UC Node Checkout (6.x-2.0-beta8) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: View
is: Skoða

en: Node type
is: Efnistegund

en: n/a
is: á ekki við

en: Add to cart
is: Setja í körfu

en: Product
is: Vara

en: Order @order_id
is: Pöntun @order_id
