích jako nahrazovací vzorky pro text. Mohou představovat např. proměnnou obchodu, odkaz na nějakou stránku, informace o objednávce apod. V popisu textových polí je vždy uvedeno, jaké skupiny tokenů pro ně můžete použít.

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
cs: Pro import dat další země ji vyberte ze seznamu a klepněte na tlačítko import. Pokud chcete importovat vlastní soubor nebo soubor vytvořený přispěvovatelem třetí strany, musíte jej nejprve umístit do složky uc_store/countries v adresáři s Übercartem.

en: -None available-
cs: -Není k dispozici-

en: Country file @file imported.
cs: Importován soubor země @file.

en: !country disabled.
cs: Země !country byla vypnuta.

en: !country is already disabled.
cs: Země !country je již vypnuta.

en: Attempted to disable an invalid country.
cs: Pokus o vypnutí neplatné země.

en: @country enabled.
cs: Země @country byla zapnuta.

en: @country is already enabled.
cs: Země @country je již zapnuta.

en: Attempted to enable an invalid country.
cs: Pokus o zapnutí neplatné země.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
cs: Opravdu chcete ze systému odstranit zemi @country?

en: Attempted to remove an invalid country.
cs: Pokus o odstranění neplatné země.

en: !country removed.
cs: Země !country byla odstraněna.

en: Attempted to update an invalid country.
cs: Pokus o aktualizaci neplatné země.

en: You cannot update to a previous version.
cs: Nemůžete aktualizovat na předchozí verzi.

en: Country update complete.
cs: Aktualizace země byla dokončena.

en: Address variables instructions
cs: Instrukce k proměnným v adrese

en: Customer's first name
cs: Křestní jméno zákazníka

en: Customer's last name
cs: Příjmení zákazníka

en: First street address field
cs: První pole adresy

en: Second street address field
cs: Druhé pole adresy

en: City name
cs: Město

en: Full name of the zone
cs: Celé jméno oblasti

en: Abbreviation of the zone
cs: Zkratka oblasti

en: Name of the country
cs: Jméno země

en: 2 digit country abbreviation
cs: Dvouznaková zkratka země

en: 3 digit country abbreviation
cs: Tříznaková zkratka země

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
cs: Následující proměnné mohou být použity pro nastavení adres pro země do kterých je odesíláno zboží:

en: Address format
cs: Formát adresy

en: Uses the variables mentioned in the instructions to format an address for this country.
cs: Používá proměnné zmíněné v instrukcích pro formátování adresy pro tuto zemi.

en: Country settings saved.
cs: Nastavení národního prostředí bylo uloženo.

en: Dashboard with collapsed submenu links
cs: Kontrolní panel se sbalenými položkami podmenu.

en: Dashboard with expanded submenu links
cs: Kontrolní panel s rozbalenými odkazy podmenu.

en: Dashboard with no submenu links
cs: Kontrolní panel bez položek podmenu

en: Normal Drupal submenu listing
cs: Standardní Drupal výpis podmenu

en: Store name
cs: Jméno obchodu

en: Store owner
cs: Vlastník obchodu

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
cs: Nemusí být dostupné na všech serverových konfiguracích. Vypněte tuto voblu, pokud způsobuje problémy.

en: Some options are better suited for different themes, so feel free to try them all out!
cs: Nebojte se vyzkoušet různé možnosti, které se hodí pro odlišná témata.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
cs: Vyberte adresu, která se zobrazí v seznamech zákazníků a v přehledech.

en: Primary customer address
cs: Primární adresa zákazníka

en: Randomly select a message from the list below.
cs: Náhodně vybrat zprávu z následujícího seznamu.

en: Footer message for store pages
cs: Zpráva do patičky pro stránky obchodu

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
cs: <a href="!url">Běží na Ubercartu</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
cs: <a href="!url">Drupal e-shop</a> běží na Ubercartu.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
cs: Podporováno Ubercartem - <a href="!url">open source e-shopem</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
cs: Powered by Ubercart, <a href="!url">e-shop řešení zdarma</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
cs: (Nezobrazovat zprávu v zápatí.)

en: Currency format
cs: Formát měny

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
cs: Kód měny není sice používán přímo ve formátování, ale ostatní moduly ho používají jako primární měnu. Zde vložte váš trojpísmenný <a href="!url">ISO 4217</a> kód měny.

en: Current format
cs: Aktuální formát

en: Currency Sign
cs: Značka měny

en: Display currency sign after amount.
cs: Zobrazit značku měny za částkou.

en: Thousands Marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Decimal Marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: Number of decimal places
cs: Počet desetiných míst

en: Weight format
cs: Formát váhy

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
cs: Zadejte formát pro každou jednotku. !value reprezentuje hodnotu váhy.

en: Default unit of measurement
cs: Výchozí měrná jednotka

en: @unit format string
cs: formátovací řetězec @unit

en: Length format
cs: Formát délky

en: Supply a format string using !link syntax.
cs: Zadejte formátovací řetězec s použitím syntaxe !link.

en: PHP date
cs: PHP datum

en: Default format string
cs: Výchozí formátovací řetězec

en: Street address 1
cs: Ulice 1

en: Street address 2
cs: Ulice 2

en: Enter the name of the user whose initials you want to adjust.
cs: Vložte jméno uživatele, jehož iniciály chcete upravit.

en: Initials
cs: Iniciály

en: Enter initials or leave blank to erase current initials.
cs: Vložte iniciály, nebo ponechte prázdné pro smazání aktuálních hodnot.

en: Initials for !username deleted.
cs: Iniciály pro uživatele !username byly smazány.

en: Initials for !username set to !initials.
cs: Iniciály pro uživatele !username byly nastaveny na !initials.

en: The following tables are used to display various parts of your store to your administrators and customers. Click on a table id to configure the display of that table.
cs: Následující tabulky slouží k zobrazení různých částí vašeho obchodu administrátorům a zákazníkům. Kliknutím na ID tabulky nastavíte zobrazení této tabulky.

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
cs: K hodnotě s názvem %field je nesprávně přistupováno.

en: Not applicable
cs: Nelze použít

en: No countries found.
cs: Nebyly nalezeny žádné země.

en: 01 - January
cs: 01 - Leden

en: 02 - February
cs: 02 - Únor

en: 03 - March
cs: 03 - Březen

en: 04 - April
cs: 04 - Duben

en: 05 - May
cs: 05 - Květen

en: 06 - June
cs: 06 - Červen

en: 07 - July
cs: 07 - Červenec

en: 08 - August
cs: 08 - Srpen

en: 09 - September
cs: 09 - Září

en: 10 - October
cs: 10 - Říjen

en: 11 - November
cs: 11 - Listopad

en: 12 - December
cs: 12 - Prosinec

en: No encryption key was found.
cs: Nebyl nalezen šifrovací klíč.

en: Encryption failed. !messages
cs: Šifrování selhalo. !messages

en: encryption
cs: šifrování

en: view customers
cs: zobrazit zákazníky

en: view store reports
cs: zobrazit hlášení obchodu

en: Subtotal excluding taxes
cs: Mezisoučet bez daně

en: Tax rates and settings
cs: Sazby daně a nastavení

en: Delete tax rule
cs: Odstranit daňové pravidlo

en: Changed %title to %amount.
cs: Změněno %title na %amount.

en: Removed %title.
cs: Položka %title byla odstraněna.

en: Added %amount for %title.
cs: Přidáno %amount k %title.

en: Taxed product types
cs: Daněné typy produktů

en: Taxed line items
cs: Daněné řádkové položky

en: conditions
cs: podmínky

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
cs: Výše daně jako procento, nebo desetinné číslo. Příklad: 6%, 0,06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
cs: Přidá zaškrtnuté řádkové položky k celkovému součtu před použitím této daně.

en: configure taxes
cs: nastavit daně

en: Isle of Man
cs: Ostrov Man

en: Saint Pierre and Miquelon
cs: Saint Pierre a Miquelon

en: Serbia
cs: Srbsko

en: User email
cs: E-mail uživatele

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: Timor-Leste
cs: Východní Timor

en: Åland Islands
cs: Ålandy

en: No products available.
cs: Žádné produkty nejsou dostupné.

en: ends with
cs: končí s

en: The model number.
cs: Číslo modelu.

en: The cost of the product to the store.
cs: Náklady obchodu na produkt.

en: The default sort criteria in the catalog.
cs: Výchozí kritéria pro řazení v katalogu.

