UC Worldpay (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: yes
cy: ie

en: List
cy: Rhestr

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: no
cy: na

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Both
cy: Y ddau

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order created through website.
cy: Gwnaed yr archeb drwy'r wefan.

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Payment methods
cy: Dulliau talu

en: Cart contents: 
    !cart
cy: Cynnwys y fasged siopa:
    !cart

en: The order could not be found and this transaction cannot continue.
cy: Ni ddarganfyddwyd yr archeb felly ni all y taliad hwn barhau.

en: Your order is complete and payment has been confirmed.
cy: Mae eich archeb wedi'i gwblhau a'r taliad wedi'i gadarnhau.

en: Your order has been cancelled.
cy: Mae eich archeb wedi'i ganslo.

en: Payment cancelled by user.
cy: Canslwyd gan y defnyddiwr.

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Order cancelled
cy: Canslwyd yr archeb

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has been submitted.
cy: Roedd gwall wrth gymryd eich taliad. Cysylltwch â ni i sicrhau bod yr archeb wedi'i dderbyn.

en: Visa Credit and Debit
cy: Visa Credyd a Debyd

en: The format of the !title appears to be invalid.
cy: Ymddengys nad yw fformat !title yn gywir.
