UC Node Checkout (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Type
it: Tipo

en: Actions
it: Azioni

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: n/a
it: n/d

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Add to cart
it: Aggiungi al carrello

en: Product
it: Prodotto

en: <None>
it: <Nessuno>

en: Node tokens
it: Token per i nodi