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: Text link
cs: Textový odkaz

en: My order history
cs: Historie mých objednávek

en: Tracking #:
cs: Číslo pro sledování:

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
cs: V této instalaci Drupalu bylo nalezeno jeden nebo více problémů. Pro více informací zkontrolujte stránku s <a href="@status">hlášením stavu</a>.

en: SKU:
cs: Kód zboží:

en: Are you sure you want to delete @name?
cs: Opravdu smazat @name?

en: You can make use of the replacement patterns in the e-mail from and recipients fields, the subject, and the message body.
cs: Nahrazovací vzory je možné používat v položkách e-mailu: od, komu, předmět a tělo zprávy.

en: @name replacement patterns
cs: @name nahrazovací vzorky

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
cs: Pokus o odeslání faktury pro objednávku číslo @order_id na email @email selhal.

en: Trigger
cs: Spouštěč

en: Add a predicate
cs: Přidat predikát

en: That predicate does not exist.
cs: Tento predikát neexistuje.

en: Enter a title used for display on the overview tables.
cs: Vložte nadpis, který se použije v přehledových tabulkách.

en: Select the trigger for this predicate.<br />Cannot be modified if the predicate has conditions or actions.
cs: Vyberte spouštěč pro tento predikát.<br />Nelze měnit, pokud predikát obsahuje podmínky nebo akce.

en: Enter a description that summarizes the use and intent of the predicate.
cs: Vložte stručný popis, který shrnuje použití a účel predikátu.

en: Classes let you categorize your predicates based on the type of functionality they provide.
cs: Třídy slouží ke kategorizaci predikátů podle druhu funkčnosti, kterou poskytují.

en: Disabled predicates will not be processed when their trigger is pulled.
cs: Vypnuté predikáty nebudou zpracovány, když je aktivován jejich spouštěč.

en: Predicates will be sorted by weight and processed sequentially.
cs: Predikáty budou řazeny podle váhy a zpracovány postupně.

en: Save predicate
cs: Uložit predikát

en: Predicate meta data saved.
cs: Meta data predikátu uložena.

en: Are you sure you want to !op this predicate?
cs: Opravdu chcete !op tento predikát?

en: Predicate %title !op.
cs: Predikát %title !op.

en: These actions will be performed in order when this predicate passes the conditions evaluation.
cs: Tyto akce budou prováděny v pořadí, v jakém predikáty splní podmínky evaluace.

en: Action: @title
cs: Akce: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular action, so you must specify which options to use in the fields below.
cs: Některé spouštěče předávají více možností pro argumenty konkrétní akce, proto je třeba v následujícím poli specifikovat, kterou možnost použít.

en: Available actions
cs: Dostupné akce

en: Action removed.
cs: Akce byla odstraněna.

en: Action added.
cs: Akce byla přidána.

en: Actions saved.
cs: Akce byly uloženy.

en: Condition groups
cs: Skupiny podmínek

en: AND. If all of these condition groups are TRUE.
cs: AND. Pokud všechny skupiny podmínek vrátí TRUE (logická pravda).

en: OR. If any of these condition groups are TRUE.
cs: OR. Pokud alespoň jedna skupina podmínek vrátí TRUE (logická pravda).

en: Add condition group
cs: Přidat skupinu podmínek

en: Conditions group
cs: Skupina podmínek

en: AND. If all of these conditions are TRUE.
cs: AND. Pokud všechny podmínky vrátí TRUE (logická pravda).

en: OR. If any of these conditions are TRUE.
cs: OR. Pokud alespoň jedna z podmínek vrátí TRUE (logická pravda).

en: Available conditions
cs: Dostupné podmínky

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: Condition: @title
cs: Podmínka: @title

en: Some triggers pass in multiple options for arguments related to a particular condition, so you must specify which options to use in the fields below.
cs: Některé spouštěče předávají více možností pro argumenty konkrétní podmínky, proto musíte v následujícím poli specifikovat, kterou možnost použít.

en: Negate this condition.
cs: Negovat tuto podmínku.

en: Return FALSE if the condition is TRUE and vice versa.
cs: Vrátit FALSE (logická nepravda) když je podmínka TRUE (logická pravda) a naopak.

en: Remove this condition
cs: Odstranit tuto podmínku

en: Condition group added.
cs: Skupina podmínek byla přidána.

en: An error occurred when trying to add the condition.  Please try again.
cs: Při pokusu o přidání podmínky se vyskytla chyba. Zkuste opakovat akci.

en: Condition group removed.
cs: Skupina podmínek byla odstraněna.

en: %title condition added.
cs: Přidána podmínka: %title.

en: An error occurred when trying to remove the condition.  Please try again.
cs: Při pokusu o odstranění podmínky se vyskytla chyba. Zkuste opakovat akci.

en: Condition removed.
cs: Podmínka byla odstraněna.

en: Conditions saved.
cs: Podmínky byly uloženy.

en: Use this form during the update process from Ubercart 1.0 to 2.0 to convert your Workflow-ng configurations to Conditional Actions predicates.  Once your configurations are converted, you should complete your uninstallation of Workflow-ng.
cs: Při update z Übercart 1.0 na 2.0 použijte tento formulář k převodu nastavení Workflow-ng na predikáty a podmíněné akce. Po dokončení převodu nastavení můžete dokončit odinstalování Workflow-ng.

en: Convert configurations
cs: Převést nastavení

en: Converting Workflow-ng configurations
cs: Převod nastavení Workflow-ng

en: Beginning conversion...
cs: Zahajuji převod...

en: @percentage% converted
cs: @percentage% převedeno

en: Now processing %cfg
cs: Nyzní zpracovávám %cfg

en: Drupal user
cs: uživatel Drupalu

en: Trigger arguments
cs: Argumenty spouštěče

en: Check the current date
cs: Zkontrolovat aktuální datum

en: Used to determine if the action should be performed on the current date.
cs: Používá se ke zjištění, zda má být akce provedena k aktuálnímu datu.

en: Compare a node field value
cs: Porovnat hodnotu pole v uzlu

en: Returns TRUE if the node field selected below compares to the value entered as specified by the operator.
cs: Vrátí TRUE (logická pravda), pokud se níže vybraná pole uzlu shodují s vyplněnými hodnotami, podle zadaných logických operátorů.

en: Returns whatever your custom PHP code returns.
cs: Vrátí výsledek vašeho vlastního PHP kódu.

en: Check the user's roles
cs: Zkontrolovat uživatelské role

en: Returns TRUE if the user roles match your settings.
cs: Vrátí TRUE, jestliže jsou role uživatele v souladu s vaším nastavením.

en: Comparison
cs: Porovnání

en: Only
cs: Pouze

en: Example: "The current date is before the date below."
cs: Příklad: „Aktuální datum předchází datu uvedenému níže.“

en: When the predicate is evaluated, the current date is compared to this date.
cs: Při vyhodnocení predikátu je toto datum porovnáno s dnešním datem.

en: Core node fields
cs: Pole uzlu dodaná jádrem Drupalu

en: Author's user ID
cs: Uživatelské ID autora

en: Node is published?
cs: Je uzel vydaný?

en: Node is promoted?
cs: Má uzel nastaveno zobrazení na titulní stránce?

en: Node is sticky?
cs: Je uzel přilepený nahoře v seznamu?

en: Node field
cs: Pole uzlu

en: Simple comparison
cs: Jednoduché porovnání

en: is greater than
cs: je větší než

en: is less than
cs: je menší než

en: is greater than or equal to
cs: je větší nebo rovno než

en: is less than or equal to
cs: je menší nebo rovno než

en: Text matching
cs: Shody textu

en: Yes/No
cs: Ano/Ne

en: Please note that not every operator makes sense for every field.
cs: V některých polích nemá smysl užívat určité operátory.

en: Comparison value
cs: Hodnota k porovnání

en: You do not need to specify a value if your operator is in the Yes/No category.
cs: Nemusíte uvádět hodnotu, pokud operátor nabývá pouze hodnot Ano/Ne.

en: If you specify <em>AND</em> and want to check a custom role, remember to specify <em>authenticated user</em> where applicable.
cs: Pokud specifikujete <em>AND</em> a chcete vybrat vlastní roli, nezapomeňte vybrat roli <em>přihlášený uživatel</em>, kde se podmínka použije.

en: OR: If the user has any of these roles.
cs: OR: Jestliže má uživatel alespoň jednu z těchto rolí.

en: AND: If the user has all of these roles.
cs: AND: Jestliže má uživatel všechny tyto role.

en: Enter the custom PHP to be evaluated when this action is executed.  Should not include &lt;?php ?> delimiters.
cs: Vložte vlastní PHP kód, který má být vyhodnocen ve chvíli, kdy se podmínka provádí. Kód nesmí obsahovat znaky &lt;?php ?>.

en: No variables available.
cs: Žádné proměnné nejsou dostupné.

en: Available PHP variables
cs: Dostupné PHP proměnné

en: You may use these variables in your custom PHP.
cs: Ve vlastním PHP kódu můžete použít tyto proměnné.

en: administer conditional actions
cs: spravovat podmíněné akce

en: Conditional actions
cs: Podmíněné akce

en: Administer the predicates setup to automate your store.
cs: Spravovat nastavení predikátů pro automatizaci obchodu.

en: By trigger
cs: Podle spouštěče

en: By class
cs: Podle třídy

en: Allows an administrator to create a new predicate.
cs: Umožňuje administrátorovi vytvořit nový predikát.

en: Convert Workflow-ng configurations into Conditional Actions predicates.
cs: Převést konfigurace Workflow-ng na predikáty Podmíněných akcí

en: Edit predicate
cs: Upravit predikát

en: Edit a predicate's meta data, conditions, and actions.
cs: Upravit metadata predikátu, podmínky a akce.

en: Meta data
cs: Metadata

en: Edit the meta data for a predicate like title, trigger, etc.
cs: Upravit meta data predikátu jako je název, spouštěč atd.

en: Edit the conditions for a predicate.
cs: Upravit podmínky predikátu

en: Edit the actions for a predicate.
cs: Upravit akce predikátu

en: Reset a predicate
cs: Resetovat predikát

en: Delete a predicate
cs: Smazat predikát

en: Conditional Actions
cs: Podmíněné akce

en: Are you sure you want to remove this item?
cs: Opravdu chcete odstranit tuto položku?

en: My price handler
cs: Můj ovladač cen

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
cs: Authorize.net vyžaduje PHP knihovnu <a href='!curl_url'>cURL</a>.

en: Order Taxes
cs: Daně objednávky

en: SOAP and DOM
cs: SOAP a DOM

en: Payment tracking is enabled.
cs: Sledování plateb je zapnuto.

