Ubercart Atos/Sips Credit Card Payment (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd
