AdaptiveTheme (7.x-3.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (212 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Categories
uk: Категорії

en: Go
uk: Перехід

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Center
uk: По центру

en: Types
uk: Типи

en: Settings
uk: Налаштування

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Help
uk: Довідка

en: Font
uk: Шрифт

en: Main
uk: Головна

en: Layout
uk: Макет

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: Titles
uk: Заголовки

en: Separator
uk: Розділювач

en: Three column 25/50/25
uk: Три колонки 25/50/25

en: Bottom
uk: Знизу

en: Three column 33/34/33
uk: Три колонки 33/34/33

en: Extensions
uk: Додатки

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Normal
uk: Звичайне

en: Centered
uk: По центру

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: User login
uk: Вхід

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Case
uk: Регістр

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Languages
uk: Мови

en: Middle
uk: Середина

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Unit
uk: Одиниця

en: Sidebar
uk: Панель

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: White
uk: Білий

en: Image Settings
uk: Параметри зображення

en: Show breadcrumbs
uk: Показувати навігаційний рядок

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Bold
uk: Напівжирний

en: CSS Selectors
uk: CSS-селектори

en: Menus
uk: Меню

en: Page width
uk: Ширина сторінки

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Debug
uk: Зневадження

en: Inset
uk: Вставка

en: Shadow
uk: Тінь

en: Left above
uk: Ліворуч зверху

en: Right above
uk: Праворуч зверху

en: Left below
uk: Ліворуч знизу

en: Right below
uk: Праворуч знизу

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Accessibility
uk: Спеціальні можливості

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Login Block
uk: Блок входу

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Main Content
uk: Основний вміст

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Light
uk: Світла

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Naked
uk: Чистий

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Main content
uk: Основний вміст

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Design
uk: Дизайн

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Column 1
uk: Колонка 1

en: Column 2
uk: Колонка 2

en: Column 3
uk: Колонка 3

en: Column 4
uk: Колонка 4

en: Column 5
uk: Колонка 5

en: Column 6
uk: Колонка 6

en: AT Admin
uk: AT Адмін

en: AT Subtheme
uk: AT Підтема

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Menu Bar
uk: Панель меню

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: Image Alignment
uk: Вирівнювання зображення

en: AT Core
uk: AT Ядро

en: Aside
uk: Ззовні

en: Tertiary
uk: Третинне

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Dark
uk: Темний

en: One column
uk: Одна колонка

en: Headings
uk: Заголовки

en: Standard Layout
uk: Стандартний макет

en: <h3>Standard Layout</h3><p>The standard layout is for desktops, laptops and other large screen devices.
uk: <h3>Стандартний макет</h3><p>Стандартний макет буде використаний на настільних ПК, ноутбуках та інших пристроях з великим екраном.

en: Choose sidebar layout
uk: Оберіть макет бічної панелі

en: <strong>Choose sidebar positions</strong>
uk: <strong>Оберіть розташування бічної панелі</strong>

en: Set sidebar widths
uk: Встановіть ширину бічних панелей

en: <strong>Set the width of each sidebar</strong>
uk: <strong>Встановіть ширину кожної бічної панелі</strong>

en: Set the page width
uk: Встановіть ширину сторінки

en: <strong>Set the page width</strong>
uk: <strong>Встановіть ширину сторінки</strong>

en: Set a max width
uk: Встановіть максимальну ширину

en: Standard Screen Media Queries
uk: Запити середовища для стандартного екрану

en: Media query for this layout
uk: Запити середовища для цього макету

en: Do not include @media, its included automatically.
uk: Не додавати @media, додається автоматично.

en: Tablet Layout
uk: Макет для планшетів

en: <h3>Tablet Layout</h3><p>Tablet devices such as iPad have two orientations - landscape and portrait. You can configure a different layout for each orientation.</p>
uk: <h3>Макет для планшетів</h3><p>Планшети, наприклад  iPad, мають дві орієнтації - альбомну і портретну. Є можливим налаштувати окремий макет для кожної орієнтації.</p>

en: <h4>Landscape tablet</h4>
uk: <h4>Планшет в горизонтальному розташуванні</h4>

en: Tablet Landscape Media Queries
uk: Запити середовища для планшетів в горизонтальному розташуванні

en: <h4>Portrait tablet</h4>
uk: <h4>Портретне розташування планшету</h4>

en: Tablet Portrait Media Queries
uk: Запити середовища для планшетів в портретному розташуванні

en: Smartphone Layout
uk: Макет для смартфонів

en: <h3>Smartphone Layout</h3><p>Smartphone devices such as iPhone, Android and Windows phones have two orientations - landscape and portrait. You can configure a layout for landscape orientation only - portrait orientation always displays in one column with sidebars stacked below the main content.</p>
uk: <h3>Макет для смартфонів</h3><p>Смартфони, наприклад  iPhone, телефони на Android та Windows мають дві орієнтації - альбомну і портретну. Є можливим налаштувати лише макет для альбомної орієнтації. Портретна орієнтація завжди відображується вигляді однієї колонки з бічними панелями під основним вмістом.</p>

en: <h4>Landscape smartphone</h4>
uk: <h4>Смартфон в горизонтальному розташуванні</h4>

en: Smartphone Landscape Media Queries
uk: Запити середовища для смартфонів в альбомному розташуванні

en: <h4>Portrait smartphone</h4><div class="smartphone-portrait-layout">One column</div><p>The smartphone portrait layout always displays in one column with sidebars stacked horizontally below the main content. All widths are always 100%.</p>
uk: <h4>Смартфон в портретному розташуванні</h4><div class="smartphone-portrait-layout">Одна колонка</div><p>Портретний макет смартфону завжди відображується вигляді однієї колонки з бічними панелями під основним вмістом. Всі ширини завжди 100%.</p>

en: Smartphone Portrait Media Queries
uk: Запити середовища для смартфонів в портретному розташуванні

en: <h3>Breadcrumb Settings</h3>
uk: <h3>Налаштування рядків навіґації</h3>

en: Show the homepage link
uk: Показувати посилання на головну сторінку

en: <h3>Login Block Options</h3>
uk: <h3>Параметри блоку входу</h3>

en: Wrap menu item text in SPAN tags - useful for certain theme or design related techniques
uk: Обернути текст пункту меню в теги SPAN - корисно для певної теми або для методів, пов'язаних з дизайном

en: Default font
uk: Шрифт за замовчуванням

en: This will only affect images added using an image-field. If you use another method such as embedding images directly into text areas this will not affect those images.
uk: Це буде впливати тільки на зображення, додані за допомогою поля зображень. Якщо ви використовуєте інший метод, наприклад, додаєте зображення безпосередньо в текстову область, на нього це не впливатиме.

en: Image Captions
uk: Підписи зображень

en: <strong>Display the image title as a caption</strong>
uk: <strong>Відображати заголовок зображення у вигляді підпису</strong>

en: Show captions on teaser view
uk: Показувати підписи в анонсі

en: Show captions on full view
uk: Показувати підписи у повній версії

en: Hide the comment title
uk: Приховати заголовок коментаря

en: Extra Classes
uk: Додаткові класи

en: Small caps
uk: Капітель

en: <h3>Extra CSS Classes</h3>
uk: <h3>Додаткові класи CSS</h3>

en: Node classes
uk: Класи матеріалу

en: A better admin theme for Drupal 7. Clean, calm, invisible. Includes left and right sidebars, Overlay support and all AT's theme setting goodies.
uk: Краща адміністративна тема для Drupal 7. Чиста, спокійна, прозора, з бічними колонками ліворуч та праворуч. Підтримка накладання і всілякі налаштунки з теми AT.

en: Standard layout max-width is empty - enter a value or deselect "Set a max width".
uk: Максимальна ширина для стандартного макету порожня - введіть значення або зніміть позначку "Встановити максимальну ширину"

en: Highlight regions
uk: Підсвітити області

en: @font-your-face library
uk: Бібліотека @font-your-face

en: Enter a comma seperated list of fonts, with no trailing comma. Names with spaces should be wrapped in single quotes, for example <code>'Times New Roman'</code>.
uk: Введіть відокремлений комами перелік шрифтів без коми в кінці. Назви з пробілами мають бути в одинарних лапках, тобто <code>'Times New Roman'</code>.