en: Payment tracking is disabled.
cs: Sledování plateb je vypnuto.

en: Payments can be deleted by users with permission.
cs: Uživatelé s odpovídajícím oprávněním mohou mazat platby.

en: Payments cannot be deleted, even if the user has permission.
cs: Platby nemůže mazat ani uživatel s odpovídajícím oprávněním.

en: Log payments are being entered to and deleted from the order log.
cs: Zadávání a mazání plateb objednávky bude logováno

en: Log payments are not being entered to and deleted from the order log.
cs: Zadávání a mazání plateb objednávky nebude logováno.

en: Default payment details message is: <br /> %message
cs: Výchozí zpráva o detailech platby: <br /> %message

en: @payment is enabled for checkout.
cs: Způsob platby @payment je v pokladně povolen.

en: @payment is disabled for checkout.
cs: Způsob platby @payment je v pokladně vypnutý.

en: @title is @enabled.
cs: @title je @enabled.

en: Only happens when a payment is entered and the balance is <= $0.00.
cs: Stane se jen v případě, že je zadána platba a stav účtu je menší, než 0 Kč

en: Update the order status to Payment Received.
cs: Aktualizovat stav objednávky na "Platba přijata".

en: If the order is not shippable.
cs: Když objednávka nevyžaduje doručení.

en: Update the order status to Completed.
cs: Aktualizovat stav objednávky na "Dokončeno".

en: Check the payment method
cs: Zkontrolovat způsob platby

en: view order
cs: zobrazit objednávku

en: @method payment for @amount deleted by @user.
cs: @method platba částky @amount smazána uživatelem @user.

en: Payment failed for order @order_id: @message
cs: Platba pro objednávku @order_id selhala: @message

en: Check has already cleared.
cs: Šek byl již přijat.

en: Description: @desc
cs: Popis: @desc

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
cs: PayPal IPN ohlásilo platbu @amount @currency.

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
cs: Vaše PayPal platba byla zrušena. Nyní můžete pokračovat v nákupu, nebo nás můžete kontaktovat, jestliže potřebujete naši pomoc.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
cs: Chyba IPN - HTTP chyba @error, kód @code.

en: These settings are specifically for the alternate checkout system offered by Express Checkout.<br />To enable this on your site, you must enable the corresponding cart pane in the <em>Cart settings</em> menu.
cs: Tato nastavení jsou určena pro alternativní pokladní system, který poskytuje Epress Checkout.<br>Pokud chcete na svém serveru zapnout tuto možnost, musíte zapnout odpovídající panel košíku v nabídce <em>Nastavení košíku</em>.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
cs: ID transakce :<br>@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
cs: Kliknutím na "Dokončit prodej" schválíte a převedete prostředky v momentě kdy je zpracovávána platba.<br/>Kliknutím na "Schválit" pouze vyhradíte prostředky na kreditní kartě. Jejich získání bude provedeno později prostřednictvím Vašeho PayPal účtu.

en: Cancel return URL
cs: Zrušit návratovou URL

en: Error message from PayPal:<br />@message
cs: Chybové hlášení systému PayPal:<br>@message

en: Order @order_id at !store
cs: Objednáka @order_id v @store

en: Flat rate shipping method was updated.
cs: Metoda přepravy s plošnou sazbou byla upravena.

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
cs: Vytvořen a povolen nový způsob přepravy s paušální sazbou.

en: This will remove the shipping method, Conditional Action predicate, and the
          product-specific overrides (if applicable). This action can not be undone.
cs: Bude odstraněna metoda doručení, predikát "podmíněných akcí"
    a nastavení příslušející produktu (pokud existují). Tato akce je nevratná.

en: Flat rate shipping method deleted.
cs: Metoda přepravy s plošnou sazbou byla smazána.

en: Fetch a flatrate shipping quote.
cs: Načíst detaily možností přepravy s paušálním poplatkem.

en: Customers cannot complete checkout without selecting a shipping quote.
cs: Zákazníci nemohou dokončit objednávku bez výběru způsobu dopravy.

en: Customers can still checkout without selecting a shipping quote.
cs: Zákazníci mohou stále projít pokladnou bez výběru způsobu dopravy.

en: Default pickup address is: <br />!address
cs: Výchozí adresa pro vyzvednutí je: <br />!address

en: - Store default -
cs: - Výchozí nastavení obchodu -

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
cs: Když se doručuje produkt zákazníkovi, je potřeba znát místo uskladnění produktu, aby bylo možné korektně nabídnout možnosti dopravy a jejich cenu. Pokud zůstane adresa na vyzvednutí prázdná, použije se výchozí <a href="!url">adresa obchodu</a>.

en: Shipping settings form.
cs: Formulář nastavení přepravy.

en: Receiving quotes...
cs: Zjišťuji poplatky...

en: Order @id
cs: Objednávka č. @id

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
cs: @property musí být kladné číslo. Smí obsahovat pouze jednu desetinnou tečku a žádné čárky.

en: - Reset fields -
cs: - Reset hodnot -

en: Set the conditions that will return a UPS quote.
cs: Nastavte podmínky které vrátí cenu přepravy UPS.

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
cs: Indikuje, zda je každý produkt zpoplatněn jako samostatný balík, nebo zda je vše v jednom balíku. U objednávek s jedním druhem produktu se počet balíků určí na základě počtu v jednom balení.

en: Package insurance
cs: Pojištění balíku

en: @service Rate
cs: Sazba @service

en: UPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
cs: UPS vyžaduje PHP knihovnu <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>.

en: USPS Domestic
cs: USPS Domácí

en: Set the conditions that will return a USPS quote.
cs: Nastavte podmínky které vrátí cenu přepravy USPS.

en: USPS envelope services
cs: USPS listovní služby

en: USPS parcel services
cs: USPS balíkové služby

en: Set the conditions that will return a USPS International quote.
cs: Nastavte podmínky které vrátí cenu přepravy USPS International.

en: USPS international envelope services
cs: USPS mezinárodní listovní služby

en: USPS international parcel services
cs: USPS mezinárodní balíkové služby

en: Envelope
cs: Obálka

en: U.S. Postal Service (Envelope)
cs: U.S. Postal Service (Dopis)

en: U.S. Postal Service (Parcel)
cs: U.S. Postal Service (Balík)

en: USPS requires the PHP <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a> library.
cs: USPS vyžaduje PHP knihovnu <a href="!simplexml_url">SimpleXML</a>.

en: The name of the attribute used in administrative forms
cs: Název vlastnosti používané v administračních formulářích

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
cs: Zadejte popisek, který zákazníci uvidí místo názvu vlastnosti. Pokud nechcete zobrazovat název vlastnosti, zadejte &lt;none&gt;.

en: Created new option %option.
cs: Vytvořena nová možnost %option.

en: Updated option %option.
cs: Upravena možnost @option.

en: This product class does not have any attributes.
cs: Třída produktu nemá žádné atributy.

en: Order has a product with a particular attribute option
cs: Objednávka obsahuje produkt s konkrétní volbou vlastnosti

en: Search the products of an order for a particular option.
cs: Hledat produkty z objednávky pro konkrétní možnost.

en: Attribute option
cs: Možnost atributu

en: administer attributes
cs: spravovat atributy

en: administer product attributes
cs: spravovat atributy produktů

en: administer product options
cs: spravovat volby u produktů

en: Add to cart is redirecting to <br /><a href="!url">!url</a>
cs: Přidání do košíku přesměrováno na <br /><a href="!url">!url</a>

en: The minimum subtotal is @subtotal
cs: Minimální mezisoučet je @subtotal

en: Continue shopping element
cs: Prvek "Pokračovat v nákupu"

en: Ubercart will add a continue shopping to the cart page based on the settings below.
cs: Ubercart přidá odkaz 'Pokračovat v nákupu' na stránku s košíkem v závislosti na nastavení níže.

en: Continue shopping !type is: <br />!link
cs: Pokračovat v nakupování !type je:<br />!link

en: Continue shopping element display
cs: Zobrazení prvku "Pokračovat v nákupu"

en: Make the continue shopping link send customers back to product pages after adding items to the cart.
cs: Nastavit odkaz 'Pokračovat v nákupu' tak, aby posílal zákazníky zpět na stránku s produkty potom co si přidají nějakou položku do košíku.

en: If this is disabled, the URL specified below will always be used.
cs: Pokud je tato možnost vypnuta, použije se vždy URL adresa uvedená níže.

en: Default continue shopping link URL
cs: Výchozí URL odkazu pro pokračování v nákupu

en: Enter the Drupal page for the link to continue shopping from the cart view page.
cs: Zadat stránku Drupalu, na kterou se přejde po kliknutí na odkaz 'Pokračovat v nákupu'.

en: Custom continue shopping link text
cs: Vlastní text odkazu pro pokračování v nákupu

en: Enter custom text for the continue shopping link.
cs: Zadejte vlastní text odkazu pro pokračování v nákupu

en: Drupal automatically adds a Home breadcrumb to the cart page.  You can use these settings to specify a custom breadcrumb to use on the cart page instead.  If a custom text is not supplied, the default Home breadcrumb will be displayed.
cs: Drupal automaticky přidává odkaz Domů do navigační lišty v obchodu. Toto nastavení můžete použít, abyste specifikovali jiný odkaz, který se má zobrazit v navigační liště. Pokud není text zadán, zobrazí se výchozí text 'Domů'.

en: Custom cart breadcrumb is: <br />!breadcrumb
cs: Vlastní drobečkové navigace v košíku je: <br />!breadcrumb

en: Not using a custom cart breadcrumb.
cs: Vlastní navigační lišta v nákupním košíku není použita.

