User titles (6.x-1.0-beta5) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Handelingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Display
nl: Weergave

en: Titles
nl: Titels

en: Points
nl: Punten

en: Override title
nl: Titel overschrijven

en: Role
nl: Rol

en: Image directory
nl: Image map

en: Title:
nl: Titel:

en: Posts
nl: Berichten

en: Delete role
nl: Rol verwijderen

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: No title
nl: Geen titel

en: Upload new image
nl: Voeg afbeeldingen toe
