XML sitemap (6.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (135 entries)

en: Operations
nl: Handelingen

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Never
nl: Nooit

en: Cache directory
nl: Directory van de bewaarplaats

en: Submission URL
nl: Verzend URL

en: Cron limit
nl: Cron limiet

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Node settings
nl: Node instellingen

en: Processing
nl: Bezig

en: Apply
nl: Toepassen

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Search engines
nl: Zoek machines

en: Front page priority
nl: Prioriteit voorpagina

en: Submission settings
nl: Verzendinstellingen

en: Verification link
nl: Controle link

en: Authentication key
nl: Verificatiesleutel

en: Yahoo! will ask you to put an authentication key in the verification file.
nl: Yahoo zal u vragen een verificatie sleutel (authentication key) in het Verificatie bestand te plaatsen.

en: Authentication file
nl: Verificatiebestand

en: Google verification page
nl: Google verificatie pagina

en: Yahoo! verification page
nl: Yahoo! verificatiepagina

en: The default priority is %priority.
nl: De standard prioriteit is %priority.

en: Priority adjustment
nl: Aanpassing prioriteit

en: This number will be added to the priority of this content type.
nl: Dit getal wordt opgeteld bij de prioriteit van dit content type.

en: This will be the default priority of terms in this vocabulary.
nl: Dit zal de standaard prioriteit zijn van termen in deze woordenlijst.

en: Default user priority
nl: Standaard prioritet voor gebruiker

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Add all the links to the default language sitemap
nl: Voeg alle links toe aan de standaard taal sitemap

en: This option will be used only when the language negotiation uses a path prefix mechanism.
nl: Deze optie zal alleen gebruikt worden als de taalselectie een padvoorvoegsel gebruikt.

en: The number of links that are updated in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
nl: Het aantal links dat gedurende elke <a href="@cron">cron onderhoudstaak</a> wordt aangepast.

en: The directory where the cache files are created; change it only if you are having problems with the default setting.
nl: De directory waar de cache-bestanden worden opgeslagen. Verander dit alleen als u problelemen heeft met de standaardinstelling.

en: Use stylesheet
nl: Gebruik stylesheet

en: Specify a xml stylesheet for the sitemap?
nl: Specificeer een xml stylesheet voor de sitemap?

en: Front page change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie van de home pagina

en: The change frequency associated with the front page.
nl: De wijzigingsfrequentie van de home pagina.

en: The absolute priority for the front page.
nl: Dit is de absolute prioriteit van de home pagina.

en: Chunk size has been updated to @chunk-size.
nl: De grootte van de clusters is gewijzigd in @chunk-size.

en: The maximum number of allowed links has been reached.
nl: Het maximum toegestane aantal links is bereikt.

en: Could not create the cache file @file.
nl: Kon het cache-bestand @file niet aanmaken.

en: The sitemap is located at <a href="@sitemap">@sitemap</a>.
nl: De sitemap bevindt zich in <a href="@sitemap">@sitemap</a>.

en: XML sitemap automatically creates a sitemap that conforms to the <a href="@sitemaps.org">sitemaps.org specification</a>. This helps search engines keep their search results up to date.
nl: XML sitemap creert automatisch een sitemap die voldoet aan de <a href="@sitemaps.org">sitemaps.org specificaties</a>. Dit helpt zoekmachines om hun zoekresultaten actueel te houden.

en: Supporting modules
nl: Ondersteunende modules

en: By itself, the XML sitemap module adds only the front page of your site to the sitemap. Other types of links are handled by supporting modules.
nl: De XML Sitemap module voegt alleen de home pagina van uw site toe aan de  sitemap. Andere typen links worden verzorgd door de hulpmodules.

en: Links may be assigned a priority between 0.0 and 1.0. The default priority is 0.5. A priority of <em>Not in sitemap</em> excludes a link from the sitemap.
nl: Links kunnen een prioriteit toegekend krijgen tussen 0,0 en 1,0. De standaard prioriteit is 0,5. De prioriteit <em>Niet in de sitemap</em> sluit een link van de sitemap.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@xmlsitemap">XML sitemap module</a>.
nl: Raadpleeg voor meer informatie het online handbook voor <a href="@xmlsitemap">XML sitemap module</a>.