en: Custom cart breadcrumb text
cs: Vlastní text drobečkové navigace v košíku

en: Enter the text for the custom breadcrumb on the cart page.
cs: Vložte text pro vlastní drobečkovou navigaci na stránce košíku.

en: Custom cart breadcrumb URL
cs: Vlastní URL drobečkové navigace v košíku

en: Enter the Drupal page linked to in the custom breadcrumb on the cart view page.
cs: Zadejte Drupal stránku, která bude vložena do vlastní drobečkové navigace na stránce nákupního košíku.

en: Ubercart checkout is enabled.
cs: Übercart pokladna je zapnuta.

en: Ubercart checkout is disabled.
cs: Übercart pokladna je vypnuta.

en: Anonymous checkout is enabled.
cs: Anonymní pokladna je zapnuta.

en: Anonymous checkout is disabled.
cs: Anonymní pokladna je vypnuta.

en: Shipping fields are hidden when applicable.
cs: Pole pro přepravu budou skryta, pokud nebudou potřeba.

en: Shipping fields are always shown.
cs: Pole pro přepravu budou vždy zobrazena.

en: Checkout panes are collapsed with next buttons.
cs: Panely v pokladně jsou sbaleny a obsahují tlačítko Další.

en: Checkout panes are expanded by default.
cs: Panely v pokladně budou standardně rozbaleny.

en: Collapsible panes will collapse when their next buttons are clicked.
cs: Rozbalovací panely budou sbaleny, když se klikne na jejich tlačítka "další".

en: Collapsible panes will not collapse when their next buttons are clicked.
cs: Sbalitelné panely se nesbalí, když je stisknuto jejich tlačítko "Další".

en: New customers receive an e-mail with their account details.
cs: Noví zákazníci obdrží e-mail s detaily svého účtu.

en: New customers will only see their details in their initial order e-mail.
cs: Noví zákazníci uvidí detaily svého účtu až v e-mailu s první objednávkou.

en: New customer account status will be active.
cs: Stav nového zákaznického účtu bude: aktivní

en: New customer account status will be blocked.
cs: Stav nového zákaznického účtu bude: blokovaný

en: Checkout completion page has been set to <a href="!url">!url</a>.
cs: Stránka pro dokončení objednávky byla nastavena na <a href="!url">!url</a> .

en: Checkout completion page will be the default page.
cs: Stránka s dokončením objednávky bude výchozí stránka.

en: Checkout instructions are set.
cs: Pokladní instrukce jsou nastaveny.

en: Checkout instructions are not set.
cs: Pokyny pro průchod pokladnou nebyly nastaveny.

en: Review instructions are set.
cs: Pokyny pro kontrolu objednávky jsou nastaveny.

en: Review instructions are not set.
cs: Kontrolní instrukce nejsou nastaveny.

en: Completion message is set.
cs: Zpráva o dokončení je nastavena.

en: Completion message is not set.
cs: Zpráva o zkompletování není nastavena.

en: Completion text for logged in users is set.
cs: Text zprávy o dokončení pro přihlášené uživatele je nastaven.

en: Completion text for logged in users is not set.
cs: Text zprávy o dokončení pro přihlášené uživatele není nastaven.

en: Completion text for users who aren't logged in is set.
cs: Text zprávy o dokončení pro anonymní uživatele je nastaven.

en: Completion text for users who aren't logged in is not set.
cs: Text zprávy o dokončení pro anonymní uživatele není nastaven.

en: Completion text for new users is set.
cs: Text zprávy o dokončení pro nové uživatele je nastaven.

en: Completion text for new users is not set.
cs: Text zprávy o dokončení pro nové uživatele není nastaven.

en: Continue shopping text is set.
cs: Text pro pokračování v nákupu je nastaven.

en: Continue shopping text is not set.
cs: Text "Pokračovat v nákupu" není nastaven.

en: Customer user account
cs: Uživatelský účet zákazníka

en: E-mail customer checkout notification
cs: Poslat e-mailem zákazníkovi potvrzení objednávky

en: E-mail the customer an invoice from their recent order.
cs: Poslat zákazníkovi e-mail s fakturou poslední objednávky.

en: Send an e-mail to the customer
cs: Poslat e-mail zákazníkovi

en: E-mail admin checkout notification
cs: Poslat administrátorovi upozornění o objednávce

en: E-mail a short order summary to an administrator when a customer checks out.
cs: Poslat e-mailem administrátorovi krátké shrnutí objednávky, kterou zákazník odešle v pokladně.

en: Send an e-mail to the administrator(s)
cs: Poslat e-mail administrátorům

en: Require e-mail confirmation in checkout for anonymous customers.
cs: Od anonymních zákazníků požadovat potvrzení objednávky e-mailem.

en: Show/hide shopping cart contents.
cs: Ukázat/skrýt obsah košíku.

en: View your shopping cart.
cs: Zobrazit nákupní košík

en: <a href="!url">View</a> your shopping cart.
cs: <a href="!url">Prohlédnout</a> můj košík

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
cs: Vaše objednávka je téměř hotová. Prosím, prohlédněte si podrobnosti níže a klikněte na tlačítko "Odeslat objednávku", pokud jsou všechny údaje správné. V případě potřeby můžete použít tlačítko "Zpět", abyste opravili chybné údaje.

en: Thank you for shopping at [store-name]. While logged in, you may continue shopping or <a href="[order-url]">view your current order status</a> and order history.
cs: Děkujeme za nákupy na [store-name]. Dokud jste přihlášen/a, můžete pokračovat v nakupování, či <a href="[order-url]"> zobrazit aktuální stav objednávky</a> a historii objednávek.

en: <span class="num-items">@count</span> Item | <span class="num-items">@count</span> Items
cs[0]: <span class="num-items">@count</span> položka
cs[1]: <span class="num-items">@count</span> položky
cs[2]: <span class="num-items">@count</span> položek

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
cs: Slovník taxonomie <a href="!edit-url">%name</a> je nastaven jako katalog produktů.

en: Catalog breadcrumb is being displayed.
cs: Drobečková navigace katalogu je zobrazena.

en: Catalog breadcrumb is hidden.
cs: Drobečková navigace katalogu je skryta.

en: Node count is being displayed in the catalog breadcrumb.
cs: V drobečkové navigaci katalogu je zobrazen počet uzlů.

en: Node count is not being displayed in the catalog breadcrumb.
cs: V drobečkové navigaci katalogu není zobrazen počet uzlů.

en: The catalog view is displaying subcategories.
cs: Pohled katalogu zobrazuje podkategorie.

en: The catalog view is not displaying subcategories.
cs: Pohled katalogu nezobrazuje podkategorie.

en: Subcategories are being displayed in @columns columns.
cs: Podkategorie jsou zobrazeny v počtu sloupců: @columns.

en: There are @nodes product nodes displayed per page.
cs: Počet zobrazených produktů (uzlů) na stránku: @nodes.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
cs: Titulek bloku odkazuje na hlavní stránku katalogu.

en: Block title is pointing to the top-level catalog page.
cs: Titulek bloku odkazuje na hlavní stránku katalogu.

en: Block title is not pointing to the top-level catalog page.
cs: Titulek bloku neodkazuje na hlavní stránku katalogu.

en: Expanding categories in the catalog block.
cs: Rozbalovací kategorie v bloku katalogu.

en: Not expanding categories in the catalog block.
cs: Nerozbalovací kategorie v bloku katalogu.

en: The number of nodes in a category are being shown in the catalog block.
cs: Počet uzlů v kategorii je zobrazen v bloku katalogu.

en: The number of nodes in a category are not being shown in the catalog block.
cs: Počet uzlů v kategorii není zobrazen bloku katalogu.

en: Display products in the catalog in a grid.
cs: Zobrazit produkty katalogu v mřížce.

en: Products are displayed in a grid.
cs: Produkty jsou zobrazeny v mřížce.

en: Products are displayed in a table list.
cs: Produkty jsou zobrazeny v tabulkovém seznamu.

en: If unchecked, the default table display will be used and the settings on this form will be ignored.
cs: Pokud není zaškrtnuto, bude použito výchozí tabulkové zobrazení a nastavení na tomto formuláři se budou ignorovat.

en: Number of columns in the product grid
cs: Počet sloupců v mřížce produktů

en: The grid will be displayed in @columns columns.
cs: Mřížka bude zobrazena v počtu sloupců: @columns

en: Displayed fields
cs: Zobrazená pole

en: The checked fields will be included in the product grid for each product in your catalog.
cs: Zaškrtnutá pole budou zobrazena u každé položky v tabulce produktů vašeho katalogu.

en: Product SKU
cs: Kód zboží

en: Default product image
cs: Výchozí obrázek produktu

en: The image will always be included in the product grid.
cs: Obrázek bude vždy zobrazen v tabulce produktů.

en: Add to cart form
cs: Formulář "Přidat do košíku"

en: Attribute selection elements
cs: Prvky výběru atributů

en: Adds any available attribute selection form elements to the add to cart form if displayed in the grid.
cs: Do formuláře "Přidat do košíku" vloží všechny dostupné produktové atributy.

