Zenland (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Blue Lagoon (Default)
lv: Zilā Lagūna (noklusētā tēma)

en: Ash
lv: Pelni

en: Aquamarine
lv: Akvamarīna

en: Belgian Chocolate
lv: Beļģu šokolāde

en: Bluemarine
lv: Blūmarīna

en: Citrus Blast
lv: Citrona Eksprozija

en: Cold Day
lv: Aukstā Diena

en: Greenbeam
lv: Zaļais Stars

en: Mediterrano
lv: Vidusjūras

en: Mercury
lv: Merkūrijs

en: Nocturnal
lv: Nokturne

en: Pink Plastic
lv: Rozā Plastmasa

en: Shiny Tomato
lv: Spīdīgais Tomāts

en: None
lv: Nav

en: Top
lv: Augša

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Comment
lv: Komentārs

en: configure
lv: konfigurēt

en: edit view
lv: rediģēt skatījumu

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni

en: Post new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru
