ActiveTrail Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: To
ne: लाई