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
cs: Slovník !name byl identifikován jako Übercart katalog.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
cs: Nebyl rozpoznán slovník katalogu. Vyberte jeden na <a href="!admin_catalog">této stránce</a>, nebo jeden přidejte na <a href="!admin_vocab">administrační stránce taxonomie</a>, pokud je potřeba.

en: Block settings:
cs: Nastavení bloku:

en: Product grid settings
cs: Nastavení mřížky produktů

en: Check all
cs: Zaškrtnout vše

en: Uncheck all
cs: Odškrtnout vše

en: You must select at least one file to delete.
cs: Musíte vybrat nejméně jeden soubor pro smazání.

en: Delete affected files
cs: Smazat ovlivněné soubory

en: The maximum file size that can be uploaded is %size bytes. You will need to use a different method to upload the file to the directory (e.g. (S)FTP, SCP) if your file exceeds this size.<br />The module will automatically detect files you upload using an alternate method.
cs: Maximální velikost souboru pro nahrání je %size bytů. Pokud je soubor větší, musíte použít jinou metodu pro nahrání souboru do adresáře (např. (S)FTP, SCP).<br />Modul automaticky pozná soubory nahrané jinou metodou.

en: The selected file(s) have been deleted.
cs: Vybrané soubory byly smazány.

en: One or more files could not be deleted.
cs: Jeden nebo více souborů nemohou být smazány.

en: The file %file has been uploaded to %dir
cs: Soubor %file byl nahrán do adresáře %dir

en: Ubercart file expiration(s)
cs: Übercart expirace souboru/ů

en: Renew purchased files
cs: Obnovit zakoupené soubory

en: Renew purchased files if the order status matches.
cs: Obnovit zakoupené soubory když souhlasí stav objednávky.

en: Update all file expirations for this order.
cs: Aktualizovat expiraci všech souborů pro tuto objednávku.

en: Notify customer when a file is granted
cs: Upozornit zákazníka o přidělení práv k souboru

en: Notify the customer when they have had a file granted on their user.
cs: Upozornit zákazníka, že má oprávnění ke stažení souboru u jeho uživatelského účtu.

en: File Downloads for Order# [order-id]
cs: Stažení souborů pro objednávku č. # [order-id]

en: Your order (order# [order-link]) at [store-name] included file download(s). You may access them with the following link(s):
    
    [file-downloads]
    
    After downloading these files these links will have expired. If you need to download the files again, you can login at [site-login] and visit the "My Account" section of the site.
    
    Thanks again, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]
cs: Vaše objednávka (obj.č.# [order-link]) v obchodě [store-name] obsahuje soubory ke stažení. Jsou přístupné přes následující odkaz(y):
    
    [file-downloads]
    
    Po stažení souborů vyprší platnost těchto odkazů. Potřebujete-li soubory stáhnout  znovu, můžete se přihlásit na [web-login] a navštívit sekci "Můj účet".
    
    Děkujeme, 
    
    [store-name]
    [site-slogan]

en: Renew the files on an order.
cs: Obnovit produkty na objednávce.

en: renewal
cs: obnovení

en: Send an order email regarding files.
cs: Zaslat soubory týkající se objednávky.

en: File expiration
cs: Expirace souboru

en: E-mail for granted files
cs: E-mail pro zpřístupněné soubory

en: The "From" address.
cs: Adresa odesílatele

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
cs: Zadejte e-mailové adresy, na které chcete odeslat upozornění, jednu na každý řádek. Pro dynamické e-mailové adresy můžete využít tokeny.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients field, the subject, and the message body.
cs: Můžete použít nahrazovací vzorky v polích příjemce, předmětu a těla zprávy.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
cs: Pokus odeslat @email o objednávce @order_id neuspěl.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
cs: Jakmile je stahování dokončeno, je pro další stahování nutné aktualizovat stránku. (Pokud máte oprávnění.)

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
cs: Stahování nebude započítáno dokud neskončí přenos souboru i přesto, že se číslo může při kliknutí zvětšovat.

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
cs: Nestahujte soubor za pomoci jakéhokoliv akceleračního nástroje. Můžete si zablokovat možnost stáhnutí souboru!

en: The file you requested does not exist.
cs: Soubor, který jste požadovali, neexistuje.

en: You have reached the download limit for this file.
cs: Došlo k překročení limitu pro stažení tohoto souboru.

en: A hook denied your access to this file.
cs: Hook odepřel přístup k tomuto souboru.

en: The date %date has already occurred.
cs: Datum %date již nastalo.

en: This is the SKU that will need to be purchased to obtain the file download.
cs: Toto je skladové číslo produktu, který musí být zakoupen pro získání odkazu na soubor ke stažení.

en: File limitations
cs: Omezení souboru

en: <strong>SKU:</strong> !sku<br />
cs: <strong>Skladové číslo:</strong> !sku<br/>

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
cs: Maximální počet stažení. Pro neomezený počet nechat prázdné.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from. Leave empty to set no limit.
cs: Počet unikátních IP adres, z kterých bude možné stáhnout soubor. Nechte políčko prázdné pro nastavení bez limitu.

en: %user has had all of his/her downloadable files removed.
cs: %user odstranil(a) všechny své soubory ke stažení.

en: Displaying @orders orders at a time on the admin overview
cs: Počet objednávek zobrazených najednou v přehledu pro administrátora: @orders

en: Order logging is enabled.
cs: Logování objednávek je zapnuto.

en: Order logging is disabled.
cs: Logování objednávek je vypnuto.

en: Addresses on order view pages are capitalized.
cs: Adresy na objednávkách jsou převedeny na velká písmena.

en: Addresses on order view pages are not capitalized.
cs: Adresy na objednávkách nejsou převedeny na velká písmena.

en: Allow customers to view order invoices from their order history.
cs: Povolit zákazníkům prohlížet si faktury k objednávkám z jejich archivu.

en: Enabling this feature allows pop-up invoices to be opened when a particular order is being viewed.
cs: Pokud povolíte tuto vlastnost, zákazník si bude moci při prohlížení neodeslané objednávky nechat zobrazit ve vyskakovacím okně i příslušnou fakturu.

en: Customers are allowed to view order invoices from their accounts.
cs: Zákazníci mohou zobrazit faktury ke svým objednávkám.

en: Customers are not allowed to view order invoices from their accounts.
cs: Zákazníci nemohou zobrazit faktury ke svým objednávkám.

en: Select the invoice template to use when invoices are viewed on the site.<br />This is separate from the template used to e-mail invoices to customers which is configured through <a href="!url">Conditional actions</a>.
cs: Vyberte šablonu použitou pro zobrazení faktury na stránkách obchodu.<br />Tato šablona se liší od šablony používané pro zasílání faktur e-mailem, kterou lze nastavit v <a href="!url">Podmíněných akcích</a>.

en: You are using the %template order invoice template.
cs: Nyní používáte tuto šablonu pro faktury: %template.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
cs: Údaje o uživatelském účtu odeslány na poskytnutý e-mail.<br /><br /><strong>Uživatelské jméno:</strong> @username<br /><strong>Heslo:</strong> @password

en: User @uid - @mail
cs: Uživatel @uid - @mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
cs: Tato objednávka byla v průběhu Vaší editace upravena jiným uživatelem, změny nemohou být uloženy.

en: Ubercart order object
cs: Objekt objednávky Übercartu

en: Order line item
cs: Řádková položka objednávky

en: Original order
cs: Původní objednávka

en: E-mail requested for order status update
cs: Pro změnu stavu objednávky je požadován e-mail

en: E-mail an order update notification
cs: Poslat e-mailem upozornění na změnu objednávky

en: Notify the customer when the order status is changed.
cs: Upozornit zákazníka když se změní stav objednávky.

en: If the order status is not still In Checkout.
cs: Pokud stav objednávky není stále ještě V pokladně

en: Returns TRUE if the current order status matches the status specified below.
cs: Vrací TRUE, pokud současný stav objednávky splní nastavený stav dále.

en: Returns TRUE if the current order total is within the parameters below.
cs: Vrácí TRUE, pokud celková částka objednávky splní parametry níže.

en: Check the user name.
cs: Zkontrolovat uživatelské jméno.

en: Order: User
cs: Objednávka: Uživatel

en: Returns TRUE if the user name matches the condition.
cs: Vrací TRUE, pokud uživatelské jméno splní podmínku.

en: Check the user email address.
cs: Zkontrolovat e-mailovou adresu uživatele.

en: Returns TRUE if the user email addresses matches the condition.
cs: Vrací TRUE, pokud uživatelský email splní podmínku.

en: Check the user creation date.
cs: Zkontrolovat datum registrace uživatele.

en: Returns TRUE if the user creation date matches the condition.
cs: Vrací TRUE, pokud datum vytvoření uživatele splní podmínku.

en: Check the user last login date.
cs: Zkontrolovat datum posledního přihlášení uživatele.

en: Returns TRUE if the user last login date matches the condition.
cs: Vrací TRUE, pokud datum posledního přihlášení uživatele splní podmínku.měs

en: Check the user language setting.
cs: Zkontrolovat jazykové nastavení uživatele.

en: Returns TRUE if the user language setting matches the condition.
cs: Vrací TRUE, pokud nastavení jazyka uživatele splní podmínku.

en: Check the role of the user.
cs: Zkontrolovat roli uživatele.

en: Send an order email
cs: Zaslat email o objednávce

en: Email an order invoice
cs: Poslat emailem fakturu objednávky

en: - All products -
cs: - Všechny produkty -

en: Selecting "- All products -" will override any other selections and returns the total number of products in the order.
cs: Pokud vyberete "- Všechny produkty -", přepíšete všechna ostatní nastavení a  dostanete celkový počet produktů v objednávce.

en: User was created before the specified date.
cs: Uživatelský účet byl vytvořen před zadaným datem.

en: User was created on or before the specified date.
cs: Uživatel byl zaregistrován zadaného data nebo později.

en: User was created on the specified date.
cs: Uživatel byl vytvořen zadaného data.

