User Contacts (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Откажи

en: Edit
bg: Промени

en: Country
bg: Страна

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Създай

en: Address
bg: Адрес
