Google product feed for ubercart (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Price
mr: किंमत