en: User was not created on the specified date.
cs: Uživatelský účet nebyl vytvořen k zadanému datu.

en: User was created on or after the specified date.
cs: Uživatel byl vytvořen zadaného data nebo dříve.

en: User was created after the specified date.
cs: Uživatelský účet byl vytvořen po zadaném datu.

en: User creation date
cs: Datum registrace uživatele

en: User last logged in before the specified date.
cs: Uživatel se naposledy přihlásil před zadaným datem.

en: User last logged in on, or before the specified date.
cs: Uživatel se naposledy přihlásil zadaného data nebo později.

en: User last logged in on the specified date.
cs: Uživatel se naposledy přihlásil zadaného data.

en: User did not log in last on the specified date.
cs: Uživatel se naposledy nepřihlásil zadaného data.

en: User last logged in on or after the specified date.
cs: Uživatel se naposledy přihlásil zadaného data nebo později.

en: User last logged after the specified date.
cs: Uživatel se naposledy přihlásil po zadaném datu.

en: User last login date
cs: Datum posledního přihlášení uživatele

en: User language setting
cs: Nastavení jazyka uživatele

en: If you use an <em>AND</em> case and want to check a custom role, make sure <em>authenticated user</em> is checked too or the condition will return FALSE.
cs: Pokud použijete možnost <em>AND</em> a chcete ověřit uživatelskou roli, ujistěte se, že <em>ověřený uživatel</em> je také zaškrtnutý, jinak podmínka vrátí FALSE.

en: You can make use of the replacement patterns in the recipients, the subject, and the template file.
cs: Nahrazovací vzory je možné používat v příjemcích, předmětu a souboru šablony.

en: Select the invoice template to use for this email.
cs: Vyberte šablonu faktury pro tento e-mail.

en: Included information
cs: Zahrnuté informace

en: Show the business header and shipping method.
cs: Zobrazit obchodní hlavičku a způsob dopravy.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
cs: Zobrazit vše předchozí a navíc text s nápovědou, e-mail a patičku obchodu.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
cs: Ukázat vše uvedené výše plus děkovací zprávu.

en: Attempted to e-mail an invoice with no recipient.
cs: Pokus o odeslání faktury emailem, který nemá příjemce.

en: Customer number: !user_link
cs: Zákazník číslo: !user_link

en: Use this button to create a custom order status: !create_form
cs: Toto tlačítko můžete použít pro vytvoření vlastního statusu objednávky: !create_form

en: Order panes on %screen screen:
cs: Panely objednávky na obrazovce @screen:

en: unconditionally delete orders
cs: bezpodmínečně odstranit objednávky

en: View order.
cs: Zobrazit objednávku.

en: Delete an order
cs: Smazat objednávku

en: The physical weight.
cs: Fyzická hmotnost.

en: Removed new users' passwords from order data.
cs: Hesla nových uživatelů byla odstraněna z objednávek.

en: Product image widget
cs: Modul pro zobrazení obrázku produktu

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
cs: Vybraný modul bude po kliknutí na obrázek produktu použitý k zobrazení jeho zvětšené verze.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is enabled.
cs: Pole Počet kusů ve formuláři <em>Přidat do košíku</em> je povoleno.

en: The Quantity field in the <em>Add to Cart</em> form is disabled.
cs: Pole Počet kusů ve formuláři <em>Přidat do košíku</em> je zakázáno.

en: The <em>Add to Cart</em> form is enabled in product teasers.
cs: Formulář <em>Vložit do košíku</em> je povolen v upoutávkách produktů.

en: The <em>Add to Cart</em> form is disabled in product teasers.
cs: Formulář <em>Vložit do košíku</em> je zakázán v upoutávkách produktů.

en: Teaser and catalog pages: %text
cs: Upoutávka a stránky katalogu: %text

en: Product view pages: %text
cs: Stránky s detailem produktu: %text

en: Displayed product fields:
cs: Zobrazená pole produktu:

en: The following features are enabled:
cs: Jsou povoleny následující vlastnosti:

en: Default image support configured for Ubercart products using CCK and ImageCache.
cs: Výchozí podpora obrázků v Übercartu využívá CCK a ImageCache.

en: This product class already exists.
cs: Tato třída produktu již existuje.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
cs: Tento typ uzlu je definován jiným modulem. Pouze uživatelsky vytvořené typy uzlů se mohou stát třídou produktu.

en: Ubercart product settings
cs: Nastavení Übercart produktu

en: Product image field
cs: Pole obrázku produktu

en: Product module form.
cs: Formulář produktového modulu

en: The manufacturer's suggested price.
cs: Výrobcem doporučená cena.

en: The price for which the product is sold.
cs: Cena za kterou je produkt prodáván.

en: Is a product
cs: Je produkt

en: Check for the fields provided by the Ubercart product module.
cs: Kontrolovat pole poskytované modulem Übercart Product.

en: Buy it now button
cs: Tlačítko "Koupit hned"

en: Product kit cart display
cs: Zobrazení produktové sady v košíku

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
cs: Jako u samostatných produktů. Zákazníci mohou volně přidávat nebo odebírat součásti sady. Slevy uvedené níže se na cenu sady nevztahují.

en: Total price
cs: Celková cena

en: administer product kits
cs: spravovat produktové sady

en: Product kits
cs: Produktové sady

en: Configure the product kit settings.
cs: Upravit nastavení produktové sady

en: field_image_cache set as the Ubercart image for product kits.
cs: field_image_cache nastaven jako obrázek pro sady produktů.

en: Delete expiration of %role_name role for the user %user_name?
cs: Smazat expirační lhůtu dočasné role %role_name pro uživatele %user_name?

en: Deleting the expiration will give %user_name privileges set by the %role_name role indefinitely unless manually removed.
cs: Smazáním doby expirace dá uživateli %user_name oprávnění role %role_name role na neurčito - dokud nebude manuálně odebrána.

en: Invalid user id or role id.
cs: Chybné ID uživatele nebo ID role.

en: Ubercart role expiration
cs: Expirace Übercart role

en: Update all role expirations for this order.
cs: Aktualizovat všechny expirace rolí pro tuto objednávku.

en: Notify customer when a role is granted
cs: Upozornit zákazníka, když je role udělena.

en: Notify the customer when they have had a role granted on their user.
cs: Upozornit zákazníka, že pro jeho uživatelský účet byla schválena role.

en: Notify customer when a role is revoked
cs: Upozornit zákazníka když je role zrušena.

en: Notify the customer when they have had a role revoked from their user.
cs: Upozornit zákazníka, že pro jeho uživatelský účet byla zamítnuta role.

en: Notify customer when a role is renewed
cs: Upozornit zákazníka, když je role prodloužena.

en: Notify the customer when they have had a role renewed on their user.
cs: Upozornit zákazníka, že role u jeho uživatelského účtu byla obnovena.

en: Notify customer when a role is about to expire
cs: Upozornit zákazníka před vypršením platnosti role

en: Notify the customer when they have had a role that is about to expire.
cs: Upozornit zákazníka, pokud má jeho role vypršet.

en: Renew the roles on an order.
cs: Obnoví role obsažené v objednávce.

en: Send an order email regarding roles.
cs: Zaslat odpovídajícím rolím e-mail s objednávkou.

en: E-mail for granted roles
cs: E-mail pro přidělované role

en: E-mail for revoked roles
cs: E-mail pro odebírané role

en: E-mail for renewed roles
cs: E-mail pro obnovované role

en: E-mail for role expiration reminders
cs: E-mail pro upomínku expirace role

en: Ubercart grants certain roles to customers when they purchase products with a role assignment feature. These can be permanent or temporary roles. Here you can view and edit when temporary roles are set to expire.
cs: Übercart udělí určité role zákazníkům, kteří si koupí produkty s nastaveným přiřazení role. Tyto role mohou být trvalé nebo dočasné. Zde si můžete prohlédnout jak jsou nastaveny doby expirace u dočasných rolí a případně je upravit.

en: Ubercart roles
cs: Übercart role

en: Pending Expirations
cs: Nevyřízené expirace

en: Add/remove time
cs: Přidat/odebrat čas

en: This is the SKU of the product that will grant the role.
cs: Toto je model/kód produktu, který propůjčí zákazníkovi roli.

en: Check if this product SKU that uses role assignment is associated with a shippable product.
cs: Zaškrtněte, pokud je toto skladové číslo produktu, které používá přiřazení rolí, také spojeno s doručovatelným produktem.

en: Expiration period
cs: Doba expirace

en: Absolute role ending
cs: Absolutní datum vypršení role

en: The combination of SKU and role already exists for this product.
cs: Kombinace skladového čísla a role již existuje u tohoto produktu.

en: <strong>Expiration:</strong> !date<br />
cs: <strong>Expirace:</strong> !date<br/>

en: Global expiration
cs: Globální expirace

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
cs: <strong>Vynásobit množstvím:</strong> Ano

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
cs: <strong>Vynásobit množstvím:</strong> Ne

en: The expiration of %role_name role for the user %user_name has been deleted.
cs: Expirační lhůta role %role_name pro uživatele %user_name byla smazána.

en: %user has had the %role role revoked.
cs: Uživateli %user byla odebrána role: %role.

en: %user has been granted the %role role.
cs: Uživateli %user byla přidělena role: %role.

en:  It will expire on %date
cs:  Tato role vyprší dne %date

en: No SKU found.
cs: Nebyla nalezena žádná skladová položka.

en: administer product stock
cs: spravovat sklad zboží

en: !country version !version is enabled.
cs: !country verze !version je zapnuta.

en: !country version !version is disabled.
cs: !country verze !version je vypnuta.

