Voting Rules (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Tag
sk: Značka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Operation
sk: Operácia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Results
sk: Výsledky

en: Select
sk: Zvoľte
