Webform Revisions (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Revisions
ru: Редакции

en: Revert
ru: Вернуть

en: revert
ru: вернуть

en: Revision
ru: Редакция

en: current revision
ru: текущая редакция

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Settings for
ru: Настройки для