en: Delete the sitemap cache files
nl: Verwijder de sitemap cache-bestanden

en: Flag the sitemap as requiring update
nl: Vink aan dat de sitemap bijgewerkt moet worden

en: Last items successfully processed:
nl: De laatste succesvol verwerkte items:

en: 2000 rows
nl: 2000 rijen

en: 1500 rows
nl: 1500 rijen

en: 1000 rows
nl: 1000 rijen

en: 500 rows
nl: 500 rijen

en: 250 rows
nl: 250 rijen

en: 100 rows
nl: 100 rijen

en: 50 rows
nl: 50 rijen

en: 25 rows
nl: 25 rijen

en: 20 rows
nl: 20 rijen

en: 15 rows
nl: 15 rijen

en: 10 rows
nl: 10 rijen

en: 5 rows
nl: 5 rijen

en: Do not process via cron
nl: Niet met cron verwerken

en: 1.0
nl: 1,0

en: 0.9
nl: 0,9

en: 0.8
nl: 0,8

en: 0.7
nl: 0,7

en: 0.6
nl: 0,6

en: 0.5
nl: 0,5

en: 0.4
nl: 0,4

en: 0.3
nl: 0,3

en: 0.2
nl: 0,2

en: 0.0
nl: 0,0

en: Not in sitemap
nl: Niet in sitemap

en: XML sitemap
nl: XML Sitemap

en: 1 item successfully processed. | @count items successfully processed.
nl[0]: 1 item met succes verwerkt.
nl[1]: @count items met succes verwerkt.

en: override node settings
nl: Vervang de node instellingen

en: override profile settings
nl: Vervang de profiel instellingen

en: Configure the XML sitemap.
nl: Configureer XML sitemap.

en: Sitemap tools.
nl: Sitemap gereedschap.

en: XML sitemap term has been deprecated in favor of XML sitemap taxonomy; enable it in the <a href="@modules">modules page</a>.
nl: XML sitemap term is vervangen door de module XML sitemap taxonomy; activeer het op de <a href="@modules">modules pagina</a>.

en: You have not correctly followed the installation instructions for this module. You must make certain that the old xmlsitemap/xmlsitemap diretory is removed. The xmlsitemap/xmlsitemap/xmlsitemap.* files have been moved back to the modules root directory. The install instructions were to remove the modules/xmlsitemap directory completely before extracting the update. If you had followed that step you would have prevented this message.
nl: U heeft de installatieinstructies voor deze module niet correct gevolgd. U moet controleren of de oude xmlsitemap/xmlsitemap directory is verwijderd. De xmlsitemap/xmlsitemap/xmlsitemap.* zijn verhuist naar de begindirectory van de modules. De installatieinstructies luidden om de modules/xmlsitemap directory volledig te verwijderen voor extractie van de update. Als u dat had gedaan, had u dit bericht vermeden.

en: Installation issue
nl: Installatieprobleem

en: You have not correctly followed the installation instructions for this module. You must make certain that the old xmlsitemap/xmlsitemap diretory is removed. The xmlsitemap/xmlsitemap/xmlsitemap.* files have been moved back to the modules root directory. The install instructions were to removed the modules/xmlsitemap directory completely before extracting the update. If you had followed that step you would have prevented this message.
nl: U heeft de installatieinstructies voor deze module niet correct gevolgd. U moet controleren of de oude xmlsitemap/xmlsitemap directory is verwijderd. De xmlsitemap/xmlsitemap/xmlsitemap.* zijn verhuist naar de begindirectory van de modules. De installatieinstructies luidden om de modules/xmlsitemap directory volledig te verwijderen voor extractie van de update. Als u dat had gedaan, had u dit bericht vermeden.

en: Create a XML sitemap conforming to sitemaps.org specifications.
nl: Creëer een XML sitemap volgens de specificaties van sitemaps.org.

en: Submit the sitemap when content changes
nl: Verstuur de sitemap als de inhoud verandert

en: If enabled, the search engines will be notified of changes to the sitemap each time the sitemap content is changed.
nl: Als ingeschakeld, worden de zoekmachines steeds op de hoogte gesteld van wijzigingen in het site overzicht als er iets is gewijzigd.