en: Country file @file could not import or had no install function.
cs: Soubor země @file nelze  importovt, nebo nemá instalační funkci.

en: Store address:<br />!address
cs: Adresa obchodu je:<br />!address

en: Not set yet.
cs: Zatím není nastaveno.

en: Store e-mail address is %email.
cs: Emailová adresa obchodu je %email.

en: Store e-mail address is not set.
cs: E-mailová adresa obchodu není nastavena.

en: Help page is <a href="!url">!url</a>.
cs: Stránka s nápovědou je <a href="!url">!url</a>.

en: Help page is not set.
cs: Stránka s nápovědou není nastavena.

en: Store admin page is displaying: <br />@display
cs: Administrační stránka obchodu je zobrazována: <br />@display

en: Customer's %billing is being used in lists.
cs: Zákaznický %billing je používaný v seznamech.

en: Footer using !footer
cs: Patička používá !footer

en: Currency format: @format
cs: Formát měny: @format

en: Weight format: @weight
cs: Formát váhy: @weight

en: Date format: @date
cs: Formát data: @date

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
cs: Varování: byly nalezeny objednávky s adresami v této zemi, v celkovém počtu: @count. Odstranění země může způsobit zobrazení chyb na této stránce objednávek. Místo odstranění doporučujeme tuto zemi vypnout.

en: Prices will be altered by enabled price alterers in their order in the table above.
cs: Ceny budou upraveny povolenými ovladači cen v pořadí, v jakém jsou napsány v tabulce nahoře.

en: Price formatter
cs: Formátovač ceny

en: Cancel changes
cs: Zrušit změny

en: Price alterers
cs: Ovladače cen

en: Price handler configuration saved.
cs: Nastavení ovladače cen bylo uloženo.

en: @field is enabled.
cs: @field je povoleno.

en: @field is disabled.
cs: @field je zakázáno.

en: @title is %default.
cs: @title je %default.

en: @title is not set.
cs: @title není nastaven.

en: uc_add_js() has been deprecated. Use drupal_add_js() in your code.
cs: uc_add_js() byl označen za zastaralý. Namísto něj použijte drupal_add_js().

en: Price handler settings
cs: Nastavení ovladače cen

en: Select which price handlers to use for your store.
cs: Vyberte, jaké správce ceny chcete použít pro váš obchod.

en: The Recurring Fees module was removed from core between Ubercart 2.0-rc1 and 2.0-rc2. If you were using it, it has been disabled and should be removed from your ubercart/payment directory if the old verion remains. You may continue using the module by downloading and installing the latest <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> release from drupal.org.  New features for the module will be developed in the contributed version of the module starting with the 6.x-2.x branch.
cs: Modul Recurring Fees byl odstraněn z jádra mezi verzemi Ubercart 2.0-rc1 a 2.0-rc2. Pokud jste ho využívali, byl vypnut a měli byste ho odstranit ze složky ubercart/payment, pokud tam zůstala stará verze. Můžete pokračovat v používání modulu stažením posledního <a href="http://drupal.org/project/uc_recurring">UC Recurring 6.x-1.x</a> vydání z drupal.org. Nove funkce modulu budou vyvíjeny s startem 6.x-2.x větve.

en: 'uc_notify_store_help_page' renamed to 'uc_store_help_page' in variable table
cs: 'uc_notify_store_help_page' přejmenována na 'uc_store_help_page' v tabulce proměnných

en: Default price handler
cs: Výchozí ovladač cen

en: The default handler alterer is simply responsible for prefixing various product prices for display.
cs: Výchozí ovladač ceny je jednoduše zodpovědný za výběr různých cen produktů ke zobrazení.

en: The default handler formatter passes prices through a single currency formatter based on the store currency display settings.
cs: Výchozí ovladač formátování ceny převádí ceny pomocí jednotného formátovače měn založeného na nastavení zobrazení měny v obchodu.

en: List Price:
cs: Katalogová cena:

en: Cost:
cs: Náklady:

en: Price:
cs: Cena:

en: Tax Name
cs: Název daně

en: Total taxable amount
cs: Celková částka podléhající zdanění

en: Total tax collected
cs: Daně celkem

en: Customize tax report parameters
cs: Přizpůsobit parametry přehledu daní

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
cs: Upravte tyto hodnoty a aktualizujte přehled pro vytvoření vlastního prodejního daňového přehledu. Takto vytvořený přehled má jedinečnou URL adresu a může být přidán do záložek prohlížeče snadnější odkazování v budoucnosti.

en: Sales tax report
cs: Hlášení daní z prodeje

en: Taxed products
cs: Daněné produkty

en: Shippable products
cs: Doručovatelné produkty

en: Any product
cs: Libovolný produkt

en: No rates available.
cs: Nejsou k dispozici žádné daňové sazby.

en: Add a tax rate
cs: Přidat daňovou sazbu

en: Apply tax to any product regardless of its shipability.
cs: Uplatnit daň na jakékoliv produkty bez ohledu na to, zda jsou doručitelné či nikoliv.

en: Apply tax to shippable products only.
cs: Uplatnit daň jen na doručovatelné produkty.

en: "Blank line" product
cs: Produkt "prázdný řádek"

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
cs: Uplatnit daň na produkty určitých druhů/typů.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
cs: Daně jsou seřazeny podle váhy a poté uplatněny postupně. Tato hodnota je důležitá, když je třeba, aby se daně uplatnily na další řádkové položky s daní.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
cs: Úroveň musí být kladné číslo. Žádné čárky a jen jedna desetinná tečka.

en: Tax rate %name saved.
cs: Daňová sazba %name uložena.

en: Copy of !name
cs: Kopie !name

en: Tax rate %name cloned.
cs: Daňová sazba %name byla naklována.

en: That tax rate does not exist.
cs: Tato daňová sazba neexistuje.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
cs: Tuto akci nemůžete vzít zpět. Ze všech objednávek, na které byla tato daň uplatněna se může daň ztratit.<br />Pokud chcete jen, aby se daň na další objednávky neuplatňovala, je vhodnější ji vypnout.

en: Tax rate %name deleted.
cs: Daňová sazba %name smazána.

en: Tax rule
cs: Daňové pravidlo

en: Calculate taxes
cs: Spočítat daně

en: Apply !name
cs: Použít !name

en: Add tax rates through this page and then use the <a href="!url">conditional actions interface</a> to add conditions to the taxes that limit which orders they are applied to. Especially important are the geographic area conditions for the delivery address.  Use the conditions link to jump to a particular tax rate conditions configuration page.
cs: Na této stránce přidejte sazby daní. Potom pomoci <a href="!url">rozhraní Podmíněných akcí</a> přidejte podmínky k jednotlivým daním. Podmínkami se určí, na které objednávky budou aplikovány které daně. Důležité mohou být zvláště podmínky týkající se zeměpisné polohy doručovacích adres. Pro přechod na konfigurační stránku podmínek konkrétní sazby daně použijte příslušný odkaz Podmínky.

en: Configure the tax rates and settings.
cs: Konfigurace sazeb daní a nastavení daní.

en: Edit a tax rate
cs: Upravit daňovou sazbu

en: Numeric
cs: Číselné

en: Start year
cs: Počáteční rok

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Price:
cs: Cena:

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: Policy message
cs: Zpráva politiky

en: Help message shown at checkout.
cs: Nápovědný text, který se zobrazí u pokladny.

en: <b>@type failed.</b>
cs: <b>@type selhalo.</b>

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Larger values take precedence.
cs: Slouží k určení poplatku za doručení v případě, že objednávané produkty jsou doručovány různými metodami. Upřednostňovány jsou poplatky s vyšší cenou.

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
cs[0]: <br />Metoda %list je slučitelná s libovolným způsobem dopravy.
cs[1]: <br />Metody %list jsou  slučitelné s libovolným způsobem dopravy.

en: Ubercart shipment object
cs: Objekt dopravy Übercartu

en: A shipment is saved
cs: Expedice uložena

en: Fulfillment
cs: Splnění

en: Shipment
cs: Expedice

en: The name shown to distinguish it from other weightquote methods.
cs: Jméno, které se zobrazí pro odlišení od jiných metod vážení.

en: The starting price for weight-based shipping costs.
cs: Počáteční částka pro přepravu, jejíž cena je určena na základě váhy.

en: !sign per !unit
cs: !sign na !unit

en: Weight quote shipping method was updated.
cs: Způsob přepravy na základě váhy byl aktualizován.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
cs: Nový způsob přepravy na základě váhy byl vytvořen a zvolen.

en: Weight quote shipping method deleted.
cs: Způsob přepravy na základě váhy byl smazán.

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
cs: Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat <a href="!url">zde</a>.

en: No file downloads available.
cs: Nejsou k dispozici žádné soubory ke stažení.

en: No changes have been logged for this order.
cs: Pro tuto objednávku nebyly zaznamenány žádné změny.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).  Use with caution: this is unescaped raw input.
cs: Poslední komentář objednávky zanechaný administrátorem (nebere v úvahu administrátorské komentáře). Pozor, možné bezpečnostní riziko: obsahuje nefiltrovaný vstup.

en: No image widgets installed.
cs: Není nainstalován žádný widget pro práci s obrázky.

en: Product class saved.
cs: Třída produktu byla uložena.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
cs: Opravdu chcete smazat třídu produktu %type?

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
cs: Typ uzlu přiřazený k této třídě produktu bude změněn zpět na základní typ uzlu.

en: Grant or renew purchased roles
cs: Udělit nebo prodloužit zakoupené role

en: Grant or renew purchased roles if the order status matches.
cs: Povolit nebo obnovit koupené role, pokud dojde ke shodě stavu objednávky.