en: Enable HTML5 support in IE8 and below
uk: Увімкнути підтримку HTML5 у IE8 та нижче

en: Disable Responsive Layout
uk: Вимкнути адаптивний макет

en: <h3>Disable Responsive Layout</h3>
uk: <h3>Вимкнути адаптивний макет</h3>

en: Disable responsive layout and styles
uk: Вимкнути адаптивний макет і стилі

en: By checking this setting the site will use only the Standard layout and the global styles. You can turn this back on at any time.
uk: Якщо це налаштування увімкнено, на сайті буде використовуватись лише Стандартний макет і глобальні стилі. Цей можна завжди змінити.

en: Enable Extensions
uk: Увімкнути розширення

en: <h3>Enable Extensions</h3>
uk: <h3>Увімкнути розширення</h3>

en: Enable extensions
uk: Увімкнути розширення

en: Title Styles
uk: Стилі заголовків

en: <h3>Title Styles</h3><p>Add extra styles to headings. Text shadows only work for CSS3 capable browsers such as Firefox, Safari, IE9 etc.</p>
uk: <h3>Стилі заголовків</h3><p>Додавання розширених стилів до заголовків. Тіні до тексту працюють тільки в браузерах, сумісних з CSS3, таких як Firefox, Safari, IE9 тощо.</p>

en: <strong>Alignment - full view</strong>
uk: <strong>Вирівнювання - повна версія</strong>

en: <strong>Alignment - teaser view</strong>
uk: <strong>Вирівнювання - анонс</strong>

en: viewport
uk: область перегляду

en: MobileOptimized
uk: Оптимізоване для мобільних

en: HandheldFriendly
uk: Сумісне з планшетами

en: Enable Chrome Edge support for IE
uk: Увімкнути підтримку Chrome Edge для IE

en: Enable Cleartype in IE Mobile devices
uk: Увімкнути Cleartype у IE мобільних пристроїв

en: Markup Overrides
uk: Перевизначення розмітки

en: <h3>Design</h3>
uk: <h3>Дизайн</h3>

en: Use page--full-width-wrappers.tpl.php by default
uk: Використовуйте за замовчуванням файл page--full-width-wrappers.tpl.php

en: Page classes
uk: Класи сторінки

en: Comment classes
uk: Класи коментарів

en: anonymous, author, viewer, new, odd/even classes and classes for hidden titles, user picture and signature handling
uk: Класи anonymous, author, viewer, new, odd/even, а також класи для прихованих заголовків, картинок користувача і обробки підписів

en: Blocks classes
uk: Класи блоків

en: Menus classes
uk: Класи меню

en: Item-lists classes
uk: Класи списків

en: first, last and odd/even (zebra classes)
uk: перший, останні та парний/непарний (зебра-класи)

en: Hide or Remove
uk: Приховати або вилучити

en: <h3>Hide or Remove</h3>
uk: <h3>Приховати або вилучити</h3>

en: Remove RSS feed icons
uk: Вилучити іконки RSS-потоку

en: Do not display the Main content block on the front page
uk: Не відображати блок "Основний вміст" на головній сторінці

en: Checking this setting will remove the Main content block from the front page only - useful for removing the welcome message and allowing use of another block.
uk: Оберіть щоб прибрати блок "Основний вміст" з головної сторінки - корисно для видалення вітального повідомлення і використання іншого блоку.

en: <h3>Accessibility</h3>
uk: <h3>Спеціальні можливості</h3>

en: Touch Icons
uk: Сенсорні іконки

en: Title styles
uk: Стилі назв

en: Image alignment and captions
uk: Розташування зображень і заголовків

en: Breadcrumb display and seperator
uk: Відображення і поділ навіґаційних рядків

en: Login block options
uk: Параметри блоку входу

en: Apple touch icons
uk: Іконки Apple touch

en: Markup overrides
uk: Перевизначення розмітки

en: One Column Stacked
uk: Одна колонка стосом

en: One Column Vertical Sidebars
uk: Одноколоночні вертикальні бічні панелі

en: Three Column Holy Grail
uk: Триколоночний Святий Грааль

en: Two Sidebars Left
uk: Дві бічні панелі зліва

en: Two Sidebars Left Stacked
uk: Дві бічні панелі зліва стосом

en: Two Sidebars Right
uk: Дві бічні панелі справа

en: Top (conditional)
uk: Вершина (умовна)

en: Bottom (conditional)
uk: Низина (умовна)

en: AT Responsive Panels - Inset
uk: AT Адаптивні панелі - Вставка

en: Custom Selectors
uk: Власні селектори