en: Frequency of sitemap submission
nl: Frequentie van het versturen van de sitemap

en: The rate at which the sitemap is submitted to the search engines.
nl: De snelheid waarmee de sitemap naar zoekmachines verstuurd wordt.

en: Every 6 months
nl: Elke 6 maanden

en: Every 15 days
nl: Elke 15 dagen

en: Submit the sitemap to Ask.com
nl: Stuur het site overzicht naar Ask.com.

en: The URL to submit the sitemap to. Use %placeholder as placeholder for the sitemap URL.
nl: De URL, waarheen de sitemap verzonden wordt. Gebruik %placeholder voor de sitemap URL.

en: Submit the sitemap to Google
nl: Stuur het site overzicht naar Google

en: The URL to submit the sitemap to. Use %placeholder like placeholder for the sitemap URL.
nl: De URL, waarheen de sitemap verzonden wordt. Gebruik %placeholder voor de sitemap URL.

en: In order to show statistics, Google will ask you to verify that you control this site by creating a file with a certain name. Enter that name here and the XML sitemap module will create a path to that file name. This will only work if you have clean URLs enabled.
nl: Om statistieken te tonen, zal Google u vragen om aan te tonen dat u deze website beheert. U moet een bestand met een door Google op te geven naam aanmaken. Vul deze naam hier in. De XML Site overzicht module zal aan deze naam worden gelinkt. Attentie: dit werkt alleen als u schone URL's hebt ingeschakeld.

en: Submit the sitemap to Moreover.com
nl: Stuur het site overzicht naar Moreover.com

en: Bing (formerly Live Search)
nl: Bing (voorheen Live Search)

en: Submit the sitemap to Bing
nl: Stuur het site overzicht naar Bing

en: Before allowing you to view additional information, Bing will ask you to verify that you control this site by creating a file with a certain name. Enter that name here, and XML sitemap will create a path to that file name. This will only work if you have clean URLs enabled.
nl: Voordat u extra informatie kunt opvragen zal Bing u vragen om aan te tonen dat u deze website beheert. U moet een bestand met een door Yahoo op te geven naam aanmaken. Vul deze naam hier in. De XML site overzicht module zal een pad naar dat bestand maken. Attentie: dit werkt alleen als u schone URL's hebt ingeschakeld.

en: Bing authentication tag
nl: Bing verificatiesleutel

en: Bing will give you an authentication tag.
nl: Bing geeft u een verificatiesleutel.

en: Submit the sitemap to Yahoo!
nl: Stuur het site overzicht naar Yahoo!

en: Before allowing you to view additional information, Yahoo! will ask you to verify that you control this site by creating a file with a certain name. Enter that name here, and XML sitemap will create a path to that file name. This will only work if you have clean URLs enabled.
nl: Voordat u extra informatie kunt opvragen zal Yahoo! u vragen om aan te tonen dat u deze website beheert. U moet een bestand met een door Yahoo op te geven naam aanmaken. Vul deze naam hier in. De XML site overzicht module zal een pad naar dat bestand maken. Attentie: dit werkt alleen als u schone URL's hebt ingeschakeld.

en: Submit the sitemap to all the active search engines
nl: verstuur het site overzicht naar alle actieve zoekmachines

en: Sitemap successfully submitted to !engine.
nl: Site overzicht met succes naar !engine verstuurd.

en: Error occurred submitting sitemap to !engine: !code.
nl: Er is een fout opgetreden bij verzending van het site overzicht naar !engine: !code

en: Configure the submission settings of the XML sitemap to the search engines.
nl: Configureer de instellingen van XML Sitemap voor verzending naar zoekmachines.

en: Bing verification page
nl: Bing verificatiepagina

en: XML sitemap engines
nl: XML Sitemap Zoekmachines

en: Submit the sitemap to search engines.
nl: Verstuur het site overzicht naar zoekmachines

en: The settings for the nodes to include in the sitemap.
nl: De instellingen voor de nodes die gebruikt worden in het site overzicht.

en: Promotion priority adjustment
nl: Aanpassing van de proiriteit ten behoeve van promotie.

