Zina (6.x-1.19) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Error
uk: Помилка

en: Music
uk: Музика

en: Show images
uk: Показувати зображення

en: No results
uk: Не знайдено

en: Genres
uk: Жанри

en: Artists
uk: Виконавець