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
cs: Zobrazit zprávu upozorňující uživatele na novou nebo aktualizovanou roli.

en: Stock Level
cs: Stav zásob na skladě

en: Is Below Threshold
cs: Je pod prahovou hodnotou

en: Filter the node based on whether its stock level is below the threshold for the SKU.
cs: Filtrovat uzel na základě toho, zda je jeho hodnota skladových zásob pod prahovým limitem pro danou skladovou položku.

en: Search for customers based on any of the following fields. Use * as a wildcard to match any character.
cs: Hledání zákazníků je založeno na údajích, které vyplníte níže. Můžete použít * jako zástupný symbol, který odpovídá libovolnému znakovému řetězci.

en: For example, searching by last name for 's*' will return all customers whose last name starts with an s.
cs: Například pokud budete hledat příjmení 's*', budou vráceni všichni zákazníci, jejichž příjmení začíná písmenem s.

en: (<em>Leave a field empty to ignore it in the search.</em>)
cs: (<em>Pokud necháte pole prázdné, nebude se při hledání brát v potaz.</em>)

en: Display type for the main store administration page
cs: Typ zobrazení pro hlavní administrační stránku obchodu

en: This table lists out all users on your site who have placed orders.
cs: Tato tabulka ukazuje všechny uživatele, kteří si něco objednali.

en: Use this page to search through users on your site who have placed orders.
cs: Tuto stránku můžete použít na hledání mezi zákazníky, kteří si něco objednali.

en: Add a new weight quote shipping method.
cs: Přidat nový způsob přepravy na základě váhy.

en: Customize product report parameters
cs: Upravit parametry přehledu produktů

en: You may add more attributes <a href="!url">here</a>.
cs: <a href="!url">Zde</a> můžete přidat více vlastností.

en: Display an update message when an item is added to the cart through an add to cart form.
cs: Zobrazit zprávu o aktualizaci, když se do košíku přidá položka přes formulář 'Přidat do košíku'.

en: Anonymous cart duration is 1 @unit. | Anonymous cart duration is @count @units.
cs[0]: Doba platnosti košíku anonymního uživatele je 1 @unit.
cs[1]: Doba platnosti košíku anonymního uživatele je @count @units.
cs[2]: Doba platnosti košíku anonymního uživatele je @count @units.

en: Authenticated cart duration is 1 @unit. | Authenticated cart duration is @count @units.
cs[0]: Doba platnosti košíku přihlášeného uživatele je 1 @unit.
cs[1]: Doba platnosti košíku přihlášeného uživatele je @count @units.
cs[2]: Doba platnosti košíku přihlášeného uživatele je @count @units.

en: Thank you for shopping at [store-name]. Your current order has been attached to the account we found matching your e-mail address.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to view your current order status and order history. Remember to login when you make your next purchase for a faster checkout experience!
cs: Děkujeme, že nakupujete v obchodě [store-name]. Vaše objednávka byla připojena k účtu, který odpovídá Vaší e-mailové adrese.
    
    <a href="!user_url">Přihlašte se</a>, abyste si mohli prohlédnout stav Vaší objednávky a historii změn. Až budete u nás nakupovat příště, nezapomeňte se přihlásit, urychlíte tím Váš nákup.

en: Thank you for shopping at [store-name]. A new account has been created for you here that you may use to view your current order status.
    
    <a href="!user_url">Login</a> to your new account using the following information:
    
    <strong>Username:</strong> !new_username
    <strong>Password:</strong> !new_password
cs: Děkujeme, že jste nakoupili v obchodě [store-name]. Vytvořili jsme pro vás nový účet, který budete moci použít, abyste zkontrolovali aktuální stav objednávky. 
    
    <a href="!user_url">Přihlásit se</a> se můžete pomocí následujících údajů:
    
    <strong>Jméno:</strong> !new_username
    <strong>Heslo:</strong> !new_password

en: No orders available.
cs: Neexistují žádné objednávky.

en: Product models
cs: Produktové modely

en: Ubercart price
cs: Übercart cena

en: Ubercart weight
cs: Váha v Ubercartu

en: Themed
cs: Nastylovaný

en: Saint Barthélemy
cs: Svatý Barthélemy

en: Saint Martin (French part)
cs: Svatý Martin (Francouzská část)

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: !arbSilent POST received for order @order_id: <pre>@post</pre>
cs: !arbSilent POST přijat k objednávce @order_id: <pre>@post</pre>

en: ship
cs: poslat

en: Rate markup must be a numeric value.
cs: Formát sazby musí být číslo.

en: Display USPS "online" rates
cs: Zobrazit ceny přepravy USPS online

en: Show your customer standard USPS rates (default) or discounted "online" rates.  Online rates apply only if you, the merchant, pay for and print out postage from the USPS <a href="https://sss-web.usps.com/cns/landing.do">Click-N-Ship</a> web site.
cs: Zobrazí vaše standardní USPS sazby (standardní chování) nebo zlevněné "online" sazby. Online sazby budou aplikovány pouze v případě vy, jakož to obchodník, tuto službu zaplatíte a zveřejníte náš odkaz <a href="https://sss-web.usps.com/cns/landing.do">Click-N-Ship</a>.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
cs: Nastavit dobu, po kterou produkty zůstávají v košíku pro <strong>nepřihlášené</strong> uživatele. Pro tuto funkci musí být povolen cron.

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in. Cron must be running for this feature to work.
cs: Nastavit dobu, po kterou produkty zůstávají v košíku pro <strong>přihlášené</strong> uživatele. Pro tuto funkci musí být povolen cron.

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
cs: <a href="[site:url]">Návrat na úvodní stránku.</a>

en: You must select a customer before address<br />information is available.<br />
cs: Pro zpřístupnění informací o adrese je potřeba<br />nejdříve označit zákazníka.

en: View own orders
cs: Zobrazit vlastní objednávky

en: Order Date:
cs: Datum objednávky:

en: Altered
cs: Pozměněn

en: Formatted original
cs: Formátovaný originál

en: Themed original
cs: Nastylovaný originál

en: This name will appear to the customer when this tax is applied to an order.<br />It will also be used to name the corresponding predicate for this rate.
cs: Tento název se zobrazí zákazníkovi, když je tato daň aplikována na objednávku.<br />Také může být použit pro pojmenování souvisejícího predikátu pro tuto sazbu.

en: Pane
cs: Panel

en: *Adding _if to any country variable will make it display only for addresses<br />whose country is different than the default store country.
cs: *Přidání _if do kterékoli proměnné země, způsobí její zobrazení pouze v adresách<br />jejichž země jsou odlišné od výchozí země obchodu.

en: Supply a format string for each unit. !value represents the length value.
cs: Vložte řetězec pro formátování každé jednotky. !value představuje hodnotu délky.

en: Determines how price variations are displayed to the customer.  Prices may be displayed directly next to each attribute option in the attribute selection form either as a total price for the product with that option or as an adjustment (+ or -) showing how that option affects the product base price.  However, the total price will not be displayed if a product has more than one attribute that can affect the price.
cs: Rozhoduje o tom jak budou varianty cen zobrazeny zákazníkovi. Ceny mohou být zobrazeny přímo vedle každé možnosti při výběru atributů, buď jako celková cena produktu s touto možností, nebo jako úprava (+ nebo -) ukazující, jak daná volba ovlivní základní cenu produktu. Nicméně celková cena nebude zobrazena, pokud má produkt více cenu ovlivňujících atributů .

en: <a href="!url">Click here</a> to go to the shopping cart block configuration page.
cs: <a href="!url">Klikněte sem</a> pro nastavení bloku nákupního košíku.

en: Thanks for your order, !order_first_name!
cs: Děkujeme za objednávku, !order_first_name!

en: If you need to check the status of your order, please visit our home page at !store_link and click on "My account" in the menu or login with the following link:
cs: Pro kontrolu stavu objednávky můžete navštívit domovskou stránku našeho obchodu na adrese !store_link a přejít na "Můj účet", nebo se přihlásit pomocí následujícího odkazu:

en: To learn more about managing your orders on !store_link, please visit our <a href="!store_help_url">help page</a>.
cs: Pro více informací, jak spravovat vlastní objednávky v obchodu !store_link, můžete navštívit <a href="!store_help_url">stránku s nápovědou</a>.

en: IPN for a different PayPal account attempted.
cs: Pokus o okamžité oznámení platby (IPN) k jinému účtu PayPall.

en: Payment @txn_id for order @order_id did not equal the order total.
cs: Částka na platbě @txn_id za objednávku @order_id neodpovídá celkové ceně objednávky.

en: Cart link on %url tried to add an unpublished product to the cart.
cs: Odkaz přímého přidání do košíku %url se pokusil přidat do košíku nevydaný produkt.

en: The 2checkout payment for order <a href="!order_url">@order_id</a> demo flag was set to %flag, but the module is set to %mode mode.
cs: Demo indikátor platby 2checkout pro objednávku <a href="!order_url">@order_id</a> byl nastaven na %flag, ale modul jenastaven do módu %mode.

en: Iran, Islamic Republic of
cs: Íránská islámská republika

en: Delete order
cs: Smazat objednávku

en: View order number
cs: Zobrazit objednávku číslo

en: Côte d'Ivoire
cs: Pobřeží slonoviny

en: Sint Maarten
cs: Svatý Martin

en: Empty cart
cs: Vyprázdnit košík

en: Korea, Democratic People's Republic of
cs: Korejská lidově demokratická republika