en: This number will be added to the priority of each post that is promoted to the front page. This setting doesn't apply for the nodes for which the priority is overriden.
nl: Dit getal zal worden opgeteld bij de prioriteit van elk bericht dat op de voorpagina geplaatst wordt. Deze instelling heeft geen betrekking op nodes, waarvan de prioriteit is aangepast.

en: Comment ratio priority adjustment
nl: Aanpassing van de relatieve prioriteit van commentaar

en: This number will be added to the priority of the post with the highest number of comments; for the other posts, the number is calculated proportionally to the number of comments. This doesn't apply if the maximum number of comments is one, nor for the nodes for which the priority is overriden.
nl: Dit getal zal worden opgeteld bij de prioriteit van het bericht met meeste commentaar; voor andere berichten wordt het getal proportioneel berekend naar rato van het commentaar. Dit geldt niet als er slechts 1 keer commentaar is geleverd, en ook niet voor nodes waar de prioriteit speciaal bepaald is.

en: Add the selected posts to the XML sitemap
nl: Voeg de geselecteerde berichten toe aan het XML site overzicht

en: Change the XML sitemap priority of the selected posts to default
nl: Verander van de geselecteerde posts de prioriteit van XML Sitemap naar de standaard waarde

en: Remove the selected posts from the XML sitemap
nl: Verwijder de geselecteerde berichten uit de XMP Sitemap

en: <em>XML sitemap node</em> adds nodes (content) to the sitemap. The default priority of a node is determined by a combination of its <a href="@content">content type</a> priority, whether it appears on the front page of your site, and the number of comments it has received. You can override the default priority for individual nodes when you add or edit a node.
nl: <em>XML sitemap node</em> voegt nodes (content) toe aan het site overzicht. De standaard prioriteit van een node wordt bepaald door een combinatie van zijn <a href="@content">content type</a> prioriteit, of het op de home pagina van uw site verschijnt, en de hoeveelheid commentaar het heeft gekregen. U kunt de standaard prioriteit voor individuele nodes instellen als u een node toevoegt of wijzigt.

en: Add node links to the sitemap.
nl: Voeg node links toe aan het site overzicht.

en: The module adds <a href="@terms">taxonomy terms</a> (categories) to the sitemap. The term default priority may be changed while adding or editing vocabularies and the term default priority can be overridden while adding or editing terms.
nl: De module voegt <a href="@terms">taxonomy terms</a> (categories) toe aan het site overzicht. De term standaard prioriteit kan worden veranderd tijdens het toevoegen of wijzigen van de woordenlijst, en ook tijdens het toevoegen of wijzigen van een term.

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
nl: Voeg taxonomieterm links toe aan de sitemap.

en: The default priority for users who have only the authenticated user role.
nl: De standaard prioriteit voor gebruikers met de rol van gevalideerd gebruiker.

en: Default priority
nl: Standaard prioriteit

en: The priority of all user roles will be added together to set the user's default priority. If all role priorities are left at default, the user's default priority will be %priority.
nl: De prioriteit van alle gebruikersrollen zal worden opgeteld om samen de gebruikers standaard prioriteit te vormen. Als alle rolprioriteiten standaard zijn, dan wordt de standaard prioriteit van een gebruiker %priority zijn.

en: User priority
nl: Prioriteit van de gebruiker

en: The module adds user profiles to the sitemap. The <em>anonymous user</em> role must have permission to access user profiles on the <a href="@access">access control page</a>. You can change the default user priority on the <a href="@user_settings">user settings</a> page. The <a href="@user">user role priority</a> will override the default user priority. You can override both the default priority and the role priority if you add or edit a user.
nl: De module voegt de gebruikers profielen toe aan de sitemap.  De <em>anonieme user</em> rol moet permissie hebben om een gebruikersprofiel de gebruiken op de <a href="@access">access control page</a>. U kunt de standaard gebruikers prioriteit veranderen op de <a href="@user_settings">user settings</a> pagina. De <a href="@user">user role priority</a> zal de standaard waarde overschrijven. U kunt zowel de standaard prioriteit als de rol prioriteit veranderen als u een gebruiker toevoegt of edit.

en: The priority assigned to the role.
nl: De prioriteit toegekend aan de rol.

en: Add user profile links to the sitemap.
nl: Voeg de gebruikersprofiel links toe aan het site overzicht.
