Ubercart Attribute Files (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: login
ja: ログイン

en: File Upload
ja: ファイルアップロード

en: Text field
ja: テキストフィールド

en: options
ja: オプション

en: Add an attribute
ja: 属性の追加

en: Number of options
ja: オプション数

en: Display type
ja: 表示形式

en: No product attributes have been added yet.
ja: 商品属性がまだありません。

en: Select box
ja: セレクトボックス

en: Radio buttons
ja: ラジオボタン

en: List position
ja: 並び順

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)
