Views Hacks (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Pages
pl: Strony

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Depth
pl: Głębokość

en: none
pl: brak

en: edit
pl: edytuj

en: (none)
pl: (brak)

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: Theme
pl: Skórka

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Module
pl: Moduł

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: No name
pl: Brak nazwy

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: exposed
pl: udostępniony

en: Set the breadcrumb for the term parents
pl: Uwzględniaj terminy nadrzędne w ścieżkach nawigacyjnych

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
pl: Wyświetla wszystkie terminy nadrzędne na liście stron nadrzędnych, a każdy z odnośników kieruje do tego widoku. Działa tylko, gdy wskazano dokładnie jeden termin.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
pl: Głębokość terminu odnosi się do jego miejsca w hierarchii terminów. Dla przykładu, jeśli mamy termin "owoc" i względem niego podrzędny termin "jabłko", a głębokość wynosi 1 (lub więcej), to wyszukanie terminu "owoc" spowoduje otrzymanie węzłów przypisanych zarówno do samego terminu "owoc", jak i do terminu "jabłko". W przypadku wartości ujemnej porządek ten zostaje odwrócony - wyszukanie terminu "jabłko" spowoduje uwzględnienie węzłów przypisanych do terminu "owoc", o ile głębokość wynosi -1 (lub mniej).

en: Allow multiple terms per argument
pl: Wiele terminów dla argumentu

en: If selected, users can enter multiple arguments in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this argument.
pl: Gdy opcja ta jest włączona, pozwala ona użytkownikom wprowadzać wiele argumentów w formacie 1+2+3. Z powodu liczby klauzul JOIN, których wymagałoby takie zapytanie, operator AND będzie traktowany jako operator OR.

en: Exposes blocks as Views objects.
pl: Eksponuje bloki jako obiekty Widoków.

en: Hide if empty
pl: Ukrywaj, gdy puste

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
pl: Do budowy ścieżek nawigacyjnych korzystaj ze standardowych adresów terminów

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
pl: Włączenie tej opcji sprawia, że odnośniki do terminów taksonomii umieszczane w ścieżkach nawigacyjnych tworzone są za pomocą standardowej metody Drupala, a nie własnej metody modułu Views. Użyteczne w przypadku korzystania z modułów typu <q>Taxonomy Redirect</q>, które zmieniają odnośniki do stron terminów.

en: Views Filters Auto-submit
pl: Automatycznie zatwierdzanie filtrów w widokach
