WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Enabled
ro: Activat

en: Currency
ro: Monedă

en: Action
ro: Acțiune

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Amount
ro: Suma

en: Payments
ro: Plăți

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: API key
ro: Cheia API

en: Apply
ro: Aplică

en: Account
ro: Cont

en: Currencies
ro: Valute

en: Add currency
ro: Adăugați monedă
