Customer Profile Type UI (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: None
hr: Nema

en: Help text
hr: Tekst pomoći

en: Name
hr: Naziv
