Accelerated Mobile Pages (AMP) (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
