WYSIWYG image upload - Inline images for your WYSIWYG (6.x-2.7) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Cancel
gl: Cancelar

en: File
gl: Ficheiro

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Preview
gl: Vista previa

en: Update
gl: Actualizar

en: Upload image
gl: Subir imaxe

en: Paths
gl: Rutas

en: Files
gl: Ficheiros

en: Node
gl: Nodo

en: Nodes
gl: Nodos

en: Browser
gl: Navegador

en: Style
gl: Estilo

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Popup
gl: Emerxente

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Could not set permissons on destination file: %file
gl: Non se pode axustar os permisos do ficheiro destino: %file

en: Styles
gl: Estilos

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
