The eXtensible Catalog (XC) Theme (6.x-1.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
